Új privát üzeneted érkezett!

OKR! olyan bíztató hogy most te is babásodtál... a kozmetikusomat is tök jó volt látni, a pociját meg ahogy sugárzik róla az öröm...

Ő Dr Kulin Sándort ajánlotta nekem a Káliból, ismeri valamelyikőtök? Nem szeretnék megint úgy járni mint Áccsal :-/
felícia
 
 


Okrisz :lol:
Annyira,de annyira örülök!!!!!!!!!!!!!!!
Hatalmas nagy gratula :D :lol: :lol: ,,,vigyázz nagyon magatokra!!!
Vendég
 


Sziasztok lányok!
Kavics köszi a képeket!
Lányok ,ti mind tök szuperül néztek ki,jó volt látni végre az arcokat akikkel beszélgetek!!!
Az anyós témához csak annyit ,hogy az enyém se semmi!Most pl. valahonnan megszimatolta hogy úgy néz ki baba van a dologba,pedig senkinek se mondtuk el.
Tegnap voltam Uh-on mert már nem bírtam látszódott egy kis ,,mazsola" de még nem mérhető a petezsák!A doki aszonta holnap vetessek vért Hcg-re aztán kapok progipótlót is!Ja és holnap újból megnéz!Egyépként jól vagyok leszámítva hogy néha fáj a derekam na meg hogy ma du. majdnem összehánytam magam!!
Okr!GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!
niki26
 
 

 
 

Kriszti!

Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Majd figyeld meg a 2. tesztednél lehet, hogy a terhességet igazoló csík előbb jelenik meg mint a controll csík! ( legalább is nekem ilyen jelenség volt júniusban) :lol:

Kép
lara26
 
 


Rambóka!

Voltam ma a belgyógyász orvosnál és megemelte az adagomat 2*1 -re. Legközelebb akkor kell mennem hozzá, ha elfogyott a gyógyszerem. Közben lenne egy kérdésem: az a nőgyógyász orvos akit ajánlottál annak meddőségi szakterülete van?

Kép
lara26
 
 


Lara!

Nem meddőségi szakember, de PCO-ban nagyon otthon van!
Most is ebből ír tudományos munkát!
Ismeri a metformint, a premenst és nem ráz le ha kérdezel vmit!!! Mindennek utánanéz!

2X1 micsoda? Metformin? 500mg-os v. 850 mg-os?
rambóka
 
 


Lara!

Miért is kell neked mindenképpen meddőségi szakember?????
Ne haragudj, de már lukas az agyam helye is!
rambóka
 
 


Alice mail ment! :)

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo te már megint nem alszol?????? :wink:
rambóka
 
 


Ó! Már 10.36????? Akkor viszont lassan kelni kell????
Hogy elszaladt ez az éjszaka!!!!!! :lol:
Hülye ez a gép időnként teljesen!!!!!! :evil:
rambóka
 
 


Na közben visszajavította a dátumot!!!!! :twisted:
rambóka
 
 



Jó reggelt!

Okr!
Látom fent vagy a neten, milyen lett a ma reggeli teszted????

Képet kérünk!!!

Olyan jó kétcsíkos teszteket látni!! :D

Kép

Kép
rejo
 
 


Gyorsan egy mondat,mert Ada már nagyon unja! :oops:

Köszönöm a gratukat,de nem tudom,nem -e kémiai csak.A mai tesztem is halvány,mint a tegnapi.Apa szt inkább negatív,mint pozitív. :shock: Majd rakok képet,ha ada elszundít egy kicsit.Nem vagyok profi fényképező,így sok időt vesz igénybe :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Kriszticske, mi lenne, ha elmennél a dokihoz, megmutatnád neki a tesztet, hogy vizsgáljon meg?

Csajok, mi az, hogy kémiai terhesség?
csillagfény
 
 


Mi az hogy kémiai?? A teszt megtéveszt, vagy mi?

Kép
babancs
 
 




Mna ,elaludt!

Lara
Remélem hamarosan ujra tesztelsz egy pozitívat!!Most metformin mellett már tuti megmarad!

Csillagfény
Sztem korai a doki,mert UH-n majd kb egy hét mulva látszik,ha van vmi! :oops:
Kémiai a terhesség,ha pozitív a teszt,mégsem fejlődik ki az embrió.Remélem jól írom!

Andika
Köszike a táblát,és jó munkát!

Niki
Hát a hányinger nem tul jó érzés :x ,de a babád most így jelzi,hogy VAN!

Rólam,megint :oops:
Hőm: Kép Ma mértem utoljára!Ezzel már nem idegelem magam tovább! :idea:
Tesztem: Kép

Egyébként folyik az orrom,és fáj a torkom :x Adát ma viszem orvoshoz,mert visszaesett. :(
Képzeljétek,elszámolták a szabimat.20 nappal több van,mint eddig tudtam.Az idén egy hónapot kell dolgoznom össz-vissz!REMEK!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kép 20-as Kép 25-ös érzékenységű!
Két pozitív teszt!Férjednek meg Pogi-kell!
Na megyek,mert elkéstem!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


OKR! Kriszti :D :D :D ,húúúú, de örülök, GRATULÁLOK a zebrádhoz :D :D . Halkan megsúgom, hogy nekem a 16. dpo-n nem volt ilyen erős a második csík, mint Neked most :!: :!: . Szóval ne kételkedj, ha van akármilyen csík az akkor pozitív. Halkan de azért nagyon-nagyon boldog vagyok ettől :D :D
nóra1
 
 


Sziasztok!

Okr!
Kiolvastam:
"A biokémiai terhesség azt jelenti, hogy a terhességi hormon (béta HCG) szintje emelkedik, majd fokozatosan csökken. Terhesség ultrahanggal nem látható."
(nekem volt ilyen)
Tehát:
Ott tartunk, hogy van hcg. Nem tudhatod előre, hogy csökkeni fog-e!!!
Szerintem minden terhesség először biokémiai, később aztán szépen növekedni fog a pici embrió! NÁLAD IS!!! :)
Amúgy meg: szerinted mi az a vonalzódon, hogy " 1 day to go until testig" ??? És neked már tegnap + volt!
Asszem, ezt már nem úszod meg...baba van! :lol:
backa
 
 


Nóra
Köszönöm!!! :D :D

Andika
Sztem a tegnapi is 25-s volt,csak más tipusu! Lilly volt ,ma meg Romed(vmi Holland teszt).
Vagy a Lilly 20-s :oops: Én már nem tudom!
Apa meg lehet szemüveg nélkül rosszul lát! :D
Mindenesetre 9 hetes UH után leszek megnyugodva igazán! :oops: Annyi szörnyű dolog történik :(

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr, ez szuper!!!! :D :D :D
Nekem sem volt erősebb a csíkom ennél, szóval ne parázzatok!!!!!!!!

Küldtem a lekicsinyitett képeket pár embernek, akiknek a mailcimét sikerült kibogarasznom itt a hozzászólásokból.
Kavics, én is kiváncsi vagyok a te képeidre......... :wink:
espero
 
 


Backa
Jelentem,levettem a vonalzót :oops: :P
Majd csinálok másikat,szebbet,jobbat!

Espero
Már többen is írtátok,hogy nem volt erősebb a csík.Kezdek megnyugodni! :)
Még előásom az Adás tesztemet is ,összehasonlítom :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr!
de olyat csinálj ám, amire az van írva, hogy
"...weeks & ... days pregnant..." :lol:
Már nagyon várom!
A szörnyűségekre meg ne gondolj.
backa
 
 


Sziasztok!

Rambóka!

Azt hiszem tegnap elég zagyva voltam és bizonytalan is. :oops:
- Nem kell nekem meddőségi, hiszen gyógyszerrel sikerült teherbe esnem (csak nem maradt meg).
- 2*1 Metformin 850mg -os lett az adagom.
Szerintem 1-2 héten belül felkeresem az ajánlott orvost! Mielőtt még a következő ciklus beindulna. Hátha el akar küldeni vérvételre egy gyógyszermentes ciklusban. (nem tudom hogy megy nála)
Most jelenleg nincs semmilyen gyógyszerem (ami peteérés serkentő clostilbegyt) csak a Metformint eszem.

Kép
lara26
 
 


Lara!

Csak nyugodtan!!!! Jó kezekben vagy!
Szedd csak a metformint és felejtsd el a Clostyt!
Most is sikerülni fog teherbeesned, de mostmár meg is fog maradni, hiszen lassan rendezed az alapproblémát!!!!!!
Most se emelj félnél többel egyszerre, hacsak nem voltál teljesen mellékhatásmentes az elején!

A dokimat keresd meg nyugodtan, de kitartás, mert nehezen veszi fel a telefont!!!! Ma délután 4 után több az esélyed, mert ilyenkor magánrendel!!!!! Arra azért számíts, h. kb. 3 hétre ad időpontot!
Nyugodtan mondd, h. én küldtelek és h. már szeded a metformint!!!! Ne izgulj, telefonban kissé kapkodós, de személyesen nagyon barátságos!
rambóka
 
 


Espero!

nekem is küldd el a képeket légyszi, privibe, vagy elküldöm a címemet!! :D

Kép

Kép
rejo
 
 


Espero!

megírtam a címemet, csak nem tudom mikor kapod meg!! :D

Kép

Kép
rejo
 
 


Okr : nyugi, ez tök pozitív !! Minden rendben lesz, rendben kell lennie :!:
Az orrfolyás miatt ne aggódj, ilyenkor az immunrendszer is gyengébb, nincs olyan kismama, aki ne kapna el valami nyavaját !

Kandika : tudod, én nem vagyok itt régóta és gyakran csak olvasgatok, de bizony hiányozna, ha nem lennél :wink: :lol:

Rambóka : köszi az "ismét választ", szétröhögtem magam. Jó volt a példa, nagyon jó fej fogdoki vagy,az biztos :lol: Puszi !

Babancs : tuti valami van a csillagokban, vagy a holdállás kedvező, a fene sem tudja.. de beindult !! :lol:

Espero köszönöm a fényképeket ! Nagyon jó volt látni az arcokat, a legeslegeslegjobb képet természetesen Bogi nyerte :oops:
Norka, tök jól nézel ki !! De tényleg ! Meganyásodtál, vagy hogy mondjam.. jól áll !!

Nekem ma is volt egy negatív tesztet, úgyhogy most már nagyon kéne, hogy a mensi is elérjen (semmi jele :cry: )
A vetélés óta nem működök rendesen, a fene vigye el :x
mniki
 
 


Sziasztok!

Okriszti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Csak csendben, csak halkan: gratula!!!! :lol:

Lááánnyoook!!!
Rájöttem valamire! Ahányszor elmegyek egy kicsit "nyaralni", hát valaki pozítiv tesztet csinál, mire visszaérek! :lol: 8)
Megsúgom, hogy szeptember 15-től 18-ig a Balcsin fogom élvezni azt a pár napot! :lol: :lol: :lol: Hajrá!!!!

Szóval túráztunk egyet a Rám szakadéknál szombaton.

Kavicska én balga, nekem egyértelmű volt hogy nem tudok menni a talira. Ezért sem vettem magamra az invitálást, ne haragudj!
Illetve ne haragudjatok!

Andika! Nekem meg lelkiismeret furdalásom van, mert nem tudok többet jönni, és én is időnként felületesen tudok átolvasni. :cry:
Többek közt ezért sem jelenteztem a táblicskuért (Mir után szabadon :lol: )
Viszont amikor kihagyok pár napot, akkor meg hiányzik ez a topik.

Szóval tegnap voltam az Endrokin Klinikán ellenőrzés félén. Csalódtam! :lol: Kellemesen. Egy felújított rendelőbe kellett várni. Nekem 8-ra volt időpontom, 1/2 9-kor már a vérvételen is túl voltam. 3 hét múlva eredmény.
Ja! Nem barnázok. Elmúlt. S menzi sem volt. Így aztán nem tudom, hogy innentől új ciklust számoljak, vagy maradjak ebben a ciklusba.

Csakegy! Hogy vagy???? Tényleg pingvines a hátizsákod??? :lol:

Lányok! Kérhetnék én is a taliról képeket??? beebeey@freemail
Köszönöm előre is!

Anyósról: egyszer leültünk és megbeszéltük: nem zavarjuk egymás köreit. A fia jár hozzá, meglátogatja, de én nem, s ő sem jön hozzánk. Annyira, de annyira nem jöttünk ki egymással...... s most meg semmi gond a "kapcsolatunkba". Ha soför kell neki, szól, elviszem, de nem "garázdálkodunk" egymás életébe.
Ez perpill működik, de nem tudom mi lesz akkor, ha unokája születik.

Bee
beebeey
 
 


Lányok,

sajnos most sem tudok sokat írni, mert lerobbant a család. Szó szoros értelmében, az van, mint Krisztáéknál: influenza szerű járvány. Én is döglődöm. :cry: Nem tudom, hogy lesz ebből utazás holnapután, de szerintem sehogy. Bogin még nem jelentkeztek a tünetek, de a szokottnál álmosabb, bár ez a hidegfronttól is lehet. Kurv.....ra féltem a lányt!! :oops:

Kriszta, te bizony terhes vagy, de ha szeretnél szép erős csíkot, változatlanul és meleg szeretettel ajánlom neked a Medilabot, mint mindig, mindenkinek. 8) Méghogy biokémiai meg üres zsák... :roll: Van fantáziád, hallod, túl sokat olvasol topikokat. Ne sértegesd a gyereket.

Lányok, lenne egy fontos kérésem!!!

Most nem lesz időm összegyűjteni egyenként az e-mail címeket, egyszerűen nincs. De arra kérnélek titeket, priviben adjátok már meg magatoktól, és sorban elküldeném nektek azt a táblázatot, amit az NLC-n vezetünk és a napokban feltesszük a mindjárt kész honlapra. Természetesen anonimek lennének az adatok, csakis összehasonlítás végett nyújtana információkat, például: hormonszintek, inzulinszintek, túlsúly stb. Orvosokról is várunk infókat. Na mindegy, a címeket adjátok már meg nekem, megnézitek miről van szó, és aki kitölti, kitölti, aki nem, az nem. Mindenesetre segítség lenne!! Köszönjük!!
Vendég
 


Espero!

Köszi, megkaptam a képeket! Nórának nagyon jól áll a kezében a kis Bogi!
Nagyon aranyosak vagytok csajok!

Norka!

Pü.-ben megy az e-mail cím.

Kép
babancs
 
 


Okriszti, ez szerintem eléggé pozitiv teszt, és halkan bár, de azért GRATULA !!!! Biztos, hogy minden rendben lesz, meglátod ! Türelem !

Espero: köszi a képeket, jók lettek ! Engem bezzeg le sem fényképeztél.... irgumburgum ! :lol: De te sem vagy rajta a sajátjaidon.... :lol: :lol: :lol:

Milyen jó, hogy mindenütt minden hónapra jut egy-két kismami ! A másik topicon is, ahol levelezeni szoktam, pont tegnapra jutott megint egy zebrás teszt !

Én ma megyek este 1/2 8-ra dr Tűűhöz, remélem, legalizálja végre a metforminomat.

Kicsit furcsa dolgok történnek mostanában velem. Eddig is hullott a hajam, és patik voltak az áll vonalamon, de kb 1 hete..... majdnem csomókban hullik a hajam és nagy, gyennyes és fájdalmas göbök jöttek ki az államon végig..... :cry: :cry: Szerintetek ez mi a fenétől van ? Nem lehet, hogy a metformin nekem forditva sül el.... (lehet, hogy hülyeséget mondtam most, bocsi dokik )

Viszont 5 napja Lh tszttel igazolt tuti pé-m volt, fájdogált is a petefészkem eléggé, együtt is voltunk a párommal..... de még nem érzek semmit magamon. A ma reggli hőm 36,6 volt. Ebből sem lesz terhesség, már érzem...... :cry:
zsizsik
 
 


Nahát, az előbb írtam, de eltűnt. :cry:

Norka, küldtem neked priviben egy csomó emailcímet, amit most a képek kapcsán összegyüjtöttem.
Gyógyuljatok meg minél hamarabb!!!!

Zsizsik, túl közel ültél hozzám, de remélem a többiek képein rajta vagy :D :D
Kincsről sem sikerült képet csinálnom, jobban mondva az egyiken rajta van a fél arca.
espero
 
 


Espero
Köszi a képeket!!Igazán jók lettek,és olyan,de olyan csinik vagytok!!! :D

Niki
Akkor most mi is van??Azt hiszem nagyon lemaradtam itt a történésben!
Negatív a tesz? :shock: :shock: :shock:

Norka
Háát,ha többet alszik,sajna valószínű elkapta. :( Ne félj,előbb meggyógyul,mint Ti! :D
Nálunk ugy szokott lenni,hogy apa hazahozza,én elkapom,majd Ada.Aztán ada villámgyorsan meggyógyul,és mi visszafertőződünk Tőle fordított sorrendben! :shock:

Bee
Sztem csinlj egy tesztet!Ha csak barna volt,és más semmi,az elég gyanus babaügyileg!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Köszönet a képekért, tök jók!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Csinik vagytok és Bogi itt is édes:)

És én még azt hittem hogy csak én lehetek ilyen állat hogy augusztus végén azért nem tudok jönni topictalira mert lever a vírus... úgy látszik járvány van .-(((((

Holnap utazom megint balcsizni, remélem azért ott már rendbejövök.

Norka, Bogi tényleg hamar túl lesz rajta ha el is kapja, ilyenek a babák .-)

Dr. Tűűűűűűűűűűűről feltétlenül kéretik beszámolni!!!!!!!!!!!!!!
felícia
 
 


Okr : én - mniki - teszteltem negatívat. Ugye nem kevertél véletlenül össze Niki26-tal ? :wink: :lol:

Felícia, amint hazaérek, írok Tűű-ről, aztán Zsizsik is ír majd, szerintem kb. 1 órára az én hsz-em után :D
mniki
 
 


Jaja, Felicia, én is írok, maint hazaértek, feltéve, hogy az a sz@r ADSL megjavul végre.... :twisted: Végre-valahára megrendeltük, megkaptuk a modemet, aztán egy napot működött, azóta se ! :evil: Ma jön a szerelő megszerelni !

Mniki, te mikorra is mész ?
zsizsik
 
 


Zsizsik : 1/2 7 :lol:
mniki
 
 


Espero, köszönöm szépen, már szét is küldtem a táblázatot. Ha valaki szeretné még, és nem kapott ilyet (12 embernek küldtem), akkor jelentkezzen priviben feltétlen!

na azt hiszitek Bogi ma aludt? Kutya baja... elszóltam magam, azóta is fent van és boldogítja a beteg szüleit.
Vendég
 


Ja ,tényleg. elfelejtettem..... Na kiváncsi vagyok, mit mond majd neked. Meg persze nekem is. :roll: :roll:
zsizsik
 
 


Kavits! Espero!

Nekem is küldenétek képeket?
Kavits tudja az emilemet( itt most nem tenném újra közre, mert apa már lecseszett érte! :cry: ), úgyhogy ha az úgy megoldható, h. Espero elküldöd Kavitsnak, ő meg az összeset átküldi nekem, azt nagyon megköszönném!!!!!
rambóka
 
 


Kriszticske, ne gondolj semmi szörnyűségre. Tudod, ez olyan, mint a hiradó, az egész arról szól, hogy hány ember milyen különböző szerencsétlenségekben halt meg, és a többség mégissem balesetekben, meg háborúkban hal meg.

De a jó hír nem hír, és az sem, hogy X,Y szépen éli a rendes hétköznapi életét, vagy Okrkrisztinek megszületik a 2. egészséges babája.
Szóval nem lesz semmi, és ne gondolj ara, hogy másokkal mi történt! Bizonyos dolgokat úgysem lehet kivédeni, de valószínűleg nem történik semmi szörnyűség. Egyébként bármikor történhet, az első 9,12,20hétben, a szüléskor, és utána is folyamatosan aggódhatsz a gyerekeidért, hogy ne legyenek betegek, semmi bajok, jól sínre kerüljön az életük, és bármi más.

Csajok, ma bevágtam 3 szelet tortát. Ez gáz szerintetek? Kicsit kiszáradt a szám, más nem. Ugye nem lesz baja a babának?
Néha egy kicsit fájdogál a hasim, nem görcsösen, inkább feszül.

Norka, próbáltam átküldeni Neked a címemet, de esélytelen. Ha esetleg rámdobsz egy püt, akkor megpróbálok válaszolni. A múltkor valakivel így sikerült.

Szép duánt!

Szép délutánt!
csillagfény
 
 


Lányok Nagyon hiányoztok!!!


Kriszta!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gartulálok!!!!!!! Ez fantasztikus!!!!
Istenem, mennyire vártam, hogy végre bejelentsd ezt a pozítiv tesztet!!!!
Te megmondtad, hogy a TE hónapod az AUGUSZTUS lesz!!!! Bejött :) :) :)


Annyira fáradt vagyok, hogy alig bírok nezetni, tegnap nem volt kedvem a gép elé ülni :shock:
Szombaton hajnalban keltem, vasárnap megint, vasárnap este nem tudtam elaludni, hétfőn kelés, meló, aztán ügyeltem, most estem haza és holnap megint ügyelek, közben meg tanulni is kell ezt azt. :(

Nem vagyok jó paszban :(
Egy kicsit el vagyok kámpicsorodva. :( Azon gondolkodtam, hogy írjak e negatívat. Éppen elég mindenkinek a maga baja!
nem írok!

Van egy görbém is: persze nem mérem rendszeresen a hőm, mert elfelejtettem.
Teljesen értékelhetetlen így! :(

Nem is reagálok senkire csak magammal foglalkozom. :(
Asszem megvárom a párom, hogy jöjjön haza és lefekszem. Utánnam az özönvíz :(

Kép
Vendég
 


Kavics!

Pihend ki magad! Egy kiadós alvás csodákra képes!

Norka!

Megcsináltam a táblázatot, de eltűnt minden amit beleírtam. A gépemre kellett volna elmentenem ugye?? Ez a fránya Excel, ez a progi amit sohasem használok, nem is értek hozzá. Jól elb.am vele 20 percet, pedig most nincs sok időm. Na majd újra nekiugrok.
Egyébként ez hol fog megjelenni? Nem sért személyhez fűződő jogokat?? :lol: Mondjuk én k.ra nem örülnék, ha nőgyógyász lennék és a neten csokorba gyűjtenék rólam, hogy milyen szar vagyok. Mondjuk nekem aztán tök mind1, én megadok minden adatot róluk :D

Kép
babancs
 
 


Kavicska,

mi a baj ?? Nem szoktál ennyire negatív lenni..... :? :shock: Sőt, egyáltalán nem szoktál negatív lenni ...... Valami komoly dolog bántja a lelkedet, vagy csak úgy spontán kapja be a világ hangulatod van ? Nem akarok kiváncsiskodni, de ha akarsz írni róla, tedd meg ! Itt vagyok, hallgatlak!
Lehet, hogy tényleg csak simán fáradt vagy, nem ? ki kéne talán aludnod magad, és akkor minden jobb lesz.....
zsizsik
 
 


Kavits!

Nem vagy te melegfrontos, mint én?
Csak mert ugyanúgy érzünk!

Reggel (9,30!!! :lol: ) olyan ödémás szemekkel keltem, h. a kínai nagykövetségen papír nélkül beengedtek volna.
Mütyűrke is igen lusti volt egész nap (na mondjuk azok után, amit tegnap művelt, felüdülés volt a dolog!!!!!!! :lol: ).
Tanulás helyett dolgozgattam egy kicsit, aztán 2-5-ig akkorát döglöttem, mint akit agyonvertek! Csak néztem, amikor kinyitottam a csipám, h. már ennyi az idő, pedig általában csak 15-20 percet szoktam aludni, amikor elnyom a buzgóság!
Lehet, h. már próbálok "előre aludni", mármint h. a szülés utáni kimerültségre gyúrok???

Mindenesetre mostmár tényleg neki kell állnom tanulni, mert Babanccsal ellentétben én egy lusta dög vagyok!!! Mondjuk azt soha nem gondoltam, h. a terhesség ennyire átalakítja az ember mentalitását: mindig is dömpingtanuló voltam ( csak a vizsga előtti napokban voltam képes megmaradni a tankönyv mellett), de most vhogy még ez sem tud ösztönözni!!! ANNYIRA NEM ÉRDEKEL AZ EGÉSZ!!!!! Pedig tudom, h. fontos lenne, de egyszerűen nem megy!!!! :cry: :cry: :cry:
Lehet, h. szülés ELŐTTI depresszióm van?????? :lol:
Vagy csak a melegfront??????

Norka te hogy csináltad????????
rambóka
 
 


Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: