Új privát üzeneted érkezett!

Nita: De én két napig hajnalban keltem szinte és este 6ra értem haza. Megérdemlem a pihenést most úgy érzem.

Kép
csucsu05
 
 


pihenj persze!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Laptetőm van:) :)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

gratula hozzá!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi.

Kép
csucsu05
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


MOndjuk akkor fogok egy laptetőnek örülni ha valóban babás leszek :)

Kép
csucsu05
 
 


azt el is hiszem!!!!igazad is van.. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm a segtséget!
Van valakinek tapasztalata az Extrimax ill. a Perugon-nal kapcsolatban? Nekem a következő lépés ez.
nyuszi81
 
 


Bocsi,rosszul írtam: Puregon!!
nyuszi81
 
 


Nyuszi: Nincs nekem semmi infom róla. Ez mire való szer?

Kép
csucsu05
 
 


Szia Csucsu05!

Mivel nekem nem segített a Clostylbegyt,ezért írta fel ezt a doki. Gondolom ez egy durvább változata a Clostynak. A Puregon egy injekció,magamnak kell beadni a köldök köré,a másik meg egy tabletta. Úgy tűnik semmit nem bíz már a véletlenre a doki,de én örülök is neki,mert remélem így mostmár összejön a baba.
nyuszi81
 
 


Sziasztok!

1.cn:(

kicsit magam alatt vagyok, de bizakodva kezdem ma este a dupla clostyt.

tary
tary
 
 


Ne búsulj Tary!! Szorítok,hogy neked beváljon a Closty!
nyuszi81
 
 


Húúú de rég írtam. A négy nap gyorsan elszállt, amiből kettőt szinte a wc-n töltöttem, újabb klotyómanót küldve a halálba. :)

Csucsu05: A dokit a szakmai tudása alapján választottam ki. Mivel még tavaly is a régi orvosomhoz jártam vissza másik városba tudtam, ha babásak leszünk muszáj lesz olyant keresni, aki nagyon ott van, mert ugye öröklődő asztmával és hypertóniával pici túlsúllyal nem nagyon vállalnak el. Így nyelek egy nagyot, pityergek és tűrök, mert Pocok egészsége a legfontosabb. Úgysem fogok fogyókúrázni, de továbbra is figyelek arra, mit eszem.


Lányok kitartás!!! Mindenkinek kívánok egy szép egészséges babucit.
Vendég
 


Sziasztok!!!

Két órája jöttünk haza anyuéktól... nagyon jó volt... tiszta levegő, isteni kaja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Túlettem magamat :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Fáj a gyomrom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Tary: sajnálom pirit. Kitartás meglátod sikerülni fog. Mennyi clostit fogsz akkor szedni??

Kuzsanna: Örülök, hogy jól éreztétek magatokat.

Anuk: megértelek téged. Nem is lehet más tenni mint tűrni. A baba a legfontosabb. MAjd ha megszületik a kicsi már nem kell a dokit hallgatnod.
Mondjuk én nem tudtam, hogy ha van valakinek asztmája és magas vérnyomása meg túlsúly akkor nemigen vállalják el. Miért?? Csak egészséges vékonyka nőket lehet elvállalni??
Na mindegy. Eyg a lányeg ha pokróc is a dokid néha de legyen szép egészséges kisbabád. A többi nem számit.
Majd ha valami bánt jössz és elmondod nekünk.


Nyuszi: És betudod adni magadnak a köldök köré?? Még olvasni is rossz volt de persze én is megtenném hisz mindent a babáért.
Erre mondják , hoyg egy nő vagy megtesz mindent azért hogy legyen gyereke vagy azért hogy ne. Mi az elsőbe tartozunk.
DE egyszer sikerülnie kell és kész!!!!

Kép
csucsu05
 
 


Nyuszi!
Nem semmi, hogy be mered adni magadnak :roll: :wink:

Tary!
Fenébe pirivel :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok lányok!

Hűha, de sokat írtatok ebben a 4 napban. :wink:
Tary, Zsuzska! Nagyon sajnálom pirit. :evil: :evil:
Nyuszi! Nem semmi lehet az az injekció. :shock: Bátor csaj vagy! Most már jönnie kell annak a babának!!
Nita! Veled mizu? Megjött már? Vagy még mindig késik? Voltál uh-n?
Csucsu! Te most hol tartasz?

Lányok! Lassan kéne egy táblázatot csinálnunk hogy ki hol tart. :roll: Vagy csak én tudom nehezen fejben tartani?! :shock: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Szia Móni!

Nem te vagy az egyetlen ezen a téren :oops: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska!

Akkor most egy kicsit megnyugodtam.. :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Szerintem sokan vagyunk így, nyugi :wink: :lol: 8) :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


szia moni de rég voltál..... :shock:
már hála égnek megjöt..tegnap reggel..és normális semmi eltérő nincs..holnap kezdem a clostit..nagyon bízom benne!!!!!
tary sajnálom pirit de ne keseredj ..sikerűlni fog a baba... :lol:
ki fog táblit csinálni???? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska!
Akkor együtt megyünk most a Clostival :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Én ma kezdem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


akkor majdnem egyszerr..én holnap.neked mennyit kell szedni és hány napig?
nekem 2x1-et de nem tudom hány napig.ma ezért fel kell hívnom a dokit.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nekem öt napig napi egy szemet

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


lehet szerintem nekem is de ugye 10 db van a dobozba és napi 2x1 az pont 10 db..de biztonságból felhívom nehogy baj legyen... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Így van... legalább re is megnyugszol :!: :!: :!: :!: :!:

Rám megint rámjött megint az édesség utáni áhítozás..... megreccsenek egy kis csokiért :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csucsu!
Itt is nagyon boldog névnapot kívánok Szabinának!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


én is édességet szeretnék enni..de sajna mani hiányba szenvedünk.. :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nálunk az a baj, hogy itthon elég sok fajta van.... de nem akarok enni.... túl sok lesz a hormonbogyó ebben a hónapban, így édességet vissza kell fogni :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


hát valamit valamiért..nem igaz?! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bizony ám :wink: :lol:

Küldjek hozzátok édességet????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát én speciel haldoklom. Szerencsére nincs főnök, de így is sok a figyelő szem :( Már kijött belőlem az a kiflicsücsök és fél bögre kakaó amit délelőtt magamba erőszakoltam, és lassan ebédidő :(

Bár munkából írok, azért tanulok, mert hosszú szünet ide vagy oda, bizony már egy hete ki sem nyitottam a könyveim. De ez is lassan megy.

Egyébként az egész rosszulétesdiben egyetlen jó dolog van. Nem kívánok semmi édességet. Abszolut mégcsak rá sem tudok nézni, és mivel így is töltöttgalamb vagyok ez szupi. (Na jó a másik jó dolog, hogy tudom Pocok fejlődik)
Vendég
 


Hát a töltött galamb effektus ismerős... én sem vagyok egy nádszál kisasszony :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 0

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska jöhet nasi...... :lol: :lol: :lol: :lol:
anuk tényleg az a jó a rosszullétbe hogy tudod ott van a babó.... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaja... a biztos jel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Már én is nagyon szeretnék ilen jeleket magamon észre venni :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska el fog jönni az az idő is tuti!!!!!!!!
én egyik terhességem alat se volt hányos és émelygős se..egyedűl a máténál volt annyi hogy ájulálsos érzés volt rajtam.. :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Sajnálom pirit! De most aztán húzzunk bele csajok!! Hajrá clostys hónap!! :wink: :wink:

Anuk! Mikor várandós voltam a fiammal, akkor én sem kivántam a csokit. (Lehet kisfiad lesz? :wink: :lol: ) Bezzeg most :!: Bár most a hétvégén jól besütiztem, mivel a nagymamáméknál voltunk ahol épp bucsu volt.

Zsuzska! Lehetnének azok a hormonbogyók csoki ízűek is! Nem? :wink: :wink:

Tényleg! Ki tud táblázatot csinálni? Szerintem jó lenne, ha valaki el tudná készíteni. :roll:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

U micsoda édességre lettem éhes, hogy irtátok!!!
Sajnálom a piriket, de legalább már lesz értelme, hogy miért szeditek azokat a sok bogyokat!!!
Hajrá!

Én már meggyogyultam a tea mézzel csodákra képes.
Szerdán afp, aztán jön a védőnő hozzánk, majd uh és doki.
encike 2
 
 


Szia Encike!

Azt a mindenit! Már az afp-nél tartasz? :shock: Hogy repül az idő! Nemrég még a pozitiv tesztért gratuláltunk. Az uh-n rákérdeztek majd a baba nemére? Vagy inkább meglepit akartok? Lassan már egy pocakfotót is mutathatnál. Biztos látszik már a babóca, főleg hogy Ő a harmadik már. :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Szia Moni!

Őszinte leszek, nincs rolam pocifoto, de bepotolom megigérem és teszek fel. Bizony már 16. hét, lassan félidős leszek.
Persze majd érdekelni fog a neme és nem lesz titok, jövök a hirrel.

Egy ültöhelyembe megettem egy tábla milkát, normális vagyok?????
encike 2
 
 


Hmmm.....

Milka csokit én is nagyon imádom!!
És persze, hogy normális vagy! :wink: :lol: Egy kívános normális kismama.. :lol: :lol: :lol: :lol:

A pocifotót akkor meg várjuk majd, és persze a babóca nemének hírét is. :wink:
Tényleg! A lányaid várják már a kistesót?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Ne is mondjátok,már most írtózom a szuritól.... Még az a szerencse,hogy valamelyest van már rutinunk benne,mert amikor a lábamat műtötték,akkor is kellett a hasamba adni injekciót (véralvadás gátlót). Én nem tudom beadni,majd a férjem!! Remélem így most már összejön,mert ha nem,nem tudom még milyen lehetőségek vannak a természetes úton való teherbe eséshez. Az a baj,hogy nem vastagszik a nyálkahártyám és ettől nem tapad meg.
nyuszi81
 
 


Moni!
Persze már várják prücköt, a kicsi állandoan simogatja, puszilgatja, Dorina meg egyből 2 kisfiut szeretne.

Nyuszi!
A www.babatervezok.otthona.net
ezen sok érdekeset találsz.
encike 2
 
 


Encike2!

Nem tudom megnyitni az oldalt, németül írja ki,hogy írjam be a jelszavam. Biztos jól írtad? Azért köszönöm!
nyuszi81
 
 


encike várjuk ám a pocifotot és a baba nemét is!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszi!

Akkor a férjednek minden elismerésem, hogy be meri adni neked az injekciót. Nagyon bátor! Remélem a sok szurinak meglesz majd az eredménye. :wink: :wink:
Amúgy amit Encike ajánlott weboldalt, az tényleg jó! Nagyon hasznos infók vannak rajta. Csak sajna nekem se mindig jön be az oldal.
De itt egy link:
http://babatervezok.otthona.net/

Remélem igy sikerül megnyitni.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok! Arik vagytok, hogy vigasztaltok. Már nem vagyok depis egyáltalán, inkább bizakodva tekintek a closty elé (nem mintha még nem találkoztam volna vele elégszer...).

Csucsu: nekem az első naptól kell szednem, napi 2×2 db-ot 5 napig- Nyáron szedtem, akkor csak 2×1 de nem segített. az elmúlt két hónapban szedtem E vitamint, ittam cickát. Szerintem volt peteérésem is, de mivel elhatároztam, hogy csak lazán, így nem csináltam ovu tesztet..azért mikroszkópom van:))

Most szedem a clostít, még tart az E-vitamin kúra, és folsav. Ha ez nem elég....

tary
tary
 
 


bocsi: clostyt
tary
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: