Új privát üzeneted érkezett!

csip!
csak akkor lehetne rá alapozni, ha lenne egész görbéd... amin lehet látni pé-t, ami után legalább többé-kevésbé stabilan fent marad... és 14-16 nap után már nagyon esélyes...
de így, hogy nem tudjuk, hogy mennyi az alaphő... volt-e pé... mióta van fent...

onlány!
ha még esedékes:
23/803-803, vagy
94/801-500, vagy
27/548-548 stb...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


jó reggelt!

Köszi Jucsi! Megpróbálom 9után felhívni és nagyon remélem, hogy jó valamelyik szám :)

Csip, lehet a dr-id tud valamit? Én már múltkor sem értettem a méhnyálkahártyás dolgot. Nekem 18mm volt és úgy tudom, hogy e körüli értéknél esély lehet a babóra, de a 7-8mm az elég vékonyka, de múltkor is terhes lettél, úgyhogy nem értem :shock:

Kép
Kép
onlány
 
 


sajnálom a dolgot, bizti rosz volt hallani a szövettani dolgot :( és mikor tesztelsz? Kivárod az 1 hetet?

Kép
Kép
onlány
 
 

 
 

Sziasztok.

Juli:Értem köszönöm.

Onlány: Mit néztél ki????Nem tesztelek....

Tegnap egy picit padlóra vágot a szövetteni eredmény, mondta az orvos nem kell ezzel foglalkozzni meg olvasni(már ott mondtam, ne is mondjon semmit, de muszály nekik), de hát persze Kittikének is meg kellett vizslatnia!!!!
Padlóra vágott mikor ott elöttem mondta, hogy igen igazolják, hogy egy 2 cm terhességgem volt..és ez tegnap folyton előjött és a sírás határán voltam minden percben...Mikor engem megmütőtés a kórházban voltam, nagyon aranyos volt a doki, mert mondta, hogy gondoljak ara, ezt a mütét most azért csinálják, hogy a jövőben sikeres legyen fogantatás és könnyebb, egyúgymondd tisztitó mütét, és ez jó is volt, mert ezt beszéltem be magamnak...De most jött úgy igazán ki ez, mikor olvastam a papírt mit is csinátak velem Na jó befejeztem, mer nem mehet ez gy tovább, csak feljöttek a dolgok előjöttek...
De baromi jól esett a csokor rózsa...
Viszont már a hőm leesett 36.8!!!Nem is bánnom, mert a párom(nagyon nem szerette volna, ha most így első hónapban beesik)megazért én is jobban be lettem volna szarva...
Szóval tuti megjönn a hasamat is érzzem...De nem baj, így legalább megnyugodtm,mert szépen meggyógyultam belülről és egy mnzi nem árt ha még átmegy belül rajtam...és a párom is meg Én is jobban megnyugodunk!!!!!
Szóval ennyike Most már jobban vagyok, kijött ez belölem

Szép Napot!!!!
csip-csip18
 
 


Na hát megjött a piroska hozzám :D nem édes???Ugy örülök neki :D Pedig nem szoktam de ennek most örültam, hogy megvárta a tegnap vizsgálatokat :D
Akkor jól számoltam Én, mikor volt pé akkor a ciklusom 38-39 napján(jó későn), de ezen nem csodálkozzom, mert az előző is így volt"így jött össze"...legalább eljutottam odáig, hogy tom mikot kell majd akciózni :D
Jaj de jó, úgy örülök neki, hogy végre 2 hónap ugyan az, és láttom a közöst benne :D
Bár nem bánnám, ha csökkene egy picit a ciklus hossz, de ezt is megszoktam már, rá tudok állni :wink:
csip-csip18
 
 


Jaj Julcsi!!! Köszi a telszámot! Sikerült felhívni őket!!!

Kép
Kép
onlány
 
 


mi lesz apájának a házassági évfordulós ajándékunk??? :D A malévnak van egy jó kis ajánlata -szegről végről jó-. Ciprus 5nap/4éj. Ami valójában:
23:25kor indul a gép, 3:10 a repülési idő, 1 óra időeltolódás. Visszafele meg hajnal 4:25kor jönnénk. Magyarán szűk 3napot lennénk ott :roll: fejenként 67.000ftért. Szerintetek?

Kép
Kép
onlány
 
 


Sziasztok!

onlány írta:Tünde, nálatok sok a szúnyog? Gondolok itt az árvizes dolgokra. Lehet meglepem apát egy mecseki 7végi pihivel. Ott a tv toronynál van a cégnek egy gyünyürű "apartmanja".


húúúúúúúúúúú! rengeteg!!!!
:( én nem javaslom, hogy most ide gyertek, bár sztem most máshol is nagyon sok szúnyog van, de itt is hemzsegnek! és tök agresszívak! :( ha rám hallgattok, vártok pár hetet... hátha a hőség ritkítja őket...

na meg addigra a belváros is talán kész lesz végre! gyönyörű lett ám!!! érdemes megnézni! :)

Kép
gtunde75
 
 


ediii írta:Tünde!!! Úristen te hamarosan szülni fogsz :shock: ,hogy telik az idő...., apás szülés lesz??? Hogy fogsz szülni?? gondolkoztál már rajta, pl. kádban, széken , ágyban??


ui: Zsu nagyon eltünt, mi van vele, nem tudjátok???


de jó, hogy jöttél!!! :)

Zsu-ról a Lombikos topic-ban olvashatsz, ott napi szinten megjelenik... csak ide nem jön...

Igen, hamarosan itt az idő, de egyenlőre igyexem elhessegetni ezeket a gondolatokat... nem akarok bepánikolni! :shock: úgy próbálom intézni a dolgokat, mintha nem is velem történne... úgy értem, hogy pl amikor a kórházi pakkot ügyezem, mintha nem is magamnak venném a hálóinget, eldobható bugyit, stb...
a babakuckó kész, egy adagot kell még vasalnom, és nincs több dolog vele... jövő héten még a gyerekorvost kell lerendeznem, a babaápolási cuccokat utána veszem meg az alapján, hogy Ő mit mond...

és akkor elméletileg készen állunk... :shock: de a szüléssel kapcsolatban nincsenek "terveim"... apának szólok, ha valami konkrét dolgot észlelek ( pl elmegy a magzatvíz), ha épp nincs itt apu bevisz a kórházba, a párom meg két óra alatt ideér autópályán... ha időben ideér, akkor apás szülés lesz, ha nem, akkor barátnős... :) nem tudok mit csinálni, mert ugye ezt nem lehet előre kiszámítani... :shock:

Kép
gtunde75
 
 


Csip én most nagyon örülök a piroskádnak! kicsit aggódtam, hogy mi lesz... de akkor így most minden rendben! :lol:

Onlány ööööööö, nem tudom... ez így nem nagyon drága? 3 nap 67-ért/fő??? nem is tudom... :roll: meg ez a késői indulás... az első napon nem lesztek valami kipihentek!

Kép
gtunde75
 
 


Tünde: Én is :d így jobb ez :D

Onlány: szerintem is drága :oops:
Amúgy hol találod ezeket???Malév.hu-n???
csip-csip18
 
 


sziasztok!

Szal szerintetek is drága....
Csip, na legalább akkor végre megjött és tudod, hogy kb 52naposak a ciklusaid :shock: jó hosszúak. Igen, a www.malevairtours.hu -n néztem

Tünde, valahogy sejtettem, hogy qrva sok ott a szúnyog. Hú, nálatok valóban nehéz összehozni a szülés dolgot apával! De drukkolok, hogy úgy jöjjön ki a dolog, hogy ő is pont ott legyen ;)

Nem is mondtam:
Szegény Hanival összevissza kell dr-hoz járnunk. Ráncasszimetriája van, de nem kötött a csípője -hála égnek-, de el kell mennünk mindenképp orthopédiára.
A szeme sajnos nem gyógyúl már 1,5hónapja :( csipásodik. Szintén el kell menni vele krh-ba, amihez nincs kedvem (rengetegen vannak+a vizsgálattal nagyon megfogják kínozni és azt nem tudom végignézni) meg, hogy teljes legyen a sor, éranyajegy van a nunójában :((((((((( szal jól állunk :S

Kép
Kép
onlány
 
 


Susytunder Nórinak nagyon boldog névnapot!!!

onlány sajnálom a sok nyűgöt!!! remélem hamar túl lesztek rajta! az éranyajeggyel tudnak csinálni valamit? :shock: :roll:

Kép
gtunde75
 
 


jó reggelt!

Tünde, ha emlékeim nem csalnak -unokahuginak is volt ilyen-, akkor lefagyasszák, ha fél éves korig nem múlik el. Szegénynek a klitoriszán van :shock: :cry: , nagggggggyon remélem, hogy elmúlik! A szemecskéjét ma-holnap még csepegtetni kell, aztán ha még mindig csipás, akkor csütin megyünk. Á, mindig jön valami.
Az építkezésnél is... direkt visszafizettük a hitelt, erre úgy néz ki, hogy az 1,7mFtost nem kellett volna... :(

Norci babának boldog nevenapját!!!
Mindenkinek szép napot!

Kép
Kép
onlány
 
 


Helló Lányok!!

Elveszett bárányka jelentkezik :D Nagyon szuper volt a Balcsin, délután jövök hosszabb beszámolóval!!Remélem mindenki jól van, sajnos most megint rohanok ügyeket intézni!

Mindenkinek puszi!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok...

Na hol vagyok csajok kismamik ebben hőségben????

Én dolgozzom, de nagyon nehezzenn bírom itt a szoliban, légkondi nem hűt valami jól...Nem tom mért....
Hétvégén jól kicsinált pirinyó enniyre soha nem fájt a hasm, de probáltam másra össz pontosítani :D Grilleztünk no meg lángost ettünk :D
csip-csip18
 
 


Juli- Gratula a szuper integrált teszt eredményhez :D Itt nekem a 23.héten csinálták volna a genetikai Uh-ot, szóval a 20.hét az kispiskóta :D Én is csak 1-2 hete érzem Gombóckát, de azóta elég sokat mocorog, iszonyú cuki, már Apjuk is érezte ha éppen akkor tette oda a kezét mikor a kiscsaj éppen tornázott :D

Kírus- Csodaszép Nimród, annyira cuki baba :D

Tündi -Örülök, hogy nálatok is minden okés a kisasszonnyal :D

Onlány- Akkor te olyan vagy , mint a barátnőm, ő is mindig eltéved, antitálentum közlekedés ügyileg :D Nagyon rendes tőled, hogy odavetted a nagyit magatokhoz!!Már június 21. óta itthon vagyok TP-en és nem is kell többet mennem melózni :wink:

Ediii- De jó, hogy jelentkeztél, sokat gondoltam rád :wink: Hogy van a kiskutyusod???Nő mint a gomba?? :D

Csip- Nem semmi amin keresztülmentél megint, de most már hajrá következő ciklus, adjatok bele mindent Apával :wink:

Nekünk szuper volt a Balaton, 3nap szép idő- 2 nap kaka :wink: Sétáltunk sokat, ettünk magyar kajákat, túrós tészta, túrórudi, zacskós kakaó, tudjátok nekünk ezek mindig hiányoznak idekint :wink: A barátnőm Melcsó, akinek a kisfia van, róla már többször írtam, ő szervezte meg a 30-ik szülinapomat is, na most az ő nyaralójukban voltunk ( egy picike lakásban)....Neki van egy 14 hónapos gyönyörű kisfia, akivel babázni szoktam.....Képzeljétek 10 hetes terhes :D Jön a második náluk :D Egyszerre vagyunk várandósak, annyira szuper :D

A genetikai Uh július 19-én lett volna, de lemondtam, mert ebben az itteni kórházban nem bízom ( minek után a múltkor a csaj elmérte a nyaki redőt ), így csak 31-én tudok menni otthon Hajdú Krisztinához, akkor már 24.hétben leszek, de leszarom, inkább nézzen meg a 24.héten Hajdú Kriszta, mint a 23.héten egy itteni fogalmatlan vaddisznó ( kétszer annyi pénzért)!!

Na most futok, mert szalad a lakás én meg utána :D

Puszi
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


ahoi!
olvaslak ám benneteket... de ebben a dög melegben nincs lelki erőm írni... meg amúgy sem nagyon történik velem semmi.

gondoltam, holnap ha lesz kedvem lemászni az emeletről, akkor strandolok egyet (bár, ma a közös ktg befizetésre is lusta voltam levonszolni magam... főként, hogy egyszer már éppen délben voltam a városban tornán)

onlány
!
nővéremék erre a csipa-problémára anyatejet használtak. tejcsis vattával törölgette meg a szemét Ajsinak, amikor még kicsi volt... nekik bejött (gyerekorvos javasolta egyébként)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


ancsi!
én tuti elmennék a 23. és a 24. héten IS az uh-ra :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt!

Onlány- Ezt az anyatejjel való törölgetést én is hallottam már, próbáld ki mindenképp :wink:

Juli- Nem akarom szegény kiscsajt folyton Uh-kal zaklatni, na meg azért több, mint 30.000 Ft-ot kiadni rájuk azért az sem semmi, így inkább maradok a Hajdú Krisztánál, benne megbízom :wink: Én is ma napozni akartam, de nincs nap :shock: Hová lett???

Ma jönnek barátaink Hollandiából és itt alszanak :D

Mindenkinek szép napot!
Puszi
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


ancsi!
a fene akar napozni! :D pancsolni! úszni!

hát igen... 30e pénzért extra igény a hetente uh... :roll:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon rég nem voltam itt. Bocsánatot kérek! Valaki összefoglalná nekem, hogy kivel mi történt az elmúlt hetekben? Egyszerűen lehetetlen visszaolvasnom.

Laura már másfél hete náthás. Hétfőn már levittem a dokihoz. Kapott orrcseppet, meg szívni kell az orrát. Remek, hogy ennyi idősen már beteg. A szeme neki is beteg, úgy mint Ineréknél. Viszont neki tutira megcsinálják a könnycsatorna átmosást. Már két hete is próbálták, de nem sikerült, mert még túl kicsi a könnycsatornanyílása. Iszonyat volt hallgatni, ahogy kínozzák. Egyébként jól vagyunk.

Mondjuk én annyira nem...
Volt egy nem egyszerű szülés utáni depresszióm. Elég durván elhatalmasodott rajtam. Mostanában kezd javulni a helyzet, de még nem oké minden. Meg gyászoltam azon is, hogy rajtam maradt 7 kg, és hát rossz tükörbe nézni. A szopi sem megy. Én mindent megpróbáltam mégsem elég a tej. 10-20 gramm max. A védőnő is tanácsolta, hogy lassan hagyjuk is abba. nekem se jó, meg a baba is csak ideges tőle. Augusztus 1-től teljes gőzzel fogyókúra. A cél 12-15 kg lenne. jelenleg 11 kg-val vagyok több, mint az esküvőnkön voltam. Ez lenne a minimum, amit le szeretnék adni. Meg hát Tomival sem stimmel minden. Elég sokat veszekszünk, pedig sosem tettük ez előtt. Január óta nem voltunk együtt. Hát ez eléggé megvisel. Meg van más is, de nem akarok untatni senkit.
Rakok pár képet. Ezek hétvégén készültek.

Kép Kép Kép

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli: DE JÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hát, hogy untatnál már minket????De mi baj van még???Mi az a más is???Nyugodtan írd meg nekünk!!!!!!
Azért vagyunk neked!!!!

Juli: jól van, jár kismama tornára :D ügyessen :D kisfiú lakik a poakjában Áronka...

Ancsa: Sokat jönn megy vagy takarít :D Jól van neki most azt mondták, hogy puncis a gomóckája...

Többiek passz, nem jönnek :(

Nálam meg megvolt a missed ab kontroll,mindent rendben találtak...csak hosszú baromira a ciklusom(most volt meg nem rég)...de van p.é is, meg minden rendben...ne foglalkozzak vele, azt mondta az orvos...
Ha sikerült így is ilyen hosszu ciklusban teherbeesnem most is fog...
Csak most nálunk is tegnap fenékre ültem...Párommal most lett volna az első alkalom, hogy nem kellett védekezznünk, kikapdosni a dologakat, erre ő azt tette...meglepődtem és reggel szóba is hoztam...Mire ő mondta, hogy neki még fáj ez az egész, és lehet várni kellnene még...hát nem tom mi lesz, persze nem erőszakoskodom, lesz ami lesz, amit szertne...Furi, mert mikor a gyógyszert abba hagytam egyből a köv hónapban nem szakítottuk meg és nem kapdosta kifelé...most meg igen...Aztán lehet hozzászokott(kikapkodáshoz) vagy még 1 párszor együtt kell lennünk és akor majd elfelejti és nem kapja ki...nem tom...majd kiderül...

Többiek????
csip-csip18
 
 


joli!
jó újra látni téged :)
Laura csodaszép baba... már az iwiw-en is megcsodáltam reggel.
a kilókkal most ne törődj, más dolgod van ;) a szopi pedig... nem kell belőle lelkiismereti kérdést csinálni. nőttek fel mások is tápszeren. Ajsinak is 3 hónapba telt, mire nem kellett a tápszer, elég volt a tejcsi... pedig akkor már éppen elkezdték a hozzátáplálást.

Fel a fejjel! ahogy nő a baba, minden könnyebb lesz!
ja... sokszor gondoltam ám rád... csak eléggé hasfájós vagyok. tuti a frontok. de ha majd elvonult a kánikula, összefuthatnánk :)

csip!
jó összefoglaló... csak sajnos rövid :( de ez van...

holnap uh... piszkosul várom :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Helló Csajok!!

Joli- De jó , hogy jöttél, jó hallani felőletek :wink: Én is pont tegnap csodáltam meg a fotókat az iwiw-en Laura babáról, nagyon kis szépséges a kisasszony :D Sajnálom, hogy nincs minden rendben, de egy baba születése nagy változás egy pár életében, hozzá kell szokni, csiszolódni ami nem mindig egyszerű, de menni fog, csak beszéljetek a dolgokról!!A fogyókúra szerintem ne izgasson, ha jól tudom akkor úgy tartja a mondás, hogy 9 hóbap kell a babának a megszületéshez, ugyanennyi kell az anyukának a visszafogyásra, úgyhogy még adj időt magadnak! :wink:

Juli- Holnapi UH-ra egy nagy kalappal, gondolok ám rád :D Az enyém még olyan messze van....31-én :shock:

Csip- Lehet a párod még nem tette magát túl lelkileg a dolgokon, adj neki időt....Szerintem fél, hogy nehogy mégegyszer megtörténjen!!! :roll:

Nálam semmi extra, ma megyünk a strandra úszni ( megbeszéltük, hogy ilyen melegben nem az uszodába megyünk, hanem a szabadba), már nagyon várom, mert lerohad a nadrág rólam :D

Holnap nem fogok tudni jönni, mert megyek Apjukkal melózni!

Iner, Ediii, Tündi, Susytunder, Onlány, Kírus-????Merre tekeregtek csajok?? :wink:

Puszi
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


sziasztok!

kikérem magamnak, hogy eltűntem! :wink: :lol: ezen az oldalon is már van 4 hozzászólásom!!! :wink: :lol: és én igenis szoktam rendszeresen jönni!!!

Joli jó, hogy jöttél végre!!! a kiscsaj gyönyörű! :wink: :lol: remélem hamar túl lesztek ezen a válságos időszakon és csak arra koncentráltok, hogy kiélvezzétek ezt a gyönyörű időszakot, amíg ilyen pici babátok van! :lol:
én a magam részéről alig várom, hogy tologathassam a babakocsit és halljam a baby cuppogását, amíg eszik... a szuszogását, amikor alszik! :wink: :lol: :lol: :lol:

Ancsa pancsi :arrow: de jó!! úúúgy irigyellek... én most már nem mehetek! :( csak a medence szélén ücsörögtem, amikor voltunk... ezt se szabadna! :( de úgy bementem volna a vízbe! :(
mondtam apának, hogy jövőre májusban az első alkalommal ha jó idő lesz, azonnal strandra megyünk és ő babázik, én meg megrohamozom a medencét és ugrok egy hatalmas bombát!!! :)
bár addigra nem leszek ennyire kiéhezve, mert elvileg fogunk járni babaúszásra! :wink: :lol:

Juli ha elvonul a kánikula?!?!?! a 30 napos előrejelzés szerint augusztus 7-ig ez az időjárás lesz a jellemző... lesz egy-két lehűléske, de jelentős változás nem lesz....

Csip szerintem sem kell foglalkozni az üggyel! ne nyaggasd a párod ez miatt! ha ő úgy érzi, hogy felkészült, akkor azt jelezni fogja feléd!

Kép
gtunde75
 
 


Ancsám: Amúgy nekem is ez a megérzésem van :? de remélem nem sokára tul leszünk rajta....Te aztán tudsz élni...vigyázz azért magadra nagyon!!!!

Tünde:De, jó, hogy vagy :D Most Én lehet le vagyok maradva, vagy valki már szerintem kérdezte, de Ti mostvégü együtt lktok???Apa ott van nálad???Arra emlékszem, hogy meloja még mindig nincs :(
Persze nem baszogattom...
Igazad van tudom Én is, hogy fogja velem nem sokára tudatni, hogy rendben van :wink:
Amúgy el semm hiszem, most hívot és mondta, hogy megyünk le Siófokra htvégén :D Na tessék :D Foglalt szállást, hogy velem lehessen :D Cuper :D
csip-csip18
 
 


Sziasztok csajok :D

Joli!!! Egyszerűen gyönyörű csajszid van :wink:
A depreszió valahol természetes szülés után, sajnos sok anyuka átesik rajta, én is az voltam,de ez szerintem természetes hiszen nagy változáson mentél keresztül , hisz egy kis csöpség lépett az életetekbe, akiért már felelős vagy, de a gyerek a legszebb dolog a világon! és az már jó ha jobban érzed magad :) ezután már csak jobb lehet. :wink: Gyere nyugodtan és mond el mi bánt, szerintem ezzel nem zavarsz senkit :roll:

Ancsa!!!
Igen nől már a kutyusom mint a gomba, imádom :lol:
De jó,hogy a barátnőddel együtt vagytok várandósak :D gratula nekik!
Akkor jövőhéten már biztosat tudnak mondani,hogy csajszi a pocaklakód??

Onlány!!! Bocsi,hogy nem válaszoltam,bizti átfutottam :oops:
A meddőségin megvolt "minden" vizsgálat ,ami nekik fontos, és ott mindent rendben találtak nálam, elvileg a páromnál van a bibi... :roll: hát nem tudom , majd meglátjuk,hogy sikerül a következő és ha nem ,akkor rákérdezek,hogy nem kellene-e még plusz vizsgálat..

Tünde!! Kérd is ki magadnak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: te sűrűbben jössz mint én :oops:

Csip! Örülök,hogy minden rendben van :wink: hamarosan jönni fog az a baba.
A pasik az ilyenekre jobban érzékenyek,az én párom már most azt mondta,hogy tartsunk szünetet mert ő ezt nehezen viseli, meg azt is ,hogy szenvedni lát..
Adj neki időt, biztos félt téged !! amin keresztül mentél.

Szép napot lányok!! Sajnos dög meleg van, én nagyon nehezen viselem, aki tud menjen pancsizni!!! :wink:

EDI
ediii
 
 


csip-csip18 írta:Tünde:De, jó, hogy vagy :D Most Én lehet le vagyok maradva, vagy valki már szerintem kérdezte, de Ti mostvégü együtt lktok???Apa ott van nálad???Arra emlékszem, hogy meloja még mindig nincs :(


sajnos amíg nem talál melót, addig nem tud ide költözni... nem engedhetjük meg magunknak, hogy otthagyja a jelenlegi jól fizető állását és itt meg munka nélküli legyen ki tudja meddig... :( ez van, de hát más is él távkapcsolatban, nem olyan borzalmas! minden hétvégén együtt vagyunk, de pillanatnyilag ennek is örülni kell, más hasonló helyzetben lévő párok ennél ritkábban találkoznak... :shock:
ha megszületik a baba, természetesen kivesz 2-3 hét szabit, és itt lesz velünk...
a továbbiakban pedig folytatjuk az álláskeresést! nem adjuk fel!

szuper meglepi apától a hétvége Neked! biztos jót fog tenni nektek ez a pár nap kikapcsolódás! aztán nem ám alvásra pocsékolni az időt!!! :wink: :wink: :wink:

Ediii sziiiiiiia! bizony-bizony, jöhetnél sűrűbben! nem csak a babaügyekről lehet ám itt beszélgetni! :wink: és kérünk szépen képet a kutyusról!!!

Kép
gtunde75
 
 


tünde!
augusztus 7-ig? amit én láttam 30napos előrejelzés, annál 23. után már nem megy 30 fölé (spec aug 6-7re 22-23 fokot ígér... és ajánlom, hogy igaza legyen!)

Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sziasztok!


csak gyors bejelentkezés, mert most indulunk a kórházba :( szegénykémet nagyon megfogják kínozni, pláne a szemészeten. NAgyon drukkoljatok nekünk, hogy ne könnycsatorna-átmosás legyen!!! Szegénykémtől már napok óta bocsánatot kérek, hogy ilyen fájdalomban fogom részesíteni, de hát nincs mit tenni, jobb mintha beteg lenne "örökre" a szeme. A szívem szakad meg érte. Anyóst megkértem, hogy jöjjön el velem és ő vigye be, mert én nem tudom végignézni ezt.

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
onlány
 
 


hali!

onlány!
na? mi volt?

voltam uh-n... a gyerek eszméletlen lusta. alig kegyeskedett megmozdulni (bezzeg nővéremé pörgött, mint az anyja :lol: ). de minden OK, 2 hét múlva kontroll...
ja, és olyan hatalmas, hogy már rá sem fér a képre :)
méretileg OK, kb tartjuk a 18 hetet :)

én annyira... de annyira megnyugodtam...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


jah... és íme ő:
Kép

hát mondom én, hogy már nem fér rá!!! :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


itt. hihetetlen szerencsénk volt. Úgy indultun neki, hogy a szemészetre megyünk. Álmunkban sem gondoltuk volna, hogy ott 10 perc alatt se végzünk. Sajnos átmosták a szemét+kötőhártya gyulladása is van. Még jó hogy jött anyós, mert én olyan ideges voltam, hogy ki kellett mennem mert az ájulás kerülgetett, a szívem meg majd kiugrott a helyéről. De túl vagyunk rajta. Ment a műsor a felvételnél. Direkt felhívtam őket és azt az infót mondták, hogy csecsemőket csütin 11-12ig néznek. Erre ott vágják a pofákat és úgy beszélnek az emberrel... azt mondja a csja, hogy mit akarunk itt, mikor 10ig volt rendelés :shock: Mondtam neki, hogy akkor az ott mi. nem válaszolt. Kérdem, csecsemőket behívják előbb? Majdnem lenyelt emiatt... :shock: Azt mondja, hogy itt mindenki csecsemőnek számít, különben a felnőtt rendelésen ülnének. Jó... mind1. A dr. normális volt.
Mondom anyósnak, gyorsan szaladjunk át a Heim Pálba orthopédiára és bőrre. Rendi volt a betegfelvételis, elintézte, hogy gyorsan hívjanak be, mert pici a baba. Erre a kollegája ugatott emiatt vmit nekem. Azt hittem ráborítom az asztalt. Azt mondta, hogy a bőrön várnak, siessünk. Ácsorogta,, nyílik az ajtó, kijönnek, mennek be, de senki nem hívott. Gyorsan beosontam, köszönök hangosan. Semmi. A függönyt épp el akartam húzni, hogy rákérdezzek mivan, mert az orthopédia sorba beállnák. Ekkor kitépi az aszisztens a függönyt és úgy ordított velem, hogy mit képzelek. Elnézést kértem vagy 5ször, erre jön ki utánam és csinálta a műsort :shock: Na engem sem kell félteni, ha eldurran az agyam, csak én kultúráltan küldöm el a sunyiba. Nem értett a szóból. Nyomta a szöveget. Mondom neki, hogy már 10x bocsit kértem, részemről be van fejezve. erre: részéről nincs. Hátat fordítottam neki és elkezdtem anyóssal beszélgetni. Aztán észrevette magát, hogy nem figyel rá senki. Hát itt megijesztettek: nincs teendő vele, de mindenképp koponya és hasi uhu kell. Kérdem mér. Válasz: nehogy a belsőszervét is megtámadja ez a daganat :shock: :shock: :shock: :shock: mivan???????????????? de nyugtatott, hogy semmi baj nem lesz. De akkor is, mit ilyeszteget? Nem találok erről a részéről semmi infót!!!!!! Valaki segítene nekem? Vagy tud vmi okosat mondani???
Orthopédián kedvesek voltak, nincs csípőficama, minden okés. Dr-nak nagyon tetszett. Játszott vele. Csikizte a köldökét :lol: Az a dr volt, aki nekem is :oops: Úgyhogy gyakorlatilag 1órán belül 2 intézményt megjártunk (3helyen voltunk)
Julcsi, de édi! Mekkora! Tudom mondtad már, fiú. De itt nem mondták???

Ja és még vmi észrevét: Lizának az 1. uhu képén 2 vmi volt!!! (ikrek) Hanira meg a bőrgyogyin azt mondják, hogy az ikreknél szokott előfordulni inkább. Néztem bambán. Kutatások azt mutatták ki, hogy ikreknél vagy ha a terhessség annak indult... na tessék. 2szer ikreim lettek volna? Mi lesz a 3.nál??? :shock:

Kép
Kép
onlány
 
 


onlány!
ez nagyon gáz nap lehetett! ilyenkor örülök, hogy egy fehér köpennyel sokmindent el tudok intézni.

a doki most is látott valamit a lábai között :) bár mivel manóka nem volt hajlandó megmozdulni, így nem tudta rendesen megnézni... de mondta, hogy ha nem lenne biztos benne, akkor nem mondta volna már korábban.
de majd 2 hét múlva újra megnézzük :)

méretek:
bpd 42, hc 149, ac 119, femur 24,4 humerus 24 mm... szóval nagy már :)

ikrek:
a terhességek nagy százaléka ikerterhességnek indul (hiszen a fajfenntartás a több utódra programozta be az embert is), de mivel az ember nem arra van kitalálva, hogy több babát hordjon ki egyszerre, így a természet sokszor már idejekorán szelektál.
egyszer volt egy tvműsor, ami arról szólt, hogy az egypetéjű ikrek nem teljesen egyformák, hanem egymásnak tükörképei... és azt próbálták igazolni, hogy lényegében a balkezes emberek mind ilyen "tükörképek"... szóval ők tuti nem egyedül kezdték az életüket.
hogy ebből mi igaz és mi nem? fene tudja...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


ahoi!
jóreggelt kívánás gyanánt a tegnapi fotó szereplőjének megmutatom a lakhelyét :D
Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt....

Juli: jaj de cép.....nagyon tetszik :D

Onlány: Akkor sikerült és még gyorsak is voltatok, ebben a hőségben :?

Tünde: értem, na de majd kiveszi a szabit de jó lesz :D

Tegnap elmentem vásárolni :D Készülök holnap Siófok :D Remélem nem fog esni az eső...Vásároltam magamnak fürdőrucit, melltartót, szerettem volna még valmi lenge rucit, de sietnem kellett kozmihoz... Tudjátok mennyiért???Röhelyes árrért!!!!!1250 Forint=Fürdőruha!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Apával este roszalkodtunk :oops: :oops: :oops:
Aztán most meol...
Szép Napot!!!
csip-csip18
 
 


csip!
köszi :) azért kíváncsi vagyok, hogy ha visszajön a dokim szabiról, mit fog szólni hozzá... bár, most már ideje, hogy látványra is nőjjön, ne csak a mérleg szerint :)

1250??? ennyiért remélem vettél kettőt, és rosszalkodás közben hagytad, hogy apa letépje rólad az egyiket ;)

jó munkát! (szegény... ebben a hőségben...)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


jó reggelt!

Julcsi, kezd alakulni a pocak!!! csini
Csip, iriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiigy!

Mi történt tegnap?????????????? Kiborultam, nagyon kiakadtam! Lizát elvitte anyám, mert ugye mi krh-ba voltunk. Hazaértünk kb 2fele -nemtom pontosan-, megetettem a picit ledőltünk. 6kor ébredtünk! Gondoltam nem hozom haza, mert Gyula nemsoká jön. Jött is. Majdnem leseggeltem, mikor megláttam! Azt mondja Gyula, hogy valami fura rajta. Mondom a haja!!!!!!!!!!!!!!!! ááááááááááá fél éve növesztem a frufruját, hogy hosszú legyen. Akinek hosszú, az tudja, milyen kínnal jár, mikor még nem tudja elcsatolni és a szemébe lóg. Na fogta apám és levágta!!!!!!!!!!! Megkérdezés nélküll, ráadásul cik cakba, itt belevágva, ott véletlen elkapta az olló és ferde! Nagyon durván! Hát nem vágták zsebre azt, amit tőlem kaptak, mert felhívtam őket. Anyám állította, hogy nincs otthon. Sztem csak féltette tőlem. NEm bírtam cérnával és beültem a kocsiba, elmentem hozzájuk. Apám tvzett... méghogy nem tudja hol van... Egyből gyorsan kezdték becsukni az ablakokat, tudták, hogy kivagyok és féltek, nehogy a szomszédok meghallják a hangos beszédet. A magyarázat: rángatta a fejét, mert a szemébe lógott. Mondtam neki, azért vannak a csattok és gumik a táskájában, amúgy meg nem rángatja, 1szerűen összekellett volna kötni

Kép
Kép
onlány
 
 


onlány!
jajj, szegény kiscsaj! gondolom hogy kiakadtál rajta...
ilyeneket olvasva kifejezetten örülök, hogy kukacos lesz... géppel letúrjuk, oszt jóvan :lol:

köszi neked is a poci-dicsit.

b@sszus! ránéztem a tickerre: mindjárt félidő :D

nemsokára indulok a strandra... kell egy kis napozás (meg d-vitamin :))

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Onlány: jól tetted, hogy átmnetél(bocsána ) :oops: De Én semm bítam volna megállni...Teljessen megértem a heelyzetet, nekem is van egy ismerősöm 3 éves lányával és nem áll jól neki a frufru :D és növesztik és haj csattal folyamatossan oldalr tüzi, de tök ariugy a kiscsjszi :D

Juli: basszus persze, hogy mondom veszek még 2 is...de hát ez amit vettem fekete-fehér(márvány szerű) a többi viszont egy színű volt...szerencse, hogy nem vettem meg az egyszínűt, mert felprobáltam és teljessen mind 1 volt mien méretet vettem fel a bugyi folyamatossan olyan volt mint ah jól belefostam volna :D
Igy maradtegy darab nekem :D
csip-csip18
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsánat, hogy eltüntem, de először is elutaztunk anyukáméknál, ami sajnos nem sikerült túl jól, mert Nóri nagyon nehezen viselte, 2 nap után fel is adtam és haza jöttünk. Aztán apa és Kristóf rábeszéltek, hogy menjünk el Zalakarosra, de ott meg a meleg kínozott minket, így onnan is haza jöttünk 1 nappal hamarabb. Most pedig várjuk a frontot, hogy enyhülés legyen.

Nóri keveset eszik, össze izzadunk, próbálok fekve szoptatni, úgy talán jobb kicsit. Kristóf egyfolytába menne ki, szegénykém nem érti hogy nem túl jó ilyenkor kint lenni.

Amúgy jól vagyunk minden rendben.
Ami nagy újság, hogy Kristóf nappal pelenka nélkül van, és szól, ha pisilni kell. :)

Joli
Én Kristóf születése után voltam depis és mi is sokat veszekedtünk apával, de leginkább az én hülyeségem miatt. Mindent a szivemre vettem, minden rosszul esett, de ezt csak utólag láttam be. Üljetek le beszéljétek meg a dolgokat, kicsit kedveskedj neki apróságokkal, hátha ő is viszonozza, mert ha ez így marad túl sok jóra ne számíts.
Azért az a januári együttlét nagyon régen volt, Tomi nem akarja?

Juli
Leestem a székről, hogy már te is 18 hetes vagy. Csodaszép a képen a babád, tudjátok már a nemét?

Kitti
Bocsi nincs sok időm olvasni, mi újság veled most?

Tünde
Lassan a finishben vagy, hogy bírod a meleget?

Edii
Neked mi lett a cisztával?

Ha valakit kihagytam ezer bocsánat.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok Csajok!!

Sajnos nem tudok visszaolvasni, csak életjelet adok, mert megint rohangálok, este pedig jönnek Csabi barátai, egy pár , ahol a lány szintén babát vár, egy hónap van köztünk, már nagyon várjuk őket :D

Jövő héten pótolom a lemaradásomat!!

Mindenkinek nagyon szép hétvégét! :wink:

Puszi
Ancsi

KépKép
gyancsi
 
 


Ancsa: Na helyes, hogy legalább lejelentkeztél :D zért várunk majd mielöbb hosszadalmasabban :D :D :D Vajon mi lesz ott a téma a kétcsaj között ???? :lol: :lol: :lol:

Suzytünder: jó, hogy jöttél :D Na akkor reméljük jobb lesz, ha kicsit lehül az idő...Kerteddel mi van???Sikerült megcsinálni??Valmi nyári könnyű fini kajcsit, nem dobnál fel???:D Mindig Te adtál jó ötleteket vagy akár süti olyan sok a gyümi :D
Jol vagyok, túl vagyok mindenen a kontrollon is..Most úgy vagyunk, lesz ami lesz....Ha jönn jönn ha nem akkor majd jönn :wink:
Teljesen jó ez így, együtt vagyunk mikor jó :D nem pedig kényszerből...mert most együtt kell lenni...jó lenne együtt lenni szöveg...
Szóval összhangban vagyunk most mint Tini korunkban :D :oops:
csip-csip18
 
 


sziasztok!

hoztam Nektek képet! :lol: :lol: :lol:
összehasonlításképp:

20+5
Kép

és ma készült, azaz 35+0 :lol:
Kép

Kép
gtunde75
 
 


AZTAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


tünde!
atyaég!!!

susy!
pöcsösünk lesz :D igaz, most nem mondta annyira egyértelműen a doki, mint a 12hetesen, de csak azért, mert nem is látta rendesen. na hát! egyszerűen nem volt hajlandó a gyerek irányba állni :) de azt mondta, hogy még ilyen rossz képen is látni lehet valamit :)
majd 2 hét múlva újra meózzuk... bár... azt mondják, a kukac még az utolsó napokban is odanőhet :D de el tuti nem tűnik...

azt nem csodálom, hogy a picur rosszul viselte a környezetváltozást főleg ebben az időben... amikor egy egészséges felnőtt ember is nyűgös... nem tud aludni...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Susytunder szerintem ezt a meleget senki sem viseli jól... tök mindegy, hogy terhes vagy nem... írtó szerencsés vagyok, mert tudok aludni és nem vizesedek... gyakorlatilag semmi panaszom nincs! lehet, hogy így a végére ez változni fog, de még akkor is nagyon szerencsésen végigvittem a dolgot sztem...

Juli nahát... hol tartod azt a gyereket??? :shock: :wink:
méghogy súlyfelesleg...
:roll: mondd, mégis hol??? :lol:

Csip nagyon jó vásárt csináltál a fürdőrucival! :) szupi hétvégét Nektek!!!

Onlány sajnálom! :? az összes sz*rságot! :? :(

Kép
gtunde75
 
 


tünde!
a képen én sem tudom, hogy hol a súlyfelesleg... de a 80 kiló az 80 kiló (itthon 82 :o)
párom mondta, hogy biztos a verebek hordták össze... (meg azt is mondta, hogy szemből kellett volna fényképezni, akkor tuti látszódna, hogy hol vannak a kilók :) ja akkor éppen csak a pocak nem látszódna)

egyébként komolyan nem vagyok kis darab... de hát Kírus és Joli is látott már... ők tudják :)

hát, nem irigylem azért ezt a hatalmas pocakot ebben a melegben én sem... ha lehet, ennek nagyon örülök, hogy még nincs pocim (egyébként mindig is tavaszi babát szerettem volna, azzal az egész nyarat megúsztam volna)

ja, délután is voltam strandon. bejöttek tesómék. hogy unokahugi milyen ügyesen úszik karúszóval :D hihetetlen. a neki mély vízben is (addig mertük bevinni, hogy azért a mi lábunk még érjen le)... sőt, igazából csak ott, mert sajnos (ahova letelepedtünk) nagyon sok kagyló meg csiga volt, így le sem tette a talpacskáit, mert mindjárt kiabált, hogy "szúr, szúr".
de édes volt. kint a víz szélén homokozunk az anyjával (meee a vödör meg a kislapát nekünk/miattunk volt ott biztosan)... ő egyszercsak lehajol, megmossa az arcát, a karját, pocakját... aztán nekiindult a víznek :o azt hittem, megzabálom :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Kitti
nagyon helyes. Tudod nekem is úgy fogant tavaly Nóri, hogy elkezdtük a konyhát szétverni, felújítani. :wink:
Háááát... mostanában nincs sok időm sütni- főzni, de ami nálunk most a melegbe sláger az a gyümölcs rizs és a gyümölcsös limonádé.
A gyümölcs rizst gondolom ismered a limót pedig tele vágom gyümölccsel és be a hűtőbe. nagyon jól hűsít és finom is. Na persze apának elmaradhatatlan a gyümölcsleves az minden héten van, nekem is jó a tejcsinek jót tesz.
Van egy új süti receptem a boci süti. ha kéred (kéritek lányok) szóljatok.
Grillezéshez van még receptem, bár nálunk az sem nagyon megy mostanában, sajnos ez a nyár így fog eltelni, Nórikám nem nagyon hagy időt nekem semmire.

Tünde
Micsoda giga pocakod van. És még jól is tűröd a meleget, szerintem te nagyon könnyen fogsz szülni is. :)

Juli
Akkor gratulálok a kisfiúhoz! Biztos nem nézték be, bár a lányok szoktak egyértelműek lenni. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: