Új privát üzeneted érkezett!

énis probáltam valamikor táblázatot csinálnide tul béna voltam... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
úgy tűnik én vagyok a legöregebb...
Még mindig jó a tábla, csak én annyira piciben látom. ha nagyítok rajta, akkor meg nem olvasható a sok pixeltől...
:shock: :o
tary
 
 


tary fiatal vagy te még..mint én!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Csajok: Én ma is csináltam egy Lh tesztet és még mindigerős pozítív!! Vanilyen , hoyg két napon keresztül pozítív?

Kép
csucsu05
 
 


sajna én nem értek hozzá..de minden lehetséges!!!! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép jó reggel mindenkinek!

Ez most csak egy próba verzió, hogy jobban olvasható-e.

Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni: szerintem olvasható ne foglalkozz annyira vele. Nem kell ezt nagyitani hisz ismerjük egymást és nagyjából tudunk mindenkiről mindent. Szerintem olvasható. na jó nem nagy a betű kicsit figyelni kell de sebaj
Jajj nekem a kedvencem a tábliban az állapotos nő figurája:)

Kép
csucsu05
 
 


Hát keret nélkül így szerintem jobban látszik. Szerintetek melyik jobb? Vagy ha valaki profibb nálam akkor szívesen mégnéznék más variációt. :wink:

Csucsu! Nem lehet, hogy azért lett pozitív az lh-d mert most fog megrepedni a tüsződ? Mindenesetre az nem árt ha ma is összebújtok apácskával. :wink: :wink: Amúgy most néztem, hogy nagyon egy napon járunk. Tegnap este mi is tettünk a baba érdekében, de még a mai napot sem bízzuk a véletlenre. :oops: :lol:

Egy kérdés: Nektek minden peteérésnél van olyan tojásfehérje szerű váladékotok? :oops: Bocsánat, tudom hogy így ez egy kicsit gusztustalan, de olvastam valahol hogy ez a pé egyik jele. Csak azért kérdezem, mert nekem nem szokott ilyen lenni mostanában. Lehet nincs is pé-m? :shock:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Csucsu!
Nekem is az tetszik a legjobban. Bár csak mi is ott tartanánk már...

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Moni: egyzser ott fogunk hidd el:)
Hát nem tudom. Én mostanában vettem ezt észre. pedig biztos eddig is volt csak nem tudtam milyen is az.
Én a múlt hónapban vettem előszőr észre akkor még nem is clostiztam. Tehát leht csak nem tudod, hogy az.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok csajok!!!

Tary!
Nagyon jó lett a vonalzód :!: :lol: :lol:

Nyuszi!

Üdvözöllek én is köztünk. Mielőbbi babásodást Neked is!!!!
Szép vonalzó:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Móni!
Tök szuper lett a táblicsek:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Adataim: Ciklus hossza: 26-28 nap
próbálkozás: 2 éve
kor: 32 év
gyógyszerek: Bromo+Closti+Duphaston
baba: 1.
ciklusnap: 5.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Móni!
Mekem így jobban tetszik a táblázat; keret nélkül.
Tényleg nagyon ügyi vagy! Sikerült azt is megoldani, hogy magától váltsa a napokat?

Csucsu!
Nekem is volt már olyan, hogy egymás után két nap is erős volt az Lh-m én sem nagyon értettem. Nem lehet, hogy több petéd is beért, de nem egyszerre? Hajrá ikertesók!!! :lol:

pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: Hú ikertesók!!! :shock: :shock: Hát nem is tudom azt hiszem nehéz feladat az.

Kép
csucsu05
 
 



Kép

Csucsu! Hajrá ikrek!!! :lol: Bár szerintem megelégednél eggyel is. :wink:
Csinálsz ma is Lh-t? Kiváncsi lennék hogy most mit mutatna.

Amúgy ma én is csináltam egy Lh tesztet mert nagyon fájt-fáj a hasam. Olyan mint amikor meg akar jönni pirike. Meg fel van puffadva a hasam. Szóval totál erős pozitív a teszt. Előbb jelent meg a tesztcsík mint a control. Ilyet se produkáltam eddig még. Mindenesetre nagyon örülök neki. :lol: :lol: Ma éjjel nem sokat fogunk aludni szerintem. :oops: :wink: Legalábbis remélem hogy nem alszik be a párom... :roll:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

Itten valami megbolondult, kétszer küldte el az előzőt..??.

Moni: szerintem szuper a táblázat, nem kritizálni akartam, félre ne értsd:)

tapasztalt, nem öreg anyuka:) legfeljebb a nagyanyja is én leszek:):)

Na, hajrá peteérés!
tary
tary
 
 


csucsu hajrá babók!!!!!szabina milyen boldog is volna! :P :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Moni: tegnap nekem is hamarabb jött ki a tesztcsik mint a controll csik. És ma is csinálok igen mert kiváncsi vagyok .
De ha nekedis pozítív akkor tessék ráfeküdni a témára:)
Hajrá topic:)

Kép
csucsu05
 
 


:lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Móni! Adjál kávét a párodnak....! Szorítok!
Nekem várnom kell a következő mensire,hogy el tudjam kezdeni a Puregon-t,remélem az megvastagítja a nyálkahártyám,mert addig próbálkozhatunk,de nem sok az esély.... Szerintetek ha az sem segít,akkor mi jöhet még? Inszem egyből?

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Móni! Nekem mindig ilyen nyúlós,fehér váladék jelentkezika,amikor pé-m van,azt mondta a doki,hogy ez normál,innen tudhatom,hogy esemény van...

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Móni: ma megcsináltam az LH-t. Hát ugyanolyan erős pozítív mint tegnap. Hamarabb jött a ki a tesztcsik mint a controll .
Na ilyenkor mi van?

Kép
csucsu05
 
 


csucsu lehet több pé-d van? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Csucsu: nekem amikor még csinálgattam LH-t többször is előfordult, hogy napokig (1-2-3) erős volt a csík. Én azt hittem (eddig), hogy ez így normális... :shock: :oops:
Minden esetre: Hajrá!!

tary
tary
 
 


Tary: Lehet, hoyg normális de a nagy többségében csak 1napig pozítív.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit később fekszünk a "témára" :oops: :oops: :lol: ,mivel az én drága kicsi fiam még nagyon nem akar aludni. Na de ami késik, nem múlik!!

Tary! Egyáltalán nem vettem kritizálásnak, sőt inkább örültem hogy elmondtad a véleményedet. :wink: :wink:

Csucsu! Nem lehet hogy a clostitól több petécskéd érik? Én nem értek hozzá, de azért tegyetek az ügy érdekében. :wink: :wink: Legfeljebb tényleg ikrek lesznek.... :lol: :lol:

Nyuszi! A kávé jó ötlet, de ma nem hiszem hogy kelleni fog, mivel szerda este lévén mennek a hőn szeretett sorozatok. És ilyenkor tudom hogy fenn marad 8) :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


ma tényleg megy több jó sorozat is..én is nézem..pedig aludni kéne mert reggel korán kelünk!!!!!!!! :? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Mi lesz a kora reggeli program ha megkérdezhetem?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


megyek a hariverával ctg-re utána meg megyek vásárolni.... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hu! Az nagyon jó lesz. Jó vásárlást kívánok akkor. :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


meglesz..de sajna nem költök sokat csak pár dolgot..a hülye megszorítások!!!!!!!!!!! :? :cry: :cry:
mára elköszönök..szépjóéjszakát mindenkinek!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó éjt neked is Nita

Kép
csucsu05
 
 


Szép Álmokat Mindenkinek!!

Kép

És akiknek meg aktuális azoknak.......... :P

Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni: Aranyos az üzid , hogy akinek aktuális......
Tegnap férjem ment focira és este 11,15re ért haza. De felkeltett:):):)

Kép
csucsu05
 
 


Jóóóó reggelt!!!

Csucsu!
De drága a férjecskéd hogy foci után még képes volt felkeltelni... :wink: :wink: Amúgy hogy vagy? Érzed még a hasadat? Kiváncsi leszek a mai lh tesztedre.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni: Nincs már több LH tesztem. elfogyott:( De talán jobb is igy mert igy nem stresszelek.
Mostmár megvárom mi lesz.

Kép
csucsu05
 
 


Hogy mi lesz? :arrow: Júliusban egy egészséges kisbaba fog születni. :wink:

És ezt kívánom mindannyiunknak!! Ha nem is júliusban,de egyszer babázni fogunk az tuti... 8) :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Moni: nagyon ürülnék ha igy lenen. Mindigarról álmodtam ha lesz babám akkro az nyáron fog születni mert akkor lehet neki kerti partyt rendezni. Nekem októberben van akkor már mindig rossz az idő.Biztos innen jött ez az álom. De az élet nagy rendező a lányom december 20-án született max neki hóember partyt lehet csapni:)
Szóval nagyon örülnék egy nyári babának:)

Kép
csucsu05
 
 


Hát akkor szívból kívánom hogy így legyen!!
Nekem már teljesen mindegy hogy milyen évszakban fog jönni a pici, csak jöjjön már. Bár az igazat megvallva, sose akartam nyáron szülni, mivel nem nagyon bírom a nagy meleget. Pocakosan meg pláne nagyon nehezen viselném (vizesedés és társai). De már nem érdekel, és az se érdekel hogy ha nem kislány lesz a tesóka. A lényeg hogy már nagyon várjuk, legyen Ő kislány vagy kisfiú...

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni: mi is igy vagyunk. Mindegy hogy lány vagy fiú. Igazából nem is tudom minek örülnék jobban. Persze mindegy mi a neme. Mert mindkettőnek van előnye. Ha fiú akkor megismerem milyne egy kisfiúval élni. Ha lány akkor meg ezt ismerem és van egy csomó ruhánk fent a padláson. Egy a lényeg egészséges legyen. És jöjjön végre.

Kép
csucsu05
 
 


Így van! :lol:

Ki tudja pontosan, hogy mikor is van peteérés? Amikor pozitív az lh teszt, vagy az azt követő első negatív napon?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni: a kérdés jó. szerintem amikor pozítív akkor kell együtt lenni mert úgye a kiskatonák életképesek még 24-72óráig is.

Kép
csucsu05
 
 


Csak azért kérdeztem mert már olyan sok infót összeolvastam e téren. Van ahol azt írják hogy az lh-teszt előre jelzi hogy mikor lesz pé. Vagyis amikor pozitív akkor azután 24-48 órán belül bekövetkezik a peteérés.
Tegnap este nem sikerült eggyütt lennünk, mivel a kisfiam nem aludt valami jól, és állandóan átjárt hozzánk. :roll:
De remélem ha ma este sikerül akciózni akkor még talán nem késtük le a pé-t. :?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni: Persze ma is legyetek együtt. A tegnapi nap meg sajna gyerek mellet van ilyen. De tegnap még az LH teszt pozítív volt nem? Akkor ma még van ám esélyetek.

Kép
csucsu05
 
 


Hát igen! Gyerek mellett nehéz a házasélet. Igen, tegnap totál pozitiv volt a teszt. Ma már negativ. Akkor szerinted még reménykedhetek? De jó!! Annyira szeretném már. :roll:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni: Persze van remény. De tegnap előtt voltattok együtt??

Kép
csucsu05
 
 


Móni: Már ma is csináltál LH tesztet? Mert az délután a jó. akkora gyüllik össze annyi hormon. Csak a HCG tesztet kell reggel csinálni. Csinálj 5-körül is egy lh -t. Hátha még pozítív.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu!
Tegnap este az én férjem is focizni volt, de Ő fél9kor ért haza, és nagyon fáradtan...
Úgy szurkolok Mindenkinek! Legalább egy új kismami lenne a következő hónapban!!! :)
Utána meg megint egy; és megint egy, szépen követve egymást!
Sőt, legyen inkább Mindenki az, még az idén!!! :lol: És akkor másból se fog állni egy oldal, csak a pozitív tesztjeinkből!!!! Az vicces lenne, és egyben szuper!!!

pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: igy legyen:)
Akkor a te párod is szeret focizni. :) Inkább fozni járjanak mint a kocsmába:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
Igen, én is így gondolom, a sport még egészséges is!
Egyébként, olvastam, hogy Szabinának dec.20-án van a szülinapja. Szerintem tök jó, tuti, a legszebb karácsonyi ajándék egy gyerek!!!
Bár, én már annak is örülnék, ha egyelőre a pocakban lenne, az is szép ajándék lenne, most a legszebb!!! :lol:

pedi
Kalocsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: