Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok...

Onlány: Akkor most mg ott vagytok anyóséknál????Mikor költöztök be???

Ancsa: Mit festetek ma??Illetve mien színűre :D????

Tünde: Hát lassan szülsz :D Nem izgulsz???

Juli: Mi nem a polcot nézzük :D Tök Édibéni vagy, ahogy fogod Áronkát :D :D :D
miből gondoltad, hogy a megszakításos védekezés bármennyire is hatékony??? kb annyira, mintha rögtön utána elmennél mosakodni... :arrow: nme értem, most mit akartál ezzel mondani nekem :oops: :(
(egy pár ismerősöm így van és mégsemm eset teherbe..., mosakodás, semm ér semmit???Ezt semm gondoltam volna!!!)

Amúgy Én most anniyra boldog vagyok, képzeljétek tegnap 4 új vendégem is volt :D Megnézztem mennyit kerestem és ez volt a csúcs idáig nekem 2009 január óta :D Anniyra feldobot :D és holnap is jövök körmözzni :D Ma meg Péntek és holnap munka után meg Grill party :D Fergetegessen jó lesz :D
Amúgy nem jött meg :roll: A hőm meg...HÁT...37.1. (46 napom) :shock: És multhónapban ugyan annyi volt mint most :shock: ugyan úgy a 46 napomon...52 nap meg pozi teszt :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
csip-csip18
 
 


sziasztok!

az augusztusi topic-ban éjjel megszületett az első baba... :shock: :lol: a 35. héten (biztos adat, mert lombikos), és képzeljétek, 2920 gr, 49 cm... :shock: :shock: :shock: mekkora lett volna, ha időre jön??? :roll:

és akkor válasz a kérdésetekre: de igen, kezdek izgulni, de igyekszem elhessegetni ezt az érzést! :shock: végül is nagyjából kész van a babasarok, még 2 polcot szeretnék felfúrni... aztán jövő héten szerintem elkezdem a kórházi pakkhoz begyűjteni a cuccokat... ki tudja... inkább legyen meg előbb, mint ne legyen mivel bemenni a kórházba... még hálóingem sincs... :?

köszönöm a pocakdicsit :) ezt a felsőt évekkel ezelőtt vettem valami Promod-os leárazáson... álmomban sem gondoltam volna akkor, hogy ebben leszek kismami.. :)
egyébként az elmúlt évek divatja nagyon kedvez a kismamáknak, mert ezeket a tunikákat lehet hordani pocakkal és anélkül.. mondjuk én annyira nem divatozok, sokkal inkább a sportos a stílusom... most már... :lol:

Juli igen, kenegesd ezerrel a pocakot, mert most fog elkezdeni nőni, de rohamosan!!! én most esténként a tégelyes sötétkék níveát használom, reggel a sötétkék nívea testápolót... ha ennek ellenére kirepedek, akkor nem tudok mit csinálni, hisz nem létezik zsírosabb krém szerintem a világon... :shock: :lol:

Csip reméljük azért nem lesz baj, és szimplán csak késői peteérésed van... :shock: :D

Ancsa igen, érdemes várni a babakocsi megvételével, mert valóban nem mindegy, hogy mikor jár le a gari... ez mindig lesz az üzletekben, max ha pont nincs abban a színben, akkor megrendelitek és 2-3 hét alatt megjön! egyébként jó kis verda, nálunk a telepen van egy, és nagyon szeretik... :)

Onlány olyan jó, hogy jöttél... kicsit haldoklik a topic, 4-en próbáltuk tartani a frontot, az anyukák ritkán jönnek, Zsu és Ediii is itthagyott minket... :(

nem, sajnos a párom még nem talált munkát, de most már jobb is így, mert ha új munkahelyre kerül, akkor az első három hónapban ugye nem nagyon vehet ki szabit, de így akkor az első hetekben otthon lehet velünk... aztán reméljük ősszel talál valamit... hihetetlen... 10 hónapja keres munkát... :shock:

mi amúgy jól vagyunk, egyetlen panaszom, hogy éjjel nagyon sokszor begörcsöl a vádlim, illetve elől a lábszáramnál... :( emiatt néha nagyon keveset sikerül aludnom... tegnap este kitaláltam, hogy megpróbálom, hogy milyen, ha felpolcolom... igen ám, de nem nagyon van mivel.... azon gondolkoztam, hogy hogyan tudom úgy megoldani, hogy este még felpolcolt lábbal tudjam nézni a tv-t, és ez lett belőle... :lol: :
Kép

aztán valamikor az éjszaka közepén sikerült az egész kupacot lerúgnom az ágyról... volt hangja! :lol: :lol: :lol:
de lényegében használt! :lol:

Kép
gtunde75
 
 


köszi a poci-dicsit :)

csip!
nem akarsz ellőni egy tesztet :?:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

 
 

Nem akkarok!!!!!Szó semm lehet róla!!!!!!Hülyét is kapok :shock: :shock:
Inkább majd kiderül minden csütörtökön!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Na mi ez itt kérem szépen???

Lassan zárok és irány haza...Eléggé punnyadt is vgayok, sikerült megcsinálni a körmömet nem kis mutatvány volt, hisz ujjat tettem fel....

Kellemes Hétvgét
csip-csip18
 
 


jó reggelt!

Csip, helyzet? De jó, akkor beindult az üzlet :) NEm, nem lakunk anyósnál, az előző hozzászólásaimban pont ezt írtam le :) hála égnek már Harasztin vagyunk, csak albiban. Aug 15ig vettük ki.

Tünde, háááááááát nem semmi, hogy 10 hónapja nem talál felétek munkát :shock: nagyon durva. Te még dolgozol????????? :shock: Irigylésre méltó! Én lusti voltam, bár nekem abszolút nem volt nyugis a munkahelyem, az ügyfelek miatt.
Micsoda felpocoló rendszer :lol:

Julcsi, csinos vagy! Meg ne haragudj, nem tudom hogy előtte hogy néztél ki, de én nem nagyon látom a pocakod, csak olyan épphogy -mint aki jól lakott :) -

Kép
Kép
onlány
 
 


szép napot!

onlány!
hát épp ez az!
jelenleg még csak kövérnek érzem magam... de pocakosnak a legkevésbé sem :(
egyébként köszi a csinosnak titulálást :) bár nem tudom, hogy 80 kiló körül hogy lehet ilyet mondani :oops:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Ancsa, úszás!!!!!!!!!!?????????? Jujjj, de irigy, pláne most! :( Ja, nagyon hiányzott a piri.... de! így tán jobb, mint Lizinél volt, mert ott nem szoptattam és ott azonnal kellett volna, hogy megjöjjön, csak 5hó múlva jött meg és nagyon rosszul voltam. Konkrétan majdnem elvéreztem... A gyermekágyas időszak, ill közvetlen szülés utáni vérzés az lófütty volt ahhoz képest. De pl tegnap semmi nem volt, ma megint valamicske. Én ezt nem értem.

Kép
Kép
onlány
 
 


áááááááááááá Julcsi ilyet ne mondj!!!!!!!!!!!!!!!!! Nekem vannak ilyen hülye képzeteim. Fogyóznom kéne, ill elkezdtem, most 2napig gyüminapoztam, most a R.R újságjából lopom az ötleteket. MEg bicajozok, sétizek

Kép
Kép
onlány
 
 


onlány!
sajnos nem kevés felesleg van rajtam... nem véletlenül b@szogat a dokim a hízással...

sztem te még ne fogyózással törődj! ráérsz arra ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


de kell nagyon kell, ráadásul teljesen kész vagyok azért, hogy mozoghassak. Sajna 2 gyerek mellett meg egy építkező férj mellett, aki napi 14órát van ott és nincs 7végéje se, nahéz megoldani.Anyámat meg megkérni... hahahaha Jaj. Nagyon el vagyok szörnyűlködve azon hogy annyi vagyok amennyi, mikor régen kockahasam volt. Na de ugye elkezdtem szedni a fogigátlót aztán meg az asthmámra a steroidokat és elkezdtem nőni :( NA mind1 nem rinyálok. Szal, csinos vagy, de tényleg! Hidd el! De a párod is tuti mondja neked

Kép
Kép
onlány
 
 


hány cm vagy amúgy?

Kép
Kép
onlány
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors kérdés.

Kismamik! Nem kell valakinek komplett homeos cucc szüléshez? Én alig használtam belőle, szivesen oda adom valakinek, aki használni szeretne a szülés homeos cuccokat.

Onlány
Köszi a gratulációt. Szopi nálatok végül bejött?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Helló Csajok!!

Csak beköszönök, mert nincs időm sajnos részletesen írni, nem is tudom mikor fogok tudni jönni, mert holnap strandolunk, aztán délután jönnek át a barátaink, hétfőn reggel pedig indulok a barátnőmmel, az ő kisfiával és Lili babával a hasamban a Balatonra és csak pénteken jövünk vissza, csapunk egy görbe hetet pasik nélkül :D

Mindenki vigyázzon magára!!

Puszi
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


onlány!
170 cm vagyok (168 és 172 között mértek már mindennek :)) és most olyan 80 kg körül. de a 72 kilót is csak akkor sikerült elérnem, amikor tavaly nagyon ramaty állapotban voltam... a betegség előtt olyan 82-84 körül mozogtam.

ancsa!
Lili... de édes :) szép név. Ajsi is sokáig Lilinek készült.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sziasztok!

Ancsa jó pihenést, szép időt Nektek! :) mi tegnap strandoltunk, de én nem mertem bemenni a vízbe... :( rengeteg ember volt a medencében és nem is volt olyan hűűűű de tiszta... lehet, hogy hülyeség, de féltem, hogy baj lesz... :shock: :?

Juli háááát, nem tudom, lehet, hogy soknak hangzik a 80 kg a magasságodhoz, de a képen egyáltalán látszik, hogy felesleged lenne... biztos nagyon erős és nehéz a csontozatod... a képen teljesen normális az alakod! :)

Susy én fogok szedni homeo-t a 36. héttől! a szülésznő 3 féle bogyót írt fel, és azt hogy hogyan kell adagolni... :) de majd csak akkor veszem meg... :lol: hátha Zoé előbb jön... :wink: :lol:

Onlány bizony, még dolgozom! nem szeretnék ellustulni! hajlamos vagyok a bepunnyadásra és a depire, ha otthon maradok... 45 m2-en élünk, nincs annyi tennivaló, hogy kitöltse a hétköznapjaimat... :) lehet, hogy augusztusban már csak 4 órában fogok dolgozni, nem tudom...

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok...

Én is csak gyorsan :D Ma ez a 49 napom :? És a mai hőm:37.1 volt, tegnap meg 37.2 volt.

Szóval még mindig nem jött meg :shock:

Puszi
csip-csip18
 
 


Na hallo kismamik!!!

Hun vagytok???

Én itten, melozzom, ebben a jó kis fasza melegben :?
Képzeljétek a hőm, mg mindig 37.1!!!!
De teszt nincs, és nem is lesz!!!!!!Tartom magam ahoz!!!!
Majd csütörtökön kiderül....
Csak nem tudom, mit szól majd a dokinéni...baj-e ez most, vagy baj lehet-e belöle?!??!

Szép napot!!!!
csip-csip18
 
 


hááááááááááát Csip, nem tudom... :shock: most már marha kíváncsi vagyok, hogy mi lesz csütörtökön!!! :? azonnal gyere a hírekkel, ha már tudsz valamit!!!!

Kép
gtunde75
 
 


Tünde: Jönni fogok :wink:
csip-csip18
 
 


csip!
mikóóóó lesz mán csütörtök??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

megjött az integrált tesz eredménye :)
down-szindróma 1:20000
edwards-szindróma 1:50000
:D :D :D
hazafelé megvettem az első ruginkat :D :D :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli szupi!!! :lol: :lol: :lol: :lol: örülök az eredménynek!

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok!!!!


Tegnapi Reggeli hőm 37.1 volt megint...Na mondom elmegyek a rossmannba veszek tesztet. Lily 25-set (ami pisibe márogatós) Mikor terhes voltam Februárban akkor is ezt vettem és hangya fasznyi volt a második csík első pisiből, már dobtam ki a kukába, mikor a napsütés alatt, mintha ott lett volna...De ide is felraktam és nem is lehetet látni a második csíkot!!!!Ezek után vettem Corexet a Dm-ben ami csepegtetős, na azon szabad szemmel látható volt a két csík délután!!!!
Na most megcsináltam a Lilyt, de semmit nem láttunk rajta a barinőmmel, sajna(második pisiből) Dm-m meg nem volt a közelben...Szóval egy csíkos lett....Ma reggel meg már nem is csináltam meg, mert holnap megyek az orvoshoz...
Ja és persze a mai hőm 37.1 megint!!!!!
Esküszöm nektek lányok, ilyet még nem basztam, 6 nap nem mozdul semmere semm egy 0.1 tizedet semm...Mindig 6 kor mérem és 5 percig!!!!!
Hát ezek vannak!!!!

Viszont segítsetek már nekem!!!!
Ha valakinek megfog jönni, akkor mnyh mien vastag vagy vékonyodik???Mert ha vastag akkor az igen csak terhességre utal....Mikor Én elöször mentem orvoshoz és nem láttak semmit akko volt 8 mm a mnyh...
csip-csip18
 
 


csip!
mielőtt megjönne, elvékonyodik kissé a nyh, és fel is ritkul egy kissé... szóval már elkezd leválni.

nem tudom, hogy sajnáljam-e az egy csíkot... mert azért így műtét után nem lett volna szerencsés... de majd a köv ciklusban :!: :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


jah... Jó reggelt! :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli, de nem jött még meg....és a hőm maradt a helyén :roll:
csip-csip18
 
 


csip!
tudom, hogy nem jött még meg... de ennek a műtét után számtalan oka lehet. ezért is mondják, hogy 6 héten belül meg kell jönnie, ha nem, akkor irány az orvos.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Értem, de az oknak akkor lennie kellene valamiféle fájdalomnak vagy bőséges vérzés vagy láz vagy ilyenek, de ilyen nálam nincs....
Hát nem tudom, de most már egyre jobban érdekel, hogy kkor mi is van vagy lehet :roll:
csip-csip18
 
 


csip!
sajnos előfordulhat az is, hogy ugyan vérzel... csak nem tud kijutni... persze ez azért általában fájni szokott... (én még mindig a babára szavazok :))
de most már nemsokára kiderül, hogy mi van.

csajok!
én totál ledöbbentem... én mindenhol azt olvasom, hogy 18hetesen van a genetikai uh... és csodálkozom is, ha vkit 1-2 héttel későbbre hívnak... erre ma mit mond a doki? a 20. héten lesz uh... azért mentem, h jövő hétre kérjek időpontot!
mondtam is neki, hogy egy elsőbabás kismamát, aki még a magzatmozgást sem érzi, kegyetlenség 8 hétig a bizonytalanságban hagyni... így is egy órát vártam, hogy kiürüljön a terhesgondozó... és hogy a védőnőnek legyen ideje szívhangot keresgélni (mert hogy ilyen korán nagyon ritkán találják meg... hozzáteszem: a terhesgondozóban a szívhanghallgató kb 40 éves szerkezet :shock: :oops:)
a lényeg: lesz jövő héten uh (doki azt mondta, legfeljebb duplázunk :)) és majd fél óra keresgélés (először védőnő, aztán doki) után nagyon halk szívhangot is sikerült a dokinak a gépből kicsikarnia :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


De jóóóóóóóóóóóó :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Sziasztok!!

Arik a pocakok csajok!!! :wink:

Juli!
Hát igen itt Baján ez van, nekem is ugy a 20.hét táján csinálták a 18 hetes uh-t, azt mondta a védőnő hogy ezt kérték a dokik hogy így legyen...
Mész halfőzőre??
Olvastam a naplód(Hoxa), azt hittem meghalok a nevetéstől(Ajsi beszólás) :lol: :lol: :lol: :lol: annyira kis édi lehet!!!

Csip!
Ebből bizony lehet baba akkor!! Na de majd holnap kiderül!!!

Hoztam pár képet!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Kírus: tündérka a herceged :D
csip-csip18
 
 


Kírus a 18-as karika nagyon jópofa!!! :wink: :wink: :wink: :lol: helyes pocok! :lol:

Juli nekem is a 20. héten volt a genetikai! :) és igen! kegyetlenség!!! :wink: :wink: :wink: de elmondom, a következő a 30. héten lesz... :(

Csip várom a holnapot! gondolom Te is! :shock:

nálunk minden ok, tegnap voltam dokinál... méhszáj zárt, szívhang jó erős :)

Kép
gtunde75
 
 


kírus!
édes a kiccsávó!!!

nekem végül megcsinálja Tóth dr 18hetesen... aztán ha kell, 20hetesen ismétlünk (ha még nem látja rendesen a pici szivecskéjét)

halfőzésre megyek. párom unokatesójáék jönnek pestről már pénteken. este koncertek, szombaton itthon főzzük a halat a vendégeknek is (pontosabban apa főz, mert ez ffi munka :)), aztán hajrá duhajkodás :!:

na a Pupák tud még ennél cifrábbakat is mondani (csak hogy a többiek is értsék: unokahugi elmagyarázta, hogy anyája pocakjában bobaci van, juji -ez lennék én :D- pocakjában pedig ebéd!!! :lol: :lol: :lol: :lol:)

tünde!
örülök, hogy minden OK volt a dokinál :)

köv uh 26. hétre van beírva a tájékoztatóba... nehogymár a 30. hétig kelljen várni!!!
igaz, lesz közben a 4d-s... na meg akkor már mozog a babó... de most még semmi visszajelzés nincs arról, hogy jól van-e.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Tünde: nanááááááááá nem birok már nagyon magammal!!!!!
csip-csip18
 
 


Juli nálunk a 26. héten csak cukorterhelés, 30. héten uh, 36. héten uh és NST, kenet, és asszem még labor is... :)

Ajsi naggggyon ééédi! :lol: :lol: :lol: :lol:

Csip elhiszem! :lol:

Kép
gtunde75
 
 


hali!

ja, azt majdnem elfelejtettem, hogy tudjátok, hogy került anya pocakjába a bobaci? a tojkán :lol: :lol: :lol:

nálunk mindenkinek adnak egy "menetrendet":
12. hét vag.uh, nucha szűrés
16. hét vérvétel (afp, vércsop. ellenanyag, vdrl-teszt, vérkép, hepa)
18. hét (erre mondták, hogy már 20. hét -régi a papír :)) uh
20. hétig belgyógy kivizsgálás
26. hét uh + vérvétel (ogtt, kontroll vérkép és ellenanyag)
32. hét uh + vérvétel (kontroll vérkép és ellenanyag) + vizeletüledék
36. héttől nst hetente, cervix mintavétel, streptococcus szűrés
37. hét uh

szóval ha ezek után a 30. hétig kell az uh-ra várnom, akkor abba tuti beleőrülök...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli ahogy nézem Nálatok 5 kötelező uh van... nálunk csak 4!

Kép
gtunde75
 
 


jó reggelt!

Csip, kíváncsi vagyok, hogy mit mond a dr! A hőd ma milyen?

Julcsikám mikor derül már ki a neme? Annyira kíváncsi vagyok már!!! De hozzád kisfiút tudok elképzelni! Tényleg, amit írtál, hogy semmi visszajelzés nincs, hogy jól van e, magyarán még nem érzed mocorogni? Nemsoká fogod :)
40éves szívhallgató :-O azta! NEm gyenge!!! hát az az igazság, hogy nekem a védőnő az utolsó 3madban hallgatózott Lizánál. Most csak 3szor voltam, és kb 20.hétig :)

Kirus, nagyon édik a gyerekek! A fütyi - kitakarós meg :lol: :lol: :lol:

Tünde, nálatok sok a szúnyog? Gondolok itt az árvizes dolgokra. Lehet meglepem apát egy mecseki 7végi pihivel. Ott a tv toronynál van a cégnek egy gyünyürű "apartmanja".

Nálunk:
a mamát odavettük magunkhoz. Háááááát feladtam magamnak a leckét!!! 82éves múlt. Nem elég a 2 gyerek :D Szívesen vigyázok rá, de azért elég kemény 4ember után (2gyerek, 2felnőtt és én) dolgozni, úgy hogy teljes mértékben kiszolgálom őket, főzök mosok takarítok, stb. Szegénykét már úgy sajnáltam anyáméknál...

Tegnap vissza kellett mennem kötözésre -műtötték a lábamat, pontosabban benőtt körmömet- és gpssel mentem... hát úgy eltévedtem... sík ideg voltam. Amúgy a 2.ker.be kellett mennem, nagyjából tudtam az utat, de mondom az a tuti, ha viszem a gpst. Azt tudni kell, hogy direkt vettem egy újjat, mert a másiknak a szoftvere elavult és egy új gps kerül annyiba, mint annál a társaságnál a sz.frissítés. A lényeg, hogy teljesen az ellenkező irányba vitt, ráadásul fizetős autópályára és amitől teljesen kiborultam, hogy körbe körbe vitt. Vszínű azért, mert csinálják az autópályát és furán oldották meg a lezárásokat. HA legalább nem 10szer mentem el egy ponton (a rendőrők lézereztek a kivezető útnál a híd lábánál és szó szerint röhögtek, hogy 1óra 10percen keresztül folyamatosan körözök ott). UGye nem szoktam autóúton/pályán járni, így foggalmam sem volt, hogy merre az arra! Felhívtam Gyulát, hogy segítsen :lol: nevetni fogtok, ő az útvonaltervezőt nézte és navigált, nekem meg mondani kellett mit látok (épüet, tábla) és így sikerült kijönnöm a "csapdából" . A vicc az volt, hogy a hülye gps állandóan vissza akart fordítani és nem tudom hová akart elvinni, mert még 221km volt hátra.

Ancsa, hogy vagy? Tényleg, nem sikerül elintézni, hogy végig kihúzd tp-n?

Kép
Kép
onlány
 
 


Sziasztok...

Itten vagyok csak, gyorsan mert a barátnőmnél vagyok...
Ma megyek dokihoz...Fél 6 ra, nagyon izgulok már!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Persze a hőm maradt 37.1 :shock:

Szép Napot!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok csajszik!! :D

Nem hagyom itt a topikot :lol: , csak kellett egy kis kikapcs,ami nem a baba körül forog...., meg ugye nyári szünet van a isfiam meg itthon így programokat csináltunk,de most angol táborba van, tök üres a lakás nélküle, fura az a nagy csend :lol: :lol: :lol: ,de persze élvezem is ,mert így többet vagyunk együtt a párommal és ez már nagyon hiányzott 8)

Csip!! Igéretes a görbéd!! Én azért drukkolok neked,hogy baba legyen, a szervezeted úgy is tudja mikor áll készen...., ha jó emlékszem Tündének is utána sikerült :oops: majd jelentkezz a hírekkel!!

Juli!! Te egy igazi "harcos" Vagy :lol: :lol: :lol:
A dokidat te irányítod :lol: hogy csinálod??? :D

Kírus!! Gyönyörű a kis kukisod, jó az a 18-as karika :lol:

Onlány!!! Anyud nem foglalkozott a mamáddal?? vagy miért sajnáltad ott??
Jobbulást neked!!
Jó kis útvesztőbe voltál tegnap :lol: , de azért megoldottátok :lol:
milyen az élet két gyerkőccel??

Tünde!!! Úristen te hamarosan szülni fogsz :shock: ,hogy telik az idő...., apás szülés lesz??? Hogy fogsz szülni?? gondolkoztál már rajta, pl. kádban, széken , ágyban??

Szép napot lányok!!!

ui: Zsu nagyon eltünt, mi van vele, nem tudjátok???

EDI
ediii
 
 


Ediiiiiiiiiiiiiii:de jó, hogy jötél:D hol tartasz a ciklusban???Mi van volt most nálatok???Megy a drukkkkkk
csip-csip18
 
 


onlány!
drága! egy percig nem volt kérdéses, hogy kisfiú lesz :D nem is gondolkodtam másban... de a doki annyira biztos volt a dolgában a 12hetes uh-n, hogy nagyon meglepődnék, ha eltűnne az a kukac.
még tegnap is mondta, hogy igen, emlékszik rá, hogy mennyire egyértelműen látszódott :)

sajnos nem érzem még a mocorgást... de hát sovány sem vagyok, és így nehezebb. tesóm Ajsit a 22. héten érezte először :o
na meg ha olyan lusta a gyerek, mint az anyja, akkor örülhetek, ha egyáltalán hajlandó lesz a 40 hét alatt megmozdulni 1-2x :lol:

hűűű, mi tavaly szeptemberben a pcos talin voltunk gps-szel... egész úton mást sem hallgattunk, mint hogy "150 méter múlva... újratervezés..."

lábadnak jobbulást, családhoz kitartást!

csip!
hőd gyönyörű... a doki-látogatás miatt meg már én is tisztára izgulok helyetted is! :)

ediii!
az uh-t a terhesgondozóban intéztem, ő nem az én dokim (nem azért, mert nem jó orvos, hiszen tesómnak Ajsival is ő volt az orvosa, és most is ő... hanem csak mert nekem jobban bejön, ha "bolond" az orvos egy pöppet :lol:)

no, ráklikkeltem a ferti-s linkre... és már azon gondolkoztam, hogy tesztelni kellene... aztán láttam, hogy a dátumokkal valami nem stimm... :roll:
hol tartasz most?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli, azt tudom, hogy azt mondták, de bizti??? Mert a 12.hetin elvileg nem lehet még eldönteni, Vagy mégis? :roll: Juj, akkor tök jó, mert valóraválik az álmotok :)
Csip, gyere ma a hírekkel!
Edi, helyes, hogy nem minden a bébi körül forog! Lehet, megteszi a hatását! Múltkor kérdeztem, de nem válaszoltál, milyen vizsgálataid voltak?

Kép
Kép
onlány
 
 


onlány!
nem volt olyan nagy álom, hogy kisfiú legyen. egy hajszálnyival sem szerettem volna kevésbé kislányt... de valahogy meg sem fordult a fejemben, hogy puncis is lehet... ettől függetlenül, ha kiderülne, hogy mégis tévedett a doki (meggyőződésem, hogy ilyen korán csak akkor mondja, hogy ha tuti biztos benn, hogy amit lát, az az ami :D), azt hiszem (tudom :!:) egy csöppet sem lennék csalódott :)
de majd jövő héten kiderül (mondtam is a dokinak, hogy lemeózzuk újra azt a kukacot :lol:)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


valaki segítsen! a decathlon -bármelyik- telefonszáma kell! És sehol nem találom! a 0623/803804 nem jó

Kép
Kép
onlány
 
 


Na vagyok

Ahogy sejtettem 7mm mnyh vastagság (anno elöször 8mm volt nem láttunk mást) most semm láttunk semmit...
50-50% esély, mivel nem csináltam ma tesztet, így nem tudja ő semm mi lesz-lehet...
Kaptam 1 hetet!Ha nem jönn meg akkor teszt...Kiderül mi van...
De buta vagyok, mert a hőt nem mondtam neki...Sebaj...Majd kiderül mi van...
Elméletileg meg kellett volna már jönni 6 hétenen belül...De mondta, hogy késhet is még egy picit...Türelemmellegyek Ok mondom
Lényeg minden rendben van odabent, nem látszik semmi-begyógyult a sebbem...
De bevoltm szarva, mit og mondani...Erre mikor köszöntem neki és mosolyogtm azt válaszolta, mi vn Kitti maga már terhes is???
Szóvl nem lepődne meg...Nem érte váratlanul...Csipázzom, jó fej...
Ezek voltk, szóval várakozzunk!!!
csip-csip18
 
 


Ja és megjötta szövettanom, de nem tudni pontos dolgot mi lett volna a baj...valóban egy fiatal terhesség volt, 2 cm-eslepényt is lehetet már látni!!!...Picit elkeseredtem mikor meghallottam...
De a párom tündéri volt, értem jött, pedig nem is ugy volt, és egy 20 szlas vörösrózsa csokrot adott át
csip-csip18
 
 


csip!
örülök, hogy minden rendben :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli: a magas hő (37.1) ami nekem van, az mennyire biztos, hogy terhességre utal most??????
Hány százalék???Vagy menniyre lehet rá alapozzni????
csip-csip18
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: