Új privát üzeneted érkezett!

Ancsa!! Csiniii kismami vagy!!! Naon jklassz a babakocsi!!!! Most már tuti kiscsaj van a pociba??? Nevek??

Juli!! Na most már alakul az a poci :wink:
Szép a pólya, nagyon ügyi vagy!! :wink:

EDI
ediii
 
 


Sziasztok!

Juli!
Nagyon szép pólyákat csináltál!!!
És helyes benne a kis brokkoli :lol: :lol: :lol: !
Ezen olyan jót nevettem!!

Tünde!
Gratulálok a kislányotokhoz!!!! Jó egészséget és sok tejcsit nektek!!!!

Ancsi!
Csudaszép a bébkocsitok!!
Jó sok pakkal jöttetek tényleg haza :)
Szépen gömbölyödsz már!!


Mindenkinek szép vasárnap délutánt!!! :wink:
Vendég
 


Tünde!
Kép

és köszönet a hírhozónak ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

 
 

Hello :D

Megjött nekem is Tünde sms-e:D Válazsoltam is, de mégegyszer Gratula :D


Képzeljétek hozzám meg Vasárnap este beállított piri anyo....+7 napra jött meg :shock: Az is valami legalább, nem keleltt izgulni :D De nem baj, mire megyünk balcsira legalább elmúlik :D :D
csip-csip18
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

TÜNDI- Hatalmas Gratula a kiscsajhoz , végre megérkezett :D :D :D El sem hiszem :D :D Nagyon sok tejcit és sok boldogságot az új családtaghoz :D Majd gyere a szüléstörténettel, nagyon kiváncsi vagyok :lol:

Csip- De azt a viráglámpát vettük meg szerintem amire te gondolsz :D Csak fehéret akartunk, eddig akárhányszor mentünk, mindig volt belőle, erre most közölték, hogy az a szín kifutott nem is lesz többet :shock: :wink: Ez a mi formánk, de sebaj, a rózsaszín talán még csajosabb, így az sem rossz :wink: Na a végén még egész normális ciklusaid lesznek :D Mikor mentek a Balcsira?

Juli- Nagyon ügyes vagy, csak lesek :shock: Ez a Brokkolis sztori nagyon jóóóó, szétröhögtem magam, ahogy elképzeltem szegényt a tesco polcán árválkodni :D

Ediiii- Köszi a Tünde infot :lol: Igen, most már 100%, hogy kislányunk lesz, Lili lesz a neve :wink: Nálatok mizujs?

Kírus- Hogy telnek a napjaid??

Susytunder, Joli, Suzy- ?

Nálunk a szombat nagyon mozgalmasan telt, voltunk mindenfelé shoppingolni, aztán a baba szobát csinálgattuk, Csabi füvet nyírt, este vendégeink voltak.....Aztán vasárnap már pihengettünk is kicsit, dvd-ztünk, fetrengtünk :D Ma meg lakást pakolok, elkéne menni a Lidl-be, mert husi van akcióban.....Főzni kéne.....Hát nagyjából ennyi :wink:

Mindenkit puszilok, holnap jövök!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Ancsa: ja még a végén tudd valamit produkálni a szerveztem... :wink: Mien húsi van leárazva???Mit főzöl?Most van lesz külön gyerek szoba???Mien színű lesz fal???Végül nem költöztök vagy nem is akartatok??? Lett pár kérés :D
csip-csip18
 
 


Csip- Pulykamell van leárazva, azt fogok venni :D Mi nagyon ritkán eszünk disznót vagy marhát!!Most 2 db bazi nagy pulykacombot vettem le a mélyhűtőből, azt fogom megsütni, kis krumplival, borsóval, kukoricával, ubi salival :D :D Igen, külön lesz a gyerekszoba, úgy tervezem, hogy az elején én megyek át Lilihez aludni, az első egy-két hónapban :wink: A fal zöld színű, de nem akarom ám elárulni, majd ha kész lesz akkor teszek fel képeket, igazi kis mesebirodalom készül :D Költözni egyelőre nem akarunk, majd ha a mésodik baba aktuális lesz, akkor lehet megpróbálkozunk a ház vásárlással :wink: Mikor mentek Balcsira?

KépKép
gyancsi
 
 


Értem :D Huuu nagyon titokzatos vagy :D Én meg kiváncsi :D Pénteken megyünk....
Pulykacomb??Az fini..itthon nem ocsó :D Hogy csinálod meg??Kérjük a receptete :D kell valami új :D
csip-csip18
 
 


csip!
hajrá új ciklus!

ancsi!
anno, ahányszor a tecsóban jártunk, mindig el kellett menni a plüssök felé... akkor megölelgettem, sajnálkoztam egy kicsit, hogy még mindig ott van... és mentünk tovább.
de szegény tényleg hihetetlenül csúnya! nem csodálom, hogy ezzel a színnel nem kellett senkinek :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


áááááááááááááááááááá! lányok!
hülyét kapok :!:

gondoltam, írok egy sms-t Jolinak, hogy ő is tudja a fejleményeket Tündéről meg a babájáról...
meg hogy tudja, hogy mindig várjuk...

erre mi történik???
ez a sz@r telefon elküldte a fél világnak! :evil: de tényleg! kikapcsolni sem tudtam közben, így hát leszedtem az akkut... csak hogy hagyja már abba az sms-küldözgetést... :mad:
mert azt nagyon kétlem, hogy mondjuk párom nagyija kíváncsi lenne Petra Zoéra... még akkor is, ha mi itt nagyon örülünk neki...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Sziasztok :)

Csip!! Mikor mentek a balcsira??? Most már megy az akció a babáért vagy még óvatosak vagytok??

Ancsa!! Akkor majd kiváncsian várjuk a fotókat a bébi szobáról :D Fotód nincs most liliről?? :oops:
Én holnap megyek Uhura, ha nincs ronda ciszta ,akkor kezdünk :)

Juli!!! Ez nagyon jó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: volt aki válaszolt is rá??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szép estét lányok!!!

EDI
ediii
 
 


Ancsa!! BOcsi, nagy betűvel akartam írni Lilit :oops: :oops:

EDI
ediii
 
 


csip, ediii!
nem röhögni! ;)

igen válaszoltak... volt sms is és hívás is... és mindenki nagyon örült... habár nem tudták, kiről van szó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli :D :lol: :D :lol:

Edi: na és akkor i lesz mivel keztek???Akkor mindenképp írj, hopgy mi volt Uh-n!!!!!
Pénteken reggel megyünk :D Igen megy élesben most már. olyan édes volt a párom, mert ő mondta most-ma- mikor mondtam neki, hogy megjött, hogy akkor juhhu mehet élesben most már(mintha idáig nem élesben ment volt), de hogy, ő most sokkal jobban örül, és nyugodtabb lesz :D :D :D
csip-csip18
 
 


ediii!
mikor lesz az uh?
várlak az eredménnyel :) és a jó hírrel, hogy szabad az út ;)

csip!
drukkolok nektek is! olyan szép zebra-pár lennétek ediiivel ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Helló Csajok!!

Juli- Ez qrva jóóóóó :D :D :D Még válaszoltak is , komolyan???????Hihihihii :D :D Na hát hiába, egy baba születése mindenkinek öröm :lol:

Ediii- Mennek a drukkok mára, hogy cisztának nyoma se legyen :wink: Mit fogsz most kapni???Csak Clostit vagy lesz szurizás is?

Csip- Hajrá Balcsi és babagyártás :D Jól mondja Juli, Ediii-vel szépen együtt babásodtok be és hozzátok a szép csíkos teszteket nekünk :D

Itt nincs semmi extra, nagyon keményen rákattantam a Teszveszre, Lilikének annyi ruhája lesz/van, hogy ajjaajjj :? :lol: De hát csajok 2-300 Ft-okért annyira cukker szerkókat lehet szerezni, egyszerűen nincs szívem ott hagyni.....Arra gondoltam max ha már nem kellenek akkor beadom itt a használtruháshoz ( van egy itt a környéken) , szóval kárba nem vész....Igazam van vagy igazam van? :D

Többiek merre???Iner, Kírus, Susytunder, Joli, Suzy??Tündiről tudom, hogy hol van, így őt nem kérdezem :D

Mindenkinek pusszantás!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok Lány

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


ancsi!
én továbbra is az angol turikat favorizálom.
a tegnapi termés 310-ért 2 hosszú ujjú ing, 2 nadrág és egy rugi (vagy mifene az, ami ujjatlan, és lábfeje nincs... de egész gyerekre való?).

ha meg már nem kellenek, én is lepasszolom valahova (a legkisebb bodykra, rugikra azt gondoltam, hogy majd visszaviszem az újszülött osztályra... annyira nincs a kórházaknak pénze... és olyan kis szakadtak tudnak lenni a pólya alatt a babák...)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy nem nagyon jöttem, de nincs lelkierőm a gép előtt ülni.
Laurával tegnap voltunk másodszor a gyógytornásznál. Azt mondta sokat javult már az előzőhöz képest is. Tényleg jó, hogy még időben elvittük. A szeme csak nem akar javulni. A jobb még mindig váladékos. Lehet jövő hétfőn megint vinnem kell a szemészetre átmosatni a könnycsatornáit. Meggyógyulhatna már ez is. Jövő pénteken a fejlődési neurológiára kell mennünk, mivel nem tartotta a fejét mikor voltunk a havi ellenőrzésen. Persze azóta már bőven tartja, hála a gyógytornásznak. Mind1. Muszáj elvinnem. Egyébként jól van. Elég jó kedélyű. csak néha hisztis.
Én még mindig küzdök a szülés utáni depimmel, de már sokkal jobb, mint volt. Többször megfordult a fejemben a válás gondolata is. Elég összetett, hogy miért gondolkoztam ezen. Habár néha még most is foglalkoztat a gondolat. A lényeg, hogy a férjem jóban van az exével, aki külföldön lakik. Nincs is más barátja csak ez a csaj. Akire persze én pokoli féltékeny vagyok. Rengeteget veszekedtünk már miatta. Tomi állítja, hogy nincs köztük semmi, én hiszem is, meg nem is. Én jövő szombaton jön a csaj, olyan címszóval, hogy megnézze a babát. Hát anyád! De már egyszerűen nem volt erőm tovább küzdeni, rábólintottam, hogy jöhet. Szóval jövő szombaton sok minden eldől. ...
Veletek mi a helyzet? Esélyem sincs visszaolvasni.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli!
jó hogy itt vagy :)
te megkaptad tegnap az sms-t? mert a fél világ rajtam röhögött, hogy a telefonom boldog-boldogtalannak elküldte... csak úgy tudtam leállítani, hogy kiszedtem az akkut belőle... szóval írtam: Tünde babája vasárnap megszületett!
(és most fogok komolyan hülyét kapni, ha hozzád, mint címzetthez nem ért oda :evil:)

örülök, hogy alakul a kiscsaj :) meglátod, minden rendben lesz vele. az meg valahol pozitívum, hogy ennyire odafigyelnek a kórházban a babára, hogy várják vissza kontrollra.

a szombat miatt meg előre ne parázz! nem lesz semmi gond! vedd elő a "legbájosabb háziasszony és legjobb anya" arcodat a csaj előtt és söpörd le a színről... de csak finoman, mézes-mázasan ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli

Nem kaptam sms-t. neked még a 20-as számom van meg? Az már nem él.
Hát nem tudom mi lesz jövő szombaton. nagyon félek, hogy valami olyasmit veszek észre, amit nem akarok....:(
Veled mi a helyzet?

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Sziasztok!

Ancsa
Köszönöm a hiányolást, jól esik. Már megvettem a bélelt borítékot most már csak a postára kell eljutnom, ugye nem késő még? :oops:

Tünde
Szívből gratulálok nektek! Bejött az érzésem? Gyorsan szültél? :)

Kitti
Akkor most örülök, hogy megjött és nem aggódsz, jövő hónapba pedig hajrá! :wink:

Juli
Akkor a környéken kifosztod az összes angol turit? :)

Egyébként lányok sok mindent el szeretnék adni, ami már nekünk nem kell, harmadik baba nálunk nem lesz úgy sem.

Joli
Na hogy én be nem engedném apa exét a házunkba az is biztos. Mi köze már ő neki oda??? :shock:
Nem irigyellek, de ne akarj még válni, bár sokat nem tudok, a depi miatt is lehet. Én is voltam így. Kitartást és jobbulást neked.

Nálunk minden oké. Csütörtökön vidékre utazunk a szüleimhez, ott lesz szombaton a keresztelő. Nóri néha jó néha nem, de ez van. Kristóf is feszegeti néha a határokat, de két hét múlva egy családi napközibe.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok :)

Csak egy kis helyzetjelentésre jöttem. Hát nem kezdünk , és nem nagyon sajnálom ,mert még ezt a hónapot hagyni akartam , sajna tele vagyok cisztával van 1db 40mm-es és kb6-7 db 15-20 mm -es.
Ma kezdtem el a fogigátlót szedni, álítólag vagyis a dr.nő szerint összegyűjti a cisztákat és távozik, hát majd kiderül. 21 napig szednem kell és rá 5 napra uhu és ha renbe minden akkor kezdhetünk.
Szerintetek a stimu okozhatta ezt a sok cisztát???

Később jövök és visszaolvasok.

EDI
ediii
 
 


Morning...Itthon fekszem az ágyban a kutyával fáj a fejem...Szerencse, hogy du-ra van vendégem....tegnap egésznap nem voltak szoliban jó is volt mert nem voltam valami jól, görcsölgettem, így egésznap volt időm bibelődni a körmömmel, hogy az utazásra szép legyen


Joli:huha :shock: ex?! :shock: Na börömből, is kibújnék...Suzytünderrel egyetértve!!!!Nálunk is amúgy a párom az exeivel volt mindig is jóban na sikerült 2 év alatt azt elérnem, hogy csak 1 maradt(első szerelme 3 évig) és fél évente beszélnek, no évente, meg talizzunk, Én is megyek persze és így van rendjén, és így megismertem és ahogy Juli is írta finoman tudattam mutattam neki ki vagyok és lesöpörtem és még a párom is bújt meg puszilgatott elötte, de dagadt a máj ... :lol: Szóval így jó és ha telefonon beszélnek, mondja a csaj, hogy puszil..Na tessék pedig az elején, huuu de tudta, hogy utálom.... :D
Gyere majd mindebképp, hogy mi volt!!!!!!!

Ancsa: nem írtad le a kacsát :D no na azért nem enniyre elveszni a teszveszen :D

Suzytünder: Jó utat éspihenést nektek!!!Nóriról kérünk képet majd :wink:

Juli: jó kis szöveget írtál Jolinak :D No meg a vásárlá is jó volt 310 forint?!?!?Mi az manapság már????

Iner:néha jöhetnél is...Várunk!!!

Köszönjök Edii nevében is, hogy gondoltok ránk és drukkoltok :D
csip-csip18
 
 


Csajok!

Csak nekem volt szülés utáni depresszióm?

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


joli!
70-es számod van meg...
de mindegy... olyan számokra is ment sms, amik benne sincsenek a tel.könyvembe...
sztem a mobilom is babás, és azért bolondult meg :lol:

neked ki is volt a védőnőd?
a Niki amikor itt volt, beszélt a szülés utáni depresszióról... lehet, érdemes lenne velük megbeszélni ezt... biztos tudnak javasolni valamit.

susy!
jó látni, hogy még megvagy :)
jó utat és egy kis pihit a szülőknél időzésre ;)

ediii!
sajnálom a cisztákat :(
nem tudom, hogy a stimu okozhatta-e... lehetséges... de akár idegességtől is lehet... vagy bármitől.
van, hogy egyszerűen nincs is oka.
lehetne tippelgetni (kapásból volnának ötleteim) hogy mitől van... de felesleges. az a lényeg, hogy megoldódjon a helyzet.
drukkolok!

csip!
jobbulást!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Kislánykám. :)

Kép

Joli
Én Kristóf után voltam depis. Egyébként akkor rám is rám jött az össze szedem a cuccom és elválok érzés, de igazából nem tudom miért. Azt tudom, hogy vacakul éreztem magam, semmi nem volt jó, folyton bőgtem, mindenért megsértődtem. Mi nem veszekedtünk, mert apával nem lehet, de én mindig mondtam, hogy most épp mi nem jó. Nálam a jó idő hozta meg a változást, és most reménykedtem, hogy mivel Májusi Nóri majd nem jön elő. Picit néha magamba zuhantam, főleg miután anyukám haza ment...
Tudja a férjed, hogy depis vagy?

Juli
Megvagyok, csak sajnos nem vagyok most épp idő milliomos. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


susy!
de nagyon tündéri ez a lány :!:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok...

Tündéri a kislányod Suzytünder!!!!

Hát Én meg majd szétrobbanok, Hétfőn 6 órán keresztül ügyköttem a körmöm, mert franciát csináltam meghosszabítottam a hosszát és stb...Erre nem fejeztem be, mondván nem tom, hogy követ vagy mintát rakjak-e bele, majd csüti megcsinálom...Nem tettem rá a fényzselét, és tegnap mielött bementem volna a szoliba bekentem magam...Hát persze a fehér-sárga lett...A k.rva életben...Állhatok neki átjavítani most....Ez lesz ma de nem 6 órán keresztül...
Tegnap is megszívtam egy rohandék vendég, említettem is neki, ha nem jönn mégsemm este 7 re akkor hívjon...45 percet vártam, hívtam és nem jött el és felsemm vette, telcsit kicsit semm voltam ideges, 9 re értem haza...Már 6 kor haza mehettem volna, és nem lett volna ilyen hosszú egy napom...és akkor állatam még neki főzni...Marha jó volt....
Remélem ma nem lesz ilyen fantasztikus napom!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok :!:

Csak egy gyors bekukkra jöttem :!:

Tündi
Szívből gratulálok a kislányod születéséhez :!: :wink: a legjobbakat kívánom, sok tejcsit, boldog baba-mama napokat :!: :wink:

Ediii
Igen, a stimu csinálja ezt a sok cisztát sajnos odabent :!: :(

Susy
Gyönyörű Nóri baba :!: :wink:

Mindenkit puszilok :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt!

Juli- Ne is mond...Én is jobban mennék turiba, csak sajnos itt kint egyáltalán nincsen....Egyetlen egy bolt van ahol használt baba ruhák vannak, de ott is vállfára kirakva, darabra lehet vásárolni, szóval majdnem mint egy rendes bolt csak olcsóbb.....De hát nem vetekedhet egy jó kis turival :D Nagyon ügyesen shoppingoltál :wink:

Joli- Hát nagyon sajnálom ezt a szülés utáni depressziót, olvastam róla , hogy sok friss Anyukánál előfordul, úgyhogy ne szégyellj segítséget kérni....Beszélj egy szakemberrel szerintem!!...Remélem ezzel az ex-es dologgal nem bántalak meg, de én máshogy gondolom, mint a lányok....Lehet azért, mert az én életemben is van olyan ex pasim, akivel bár nem tartom napi szinten a kapcsolatot, de azért néha keressük egymást....Ezek a fiúk nekem anno nem " csak" a pasijaim voltak, hanem a barátaim is, így attól mert a szerelem elmúlt, a barátság megmaradt, tehát engem érdekel, hogy velük, mint emberrel mi történik, hogy boldogulnak az életben.....Nem tudom lehet mi vagyunk a párommal ezen a téren túl toleránsak, de ezt ő is ugyanúgy megteheti, szóval én azt gondolom, hogy ha megakarna csalni, azt valószínűleg nem jelentené be neked, biztos, hogy nem hozná a lakásotokra babanézőbe ha bármi olyan lenne közöttük.....Szerintem ha belegondolsz Tomi nem lenne képes ilyenre, mert ez már a legalja lenne...Szerintem a legfontosabb,hogy bízz a párodban.....Írtad, hogy az exe külföldön lakik, hát akkor hogy is lehetne valami közöttük?Ha már megakarna csalni nyilván keresne egy olyat aki a közelben van....vagy szerintetek nem?Én úgy vagyok ezzel a megcsalás dologgal, hogy ha valaki megakarja csalni a másikat akkor megfogja, hisztizhetünk, féltékenykedhetünk , akkor is megteszi....Ha meg nem akarja, akkor meg nem fogja megtenni....De lehet jobban odalököd valaki másnak a karjába ha otthon mindig egy hisztis, kötekedő feleséget talál....Bocsánat, remélem nem bántottalak meg a véleményemmel, csak segíteni szeretnék :roll:

Susytunder- Dehogy is késő, szeptemberben ( talán első fele de még nincs fix időpont) jönnek Anyuék, addig ráér a boríték :D Nóri baba annyira kis tüneményes, jó utat nektek Anyudékhoz!Keresztelőről várjuk ám a képeket :wink:

Ediii- Sajnálom a szemét cisztákat, remélem a fogigátlóval kiürülnek és akövetkező hónapban belecsaphattok a lecsóba :wink: Egyébként osztom Suzy véleményét, szerintem is a stimutól lehet!

Suzy- Örülök, hogy minden rendben, olvastalak a Lombikosban, hogy már fél kg Cipike, jó nagy legény már ő is, egyem meg :D

Csip- Sajnálom a hülye vendéget, na meg a körmödet is...Nekem is mindig 300 a vérnyomásom, ha valamit órákig csinálok és utána egy perc alatt elcseszem :wink: Remélem a mai napod jobb lesz :wink:

Én ma takarítani fogok, este pedig megyek Apjukkal dolgozni....Ezen a héten és a következő héten szabin van a kollégája, így szerda-csüt-pénteken munka után még egy plusz kört mennie kell a vérekkel :? Na de sebaj, az plusz pénz is, így lesz mit elköltenem a teszveszen, hihihihihi :D

Puszi mindenkinek!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok :)

Csip!!! Kösz szépen ,hogy a nevemben is megköszönted a drukkokat :)
Tényleg lányok nagyon jól esik,hogy gondoltok ránk is !!! pedig ez már szinte "kismami topik" :D és a sok drukkot bezsebeljük és hamarosan mi is pocakosak leszünk :wink:
Csip akkor hajrá, mindent bele, biztos sikerülni fog!!!!

Joli!! Sajnálom,hogy depivel küzdesz és a körülményeket is remélem hamar túl jutsz a rossz időszakon!!
Valahol igaza van Ancsának, de az ilyen helyzetet sokan nem tolerálják és a párjának tiszteletben kellene tartani az érzéseit.
kérdés még az ,hogy a párod mit szólna ha ugyan úgy eljönne a te exed?
valószínűleg nincs semmi köztük, egyszerűen lehet csak megakarja mutatni az exének,hogy neki milyen szép családja van. Amúgy te ismered a lányt???
Kitartás neked és igazuk van a többieknek, mutasd meg a lánynak,hogy ti milyen boldogok vagytok és nem zavar,hogy ott van.

Zsu, Ancsa , Juli!!! Pocaklakóról nincs képetek???

Suzy!! Nagyon szép a kislányod!!!! :wink:

EDI
ediii
 
 


Elkezdtem a fogamzásgátlót tegnap......, és tudni kell ,hogy a fiam születése után szedtem fél évig,mert egyszerűen nem bírtam,folyton hányingerem volt, majd hánytam is..., akkor abba hagytam és után jól voltam, reménykedtem hogy most nem lesz ez, de tegnap este,megint émelygés hányinger tört rám, ma meg már totál kész vagyok, már enni sem tudok,mert eszek egy kis falatot és rohanok wc-t látogatni :?
Hát nem tudom,hogy fogom kibírni ezt a 21 napot vagyis még 19 nap...., kész vagyok :?
valami ötlet hányinger ellen??? a kóla ,gyömbér nem vált be eddig :roll:

EDI
ediii
 
 


Edii: Róka van a fogitól???na hát ilyet semm hallottam még :shock: :shock: :shock: teljessen fnékre ültem....
Hát nem tudom, nekem is gyömbér jutott elöször az eszembe...
És ha abbahagytad mi lesz rá 4 napra gondolom megjönn igaz???és utána???

Neked is hajrá :D Egyszerre hozzuk a zebrát :D
Én most nézztem 1 éve hagytam abba a gyogyit :D
csip-csip18
 
 


Köszönöm szépen Nórim nevében is a dícséretet. :)

Kitti
Milyen érdekes az élet. Joli lesőre terhes lett a gyógyszer elhagyása után, neked meg egy éve már... húzzatok bele. :lol:

Ancsa
Akkor megnyugodtam.

Edi
Sajnálom ezt a sok kellemetlenséget, aminkeresztül kell menned. :(

Zsu
Azzta, hogy telik az idő. :) Mesélj mi újság?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Suzytüder: hát most szólj hozzá?!?Nem is Én lennék amúgy :? Ez vagyok Én(ilyen az Én szerencsém) :roll: Bele van húzva...Azon vagyunk... :wink: De az az egy szerencse, hogy megsemm kottyan ez az 1 év amúgy :wink: 1 év :shock: nem vettem észre... :lol:
csip-csip18
 
 


sziasztok!


Tünde, szívből gratulálok! Sok tejcit, erőt, egészséget kívánok!

Edi, igen a stimu okozhat cisztákat!!! Pláne, ha hajlamod vagy pcod van. Drukkolok a fogigátlós dologhoz!

Joli, sajnálom a depit, de nem szabad, hogy eluralkodjon rajtad! Félre ne értsd kérlek, csupán jóindulatból javaslom a pszichológust. Nagyon sokat tud segíteni!!! Én is jártam, sőt Lizával a szülés miatti körülmények hozták ki. Mivel neked is elég negatív volt a körülmény, így gyanítom, hogy ez a baj és ezt nem tudod feldolgozni. Az ex-szel kapcsolatban csak annyit, hogy én leülnék apájával, és elmondanám az exszel kapcsolatos érzéseimet és igazán megérthetné, hogy a háta közepedre kívánod. Olyan mintha te az volt hapsijaidat hívogatnád meg. Sztem neki se tetszene.... Amúgy meg ha külföldön él, akkor elvileg nem lehet köztük semmi, nem? Ugye nem nálatok fog lakni? Laurának bizti hogy a szemével csak az a baja, hogy eldugul a könnycsatornája??? Kérdezz rá, hogy ez normális, nem e lehet más? Örülök amúgy hogy segítenek a picinek a foglalkozások :)

Csip, nagyon jó lett a lakásotok :) Hát, a vendéged nem volt semmi, én max fél órát vártam volna rá... Szegény :D sárga francia köröm :( 6óra alatt? jesszus!!!!!!!!!!

S.tunder! Nagyon szép a kicsi lánykád! Anyukád messze lakik tőletek? Az én anyukám nem nagyon szeret segíteni nekem... szerencsés vagy, hogy jött segíteni nektek. Kristóf nem féltékeny???

Kép
Kép
onlány
 
 


Onlány:jó, hogy jöttél :wink:

Pocakosoknak pocak növesztést és sok simit...Anyukáknak meg jó babázást!!!
Én mentem Balcsira legközelebb Hétfőn leszek legyetek jók vigyázzatok magatokra :D Legyen mit olvasnom mire vissza jövök...
Puszzzziiiii
csip-csip18
 
 


Juli, a telód is babás? :lol: Hogy vagy? Görcsölgetés? Tornával hogy állsz? Jársz még a jógára?

Ancsa, nincs kinn turi???????? :shock: Olyan szép kismami vagy, nézegettem előbb iwiwen a képeket! Hogy vagy? Apja nem csinált számlákat? Az enyém most egy ideje leállt róla (gyorshajtásos számlák, meg kocsi tönkremenős számlák)

Csajok, nem tartotok a szüléstől? Vagy várjátok?

Kép
Kép
onlány
 
 


Onlány
Anyukámék 220 km- re laknak Edelényben. Talán az árvíz kapcsán mondd valamit...

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok :!:

Susy
Nagyon szépek az új vonalzóid :!: :wink:

Ediii
Sajnálom nagyon ezt a hányingeres dolgot, kívánom, hogy minél előbb mástól legyen hányingered :!: nekem nem volt jó semmi, szedtem 3X2 magne b6-ot, ittam a gyömbért és ettem sima háztartási kekszet :arrow: hát Én ezeket tudom ajánlani, de van egy ismerősöm aki a hideg colára esküszik :!: :roll: kitartás :!:

Ancsi
Milyen volt a meló :?: mit veszel a teszveszen :?:

Joli
Sajnálom a depressziót, ez egy borzasztó érzés lehet a nővéremnek volt és szinte Én is átéltem vele akkor :cry: egyszerűen nem tudott mást tenni és érezte is, hogy itt nagy a baj és segítségre van szüksége, 2 évig szedett depresszióra egy enyhébb dózisú gyógyszert, de kellett és fontos, hogy ne szégyelld, mert a legfontosabb, hogy az anya "jó" legyen, ha lehet ilyet ilyenkor írni :!: :roll: csak azért írom így, mert a Nővéremnél olyan érzések voltak, hogy nem érdekli a baba, akire olyan nagyon vártak, de amikor ott volt egyszerűen nem tudta ellátni és szinte nem is örült a csöppségnek :!: nagyon fájdalmas és durva volt, de a gyógyszer segített ezen átbillenteni :!: nagyon fontos, hogy Te döntsd el, hogy mikor kell a segítség :!: nála volt egy előzmény korábban (előtte évben vesztette el az iker kisbabáit :shock: :shock: :shock: ), nem tudom nálad volt-e valami :?: kitartást kívánok és mielőbbi felépülést :!: ölellek :!: (((((((((((((((((())))))))))))))))))))

Onlány
Dehogy is nem, de még annyira nem is gondoltam bele, hogy mi lesz, mert úgy sem tudom, csak sokat álmodok szüléssel kapcsolatban :!: :roll: bízom magamban és az orvosomban, szülésznőmben...most még élem a boldog kismama napokat...ha közeledik biztosan parázni fogok :!: :roll: :wink:

Rólunk:
Kedden voltunk a szokásos havi uh-on, nagyon élveztük, mert Cipike nagyon produkálta magát, hol szopizta az ujját, hol ásítozott, de végig felénk volt fordulva :!: :lol: imádom Őt, nagyon kis cuki, a férjem is oda van érte, imád még mindig velem jönni dokihoz :!: :wink: méhszáj zárt, lefelé van fordulva, de ez nem baj :!: :wink: szednem kell továbbra is a vasat, de most nem a szirupot iszom, ha nem Maltofer tablettát...remélem ettől nem lesz olyan szurulásom :roll: már fél kg a kis drágánk, jövőhéten, ha minden igaz megyünk 4D-re, már a 20 hetes genetikai uh-on is rátette 4D-re, de most szeretnénk tovább nézegetni és kis filmet készíteni Róla :!: :roll: :lol:

Szép napot :!:

Tsók

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


hahó!

onlány!
hát, valami baja van a telómnak, hogy múltkor megőrült... ha nem babás, akkor éppen serdül... vagy menstruál :lol:
nem járok tornára. ágynyugalomra vagyok ítélve. ma megyek vissza a dokihoz, hogy eldöntse: élhetem tovább az életem, vagy befektet.

a szüléstől valahogy egyáltalán nem tartok. amitől kicsit igen, hogy egy paraszt orvost fogok ki (vannak páran). de ha jó a doki, akkor semmi gond nem lesz.
egyébként szeptembertől újra vállal szülést a terhesgondozós doki. nővérem örült is, mint majom a farkának... neki ő az orvosa (egyébként egy végtelenül aranyos, türelmes ember... de hát mi más lehetne gyermeknőgyógyászként?)

ediii!
a hányinger-témát passzolom. nekem a gyomor/bélpanaszokra (amikor nagy volt a gáz) az egyetlen, ami bejött: nem ettem... mondjuk nem is bírtam.

zsu!
fotót nem raksz fel Cipikéről?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Julcsi
Szorítok, hogy ne keljen befeküdnöd :!: +++++++++++++++++++++
most dolgozom, de a hétvégén valamikor felrakom a képet, mert kaptunk mint mindig :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Tündiék haza mentek-e már :?: nem tudja valaki :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt Lányok!!

Én épp most vagyok a cukorterhelés teszten, már csak egy szúrás van hátra 3/4 11-kor :wink:

Ediii- Sajnálom, ilyet még én sem hallottam, hogy valaki ennyire ne bírja a fogi gátlót :shock: Kitartás, reméljük csak ezt a pár napot kell végig szedned és utána jó darabig nem :D Van képem Gombóckáról, íme ( 25+3 napos):
Kép

Csip- Nálunk is elrepült az az egy év, mi is annyit vártunk Lilire, de akkor nekem nagyon soknak tűnt.....Mondjuk még nem nyomjátok élesben egy éve a próbálkozást, nem???Talán ha jól emlékszem decemberben kezdtétek?Jó Balcsit kívánok nektek :D

Onlány- De jó, hogy jelentkeztél :D Köszönöm a dícséretet, annyira kedves vagy :D Szerencsére mostanában nem hozott haza büntetést, de volt Hollandiában msáfél hete és visszafelé lekéste a repülőt , így még egy jegyet kellett neki vennem ( 100 euroért), szóval azért még mindig vannak " dolgai" :D :D De hát nem is ő lenne :lol: Mi újság nálatok a ház ügyben??Benne laktok már???Vagy még az albiban???Írj magatokról!! :wink:

Én a szüléstől egyelőre még egyáltalán nem tartok, úgy vagyok vele, hogy mások is túl élték, nekem is menni fog :lol:

Susytunder- Nagyon szépen köszönöm előre is, hogy egyáltalán elküldöd, annyira cuki tőled :wink:

Suzy- Nagyon jó volt a meló, bár kicsit veszekedtünk Apjukkal, mert amióta terhes vagyok iszonyúan félek a kocsiban, meg nem tudnám mondani, hogy mitől....És ezért mindig rászólok, hogy lassabban menjen, meg " Fékezz" és hasonlókat :D És ezt ő annyira nem tolarálja :lol: Örülök, hogy minden rendben a kis Cipikével :wink: Már várom a jövő heti 4D Uh-ot, hozz nagyon szép fotókat a kisfiatokról :wink:

Juli- Remélem én is, hogy nem tartanak bent.....

Na csajok lépek, ma el akarok menni még szabadidő ruhát nézni, van egy tök cuki a Takko-ban, mától van akcióban,Hello Kittys :D :D

Mindenkit pusszantok!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


sziasztok!

gyors életjel! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ne haragudjatok, hogy nem reagálok külön-külön, de mindenkinek köszönjük a gratulációkat!
rövid jelentés, aztán jövök bővebben:
a szülés nagyon gyors és könnyű volt, igazából másfél óra szenvedés volt csak, és az egész 6 óra alatt lezajlott... gátsebem alig van (1 cm), fizikailag nem merültem ki...
szóval szerencsésen átvészeltük!
Zoé egészséges, szépen szopizik, kicsit hasfájós, és néha nincs nagyon kedve cicizni, vagy lusta vagy nem tudom.. szóval kicsit szenvedős és összevissza az etetés, de majd remélem rendeződik!

majd jövök bővebben, de most hív a kötelesség! :)

ja, Juli

:arrow: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: könnyesre röhögtem magam!

Kép
gtunde75
 
 


jaj, a kép lemaradt:
Kép

Kép
gtunde75
 
 


hali!

tünde!
jó olvasni, hogy ennyire jól vagytok :)
annak meg külön örülök, hogy sikerült pár jó percet szereznem :lol:

a pindurka nagyon édes apája pociján... na, az ilyen képeken tudnék bőgni :roll:

ancsi!
nagyon szép a Gombóckátok :)
remélem, jól bírtad a terhelést.

a kórházat egyenlőre megúsztam :D dokim azt mondta, nem szeretne befektetni... pedig valószínű kellene...
a lényeg, hogy a méhszáj maradt 2000es (nagy jóindulattal :?) viszont a déli pipolphent emelnem kellene... és 2 hét múlva vár vissza... vagy persze ha bármi panasz van... vagy esetleg ha a cervix-leoltás pozitív lesz...

prücsköt megnézegettük... már 62 mm a fejecskéje :o és megvan mindene... 2 lába, 1 keze, amivel integet... a másikkal meg a doki szerint a zacsit markolászta éppen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Már tegnap szerettem volna írni, de nem adta be ezt az ablakot :?

Juli!
Jó hogy megúsztad a befekvést!! Nekem is mindig csak ígérgette, ijesztgetett..
Melyik turiba szoktál menni ami ott van a Déry sétány felé valahol? Angex :roll: ? vagy valami ilyesmi a neve ugye?

Tünde!
Nagyon édike Zoé, szerintem simán kinéz 1 hónaposnak is szép erős csajszi :wink:

Joli!
Durva ez az exes sztori :( .. Én kitérnék a hitemből tuti!!
Probáld megbeszélni ezt a pároddal hogy neked ez rohadtul nem tetszik..pl. mondd neki azt amit Onlány is írt, hogy mi lenne ha te az ex pasidat hívnád meg??? Az mennyire tetszene neki?
Mielöbbi gyógyulást Laura szemecskéjének!!!

Zsu!
Várjuk a fotót, és egy pocifotót is tehetsz!!! :wink:

Susy!
Nagyon arika Nóri, édes ahogy figyel!

Csip!
Jó Balcsizást!!
Irigy-irigy :oops:

Ancsi!
Sikerült venned szabadidő rucit?
Nagyon édi Lilike a kis nózikája is hogy látszik :D

Telnek múlnak a napjaink, néha elalvás elött üvölt egy fél órát Nimród akkor már pattan a cérna. De aztán hamar lenyugszom :lol: Imádom nagyon, állandoan csak cuppogásokat hallanak odakint az utcán akik elmennek az ablak alatt, mert agyon puszilgatom állandoan :!: :lol: :lol: :lol:

Edi!
Nem probáltál háztartási kekszet enni mikor hányingered van?

Voltunk egyik nap mi is fürcsizni Dávodon, de csak 3-asban(Kíra, apjuk meg én), mama bébicsőszködött.. nem akartuk vinni Nimródot azért mégis csak buszhoz voltunk kötve- tuti nem tetszett volna neki sokáig(aztán busz meg ritkán jár onnan a fürdőtöl). Reggel 8-kor mentünk és este 8kor jöttünk haza..
Majd jövöre ...

Dobok pár képet ha nem bánjátok..

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: