Új privát üzeneted érkezett!

Nekem Duphastont nem irt ki a doki. Neked mennyi volt a progeszteronod?
Nekem 6,1 lett és attól tartok nem lesz kevés az egy szem closti?

Kép
csucsu05
 
 


Az én Progim 9 volt legutóbb.
Ha van rendes peteérésed, akkor elvileg elégnek kéne lennie.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna: Na ez az. nekem 6,1 volt. azt mondta a doki 10-15fölötti eredmény a jó. De neked mégis több volt az értéked. Ezért gondoltam, hogy az egy nekem nem kevés??

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Hát szerintem a Clostinak elégnek kell lennie, viszont valami sárgatest termelésre való serkentőt neked is kapnod kellett volna. Mondjuk nálam is hosszú hónapi könyörgés eredménye volt a Duphaston. Te is pecsételsz, mielőtt megjönne?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna: nem sosem pecsételtem még. Remélem igy is marad.

Kép
csucsu05
 
 


Ó, de mázlista vagy. Én a Dup-t arra kaptam.... mielőtt megjönne, 4-5 napig pecsételek

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És hanemkapok rá semmit, a baba sem tud megmamradni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna: Akkro jó, hoyg kaptad. De a babának mostmár semmi sem szabhat akadályt:)

Kép
csucsu05
 
 


Hát nem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna: valahogy érzem , hogy sikerül nektek is idén:) Végülis már van pár ruhája is a kis jövevénynek:)

Kép
csucsu05
 
 


Olyan aranyos vagy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bizony ám... és kinéztem neki a tuti kis gyerkőcbútort (nagyon csini.... narancssárga-fehér-bükk :lol: :lol: :lol: :lol: ), meg minden egyebet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Olyan jó lenne, ha együtt sikerülne és mehetnénk együtt csodadokihoz uhura, vagy akit ajánl, ahhoz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Haliho Csajok!

Anuk!
Nagyon jo olvasni amiket irtál, ugyhogy irj csak nyugodtan máskor is! És nem szabad törődnöd semmivel, csak Te és a baba vagytok fontosak!!!!

Csucsu! Zsuzska, Mindenki!
Igenis mi is hamarosan ilyen hirekről irhatunk! :lol: Babaszivhang, mérete, pocaknövekedés! Legalább mi higyjünk benne!!

További szép napot és kellemes pihenést Mindenkinek!

pedi
Kalocsa
 
 


Szia Pedi!
Neked is szép napot!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pedi: Igazad van. nekünk kell a legjobban elhinni, hoyg sikerül. És miért ne sikerülne??
Követjük: Nemlajost, Catot és a többi kismamát.
:):)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!
olyan jó olvasni hogy mikről beszéltek!!!!!!!!!
Én is kaptam olyan bogyot ami segíti a beágyazódást..már csak meg kéne jöjjön hamár nincs baba a pocimba... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska!
Bizti nincs kistesó pociban???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


a teszt szerint nincs :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A fene vinné el :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Valaki kezdje már meg itt a bebabásodást, irgum burgum :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És mikor kéne megjönnie? Vagy már meg kellett volna jönnie :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Még nekem sem jött meg :x :x :x :x :x :x

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


nekem már 19-én meg kellett volna jönnie! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Baccuccka :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Mért szivat piri :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sajan én se tudom..ezért kezdek már én is befelefordulni..mért történik ez velem?????????? :cry:
soha nem volt gondom a pirivel mindíg időbe jött..és most..katasztrófa az egész!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dokihoz mikor mész?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


nem tudom mikor megyek dokihoz..ő azt mondta ha megjön akkor megint a 12.napon kell uh-ra menni a closti miat,hogy hogyan is hat.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: ha befelé fordulsz az csak rosszabb. Minnél jobban van rossz kedved annál később jön meg a piri.
Ha a teszt azt mutatja nincs baba akkor ne izgulj most ha nem most akkor a következő hónapban össze jön.

Kép
csucsu05
 
 


köszi csucsu ari vagy.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Másképpen nem megy. Csak pozitvan.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok lányok!
Olvaslak ám benneteket, csak az íráshoz nincs mindig erőm. próbálok nem állandóan ugyanarra gondolni (na, mire?:) de nem nagyon sikerül, pedig nem is az első lenne... Én is most várom, hogy megjöjjön, vagyis inkább, hogy ne jöjjön meg, de semmi. Hacsak az nem, hogy néha már magamat is nehezen viselem el, idegbajos kis hárpia vagyok, folyton sikamikálok, pedig én aztán nem vagyok tisztaság mániás. Fel van püffedve a hasam, úgy érzem, mindjárt megjön, de nem. Closty betárazva, ebben a ciklusban duplán kell szednem (5×2)szem.
Szóval, csak pozitívan!! tary
tary
 
 


Sziasztok!!!!

Jó reggelt mindenkinek!!!!!!

Tary!
Tutira nem vagy te terhes??? ++++++++++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Tary!
Neked mikor kellett volna megjönnie? Nem tudod vmi mással lefoglalni magad, vagy valamivel elterelni a gondolataidat? Mert tényleg az lenne a fontos, hogy ne akarjuk mindenáron a babát. Tudom, könnyű ezt mondani, de hidd el, hogy sokkal jobb, ha nem a ciklusod szerint éled az életedet. Eleinte én is annyira ezzel voltam elfoglalva, hogy nem 1től 1ig tartott egy hónap, hanem mensi első napjától a következő mensiig. Mindent figyeltem, reggelente idegesen mértem a hőmet, stb. Aztán rájöttem, hogy ez jelenti a görcsölést. Mostmár próbálok mással foglalkozni. Programokat szervezni a párommal, és örülni annak, hogy együtt lehetünk. :) Persze most is figyelek a "fontos" napokra! Bár egyelőre nem jelentkezett a bébi, de hiszem, hogy igenis jönni fog, csak nagyon boldognak kell lennem, mert ki akarna magának szomorú anyukát?! Úgyhogy fel a fejjel és csak vidáman!!!
Nita!
Sajnálom, hogy Neked megint nem jött meg. Én a helyedben tuti elmennék most dokihoz, mert ugye a múltkor is mennyit váratott magára piri. Hátha tud vmi megoldást a dokid.

Egyébként, ki, mivel foglalatoskodik ma?

pedi
Kalocsa
 
 


Szia Pedi!

Én pihizek, netezek, tanulok, mosok, pakolászom.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nekem sincs sok kedvem leülni tanulni. De holnap elmegyünk anyuékhoz két napra és hát tutira ot nme lesz nagy tanulás :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna: mivel nem bírtam ki, csináltam tesztet, persze negatív. Mondjuk igazság szerint holnap kellen megjönnie, de már úgy izgultam:( Nem vagyok ám én ilyen ziz, csak kost valahogy ilyenem volt...

Pedi: persze, próbálok én mindenfelé gondolni, nme mindig a baba, főleg, hogy van már kettő(...), de ilyenkmor ciklus végén a legsz@rabb. elég sokat dolgozom is, az is tereli a gondolatokat, de hát jönnek azok folyton:))

Na, eldugulok. sziasztok, tary
tary
 
 


tary még lehet pozitív!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tary: Ha csak holnap kellene, hogy megjöjjön akkor van ám még esély a pozítív tesztre:)

Kép
csucsu05
 
 


:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na megyek elteszem magam. Jó éjt!

Kép
csucsu05
 
 


szia jó éjt!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép
tary
 
 


Na, a vonalzóm szerint még 3 nap...
tary
 
 


tary már csak 2 nap........+++++++++++ :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok: Mindenki pihen gondolom. Na már én is pihenek. Holnap és hétfőn csak lustizni fogok:)

Kép
csucsu05
 
 


szia csucsu...jó nekd hogy holnap pihenhetsz!nekem fárasztó lesz a holnap délutánom...de utána én is pihenek! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsi,hogy így eltűntem,de millió dolgom volt,na meg persze dokihoz is jártunk közben. Nekem sajnos a Closty nem segített,úgyhogy most egy injekció kúrát kell beadnom magamnak a következő mensi 3.napjától,plusz még kaptam egy gyógyszert is. Közben voltam petevezeték átjárhatósági vizsgálaton is,ott minden rendben,de nem egy kellemes vizsgálat... Remélem hamarosan össze fog jönni a babu,hamár így megszenvedünk érte.
Nálatok mi a helyzet?
nyuszi81
 
 


szia nyuszi..mostmár biztos sikerűlni fog a baba..drukkolok neked is nagyon!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Segítsetek nekem,hogy tudok vonalzót készíteni?
nyuszi81
 
 


menj a babafalva vagy noivonal .hu-ra és ott lehet vonalzót készíteni..
megcsinálod ill kiválasztod a vonalzódat majd kapsz egy kódot a phpbb kódot bemásolod az aláírásodhoz.remélem tudtam segíteni.... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: