Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajok :!:

Nagyon régen nem jelentkeztem már, mindig olvaslak Titeket :!: :wink:

Örülök, hogy mindenki jól van :!: :wink:

Rólunk:
gondolom olvastatok a lombikosban és a várandósság topikban...nagyon boldogan élem meg a kismamaság minden percét, nem rég óta kezdett el mozogni Cipike, nem valami nyüzsgős babóka, de már mozgolódik és jelez nekem :lol: a drága férjem is majd ki csattan a nagy boldogságtól, de gondolom ez mindenkinél így van :!: :roll: :wink:
Még mindig dolgozom sajnos a kevés táppénz miatt, de már kevésbé bírok mindent megcsinálni, otthon, ha haza megyek mindig ledőlök egy kicsit :!: :wink:

Susy
Örülök, hogy tudunk néha telefonon beszélni, kereslek majd Én is mostanság :!: :wink: Nóri baba hogy van :?: szopizás :?:

Tündi
Utólag is nagyon boldog szülinapot kívánok neked, nemsokára itt a nagy nap, gondolom már mennyire várod/várjátok :!: :roll: jársz már CTG-re :?: nagyon szép pocid van :!: :wink:

Julcsi
Már Te is félidő vagy, elhiszem mennyire vártad már, hogy teljen az idő :!: :roll: :wink: nem dolgozol :?: a has fájásod elmúlt :?:
Nekem is kisfiam lesz, nem szerettem volna megtudni, de ezeken a profi uh gépeken egyszerűen nem lehetett nem észre venni :!: :wink:

Inre
Csodaszép kislányod van, remélem jól vagytok :!: :roll: :wink:

Ediii
A kikapcsolódás mindenképp jót fog tenni neked, hajrá spontánkodás++++++++++++++++++++++++++++++++++++még benned vannak a hormonok, akár sikerülhet is spontán :!: drukkolok nagyon :!: :wink:
Érezzétek jól magatokat, egymást :!: :wink:

Ancsi
Gondolom élvezitek az itthon töltött napokat, csinos kismami vagy :!: :wink: telik nálad is az idő... :wink: pusszantás

Onlány
Hogy vagytok a két kis csajjal :?: teszel fel képet a lányokról :?:

Csip
Gyönyörű lakásotok van, nekem különösen tetszik, nagyon nagy kedvencem a zöld szín, mint látjátok :!: :lol: ügyesen megterveztétek, sok munka volt gondolom :!: :roll: :wink: de az eredmény tökéletes, élvezzétek az együtt töltött napokat, látom sokat dolgozol :!: :roll: :wink: sok sikert a spontánkodáshoz :!: lelkileg hogy vagy :?:

Kírus
A gyerkőcök nagyon aranyosak, már mekkora a legkisebb :shock: :wink: Kíra élvezi a babázást :?:

Puszilok mindenkit, legyetek jók, vigyázzatok magatokra, babáitokra, pocaklakókra, egymásra :!:

Csodás, vidám napot :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


sziasztok!

Iner Sok Boldog Isten Éltessen!!! :lol:
Kép

Zsu jó, hogy jelentkeztél! bár én szoktalak olvasni a lombikos topicban... :lol: így tudok Rólatok! :wink: :lol: gratulálok a fiúcskához!

még a héten dolgozok, jövő héten nem, aztán ha nem születik meg a babó, akkor aug 9-től megint jövök egy hetet, mert az utódom szabin lesz... de ezt majd meglátjuk... :lol:

ma voltam NST-n, minden rendben! délután doki...
tegnap összeraktam a kórházi pakkot, szóval elméletileg készen állunk!!! jöhet a nagy nap!!! :lol: :lol: :lol:

szeretnék augusztus 8-án szülni! :wink: vagy azon a héten valamikor... apa augusztus 13-tól 3 hetet itthon lesz velünk... így kapott szabit, szóval fontos lenne az időzítés!!!

most mennem kell, mindenkinek szép hétvégét!!! puszi!

Kép
gtunde75
 
 


hali!
pocim:
Kép
sajnos képet nem kaptam, kedvem meg nem volt alkudozni... látszik, hogy nem az csinálta az uh-t, aki szokta :?

zsu
!
jó, hogy jelentkeztél :)
annyira jó, hogy minden rendben van veletek :) az meg nem baj, hogy nem nyüzsög a picur. csak tartsa meg jó szokását idekint is ;)

kb félidős vagyok... ugye a dátum továbbra is bizonytalan, így én most 20w+/-3d-n vagyok :lol:
pocakfájás van... és keményedés is... sokszor nagyon kellemetlen. délben pl annyira, hogy nem tudtam hanyatt dőlni ülő helyzetből.

dolgozni sem dolgozom, az orvosom nem engedi. élvezem a semmittevést (majd varrni akarok. az anyag már meg is van. angolpólyát, ágyneműhuzatot... meg még egy csomó mindent... csak be kell szerezni mindent hozzá, hogy csak 1x kelljen szétrámolni a varrógépet)

tünde!
most már ne dolgozzál! minek?
lassan ideje szülni ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

 
 

-j- írta:tünde!
most már ne dolgozzál! minek?


pénzéééé!!! a hitelemet nem fogja kifizetni senki helyettem... meg a számlákat! :(

Kép
gtunde75
 
 


Tündi
Hát igen...pontosan ezért dolgozok Én is ameddig csak bírok és lehet :!: :roll: nagyon durva ez a hitel dolog, nálunk is van még hátra 16 éve, édes istenem, bele gondolni is rossz :shock:
Jól bírod Te is a melót ekkora pocakkal, szinte a melóból mész szülni Te Csajszi :!: :roll: :wink: le a kalappal :!: :wink:
És mi volt a dokinál :?:

Julcsi
És nálad mocorog a kis babó :?: Te jó ég, nekem akkora hasam van :shock: :wink: és még azt írtad korábban, hogy van rajtad felesleg, de hol :shock: :?: :wink: pihizzél akkor továbbra is otthon, biztosan nagyon szép dolgokat fogsz varrni :!: :wink: azok a karácsonyi horgolt díszek is csoda szépek voltak :roll: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!! :D

Tünde!! 1 hétre megyünk :) lehet mire visszajövök már babázni fogsz :D :D addig nem leszek gépközelbe :roll: ,de azért drukk,hogy aug.8.-án szülesen ahogy szeretnéd :wink:

Iner!!! Boldog születésnapot utólag!!!!! Kép

Juli!!!! Hát csajszi simán letagadhatod,hogy babát vársz :shock: csini vagy!!! :)

Zsu!!! Gratula a kiskukishoz!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D
Nem tudom fiút szerettél volna vagy lányt,de én lehet másodjára is fiút szeretnék, a fiam nekem a második nagy szerelem, imádom!!!!!

Szép hétvégét lányok!!!!!!

EDI
ediii
 
 


Ediii
Egyáltalán nem is szerettem volna tudni, hogy mi a neme, de ezeknél a mai profi uh-nál nem lehet nem észre venni :lol: szóval megláttam a kis kukist, ahogy a dokikám is fogalmazott :!: :wink: így most "kaptam" egy második szerelmet, mert már is az vagyok :lol: nagyon nagy boldogság ez nekem, mint ahogy mindenkinek :!: :wink:
Mikor indultok :?: azt hittem ezen a héten voltatok, mert elég ramaty idő volt :?
Jó nyaralást, kikapcsolódást, spontánkodást :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Iner

Utólag is...

Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok....

Suzy: végre, hogy kicsit írsz hozzánk is :D Én is olvastalak és pont amikor írtad a lombikosba, hogy kisfiútok lesz... :D Nevek???Azt is kérünk no meg poci fotót is...
Lelkileg, lelkileg még nem és szerintem soha nem leszek jól sajna :cry: 100% biztos nem :(
Persze jobb a helyzet jól vgyok, csak a szívem az sebbes és szerintem mindig az marad most már, túl vagyok ezen a dolgon, de egyszerűen fáj...

Iner: boldog Szülcsinapot!!!!

Juli: Szép pocakos :wink:

Én alig várom, hogy ma már vége legyen ennek a napnak is...Kemény 1 hetem volt....Tegnap 7 vendégem volt...2 váratlan becsúszot és még lehetett volna 1, de nem bírtam már...Kedden is 5 vendégem volt...Annyit kerestem ezen a héten, mint más ember 1 hónap alatt!!!Rendessen megvagyok elégedve, csak a munkámmal szemben vagyok nagyon kritikus, így alig várom már, hogy menjek a tovbb képzésre, mert van mit még csiszolni rajtam!!!
A kedvesemis sokat melozot ezen a héten...Tegnap még az akciózást is lefújtuk :?
Hát ezek mennek :wink:
csip-csip18
 
 


tünde!
OK... megértem, hogy kell a pénz... nekünk sem egyszerű így hogy táppénzen vagyok... főként hogy tavasszal még a párom is munkanélküli volt.
csak hát mindjárt szülsz... gondolom nem lenne jó, ha éppen melóból kéne a kórházba menni (egyébként lehet, hogy hülye vagyok... de nekem úgy rémlik, hogy az utolsó hónap már kötelezően szülési szabadság... vagy nem kötelező? csak ajánlott?)

zsu!
mocorog... de sajna apája még nem érzi. mondjuk nem is túl aktív a csöppem. ha valami édeset (csoki, jégkrém) eszek, akkor azt nagy örömmel nyugtázza... meg este jelzi, hogy még kajás... de ennyi.
remélem, kint is ilyen nyugodt marad :)

a varrással még várok... most kitaláltam, hogy azbágyneműjét is én varrom, nem csak a huzatot... de ehhez még be kell szerezni ezt-azt.
szóval jó eséllyel még hetekig csak előkészületek lesznek, hogy aztán 1, max 2 nap alatt minden meg tudjak varrni egyszerre.

ediii!
jó nyaralást :)

csip!
azért a meló nem menjen az együtlétek kárára ;)
bár, indexen már megszületett az elmélet, miszerint a nemszexelésből lesz a baba :lol:

köszi mindenkinek a pocidicsit.
ez egy reggeli, éhgyomros pocak... és persze nem a legkényelmesebb trampli-pózban :lol: hanem rendesen kihúztam magam...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Kép , hogy gondoltatok rám, nagyon jól esett!!

Ancsi! Nagyon szép a pocakod!!! Boldog névnapot kívánok Neked!!!
Kép

Julcsi! Ez szuper, hogy már érzed mozogni, ennél nincs szebb a világon, csak mikor először megpillantod majd! Szép a pocid :)

Kírus! Nagyon szép baba Nimród és Kíra is igazi nagylány már!

Csip! Szuper lett a lakásotok, nagyon szépen meg van csinálva!! Öröm lehet oda hazamenni!!!
Nagyon jó, hogy ennyire megy a körmözés, már nekem is hiányzik, de a Mírus mellett most nem tudom csinálni :(

Tünde! Nekem is ezeket kellett szednem, de nekem egyik héten cimicifuga napi öt golyóval , szombatig, vasárnap pedig 5 golyó arnica, másik héten pedig caulophyllum napi öt golyó és mindegyik C15 volt.
Neked is nagyon boldog születésnapot kívánok!!!! Hajrá aug. 8 !!!
Kép

Édii! Jó nyaralást Nektek, mi 9-én megyünk egy hétre, már nagyon várom!!!

Onlány! Milyen volt a meglepi?? Azta…nem semmi tervek :)

Zsu! Örülök, hogy jelentkeztél, és hogy jól vagytok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára iner 2010.07.30 08:02-kor.

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


jah... már látom: nem kötelező 4 hetet kivenni a szülés előtt, csak "jogszabályilag" javasolt...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli: hát igen, pont nézztem, hogy így eltelt a héten a nem szex... :shock: rendessen rég volt és fel semm tünt, bár tegnap majdnem volt valami, aztán abba maradt mert hullák voltunk :oops: remélem nem most volt p.é a héten :? mert egész jól índitottuk a hónapot csúnya lenne, ha most ezen a héten lenne...kudarc lenne :?
csip-csip18
 
 


Csip
Megértem, nem lehet könnyű ezt feldolgozni :!: :roll: kitartás, mert meg lesz a gyümölcse hamarosan, most egy kicsit elfoglalod magad a melóval és... :wink:

Julcsi
Nálunk is ez van, a drága férjem már nagyon türelmetlenül várja, hogy és Ő mikor fogja már érezni, mondtam csak türelem, nekem is mindig ezt mondja :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


El is felejtettem írni Nektek, hogy mekkorát nőtt Mírus megint egy hónap alatt!
Tegnap volt az oltás és meg is mérték:
5920 gramm és 62 cm! (3300gr-mal és 48 cm-rel született) :lol:

És képzeljétek átaludta az éjszakát, este 8tól reggel 5ig..most meg már lassan 2 órája alszik...remélem nem lesz beteg :roll:

Csip! drukkolok, hogy időben estetek egymásnak a pároddal :D

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Iner
Ez aztán igen, nagyon sokat nőtt, ügyik vagytok :!: :wink: nagyon jó baba :!: :wink: és van tejcsid :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


:( háááát ennyit arról, hogy ez volt az utolsó munkanapom... még kell mennem... sikerült az utolsó ellenőrzések közepette egy sikkasztást kiszúrnom... :( tök véletlenül... ááááááááááá... el sem tudom képzelni, hogy ez hogy fordulhatott elő... :( és hogy merte megtenni az adott kolléga... nem térek magamhoz...

Juli sajnos az az igazság, hogy az összeg, amit a szülés után állambácsitól kapni fogok, az még a hitelekre pont elég lesz (a sajátomra), de enni, rezsire, ruházkodni, tankolni nem marad belőle...
így muszáj volt előre tartalékolni kicsit... apa fizuja ezzel a felállással, hogy ennyit utazik csak a saját költségére elég... szóval nem tud beszállni a költségekbe... :( ez van... nem gondoltuk tavaly szeptemberben, hogy ilyenkor még mindig távkapcsolatban fogunk élni... természetesen ha ezt előre láttuk volna és azt is, hogy így elszabadulnak a hitelek.... kétszer sem mondom, hogy nem vártunk volna még a babagyártással... :(

Kép
gtunde75
 
 


ja, és azt még nem is írtam, hogy reggel arra mentem le az autóhoz, hogy defektes a bal hátsóm... miután elaludtam és eleve másfél órás késésben voltam... szóval ez nem igazán az én napom... :(

Kép
gtunde75
 
 


Juli az én 20+5 hetes pocim... csak összehasonlításképp...
Kép

azt tanácsolom, hogy nagyon brutális krémmel hidratálj, mert nagyon hirtelen fog megindulni a pocakod!!!

Kép
gtunde75
 
 


f*sza, most meg az egyik szomszédnak szóltam be de nagyon dúúúrván... :( a legjobb lesz, ha bezárkózok ma a hálóba és holnapig ki se jövök... !

Kép
gtunde75
 
 


tünde!
sajnálom ezt a rossz sorozatot... defekt... meló... szomszéd... ma már ne csinálj semmit :!: :lol: ;)
a pocimnak még van hová nőnie... voltam én a betegség előtt még 5 kilóval több a jelen súlyomnál...
szép volt a pocid :) a jelen uh szerint még van 1 hetem 20+5-ig... de nem írom már át a tickeremet... (pedig eleve innen indultunk)
krém: az avonnak van ez a csatos-tégelyes nyavalyája (nevét most nem tudom, felkelni meg lusta vagyok :)) azt kenegetem, mert ceretem az illatát :)

iner!
jó nagyot nőtt a csajszi :shock: és látom, ezzel a sok alvással cukiságra gyúr :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Bocsi, hogy betolakodok! Suzy pü-t írtam.
anabana
 
 


-j- írta:tünde!
ma már ne csinálj semmit :!: :lol: ;)


csináltam a fiúknak tojásos nokedlit, tejfölös ubisalival... na az legalább jó lett!!! :lol:
én bevallom őszintén esténként a sötétkék tégelyes niveával kenem... igaz kb fél óra, míg beszívódik... de ez a legzsírosabb krém, amit ismerek...

Kép
gtunde75
 
 


Zsu! szerencsére van tejcsi, remélem lesz is még pár hónapig :))

Juli! hát nem tartott sokáig a nagy alvás...tegnap akkor 3 órát aludt, de most éjjel kelt 2kor meg 5kor és szinte egész nap alig aludt...:(

Tünde! sajnálom ezt a rossz napot!! remélem a mai már jobb volt :)

Lányok! én a hasamat gabi babaolajjal kentem a 20. héttől minden este fürdés után és egyetlen csíkom sem lett, sőt a Míra mindig nagyon élvezte ezt az esti közös programot annak idején :))

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Halihó :!:

Én a DM-ben vettem egy olajos krémet Babylove termék (900ft) direkt terhességi csíkok ellen van és már a leges legelején elkezdtem kenni velem a hasam, mellem és a combom külső részét :roll: majd meglátjuk lesz-e csík, mert nincs még eddig :!: :wink:

Iner
örülök :wink: legyen is sokáig :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


sziasztok!

Zsu jesszus, már a 23. hetet betöltötted!!! hogy rohan az idő!!!
a doki megállapította, hogy biztos használ a homeós bogyó, mert szépen felpuhult a méhnyakam... de még totál zárva vagyok mondjuk, úgyhogy még várhatunk... ami néha rossz, mert már kényelmetlen ez az állapot sokszor... de kezdek félni is az elkövetkezőktől, úgyhogy halogatnám is a dolgokat... :roll:

Iner Mírus nagyon szépen fejlődik, ügyik vagytok! :lol:

Juli nem az a lényeg, hogy mivel kened, hanem hogy sokszor és rendszeresen! :)

Csip milyen volt a hétvégétek?

Kép
gtunde75
 
 


Tündi
Igen, telik az idő, de hidd el egyáltalán nem bánom :roll: :wink:
lehet, hogy ez a Te heted lesz :?:
Mikor mész ma az uh-ra :?: gyere a hírekkel :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok :D

Tünde: most nevettem egy sort, hogy ilyen napod volt...Mint nekem valamikor mikor írtam még nektek is, mikor elkezdődött a só kiborulssal és jött toovább a szárítü a fejemre és stb... :lol: :lol: :lol:
De a kaja leglább sikerült :wink: Nekem azis oda éget :lol:
Amúgy jó volt a hétvége...Szombaton Apu névnapját ünnepeltük a telken(fürdéshez hideg volt így csak megsétáltatuk a fürdőrucit :D) Vasárnap takarítás, aztán forma 1 re mentünk :lol: Imádom :lol:
Aztán haverok és jött az este :lol: No azt nem is mesélem :oops: :lol:

Iner: Jó lenne, legyen igazad :D Benne vagyok :D

Juli:Hogy vagy????

Jézus, hogy már félidősek vagytok csajok, kismamik???Atya ég Suzy is Ancsa is Juli is!!!!!

Edi: miujság???Mien a pihi???

Ancsa: basszus most már jó lenne ha jönnél!!Kommen Sie Bitte!!!!
8)

Gyertek ma :D
csip-csip18
 
 


jó reggelt!

Zsu délre megyek, de majd csak késő du/kora este tudok jönni, mert uh után bemegyek a céghez...nem tudom mikor jutok géphez...

szép napot mindenkinek!

Kép
gtunde75
 
 


sziasztok!
csak beköszönök :)
most indulok a háziorvoshoz a szív echo eredménnyel... aztán torna.

csak gondoltam, életjelet adok :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Helyes akkor gyertek majd hogy mi volt :wink:
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Utólag is minden ünnepeltnek nagyon sok boldogságot kívánok! :)

Onlány
De jó neked! Apával kettesben... én még Nóri nélkül csak az Auchanba voltam egyszer. De ha így el tudtatok menni, akkor gondolom nem szoptatsz.

Tünde
Nem válaszoltál, hogy miért kel neked már most az Arnicat szedned? :roll:

Zsu
Örülök, hogy írtál ide is, jó hallani rólad. Bár jobb lenne többet...

Csíkok ellen én is a DM- es olajat használtam, nekem is bevált, csak pár csíkom lett a Kristófé mellett két oldalt. Viszont sok olyan anyukával találkoztam, aki szülés után lett csíkos. Többek között a sógornőm.

Mi jól vagyunk, szopi még mindig kinlódás, mostanában az alvás is, de valahogy most nem akadok ki úgy rajta, mint anno Kristóffal. Azért növögetünk most 4400 gramm a lelkem viszont szép hosszú már 60 cm. Hááát nem tudom, hogy 3 hónaposan elérjük e az 5 kilót... :roll:

Kristóf szeptembertől családi napközibe fog járni, hetente 2 alkalommal. Picit várom, mert lesz lélegzetnyi szabad időm, de az tuti hogy nagyon fura lesz.

Kép
Kép
susytunder
 
 


sziasztok!

susytunder azért nem válaszoltam, mert nem tudom! :wink: :lol:

voltunk ma uh-on, a doki 3 héttel kisebbnek mérte a koránál... kérdezte, hogy ki végzi a terhesgondozást, mert erről tudnia kell... én meg mondtam, hogy már senki, mert a dokim egész hónapban szabin van, és azt mondta, hogy a heti NST-n kívül nincs teendő...
azt mondta, hogy akkor heti 2 NST innentől, mert ez nem normális, hogy ilyen pici ez a baba...
felhívtam a szülésznőt, akinek rögtön az volt az első kérdése, hogy én mekkora súllyal születtem... és szerinte minden rendben, ok, nem lesz nagy baba, de ne aggódjak...

osztom a véleményét, én is 2550-el születtem, párom se volt nagy baba, 3kg, és ráadásul az uh-os súlybecslésre nem lehet alapozni...

szóval úgy döntöttem, hogy nem fogok ezen stresszelni, mert az semmiképp se jó...
amúgy a lepény 3.fokban érett :lol:
remélem hétvégén meglesz a baby! mondtam már, hogy augusztus 8-ra gyúrunk??? :wink: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Igen mondtad :D Remélem össze jönn :D Drukk akkor 8-ra!!!Várom az smst.t!!!!!
Stip-stop :D
Mi az, hogy 3.fokba érett lepény????
Barátnőm gyereke: 2440kg, 45 cm született :D
csip-csip18
 
 


Ez a 37 heted???Akkor azt mondja, hogy baba 34 hetében van???Akkor nem lenne korán a 8-a????És mikor vagy kiírva amúgy???
csip-csip18
 
 


csip-csip18 írta:Mi az, hogy 3.fokba érett lepény????


konkrétan nem tudom, de az biztos, hogy 4.fokban érett lepény nincs... :wink: :lol: szóval ez már a szülés előtti utsó fázis... de még hetekig eltarthat... :)

Kép
gtunde75
 
 


csip-csip18 írta:Ez a 37 heted???Akkor azt mondja, hogy baba 34 hetében van???Akkor nem lenne korán a 8-a????És mikor vagy kiírva amúgy???


augusztus 20-ra vagyok kiírva! :) szerintem a doki csak elmérte!

Kép
gtunde75
 
 


Az jó :D :D :D
csip-csip18
 
 


tünde!
olvastam már ilyen sztorit fórumon: rémisztgették a csajt, hogy hetekkel le van maradva a babája... aztán bőven 3 kiló fölött született... de most meg nem mondom mennyivel pontosan.
3. fok? csak húzd ki 8-ig ;)

ja... már megint beestem egy turiba torna előtt... :oops:
400 és egy kevés pííízért 5 body (ebből 2 hosszúujjú), egy előke, egy kisnadrág... és egy pár vadiúj zokni... az az igazi régifajta fehér pamutzokni... de akkora, hogy én ilyen kicsit még sosem láttam! :o
már minden mosásban van.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Tünde
A babának lehet kicsi a súlya a méhlepény meszesedése miatt is. Vannak dokik, akik már ilyenkor beindítják a szülést, mert a lepény "túlérett"ami teljesen normális dolog, de előfordulhat, hogy már nem tudja megfelelően ellátni a babát. A májusi topicban az anyatanyán pont ezért született hamarább az egyik lánynak a babája a 37. héten nagyon pici súllyal. Ilyenkor áramlási vizsgálatot szoktak csinálni.

Kép
Kép
susytunder
 
 


jó reggelt!

Susytunder
áramlást is néztek tegnap! az rendben... :)

Kép
gtunde75
 
 


Susy
Még is csak bekukkantottam ide is 8)
szépen fejlődik Nóri baba, már 60cm :shock: ez igen, szép kis hosszú combú csajszi lesz :?: :lol:
Biztos nem lesz könnyű az elején Kristóf nélkül az a pár nap, de jobb lesz neked is, lesz egy kicsi pihid :!: :roll:
Változatlanul nem megy át az email, a másikat elfelejtettem :roll: :oops: megírod :?:

Tündi
Ha azt mondják aggodalomra semmi ok, akkor minden ok :!: :roll: :wink: legyen a Te napod 8-a, szorítok :!: :wink: örülök, hogy az áramlással is minden rendben van :!: :wink:

Vidám, szép napot :!: :wink:

Ma és csütörtökön szabin vagyok, apácskázok, sütögetünk, pihizünk, ügyeket intézünk :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt!

Tünde
Szuper! Ez jó, de azért nézzék meg máskor is. Nem árt. :wink:

Zsu
szabo.zsuzsa19@gmail.com nem tudom mi a csoda van a citromailes címemmel. :roll:
Hogy vagy egyébként, hogy bírod a meleget?
Jó apácskázást és sütögetést. :)
Hát igen, Nórikám hosszú, de kis csoffadt. :) Még mindig olyan, mint egy újszülött. :) Az egyik lánynak a májusi topicban nagyobb súllyal született a gyerkőc, mint most Nóri két és fél hónaposan van. De egyébként kis mosolygós, dumálós baba.

Lányok, ha egyszer tejserkentésre lesz szükségetek, ajánlom nektek a Karamalz nevű alkoholmentes maláta sört. Dől tőle a tejcsi. :) DM- be, tescoba lehet kapni, a citromos elég jó ízű.

Ancsa
nem felejtettelek el ám, csak bélelt borítékot kellene szereznem, nem vagyok még késésben ugye? :oops:

Képzeljétek lányok tegnap voltam a szemészeten, mert azt vettem észre, hogy rosszabbul látok. Kiderült, hogy a bal szemem teljesen jó a jobb pedig 4.5 dioptriás. :shock:
Azt mondta a doktornő, hogy ez valószínűleg születésemtől fogva így van, és minden bizonnyal egy szemmel nézek, mert akkora különbség van a két szemem között, hogy ezt az agyam nem bírná feldolgozni. Hogy mik vannak. :roll:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok Csajok!!

Életjel :D Még élek, csak lótok-futok, de sokat gondolok rátok :wink:

Mindenkit pusszantok!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


sziasztok!
egyre több baromságot olvasok össze a keményedésekről... kezdem magam felhergelni vele...
kíváncsi vagyok, mit fog rá mondani a doki (kírus! ilyen szempontból mennyire szigorú a dr??? mert azt tudom, hogy egy kis pityergés meg boci-nézés hatásos nála... de ez most nem az a kategória...)

csajok!
ti hogy álltok a keményedésekkel?
(tünde! te már ne válaszolj ;) most már tényleg irány babázni :lol:)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok...

Hát Én nem tudom, hogy terhességnél, hogy van a keményedés folyamata, csak máshol :lol: :oops: :lol: :oops: :lol: :oops: Mi még csak ott tartunk :lol: ha ha ha ha na jó...

Jaj nagyon vicces kedvemben vagyok, de a rosebb tudja mitől :D No mind1 :D Tegnap köröztem és taliztam barinőmmel és a 10 hetes kislányával sétáltunk és babáztam átpelusoztam na meg átöltöztettem :D Szombaton velük leszek meg az Emberke melozzik :D
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Susy
Köszi az email címet, elmentettem :!: :wink:
Köszönöm, jól vagyunk, kb. eddig bírtam a meleget, egy megváltás volt az éjszakai lehűlés, mondjuk ez egy kicsit túlzás, mert fülledt, meleg van most is, de még sem forr a levegő :!: :wink:
Dagadok elég rendesen, hétfőn is dolgoztam magánban egy kicsit, mire hazaértem bucira dagadtak a lábaim, vizes ruha, felpockolás és pihenés :!: :roll: nagyon fáradt vagyok sokszor, de még dolgozom :!:
Nagyon édi baba Nórika, tiszta Te vagy :!: :wink:

Jegyeztem ezt a tejserkentő "italt" :lol:

És ezt eddig nem is tudtad, hogy ekkora különbség van a két szemed között :?: :roll: hogy mik vannak tényleg :?: és mit tudnak tenni :?: szemüveg :?:

Ancsi
Gondolom jól el vagy, de a lényeg, hogy minden rendben veletek, majd értekezünk sms-ben :!: :wink: puszi

Julcsi
Nekem a hasam estére olyan, mint a kő, dolgozom , nem tudok olyan sokat pihenni, mint gondolom kellene, de eszem a Magne B6-ot és reggelre, meg ha fekszem megszünik :!: :roll:

Tündi
Hogy vagytok :?: ma is lesz NST :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


suzy78 írta:Tündi
Hogy vagytok :?: ma is lesz NST :?: [/color]

húúúúúúúú, most megállt bennem az ütő, mert holnap készültem menni... :shock: de csak elírtam a dátumot! szóval holnap megyek! :wink: :lol:

jól vagyok, köszi! próbálok sokat mozogni és aktívan élni... :wink: nálam ez nem nehéz, mert amúgy is pörgök állandóan, mint a búgócsiga... :)

Kép
gtunde75
 
 


hali!

mai termés a kórházban:
4 hét alatt +0,5 kiló, orvosomtól udvaron rámnézésből egy "márnehízzáltöbet!" :lol: majd kezdő doki szerencsétlenkedésének (és a vele egyidős szívhanghallgatónak) hála egy extra uh :lol: csak hogy halljuk a szívhangot is.

dokimhoz holnap megyek (mondta, tudja. vár.) a keményedések miatt még mindig kicsit izgulva (a védőnőnek nem nyerte el a tetszését... de nem forszírozta a terhesgondozóban a dolgot, mert hogy holnap úgyis lát orvos)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli a keményedésekre nekem a doki azt mondta, hogy nem kell vele foglalkozni! semmit nem írt fel, míg másba marokra tömik a magnéziumot...
amikor úgy éreztem, hogy ez már biztos nem normális, akkor betoltam egy mg-citrátot... de ennyi... :)

Kép
gtunde75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: