Új privát üzeneted érkezett!

Hanna!:)
ügyi vagy az 5 nagyon szép!csak te lennél jobban!vigyázz magadra,most gyűjts energiát!!!!Pihenj majd sokat!biztos az altatás miatt hánytál..ugye?jajj majd gyere jelentkezz!!! azaz inkább pihenj!!!
Vendég
 


Szegény Hanna, csak múljon el hamar az a fránya hányás! Ha az altatás miatt van, akkor egy pár óra és rendbe jön, ugye?

Én a Doxiciklin miatt is lehettem hasmenéses, mint kiderült. Mellékhatásként ott van szépen a leírásban, és 2 napja szedtem, amikor előjött. Ráadásul többet, mint az általános adagot. Csak tanács, érdemes azonnal doki tanácsát kikérni, legyen az este, vagy hétvége, ha megvan a mobil száma hívni, ha hasmenés jelentkezik, csak mert ha időben abbahagyja az ember, a hasmenés is elmúlhat, mire a beültetés van. Merhogy ha nem múlik el, beülti sincs. :(

Hogy legyek egy kicsit pozitív is, Vikimi, szép vonalzót kreáltál.... A cica és a tigris is nagyon édik..
Vendég
 


Brummadzag - köszönöm a bíztatást! Amiatt aggódunk igazán, hogy az előző beültetésből 2 baba sikeredett a kettőből, és 22 hetesen elveszítettük őket. Aggódunk nagyon, hogy megismétlődik. De nagyon aranyos vagy igazán!
julika79
 
 

 
 

Sziasztok Csajok!

Köszönöm a drukkokat.
Már egy kicsit jobban vagyok.

A hányás is lassan kezd megszünni.
Szóval jól megviselt a dolog.

Este még jövök.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna - ügyes voltál! Ne aggódj, hogy megviselt a dolog, pihenj sokat,vigyázz nagyon magadra! Szeptemberben nekem is 5 sejtem volt, abból kettő kezdett osztódni, és gyönyörű magzatok lettek belőlük!!!!! Nagyon drukkolunk nektek apával!

Szóval mi nem tudunk dönteni - pedig nagyon sokat beszélgetünk róla. Igen, apa uh-szeme már készenlétben, altatódal behangolva, izgatottan várjuk a napot, amikortól már többen leszünk itthon. Azt hiszem hajlunk az ikrekre...... :oops: tudom, hogy nem szabadna, de valahogy mégis így érezzük. Olyan biztosan elterveztük, hogy egy baba, és mindenképpen, és feltétlenül, és biztosan, és stb. és aztán ember tervez.....most, hogy felmerült ennek az esélye is, meg talán erősödött a méhem is.......szóval kérlek titeket izguljatok értünk, és drukkoljatok, hogy jó döntést tudjunk hozni. :wink:
julika79
 
 


Julika!

Nagyon szépen köszönöm!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Julika,
Nem lesz semmi baj majd meglátod ha kettőt is ültetnek be egyáltalán nem biztos hogy ketten is megtapadnak :wink: és ha igen akkor sem lesz baj!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Hanna
Jobbulást!!!

Nekem 32. nap a műtét után, amúgy 42.cn. Hő tegnap 37,1, ma 37,0.Melleim még fájnak...más semmi.

Kellemes ünnepeket!!! :D
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!
Hanna, már elmúlt a fánya hányás, ugye? Vigyázz magadra, inkább ne egyél semmi megterhelőt...

Julika, drukkolok holnapra!

Én már fickándozom, kutya bajom.. már csillog villog az egész birodalmunk, annyit takarítottam. Csak a szivem fáj, hogy még várni kell a beültetéssel majdnem egy hónapot.. A munkahelyemen nem is tudom mi lesz. Elvileg ugye az 1 hét betegállomány után kivettem 2 hét szabit, ami holnaptól kezdődne. Lehet, hogy holnap visszamegyek dolgozni egy kicsit, amíg a párom is nem jön szabira jövő péntektől. Akkor talán nem fognak rám fújni annyira szeptemberben.

További jó pihit nektek!
Vendég
 


Pandácska, tényleg, mikor mész Uh-ra megint? Mikor derül ki, hogy kislány, vagy kisfiú?
Vendég
 


Sziasztok!

Mind az 5 megtermékenyült, de az egyik 2 spermiumot kapott.

4 álomszép babajelöltem van.

Holnap 11 órakor kell telefonálni, mikor mehetek értük. Addig még táboroznak a gyerekeink.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Gratulálok Hanna! Izgulunk értetek továbbra is!
julika79
 
 


Julika!

Nagyon szépen köszönöm!
Csak azt nem értem, ha itt 100%-os a megtermékenyülési arány, spontán miért nem ment. :roll: :roll: :roll:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna! De jóó.. :) drukkolok!
Nektek ICSI-zték a petesejteket? Ha nem, akkor inkább azért ment így, mert a legjobb időben, a legközelebb kerültek egymáshoz a sejtecskék, és nem kellett megtenniük azt a maratoni távot, míg találkozhattak, ami alatt rengeteg dolog közbejöhet.

Szerintem az a lényeg, hogy most ott vannak, és arra várnak, hogy a megérdemelt helyre kerüljenek.. Drukkolok nekik :!: Mindent bele leendő kis Hannák!
Vendég
 


Brumm!
A fele ICSI volt. Hát ők nem. Itt rafináltak voltak a srácok. :lol: :lol: :lol: :lol:

Hű, nagyon izgulok, hogy holnap mint mond a biológus.
Remélem, nagyon szépek lesznek! :wink:

Te jobban vagy már?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna,
Jobban vagyok, már azt hittem kutya bajom, de még messze nem 100%-os. Ma kimerészkedtem először az utcára, , hát, a pocim érzem. Enni még mindíg nem merek csak főtt krumplit, háztartási kekszet és széntablettát :? mert egyébként rohanok... (így is néha.)
A derekam is nagyon fáj. legalábbis azt hiszem az. Remélem nem belső gyulladás.
Végülis jó, hogy nem vártak máig azzal a három puncurral, hogy hátha kibírják. Még mindíg nem csinálnák meg a rapszódikus emésztési tüneteimmel.
Vendég
 


Brumm,
Elvileg már tudjuk hogy kislány de 30-án megyek uh-ra és ha ott is azt mondják akkor tutira elhiszem :lol:
Vendég
 


Szép jó estét!

Nálunk elmaradt a tüzijáték ...itt most volt vihar.
:(

Hanna
Ez igen!!! :D CSak így tovább!

Nálam a helyzet változatlan. :) Szerintem nem lesz itt menzi mostanában.Semmi sem utal rá. A bőröm is tök szép...pedig alapból pattis, menzi előtt meg főleg ragyás.Lent minden tök tiszta, behatásokra :oops: sem reagál negatívan. Hőm még jó...mi kell még? :D Most kicsit hányingerem van, de szerintem attól a gagyi Panda fagyitól meg a pár korty sörtől amit utána küldtem. :lol:
Amúgy rájöttem, hogy akármitől is nem jön meg az csak jó, mert amúgy is olyan szurit akartak nekem adni az endomra (ami most nincs is), ami azt okozta volna, hogy ne jöjjön meg. A szervezetem nagyon okos. :lol:
A tesóm, akinek 2 gyereke van már, mindenképp el akart küldeni uh-ra holnap ide helybe...de inkább megyünk Metrózni, Tescozni mert kifosztották ma a boltot a vásárlók szerencsére. :D Majd veszek inkább tesztet valahol.

Na szép álmokat mindenkinek!!!!
vizkriszisback
 
 


Szép jó reggelt!

Vizkrisz: megagigadrukkhegyek a teszthez +++++++++

Hanna: ügyesek azok a Sejtecskék :wink: további drukkok, nemsokára kismami leszel :wink:

Brumm: sajnálom, hogy még mindig nem vagy tökéletesen! :oops:
Lehet ilyenkor egyébként még enni puhára főtt rizst és puhára főtt sárgarépát, és ami ki akar jönni, hadd jöjjön, nagyon sokat kell inni, de dr. ismi szerint a citromos tea hanyagolandó, mert a citrom csak felmarja az amúgy is bajságos beleket. :?
Kitartást és minél előbbi gyógyulást kívánok!! :D

Olyan jó volt tegnap :lol: vihartúrára hívtam el Apjukat :lol: nagyon szupi volt, először csak a felhőket figyeltük, hatalmasan szép volt, majd mikor visszaértünk a városba, elkezdett ömleni az eső, majd 10 perc múlva a jég is.. :? :lol: 15-20 percet dekkoltunk egy csomóan egy fasor alatt :lol: Nekem tetszett, de Apukának nem :lol: akkora medencék voltak a városban, élvezet volt belemenni az autóval :lol: :lol: Még szerencse, hogy emberek nem voltak az utcán :lol: :lol:
Egyébként jól vagyok, még túl jól, hogy elhiggyem :roll:
Néha, mikor tüsszentek, akkor annyira belesajdul a pocakom :oops: megijedek tőle :roll:
Cickók fájnak és kemények is, barnázás teljesen megszűnt, azt hiszem holnap ellövök egy tesztet az erős csíkért cserébe :wink: hogy aztán mehessen a családi fotóalbumba :lol: :lol:
Már csak 3 nap, de már most nagyon aggódok a pénteki UH miatt.

Bocs a hosszért :D
Puszi mindenkinek!

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis-CSillag
Jó kis buliban lehetett részetek tegnap. :shock: Itt is egész éjjel tombolt a vihar, kisebb-nagyobb megszakításokkal...de jeget nem láttunk szerencsére...remélem akkor sem esett amikor nem néztük.

Hő nálam még mindig 37,0 6-kor mérve.
vizkriszisback
 
 


Krisz: én kifejezetten élveztem, oda vagyok a viharokért, persze a károkat nem szeretem - de maga az érzés, csodálatos :D
Mikor tesztelsz? :wink: :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Krsiz,
Nagyon drukkolok maradjon is így nem kell neked mensi :wink:
Vendég
 


Jaj bocsi szóval Krisz :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Krisz! Nagyon drukkolok!!!! +++++

Kis Csillag! Viharvadász vagy? :lol:

Pandus! hihi, akkor már tuti lesz a fagyim. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna: így is nevezhetném magam :D
Imádom őket hajkurászni :) :lol: :lol:
Tegnap a nagy felhőszakiban elmeséltem a babónak mi zajlik odakint, és jeleztem felé, hogy ez az első felhőszakija :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok Lányok!

De jó itt visszaolvasni!

Hanna!
Nagyon ügyi vagy! Remélem ma minden rendben, drukkolok!

Julika!
Neked mindeképpen ikreket szeretnék! Nagyon megérdemlitek! Nagyon-nagyon drukkolok :) Ezuttal sikerülnie kell! :)

Kis-csillag!
Pénteki UH-ra drukkolok. Akkor már láthatod a pici szíve lüktetését :) Az nagyon fantasztikus érzés lehet! :)

Pandácska!
már nagyon várom a 30-át, hogy végre már csak Dóra meneteljen tovább... :P és persze Bence tesó sem fog sokat váratni magára :P :P :P

Brumi!
Kitartás! Klassz csajszi vagy! Én már megzakkantam voltna. Ilyen pechet! :evil: Ilyenkor azt mondanám, hogy hogy történhet ez meg éppen velem... Úgy látom nehez indulnak a dolgok.. De! rossz kezdés, jó folytatás :D Most újra fognak stimuzni???
dezsina
 
 


Krisz!
milyen tesztet próbáltál?
dezsina
 
 


Csajok!

Nagyon köszi a drukkokat!!!!
Megvan mind a 4 babóm.
Holnap 11 órára megyünk értük. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna!
Ez szuper hír :!: Hányat kapsz vissza?
dezsina
 
 


Dezsi,
Nagyon aranyos vagy :lol: én is nagyon várom ez az utolsó komolyabb vizsgálat bár tudom hogy minden rendben van vele így is :D
Vendég
 


Dezsi!
Köszi!
Még nem tudom. Annyit tudok, szépek. Szóval vagy 2, akkor lesz 2 fagyibaba, vagy 3, ha 1 nem annyira szép. :roll:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nem bírtam tovább :lol: :lol:
Kellett a friss kép az albumba :D :D
Íme az én kis Pöttömkém (Vagy Pöttömkéim? :wink: ) és nem első pisi :wink: :wink:
Kép

Hanna: ez fantasztikus!! Holnaptól már babaragacsokat küldök, de most még nagy-nagy drukkokat, hogy maradjanak is ilyen ügyesek :wink:

Dezsi: köszönöm, már én is nagyon várom a pénteket, olyan kiváncsi vagyok :P :P

Puszi Nektek

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis Csillag!
Nagyon szép!!!! :lol: :lol: :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kis*,
Szép :lol: van egy pozitív tesztes topic oda is rakjad be :wink:
Vendég
 


Panda: megtettem :wink: és hozzáteszem, nagyon jó az a topik, olyan cuki annyi szép zebrás tesztet látni :roll:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Panda: megtettem :wink: és hozzáteszem, nagyon jó az a topik, olyan cuki annyi szép zebrás tesztet látni :roll:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis-Csillag!
:P irigykedem :P Fantasztikus!!!! Nagyon örülök Nketek :!: :D

Hanna!
Nehéz választás, hogy tartotok e fagyibabának vagy sem. Nekem az élet mindig eldöntötte, hogy sosem volt fagyibabánk. Mindig csak 3 volt belültinek való...

Pandácska!
:) :)
dezsina
 
 


Dezsi!

Holnap kiderül. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Dezsina!

Köszi nagyon, jól esett, amit írtál. Igazából úgy állok hozzá, hogy már így is közelebb kerültünk ahhoz, hogy babánk legyen, már olyan hosszú utat megtettünk eddig is. Reméljük, hogy már csak egy rövid út van hátra. Ez a baba, vagy ezek a babák annyira megváratják magukat, hogy a férjem nem lesz csalódott, még ha kisfiú is, pedig még az elején ő nagyon lányos volt.
Már nem fognak engem stimulálni, csak nézik ultrahanggal, hogy mikor van az ovuláció a kövi ciklusban, és rá három napra ültetik be őket, ha kibírja mid a kettő.

Julika!
Hogy vagy? Hány petesejtet sikerült leszívni?

Hanna!
Ügyes légy a beültire! Just relax! küldöm a pozitív energiákat Neked!
Vendég
 


Halihó! 10 sejtet sikerült leszívni ma. Rengetegen voltak, elfelejtettek minket, így képzeljétek el négykor kerültünk csak be a dr. bácsihoz. 9-kor volt a punkció.........nagyon hosszú volt így a nap. Figyeljetek csak! Kicsit vérezgetek - Kőrösi dr. azt mondta, hogy a bal petefészkemet sokszor meg kellett szurnia, mert magasan van stb. Fájhat ettől a hasam? Merthogy elég húzósan fájdogál. Volt már valakinek ilyen? Elmúlik péntekig - mert akkor megyünk a gyerekekért. Igen, a gyerekekért - a kettő mellett döntöttünk (dezsina - IMÁDLAK!!!). SZÓVAL VOLT MÁR ILYEN VALAKINEK? Nyugtassatok meg kérlek titeket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:
julika79
 
 


Julika,
Igen nekem volt nagyon fájt nekem nem múlt el a beültire teljesen. Gratula a 20 petesejthez :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Észak-keleten a helyzet változatlan. :D
Nem volt időnk ma tesztet venni a nagy rohanásban :? ...szóval még várni kell a következőre. Az előző teszt Lilly terhességi teszt volt, olyan gagyi papírcsík és 25-ös erősségű. Legközelebb biztos nem ilyet veszek.
vizkriszisback
 
 


Julika,
10 petesejtet akartam írni :lol:
Vendég
 


Julika!
Én is gratulálok! Abból sok szép embrió lehet :) Nekem is vérezgetett, és az egyik oldalam sokkal jobban éreztem, fájdalomnak is nevezhetem, de a küszöb más és más lehet. Fekve alig, állva vagy ülve nagyon bel tudott nyilallni.

Pandácska, még referenciád is van, amikor velem hasonló volt a helyzet, azzal nyugtattam magam, amit nekem is mondtál "annak idején", hogy normális a fájdalom, és a vérzés, és attól, hogy esetleg nem múlik el a fájdalom a beültire, lásd a Te jó példád, az még bőven lehet sikeres!
Vendég
 


Sziasztok!

Juli: normális, én is csak ezt mondhatom.. nekem pénteken volt a punkció és vasárnap estig vérezgettem is, és hát a kényelmetlen-húzós pocak érzés megmaradt beülti után is még pár napig :) :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Nagyon köszönöm a nyugtatásokat! Remélem hamarosan én is elbúcsúzhatok ettől a kellemetlen érzéstől. Holnap jelzek, mennyi baba vár ránk Győrben. :lol:
julika79
 
 


Sziasztok!

Jövőhét hétfőn megyek a dokikhoz, hát eljött ez az idő is. Kiváncsi vagyok, hogy lesz e műtét vagy sem!

Bocsi de most nem igazán olvastam vissza!
gizmixxx
 
 


Kis-csillag!

Gratulálok :lol: :lol: :lol: :lol:


Dezsina!

Nálad mizus????

Pandácska!

Hogy vagy????
gizmixxx
 
 


Julika! Gratula a sok petécskéhez. :wink:
Holnapra megy a drukk ezerrel!!!!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna,
Drukk a mai naphoz!!!!!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?