Új privát üzeneted érkezett!

Jaimee,
Köszi szépen. :lol: :lol:

Saját kezdeményezés az integrált. Azt mondta az orvosom, hogy majd amikor odaérünk megbeszéljük ezeket a dolgokat. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Gratula az óriásbébidhez! A cisztafelszívódásnak örülök :)
Vicces, nem, hogy amennyire természetes volt régen a nehéz háborús időkben, hogy sok gyerek születik egy családba, pont annyira furcsa, ha a mai világban (amikor mindene meg van a gyerekeknek) egy vagy kettőnél több gyerek születik. És pont azok csodálkoznak rajta, akik 4-en, 5-ön voltak testvérek. Sokszor nem is értem. Pedig ők tudják a legjobban, hogy lehet szerényebb körülmények között is boldognak lenni, sőt!! :roll: De hát ez van...
Vendég
 


Jaimee,
hát ez az, még nincs vége a játéknak... :wink: :lol:

Angie,
igen, sajnos sok mindent nem lehet elkerülni, próbáljuk kivédeni, vagy magyarázni a gyereknek, de ha akarja úgyis eltanulja... azért nem semmi ami nálatok megy, bár Szilárd tényleg nem rosszból mondja ezeket a szavakat, csak ismételget, utánoz, de elhiszem, hogy attól még nem örülsz neki, sőt... Másfelől pedig tényleg ha máshonnan nem is, de médiából eltanulja, vagy legkésőbb az oviban, iskolában... sajnos... :?

Judy,
gratula, örülök a jó hireknek! Akkor mostmár nagyon hangosan is gratula! :lol: Örülök, hogy anyukádék is belenyugodtak, bár biztos, hogy igaza van Betsynek, és féltésből mondta, amiket mondott, vagy még fog mondani...
sirkici
 
 

 
 

ARIKON: Drukkok mennek holnapra, aztán gyorsan gyere a hírekkel! Lehet, még ebben a hónapban indul a lombik? Thomas vonat tortát gondoltam Bencének a szülinapra, és az ajándékok is olyanok, amivel ketten szépen eltudnak játszani a fiúk :lol:
HENI: Ciklusod vége felé jársz, kíváncsi vagyok hogy alakul ;) Alexi mennyit beszél? 2 éves státusz vizsgálaton voltatok már? Nálatok is volt kérdőív? :wink:
CHRISSYY: Hogy vagy? Milyen sűrűn kell menned méhszáj kukucsra?
JAIMEE: Képek meg vannak már? Múltkor kérdezted az ajikat, már a karácsonyiak is megvannak :)
JUDY: Férjecskédnek hogy és mikor mondtad el a nagy hírt?
MIRCI: Hogy vagytok? Fiúk? Milyen kétgyerekes anyukának lenni? Éjszakák jól telnek? Tudsz azért pihenni?
NIKI: Rég írtál már! Alex és Domi gondolom kitölti a napjaidat! Boldog 2. hófordulót Alexnak!
GYABI: Te is nagyon eltűntél!
BIBI: A blogodat mindig olvasom, a legutóbbi bejegyzés.. nem semmi kiscsajszi :)
SIRKICI: Fotót Nikiről nem teszel?
BAMBIKA: Látom sikerült vonalzót cserélni :) Szépek lettek!
CHRISTELL: Hahó!!! Merre vagy?
OLIK: Boldog 22. hófordulót Tündinek! Sikerült a felvételi? Felvettek a doktori suliba?
ANGI:Elolvastam a történeted, szörnyű, hogy egyre több ilyen esetről hallani! Sajnálom, hogy ezt Neked többször is át kellett élned. Azt tudni, hogy a két spontán vetélésnek mi volt az oka? Tényleg nagyon erős és kitartó vagy! Le a kalappal és nagy ölelés! Esetleg ha szeretnéd, hogy berakjalak a tábliba az anyukák közé, szólj nyugodtan!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.05 09:37-kor.
Vendég
 


GYABI: Boldog 16. hófordulót Beninek!
Vendég
 


Gyabi: Boldog hófordulót Nektek! Te is jól elvesztél. Mi van?

Judy: Na látod! Most akkor már gratulálok hangosan is!!!

Angie: üdv köztünk. Nagyon sajnálom, ami történt, és a továbbiakban minden szépet és jót kívánok Neked! Elolvastam a történetedet, és másokét is, nagyon szíven ütött...

Bíbi lázas már két napja, nem eszik, csaj tejet, kicsit bágyadt, nem tudom, mi lehet. Ha nem javul, holnap doki, de félek elvinni a sok beteg(ebb) gyerek közé, meg ez a h1n1 is kiakaszt, szegény kismamik, nem könnyű, másoknál is azt hallottam, hogy ilyenkor apa oltatja be magát. Áááá, nincs valami jó kedvem, de nem akartam lehangolni senkit, na ugye, mennyivel jobb, ha csak olvasok :lol: :lol:
Vendég
 


Ja, Jaimme duplamamira meg haragszom, egyik este csak egy licit miatt kapcsoltam be a gépét, de volt még 5 percem, így beugrottam a Popinaplóba, és jól elidőztem valahányadik esküvős sztorin, s lemaradtam egy george álomruháról next felsővel. Brrrr! (Azért kiváncsi vagyok a képekre! :lol: )
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Judy,
gratulálok, végre megnyugodhatsz!!! :)

Betsy,
Thomas-t én is nagyon csípem!!! Biztos örülni fog!! :)

Bíbi,
nagyon sajnálom kis Bíbit, remélem semmi komoly!!! gyógy puszikat küldök!!

Rólunk:
ma voltunk a 2. konzin a lombikkal kapcsolatosan. Nagyon-nagyon jó híreket kaptunk!!! A kövi ciklusban (kb. nov vége) kezdem a fogigátlót, utána stimu dec. 24-e körül (miért is ne?? :D ), és január első v. második hetében beülti!!! Annyira boldogok vagyunk!! Csak ültünk mint két tök a kocsiban, meg sem szólaltunk, csak bambultunk magunk elé! :D

Kép
arikon78
 
 


Arikon,
örülök a jó hireknek, drukkok nagyon-nagyon, remélem az új év rögtön meghozza a babócát nektek! :lol:

Bibi,
a kis Bibinek gyógypuszik, és gyógyuljon meg mihamarabb!

Gyabi,
tényleg nagyon elvesztél...

Betsy,
már akartam többször is felrakni képet, csak sosincs időm kicsinyiteni, meg minden, de akarok feltenni, majd lehet, hogy mindjárt teszek is...
Milyen ajándékokat kap Bence? És karácsonyra? Nagyon buli lesz?
sirkici
 
 


Kép Kép Kép
sirkici
 
 


Sziasztok!

Arikon: Jajjj, de jóóóóóó! Hajrá, hajrá, hajrááá! Izgi karácsonyotok lesz és talán az utolsó kettecskén! Legyen úgy! :wink: :lol:

Bíbi: Én bezzeg rendeltem egy rakás ruhát Rékának, ma utaltam el két összeget is. :roll: :roll: :roll: Ha gondolod, kárpótollak valami rucival. :wink: Áh, a rosszkedv nem kifogás a nemírásra....Bíbinek jobbulást! +++++ Doki nem jár házhoz, nem az a fajta?

Betsy: Holnap lesznek képek, majd teszek a blogra, meg persze ide is.
Milyen ajándékokat vettetek??? Légyszi, légyszi....Online rendeltetek valamit?

Sirki: Pont ilyen pónink van! :lol: :lol: Nikinek is nagyon jól áll.

Olvastam, Olikot felvették a doktori suliba, ezúton is hipphipp hurrá és naaagy gratula!!!

És azt is olvastam, hogy Bettynek indul a lombik. Neki is ezer millió drukk hozzá!!!

Judy: Apának hogy mondtad el? Erről lemaradtam? Vagy nem írtad???

Gyabi: ÚÚÚgy el vagy veszve, minden oké???

Nekem köv. programpont: jövő szerda, gen. uhu saját dokival és egy kis rákszűrés.
jaimee1
 
 


Sziasztok!
Igen, felvették a doktori iskolába, nagyon sok volt nekem ez a felvételi most :roll: Kicsit magamhoz tértem, most kezdhetem a disszertációmat meg publikációkat írni, gyakorolni az új műsort...

Jaimee: szívből gratulálok a házasságkötéshez! Sok-sok boldog évet kívánok Nektek!
Judy: gratulá a négyeskéhez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Betsy: köszi a hőfordulós gratulát :wink: meg hogy gondolsz mindig mindenkire!!!
Sirki: gyönyörűséges a lánykád és nagy már :roll: Az enyémeken egyfolytában csodálkozom, hogy milyen órjások...

Igérem, hogy jönni fogok :roll:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok :!: :D

Jaimee
ha már így megemlítettél, bepofátlankodok kicsit :oops: :wink:
Minden nap olvaslak benneteket, mindenkinek nagyon kis édi a bébije....egyszerűen gyönyörűségesek :!: :D
Nagyon nagyon köszönöm, hogy gondoltál rám, jól esett :!: :wink:

Ahogy említetted igen, holnap már indul az elsőféle szuri, utána meg jön a többi :wink: +ezer gyogyi, meg mindenféle dugdosós cucc :oops: :lol:
Nagyon bízunk benne, és hisszük, hogy sikerülni fog :!: :!: :!:

Arikon
nem tudom emléxel e rám a 2007-es őstopicból :lol:
Látom sorstársam vagy, és nektek is indul a mandula hamarosan :!: :D
Hát drukkhegység megy nektek is++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
tuti, hogy sikerülni fog :!: Kép
És olvastam, hogy nálatok is ugyanaz a gond mint nálunk.

Sok puszika, mindenkinek, és minden babának is :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szisztok!

Betsy: 1 cn:( Aminek most egyébként örülök, mert náthás vagyok! Az új gyerekorvosunk azt mondta, hogy mivel nemrég vizsgálta Alexit (betegsége miatt), most nem kell külön elvinnem.

Olik: gratulálok a felvételihez!

Betty: ezer drukk a következőkhöz!! Jó, hogy jelentkeztél!!

Arikon: jaj, de jó hírek!! Végre végre végre megkezdődik a várt csoda:))) Mennek a drukkok!

Jaimee: annyira fura, hogy már a 12. hétben jársz:) Valahogy nagyon telnek a napok.. Végül én, ha jól leszek, beadatom az oltást...A nőgyógyim ezt ajánlotta....

Bíbi: ne is mondd ezt a H1N1 témát! A frászt kapom tőle...Nálunk mindenkit fognak oltani..(Alexi kivételével)

Puszi mindenkinek

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


sziasztok,

Olik,
Óriási gratula neked. :lol: :lol: :lol: Azért képekről ne felejtkezz el. :wink: :wink:
Heni,
Fránya piri. :oops: :oops: :oops: :oops:
Sirkici,
Hát én nem tudok betellni Nikivel.Annyira csodaszép kislány, huncut kis szemekkel, na és a haja....... :lol: :lol: :lol: Ellopom 5.-nek. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jaimee,
Hát, így 4. babánál már nem volt semmi romantika a közlésben. Csak elmondtam, hogy jön négyeske. :lol: :lol: Ő meg örült is, meg aggodalmaskodott kicsit. De most már csak örül. Csak nagyon szeretné, ha már véget érne az émelygős korszakom, mert én aztán tudok ám nyafogni, de ezt szerintem ti is tudjátok. :lol: :lol: :lol: :lol:
Rákszűrést ne is emlegesd, nekem is kellene egy ismétlés novemberben. Nem tudom meg csinálja-e. Én már rettegek, az elmúlt pár évben 2x is volt P3.
:lol: :lol:
Arikon,
Örülök, hogy ilyen jó híreket hoztál. :lol: :lol: Most aztán már tényleg hamarosan te is babás leszel. :lol: :lol:
Betty,
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mi meg ugye naprakészek vagyunk egymásból mostanság. :lol: :lol: :lol:
Bibi,
Jobbulást Csiribébinek. :oops: :oops: :oops: Neked meg fel a fejjel. :oops: Mindjárt itt a karácsony. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gyabi,
BOLDOG HÓFORDULÓT BENINEK!
Betsy,
Meg van már Bence ajándéka?Hamarosan itt a nagy nap. :lol: :lol: :lol:
Angie,
Hát igen, a szerény körülményekről aztán tudnék mesélni. :oops: :oops: Az biztos, hogy az én gyerekeim ha felnőnek tudni fogják értékelni a pénzt. :lol: :lol:
Kaján ugye nem lehet spórolni, mert enni kell, na meg a suliba is ki kell mindent fizetni. Viszont hát meg sem tudom mondani, hogy mikor vettem ruhát rendes üzletben. :roll: :roll: Örököljük vagy turki. :lol: :lol: :lol: Nyaralni sem sűrűn megyünk, max 2-3 napra valami olcsó helyre. Fodrász,kozmetikus nem is tudom mikor látott utoljára. :lol: :lol: :lol: De nem ez a lényeg, hanem ez a sok pocok itt körülöttem, na meg azok az irigy szemek amikor végigsétálunk a városon ennyi gyerekkel. (na jó vannak megvetőek is, hogy elment az eszük, ennyi gyerek :lol: :lol: )

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Fix.b!
Köszönöm az együttérző szavaidat! Nem tudjuk az okát a két korai sp.vetélésnek. Mindkettő januári volt, és az egyik közvetlenül egy mellhártyagyulladás után(alatt), ezért arra tippelnek a dokik, hogy valamilyen vírus okozhatta. Azt mondták, hogy ilyen korai vetélésekkel csak akkor kell foglalkozni, hogy habituálisan, többször fordul elő, és nem lesz belőle sosem megmaradt terhesség. Nekem már volt kettő, ezért emögött nem valószínű semmi konkrét ok.
A táblába lehet, hogy bekéreckedek, csak még nem látom át, hogy mennyire tudok majd rendszeresen részt venni a fórumban. De nagyon köszi az invitálást :)

Bíborlány!
Neked is köszönöm, hogy elolvastad. Bibinek jobbulást. Ha nincs tartósan, több napon keresztül magas láza, és tudod házilag csillapítani, akkor nem feltétlenül kell vele szaladni orvoshoz.

Arikon!
De jó, akkor végre látni már az alagút végét. Nagyon drukkolok, és január sec-perc itt van :)

Sirkici!
De cuki a kislányod! És azok a gyönyörű fürtöcskék :D

Jaimee!
Honnan rendeled a ruhákat? Én félek, hogy kép alapján rendelni, nehogy tele legyen foltal, csak a képen nem látszik. Neked milyenek a tapasztalataid? Jó állapotúak szoktak lenni?
Drukk a genetikához (nekem ez lesz a válaszvonal a köv. terhességnél, mert én itt "buktam" el :cry: ).

Betty!
Itt is sok drukk nektek! Látom, adod már a szurikat. A beülti mikor lesz kb?

Én ma sem fogok unatkozni, elárasztottak munkával...

Judy!
(Módosítanom kell a hsz-emet, mert látom, hogy közben írtál :wink: ) Pont ezért nem értem, mert anyuék még 2-3 napra sem mentek el nyaralni. Azt sem tudták, hogy mi az a nyaralás. Ők nyáron a mezőre jártak szénát csinálni az állatoknak, meg krumplit, kukoricát és egyebeket kapálni. Hát ez volt nekik a nyári szünet. Esténként pedig jókat játszodtak az utcában a gyerekekkel, kitaláltak olyan játékokat, amiket kövekkel kellett játszani, vagy apum mesélte, hogy rongyból csináltak labdát, és azt rúgták a fiúk. Éz ez nem 300 éve volt, hanem egy 65 éves ember gyerekkorában :) Mondjuk, nekem is mániám, hogy ne legyen sok játéka a gyerekemnek. Én nem is nagyon vásárolok neki. Az van, amiket kap ilyen-olyan ünnepre, és maximum egy-egy kiskocsit veszek neki, na meg fejlesztő játékokat.
Vendég
 


Rólunk:

Barbika még mindig taknyos és köhög, most váltott a doki egy erősebb köptetőre meg maradt a kevert orrcsepp neki. Láza nincs, csak nem nagyon akar enni. Jó lenne már kilábalna belőle, mert ez az állandó orrszívás már kiakasztó. Ráadásul már vér is jön az orrából. :oops: :oops: :oops:

Tegnap este beoltattam a fiúkat ezzel a csodaoltással. Hát remélem nem tettem rosszat vele. Ma itthon fogtam őket, figyelem a hatást. Párom jövő héten kapja meg, és anyuék is úgy döntöttek, hogy Barbika és négyeske miatt ők is beoltják magukat. :roll: :roll: :roll:

Én jól vagyok, enyhe émelygés és kis hasfájáson kívűl nincs más tünetem.
Viszont mivel 99,9% a császármetszés, úgy döntöttünk, hogy kérek egy szép masnit a petevezetőimre. :oops: :oops: Hát e miatt kicsit szomorú vagyok, de apa azt mondta, hogy jobb ha kérjük, különben tuti még eszembe jutna később, hogy mi lenne ha................. :lol: :lol: :lol:

Elgondolkodtunk az autón is, hát csak a Dacia Logen 6 személyes jöhet szóba, mást nem fog elbírni a pénztárcánk. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Köszönöm mindenkinek a drukkokat :!: :wink:

Judy
igen, mi naprakészek vagyunk egymásból :lol:

Angie
szió itt is :wink:
A beülti úgy számoltam hónap végére esik, úgy 25-30.-a között.
De előre pontosan én sem tudom, a tüszőcskéktől függ :wink:


További szép napot mindenkinek :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2010.02.08 14:20-kor.
jaimee1
 
 


Húúúúúú.......Jaimee, de szép vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jaimee,
de gyönyörűűűűűű voltál!!!! Na jó az Urad sem rossz! :D Szép pár vagytok, nagyon összeilletek!!! Nekem az utolsó kép tetszik a legjobban! :)


Betty,
persze, h. emlékszem Rád!!!! MIndjárt utánad olvasok, h. melyik topicban vagy!! :wink: Drukkolok Nektek, h. minden jól sikerüljön, biztosan így is lesz!! :)

Mindenkinek köszönöm a drukkokat, nagyon jól esik! :)

Heni,
sajnálom a pirit, de a karácsonyi pozitív tesztnél nincs is szebb ajándék! :wink:

Kép
arikon78
 
 


Jaimee
nagyon szép vagy :!: :D
Gyönyörű volt a ruhád is :!:


Arikon
Én írogatok néhány topicba :lol: , a lombikosban, és az LH-sban mindig vagyok :wink:
Köszönöm a drukkot, tőlem is szállnak hozzád a plusszok :!: 8) :D

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jaimee

Nagyon szépek vagytok!

Judy

Mostmár én is hangosan gratulálok!
Fiuk jól vannak?

Olik

GRatula a sikeres felvételihez.

Sirki

Niki szeme sem áll jól,igazi huncut nézése van és gyögyörű szép kislány.

Betti, Arikon drukkolok nektek!

Betsy köszi:)


Gergő kedden megkapta a 18 hónapos oltást.9860 g. Mást nem mértek.


Kép

Kép

KépKépKép
bambika
 
 


Jaimee, nagyon szép voltál! Azért apa se kutya, és télleg, ő is vigyorog! :lol: :lol: :lol:
Nem, a rosszkedv nem kifogás, sőt, egyszer volt szar kedvem, rögtön írtam. :lol: :lol: Piros holmikat meg fénypostán várjuk :lol:

Sirki: nagyon szép lett Niki! Az az első kép csúcs! :lol:

Voltunk végül dokinál, most gyógyulunk, köszi a puszikat!
Vendég
 


Jó reggelt!

Csak bekukkantottam,és gratulálni jöttem.

Dzsémi mami,szeretettel gratulálok az esküvőtökhöz,nagyon sok boldogságot.Szépek voltatok!A picurihoz is nagy nagy gratula.

Judy,nektek is gratulálok négyeskéhez.

Kép
v.andi
 
 


sziasztok!

Igen, egy kicsit valóban elvesztem, semmire nincs idő mostanában.
Köszöntéseket köszönjük...én rendre mindig elfelejtem a köszöntéseket.

Jaimee: nagyon -nagyon szépek a képek...a fátyol alatti kép a kedvencem!!!

Bíbi: az a kalapos kép....kész!

Judy: szerintem én még nem is gratuláltam, hát most pótolnám: Gratulálok!

Sirki: Niki igazi nő!!!!!

Arikon: gratula a jóhírekhez!

Íme Bandita:

http://www.youtube.com/watch?v=Bhk3hQ_dEr4

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Jaimme asszonyság:Gratulálok Nektek, szépek vagytok, nekem a középső kép tetszik nagyon.
csnóri1
 
 


Betsy, egyelőre nem sűrítette a doki a méhszáj kukucsot. Pont ma voltam, de ő nem volt, mert épp szülést vezetett le holnap újra próbálkozom.
Kérdeztél még valamit, mert nem tudtam normálisan visszaolvasni, inkább tedd fel mégegyszer légyszi.

Jamiee, nagyon szép voltál, szép pár vagytok. Sok boldogságot és boldog babavárást!

A többieknek is üdv és drukk, akinek kell.
Vendég
 


Sziasztok!

Csak 3 sorra..

ARIKON: Boldog névnapot kívánok!
BAMBIKA: Nagyon megkésve, de boldog 1,5. szülinapot Gergőnek!

Kép

JAIMEE: Boldog névnapot Rékának!


Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.10 10:48-kor.
Vendég
 


Arikonnak és Popinak Nagyon Boldogat!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Csajok!

Ki oltat és mivel???????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Kedves Betsy,
Nagyon szépen köszönöm!!!

Kis druszámnak (Popinak) is nagyon sok boldog névnapot kívánok!!

Kép
arikon78
 
 


Isten éltesse Rékáinkat a mai napon! Pussz Nektek csajok!

Gyabi: Bandita nagyon jól nyomja! :lol: :lol: És kifelé az ágyból is ugyanígy csinálja? :lol:
Most h1n1re gondolsz? Még nincs kialakult álláspontom, de asszem apa fog kapni, meg talán én is, de Bíbi semmiképp. Még konzultálok egy-két emberrel, de nem tudom, én tiszta para vagyok...Amúgy meg nem is voltam oltáspárti, de Bíbor már kapott két fakultatívat is, egy agyhártya gyulladás, meg egy bárányhimlő ellenit is.

Betsy: gyönyörűek ezek a köszöntések! Hogy, hol csinálod?
Vendég
 


Igen Bíbi, kifelé is, ezért kivettem 2 rácsot, így most már ki-be járkál, ha felébred akkor magától kijön...néha a frászt hozza rám!!!!! :lol:

Oltás: teljes káosz van a fejemben...a gyerekorvosunk aki azt mondta, hogy semmiféle képp...az most azt valja, hogy mindenféleképpen!!!!!!!!!!! :? :?

Azt mondja először az ingyenes Fluval P , rá egy héttel a komplex A-B infulenza! Na akkor most legyél okos!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Most olvasom, hogy betegek voltatok Bíbi...hólyagok eltüntek????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Köszönjük szépen a jókívánságokat! Aranyosak vagytok!

Réka nevében pedig a névnapi köszöntőket!

Arikon bébi: Nagyon boldog névnapot!

Heni: Sajnálom a pirit, de ha amúgy is a "rossz" oldalon volt a pé, akkor várható volt. Na majd most!!!! Mikulásra már szép erős tesztecskéd lehet! :wink: Nagyon drukkolok nektek! Tényleg gyorsan telnek a napok valahogy, még akkor is, ha nem éppen fenékig tejfel minden....

Judy: Hogy vagy? Émelygés?
na meg azok az irigy szemek amikor végigsétálunk a városon ennyi gyerekkel.
Hát pedig 3 nem is olyan sok. Mármint....5-6 feltűnőbb. :lol:

Betty: Néha azért becsekkolhatsz, hogy mi újság felétek. Vagy majd ha + lesz a teszted...legkésőbb akkor, okés? :wink:

Angie: Köszi a drukkot az uhuhoz. Rucikat a teszveszről szoktam, csomagban első sorban, vagy a bababutik.com-ról. Még nem csalódtam komolyabbat, inkább az a baj, hogy mindig nagyobbat rendelek, mint kéne. :roll: :roll:

Bambika: Szépek a srácok!

Gyabi: Cukorfalat nagyon Bandita. Kicsit nosztalgia volt számomra...bár manapság is szokott vetődni vakmerően, fejjel előre az ismeretlenbe...égnek is áll a hajam.... :lol: :lol:

Oltásról: Holnap megkérdezem a dokimat, kismamák esetében még sokkal bonyolultabb a dolog. Az ő véleményében bízom, amit mond, azt fogom tenni. Réka esetében nem gondolkodom az oltásban, esetleg Apa kaphat...ezen még filózunk...nehogy ő hozza haza....ő sok emberrel találkozik nap nap után....

Nekem közben nő a pocakom, illetve még nem látszik, mert eddig is vót, nem csöpp, de most már keményebb valahogy, másmilyen...talán még csak én látom.
jaimee1
 
 


Doktornő, belgyógyász kismama ismerősöm beoltotta magát. Meg mit mondott Czeizel is...neki hiszek.

Akkor most kapjanak a gyerkőcök is? Én nem bocsájtom meg magamnak, ha megbetegszik, szövődménye lesz, mikor létezik védőoltás...

De mi van azokkal a barátainkkal, kik tavaly beoltották magukat szezonálisan, és jobban megbetegedtek, mint mások?

Ezt találtam:

http://www.origo.hu/tudomany/20091109-h ... ltasa.html

Gyabi: köszi a kérdést :lol: , igen, szerencsére meggyógyult a csajszi.
Vendég
 


Bíbi: nekem az szól amellett, hogy Bandita megkapja, hogy itt ez a fantasztikus Karácsony a nyakunkon. Na nálunk ez olyan mint egy népvándorlás...de szó szerint. Ezer ember nálunk-mi ezer embernél!
Na most oké, hogy apa és én beadatjuk...de mi van ha ezek a vendégek "házhoz hozzák"... :roll: ...és ugye 2 hét után ad védettséget!

Tehát döntöttem...pénteken megkapjuk!

Ritka pillanat...leül és tapsol ( pofákat érdemes figyelni!!!!! ) :lol:
Kép Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Tényleg Jaimee: nevek??????????? Ötletek?????????? Ne mond azt, hogy még nincs...mert tuti van a tarsolyban 1-2.
Húúúúúúú tényleg ...most, hogy mondod...mondani akartam, hogy szép-szép ez a menyasszony...de az a hatalmas pocak???!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi: :lol: :lol: A menyasszony karcsú volt, mint a nádszál, csak ippen a baba miatt nem húztuk szorosra a fűzőt. Jó duma? :lol: :lol: :lol: Neveink vannak. :wink:

Én 3 év alattinak nem adnám...fogalmuk sincs, milyen hatása van a picikre. Mondom ezt úgy, hogy még nem beszéltem a gyermekorvosunkkal.... :roll: Mindenkinek magának kell eldöntenie és ezt utálom az egészben a legjobban, mert mi ehhez nem értünk. Kár, hogy a szakemberek sem? :roll:

Bandita nagyon cuki!!!!!!!!!!!
jaimee1
 
 


Még valamit akartam. Valakinek van gyümölcstorta receptje? Hm?
jaimee1
 
 


Mindenkinek köszönjük a dicsérő szavakat!

Jaimee,
nagyon szépek vagytok! Te is és apa is, nagyon jó képek! :lol:
Holnapra drukk az uh-hoz, remélem onnan már hozol képet is! Istenem, már beléptél a második trimeszterbe...
Rékának nagyon boldog névnapot!

Arikon,
neked is nagyon boldog névnapot! :lol:

Olik,
gratula a felvételihez! Gyere gyarkabban, és hozz képeket is!

Judy,
:lol: :lol: :lol:

Betty,
drukk!!!

Bambika,
nagyon szépek a gyerkőcök! :D

Andi,
mi újság veletek? Hogy vagytok? Hogy telnek a napok az új kis jövevénnyel? Danika hogy fogadta a kisöcsit?

Bibi,
örülök, hogy meggyógyult Bibi!
sirkici
 
 


Gyabi,
nagyon jó ez a tapsolás! A "pofákból" itélve olyan mntha mondóka is lenne hozzá...???

Jaimee,
szerintem az a kicsi, ami látszik a pocidból az már a babától van, nincs neked hájad, sőt, vékonyabb lettél Réka után, mint lyánykorodban, nem? :P
Hányra mész ma uh-ra?
sirkici
 
 


Hát ez az, mi meg bulizni szeretnénk menni, hát ott sem lesz kis tömeg. Nem, nem tesztelték, de azt sem tudják, ha a kicsik megkapják a vírust, az hogy hat rájuk...

Édes Bandita!

Joghurtos epertortát én sütöttem Bíbnek, de annak most nincs szezonja. :lol:
Vendég
 


Gyabi,Bíbi, Jaimee, Sirki,
Nektek is nagyon szépen köszönöm! :)

A h1n1-el kapcsolatban én is tele vagyok kétellyel... Sosem adattam be magamnak influ elleni védőoltást, ezért is (no meg a média/politika/egészségügy hatására), döntöttem úgy, h. nem adatom be. DE (és ott van ez a de), mi van, ha várandósan elkapom ezt a nyavaját... Szörnyű, h. az embereket ilyen helyzetbe hozták!!! :evil:

Kép
arikon78
 
 


Én ebben a helyzetben, babavállalás előtt biztosan beoltatnám magam, még ha be is lázasodsz, nem árt, s ha jön a baba, legalább ez miatt nyugodt lehetsz, van elég dolog idegeskedni a 9 hónap alatt, s nem kis dolgokkal rémisztgetnek, ha mégis babásan kapod meg...

Kikértem egy barátom véleményét, gyermekorvos, adok a szavára, azt írta, apa meg anya mielőbb, Bíbit fontoljam meg, de mivel nem jár bölcsibe, nem megyünk emberek közelébe, nem látja indokoltnak, s homeopátiát javasolt az ő esetében.
Vendég
 


Betsy,
BENCÉNEK NAGYON BOLDOG MÁSODIK SZÜLINAPOT KIVÁNUNK!!! LEGYEN NAGYON SZÉP NAPOTOK! :lol:
sirkici
 
 


Isten éltesse Bence nagyfiút! Minden szépet és jót Nektek mára!- Meg máskorra is :lol: :lol:
Vendég
 


Betsy: Bencének!
Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Betsy, Bencének boldog 2. születésnapot!!!További boldog gyermekkort neki!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: