Új privát üzeneted érkezett!

tünde!
én a magnéziumot az első pillanattól kezdve eszem... lehet, nélküle még rosszabb lenne :?

neked még 4 nap :wink: :!:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


no... továbbra is mg, szex-mentesség, ágynyugalom... és hogy ebben segítve legyek: pipolphen.
2 hét múlva újra doki.

tünde!
már csak 3 nap ;)
mi volt nst-n? vagy már szülni vagy :?:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli vagyunk! még egyben! :lol: az NST-n a kiscsaj édesdeden alukált... hiába ettem csokit, ittam rostosat, a szülésznő rázta a hasam... :lol: semmi... a végére nagy nehezen sikerült azért felébreszteni, úgy 30 perc után...

visszaszámolsz nekem? helyes! minél többen szuggeráljuk, annál hatásosabb!!! :wink: :lol:
egyébként vannak már jóslóim! :wink: fura érzés! :wink: ilyesmit érezhetsz a bélgörcsöknél... :shock:

Kép
gtunde75
 
 

 
 

OK... szóval egyben még :)
vágom a centit helyetted... azért a jóslók még eltarthatnak 3 napig... furcsább lenne, ha 8-án akarsz szülni, és még semmi jele nem volna a dolognak...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


:lol: az a baj, hogy a jóslók még eltarthatnak hetekig is... :roll: na mindegy, úgyse mi döntünk, hanem ő! :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok...

Tegnap este fél 11 kor kaptam egy sms-t és felkiálltottam a páromnak, hogy jézusom Tünde megszült :D :D :D
Közben még nem :D

Hát nekem is jó napom volt tegnap is na meg ma is folytatódot...Tegnap kártya parti volt anyósékkal...1 mi nyertük a 2 kikaptunk közben persze, ment az iszi :D aztán este oda akartam bujni apához, és mondja, hogy melege van, huuu de berágtam..aztán oda jött és megbocsiztam neki :D :D :D Aztán este éreztem, hogy valami nem stimmel kislábuljamnál, mert állandóan beakadtam a takaróba...kezdtem má rideges lenni...Reggel munkába jövet a kocsiban kiömlöt a gulyás levesem...Reggel a boltba azért mentem be, mert már ezer éve szerettem volna bodza szörpöt venni...Hát nem volt!!!!Aztán nyitám ki az üzletet otthon hagytam a kulcsot...1 órát álltm mire hozta a párom...Hát ilyen kibebaszot szerencsétlen vagyok!!!! :D :D :D
csip-csip18
 
 


Csip de drága vagy! teljesen meghatódtam! :P :oops: nem foglak ijesztegetni, ha este 10 után születik a baby, akkor csak reggel küldöm majd az sms-t!

Kép
gtunde75
 
 


tünde!
te még itt???
mennnnnnyé mááá szülni :!: 2 napod van még 8-ig :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


mennék én! :wink: :lol: :lol: :lol: várom apát, szükség lesz egy kis természetes oxitocinra és méhszájérlelésre asszem! :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Ohhh Én csak örülök, ha hajnalban is írsz nekem :D Nyugodtan a mobilom be van ám kapcsolva :D :D :D
csip-csip18
 
 


Sziasztok Lányok!

Tudom, hogy nem jöttem, a múltkori bejelentkezésem után, de mostanában sokat kell dokikhoz cipelni a gyerkőcöt. Inkább csak a jobb oldalát használja, ha mozgásról van szó, és ott el is feküdte a koponyáját. Kicsit lapi lett neki hátul. De azt mondták ez még megoldódik. Meg a fejét sem tartotta olyan jól. Így szerdán mentünk először gyógytornászhoz, de már most szembeötlő a változás. Meg a bal lábát felhúzva tartja, és ott el is vannak csúszva a boltozatai a talpában. Ezt is masszírozni kell. Végül is megnyugtatott a gyógytornász, hogy még időben vittük el, így valszín még megoldható az össze probléma. meg szemészetre kell vinni minden hétfőn. Szondázzák a könnycsatornáit, mert el voltak záródva. Elvileg már csak egyszer kell vinni. Egyébként nincs vele gond. Elég jó kedélyű, mosolygós baba. Átlagban éjfél és reggel 7 között alszik. Így már egy kicsit könnyebb. Most mennem is kell mert felébredt. Remélem jól vagytok.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


halihó!

tünde!
holnap szülés!!! :lol:
vagy már a vajúdóban vagy :?: ;)

joli!
jó hogy jöttél :)
sajnálom ezt a tortúrát a picurral... de azért az jó, hogy tényleg időben észrevettétek, hogy kell egy kis mozgásfejlesztés.
és azért jó olvasni az írásodat... kicsit optimistább, mint a legutóbbi.
remélem, pároddal is alakulnak a dolgok :)

kírus!
neked mennyi magne b6-ot kellett szedned? mert azt elfelejtette mondani a dr...
egyébként nem segít a pihenés a keményedések ellen... de mindegy :?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép

Kép
gtunde75
 
 


tünde!
naggggggyon király :!:

ma szülni kéne, nem?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


kéne... :) ebédre hivatalosak vagyunk apuékhoz! palacsinta lesz! azt nem hagyhatom ki! majd utána!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


OK... csak nehogy lecsússz az áhított 8.-i szülésről ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok Csajok!

Élek még, csak nagyon sok itthon a tennivaló, de jövő hét csütörtöktől a Zember dolgozik, én meg otthon leszek, úgyhogy remélem minden visszatér a régi kerékvágásba és tudok jönni rendesen :wink:

TÜNDI HAJRÁÁÁÁÁÁÁ :D :D :D

Jövő héten visszatérek, asta la vista :D

Puszi
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok!!

Tünde!
Drukk neked!!! Éjfélig még van idő :wink:
Szupi a montázs!! :)

Juli!
Jesszusom már túl is vagy a félidőn :shock: :)
2*2 magne B6-ot szedtem de nem sokáig mert átváltottam a magnesii citrici-re abból 2*1et.
Eldöntötted hol veszed meg a babakocsit?
Én most esernyő kocsi utána nézelödök..

Zsu!
Örülök hogy jól vagytok és adsz életjelet itt is magatokról :wink:
Kíra nagyon szereti Nimródot, sokszor dajkálgatja, játszik vele :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


új céldátum: 2010.08.10. :)

Kép
gtunde75
 
 


jó reggelt!
kis időm van csak, amíg nem kezd hatni a pipolphen :p

kírus!
amikor mondtam neki, hogy magnézium citrátot szedek, mindjárt mondta, hogy magne b6 legyen helyette. de akkor jól gondoltam, hogy egyenlőre elég a 2x2... majd jövő héten legfeljebb emel rajta.

babakocsi:
tk tök mindegy, hol veszem, amit kinéztem, mindenhol ugyanannyi. a sétáló utcában azt mondták, bmilyen járgányt megrendelnek a netről :)

a gyerkőcök haláliak! az utolsó képen úgy néz a kiccsávó a nagytesóra, mint valami istennőre :o :lol:

tünde!
mostantól 10-ére megy a drukk... de amilyen nagy tervekkel indultál neki, simán kihúzod a végéig :roll:

ancsi!
már jövő hét van :) (vagy csak csütörtöktől térsz vissza :?:) gyere, mesélj!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt!!!!

Tünde: Mizu???2in1????Jó a kép :D

Juli: Hogy vagy???

Iner: Te is jöhetnél :D

Joli: Huuu szegénykém ott aztán vannak most progik :? reméljük mielöbb rendeződik a kiscsaj :D

Ancsa: Na jó sok beszámolóval kell gyere!!!!!

Én Szombaton Délelött a kutyát vittem fodrászhoz :D aztán kicsit meloztam....Aztán Fodrászhoz mentem a Biohairba 3150 Ft-ért :D Nagyon jó!!!!!aztán csavargás vásárlás az Ázsiában no megkajálás este 8 ra értem haza :D Jó kis csajozós nap volt barinőmmel kettesben És miket vettem???
Vettem 2 nacit bugyósat beszarosat Bizsukat no meg beszartam mikor megláttam, mondom ez kell nekem :D Magassarkú egybetalpas fekete fehér Tornacipő :D Kurva jó bele szerettem Majd lefotózom :D :D :D
Ezek voltak És nem is költöttem sokat Ja és holnap Műköröm továbbképzés alig várom :D ja és mindjárt 10-e Horoszkópom jót ír erre a napra!!!!KOS
http://www.nlcafe.hu/horoszkop_havi/
Apával már tegnap rágyúrtunk :D Hátha...
Ezek voltak :D
Gyertek majd!!!
csip-csip18
 
 


sziasztok! még egyben! :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok :!:

Tündi
Micsoda pocakos sorozat :roll: :lol: nagyon szép képek :!: látom még egyben :roll: :wink: és hogy érzed magad ma :?:

Kírus
Nagyon kis zabálni való gyerkőceid vannak :lol: és nagyon hasonlítanak egymásra :!: :wink:

Julcsi
Hogy vagy :?: Én 2x1 magne b6-ot szedek :!:

Tegnap volt cukor terhelésem és most is jó lett az eredményem, örültem neki :lol: csináltattam EKG-t is nemsokára egy hematológus belgyógyász meg fog nézni és megírja a véleményezést is, toxoplasma eredményem jövőhéten lesz meg, ma délután még RH ellenanyag szűrés eredményért megyek át a véradóba :!: :roll:
Remélem ott is minden ok lesz :!: :roll:

Szép napot, puszi :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


sziasztok!
két fél pipolphen között kicsit magamhoz tértem :)

csip!
továbbképzést túlélted?

tünde!
mi van máááááááár :?:

zsu!
örülök, hogy jó lett a terhelésed. azért ez nagy megkönnyebbülés :) lassan én is készülök. a beutalóm már megvan...
a 2x1 magne b6 nekem nagyon kevésnek tűnik (az alig 100 mg)... így is gondolkodom a 3x2-n... csak félek, hogy az elevittel, meg a kajálással (pl banán) már túl sok lenne... és hát a sok magnéziumtól hasmenése bír lenni az embernek... ami nekem nem hiányzik.

egyébként tök jól vagyok. alszok, mintha muszáj lenne :D
ma délelőtt volt itt a védőnő, megkaptam a kelengyelistát, meg dumáltunk vagy egy órát.
most rajzoltam ki a monitorról az angolpólya szabásmintáját... holnap sztem kiszabom, fércelem... és csütörtökön nekiállok varrni (ha a gyógyszer engedi).

még 9 napi és megyek a dokihoz... addig egész biztosan tart a szigor :? remélem, utána már enged rajta egy kicsit (és persze remélem, hogy méhszáj változatlan lesz... mert ha nem, befektet :?)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sziasztok!

na, ma NST után taliztam a szülésznővel...

NST: szinte nulla méhtevékenység, baba aludt (csoki, baracklé, túrórudi ellenére)... 40 percig noszogattuk... de végül is beindult, és minden ok... következő NST csütörtökön...

szülésznő: mozogjak sokat, sok szex, málnalevél tea, homeobogyók és esténként forró fürdő... ha nem indul be, akkor 26-án bevonulok a koriba és 27-én indítás...

mindenesetre ma elmegyek a csajokkal egy utcabálba... hátha... :wink: :lol: :lol: :lol:

köszönöm az aggódást, amúgy jól vagyunk!

Zsu örülök, hogy jó lett az terhelés! a többi is biztos okés lesz!!! készülődtök már? vásárolgattok? babaszoba, babakocsi, stb.... :lol:

Juli szorítok, hogy ne kelljen befeküdni! az nem lenne jó! :? :roll:

Kép
gtunde75
 
 


Szép estét :!:

Julcsi
Én az elején szedtem 3x2 magne b6-ot a hányinger miatt, görcs nem volt hál istennek :!: szorítok, hogy minden rendben legyen és ne keljen befeküdni :!: :roll: +++++++++++++++++++++++++++++++

Tündi
Nem nagyon akar a pocaklakód kibújni, biztosan nagyon jól érzi magát odabent :!: :roll: :wink: akkor mindent bele, sok mozgás így is úgy is... :lol: apácska most lesz szabin :?:

Mi nagyon lassan készülődünk még, nem akarom a dolgokat elkapkodni, mindent a maga idejében Én még mindig így vagyok vele :!: :roll: :wink: rengeteg mindent kapunk, babaágytól kezdve a kiságyig...babaruhák vannak már és azt is kapok a nővéremtől, de majd veszek :!: :wink:

Többieket is pusszantom :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Emlékeztek még Rékára :?: neki is megszületett már a babája :!: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok...

Hát a tegnap képzésen voltak kiborulásaim, ha nem sikerült úgy akkor kibukok...Vagy nem tetszik, de hát elsőre nem sikeülhet ugy hogy szertné az ember, gyakorolni kell...
A másik, hogy tanár kurva aranyos volt 7 en voltunk és mindenkivel is foglalkozot, csak akkor eset le az állam mikor mentem fizetni és közli, hogy nála teljess áras a továbképzés...Akkkor seggre ültem, ki is buktam mondtam is neki, jó, csak nem ezt mondták nekem...le is menetem a recepcióra s jól lebasztam azért őket, csak kérték a bocsánatot Én meg kiabáltam majdnem...Másnál van kedvezmény nála nem...hát mondom akkor jól lenne ha vagy mindenkinél lenne vagy sehol, mert honnan tudjam, hogy ha legközelebb megyek, akkor most mennyit fogok fizetni, mert a recepciósok Mikor felhívom, hogy van e hely vagy képzés még akkor mondd egy árat, mikor meg ott vagyk a képzésenn többet fizetek...Kurva jó ez mit ne mondjak...de most megyek akkor az lesz, hogy egyből megkérdezzem a tanárt mielött elkezdődne az óra...
Ennyike...

Tegnap meg 10-e volt
Hát nem tom, de folysomból nézzve nem tom, mikor lesz p.é...Mert szurkálni szurkál a hasam..Jó kérdés ez még...
csip-csip18
 
 


Sziasztok:)

Zsu és Suzy!!!!! Nagyon Boldog Névnapot Lányok!!!!!!:) Kép

Tünde!!!!! Mennek a drukkok :D Hamarosan anyuka leszel :D

Majd még jövök és visszaolvasok, most csak ennyire volt időm. :oops:

EDI
ediii
 
 


Ediii
Köszike, hogy gondoltál Rám, de nem most tartom, hanem februárban :!: :wink: milyen volt a nyaralás :?:

Rólunk:
Beszéltem délelőtt a belgyógyász dokinővel, mindent rendben talált, az anaemiára azt mondta, hogy nem vészes egyáltalán, nem kell ezt túl agonizálnom, van vas tartalékom (tegnap írtam is azt hiszem, hogy a teljes vaskötő kapacitácom a normál tartományban van) :!: :wink: meg is vizsgált a pulzusom 100 volt, erre azt mondta, hogy a terhesség alatt a vér meghígul, így nyomás alakul ki ezáltal a pulzus megemelkedik és mivel alacsony a vérnyomásom magas is lesz a pulzálás :!: pihizzek többet :!: :roll:
A láb dagadásra pedig azt mondta, hogy egy héten egy napot válasszak ki és csak gyümölcsöt egyek és vizet igyak semmi mást, és ha betartom, kibírom, akkor a vizesedés is el fog múlni :!: :roll: ki fogom próbálni :!:
A cukrom rendben van :arrow: negatív belgyógyászati status :!: :wink:
Örültem neki, mehetek a védőbe 23-án :!: :lol:

Holnap nem dolgozom, de pénteken igen :!:

Tündi
Hogy vagytok :?:

Susy :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu jól vagyunk, köszönöm! :)

akkor elméletileg örülünk most az eredményeidnek...ugye? lábdagadásra javaslom a dinnyét!!! :) bár nekem nem dagad, de úgy hallottam, hogy a dinnye jó erre a problémára!

Susytunder Te ma tartod? ha igen, akkor boldog névnapot!

Ediii köszi a drukkokat! betáraztam őket! :wink: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


jó reggelt!

csip!
és végül kifizetted az egészet? én tuti a recepciós kisasszonnyal fizettettem volna ki a különbözetet :evil:

zsu!
örülök, hogy minden rendben van :)

tünde!
ne netezgess! menj szülni :!: :lol:

itten van enyimé 22hetes pocakom:
Kép
most már nem csak nagy, hanem végre kezd formája is lenni :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt Lányok!!

Tündi- Tök jó a pocakos sorozatod,aztaaaa :D :D Hát ez a kiscsaj csak nem akar kibújni :wink: Biztos szuperül érzi magát odabent :lol: Majd gyere beszámolóval, hogy milyen volt az utcabál :wink:

Suzy- Örülök a jó cukoreredményednek :D Én még nem voltam, de ma megyek a nődokihoz este, remélem mond róla valamit :roll:
Ma nekem is lesz vérvétel ( gondolom toxoplazma és társai végett)

Juli- Te hol rejtegeted azt a babát???????? :shock: :D Nagyon kis picurka a pocakod :D De örülj neki, majd hamarabb visszamegy szülés után :wink:

Ediii- Jó, hogy azért te is bekukkantasz :D

Kírus- Gyerekeid még mindig meseszépek :D

Joli- Remélem hamarosan most már minden rendeződik Laura baba körül :wink:

Csip- Tuti én is a recepcióssal fizettettem volna ki a különbözetet, mert azért ez így nem volt korrekt :evil:

Susytunder- ???

Csajok, nálunk nagyon gyorsan eltelt a szabi....Tegnap jöttünk vissza....Már kedden szerettünk volna, de Csabi lekéste a hétfő esti 18 órás gépet Eindhovenben és csak szerda reggelre tudtam neki másik jegyet venni :shock: :shock: Szerintetek normális az én Emberem????Hogy lehet egy gépet lekésni???? :D Iszonyú sok mindent vettünk meg otthon....Van már babakocsim , babaágynemű, kókuszmatrac, pihenőszék, pelenkatartó, polcok, bébiőr, textilpelus, fürdőlepedő, hőmérő, kisfésű, olló és még sorolhatnám :D Úgy jöttünk haza, mint valami cigány karaván, mind a két autó fullon volt cuccal :D Most persze meg beindítottam a mosodát, pakolok ezerrel, de úgy látom sosem lesz vége :D

Képeket majd hozok, de most rohanok!
Mindenkit pusszantok!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


sziasztok!

egy átvirrasztott éjszaka után csak egy gyors bekukk... visszaolvasás és komment nélkül... mai NST remek eredménnyel és spontán 50%-os jóslókkal zárult... ezek a jóslók egész délelőtt 15 percenként ismétlődtek, de már elmúltak...


tumultus van a szülészeten, az osztályon is szülnek... a programozottakat meg se indították... :( nem tudom mi van a levegőben, de nem szeretnék csatlakozni ehhez a tömeghez! :shock: :roll:

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok...

Tünde:na mi a helyzet???2 in 1???

Juli: Céppp pocak :D :D :D Tetszik :D

Ancsa: Na hát akkor követeljük a képeket :D és mi lett a kocsival a csajtól átvetted???Voltál 4D végül????Mien volt itthon???mit szóltak a pocakodhoz :D ????????

Persze Péntek 13...jól kezdődik...Este 2 sms-re ébredtem, megint kezdtem örülni Tündének :D Azt egy buzi vendég...Hülye ez???Este fél 12 kor írt...Csak vippes Tünde írhat nekem nem erre vagyok éjszaka felkészülve, hogy egy vendég írjon, hogy ma jönne hozzám, miközben ma nem is körmözzöm és tudja is, de mégis beprobálkozzik és ez nem az első esett, hogy mondtam, hogy nem melozzom pénteken...ja és ez a második beírásom, az első kitörlödöt. hát péntek 13!!!
csip-csip18
 
 


sziasztok!

még egyben! 8)

Csip ez aranyos volt: "vip Tünde" :lol: :lol: :lol: ez jó! teccik!!! :lol: :lol: :lol:

ma nem dolgozom! 8) viszont reggel kelnem kellett, mert mentem 8-ra védőnőhöz... most a kivitelezőket várom garanciális lakás bejárásra, aztán el kell mennem a belvárosba, mert az ottani postán kell átvennem egy utalványt és egy ajánlott levelet... (micsoda hülyeség, hisz itt is van kb 500 méterre egy posta, de nekem a külvárosból be kell mennem a központba...)
aztán megpróbálom bekönyörögni az autót a szomszédos autókozmetikába... és takarítani is szeretnék...meg főzni... 8) méghogy unatkozok, ha nem dolgozok... :wink: :wink: :wink: ez jó!!! teccik!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Jó reggelt Csajok!!

Tünde- Reméljük akkor nem ma péntek 13-án gondolja úgy a kisasszony, hogy megnézné milyen is idekint :D

Csip-Nem semmi a vendéged, nálunk is volt egy doki aki vasárnap este fél 11-kor hívta a páromat, azt hittük rosszul látunk :D Meg van a babakocsi persze, mindjárt kaptok is képet róla, meg egy pocakosat is :D Mindenknek nagyon tetszett a pocim, pici-cuki pocak ezt mondogatták, pedig szerintem nem annyira kicsi...Én olyan nagynak látom :D Imádom egyébként, tegnap is jöttem a dokitól haza és minden kirakatban megcsodáltam magam, hogy mennyire jó terhesnek lenni, imádom ezt az állapotot :D

Dokinál minden rendben volt Lili babával, ő már 800 grammos nagylány kérem szépen :D

Ma még mindig pakolok és szeretnék IKEA-zni, nem tudom összejön-e :wink:

És akkor a babakocsi:

Kép

Kép
Kép

Hazaérkeztünk:

Kép

Kép

Kép

És egy pocakfotó 25+3 hetes:

Kép

Mindenkinek szép hétvégét!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Ancsa hát igen, ez a babakocsi nagyon szupi!!! az álomverda! :wink: :lol: kicsit irigy vagyok, pedig a mienk is nagyon szupi!!! titokban már tologattam kicsit a tárolóban!!! :wink: :lol: úgy fordul, mint kori a jégen! :lol: egy ujjal!!! :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Ancsa:cupiii :D :D :D Ez mien kocsi???vagy Tünde te ismered tudod a márkáját???Mit vennél még az Ikeáben???Mi hiányzzik még :D :D :D ??????????

Tünde: akkor van még dolgod mára :D Mit fözöl?
csip-csip18
 
 


Tündi- Tudom, hogy neked is nagyon tetszett anno ez a kocsi, egyezik az ízlésünk :D Nekem most már főleg azért tetszik, mert 50 ezer pénzért adta a csaj, jó nem új, de minden működik rajta és így lelkiismeretfurdalásom sincs, hogy annyiért akartam babakocsit, mint másoknak a 2 havi fizetésük :wink: Nekem egyébként a tiéd is nagyon tetszik, bár még nem raktad fel ide, de én megkukkoltam a neten, írtó klassz szerintem :D

Csip- Ez az ABC Design 3 Tec, a nagy álmom :D Tudod, mindig róla álmodoztam és most itt figyel az előszobában :D Tegnap este 10-kor gondoltam úgy, hogy nagyon süt a nap, rászereltem a napernyőt és ott tologattam az előszobában :D :D :D :D Amúgy normális vagyok.....majdnem :lol:

KépKép
gyancsi
 
 


Jaj azt elfelejtettem, hogy az IKEA-ban lepedőt szeretnék, meg egy virágos lámpát, illetve egy felakasztható tartót ( ezt nem Lilikének, hanem nekünk) :wink:

KépKép
gyancsi
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Virágos lámpát az oldalfalra???gyerek szobában???nem is drága, ha egyről beszélünk :D
csip-csip18
 
 


Csip ez ABC Design 3 Tec babakocsi! :)

még nem tudom mit főzök, lehet csak egy spenótot tükörtojással... :) majd meglátom!
nah, megyek...dódom van! :wink: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


na tessék...megelőztetek!

Kép
gtunde75
 
 


bizony :lol:
csip-csip18
 
 


hali!

ancsi!
wow! micsoda járgány :o
és a pocid is csodaszép :)

ma egész nap varrtam (nesze neked pihenés!)
elkészült 2 db angolpólya a törpének. piszok büszke vagyok magamra, pedig arra még rá sem jöttem, hogy kell gomblyukat csinálni (elvben tudom, de a gép nem akarta azt, amit én) így majd patentot kell vennem, ha megyek a városba.

egyébként ő a pólya:
Kép
mindjárt lett belőle 2 darab.
az egyikbe Brokkoli van belecsomagolva (Brokkoli az ágyunkban alszik... ő egy nagyon csúnya, spenótzöld maci, aki hónapokig ott volt a tecsó polcán... és én mindig nagyon sajnáltam érte, hogy senkinek nem kell. aztán egyszer eltűnt onnan... és 2 nap múlva megkaptam a kedvestől szülinapomra... ennek már vagy 7 éve... :))
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára -j- 2010.08.13 18:46-kor.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szia Juli: de szép történet ez :D

Na Én mentem jó hétvégét mindenkinek :D Tünde telefonom bekapcsolva :wink:
csip-csip18
 
 


csip!
köszi. neked is :)
érezzétek jól egymást ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Gondolom nem bánjátok ha bemásolom amit találtam :D

Tünde babája is megvan
2010.08.14-én 12:10kor megérkezett Petra Zoé 3040gr és 51cm.Jól vagyunk,ügyesek voltunk! (Tünde)

Kép

GratuláloK és Sok-sok tejcit!!!!!

EDI
ediii
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: