Új privát üzeneted érkezett!

-j- írta:tünde!
hát, nem irigylem azért ezt a hatalmas pocakot ebben a melegben én sem... ha lehet, ennek nagyon örülök, hogy még nincs pocim (egyébként mindig is tavaszi babát szerettem volna, azzal az egész nyarat megúsztam volna)


minden évszakban megvan a nagy poci hátránya... pl aki tavaszi babát vár, télen mekkora "sátor" alá fér be egy ekkora pocak? xxxl-es télikabátot kell venni! :wink: :lol:


Susytunder könnyű szülés??? ok, benne vagyok!! :wink: :lol:

Csip, Ancsa milyen volt a hétvége?

én ma kifejezetten nyűgös és punnyadt vagyok... :roll: lehet a hidegfront miatt?

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok...

Hát megjöttünk tegnap Siófokról...Jó is volt meg rossz is... Barátainknak van egy 2.5 éves gyereke, és néha mikor láttam, hogy játszanak vele a Balcsiban küzködtem könnyeimmel, olyn édesek voltam 3-man...Persze, hogy a párom ne lássa rajtam...aztán elmúlt és rá fél órával oda jönn a párom és mondja nekem, hogy zabálni valóak, és nekünk is lesz igéri,( neki is megfájdult eg picit a szíve, hangja csuklot) ari volt, csak abban a pillanatban érezztem, hogy ki kell mennem a vízből...Ki is jöttem...Aztán rágyújtottam, kellett 1 óra mire vissza tudtam menni a vízba...Hát így kezdödött aztán végül is Mi ketten jól érezztük magunkat nagyon...De a barátaink elkeztek veszekedni hol ez hol az sértődöt meg, de olyan dolgokon, mintha nekik nem lenne közös gyerekük..A párja kitalálta de szerintem viccből, azért(mert tudja, hogy a Klaudia buliba akar menni), hogy este elmegy táncikálni, huuu hát ne tudjátok meg.háború-volt, kibált a csaj, hogy nem gondolod, hogy majd te elmész én meg maradok a gyerekeddel...Hát meg még voltak aprságok amin össze kaptak, Klaudiának minden kellett kaja is meg ruca is-mindent amit csak meglátott...Minek???2 napra lemenetünk nem azért, hogy vásároljunk..
Huuu nem volt semmi...Amúgy tudtuk, hogy nem fényes a kapcsolatuk, és a csaj most akarja élni az életét...De, hogy ennyire szar a kapcsolatuk, hát teljessen megvolt illatdva a párom rajtuk...
Szóval ennyi...Tanultunk belöle, ja s hozzá teszem sok mindent mi álltunk mert ők, nem állnak jól nagyon anyagilag..
Naa mind 1 azért jó votl, de legalább ha Augusztusban elmegyünk párommal akkor kettesben megyünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Suzytünder: persze, hogy kérjük a receptet!!!!

Tünde: Mit csinálttok hétvégén???

Ancsa: Ma már tessk jönni!!!!Nagyon élsz :D

Juli: tündéri lehetet, néha Én azon vagyok lemeredve, hogy miket ki nem találnak és megis csinálják és azzal az előadással,, egyszerűen le lehet esni a székről....Zabálni valóak...
csip-csip18
 
 


Helló Csajok!!

Tündi- Nem semmi babalak :shock: :D :D Nagyon sokat nőtt akkor a 20.hét óta :wink: Az nagyon szuper ha semmi vizesedés, semmi kellemetlen tüneted nincs :wink: Nagyon jó volt a fürcsi szerdán, annyira élveztem és Lili baba is szerintem :wink: Most szerdán is megyünk, de szerintem uszoda lesz belőle, mert nincsen éppen strand idő :roll:

Csip- Nem semmi ez a pár akikkel voltatok :shock: Sokszor az emberek nem becsülik meg azt ami van ( pl gyerek)...De kell az ilyen példa, mert már most tudod, hogy hogyan tuti NEM akarod majd csinálni :D Kettesben biztosan szuper lesz augusztusban a Balcsi!!!

Ediii- Az ultrahang csak 31-én lesz, mindjárt át is írom a vonalzómon :wink: Jól kicsesztem magammal, mert az még két hét :D Kutyuskádról tehetnél képet, annyira imádom őket :D

Juli- Áronka nagyon jképű kiskrapek, gratula hozzá :D Hol rejtegeted egyébként???? :D Ahol a 80 kg-t???Mert, hogy én azt sem látom :D

Onlány- Nagyon sajnálom, hogy neked mindig ilyen dolgok jutnak :shock: :shock: A lényeg, hogy Hannival minden okés lesz, ez biztos :wink: Hajvágás nem semmi :shock: Hallod azért Anyukádék nem egyszerű esetek...Ha jól veszem ki a szavaidból Anyósoddal jobban kijössz, mint a saját szüleiddel, azért ez nem semmi :roll:

Susytunder- Sajnálom, hogy nem sikerültek jól az utazások, ezek a pici babák sokszor még nehezen viselik a környezetváltozást :? Reméljük legközelebb már jobban sikerül :wink: Gratula Kristófnak a szobatisztasághoz, ügyes nagyfiú már :D Recept engem is érdekelne :wink:

Nálunk a hétvége nagyon gyorsan eltelt ahogy mindig....Itt voltak Csabi barátai, nagyon aranyosak voltak, a lánynak még szinte semmi poci sem látszik, pedig 18 hetes :wink: Voltunk kirándulni Gmundenben, meg shoppingolni, sütöttünk pizzát , a fiúk whiskey-ztek, szóval minden meg volt, ami kell :D Én meg ma elkezdtem rendelgetni a neten a babadolgokat ( ágynemű, matrac , pelenka stb), hogy mire megyünk haza minden otthon legyen :wink: Pénteken indulunk, el sem hiszem :D Az egyetlen gáz, hogy 2 kocsival kell hazamennünk, mert az egyiken ( a kisebbiken) lejárt a műszaki is meg a zöld kártya is, muszáj megcsináltatni, viszont abba meg nem férünk el, úgyhogy vagányan 2-en 2 autóval megyünk :wink:

Mindenkinek puszi:
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 

 
 

DE nagyok vagytok Ancsa :D És hány kilométert kell levezetni???Azért pihenjetek és nem gyorsan hajtani,sok barom van az úton meg a sztrádán főleg-sok a karambol!!!!Kérjük a linkeket, miket rendelsz-lássuk csak mi is :D :lol:
csip-csip18
 
 


sziasztok!


sos!!!!!!!!!! A mamám segíteni akart (82év) és domestos kendővel törölte ki a fenekét lizinek. Megfürdettem, bekentem a popót. Ez jó sztetek?????????????? Mi jöhet még?????????????

Kép
Kép
onlány
 
 


onlány!
ha nem csípte ki a popsiját, akkor sztem nem kell többet tenni egyenlőre. csak figyelj, nehogy bepirosodjon!
(igazából a legelső, ami eszembe jutott mint direkt nyugtató, hűsítő cucc, az a fenistil gél... de nem tudom, hogy gyerekeknél mennyire lehet használni)

szegény mama... azért nem nagyon vágd a fejéhez... hiszen tényleg csak a jó szándék vitte :roll:

csajok!
voltam turizni.
babacucc: 2 db hosszú ujjú (átkötős) ingecske és 5 db vékony body (gondoltam, téli babának is kell, itthonra jó lesz). mind 0-3 hónapos, de mivel angol, súly alapján vannak a legkisebbek számozva... szóval a 3 kilós mérettől (de idiótán hangzik :)) 62-esig... mert ki tudja, mekkora gyerekem lesz... ha úgy lesz, ahogy elterveztem, hogy mikulásra itthon leszünk, akkor kell a kicsi gúnya, ha olyan lesz, mint én, akkor 4 kilós :shock: kölyökemberre kellenek a nagyobbak.

ja és mindez 315 pénzért :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Onlány: Igaza van Julinak ost mást nem nagyon tudsz tenni!!!!!

Te aztán Juli tudsz kőkeményen pénzt költeni, nem semmi dolgokat vásároltál, ennyi pinzért :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Onlány
Jól tetted, hogy bekented, bár a lemosás szerintem a legjobb amit tehettél.

Juli
Tényleg jól vásároltál, nekem is vannak ilyen kilóra méretezett ruháim Nórira, a sógornőm angol turiba dolgozik.

Kitti
Ne félj el jön a ti időtök is, amikor majd apácskával pancsizik a gyerkőc a Balcsiba te meg majd nézed őket, na ez fog majd megríkatni csak igazán. :lol:

Lányok süti recept:

Boci süti

Hozzávalók:
11 evőkanál kristálycukor (tésztához)
11 evőkanál olaj (tésztához)
15 evőkanál tej (tésztához)
15 evőkanál liszt (tésztához)
2 evőkanál kakaópor (tésztához)
4 db tojás (tésztához)
1 csomag sütőpor (tésztához)
50 dkg túró (túrós masszához)
4 evőkanál gríz (túrós masszához)
1 db tojás (túrós masszához)
20 dkg kristálycukor (túrós masszához)
1 csomag vaníliás cukor (túrós masszához)

Elkészítés:
A tojások sárgáját a cukorral habosra keverjük, majd hozzáadjuk az olajat, a tejet, a liszttel összekevert sütőport, a kakaóport, és a kemény habbá vert tojásfehérjét. Sütőpapírral bélelt tepsibe öntjük. A túrót elkeverjük a grízzel, a tojással, a kristálycukorral, és a vaníliás cukorral. Kiskanállal gombócokban a tepsiben lévő tésztára rakjuk. (ez belesüllyed, és sütés után - ha kihűlt - felvágva tarka lesz a süti, mint a boci). Előmelegített sütőben sütjük meg. (180 fokon 30-35 perc)

Grillezni:

Joghurtos csirke vagy pulykamell

1 doboz natúr joghurt, 1 jó nagy fej hagyma, piros arany, 2 cikk fokhagyma, bármilyen fűszersó.
A húst szeletekre vágjuk, sózzuk, borsozzuk, majd az imént felsorolt hozzávalókat egy tálba teszem össze keverem és egy éjszakára állni hagyom benne a húsokat. Sütés előtt 1 órával ki kell venni a hűtőből. A hagymát és a fokhagymát én bele reszelem, nem vágom.

A gyümölcsrizst gondolom ismeritek azt nem írom le.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy ennyire eltűntem, de ez a kánikula nagyon megviselt minket sajnos...nagyon rosszul aludt Mírus mostanában...kb 20 perceket...de rendeződni látszik a helyzet, most hogy már nincs annyira meleg...
Csak gyorsan átfutottam a hozzászólásokat, így nem vagyok teljesen képben...
Örülök, hogy mindenki jól van!

Tünde! nagyon szép a pocakod és hogy őszinte legyek kicsit irigykedek is rá, pedig nem rég nekem is ekkora volt még :)

Onlány! nekünk is megvolt a könnycsatorna átmosás 2 hete, + pénteken a a kontroll átfecskendezés is..szerencsére nálunk nem lehet bent a szülő és a folyosón bőgtem majdnem, nagyon rossz volt hallgatni a sírását..:(

Hoztam egy képet Nektek:
Kép

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


jó reggelt!

iner!
öröm ilyen mosolyra érkezni reggel :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sziasztok!

iner milyen szépséges baba! cserélünk? én odaadom a pocakom pár napra, ha elhozhatom Mírust!!! :wink: :lol:

Csip leginkább bekapcsoltuk hétvégén a légkondit és próbáltuk túlélni a kánikulát! :wink: :lol: szombaton este a szomszédokkal grilleztünk... nagyon jó volt... igaz, hogy van vagy 20 szúnyogcsípésem (a szúnyogűző fáklyák és sprai-k ellenére :? )... de a kerti-party nagyon jó volt! :)

susytunder szupik a receptek! köszi! :lol:

Ancsa óvatosan a hazaúton! meddig lesztek itthon?

onlány hogy van a popsi? remélem nem lett komoly baj belőle... mondjuk elképzelni se tudom, hogy mi baja lehetne a domestos-os kendőtől, hisz az nem annyira erősen van vegyszerezve, de nem értek hozzá... biztos csípte neki... :shock: :?

Juli 315 pénz??? nem sok az?!?! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
gtunde75
 
 


Jó reggelt Csajok!

Csip- 430 km-t kell vezetni, szóval nem annyira vészes, már megszoktam, sokszor mentem haza egyedül ( bár most már nem vagyok egyedül, hihihih :D )....Annyira cukik vagytok , hamarosan nektek is lesz részetek családi pancsiban :D A dolgokról amiket rendeltem majd dobok fel képet!!

Iner- Mirus imádnivaló egy kiscsaj, egyen meg de drága ahogy mosolyog :D

Onlány- Szerintem semmi baja sem lesz Hanninak ha jól lemostad, de azért nem semmi a sztori :shock: De tényleg még haragudni sem lehet a mamára, hiszen a jószándék vezérelte :wink:

Juli- 315 Ft???Szórod a pénzt, nagyon szórod :D

Susytunder- Köszi a recepteket, nagyon jól hangzik mind a kettő :D

Tündi- Augusztus 10-ig leszünk otthon elvileg, szóval 2 és fél hetet, már iszonyúan várom :D Főleg, hogy mikor utoljára otthon voltunk még semmi pocakom sem volt, most majd elbüszkélkedhetek vele :D

Csajok a tegnapi napom úgy elment, hogy észre sem vettem :D Neteztem, rendelgettem, főztem, mostam.....Ma felhívott a főnököm, hogy minden létező papíromat vigyem be a központi irodájukba Linzbe.....Kérdezem, hogy minek???Mert elhagyták :shock: :shock: :shock: Ezek full hülyék, ők hagyják el és én kocsikázzak 30km-t???Na neeeeee :evil: Majd postán elküldöm aztán viszlát!!!Komolyan mondom, hogy bolondok az emberek :D Most viszont megyek strandtürcsit nézni, mert kettőnknek van összesen egy darab, az is olyan szép, hogy alig merem a táskából elővenni :D

Puszi mindenkinek!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


sziasztok!

hát a nunusa piros és azt hajtogatja, hogy fáj, fáj :shock: :( mást senki nem tud csinálni szerintem, mint hogy kenje... szal jó vastagon popókrémmel kenem neki. Köszi a tanácsokat!
Julcsi, sajna a fenistilkrémet ő még nem használhatja :( speckó babakrém van ilyenre -gyógyszertári-. Á,nem haragszom rá, mert nem lehet :) csak az idegroham kerülgetett, hogy nehogy kórház legyen a vége! Amúgy csak annyit kérdeztem tőle, hogy miért nem szólt??? Tudom, hogy segíteni akart.

Iner, de helyes csajszi! 20perceket??? éjjel is??????? Atyaég! Kontroll átfecskendezés??????????? Jesszus! Nekem nem mondtak olyat, csak azt, hogy ha még váladékozik akkor holnap telefonon konzultálunk. Mázlisták az ottaniak, hogy nem mehetnek be! Itt nekünk kellett lefogni. De én kijöttem.

Jaj, gyorsan, míg el nem felejtem... Van valakinek ötlete arra, hogy a műanyag -habszivacs vagy milyen- papucsot, hogy szagtalanítsa az ember lánya??? A sima mosás nem használ neki :S
Bocsi, hogy ilyen hülyeségeket kérdek :oops:

Suzytunder
:shock: boci süti :shock:

Tünde, már "csak" 4hét :D Juj de irigy a grillpartyra! A szúnyogcsípésekre annyira már nem :wink:
Sajna, azért ez is elég erős, pláne az érzékeny területeken.

Csip, akkor most szünet? Vagy csak "okosan" csinálod?

Ancsa, 430km-t? Terhesen? :shock: :shock: :shock: Ezekszerint nem vizesedsz még. Hu, nekem fájt mindenem ha annyi időt 1helyben kellett töltenem.(szombathelyre mentünk. Hát nem volt semmi...)
Hogy hogy elhagyták?????????? Milyen megbízhatóak!

Kép
Kép
onlány
 
 


csak hogy ne legyen uncsi.... Anyós mondta, hogy csináltat a gyerekeknek naaaaaaaagy csúszdát. Vasból :shock: Finoman utaltam rá, hogy nem korai akkorát csináltatni, ráadásul vasból. Hát meglett az eredménye... A fél arca elég durván sebes! Leesett és lehúzta a bőrét és majdnem a szeme is odalett. De komolyan. A szem körbe lila és sebes :shock: :shock: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
onlány
 
 


gyancsi írta:iszonyúan várom :D Főleg, hogy mikor utoljára otthon voltunk még semmi pocakom sem volt, most majd elbüszkélkedhetek vele :D


ki hiszi el, hogy van pocid???? nekem bizonyíték kell!!! :wink: kééééééééépet!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Hát én tegnap hoztam nektek képeket, hová lett? :shock: :roll:

na mindegy, hátha most...

Kép

Kép

És itt a nagytesó is. :)


Kép

Kép

Kép
Kép
susytunder
 
 


jaj, hát na végre!!! igazán hozhatnátok többször is képeket!

:)

susytunder Nóri baba is nagyon szépséges! :lol: de Kristóf is helyes kislegény!!! :lol: :lol: nem féltékenykedik?

Kép
gtunde75
 
 


Köszönjük a kép dicséreteket:)

Tünde! Szívesen cserélnék veled, de pár óra múlva már nem bírnék magammal annyira hiányozna a drágám nekem….már akkor is hiányzik mikor tovább alszik 1óránál…:)

Ancsa! Hát nem semmi..hogy hagyhatták el a papírjaidat?? Jól teszed, hogy postán küldöd el nekik..csak nehogy aztán azt is elkeverjék…

Onlány! Remélem a popsikrém helyrehozza neki…talán a neogranormon is jó lehet rá, vagy a sudocrem…hát nekünk csináltak kontroll átfecskendezést is, de szonda nélkül…nem tudom ez mit jelent, de sírt akkor is…
Szegény…mi jöhet még nálatok…:(

Susy! Szépek a képek..szerintem Nóri inkább Rád, a Kristóf meg Apára hasonlít :)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Sziasztok!

Susy!
Leírtam én is a reciket, köszi!
Nagyon aranyos Nóri és Kristóf is! :D Megszokta szeretgetni Kristóf a hugicát?

Iner!
Mírus is nagyon cukker, édi ahogy mosolyog!!

Juli!
Ahogy olvastam megvan a heti progid, nem uncsizol!
Hogy vagy?
Sugón fürdenek sokan?

Ancsi!
Csak óvatosan azon a hosszú úton!
Nem semmi pancserek tényleg a papírok miatt, csak tényleg el ne keverjék azokat is...

Onlány!
Szegény Lizi most aztán van baja bőven :?
Gyógypusz neki!!

Babások!
Mennyire tudtok főzni a bébik mellett?

Nimród rászokott a napközbeni 10-30perces alvásokra
:? Nem könnyű így csinálni semmit, most már segítségem sincs du 3-ig mert anyu is munkába állt.
Amúgy éjjel szerencsére jófiú..

Pussz a többieknek is!!!
Vendég
 


Jó reggelt Lányok!

Onlány- Remélem már nem fáj a popója Lizának :!: Csúszda sztori- no comment!!!!!!!430 km az nekem nem olyan nagy táv, főleg most még, annyira nem vagyok terhes csak kicsit :D Vizesedni még nem vizesedem szerencsére, kopp-kopp-kopp :D

Tündi- Már nyomom is a bizonyítékot, hogy már van pocim ( jó nem olyan nagyon nagy, de valahogy élőben nagyobb :D ).Íme:

Kép

Susytunder-Gyönyörűek a gyerekeid :D :D :D

Iner- Jajj de cuki vagy ahogy írod, hogy már 1 óra után hiányzik a kicsi lányod :D Abszolut megértelek :wink: Ez a könnycsatorna átmosás nem hangzik jól, de hasznos :roll:

Kírus-Hát az tényleg nem egyszerű, hogy ha csak ilyen rövid időkre alszik be Nimród, mert pont hogy elkezdenél valamit már fent is van :wink:

Ma megyünk úszni Apával, meg össze szeretném írni, hogy miket viszünk haza, nem lesz egyszerű feladat két és fél hétre :shock: :D Most pedig picit süttetem magam a napon :D

Puszi nektek:
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


sziasztok..

Azta mennyit írtatok és a képek szupik :D

Onlány: csak óvastossan vagyunk most :oops: :lol: Br nem tudom most mi lehet vagy van...Mert tegnap volt barnás folyásom és fájt is a hasam ma is fáj, de one barna.NEm tudom most ez mit jelent...

Ancsa: Jó a kép :D végre most másik irányb nézzel :D

Tünde: akkor jól rezztétek mgatokat....

Iner: cuki :D de már jól vagytok az a lényeg :D

Juli:?????????????

Suzytünder: Köszi a receptet :D

Nálam minden oké, nagyon nagy a szerelem, no meg a lepedő gyürés, apa tegnap semm hagyot aludni :shock: ritkán vn ilyen is...Lehet eezért is brnáztam?!?!?Nem tudom...Nem értem...
csip-csip18
 
 


susy!
Nóri egy tündér :)
a nagyfiú pedig gondolom az utcában már minden lány szívét elrabolta... :lol:

kírus!
hát igen... nem fogok unatkozni jövő héten :?
rengetegen vannak a sugón. reggel még OK, de ahogy vége a munkaidőnek, megtellik a part.

ancsi!
csudaszép pocid van :)

csip!
jelentkezem ;)

a várost róttam a barátnőmmel (mikor, ha nem kánikulában :?:)
hozta be a kisfiát a kórházba uh-ra (addig én szórakoztattam a kicsit nagyobb csajsziját :)). utána sütiztünk egy nagyot... de húztam haza a belem, mert már nagyon meleg volt...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Kírus
A tegnapi csirkecombom most sült meg annyira nem volt időm. Engem rettentően bosszant, mert nem vagyok egy tesze- tosza csaj, és mégis szalad az egész ház, nincs időm semmire akármennyire is szeretném. :evil:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Helló Lányok!

Csip- Köszi a képdicsit :D Az jó ha dúl a Love nálatok, abból szoktak lenni a szerelemgyerekek, hajrááááá :D

Juli- És sikerült is valamit lőni tegnap séta közben vagy csak eü okból mentetek??? :D

Susytunder- Nálam is vannak ilyen csúszások, kaja és takarítás ügyében ( én minden nap főzök, ezen ki is vannak a barátnőim, hogy mekkora hülye vagyok :D ) pedig még gyerekem sincs ( vagy is még csak a pocimban van :wink: )

Képzeljétek rendeltem a teszvesz-ről használtan egy bébi őrt....Sikeresen le is zajlott az üzlet és kérdezte az eladó csajszi, hogy saját részre vettem-e, mert hogy neki lenne egy csomó babának való dolga, amit elszeretne adni...Pl egy babakocsi.....Kérdeztem, hogy milyen???És nem hiszitek el de pontosan az a kocsi ami az álmom, ABC Design narancs-fekete színben és odaadja 50 ezer forintért :shock: :shock: :D :D :D Úgyhogy ha megyünk haza szépen elugrunk hozzá és ha nincs nagyon leharcolt állapotban akkor hozzuk is a verdát :D Én annyira boldog vagyok, hogyan lehet ekkora szerencsém?????? :lol: :lol:

Lányok holnap nem fogok tudni jönni, mert nagyon sok a dolgom, délután pedig indulunk haza...Úgyhogy mindenkinek ezúton kívánok nagyon szép nyarat addig is amíg nem jövök, akciózóknak sok sikert, babásoknak nyugodt éjszakákat, kismamiknak jó pocaknövesztést :wink:

Vigyázzatok magatokra, augusztusban jelentkezem ( még azért otthonról lehet megpróbálok bejelentkezni, de nem tudom megígérni :wink: )

Puszi nektek:
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


ancsi!
csak eü-okokból mentünk.
a kissrácnak patkóveséje van (egy korábbi uh-n vették véletlen észre... amúgy van aki évtizedekig él úgy, hogy nem is tud róla), és ahelyett, hogy anyukát megnyugtatta volna az orvos, hogy annyi a teendő, hogy jobban oda kell figyelni, hogy ne fázzon fel, rendszeresen visszarendeli kontroll uh-ra, vérvételre, stb... egy makk egészséges 2,5 évest!

jó utat és jó pihenést nektek!
azét ha megvan a verda, jelentkezz be!

én úgy tűnik, a nagy kánikulában benyaltam valamit.
tegnap óta piszkosul köhögök, fáj a torkom... és a hasmars is rosszabb. a gasztrósnak már írtam, amúgy is akartam kérdezni, hogy kell-e mennem kontrollra... a köhögéssel megpróbálom kihúzni a hétvégét. ha nem lesz rosszabb, akkor ráérek vele orvoshoz menni akkor, amikor amúgy is arra visz utam.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


gyors bekukk! Sziasztok!

Olyan boldog vagyok! A férjem meglepett egy lilafüredi utazással, csak kettesben! vasárnapig!!!!!!!!!!!!!

ANcsa, nagyon csinos kismami vagy!

Meg eldöntöttük, hogy nagycsaládosok leszünk :) Gyula fiúra gyúr! Kérem, ne tessenek megrémülni, majd csak 4-5év múlva :)

Bocsi, hogy nem reagálok, de gyorsan össze kell dobni a holmikat :)
Pusszantyú!

Kép
Kép
onlány
 
 


onlány!
:irigy-irigy: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Végre ideért a lehülés :P
A szobában egyből lejjebb ment a hő, 30-ról 25fokra :D

Juli!
Hogy vagy?? Remélem nem lettél rosszabbul!!
Elviselhetőbb nálatok is lakásban az idő?

Onlány!
Hű de jó nektek, irigykedem én is :lol:
Mesélj majd hogy éreztétek magatokat!
Gyerköcök hogy viselték a távolléteteket?

Az szupi ha lesz a 3. bébi is!!!!

Ancsi!
Szépen gömbölyödik a pocid!!
Ha tudsz gyere mesélj, milyen újra itthon!! :wink:

Susy!
Akkor látom nem vagyok egyedül ezzel a főzés-takarítás témával...

Tünde!
Hogy vagy így az utolsó hetekben??

Csip!
Merre vagy? Hogy vagy??

Hoztam pár ma reggeli képet:

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


hali!

kírus!
atyaég! a 2. képen a nagyfiú egy az egyben tiszta nővére :o :D
ja, jó a csajszi frizurája ;)

köszi, megvagyok. nem lett rosszabb, sajnos jobb sem. de jelenleg jobban leköt, hogy vágom a centit az uh-ig :)
és tegnapelőtt óta mozog :!: :!: :!:
annyira tudtam, hogy ő az, hogy már az első mozdulatánál csurogtak a könnyeim :oops: azóta meg lényegében meg sem áll :) na jó... nem pörög ezerrel, de folyamatosan, egész nap a tudtomra adja... hogy ideje felkelnem :lol: hogy anyája éhes :lol: aztán hogy ízlett neki is :lol: hogy talán már ki kellene kapcsolni a tévét :lol:
olyan édes :)
már alig várom, hogy a párom is érezze...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


jó reggelt!

el sem hiszem :shock: FÉLIDŐ :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


ancsi!
boldog névnapot :!:
Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok...


Kírus: itten vagyok, egész hétvégén punnyatunk na meg takarítottunk aztán Vasárnap meg nálunk volt anyós após anyu apu és iszogattunk és beszélgettünk....

Juli:Bizti, hogy kellemes érzés :D

Remélem Ancsa, nem olyan hírekkel jössz, hogy ikreket vársz egy fiút és egy lányt :D Már csak ezt nem mondtk neked :Dsiess vissza :D

Ezek vannak nagyon mást nem tok mesélni...
csip-csip18
 
 


sziasztok!

életjel tőlem is! :)

kírus jól vagyok, köszönöm! :) semmi extra panaszom nincs szerencsére... a családom és a párom próbálnak kényeztetni és kímélni, de lassan rájönnek, hogy ez nem fog menni, mert nem hagyom magam! :wink: úgy tervezem, hogy már csak ezen a héten dolgozok....látnád a jövő heti bejegyzéseimet a naptárba... :) teleszervezem magam progikkal!!! :)
gondoltam, hogy ez lesz.... nem bírok otthon ülni... :)

a gyermekeid gyönyörűek! Nimród igazi szívtipró!!! :)

Juli gratulálok a félidőhöz!!! na meg a mocorgáshoz is!!! :wink: :lol: isteni érzés! ugye?

Onlány mesélj! :arrow: milyen volt a "romantikus-napok" apával??

Csip mi is punnyadtunk hétvégén és a vasárnap nálunk is családi körben telt :arrow: szüli és névnapokat ünnepeltünk.. :lol:

Ancsa boldog neved napját!!! :lol:

Susytunder ha olvasod :arrow: 3 féle homeos bogyót kell szednem, mindegyikből napi 5 szemet :arrow: bevehetem őket egy időben? nem az 5 szemre gondolok, hanem a 3félét eccere... [/b]

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok!

Tünde
Fél óra különbséggel szedd őket, a szülőszobán is úgy kell majd szedned ami akkor kell majd.
Mi az a 3 féle, mert én csak kettőt szedtem. :roll:

Kírus
Szépek a gyerkőcök nagyon. :)

Ancsa
Boldog névnapot neked!

Nálunk semmi különös, küzdünk a tejcsivel, múlt héten voltunk dokinál, nagyon nem gyarapszik Nóri így estére pótlásnak tápszert kell adnom. Kicsit megviselt, de majd bele jövök.

Kép
Kép
susytunder
 
 


susytunder írta:Sziasztok!

Tünde
Fél óra különbséggel szedd őket, a szülőszobán is úgy kell majd szedned ami akkor kell majd.
Mi az a 3 féle, mert én csak kettőt szedtem. :roll:


köszi! ezeket kell szednem:

cimicifuga 5 CH napi 5 bogyó
caulophyllum 5 CH napi 5 bogyó

arnica 15 ch 3 naponta 5 bogyó

Te mit szedtél?

Kép
gtunde75
 
 


Igéret szép szó..... :lol: :lol: :lol:

Kép Nagyszoba 1.

Kép Nagyszoba 2.

Kép Nagyszoba 3.

Kép Szekrény, amire vártam 7 hetet :)

Kép Hálószoba 1.

Kép Konyha 1.

Kép Konyha és előszoba és étkező egyben a kiskocka lett kiverve, hogy világosabb legyen az étkező :)

Kép Kutyuska :D

Kép Kutyuska :D

De ügyes vagy Kitti :lol: :lol: :lol: Végre :wink:
csip-csip18
 
 


Ja az utsó ezt akartam :D

Kép Kutyuska :D

No így már jó :D
csip-csip18
 
 


Csipp ez qrva jó lett!!! megérte ennyit szenvedni érte!!! :lol: a kutyuska pedig nagyon cuki!!! :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Tünde: Köszike :D :D :D
csip-csip18
 
 


Tünde
Az első kettőt, az Arnicat nem értem az vérzés csillapító. :roll:

Kitti
Gyönyörű lett minden. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


csip!
cép lett :) nem akarsz örökbe fogadni??? :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


ahoi!

Tünde!
Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!!

Suzy, Kírus!!!! Nagyon szépek a gyerkőcök :D

Csip!! Marha jó lett az otthonotok, nagyon tetszik a napalitok színe :wink: ez oliva zöld?? :roll: csak mert festeni akarok szeptemberbe a nagyszobát és ez a szín nagyon szép :) a kutyusotok nagyon tündéri :lol:

Ancsa!!! Boldogságos Névnapot!!!!!!! :D Kép

Tünde!!! Nagyon Boldog Születésnapot!!! Kép

Juli!! Már te is félidős vagy, lassan szültök lányok :shock: mikorra vagy kiírva????

Szép napot!!!!!

EDI
ediii
 
 


ediii!
dec közepére vagyunk kiírva... de én úgy tervezem, hogy a Mikit már külön várjuk :lol:

veled mi van?
azon kívül, hogy festeni akartok... :wink:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli!!! Vagy majd a Miki hozza :lol: :lol:
Megvagyok, jól vagyok :) :) Most lett volna a második inszem, de nem lesz,mert még nem akarom, most olyan jól vagyok lelkileg és lehet hülyén hangzik,de nem akarom elrontani a lelkibékém, meg pénteken megyünk a barátokkal a Balatonra nem akartam ott "szenvedni" csak jól érezni magam :roll: ,majd ha hazajöttünk újjúlt erővel újra belevágunk :D

EDI
ediii
 
 


ediii!
értem... és megértem :)
jó balatonozást :!: :wink: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sziasztok!

köszönöm lányok a köszöntést! :)

Ediii mennyi időre mentek a Balcsira?

Kép
gtunde75
 
 


SZiasztok....

Utólag is Ancsa Boldog Nevednapját :D :D :D

Tünde: Neked meg Szülcsinapot :D :D :D Mit kapsz hétvégén??? :D

Nálunk minden oké...Nem gizdulni akarok :oops: de ezen a héten csak dübörög a körmözés nálam, rendessen előre 2 meg 4 hétre is bevagyok írva :shock: anyagot is kellett vennem tegnp ja és képzeljétek rég óta vagyis inkább nyáron jönn rám a tanulás vagy képzés...na most bele vágtam megyek körmös tovább képzésekre :D és most tudtam meg, hogy 50% olcsóbb, mert Én oda jártam, ha ezt Én tom.... :shock: Szóval alig várom :D Aug.10 kezdem :D
Apával minden oké, van lepcsi gyürés annyi, hogy besemm telünk egymással...Nyár van, hát vannak nálunk ilyen időszakok, mikor egymás nakában vagyunk :lol: van mikor meg el is feledkezzünk róla, de most nem ám nem :lol:
csip-csip18
 
 


sziasztok!


Ancsa, boldog nevednapját!!!!!!!! Tünde, neked meg boldog szülinapot kívánok!!!

Edi, juj de jó nektek! Baaaalcsi, hmmm! Ráadásul barátokkal! Sztem tök jó kikapcsolódás. Aztán jót ne halljunk rólad :lol:

Tünde, naaa akkor ennyi volt a munka? Már itt volt az ideje! Bár, aki nagyon pörgős, annak sztem nehéz otthon lenni. De legalább nem a munkahelyedről mész szülni, mint a kolleganőm :wink: Nem vizesedsz? Pocakfotót! De úgy, mint múltkor, tudod: ilyen volt ilyen lett :wink:

Ancsa, végülis a bébitek nemét tudjátok már? Ja, most mentek Hajdú docenshez. NAgyon jó fej az a nő! Kinézete ellenére :)

Julcsi, neked is már félidő :shock: Naaaaaaa, érzed a bébid? Juj, az olyan szuper érzés! Nemsokára érezni fogja, hidd el. Gyulának is olyan nehéz volt elmagyarázni, hogy olyan cirógató érzés.

Csip, szép lett a lakásotok!!! AA kutyu meg nagggggyon cukifalat! Hűha, akkor dúl a love :) helyes!

Na rohanok, mert felébredt. Majd mesélek.

Puszi

Kép
Kép
onlány
 
 


hogy itt milyen ünnep-dömping van :?: :o :shock: :lol:

iner
!
boldog szülinapot!
Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: