Új privát üzeneted érkezett!

BENCÉNEK BOLDOG 2. SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Bencének nagyon boldog második születésnapot kívánunk!!!!!

Kép
jaimee1
 
 


SIRKICI, BIBI, GYABI, CHRISSYY, JUDY, JAIMEE: Köszönjük a köszöntést, aranyosak vagytok, hogy gondoltatok Rá! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.19 14:18-kor.
Vendég
 

 
 

Kicsit megkésve, de Bencusnak NAGYON BOLDOG 2. SZÜLINAPOT!!
Nagyon szép volt a tortája, és ez a sok ajándék!!!!

Kép
arikon78
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Betsy, csudajók a képek! Édes Bence, a tortája milyen ízű volt, és a sok ajándék!!!
Vendég
 


BIBI: A "képeslapokat" több helyen is csinálom. Ezek Scrapbook-ok. Itt nézzél szét:
www.smilebox.com
http://www.widdlytinks.com/phototinks/
CHRISSYY: Nagyon szép az arcocskája Jázminnak! Ezek szerint nem bírtátok ki, és megkérdeztétek a nemét ;) Mekkorák voltak a méretei 4D-n? A tortáink mindig "oroszkrém" ízesítésűek, de ez nem az igazi oroszkrém, nem is hasonlít az íze, fehér krém és barack darabok vannak benne.
ARIKON: Köszi Neked is :lol:
SIRKICI: Nagyon életvidám, huncut kislány Niki! Jók a képek, köszi, hogy felraktad! Mindig ugyanazokkal a családtagokkal ünnepeljük a szüli/névnapokat, így most is 14-en voltunk.
JAIMEE: Én mindent a netről rendelek, nézek ki. Még a tortát is onnan rendeltem :lol: 45km-re lévő városból hozzák házhoz ingyen :wink: Jól sikerült Réka névnapi bulija? Képek? Miket kapott?
SIRKICI, JAIMEE: Ti kérdeztétek az ajándékokat. A szülinapiakat már feltettem: Trükkös Tóbi, Lepkefújó elefánt, Piros a lámpa vagy zöld, Air football. Mindegyiknek nagy sikere van. Ha érdekel valamelyik, tudok linket betenni, ahol van róluk videó. A karácsonyi ajándékok az ágy alatt lapulnak. Tőlünk a fiúk egy Scooby Doo- Kísértetház társast, egy Falánk Mókus, és egy Rinocérosz társast kapnak. Írtam korábban, hogy olyan játékokat szeretnék most már nekik, amivel ketten el tudnak játszani.
GYABI: Köszi az egyedi szülinapi lapot! A tapsolós képek is igazolják, hogy Rád hasonlít Beni! Egyébként zabálnivaló! :lol: Megkapta végül Beni az oltást? Én sem tudom, melyik a jobb: oltatni vagy sem. Én ezeket olvastam el..
http://www.nibiru.hu/egeszseg/090910h1n1.htm
http://www.tenyek-tevhitek.hu/terhesseg ... aoltas.htm
JUDY: Hogy vagytok? Hányinger nem üldöz?
Vendég
 


Milyen jók a képek, nekem tisztára átjött :lol: :lol: Tetszik Bence polója is nagyon, de mi történt idők során a nadrággal?:lol: Állati a torta, meg az ajándékok, mi aratta a legnagyobb sikert? Mi az a lepkefújó elefánt? Mit csinál? 8)

Köszi a linkeket, majd próbálkozom...
Vendég
 


Betsy, de kibírtuk volna sztem, csak a doki elszólta magát, meg meg volt beszélve, hogy megyünk 4d-re, csak nem szóltunk senkinek. 1017gr, BPD: 6,57cm, OFD: 8,35cm, HC: 24,17cm, AC: 23,24cm, FL: 4,92cm
Korának megfelelő adatai vannak. Köszönjük a dicsit.
Vendég
 


Betsy: nagyon jók a képek! Csak kapkodtam a fejem, hogy melyik ajándék vajon mi lehet! A srácok - mint mindig - nagyon szépek! Réka névnapját még nem tartottuk meg, majd jövőre. Felköszöntöttük azért és kapott egy Tigris figurát és egy Logo1-et, amit imád és meglepő módon ki is tudja rakni, de ennyi.

Chris: Tényleg jó lehetett a 4D! :) Gratula a kislányhoz!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2009.11.16 13:22-kor.
jaimee1
 
 


BIBI: Bence pólója Cherokee :) A nadrág egyrészt azért került le, mert beszaladt a pisi, másrészt már fürdéshez készülődtünk (buli után). Nehéz megmondani, mi aratta a legnagyobb sikert, (mert tényleg mind nagyon jó kis játék) talán a lepkefújó meg a Piros a lámpa v. zöld, amivel többet játszanak. A lepkefújó elefánt kifújja az ormányán a lepkéket, és hálóval el kell kapni.
http://www.youtube.com/watch?v=5i7oGAPYa4g
CHRISSYY: Gratula akkor a kislányhoz! A 4D-s képet nem mutatod meg nagyobban? Több kép is van esetleg?
JAIMEE: Így se ismerős egyik se?
Trükkös Tóbi: http://www.minitoys.hu/product_info.php ... ucts_id=35 (videó)
Air Football: http://www.minitoys.hu/product_info.php ... 4a7b409c7f (videó)
Piros a lámpa vagy zöld: http://www.youtube.com/watch?v=vddYjH8sg6s
Scooby Doo- Kísértetház: http://www.youtube.com/watch?v=BuwKp151gy8
Falánk Mókus: http://www.indavideo.hu/video/Falank_mokus_2009
Rinocérosz: http://www.youtube.com/watch?v=p24LPyDPImM
Vendég
 


Betsy: Öhöm...nem.... :oops: :oops: :oops: De belevetem magam mindjárt ebbe a minitoys.hu-ba, Réka alszik. Szülinapra még nincs végtelen számú ajándék ötletem.

Na mi bezzeg sehol nem tartunk szobatisztaság ügyileg. Szerinted most is (hogy hideg van és lassan tél) elkezdhetném? Most még annyit sem teszek, hogy bilire ültetem...semmi.... :oops: :oops: :oops
Bár a múlt héten elhatároztam, hogy napjában párszor felkínálom neki a bilit.....Valahogy úgy vagyok vele, hogy kár a gőzért, ha tavaszra itt lesz a kistesó, tuti megint petyót akar RÉka is.....de azért erőlködhetnék, ugye.... :roll: :roll: :roll: :roll:

Bibi/Gyabi: Hogyan döntöttetek "ótás" ügyileg?
jaimee1
 
 


Na itten vagyok, megkaptuk az oltást pénteken, a másvilágról jelentkezem... :lol: :lol: :lol: :lol:
Viccet félretéve, megkaptuk mind a 3an, lekopogjuk semmi mellékhatás, pedig a doki azt mondta előfordulhat Beninél hőemelkedés, de kopp-kopp semmi!

Betsy: nagyon tetszik az elefánt...szerinted kisebbeknek is jó????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


JAIMEE: Miért kérné vissza a pelust Réka, ha megszületik a kistesó? Ha látod, hogy zavarja őt a pelusa, vagy a tartalma, vagy szól, ha telerakta, akkor el lehet kezdeni. De már az is jó, ha ismerkedik a bilivel. Nekem Bence (és anno Peti is) hallani sem akart a biliről. Amúgy mi sem nagyon haladunk. 22 hós kora óta nincs Bencének csak éjszakára pelusa, ha én ráültetem, mindig pisil bele, de magától nem mindig szól, és ami meglepő, hogy a kakesz valahogy mindig bugyiban landol (annál csak kb. 3-szor szólt eddig). Szóval nála ez hosszú folyamat lesz, bár lehet, túl korán kezdtünk neki, szegénykém, még beszélni se tud.. Szülinapra már megvan a kiskonyha, nem?
GYABI: Bence már érti, hogy el kell kapni a hálóval a lepkéket, előbb utóbb Beni is ráérezne szerintem. De ha veszel is, nagyon nézz szét, mert van, ahol dupla annyiba kerül, mint máshol! Melyik oltást kapta Beni végül? Én nem a mostani mellékhatástól félek, hanem a higany későbbi hatásától, ami 10-15 év múlva jelentkezhet.
Vendég
 


Gyabi: Az a baj, hogy a mellékhatás, legalábbis a komolyabb nem azonnal jelentkezik, hanem később....Ahogy Betsy írja fentebb. Node túl vagytok rajta....

Betsy: Hát mert látja, hogy tesón is petyó van, akkor neki is az kell. ROssz logika? :lol: :oops: Rékát zavarja a kaka, de mégjobban, ha pelenkát akarunk cserélni nála....Olykor szól, hogy kaka, de többnyire hamarabb árulja el a szag.....

A konyha az a karácsonyi ajándék lesz.

Bíbi: Csiribirit Bíbinek ejti Réka, szóval sokat gondolok rátok. :lol: :lol: :lol:
jaimee1
 
 


JAIMEE: Peti se kérte vissza a pelust Bence születése után :) Ha van türelmed, vedd le akkor a pelust Rékáról, pár napig mosthatsz egész nap, de aztán szólni fog szerintem..
Vendég
 


Betsy, Jamiee: köszönjük a gratulációt, íme pár sztárfotó Jázminról:

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Betsy: nagyon boldog születésnapot Bencének!!Így utólag is!!:) Szuperek a képek!! Praktikus, jó ajándékokat vettetek!

Chrissy: gratulálok a kis Jázminhoz:)) Nagyon fotogén a kishölgy:)

Jaimee: Ti hogy vagytok?? A bilizéssel mi jól haladtunk, amíg el nem kapta a hugyúti fertőzést még görögországban, azóta hallani sem akar róla..Én a téli időszakot megvárom, és nem szenvedek..Folyt. köv. tavasszal...A barátnőimnek 1 hét alatt szobatisztává varázsolni a gyerkőcöket, úgy hogy nyáron simán levették a pelust és mindenhova "bugyiba" mentek...Az első két nap volt nehéz...De ez még mindig jobb, mint x hónapon át szórakázni....:)))

Oltásssal kapcsolatban: nálunk a férjem kivételével a felnőttek oltatják magukat (férjem tojásallergiás)..Alexit nem oltatom...Én előző héten kaptam meg egyszerre a 2-t és semmi bajom nem volt akkor sem és szerencsére most sem:)

Puszi

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Chris: nagyon jók a képek!!! Mi is ide készülünk 4D-re, még csak szupi képeket láttam tőlük!

Heni: Megvolt a péd rendben?:wink:

Nem is tudom, azon filózom, hogy nekem tavasszal sem lesz könnyebb, most émelygek non stop, akkor meg nagy hasam lesz ....szóval akár el is kezdhetném most.....Nem tudom.....Tavasszal biztosan könnyebb lenne, jobb az idő, Réka is nagyobbacska....

Betsy: Köszi az infót, ez nagyon biztató!
jaimee1
 
 


Marha jó ez az elefántos játék, szerintem mi ketten ápával remekül elszórakoznánk vele :lol: :lol:

Magunkat beoltattuk, Bíbort nem.

Mi is itt voltunk 4Dn, csak jót tudok mondani róluk, életem legszebb élménye volt.
Vendég
 


Köszi lányok, mi most voltunk ott először és maximálisan meg voltunk elégedve. Tényleg fotogén volt, a nő is megjegyezte, hogy milyen szépen mutatja magát, nehéz lesz majd képet választani, úgy is lett.
www.4dgenesis.hu, itt vannak infók árakról, vannak képek stb. Ha tudtam volna előbb, Martinnal is ide mentünk volna. Itt Fehérváron is ugyanennyiért csinálják, de 10-15 perc csak, így úgy gondoltuk megéri az üzemanyagot, hogy fent nézessük meg.
Vendég
 


Hát ezaz Bíbi, nálunk is engem érdekelne szerintem... :lol:

Betsy: Fluval P ingyenes oltást kaptuk, mi így döntöttünk. Vagy jól vagy nem... :?

Nálunk legjobban most a vizes-rajzos szőnyeg jön be...ez az újdonság. Ráadásul van hozzá egy Thomas mozdony, ami érzékeli a vizes részt, és arra megy amerre rajzolsz. Mondjuk Beni 5 másodpercenként felveszi a szőnyegről, hogy megnézze hogy mozog a kereke...

Nem is említettem...elhagytuk a tápszert 1 hete, nem kell őfelségének, azóta a vacsi is szilárd kaja lett. Tej-kakaó továbbra si negatív.

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Ui.: számomra ez a játék elérte az idei karácsonyi ajándékok "na neeeeee" díjját!!! Vagy lehet hogy ez már csak nekem elképesztő:

A rajztáblát a TV-re csatlakoztatva, a 10-féle játék egyikének kiválasztása után a játék a TV-n is megjelenik. 10 féle színből lehet választani, illetve a színek összekeverését biztosító gombbal ezek variációit is lehet képezni. A játékhoz tartoznak még különböző formák, sablonok és egy festékszóró funkció.

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Hahó!

Gyabi: kicsit lemaradtam, tudnál erről a játékról linket küldeni? Nekünk is van hasonló rajzoló, de az közel sem tud ennyi mindent...De nagy favorit...

Jaimee: peteérés megvolt:)) Most már nem rajtunk múlik a dolog:) Az érdekes, hogy megint hamarabb, mint gondoltam volna... Kíváncsian várom a ciklus végét:)

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok Lányok!
Kicsit eltűntem, mert a munkahelyemen ez az év legsűrűbb időszaka, és ilyenkor még levegőhöz is alig-alig jutok :)
Mi jól vagyunk, örülünk, ha egy kicsit együtt lehet a család. Apának ezen a héten derül ki, hogy megmarad-e a munkahelye. Az oszály felét elépítik :( és sajnos a 3-4 gyengébb láncszemen kívül még 4-5 jól teljesítő kollégát is el fognak küldeni. Jól időzített ez a rohadt cég, hogy pont karácsonyi ajándékként megkapják majd a felmondólevelet.
Visszaolvasni sajnos nem tudok, mert már megint hív a főnököm (nem bír élni nélkülem :wink: )

Heni!
Mennek a drukkok!!!
Vendég
 


Heni: íme...
http://www.tulli.hu/product_info.php?products_id=16904


Páromnak is nagyon tetszik...tehát lehet csak engem sokkolt!
:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Nikinek nagyon boldog másfelediket! Öregszenek ezek a csajok... :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


SIRKICI: Szeretnék én is boldog 1,5. szülinapot kívánni Nikinek!

Kép
Vendég
 


Nikinek nagyon boldog másfelediket! :P :P :P :P

Heni: Mennek a drukkok!!! +++++++++++

Angie: AZ én főnököm is ilyen volt. De régen volt! :roll: :lol:
Hogy vagytok amúgy? MI újság?

Gyabi: Erről a vizesrajzosról nincs linked? Már volt szó róla annó.... :oops: :oops: Vagy már kinőttük? :oops:

Többi szűkszavú vagy ritkáníró?
jaimee1
 
 


Sziasztok!
Vagyok egy kicsit, majdcsak tudok már jönni, mostanában mindig összejön valami, olvasni birok, de irni már nincs időm! Most is Niki elaludt, igy még főzés előtt gyorsan leültem netezni...

Először is nagyon szépen köszönjük a köszöntéseket!

Betsy,
bár már leszedted, de láttam a képeket, nagyon jók! Szép volt a torta, meg az ajándékok is tutik!
Jól haladtok a bilizéssel, drukk hozzá! Éjjelre van még pelusa Bencének?
Nagyon szépen köszönjük a képet, nagyon tetszik, és lila... köszike! :lol: :D

Chrissyy,
gratula a kislányhoz! Tényleg nagyon szépek a 4d-s képek!

Jaimee,
szerintem ezt nem gond, hogy nincs kedved "erőlködni" a peluson, tényleg erőlködés, bár mi tényleg nagyon hamar kezdtük sajnos, de ha nem lett volna Nikici beteg, biztosan eszem ágába se lett volna erőlködni vele, ez megterhelő neki is nekünk is, de nálunk sajnos muszály. Másfelől meg nemtudom mennyit számit, hogy már betölti a két évet, minden gyerek más, a keresztlányunk már lassan 2,5 éves, és még mindig esze ágába sincs bilizni, se vécére ülni, de a pelus is zavarja, ha nincs rajta, akkor meg mindent lepisil, és nem csak a földön, szóval... gyerekfüggő is a dolog, de a lényeg, hogy azt akartam irni, hogy ha te úgy gondolod nem muszály erőlködnöd, lehet, hogy olyan lesz Réka is, mint ahogy Heni irta a barátnője példáját!
Tényleg te nem voltál mostanában uh-n? Genetikai, nem? És 4d-re mikor terveztek menni?

Na, mostmár befogom, igy is hosszúra sikeredtem, megyek is tovább robogni!
sirkici
 
 


BIBI: Boldog 1,5. szülinapot Bibinek!

Kép
Vendég
 


Nagyon szép, köszi, köszi,köszi! :lol:
Vendég
 


Nikinek és Bíbinek nagyon boldog másfelediket!
jaimee1
 
 


sziasztok,

Jó régen voltam már, bocsi érte, de igyekszem minél kevesebbet tölteni a net előtt, hogy ne olvasgassak össze mindenféle hülyeséget a h1n1-ről, helyette inkább a karácsonnyal foglalkozok. Barbinak és Daninak már meg is rendeltem az ajándékokat, még Bazsi van hátra, de ő kemény dió. Eddig az mp4 az ötlet, de ez még szerintem változni fog.

Olik,
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!
KisBibinek és Nikinek
BOLDOG MÁSFELEDIKET!
Jaimee,
Örülök, hogy minden rendben volt az uh-on. :lol: :lol:
Heni,
Drukkjaim mennek ezerrel a kistesóhoz. :lol: :lol:
Chrissy,
Itt is gratulálok Jázmin babához. :lol: :lol: :lol: :lol:
Gyabi,
Nem semmi ez a játék, ma már mindenfélét képesek kitalálni. :lol: :lol: :lol:
Betsy,
Nekem semmi bajom nincs, az enyhe émelygés is kb 2 hétig tartott, azóta semmi, mintha nem is lennék babás. :lol: :lol: :lol:

Fiúknak elmondtam, hogy jön négyeske, először azt hitték viccelek,de aztán amikor rájöttek, hogy igaz, nagyon örültek. Azóta minden este ha jó éjt puszit adnak akkor mindig kap a pocakom is, és már most beszélgetnek hozzá. :lol: :lol: :lol:

Hétvégén megtartottuk Danika szülinapját is. Jól telezabáltam magam sütivel, lehet jobb is ha mostanában nem állok mérlegre. :wink: :wink: :wink:

Hoztam képeket is, bocsi ha sok lesz, de mostanában nem tettem fel egyet sem. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: nagyon jók a képek, Barbika már milyen nagy!!!!???

Jaimee: keresek neked linket, bár mi ezt angliából kaptuk, de az a neve, hogy Tomy Aquadraw...íme működés közben...

Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi: Nagyon köszi, találtam vaterán, teszveszen, itt ott.

Judy: Tök jók a képek, mekkorák már a fiúk! :shock: :shock: :shock:És Barbi is.:lol: Legközelebb már genetikai uhura mész?

Az Ótás miatt ne parázz, szerintem tök egyértelmű, hogy kismamáknak nem szabad. De egyéni mérlegelés dolga persze....

Heni: Mai drukkjaim! Mizu? Valami jel vagy tünet? Hm?

Sirki: 4D? Majd tavasszal, ha nagyobbacskák leszünk.

Betsy: Próbáltam a bilire szoktatást, de gyenge vagyok, 2 órán belül 3 melegítőalsó fogyott el. A második bepipinél ment Réka a pelenkás zacskóhoz, szóval valami derengett neki, de nem a bili. Talán majd januárban....vagy tavasszal. Már látom, lesznek gondjaim a bilire szoktatással. :oops: :oops: :oops:

Mindenkinek cupp!
jaimee1
 
 


Judy: köszönöm szépen :wink:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Jó reggelt,

Jaimee,
Szerdán megyek magánba, ott méhszájat néz a doki, meg azért megkérem, hogy kukucskáljuk meg a pocaklakót. :lol: :lol: Utána meg már a genetikai lesz, meg a kombinált teszt 2 hét múlva. :lol:
Gyabi,
Köszi szépen. :lol:
Olik,
Szívesen. :lol: :lol: Jöhetnél kicsit gyakrabban is. :lol: (pont én mondom :lol: )

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

JUDY: Nagyon boldog 9. szülinapot Daninak! Szép kis család vagytok! A fiúk sokat nőltek, és Barbi is kész nagylány már lassan :wink: A hajad is tetszik, mostanában vágattad le? Szerintem a szerdai UH-n, ha ügyes a doki, látni fogja a picur nemét (ha esetleg fiú)..

Kép

OLIK: Utólag is boldog szülinapot! Hogy vagytok? Gyerkőcök nem betegek?
JAIMEE: Gyorsan feladtad ;) Pisilés után nem ültetted rá a bilire? Miket rendeltél Réka szülinapjára?
GYABI: Sokat használja a bal kezét Beni?
SIRKICI: Éjszakára van még pelus, a délutáni alvásnál nincs. Peti is csak 2,5 évesen hagyta el az éjszakai pelust, de utána még felkelt éjszaka pisilni. 11 órát még nem bír ki Bence se pisilés nélkül. Meg volt a fotózás? Képek mikor lesznek?
HENI: Köszi a köszöntést. Alexiről friss képek?
Vendég
 


2009. november 23. hétfő

Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Judy: Leég a képemről a bőr........... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Nagyon boldog szülinapot Daninak! Ez nem tudom, hogy maradt le. :oops: :oops:

Betsy: GOndolod? :oops: :oops: Írtad, hogy pár napig sokat fogok mosni, node ennyit? :shock: De, ráültettem, trónol is rajta egy ideig...

Ajándékok: Lola-mesék, néhány Boribon történet, egy Micimackós játszósátor, Logo2 és egy memory játék. De sztem még nem ez a végleges lista....Mert anyuék nevében is vennem kell valamit.
jaimee1
 
 


JAIMEE: Gondolom. :lol: Ha egy hét után nem lett volna változás, akkor oké, várjál tavaszig. De 2 óra alatt hogy tanulja meg, hogy a bilibe kell pisilni, és szólni kell? :lol: Jó kis játékok, nálunk is én vagyok a nagyszülős ajándékok ötletgazdája is :) Tortát Te sütöd? Milyen lesz?
Vendég
 


Betsy: Igazad van. :oops: :oops: :oops: :oops: Nem tom, gondoltam, az én lányomnak ennyi is elégnek kell, hogy legyen. :lol: :lol: :lol: Node komolyra fordítva, okés, akkor folytköv. Köszi a tanácsokat.

Igen, sütök tortát, várhatóan egy piskotatésztás túrótortát, tetején valami gyümölccsel...
jaimee1
 
 


Héééééééééééééé, lemaradtam... :oops:

Bíbíi: boldog másfelediket!!!!!!!!!!!!!!


Betsy: igen, elég sokat, szerintem balos lesz. Mondjuk van a családban egy pár...

Kép
Kép
gyablonka
 
 


JAIMEE: Nem azért mondtam ám.. De szerintem semmivel nem lesz könnyebb hatalmas pocakkal, vagy akkor, ha már ketten lesznek.. 1 hét próbát megér! :wink:
GYABI: Csak azért kérdeztem, mert Bence is sokszor használja a bal kezét, a labdát is bal lábbal rúgja, viszont a jobb kezét is használja (azzal eszik, rajzol). Nálunk nincs bal kezes. Végülis teljesen mindegy, hogy milyen kezes lesz, azt sem tudom, mikorra alakul ki a jobb/bal kezesség. :roll:
Vendég
 


Betsy: Komolyan mondtam, hogy teljesen igazad van. :wink: Ma nem volt rajta pelus, a mérleg 3 melegítő és 3 harisnya....

A bal kezességről olvastam, mert apa is az (bár ő tulajdonképpen kétkezes - ezért csodálom is szüntelenül. Az íráson kívül egyformán használja mindkét kezét bármihez.) Szóval én úgy olvastam, hogy ovis korban lesz végleges, hogy bal vagy jobbkezes a csemete. Olykor azonban még az iskolaérettség idején sem egyértelmű....Réka csak akkor használja a bal kezét, ha a jobb nagggyon foglalt, pl. valami plüssfigura van benne.

Olik: Boldog szülinapot!!
jaimee1
 
 


Köszi a köszöntéseket, adom is tovább: Isten éltesse Danit! Judy, nekem az a családi kép tetszik legjobban, olyan helyesek vagytok, Te meg csak úgy ragyogsz, jó látni!

Engem anno ápá lepett meg, hogy kiolvasta, miszerint megfigyelték a csöppöket magzati korban, s amelyik kezüket szopizták, 90nél több %ban olyan kezesek is lettek. Akkor én utánaolvastam, állítólag 20 hónapos korukra válik véglegessé. Nálunk ez azért érdekes, mert Bíbor ha éhes, vagy ha álmos, szopizza az ujját, de csecsemőkorától fogva kizárólag csak a balt, minden mást viszont jobbal csinál, s nagyon úgy nézem, jobbos lesz. Úgy látszik mi vagyunk a kivétel, megint...Kiváncsi leszek Banditára meg Bencére!

Kitartást a bilire szoktatáshoz! :lol: :lol: :lol: 8)
Vendég
 


20 hónapos korra nem alakul ki véglegesen, hogy melyik kéz a domináns, ez egészen biztos. Ahogy írtam az előző oldalon.....:roll:

Óvodás korra, tehát 4-5 éves korra 90%uk....de néhány gyerek még iskolaéretten sem "döntött".
jaimee1
 
 


Igen, olvastam a tuttttttit az előző oldalon... :twisted:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: