Új privát üzeneted érkezett!

Betsy: Köszi! Akartam kérdezni, nézted a hőgörbém? Mert azalapján lány a sanszos. Bár pár hete hallottam egy interjút egy nőgyógyival, aki statisztikákkal cáfolta, hogy pl. ha az aktus telibetalálja a pét, akkor fiú várható. :shock: :shock: :shock: Azt mondta, ezen már túl vagyunk, nem is igaz. :shock: :shock: :shock: Na mindegy....

Bíbi: Ne húzd fel magad, árt a szépségednek. :lol: :lol: :lol:
jaimee1
 
 


Ui.: a mi karácsonyi lapunk...úgy 50 db rendelve ( DM akció)...saját készítés...persze eltörpülünk a Betsy-éké mellett! :lol: :lol:
Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Tiszta anyja! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nagyon édi!
jaimee1
 
 

 
 

Igenigen, ezt én is hallottam, hogy az a legújabb, ha telibetalálod, pont, hogy lány lesz...kíváncsi vagyok...és szééééééép :lol: :lol:

Nocsak, Banditának is mennyi haja lett! Tök édes!
Vendég
 


ÓÓÓÓÓÓÓÓÓhhhhhhhh köszi...hogy Te milyen hasonlóságot vélsz felfedezni, azt mai napig nem értem... :lol: :lol: :lol:

Udvari remekművem: ( és igen a műanyag kötegelőt már levágtam azóta)
Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Bíbi(Te szépség): ez még azelőtt volt, hogy az anyukája nekiszaladt volna a hajnyíró géppel...azóta ismét trendi kopasz!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


JAIMEE: Néztem persze, de szerintem még a fiú is belefér! Ph-t mostanában nem néztek? Mi mindkettőnél telibe találtuk a pé-t és fiúk lettek, de nekem lúgos a Ph-m.
GYABI: Dehogy törpültök, ne mondd már! Nagyon jó ez a kép Beniről, szerintem jól állna neki haj, tejesen másképp néz ki. Miért vágod le neki mindig? A fenyőfát is szépen megcsináltad!
CHRISSYY: Szerintem nagyon fog örülni a tesónak Martin, majd meglátod, mennyit fog segíteni körülötte. Tegnapelőtt séta közben találkoztunk egy ismerős párral, 5 hónapos a kislányuk, mindkét fiú úgy oda volt érte! Ott simogatták, vigyorogtak rá, Peti a babakocsit is egyedül tolta, aztán mondogatta hazafelé, hogy szeretne ő is egy lánytesót..
Vendég
 


JAIMEE: Nagyon boldog 2. szülinapot kívánunk Rékának!

Kép
Vendég
 


Jaimee,
RÉKACICÁNAK NAGYON BOLDOG MÁSODIK SZÜLINAPOT KIVÁNUNK! Mennyire szép a 2 éves képen, nagyon jól áll neki a csat, igazi nagylányos már! :lol:

Judy,
jó kép, nekem is kivehető!

Betsy,
most is nagyon szépek lettek a karácsonyi képeitek, olyan jó, hogy nálatok lehet ilyen beöltözős képeket is csinálni! :lol:

Gyabi,
szerintem is jól áll ez a pici haj Banditának! Amúgy meg nagyon édes ezen a képen, olyan huncut! :lol:

Betty,
teszt?????????????

Ja, lányok, pé meg fiú-lány ügyben mi erre is rácáfoltunk, nálunk is fiú lett volna sanszos pé meg hold állása szerint is...
sirkici
 
 


Jaimee,

BOLDOG 2 SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK RÉKA NAGYLÁNYNAK!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára judy5 2009.12.12 14:12-kor.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Boldog születésnapot Réka nagylánynak!

Szerintem tök jól áll Banditának a trend! De addig is erősödik a haja, míg az anyja fodrászosat játszik!:lol: :lol:

Csúcs a világítás, bár ezt a műanyagos dumát nem értem. Nekünk ez lesz az első favillás, meg egyáltalán családiházas karácsonyunk, annyira örülök én is a díszvilágításnak, csak úgy spontán feltekertük, barátnőm hívta fel a figyelmet, hogy messziről tiszta fenyőfa alakúra sikeredett. Iszonyat bénák a sötétben készült képeim, de azért dobok egyet, hátha így is kivehető a véletlen faformánk... :lol: :lol:


Kép

Na, és ezek után, tudja most valaki, hogy a legújabb kutatások szerint hogy kell csajszit/fiút csinálni? :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jaimee,
NAGYON BOLDOG 2. SZÜLINAPOT KÍVÁNOK RÉKUSNAK!!! Legyen ugyanolyan boldog kis élete mint ezidáig is volt! :)

Sirki,
nem, nem kérdeztél butaságot. :) Azért kell szednem fogigátlót, h. leállítsák a természetes peteérést, mert lombikhoz több tüsző kell (akár 10 is!!), és ezt hormon injekciókkal fogják elősegíteni.
Nagyon köszi a drukkokat!!!
Nikici egyre gyönyörűbb és huncutabb! :wink: :)

Jaimee, Judy, Betsy,
Nektek is nagyon szépen köszönöm a drukkokat!! :)

Betsy,
nagyon szépek lettek a fotók, és Te is fantasztikusan nézel ki! :)

Judy,
aranyos az uh-od, bár nagyon kellett meresztgetnem a szememet, h. meglássam a picurit! :D

Betty,
mi újság????????
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arikon78 2009.12.12 13:37-kor.

Kép
arikon78
 
 


Ne hari Csajszik, hogy tegnap nem jöttem, pihentem, mert el kezdtem barnázni.
A tesztem extra halvány két csíkos volt, de ma már nagyon úgy tűnik, hogy piri jött el hozzám :roll:
Úgyhogy elbuktunk :?
Próbálunk előre nézni, és felkészülni a második menetre :!:

Köszönöm, hogy velem voltatok...nagyon aranyosak vagytok :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty,
Jaj, most látom, h. írtál!!!! Ez biztos?

Kép
arikon78
 
 


Betty,
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Arikon,
Hát igen, most nagyon nincs szerencsém az uh-os képekkel. Barbikánál mindig olyan szupi képeket kaptam. Most mindig közbejön valami. Mindegy, a lényeg hogy jól van a picuri. :lol: :lol:
Nemsokára már te is hozod majd a kis uh-os képeidet. :lol: :lol: :lol:
Bibi,
Annyira szép lehet ez a favilla. :lol: :lol: :lol: Ötletes a világítás is. :lol: :lol: :lol:
Mi nem raktunk fel izzókat, mert anyu pattog a villanyszámla miatt. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Arikon
hát nagyon úgy néz ki, mert vérzek már...eddig barna volt, de ez már sajna nem az :roll:
Most te jössz, rajtad a világ szeme, mutasd meg, hogy sikerül :!: :wink: Szorítok, és nagyon bízok a sikeredben :!:
Mi, ha minden jól megy, januárba megyünk a fagyikért...
hát ez van...de menni kell tovább :!:

Puszi mindenkinek :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jamiee, RÉKÁNAK 2. SZÜLETÉSNAPJA ALKALMÁBÓL SOK BOLDOGSÁGOT, ERŐT, EGÉSZSÉGET ÉS TOVÁBBI BOLDOG GYERMEKKORT KÍVÁNUNK!!!
Vendég
 


Köszönjük a köszöntéseket! Az ünnepelt mélyen alszik, ki van purcanva. :lol: :lol: :lol: Kedvenc ajándéka a mágnestábla és a pároztatós játék....egyébként amíg kicsomagolt, csak azt hajtogatta, hogy "tojta? tojta?". Allllig bírta kivárni a tortáját. Na aztán megkapta azt is....

Betty: Sajnálom....

Betsy: Megint olyan szépet alkottál....Fel is tettem a blogba.

Itt törtem a fejem, hogy a polgármesteri hivatal hogy jön a fogantatáshoz...aztán gyorsan rájöttem....:lol: Nem tudom, nekem még olyat sose' csináltak...De nem sürgős, olyan jó ez az izgalom, hogy fiú lesz e vagy lány. Még ha mindegy is, de azért izgi, míg ki nem derül. :P :P :P :P

Bíbi: SZerencsére nem tudja senki. Az élet (természet?) nagy titka ez (és remélem marad is) :roll: :roll:
jaimee1
 
 


...

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Arikon,
értem már, és tisztára logikus, köszi! Akkor továbbra is hajrá, hajrá! És nemsokára te is egyből ki fogod tudni venni az uh képeken a babócákat! :P

Betty,
:cry: :cry: :cry:
sirkici
 
 


Betty, sajnálom. :( :( :(

Fiú-lány téma meg, ugye, Czeizel erősködik, hogy lehessen úgy is lombikozni, hogy választhatunk, kisfiút vagy kislányt kérünk e. (No, most nem tudom, biztos, hogy lombik? Mert azt hallottam, ő maga nem lombik párti... szóval nem is tudom.) De a saját szájából hallottam, hogy ha törvényesen meg lehetne választani a születendő gyerek nemét, igenis sokan élnének vele, vállalnának pl. két kislány után egy harmadik fiút is, ha tutira fiú lenne, mégha egyébként nem vállaltak volna be 3 lurkót. Meg, hogy szerinte így biztosan nőne a népszaporulat. Én elviekben mindenképp egyetértek vele, még ha magamnak nem is lenne merszem beavatkozni az élet, meg természet titkaiba. Bár anno a Jóistentől egy göndör fürtös kislányért esedeztem minden nap, s Ti tudjátok, mennyire nagyon nem volt mindegy, hogy kislány vagy kisfiú lesz e... :oops:



Betsy: édesek a fiúk ezzel a kislányra vágyakozással. Istenem, hogy agyon kényeztetnék, meg vigyáznának rá...én megszavaznék Nektek egy kiscsajt 8) :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Betsy: Szerintem örülni fognak egy kisöcsinek is....akár..... :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2009.12.13 13:23-kor.
jaimee1
 
 


Lányok!

Fiú-lány téma: eléggé nehézkes kérdés, bár én nem hiszek benne, de a kínai fogamzásnaptár mind2(3) babánál bejött, ahogy visszanéztem. De Jázminnál néztük a hőmet és pé előtt voltunk együtt. Nem tudom, h melyik a mérvadó, de nekem bejött. Mi így akartuk, h kistesó lány legyen és elvileg babaprojekt egyelőre befejezve, aztán ha esetleg mire ők iskolásak lesznek, akkor egy 3., de ez még távoli nagyon. Igaz már elgondolkodtunk, h a 3. mi legyen, de nem jutottunk semmire még. Van még időm. Azt tudom, hogy Jázmin ha 2 éves lesz, megy ugyanúgy bölcsibe, mint Martint, én meg dolgozni. Ha akkor találok vmi jó helyet, akkor 2-3 évet lehúzok és esetleg úgy jöhetne hármaska. De ha ketten maradnak, az sem baj, úgy meglesz az egyenjogúság itthon :D
Vendég
 


Hali!

Teszek képet, ilyen volt, ilyen lett. :D

Kép Kép
jaimee1
 
 


JAIMEE: Jaj, annyira drága!!! Képeket mééééééééééggggggggg!!! Tortáról, ajándékokról, ünnepeltről, családról! :)

Hogy lesz e harmadik nálunk.. majd szólok időben :wink: Egyébként 34 éves korom felett már semmiképp nem szeretnék szülni, és 32-nél korábban sem.
Tegnap voltunk a cirkuszban, nagy élmény volt mindannyiunk számára. Peti mondta, hogy holnap is menjünk :) Aki teheti, nézze meg, és üljetek az első sorokba, dupla "élmény" :lol: :lol: :lol:
http://fnc.hu/jubileum_musor.html
Vendég
 


Jaimee,
jajjj, annnnyira aranyos! Igen, tegyél fel még képeket, na meg mesélj, hogy múlt a szülinap?!

Fiú-lány témához még csak annyit, hogy szerintem is igaza van Czeizelnek, nőne a népszaporulat, ha megválaszthatnák a gyerek nemét, sokan élnének vele, főleg harmadik babánál. Csakis a lombikos, szétválasztós módszer a biztos, nálam is bejött a kinai fogamzásnaptár, de sokakat tudok, akiknél nem jött be, ugyanúgy, ahogy a pé figyelős módszer is kétes, meg a többi is. Esetleg még a pozitiv gondolkodás segithet, hisz én is Bibihez hasonlóan, tudjátok, már akkor is, amikor még véletlenül sem akartam gyereket, már kislányért imádkoztam a jóistenhez...
sirkici
 
 


Betsy,
ahogy igy olvaslak, már többször irtál a harmadik babócára utalóan, szerintem lesz ott harmadik baba... :roll:
sirkici
 
 


SIRKICI: Majd meglátjuk. :lol: Mi nem azért szeretnénk harmadikat, hátha lány lesz. Valahogy már nem vágyom annyira kislány után, mint Bencénél. Egyébként májusban döntöttük el, hogy szeretnénk majd tesót a fiúknak. Először úgy gondoltam, hogy most novembertől próbálkoznánk, de aztán átgondoltam, és jobb, ha már Bence ovis lenne, mire születne a tesó, hogy a vége felé tudjak pihenni. Mert ugye nekem a császárok miatt már veszélyes a harmadik (felszakadhat a belső heg), a doki nem is javasolta a harmadik gyerkőcöt. Ilyenkor amúgy nem is várják ki a terhesség végét, hanem 2 héttel előtte császároznak. Meg ugye orvosilag is indokolt már az elkötés. Szóval ezeket is figyelembe kell venni, meg persze jó lenne addig beköltözni az új házikóba is.. Szóval 2010 májusnál korábban nem próbálkoznánk, persze csak ha addig mindketten úgy gondoljuk (még), hogy szeretnénk, ha bővülne a család. Ezért nem is nagyon akartam írni róla, amíg mi se tudjuk, mikor szeretnénk, vagy szeretnénk még egyáltalán gyerkőcöt. :lol:
Vendég
 


Kép

Van még egy illlyen képem. Nem sokat fotóztunk. :)

Sirki: Köszi, jól telt a szülinap nagyon. Réka ugyan frászt kapott a tüzijátéktól, ami fura, mert az apjáét 1 hónapja imádta.....dehát ilyenek a gyerekek. :lol:

Arikon: Mizu felétek???? Mi volt a konzin???

Betsy: 2010 május tök jó időszak a kezdésre. :wink: Házikó? Milyen házikó? Megvan már? Írjál róla valamit, lééééécci!! Azért ha 2011-ben születik a picúr, akkor már kisebb a hegszétválás esélye, nem? És nem úgy van, hogy hegből mindig csak egy van, mert az előzőt kvázi kivágják? Én ösmerek 3 csaszis anyukát, anyukákat....manapság már nem is olyan ritka....főleg, ha egyéb hasi műtéte nem volt az anyukának.

Fiú-lány/Czeizel ügyben: Már nem emlékszem pontosan, hogy a nagycsaládosok mit reagáltak a felvetésre, de arra igen, hogy nem aratott náluk Czeizel osztatlan sikert a nagy ötletével....Én meg nem tudom, mit gondoljak, mert én örülnék 3 lánynak, meg 3 fiúnak is ugyanúgy...de ez ritka defekt, sejtem. :lol: :lol:

Meg hát ez amolyan lavina dolog, akkor beindulnának az egygyerekesek is előtt utóbb, hogy nekik vannak ötleteik...aztán meg a gyerektelenek, hogy x %-nak csakis fiú jöhet szóba.....szóval....hol lenne a dolog vége vajon? :roll: :roll: :roll:

Judy, Heni?
jaimee1
 
 


JAIMEE: Nekem a dokim mondta (augusztusban voltam nála), hogy mind a babára, mind rámnézve veszélyes lehet a 3. terhesség. Vagyis nem a terhesség, hanem a vége, mert szétválhat a heg. Nem tudom, hogy az előzőt kivágták e, nem tudom, ez hogy működik. Persze nem törvényszerű, hogy gond legyen, csak előfordulhat. A házat még májusban vettük, megleptük magunkat az 5. héf-ünkre :) Mit írjak róla? Pár utcával arrébb van, így nem lenne messzebb sokkal az ovi. 100m2-es, 4 szobás, hatalmas kert, melléképület, garázs. De mivel hitelt nem szeretnénk felvenni, így a felújításra már nem igen maradt pénzünk, (az illeték sem volt kevés..) Most gyüjtögetünk, tavasszal kezdünk neki jobban, eddig csak a kertet csinálgattunk, már mindenféle gyümölcsöt, zöldséget ültettünk. Férjem már 2010 szeptembere körül költözni szeretne.A tortát Te sütötted, ugye? Még a háttérben látok egy csoki tortát is. Végül figurás tortát nem rendeltél?
Vendég
 


Betsy: Hát ez szuperul hangzik. Ilyesmi a mi vágyálmunk is. Nagyjából pontosan. Lakáshitelt mi sem szeretnénk, pont ezért gyúrunk még egy pár évet a házra/nagyobb lakásra....és még a mostani sem régi...még ragaszkodunk (-dom) hozzá....

Az is szupi, hogy úgy tudtok költözni, hogy nem kell azzal bajlódni, hogy el kell adni a régit, abból kifizetni az újat, blablabla....

Igen, a tortát én sütöttem, fincsi volt, Réka kedvéért rendeltünk egy csokitortát is, és jól tettük, mert azt faltafaltafalta...

Figurás torta idén elmaradt, majd jövőre. (Autót vettünk szegények vagyunk :lol: )
jaimee1
 
 


JAIMEE: Ne is mondd az autót.. Ma fél 1-kor mentem Petiért az oviba, és a kanyarban megcsúszott az autóm, neki egy oszlopnak.. Pedig nagyon lassan mentem, csakhát az első hó.. és erre hókotrók (szórók) se jártak még. Szóval jól zárul ez az év is.. Tavaly pont ilyenkor a másik oldalát húzta meg valaki, és nem lett meg a tettes.. Biztos ez jel volt, de nem szeretnék tőle megválni (kis 206-os), a szívemhez nőt, de azt hiszem, ezt Neked nem kell magyaráznom :) Milyen az új járgány? A márkáját már tudom, de azon belül?
Vendég
 


Hinnye, Betsy, ennek fele sem tréfa. :shock: De nem lett semmi bajod, ugye? Kocsi nagyon gáz?

Megértem, hajajj.... :lol:
Nekem most a kisautóm (Ford Fiesta) megy a bontóba, 25 éves lesz és összetörték az ősszel az utcán (talán írtam). No azóta gyakorlatilag értéktelen. FIzetett szerencsére a biztosító szépen, úgyhogy pont most írom a papírmunkát a bontáshoz. :( Az új ótó egy Avensis, 4 éves, dízel csoda. Szép nagy, biztonságos és kényelmes (a Seatban nem volt légkondi, ABS, légzsák és egysmás....) Viszont ebbe csak csírátlanított cipővel lehet beszállni, Apa nagggyon kényes rá. roll: :roll: :lol: :lol:

Arikon, drága, el vagy havazva? Minden értelemben.... :wink: :
jaimee1
 
 


JAIMEE: Nem lett semmi bajom, lassan mentem. A jobb első sárvédőt kell cserélni, már nézegettem is a neten, 5 ezerért is van, a színrefújás lesz gondolom drágább.. Hú, az Avensisek nagyon szépek, ráadásul diesel! A gyerkőcök kényelmesen el fognak férni hátul :)
ARIKON: Tényleg nem írtál a hétfői UH-ról, de úgy látom, másik topikba se..

Mindenki nagyon eltűnt..
Vendég
 


Én itten vagyok, olvasok ezerrel....

Betsy: sajnálom a kicsikocsid...remélem olcsóbban megúszod. Látom Ti is szánkóztatok!!!! :lol: :lol:

Jaimee: nem semmi kis verdátok lett!!!! :lol:

Besokalltam Vatera-Tesz-vesz ügyileg...lassan minden drágább mint az eredeti ára....bakancsot kap Beni, mert többet is elfogyasztunk egy nap...úgyis kap ezer játékot. Ui.: ezt jövőre már úgysem tehetem meg, hogy bakancs ész kész! :wink: :wink: :wink:
Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Jaimee, Betsy
köszi Lányok a hiányolást, tényleg nagyon jól esik! :) Sajnos mostanság totál káosz van körülöttem a melóhelyen, mert több helyre is átvezényeltek besegíteni, így egy csepp időm sincs netezni. :cry: De remélem ez hamarosan változni fog.

Igen, történtek dolgok!! Dec. 28-án kezdődik a szuri, egészen jan. 2-ig amikor is megyek az első ultrahangra megnézni, hogyan alakul a dolog. Remélem jól! :wink: Pont 28-tól leszek szabin, ezért nyugodtan tudok készülni a babá(k)ra... :wink: :D

Bocsi, Mindenkitől, h. ennyire telik csak tőlem, de ígérem, h. pótolni fogom a dolgokat, és legközelebb valóban hozzá is szólak a történésekhez... :)
Puszi és jó készülődést MINDENKINEK!

Kép
arikon78
 
 


Gyabi, ez a Bandita csúcs! Na, ha nálunk lesz ekkora hó, mi is beleheveredünk, az tuti! Mikor legutóbb elfogott a vágy, apa nem engedte: Egy kisbaba van a hasadban, nem feküdhetsz le a hóba! No de most! :lol: Még a kisbaba is társam lesz!
Ahogy látom, nagy szükség van a bakancsra, játékot meg vehetsz neki januárban is, akkor már nem licitálják úgy fel, s ezt idén még tényleg megteheted, hogy januárban kap karácsonyi ajándékot! :lol:

Arikon, drukk, Betsy, te jó ég, még jó,hogy nem lett bajod, meg Jaimeemamihoz is szólnék vmit, de abba is biztos belekötne, így csak egy cupp nekik! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Arikon: Szupiiiiiii! Akkor te vagy az, aki tán az ünnepeknél is jobban várja az ünnekep UTÁNt. :wink:

Gyabi: Igazi kispasid van, Réka a cipője orrát ippen beledugta a hóba. :lol: :lol:

Betsy: Akkor nem történt "akkora" kár...Nekünk meg nincs téligumink...hát nem vagyok nyugodt.
:roll:
jaimee1
 
 


Betsy,
értem! :lol:
Sajnálom az autódat, még jó, hogy nem történt nagyobb baj, meg neked nem lett semmi bajod!

Jaimee,
szépek vagytok, te mindig sugárzol a boldogságtól! :lol:

Gyabi,
hát igen, még az idén megteheted, hogy bakancsot kap, azután majd kap még valamit! Mi is valószinűleg igy fogunk járni, hogy kap valamit, aztán majd újévre, vagy utána kap még valamit, hát, ez van!
Jó a kép Banditáról, ti tényleg mindig kint vagytok, télen is, nyáron is, jó nektek, ezek szerint te is szeretsz kint lenni! :D
sirkici
 
 


JAIMEE: Én téli gumival csúsztam meg.. úgyhogy megértem, ha nem vagy nyugodt. Mint kiderült, aznap rengeteg baleset volt a városunkban, sok helyre a tűzoltók is kimentek. Havas kép Rékáról?
GYABI: Bizony, mi is szánkóztunk, az első havazást sose hagyjuk ki :) Bár nálunk nem volt ekkora hó, mint Nálatok. Jó, hogy Beni ennyire élvezi a havat, remélhetőleg karácsonykor is esni fog. Hóembert is csináltatok?
SIRKICI: Felétek is esett? Niki mennyit beszél már?
BIBI: Édes a copfos Bibi. Nem is gondoltam volna, hogy ekkora copfokat lehet neki csinálni. És még a fényképezőtök is piros :)
ARIKON: Mondom én, hogy jövő ilyenkor már babázni fogsz Te is :)

Én is rakok egy mostani képet:


Kép
Vendég
 


Betsy: Műhaj! :lol: :lol: Nem ám, igazi Bíborlányhaj, mondjuk én is meglepődtem a méretén, így elsőre. Akartam kérdezni, ez olyan hüle nőcis kérdés, de milyen hőfok volt a cirkuszban? Jöhet a csajszim kisruhában, bodyban alatta, vagy inkább olyan pulóveres-nadrágos a fíling? 8) Annyira jó ez a szánkós kép,a vigyori ábrázatuk, az ember tisztára megkívánja a telet, alig várom, állítólag ma esni fog megint. Hóembert mi még nem építettünk, de a répát már megvettük az orrához, meg megálmodtuk, miből lesz a szeme, kabátgombja, izgulunk, mint a gyerekek... Anyu mesélte, ők gyermekkorukban megépítették november végén a hóembert, és az állt tavaszig. Most meg? Jövő hétre +10 fokot mondanak :roll:
Vendég
 


BIBI: Normál hőfok volt a cirkuszban. Kb. 22 fok. A folyóson hidegebb volt, mert pl. amikor kinyitották a szünetben az ajtót, éreztem, hogy jön be a hideg. Szerintem ruha, harisnya, body jó lesz, esetleg, ha úgy érzed nem elég, raksz majd rá kardigánt, esetleg viszel be nadrágot. De mondom, nem volt hideg, pont jó volt.
Vendég
 


Hát igen...copfok-szoknyák-bodyk... :lol:
Nekünk Banditával marad az overál, amiből ha így haladunk 2 is kevés lesz, mert tegnap szétázott mind a kettő, annyira esett a hó!
Ma délelőtt sem lehetett berángatni, keze csontáfagyva...mert persze kesztyűért hiszti jár! :twisted:

Tegnap vettünk 2 bakancsot...az egyik igazi vízálló vastag kinti...a másik "vendégségbe járó" fajta! :lol: :lol: És mivel a boltban ahol kinéztük minden volt csak bakancs nem...így a Csórában vásároltunk ( használtcipők, de vannak újak is ) 2800 Ft+1800 Ft...szerintem teljesen jól megúsztuk. Az 1800 Ft-os állítólag színhibás...xezer forintról lett ennyi...én nem látok rajta semmit sem...lehet a tervezője nem ilyen színre álmodta meg! Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Betsy, köszi az infot! :lol:

Fagyott Bandita csúcs! :lol: Hát így simán elkél még egy (két, három...) overál is... :lol:

Esik, esik, esik, végre itt is esik! :lol: :lol:
Vendég
 


sziasztok,

Gondolkodtam, hogy leírjam-e vagy ne, amin most keresztül megyünk, de úgy döntöttem, hogy ki kell hogy írjam magamból.

Szóval, tegnap nem kaptam kódot a kombi teszthez ezért felhívtam őket még tegnap délután, ahol azt mondták, hogy azért nem küldtek és nem is fognak mert egyenesen a dokimnál fog landolni az eredmény hétfő reggel, ugyanis baromi szar lett a down arányszámon. (az edwards az ok).
Szóval 1:70-hez lett ami iszonyatosan rossz eredmény, persze az uh-on minden rendben volt. Tarkóredő 2,1 volt, de mivel nagyobb a baba és a redő is nő a babával együtt ez jó eredmény, főleg, hogy a határ 3, orrcsontja is ábrázolódott.

Mondanom sem kell, hogy végigbőgtem a tegnap egész délutánt és éjszakát, elolvastam mindent a neten. Beszéltem dokimmal is, aki hétfőn ad beutalót Pestre genetikai uh-ra, és megcsináltatom az amnio-t a 16. héten, ami 100% eredményt ad. Azért azt mondanom sem kell, hogy rengeteg olyan lányt olvastam akinek szar lett a kombi tesztje és az amnio nem igazolta a problémát.Egy bizonyos kor fölött már sokaknak pozitívra hozzák ki, befolyásolja a nagy súly és persze a többedik terhesség is az eredményt.

Tegnap délután még bepofátlankodtam a Genesisbe 4D-re, ma 3-ra kaptam időpontot, mert a szülésznőm mondta, hogy ilyen pocsék eredménynél kellene hogy látszódjon valami az uh-on. Nagyon rendik voltak, rögtön adtak időpontot (mondanom sem kell, hogy a fehérváriak elzargattak a kórházban hogy menjek vissza majd ha idősebb leszek, meg hogy az csak szórakoztatás céljára van)szívesen fogadtak és nyugtatgattak a telefonban is.
Ja és a szülésznőm mondta, hogy nem egy kismamája kapott ilyen pocsék eredményt és mégis a genetika jó lett. Ennyit a kombi tesztről, ha még egyszer kezdeném meg sem csináltatnám.

Szóval megjártuk ma Pestet ebben a szakadó hóban, azt hittem haza sem érünk. :oops: :oops:

45 perces alapos uh és többszöri mérés után azt mondta a szonográfus csaj, hogy semmilyen down kórra utaló jelet nem lát a babán. Megvolt a nózija, a tarkóredő is ok a korhoz képest, ujjpercek is rendben vannak. Ez jó, egy kicsit nyugodtabb vagyok, de ettől függetlenül mindenképpen el fogok menni genetikára és megcsináltatom az amniot, mert nagyon sok más rendellenesség van amit az uh nem mutat ki.

Amúgy babácskám nagyon jól érezte magát, először aludt, majd addig maceráltuk amíg felébredt és össze vissza forgolódott, az arcát meg állandóan eldugta a méhlepénybe. 11,2 cm hosszú fejtől talpig és 97 g a súlya.
És nagyon úgy néz ki, hogy kislány. 80%-ra mondta a nő. És én is láttam a 3 csíkocskát ami a szeméremajkakat mutatja.

Szóval hétfőn kérek időpontot genetikára, aztán majd meglátjuk, hogy a Jó Isten milyen sorsot szán a mi kislányunknak.

A lényeg hogy sikerült megnyugodnom ,nagyon pozitívan tekintek a jövőre, most úgy élek tovább, hogy a baba makk egészséges, aztán majd pár hét múlva okosabbak leszünk.
És kérlek titeket is, hogy ne sajnálkozzatok légyszi ha nem gond, mert most rengeteg pozitív energiára van szükségem. :D

Íme egy kép a mi kis csontkollekciónkról. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Hajdu Krisztinához nem mentek el? Istenhegyin rendel privin, csinál ott amniot, amennyire tudom és pár napon belül van eredmény, ami fontos lehet. És uhut is lehet kérni, mert ő doki is, genetikus is. SZtem sürgős esetben ad rendkívüli időpontot. Én mindenképpen privi vonalon mozognék, a mai eü-ben.....

Kiscsajszi? Nem fiúgyanús volt egyébként? :)

Nagy nagy drukk nektek és megy a + energia vagonszám!!!!
++++++++++++++++++++++++++++

Kombitesztről dokim is mondta, hogy háttttt.....ingyé van, csináltassam meg, de ő nem küldött volna el rá...pedig genetikus is, meg ezaz...
jaimee1
 
 


Sziasztok!
Bocsi, most nincs időm reagálni, de egy körkérdést szeretnék feltenni a szoptatás abbahagyásával kapcsolatban:
szóval, érdekelne, ki hogyan csinálta, meg miért, úgy értem ti döntöttétek el, hogy kész, ennyi volt, vagy a gyerkőcök hagyták abba maguktól? És a legfontosabb, hogy miután abbahagyod, hogy fog leállni a tejtermelés? Ha nem csinálok semmit, úgy értem fejés, vagy valami, akkor nem fog becsomósodni, és később ciszta vagy valami képződni? De ha lefejem, akkor pedig termelődik tovább, nem? Bocsi, hogy ilyen buta vagyok ilyen téren, de nincs kitől megkérdeznem, és a neten sem találok jó válaszokat erre a problémára, másfelől meg a gyakorlatban bizok! Niki már csak este, elalvás előtt szopizott, de most pénteken ott aludt a mamánál, ott minden gond nélkül itta cumisüvegből a tejet, tegnap este pedig megkérdeztem, hogy miből kéri, ciciből, vagy cumiból, és azt mondta, hogy cumiból, igy megitta szépen, bár el nem aludt vele, aztán még fent volt majd két órát, de nem is rángatta a pólómat, vagy ilyesmi, hogy kérné a cicit...
sirkici
 
 


Judy, édes a kiscsaj! S ahogy írod, a kombi tesztet annyi minden rontja...járj utána azért, meg kell csináltatni az amniot is, de nem lesz ott baj, nagyon drukkolok!(((((()))))))
Vendég
 


JUDY írta:

PAPP-A 0,41 MoM
Szabad B-hCG 1,9 MoM
Redő 1,32 MoM


JUDY: Az eredményeid a normál tartományba tartoznak, ugyanis :
-PAPP-A szint normál értéke 0,2-5,0 MoM
-szabad B-hCG szint normál értéke 0,2-5,0 MoM
-nyaki redő normál értéke 0,5-2,0 MoM.
Én sem értem, hogy hozhattak ki ebből ilyen rossz eredményt, biztos vagyok benne, hogy az általad is írt dolgok ronthattak rajta. A Genesis-ben nagyon jó szakemberek vannak, ha gond lenne, látszania kellett volna UH-on. Az amnio 100%-ra meg fog nyugtatni, egyébként a kombi teszt csak 85%-os biztonságú. A SOTE-n fogják még javasolni a szív UH-t is, és genetikai UH-t is csinálnak. Ha ezekkel kezdik, lehet, nem is fogják már javasolni az amnio-t. Mennek a pozitiív energiák. Egyébként gratulálok a kislányhoz, már most milyen aranyosan mosolyog. Ő is biztat Téged :)
SIRKICI: Nálunk közös döntés volt, de úgy látom Nálatok is. Már Niki sem igényli, hisz a cumisüveg is megfelelt neki :) Így is nagyon ügyesek voltatok, hogy 19 hónapig szopizott Niki. Csak annyit elég kifejned, hogy ne legyen csomós, de mivel egyre kevesbbszer, és egyre kevesebbet fogsz majd kifejni, egyre kevesebb is fog termelődni, és magától elapad. Hideg vízzel lehet még rásegíteni azt hiszem, illetve van homeos bogyó is rá, de szerintem ezekre nincs szükség. Tehát egyre ritkábban, egyre kevesebbet fejjél!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: