Új privát üzeneted érkezett!


Kép
Kép
gyablonka
 
 


Bocs a bepofátlankodásért... Engem már kiráz a hideg ettől a H1N1-től... Én Jaimeenek adok igazat. Nincs tesztelve a vakcina, nem tudni milyen mellékhatásai lehetnek. Május óta eddig kb. 10 ember halt meg, akiknél kimutatták a vírust. Autóbalesetekben naponta hal meg ennyi ember...
én is ébren vagyok.
Na meg most aztán van mivel foglalkozni az embereknek... :roll:
tomka01
 
 


Lányok,

Én csak annyit akarok még mondani az oltással kapcsolatban, aztán elkussolok, hogy ha elolvassátok az ÁNTSZ oldalát (és máshol is írják)ahol a vakcináról írnak, ott feketén-fehéren le van írva, hogy az influenza oltóanyagok mindig ugyanazok, csak évről -évre a vírustörzset cserélik benne attól függően, hogy éppen milyen influ vírus tombol.De a többi adalékanyag amit használnak, hogy erősítsék a hatást ugyanaz mint pl a szezonálisban, amivel viszont elég régóta oltanak kismamákat is. :oops: :oops:
Mivel csak a vírustörzset cserélik, ezért nem számít új oltóanyagnak és nem igényel olyan hosszadalmas tesztelést mint pl egy vadi új oltóanyag, de ez nem jelenti azt hogy nem lett tesztelve.
Na meg szerintem a WHO nem vesz fel akármit a listájára.

És amúgy ezek az adjuváns anyagok(pl higany) más oltóanyagban is benne vannak amivel a kisgyerekeinket beoltattuk pár hónapos korukban. :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Gyabi: Bizony "sok", pont ahogy írod......de ez a legfőbb ellenérv a védőoltás ellen, akár tetszik, akár nem.

Sokan hozzák ezt fel, prevenár, rota....azzal mióta oltanak pocakban növekvő babákat?

Én nem kívánok veszekedni, vitatkozni a témában, főleg veletek nem, amit gondolok elmondtam, (talán nem nagy baj???) ez a "mikorébredtekfel" meg nekem volt egy kicsit sok.
jaimee1
 
 


...
Vendég
 


No, hirtelen felindulásból írtam ma, délelőtt is, és este, mit kitöröltem. Nem kívánok okoskodni-nem az én tisztem :lol: - de megpróbálom összeszedni a gondolataimat, s egyúttal bocsánat a hangnemért, amennyiben bántó volt.

Igen, nem tudja "senkidesenkidesenki", mi lesz 10-30 év múlva. De azt tudja már mindenki, hogy várandósan, oltás nélkül, 5 nap alatt meg lehet halni. Babának és mamának.

Czeizel hetek óta hangoztatja, hogy ebbe kismamák halhatnak bele és születhetnek beteg, súlyosan fogyatékos gyerekek - mégis, rengetegen állnak ellen, higanyról, tesztelésről, 20 évekről beszélnek, mikor úgy van, ahogy Judy írta, csak a vírustörzs más.

Aztán meghal egy kismama, s a kórház ezidáig vonakodó orvosai is beoltatják magukat, mondván, nem találkoztak még ilyen agresszív és súlyos lefolyású vírussal.

Czeizel foglalkoztatás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetésről beszél-az oltásról lebeszélő orvosokat illetően.

Nem tudom, mi kell még, most mindenkinek kell a saját, személyes közelében egy halálos példa, hogy oltasson? Nincs visszaút. Ma még eldöntheted, kell e oltás, de ha véletlenül elkapod, ne adj Isten, szövődménnyel, már nem tántoroghatsz vissza, hogy bocs, de mégis bökjenek.

Mindenkinek azt csinál, amit akar, sajnálom és megértem a mostani kismamákat, de szerintem felelőtlenség és egyenesen hülyeség lenne véletlenül olyanba belehalni, ami ellen létezik védőoltás.

Akkor inkább a fent említett közlekedési baleset. :lol: :lol:
Vendég
 


Kösz, ez tőled különösen jól esett. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2009.12.03 11:05-kor.
jaimee1
 
 


Na lányok, akkor újra szent a béke mindenki között???
Jól is néznénk ki ha mindenki mindennel egyetértene, akkor hol maradnának az egészséges viták. :wink: :wink: :wink:

Amúgy engem most az érdekel a legjobban, hogy hova tűnt Betsy?????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Én már meg sem merem kérdezni, mi esett különösen jól. :lol: :lol:
Vendég
 


Jaimee: este hívni akartalak, hogy nézed-e, de már késő volt...így a videótárat linkelem. Nem meggyőzés-lebeszélés téma, tényleg mindenki maga dönti el, de szerintem itt egész jól megfogalmazzák a lényeget!


Témához még ennyi:
http://videotar.mtv.hu/Videok/2009/12/0 ... amak_.aspx


Tényleg: hol van Betsy???????????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Judy, BARBIKÁNAK SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!
Vendég
 


Boldog névnapot Barbikának! Hogy ünnepeltek?


No, hogy nehogymá' csak vizet prédikáljak, mikor imádom a bort, száraz rose, vagy irsai,hmmmm...van egy jó sztorim is, beoltattuk Bíbort :twisted: :twisted: Tényleg jó történet, olyan rendesek voltak. Tegnap de. telefonáltam, hogy mit akarok, kérdezték, jár e oviba, bölcsibe, mondom nem, mire oké, receptre felírják, kiváltom, beadják. Aztán kérdezték a nevét, számolgatták, eltelt e a két hét az oltások között ( bárányhimlő ellen is kapott, de most, hogy így szó bejött, mi a rotát kihagytuk), aztán hogy tudjam mit? Van még oltóanyag, jöjjünk, és beadják.

Elmentünk, váró, sok gyerek, de ahogy beléptünk, jött is ki az asszisztensnő, kinyitja nekünk a hátsó, tanácsadó részleget, onnan menjünk, ne is vetkőzzünk itt le. Aztán megjött a dokinéni, elkezdődött a rendelés, bemehettünk elsőnek, Bíbor sírni kezdett, már mikor hallgatni kezdték a mellkasát, így elővarázsolt az asszisztensnő egy tenyérnyi plüss nyulat, kezébe adta vigasztalónak. Már ki is jöttünk, öltöztünk, mikor észrevettem, a nyuszi nálunk maradt, elvettem Csiribébitől és visszaraktam egy szekrényre, majd pár perc múlva jön ki az assz.nő, kezében a nyúl, hogy ezt ő nekiadta Bíbinek. Most azzal alszik. :lol: Na, szóval csak azt akartam, hogy amennyire dokigyűlölő meg rettegő voltam eddig, ez most pont olyan pozitív élmény volt, nem beszélve arról, hogy két hét, és nem kell karanténban tartanom a gyereket, frászt kapni, ha a buszon köhint egyet vki, s nyugodt szívvel mehetünk ápá karácsonyi bulijára, akár mindkét nap is :lol: Feltéve, ha megéljük :twisted: :twisted:
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, de időhiány van.. igyekszem majd valamikor visszaolvasni és írni..
Kellemes 7végét!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.09 21:44-kor.
Vendég
 


Betsy,
De jó, hogy jöttél. Jól el voltál tűnve. :lol: :lol: :lol:
Csudajók a képek. Édesek a srácok, mint mindig. :lol: :lol:
Bibi,
Nagyon édes kis történet. :lol: :lol:

Köszönjük a névnapi köszöntéseket. :lol: :lol: :lol:

Beszéltem a nődokimmal, azt mondta a 12. hét után mehet az oltás. Kedden megyek, nem halogatom tovább, mert egyre több a beteg a suliban. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


JUDY: Köszi a hiányolást, és a fiúk dicséretét! Boldog névnapot Barbinak!

Kép

Gratula a babszemjankóhoz. Örülök, hogy minden rendben volt az UH-n, és jövő héten újra láthatod négyeskét! A kari ajándékok is szuperek, szerintem mindhárom gyerkőc nagyon fog örülni.
CHRISSYY: Bencének 22 hós kora óta nincs pelusa, csak az éjszakai alváshoz, viszont beszéd terén nem haladunk, 20 szót mond csak, azt is ritkán. Peti ilyenkor már szépen beszélt.. de hát minden gyerek más ütemben fejlődik :D
JAIMEE: Pelenkátlanul telnek a napok? Ha nem harisnyában van Réka, és úgy szalad be a pisi, akkor sem zavarja őt? Nekem mindkét fiú jelezte rögtön, ha bepisilt, így nem tudom, mennyi idő, mire Rékát is zavarni fogja. Szülinapra minden készen áll? Építőkocka nekünk van többféle, de amivel Bence szeret játszani az ez: Négyféle színű 1-4 elemes, és nagylyukú.
Kép Kép
BETTY: Drukkolok, hogy mindkét babácska még 9 hónapig a pocidban maradjon!
SIRKICI: Tényleg nagyok jók a képek. Annyira elbűvölően vidám, huncut kislány Niki! Édes kis copfos tündérke!
HENI: Mi már november elején megvettük a fiúknak a karácsonyi ajándékokat, írtam is korábban, hogy miket, Te meg írtad, hogy praktikus, jó ajándékokat vettünk :wink: Sajnálom pirit, ez hányadik próbálkozós hónapotok?
GYABI: De jó is lehetett Nektek Katalin napon 8) Beni nem ébred fel már éjszaka? Karácsonyra én az építőkockát és az autópályát ajánlom. Autópályából olyan, amit ő is össze tud rakni, a Wader pályák nagyok jók! Legalábbis az én fiaim nem tudják megunni.
BIBI: Tényleg nagyon gyerekbarát az asszisztensnőtök. Rengeteg plüss állatuk lehet :lol:
NIKI: Várjuk a friss képeket a fiúkról!
Vendég
 


Judy, Bibi, Jaimee, Betsy,
köszönjük! :lol: :lol:

Judy,
Barbikának utólag is nagyon boldog névnapot! :lol:

Betsy,
nagyon jók a képek, édesek a fiúk, igazi nagy legények már mindketten! :lol:
sirkici
 
 


Sziasztok Lányok!

Kicsit eltűntem, de komoly oka nem volt, csak annyi, h. rengeteg a melóm, és egy perc időm sincs semmire. :(
Rólam:
elkezdtem pár napja szedni a fogigátlót (ez egy kicsit morbid ugyan, h. ahhoz, h. babám legyen fogigátlót kell szedjek...), de ez a protokoll. Dec. 14-én megyek uh-ra, és akkor többet fogok a többiről is tudni.

Úgy látom, h. jó kis vitába csöppentem így utólag. Remélem már mindenki megnyugodott, mert a legfontosabb -szerintem-, h. senki feje felett nem lehet pálcát törni. Aki olt az olt, aki meg nem az nem. Senki sem tudja, h. melyik a jobb, hisz maguk az orvosok is szkeptikusak. Nálunk a közvetlen családban több orvos és gyógyszerész van, úgyh. tudnék mesélni... Ezen kár lenne összeveszni, megsérteni egymást, nem csajok? :wink:

Remélem már mindenkihez megérkezett a miki? :)

Kép
arikon78
 
 


Betsy, annyira nagyon szépek vagytok!

Én szeretem, ha van vita, nem olyan unalmas a fórum legalább, meg ismertek, be-beszólogatok néha, de legalább magunk között ne kelljen megjátszanom magam. Szerintem Jaimee mami is oltatni fog előbb utóbb. Ugye? :twisted: :twisted:

Nekem is van orvos családtagom, kismama orvosnő barátom, magam ÁNTSZes voltam, én mást hallok... Erről eszembe jutott, hogy ez kb. olyan, mikor a sörgyárban voltam bennfentes, nem ittam egy darabig sört, de aki a sajtgyárban melózott, az lemondott a tejtermékekről, ki a konzervgyárban, az a konzervekről. És akkor ne is beszéljünk arról, mikor vegyészként tanultuk az összes elemet, vegyületet: fizikai, kémia tulajdonság, előállítás és felhasználás, aztán jöttek sorra a kedvenceim, ilyen, olyan halmazállapotú molekulák, mérgezőek, s a sor végén a felhasználás: tartósítószerként. Meghökkentünk, megkérdeztük a tanárt, most ez akkor nem baj? Mire nevetett egyet: Hát kérem, valamiben csak meg kell halni. :lol:

Csak ugye, nem mindegy, mikor...

Amúgy meg, mindenki azt csinál, mit akar, én pl. takarodok a fórumról, úgyse olyan már, mint régen, mikor szerettem.

No, minden jót pajtások!
:lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Bíbi: na ezt a "takarodás" részt remélem nem írtad komolyan... :roll:

Találtam egy játékot Banditának a Vaterán, nem tudom, hogy meddig kötné le, szerintetek??? Van esetleg valakinek ilyen????Tudom ciki,hogy nem tudom mi kötné le a saját gyerekemet, de hát ez van....

Gombok megnyomásával elkezd zenélni és levegőt fújni a kis színes lyukakon,amire a hengereket kell felrakni.A hengerben forgók,ugrálók...vannak.Egymásra is lehet építeni toronymagasra.
Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


sziasztok,

Köszönjük szépen a köszöntéseket. :lol: :lol: :lol:

Betsy,
Ezt a tablót is mentettem magamnak. Olyan csodaszépeket tudsz csinálni. :lol: :lol:
Bibi,
Most utálsz minket???Vagy mi az tényleg hogy "takarodsz a fórumról"? :oops: :oops: :oops:
Amúgy én is szeretem, ha van egy téma amin lehet kicsit vitázni, elmondani, hogy kinek mi a véleménye. Szerintem ez tök normális. :oops: Ne veszekedjünk már mi is, mint annyi topic-ban. :oops: :oops:
Arikon,
Kezem csuriban. :lol: :lol: Akkor most már elkezdődött. :lol: :lol:
Gyabi,
Szerintem lekötné Benit, Barbit tuti. Szeretik az olyan dolgokat amik mozognak, zenélnek, főleg ha ő csinálja velük. :lol: :lol: :lol:

Rólunk:
Bazsi köhög egy kicsit , megfázott az usziban pénteken. Sapka nélkül jött ki+esett az eső, csupa víz volt a feje mire mentem érte. :oops: :oops: Eddig úgy néz ki csak sima megfázás. :oops:
Barbika, Danika mint a makk. :lol: :lol: :lol:
Én is jól vagyok, leszámítva, hogy állandóan a hűtőt stirülöm. :lol: :lol: :lol:
Holnap 10-re megyek oltatni, csütörtökön meg genetikára és kombinált tesztre. :lol: :lol:

Miki hozott egy nagy csomó csokit, legalább most egy darabig nem kell vennem. (na meg én is tudok lopkodni egy kis nasit :lol: :lol: )

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Arikon,
akkor mostmár tényleg elkezdődött, végre! Drukkkkkkkkk! Remélem csak jó hireket hozol 14-én! Ez nekem sem világos, hogy miért kell fogigátlót szedni, talán, hogy biztosan 28 napos legyen a ciklus??? Vagy most nagyon hülyeséget mondtam...? :oops:

Bibi,
na nehogy már takarodj, ez tényleg csak egy egészséges vita kellene, hogy legyen!

Gyabi,
Nikinek biztosan tetszene ez a játék!

Judy,
legalább van mire fogni a nassolást... :lol: nekem sajnos nincs, habár... ha belegondolunk egy nőnek mindig van mire fogni, most megjön, most középidőben vagyok, most ideges vagyok, stb... :lol:

Jaimee,
ne tűnj el! Hogy vagy? Hogy álltok pelus ügyben?

Apropó, kismamik, pocakkép???

Én nyakig benne vagyok a karácsonyi nagytakaritásban, anyu a héten nem ér rá vigyázni Nikire, úgyhogy a múlt héten megcsináltam, amit nem birok vele, a héten meg törölgetünk, úgy segit, főleg pakolni... :roll: :lol:
sirkici
 
 


Sirkici, itt a múlt heti 30 hetes kép, bár egy kicsit homályos lett, de a lényeg kivehető :D
Kép
Vendég
 


Édes pocak, meg a játék is klassz...én meg nem vagyok ám sértődékeny, annál inkább hirtelen, no meg következetlen. :twisted: :twisted: Huuuuu, bárcsak ne oltattuk volna be magunkat! :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Chrissy: Hinnye, mekkora pocak! Sztem én ekkorával mentem szülni. :lol:

Sirki: Én is szőnyeget pucoltam az előbb, fincsi volt. :roll: :? :)
Én nem tűnök el, szeretem ezt a fórumot, még nem vettem észre, hogy unalmas lett volna, de elvagyok az ezer dolgommal.

Gyabi: Sztem klassz! Megvetted?

Judy: Barbinak nagggyon utólag is boldog névnapot!
Kombi teszthez drukk! +++ Nekem megjött (mármint az eredmény), szupi eredményt kaptam.
:P :P :P

Arikon: MÁr ugyan írtam, de azért +++++++++++
jaimee1
 
 


Csajok: nyomnátok szavazatot!
Egy nap 1, de ha valaki tud IP címet váltani, akkor... :wink:

http://www.babakukk.hu/mildibe/oldal_2

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi
szavaztam :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Ezer köszönet érte...bár nem tudom hogyan lehet az elsőnek 800mittttudoményhány szavazata!!!!! :twisted: :twisted: :evil: :evil:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Már az első oldalon vagyunk!!!

http://www.babakukk.hu/mildibe/oldal_1

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi, én is szavazgatok ám, írtó helyes Bandita, szerintem simán a legjobb az oldalon, de az elsőnek már 1000 feletti van, no ez bosszantó. Az a gáz ezekben a szavazósokban, hogy az nyer, kinek a legtöbb mozgósítható ismerőse van. Most nézek először ilyen tehetségkutatós műsort, mint ez a csillagos, hát ott sem egyenlő a küzdelem, szerintem egy full szar ugra-bugra táncoscsapatnak jó, hogy több ismerőse meg szavazata van, mint egy szóló énekesnek, bár azért a vége felé ez már nem számít annyira, de mindegy is, a lényeg, hogy nekem nagyon bejön Fáy :lol: :lol: :lol:

Jaimee, örülök a szuper eredményeknek!
Vendég
 


Bíbi: hát nem tudom hogyan csinálja az az első helyezett, pedig elhiheted, hogy nyomjuk 1000-rel, de tuti nem érjük be...na mindegy...tanulópénz.

Jaimee: nem lett meg a játék, annyira felyomták az árát, hogy annyit nem akartam adnmi érte, jelenleg erre licitálok...

Kép
Mindenfelé mennek a golyók, zenél-világít stb...remélem meglesz.
Egyéb ajándékötletünk nincs is, tesóméktól búgócsigát, anyától favonatot ( összerakosgatós ) kap...de hírtelen ennyi. Ami érdekelné, az szerintem hülyeség megvenni...Metroban...kis interaktív dínó...semmi mást nem csinál, csak ha beleteszed a szájába a kezed, akkor megrázza magát és visít...persze Banditának ez tetszik, de szerintem ha megvennénk már nem kellene...és persze az ára is jó!!!!

Betty: hogy érzed magad????

Judy: holnapra drukkhegyek!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi
ma délelőtt is szavaztam 8)
Köszike, jól vagyok, semmi különös érzés nincs...pár napig mindjárt megjön volt, de ma már semmi.
Pénteken teszt....ha merek :!: Mert már nem nagyon merek :P :oops: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


SIRKICI, BIBI: Köszi :)
CHRISSYY: Pont az jutott nekem is eszembe, amit Jaimee is írt, hogy hatalmas a pocakod, nekem sem volt ekkora még a végén se!
JAIMEE: Mi volt ma a dokinál?
Vendég
 


Chrissyy,
szép pocak! Nekem nem tűnik nagynak, talán mert nekem is hatalmas volt, sőt, ha nem nagyobb, de már nem emlékszem! :D

Jaimee,
hamarosan szülinap! Ajándékok, torta, mik lesznek, hogy fogtok ünnepelni?

Gyabi,
ment a szavazat!

Betty,
jaj de izgatott vagyok, hajrá péntek! Drukkkkkkkkkk!!!!!!!!!!
sirkici
 
 


Betty, a majdnemmegjön érzés állítólag jó! Nagyon drukkolok!

Gyabi, naaaaa, megnyerted? Jajjj, nekem kezd szenvedélyemmé válni ez a licit, túl a babaholmikon, már lámpát, bútort is innen lövök :lol: :lol:
Vendég
 


Ne is mond Bíbi, fellicitálták 6800 Ft-ra... :twisted: :twisted: :twisted:

Még van egy ugyan ilyen, az vasárnap zárul.
Én a "golyós" játékokba vagyok most belebolondulva, nem tudom miért gondolom, hogy ez kötné le banditát.
Jelentem készen vagyok a karácsonyi díszekkel, vérnarancs kiszáradva-aranypor rárakva-lakkal lefújva-akasztó rákötve. Ja és már a fát is kiválasztottuk, szép nagy ezüstfenyő...akciósan :wink: !!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


sziasztok,

Bocsi, most csak magamról írok, de a mi gépünk szervízben van, anyu meg nem szereti, ha az övét nyúzom. :oops: :oops:

Voltam ma genetikán,minden rendben van. Tarkóredő ok, nózicsont is van, 68,5 mm hosszú és a fejátmérő alapján már 13+3 hetes, de ugye tudjuk mikor fogant, tehát marad a vonalzóm.
Valszeg fiú, mert a srácoknak volt ilyen nagy fejük.
Amúgy a nemét nem néztük, mert így is bújocskázott a kis lurkó velünk.

Levették a vért is kombi teszthez, remélem jó híreket kapok 1 hét múlva.

És amilyen rohadt nagy szerencsém volt, pont nálam fogyott kis a patron a nyomtatóból, de azért egy sötét ufo képet kaptam, majd beszkenelem,de jelenleg a mi gépünk szervízben van, anyuékéhoz, meg nem akarom csatlakoztatni, meg telepítgetni. :lol: :lol: :lol:

Jaimee,
Nálatok mi a helyzet???Dokinál mi volt? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2010.02.08 14:33-kor.
jaimee1
 
 


Hozzászólás törlésre került!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára torolve_20130114141731 2009.12.11 09:50-kor.
torolve_20130114141731
 
 


sziasztok,

Kész a gépünk, beszkeneltem négyeskét, de elég szar lett. Ha valakinek kell magyarázat az szóljon. :lol: :lol: :lol:

Íme kis ufo-nk. :lol: :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betty?????????

Judy: nagyon édes!!! Emlékszem, nekem is volt egy ilyen ufos, tök szerettem :lol:
Vendég
 


Judy: Cuki! :lol:

Betty: Csíkerősítők mennek! ++++++++
jaimee1
 
 


Hát csajok, nem vagyunk híresek. :twisted: Épp most néztem vissza a Házon kívül tegnapi adását, ahol kedvenc témánk, a h1n1meg a kismamák egymást közötti riogatásáról volt szó különböző fórumokon, hát tőlünk nem idéztek :lol:

És különben, most minden indulat nélkül csak a puszta érdeklődés, Jaimee, olvastalak máshol -mikor itt unatkoztam :lol: :lol: :lol: -, mit tanácsolt a dokid végül ezügyben? Csak kiváncsi vagyok, nehogy nekem ess!:roll: :lol: :lol:

Ja! És Tőletek mikor lesz már fotó?

Gyabi: ezek meggolyóztak, így fellicitálni! :twisted: Én nem szárítom ki a citrom meg narancs karikákat, pont ezen hőkölt vissza a barátnőm, én szeretem, ha csöpög. :lol: Ha meg kiszáradt, akkor le is cserélem, úgy az igazi az illata, frissen, locsogósan :lol:
Vendég
 


JUDY, JAIMEE: Örülök mindkettöknek a jó eredményekhez! Az UH-s fotó szerintem teljesen kivehető!
BETTY: Drukkolok én is, hogy erősödjön a második csíkocska!
BIBI: Dec.22-23-án mentek a Cirkuszba? :wink:
ARIKON: Akkor hétfőn UH! Az már mindjárt itt van!

Idei karácsonyi fotóink:


Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.11 22:23-kor.
Vendég
 


Betsy: persze, hogy megyünk, be vagyunk oltva :twisted: :twisted: :twisted: Édesek a kölkök nagyon, meg a fotók! Most nem tudok kiigazodni, tényleg beöltöztetted őket, vagy csak trükk? De a mezítláb az övüké, a fekete cipő meg már nem, nem? 8) :lol: :lol:
Vendég
 


BIBI: Nem azért kérdeztem, csak mi is megyünk most vasárnap, és láttam, hogy ott tartják a koncerteket! Be vannak öltözve. A fotósnak rengeteg háttere, ruhája van, ovikba szokott járni fotózni!
Vendég
 


Betsy, csudajók a képek, milyen fotogének a srácaid, nagyon helyesek.

Köszönöm a pocakdicsiket, királylánykánk nagyon tud nyomulni, majdnem többet mozog, mint a Martin. Ja, képzeljétek, mondtuk Martinnak, hogy kislány van a pocimban, Jázmin lesz a neve és amikor megkérdezzük tőle hogy fogják a kishugát hívni, azt mondja, hogy "királylánynak" apáé, anyáé, Martiné. Olyan kis édes ezekkel a beszólásokkal. De azért kiváncsi leszek hogy fogadja majd.
Vendég
 


Bíbi: H1n1 ügyet lezártam.
:roll: :roll: :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2010.02.08 14:33-kor.
jaimee1
 
 


Értettem főnök! Nem is vártam mást :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Betsy: a képek szuperek!!!!

Betty: péntek van...csak szólok, ha kiment volna a fejedből!!!! :lol: :lol: :lol:

Bíbi-Jaimee: nem is Ti lennétek!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Én már teljesen feladtam ezt a licit dolgot...tiszta hülyék az emberek...minek mennek a bolti árak fölé?????

Kép
Kép
gyablonka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: