Új privát üzeneted érkezett!

Most utálsz? :lol: :lol: Nem akartam okoskodni, na....

De mindenhonnan ezt hallom (védőnő, doki beleértve).
jaimee1
 
 


Egyébként meg Bíbilyány nem buta, mert azt az ujját szopja, ami tiszta, hiszen minden mást a jobbal csinyál.... :lol: :lol:
jaimee1
 
 


Jaja, utáltalak, de mára elmúlt :lol: :lol: :lol: Én más szakirodalmakat olvastam, de direkt megnéztem itt a neten, ha beütöd a gugliba, hogy balkezesség kialakulása, vagy 5 oldalba néztem bele, mind azt írja, hogy a beszéd kialakulásával egyidőben, tehát 18-20 hó körül, de már 15 hetes magzati korban nagyeséllyel kimutatható, ez érdekes, megtaláltam, ezt olvashatta anno apa, mutatom:

http://www.nana.hu/kikapcsolodas/szines ... 00330.html
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Judy, Daninak itt is boldog 9. születésnapot!

Bibinek és Nikinek boldog másfelediket!

Olik, boldog szülinapot!

Rólunk: Martin napközben pelus nélkül van, csak alváshoz van rajta, de volt már, hogy a déli után szárazon vettem le. E héttől a bölcsiben is pelus nélkül van. Mostanában nehéz napjai vannak, alig lehet felöltöztetni a bölcsiben, nem tudom mi lehet vele. Én egyre nehezebben bírom, pedig még 11 hét visszavan. Estére eléggé kivagyok Martintól, hiába pihenek amíg nincs itthon. Sokat feküdni sem jó, de ha meg csinálok vmit, az a baj. Jó tápos vagyok Jázminnal, pedig Martinnal semmi bajom nem volt. Na mind1, nem akarok panaszkodni ám.
Martin is balkezes, a bölcsibe ballal eszik, rajzol, de amúgy használja mindkettőt. Én is balkezes vagyok, viszont más nincs a családban.
Vendég
 


Bíbi: Kedves vagy! :lol: :lol: :lol: :lol: Elolvastam, okés. :wink:

Chris: KItartás!
jaimee1
 
 


CHRISSYY: Ügyes Martin, hogy már szobatiszta. Beszéddel ő hogy áll? Kitartás, gyorsan eltelik az a pár hónap!
JAIMEE: Tegnap mennyi nadrágot fogyasztottatok?
HENI, JUDY: Boldog hófordulót a gyerkőcöknek!
GYABI: Boldog névnapot kívánok Neked!


Kép
Vendég
 


Betsy:

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi, drága, nagyon boldog névnapot neked!

Kép
jaimee1
 
 


Betsy: Nem drámai darabszám, viszont a harisnyába becsúszott ma egy kis (nagy)kaki.... :lol: :lol: :lol: :lol: Ó, az élet örömei. :lol: :lol: :lol:
jaimee1
 
 


Bibi,
Igaz, hogy már nagyon megkésve, de BOLDOG MÁSFELEDIK SZÜLINAPOT A KIS BIBINEK!

Judy,
Danikának utólag is NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT! Nagyon jók a képek, te tényleg sugárzol, és Barbika is mekkora már... nagyon huncut a legutolsó képen, Niki is igy szokott huncutkodni!

Olik,
Utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT!

Betsy,
Fotózás megvolt, jók lettek a képek, de apánk még nem ért oda, hogy megcsinálja őket, még haza sem hozta őket, igy amint meglesznek teszem fel. Mostanában mindig kések, vagyis apa késik...

Gyabi,
BOLDOG NÉVNAPOT!

Balkezességről: hát én is bal kezes vagyok, de hogy mikorra alakul ki, azt nem tudom, nálunk Niki mindent jobb kézzel fog, evőeszközöket, ceruzát, ha a bal kezébe adom, akkor fogja, és veszi át a jobba, úgyhogy szerintem jobbos lesz. Az újját nem sokat szopta, igy most nem is emlékszem, hogy melyik kezét szopta, de hogy ez meghatározó lenne, nekem új infó. Az biztos, hogy ha bal kezes is a gyerek, nem szabad erőltetni a jobb kézre, engem a tatám akart erővel jobb kezessé tenni, óvodás koromban, és még elsősen is mind a két kezemmel tudtam rajzolni, irni, de ez mindig átvettem a bal kezembe a ceruzát, aztán a tanitónéni mondta, hogy nem szabad erőltetni, mert sérülhet az agy, akkor azután már nagy nehezen a tatám is ráhagyta, tudjátok, a régi szép kezed, csúnya kezed felfogás. Az unokatesómat sikerült neki átszoktatni, ő is kb óvodás koráig rajzolt bal kézzel, aztán ő jobbos lett, bár ezek szerint nem volt igazi bal kezes, mert akkor nem tudta volna átszoktatni, tehát inkább van abban valami igy tapasztalatból, hogy óvodás korra alakul ki, hogy ki milyen kezes lesz. Nálunk még apósom bal kezes, ő mindent ballal csinál, de például én jobb kézzel vágok ollóval, jobbal ütögetem a labdát, de a főbb dolgokat, evés, irás, ballal csinálom, de nem okoz túl nagy gondot bármelyik kezemet használni, az iráson kivül.
sirkici
 
 


Sirki, Jaimee:

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


sziasztok,

Megjöttem a dokitól, minden rendben van, méhszájam teljesen zárt, babszemjankóm 27,4 mm hosszú és gyönyörűen ver a szívecskéje.Olyan jó volt látni, hiába 4. gyermek, az uh mindig egy nagy élmény.

Úgy néz ki, hogy a méhlepény most a hátsó falon tapad, ami jó is(bár még változhat) mert elől van a császáros heg.
Megbeszéltük, hogy valszeg megint császár lesz, de ad kb 3-4 óra vajúdást. És ha vág, akkor egyben megcsinálja a lekötést is. Emiatt szomorú vagyok, de apa hallani sem akar több lurkóról.

Kaptam képet is, de nem valami jó a gépe, így nem sok minden látszik rajta. Bal oldalon van a buksi kezdemény, és jobbra pedig lesznek a végtagok. Ő már látta a végtagkezdeményeket(én nem), de majd 2 hét múlva a kórházi szuper gépen már szupi képet fogok hozni.

Íme "kid number 4" :lol: :lol: :lol:


Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Gyabi,
BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!
Betsy,
Köszi szépen a hófordulós köszöntést. Nagyon figyelmes vagy. :lol: :lol:
Jaimee,
Ne aggód, Barbika a kezdeti lökés után nem nagyon akar bilizni. Szól ha bekakil, de nem akar a bilibe kakilni és pisilni. Most nem is erőltetem, de tavasszal drasztikusan leveszem a pelust, kap bugyikát, aztán mosok és mosok. Máshogy nem fog menni. :lol: :lol: :lol:

Balkezességhez nem nagyon tudok hozzászólni. Nálunk mindenki jobb kezes és úgy néz kis, hogy Barbika is az lesz. :lol: :lol:
Egyébként meg szerintem teljesen mindegy, hogy bal vagy jobb kezes valaki. Egyedül az írásnál van kicsi problema, hogy a bal kezeseknek állandóan tintás a kezük. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betsy, köszönjük Martin nevében is, remélem az alváshoz való pelust is elhagyjuk hamarosan, bár nem erőltetem. A beszéddel elég jól áll, még nem teljesen folyamatos, viszont nagyon tisztán beszél a gondozónők szerint. Mondták, hogy szebben beszél, mint aki oviba megy vagy a korabeliek. Bence hogy áll a szobatisztasággal és beszéddel? Bocsi, ha írtad, nem olvastam vissza.
Vendég
 


Judy: Gratula a négyeskéhez!! Hát igen, az uhu mindig hattttalmas élmény! :lol: Ő...há' azé' Apát is megértem egy picit. :lol: :lol: :lol:

Betsy, Judy: Hm....Rékát egyáltalán nem zavarja a pisis ruha rajta. Általában harisnyában és szoknyában van itthon, mert 1000 000 harisnyánk van és abban hamar észreveszem, ha pisis.

Na most ez nem kizáró tényező? Hogy nem zavarja, ha bepisil....akkor nem Tiszába lapátolok vizet? Értitek....

Egyébként meg a pelenkát is úútálja, fürdés után az Apja pelenkázza, hallanátok, micsoda küzdelem van. Mint ahol gyereket gyilkolnak....Ha hallaná a gyerekvédelem..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Judy: Én is így vagyok vele, tök mindegy, hogy bal vagy jobb kezes.
8) 8) 8)

Heni: Mai adag drukkjaim!++++++++++++
jaimee1
 
 


Judy,
gratula a babóhoz, de jó ilyet nézni, azért szép kép, bár én sem látom a végtagokat, de a fej és a törzs szépen látszik. Nekem úgy tűnik, mintha itt éppen háttal lenne...
Azért tényleg valahol igaza van apának, nem? 8)
Hát igen, a balkezességben tény, hogy a tinta a legroszabb, én sokáig csak ceruzával irtam, még középben is, pedig mindenki más már golyóstollal, de más hátránya nem igazán van, maximum a lassúság bizonyos dolgokban, de abba is bele lehet jönni!

Chrissyy,
gratula a szép eredményhez szobatisztaság ügyben! :D

Jaimee,
én eddig úgy figyeltem meg, hogy amikor elkezdik leszoktatni a gyerkőcöt a pelusról, eleinte egyiket sem zavarja, ha be van pisilva, kakilva, függetlenül attól, hogy éppen milyen idős! :shock:
A keresztlányom például már lassacskán két és fél éves, és még mindig nem zavarja... a kaki sem... :roll:
sirkici
 
 


Gyabi, nagyon boldog Katalin-napokat kívánok Neked!

Judy. édes a kis pöttöm négyeske, csajokkal meg egyetértek, szép, hogy apa bevállalta mind a négy gyerkőcöt 8) , örülj ennek, szerintem semmi okod a szomorúságra, nekem pl. tuti nem lesz 4 csemetém, no, nem mintha per pillanat hiányozna, na jó, nem fokozom tovább :lol: :lol: :lol:

Lányos anyukák, a ti csajaitok is berregnek autózás, járóka tologatás közben? Emlékszem, én is sokat játszottam az öcsémmel, de ilyen autó meg traktor hangutánzásokat biztosan nem csináltam, Bíbor meg igen, érdekes...
Vendég
 


Sirki: Köszi! KÉrdés, hány hétbe telik, mire zavarja?

Bíbi: Nanáááá.... :lol: Brümbrümbrüm....
jaimee1
 
 


Akkor velem van/volt baj... :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nem is tudom....én már nem emlékszem brümmögtem e kiskoromban.... :lol: :lol:
jaimee1
 
 


Igen, közben én is erre jutottam, hogy nagyobb koromban már nem, de másfelesen még lehet... :lol:
Vendég
 


Jöttem a híreimmel őslakosok :P :lol:

Megvolt ma a punkció, 12 db. petesejtet sikerült leszívni, szombaton telózok, hogy hogyan osztódnak...
Hétfő vagy kedd transzfer. :D


Gyabika
boldog neved napját :!:


Judy
cuki a kis édi bébid :!: :D



Mindenkinek hatalmas ölelés, puszillak titeket :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Mindenkinek köszönöm a köszöntést!

Judy: örörm és boldogság, gratulálok!

Betty: gratulálok a petesejtekhez, várjuk a mielőbbi jó híreket!

Bíbi:brüüüüüm-brümmmmmmmm , hát miért pont most lennél kivétel!!!! Én is brümmögtem! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Betty,

GRATULÁLOK A 12 KIS LURKÓHOZ.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Gyönyörű eredmény, szombatra nagyon drukkolok, hogy a legtöbbjük osztódjon. :lol: :lol: :lol:

Mindenkinek köszönöm a gratulációkat. Márig alig várom, hogy leteljen a 2 hét és végre emberformát lássak az uh-on. :lol: :lol:

Amúgy teljesen megértem apát, ez lesz a legjobb megoldás, mert ahogy magamat ismerem, még elbizonytalanodok a 4. baba után is. :lol: :lol: :wink: :wink:

képzeljétek megrendeltem az összes karácsonyi ajándékot a gyerekeknek. ilyen még nem volt, hogy november végén meglegyen minden sorban állás nélkül. :lol: :lol:

Ez Barbikáé:

Kép
Kép

Ez Danikáé:

Kép
Kép

Ez Bazsié, ő még kap mellé majd egy könyvet is.

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Jaimee: köszi a folyamatos drukkokat!:)) Szépen gömbölyödsz már?? Hogy érzed magad? Neveken gondolkoztok ?

Judy: gratulálok a szép fotóhoz 4-kéről!! Már most szép baba:)

Betty: nagyon nagyon örülök a "terméshez"!! Drukkolok továbbra is!! Most már hamarosan pocakos leszel!:)

Betsy: Te már kigondoltad a kari ajándékokat?

Én is szépen haladok ajándék beszerző körútammal..Alexike kap: rajztáblát, fabiciklit, elefántot ami lepkéket fúj és el kell kapni, tűzoltó autót, rendőrállomást,(ebben már a nagyiék ajándéka is benne volt)

Puszi mindenkinek

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Bibi,
én sem emlékszem, hogy brümmögtem volna, de Niki is csinálja, talán, igy másfél évesen még bennük van, még nem tudják, hogy ez "fiús" dolog! :lol: :lol:

Betty,
gratula, és nagyon-nagyon drukk!!!

Judy,
szép ajándékok! :D

Heni,
Alexike is sok szép mindent fog kapni! :D
sirkici
 
 


Íme a legújabb szenzációs karácsonyi ajándék...az árát már inkább ki sem írom :shock:

Antworks - Hangyafarm élőhely megvilágító készlettel együtt! 4 LED világít a tökéletes láthatóságért. Az Antworks - Hangyafarm egy NASA kutatáson alapszik, aminek célja az volt, hogy tanulmányozzák a hangyákat és az alagútásási képességeiket mikrogravitációs környezetben. Így fejlesztették ki a különleges Antworks zselét, ami tápanyagokban gazdag. Nézd meg, hogyan élnek a hangyák, miként dolgoznak és építik az alagutakat ebben a zselében, hogyan hozzák létre sorról sorra a bonyolult alagútrendszereket. Könnyű gondoskodni róluk - a hangyák nem igényelnek sem etetést, sem itatást. A készlet azonban hangyát nem tartalmaz, azt neked kell összegyűjtened a környezetedből vagy kirándulás során!

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok!

Én is jelentkezem!
Olvasgatlak titeket, nyomonkövetek mindent, csak írni nincs már időm soha...
Velünk minden rendben, jól van mind a két legény, nőnek mint a gombák. :D
Alex már 5800g és már a 3 hónapos rucikat is kinőtte.
Nagyon édes, folyton mosolyog, és már oldalra tud fordulni, ígaz, csak az egyik oldalára.
Nagyon jó baba, szinte hangját sem lehet hallani.
Este is csak egyszer kell fel, cicizik és alszik tovább.
Egyhuzamba 6 órát szunyál, de összesen 12 órát!!!
Általában 10-30-ig alszunk, szóval nem panaszkodom.
A védőnő mindíg azt mondja, hogy én Alexet megrendeltem fentről, hogy na ilyen babát szeretnék.
Domcsi is nagyon jó fiú, mindent egyedűl csinál, vele sincs sok gond.
szépen eljátszik egyedül, ha nincs rá időm, segít mindenben, még Alex peluscseréjében is fontos szerepet játszik!
Ő hozza a pelust, popsikrémet, popsitörlőt, leveszi Alexról a pelust, kidobja a kukába, utána pedig mondja mit, hogy csináljak. :D :D :D
Már egyedül megebédel, és csodák csodájára már a levest sem pocsolja ki.
Pelusunk nincs egész nap, estére adok rá csak, de hihetetlen mert reggel mikor leveszem alig van benne valami.
2 nap alatt teljesen megtanúlta, hogy nem szabad csak a bilibe, vagy a wc- be pisilni, és már lassan 4 hete, hogy nincs úgynevezett baleset.
Szerencsére így már nem kerül olyan sokba a pelus sem...
a múlthéten beoltattuk magunkat a h1n1 ellen meg a sima influenza ellen is.
Szerencsére nem volt egyikünknek sem baja, Domi még csak nem is sírt, pedig biztos neki is nagyon fájt, mert nekem a könnyem majdnem kicsordúlt....
Sokat vaciláltunk, hogy beadassuk-e, de aztán elhatároztuk magunkat.
Szerencsére így Alex is védve van valamennyire a tejcsi álltal.
Féltem, hogy nehogy belázasodjak, és elmenjen a tejem, vagy nehogy kevesebb legyen, de szerencsére ilyen sem volt.
Domcsi is kap napi 2-3 dl így kicsit pótolni próbálom ami neki kimaradt.
Szerencsére szereti.
Bezélni nem beszél még úgy, ahogy én azt szeretném, de szépen megérteti magát.
Már 10- ig egyedül elszámol, és már vannak olyan szavak amiket, ha angolul mondok, megmutatja, hogy melyik az.
Nagyon gyorsan tanúl.
Na jó sokat írtam... :roll: és csak magunkról....

Megpróbálok, gyakrabban jönni, még ha csak pár percre is, és teszek majd képet is!

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Hali!

Betty: MIllió drukk! +++++++++++++ Hozzál friss híreket!!!

Heni: +++++++++

Judy: Ez mi is amúgy? MP akárhány? :lol: :lol: Még nekem sincs ilyen, bár tán már öreg is vagyok hozzá. :lol: És az a takarítócucc...látom, befogod a kiscsajt a házimunkába.... :lol: :lol: :lol:

Én is a neten rendeltem eddig minden ajándékot, pont ma jöttek meg a cuccok....Rájöttem, még kellene valami.... :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: Talán valami klassz építőkocka, Réka most rácuppant az építkezésre (megint valami tök lányos ugyebár :lol: :lol: ) Csodaklassz dolgokat épít. :shock: :shock:

Valami tippetek van, hogy mi való egy ilyen kétévesnek????

Niki: Hali!:)

Betsy: ELőször neked írtam, hogy millió drukk! Hmm.....................

Gyabi: Láttam ezt a neten, most ősszel nekünk spontán is voltak hangyáink, mire eltűntek.... :roll: :roll: :roll:
jaimee1
 
 


Na akkor tippeket kérnék a nagy ajándékvásárlóktól, mert semmi, ismétlem semmi ötletem nincs Bandita ajándékait illetően...őfelsége ugyanis semmivel sem hajlandó játszani, kivéve légycsapó-konvektor-anya telefonja. Segítsééééééééééééééég!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi,
hát ezek a hangyák már tényleg nem semmik, sőt, engem ez most megbotránkoztatott, nem is tudok rá mit mondani, csak, hogy biztos nem lesz ilyen Nikinek... :roll:
Nálunk is pont ez a helyzet, hogy Niki semmivel sem akar játszani, már mindent próbálok bevetni, kitalálni, új és régi dolgokat egyaránt, de semmi nem köti le. Próbáltam elpakolni fele játékát, hátha ha majd előveszem újra érdekes lesz, de semmi. Neki is a telefonok meg ilyenek lennének érdekesek. Én is nagy gondban vagyok az ajándékokkal...

Niki,
milyen szerencsés vagy! :D

Jaimee,
szerintem az épitőkocka nagyon jó dolog, és nem kifejezetten fiús, sőt, fejleszti a logikát, kézügyességet, tehát szerintem ha Rékát érdekli, vegyél neki. Vagy ott van mondjuk a lego, abból van fiús meg lányos is, nem? Bár drágább, de biztosan nagyon jó minőség, meg minden. Én is gondolkoztam már kockákon, de a tavalyi gumikockák nem érdeklik (legalábbis épiteni nem akar vele, csak pakolgassa a dobozból ki meg be), úgyhogy majd én is inkább a két éves szülinapra gondoltam egy szép kockakészletet.
sirkici
 
 


Szeeeeegény hangyák.........

Én nagy lego párti vagyok, azt is gondoltam Bíbornak, de ápá megvétózta, hogy míg nem épít, addig nem...vannak azok a textilkockái, max 2-3 darabot egymásra rak és ennyi, de leginkább rombolja, mit én építek, ezt nagyon nagyon élvezi,síkit, rúg, üt, vág.... kész :lol: :lol: Kicsit bánt a dolog, mert visszanéztem a képeket, én egyévesen már magasabb tornyot építettem, mint magam-ülve, és nem ám egyféle változatot. Viszont tutira nem szájharmónikáztam meg táncoltam ilyen jól :lol: :lol: :lol: , ja, és mindezek ellenére építészetből majdnem megbuktam a fősulin, szóval erről ennyit...:lol: :lol: :lol:

Réka még mindig Thomas-párti, mert a duplonak van ilyenje is:

http://www.legoaruhaz.hu/index.php?cont ... +bar%E1tai
Vendég
 


Légycsapó, konvektor, telefon, ez megint remek, bírom ezt a Banditát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt,

Remélem mindenkinek jól telt a hétvége. Az enyém borzalmas volt. Végig veszekedtük a hétvégét apával.
El van hanyagolva, és mással sem foglalkozok, csak a gyerekekkel, olyan mintha itt sem lenne etc......
Tény,hogy kevesebb idő van rá, amióta Barbika megszületett,de mindent én csinálok itthon, mindent én intézek, én tanulok a srácokkal,és még sorolhatnám. Fáradt vagyok, és velem ki foglalkozik??

Ráadásul a hétvégi kismamák híreitől megint elbizonytalanodtam az oltást illetően, oly annyira, hogy Barbikát ma reggel beoltattam, és most megint hajlok a magam oltatása felé is.

Bocsi, hogy csak panaszkodtam, de kissé padlót fogtam. :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Hát még a jobbik eset, hogy azért panaszkodik, hogy el van hanyagolva..... :lol: :wink: Akkor nyugodt hetet nektek!

Heni: ?

Judy: Ja, oltásról. A te döntésed, de még első trimes vagy....:roll: :roll: :roll: :roll:

Bíbi: Mán nem, most Lola korszak van. :lol: :lol: :lol:

Kicsit bánt a dolog, mert visszanéztem a képeket, én egyévesen már magasabb tornyot építettem, mint magam-ülve,
Hát engem is bántana, hogy nem szégyelli magát ez a Bíbor?! :lol: :lol: :lol: :lol: Egyébként Réka most kezdett - teljesen váratlanul - vad építő lenni. :shock: :shock: De pont olyan ügyes, mintha már vagy fél éve gyakorolna.
jaimee1
 
 


Csajszik sziasztok :!:

Szombaton nem jöttem, nem akarlak titeket az én "bajommal" traktálni nagyon.
Szal a lényeg, hogy szombaton telóztam a biológusnak, 12 petéből 2-ben nem volt semmi, tehát 10 volt jó.
A 10db-ot ICSI eljárással termékenyítették meg, ebbő szombatra 5 db. már szépen osztódott, de várták a többieket is, hogy induljanak meg.
5 naposan, blasto állapotban (ami azt mondják jobb) kapom vissza őket, azaz holnap.
Kicsit izgulunk férjecskémmel, már csak azért is, mert nem tudjuk, hogy 2-őt, vagy 3-at kérjünk-e vissza. :roll:
Mert 2 babát mindenképp szeretnénk, ha lenne.
Most már 2 napja valami égi jelre várok, de eddig nem küldött felém számokat :lol:
Ha ma nem álmodom meg, vagy valami, akkor úgy beszéltük meg férjecskémmel, hogy majd ott, a pillanat hevében fogunk dönteni...vagyis nem mi...hanem az érzés... :wink:
Köszönöm mindenkinek a drukkokat, aztán majd jelentkezem, hogy mi újság :!:

Puszilok minden babát, és mindenkit :!:
További szép estét :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


CsáÓ!


Betsy: mennek qa drukkok ezerrel!

Jaimee: nem semmi a salsa-lambada-rumba produkció!!!! :lol: :lol: :lol:

Bíbi: papucskép mintha Bandita lenne, csak nem sikerül soha fotózni...és persze mondanom sem kell, hogy totál egyforma a papucs!!!! :wink:

Sirki: találtunk egy játékot, amire azt mondom, hogy talán, mivel Bandita zeneőrült...FP-első CD lejátszóm! Nem vészesen drága, ennyit még nem sajnálok rá ha csak dobálózik is vele...persze láttam már dupla ennyiért is ugyan ezt.

Mi szombaton báloztunk egy kicsit, Katalin napi jótékonysági bál, hajnal 3 -ra értünk haza, amilyen nyögvenyelősen indult-annyira jó lett. Íme mi:

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Jaimee,
Tudom, hogy első trimes vagyok még, nem is most akarom, ,majd kb 14 hetesen, ha addig megint meg nem gondolom magam. :lol: :lol: :lol:
Betty,
Megadrukkok mennek nektek mára. Estére már 2/3 babós kismami leszel. :lol: :lol: :lol: :lol:
Gyabi,
Csinik vagytok nagyon, én már az eszemet sem tudom, hogy mikor buliztam utoljára. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt!


Sajna 1 cn:(( Majd a következő hónap!! Csak az a szomorú, hogy ezt már régóta írom... Összesítve: szarul indult ez az év, és a vége is ilyen...

Azt hiszem látjátok, jókedvemben vagyok...

Pussz,

Betty: én 3-at ültetnék be!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Betty,
megadrukkok!!! Majd gyere mihamarabb a hirekkel!

Gyabi,
szépek vagytok, a lényeg, hogy jó buli volt! Én is már úgy mennék valahova, mi újévre beszéltük meg, elsejére, hogy elmegyünk valahova, ha másra nem, akkor egy italra a komámékkal, gyerkőcök meg a mamánál...

Heni,
:cry: Új év, új sikerek!
sirkici
 
 


Heni,
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

De még szilveszterig simán belefér egy 2 csíkos. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Heni: Afenébe.... :evil: :evil: :evil:

Betsy: +++++++++

Gyabi: Látszik rajtatok, hogy jó buli volt! :D
jaimee1
 
 


Sziasztok Lanyok! Vagyok, csak behavazva. Szilardom is belazasodott estere, fajtatja a hasat :( Heni! Az eü meg nem ert veget! Ez az ev nekunk is nagyon rossz volt! Na de majd a kovetkezo! A mienk lesz! Betty! Ezer drukk innen is. Ha fogekony vagy, siman megmaradhat a harom is, ha annyit kersz vissza! Itt a bbneten van olyan Devais csak akinek harmas ikrei vannak :) Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Most nincs időm, csak gyorsan feldobom a másfél éves műtermi képeinket:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép
sirkici
 
 


Sirkici,
Hallod, ebből a csajból még fotómodell lesz meglátod. Úgy pózol mint egy profi, és olyan gyönyörű is. Nagyon szépek lettek a képek. :lol: :lol: :lol:
Betty,
Hallottam a jó hírt, és azt is hogy most pihizel. Vigyázz is a kis lurkókra és küldöm a babaragacsokat.++++++++++++++++ :lol: :lol: :lol:
Betsy,
Merre jársz?????? :roll: :roll: :roll:
Angie,
Kisfiadnak jobbulást kívánok. :oops: :oops: :oops: :oops:

Megvan az első influs Daniék osztályában. :oops: :oops:
Hát remélem nem hoz haza semmit. Nagyon nem bánnám, ha már téli szünet lenne. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sirkici, édes nagyon a csaj, csak ismételni tudom magam, egyre szebb, olyan igazi kislány, és azok a copfok!!! Ilyenekre gyúrunk mi is :lol: :lol:

Betty: drukk a (hármas)ikreknek! :lol:

Gyabi, no igen, a klumpa megy most forever, lövök is mindjárt neki egyet a teszveszen, vagy 18 számmal kisebbet. :lol: :lol:

Judy, nem emlékszem, a fiúkat is beoltattad? Bár ha igen, akkor is elvileg a kezükön hozhatnak haza, kézmosás, szájmosás, fogmosás..... elhiszem, hogy félsz.


..de nem tudom szó nélkül hagyni, hogy reménykedni lehet, persze, hogy nem hoz haza semmit, de basszus, ha mégis, és megkapod, nincs visszaút. Jááájj, kismamik, vajon hánynak kell még meghalnia, hogy felébredjetek?!? Na, jó, lelövöm magam... :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Bibi,
Igen, én is ettől félek, hogy mint hordozó haza tudja hozni. Az az első, ha belépnek a lakásba, hogy kézmosás és ruha levétel.

Igen, beoltattam az összes purdét, és körülöttem mindenki be van oltva.

Ez a vírus sajna sokáig itt lesz, és én nem akarok egy idegben lenni júniusig, így mindenképpen oltatok. Már eldöntöttem. jövő csütörtökön megyek genetikára és az utána lévő hétfőn megyek szuriért, akkor 13+2 leszek.(csak addig bírjam ki) Egyre több kismami oltatja be magát(velem egyidős) a körzetben, és semmi bajuk nincs. Ma pl a barátnőm is, aki 2 héttel jár előrébb mint én.
Ha meg lesz valami baja négyeskének, de biztos hogy nem lesz, akkor vállalom a felelősséget a tetteimért és akkor is az én gyermekem lesz. De biztos vagyok benne, hogy semmi baja nem lesz.
Isten kezében vagyok, és ő nem akar nekem rosszat. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sirki: Csodaédes a lány!!!!!!!!!!!!! Apa megint nagyot alkotott a fotókkal.

Judy: Hát igen, nehezebb a helyzeted, a gyerekek könnyebben hazahozzák, mint mondjuk nálunk Apa, bár az sem kizárt.

Most hogy semmi bajuk nincs az nagyszerű, csak az a baj, hogy a mellékhatások hosszú távon jelentkeznek. De megértem a döntésed, mint ahogy minden kismamáét, aki oltat.

Bíbi: Ki ébredjen fel? :roll: Már ne haragudj, de senki, de senki, de senki nem tudja, milyen hatással van egy magzatra a védőoltás. Nem is fogják tudni, mert persze tesztelni nem lehet. Majd 10-20-30 év múlva derül(het) ki egy és más, de akkor ki lesz azért a felelős? Aki most nagyszájú és oltáspárti (akár orvos) majd széttárja a karját, hogy hát ezer bocs és anyamedve, akkor még nem tudhatták...Köszi.

Nincs visszaút? Ha kismama megkapja, azért nem feltétlenül lesz szövődménye és ha lesz, akkor sem biztosan kerül kórházba.

Én nem merem bevállalni az oltást, legalábbis egyelőre, 15 hetesen nem. AZ ország bizonyos régióiban nem is oltanak kismamát egyáltalán félidő ELŐTT. Ez sem véletlen. És az sem, hogy az orvosok fele még mindig ellenzi....

Én ébren vagyok folyamatosan, elhiheted....Sosem voltam éberebb.
Bocs, ha egy kissé élesebben fogalmazok, de tele van a hócipőm a sok okossal, aki megmondja, mi a megoldás, mikor ebben a helyzetben egy kismama sem lehet biztos, hogy jól dönt, akár oltat, akár nem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2009.12.02 15:52-kor.
jaimee1
 
 


És laptető? Következően átadom, aki kéri.
jaimee1
 
 


Hát már megint itt az oltás mizéria...nem fűzök hozzá inkább semmit, aki oltat -oltat, aki nem -az nem...bár ismerőseim körében az összes kismama oltatott...ez a mi lesz 15-20 év múlva meg már tényleg sok...ezt minden oltásnál lehetne mondani a Prevenartól a Rotáig!!!!! Mégis kapja mindenki...na kussoltam. :roll:

Kép
Kép
gyablonka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: