Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lejányok!! Kép

Én is most sajna úgy vagyok, mint sokan, nem tudok ilyen sokat momentán visszaolvasni. (Igyekszem, de jövő héten államvizsgázom és már tiszta para vagyok...)

Juca,
természetesen érdekel a leírás - légyszi küldd el a zitahorvath@yahoo.com-ra. Előre is köszike. Ha alacsony a progi szint, attól még lehet peteérés, csak maximum a megtermékenyült petesejt nem fog tudni beágyazódni. Bár ez is olyan furcsa, mert azt mondják, hogy normális progiszintre utal, ha a ciklus felétől feszül a melled és a menzi előtt tele vagy pattanással. Nekem ez megvolt és mégis barnáztam. Na mindegy.

Igazán csak azért írok, hogy még egy kísérletet megosszak veletek. Olvastam, hogy a cickafark + palástfű + zsálya forrázat a vérzés elállásától a 14. napig napi 2x fogyasztva rendbehozza a hormonokat, a ciklust és mindent alles zusammen. (Cisztákat meg miomákat tűntet el, gombaírtó hatású stb.) Megcsináltam a mai főzetet. A cickafark és a palástfű olyan kis jellegtelen ízű fű, könnyen iható. Lányok, ha jót akartok magatoknak, hagyjátok ki a zsályát!!! Én belefőztem a forrázatba ezt is, mert ez még rádob egy lapáttal a jótékony hatásra - de az ízlelőbimbóim most legalább egy hétig nem állnak szóba velem. Brutál keserű volt, és mind a lefolyóban végezte. Prüszköltem, mint egy kutya, pedig három szem édesítőszer is volt benne.

még este próbálok jönni - addig muszáj tanulnom egy kis név- és nyelvtörténetet. (Mintha a fogamat húznák...)

Úgyis lenne még egy kérdésem mindenkihez: sokat gondolkodtam azon, ha összejönne az áhított gyermek, milyen anya lennék. A jófej focizós/babázós? A klasszikus halkszavú? Mit engednék és mit tiltanék? Ha tiltanám, hogyan tenném? Rácsapnék a kezére? Vagy kiabálnék? Ti hogyan gondoljátok magatokat az anyaszerepben? Honnan fogod tudni, hogy mi jó neki hosszútávon? Hiszen ha tiltod a logikus, veszélyes és idegesítő dolgokat, akkor a gyerekből egy szabálykövető, kis birka felnőtt lesz. Ha meg ráhagyod a próbálkozásokat - melyek talán az idegeidre mehetnek, akkor meg elhatalmasodik rajtad a gyerek akarata. Hogyan kell egy boldog és elégedett felnőtté váló gyereket nevelni? Főleg ha a mai világ "pénz - siker - csillogás", valóságshow-s, gyilkolászós játékos értékrendje távol áll az általam megélt boldogság-eszménytől. Ha meg nem veszed meg neki ezeket a játékokat, talán már az óvodában kiközösítik és már eleve handycappel indul a társas interaktusok terén. Szóval nehéz. Ti mit gondoltok? Főleg te, Juca, hogyan csinálod?
lolita
 
 


Zafír,

nagynagy gratula a vizsgádhoz:-)
én tudok egy dokit az istvánban,egyszer voltam csak nála,szóval sok mindent nem tudtam ennyi idő alatt leszűrni de szimpi volt és a barátnőm nagyon dícséri.ha gondolod priviben megadom a nevét és az elérhetőségét.miért ragaszkodsz az istvánhoz?
de örülök hogy fel vagy dobódva,remélem rám is átragad:-)

cirmike,

de jó hogy írtál nekem is :-)
vagyis most jól beparáztattál:-(
nálad mit jelent hogy nem segít a closty?szeded és mégsincs peteérésed?
na most aztán jól beparáztam hogy mi lesz velem ha másodjára nekem se fog segíteni,Úr Isten de gáz,most hónapokig ezen fogok
izgulni:-((((((((((((((((((( vagyis addig míg terhes nem leszek:-))))))))))))))))))

kistesó:
szóval az van hogy még nem akarunk,vagyis nyárra tervezzük a "gyártást" de: én 06.03-án szültem de 05.28-ra voltam kiírva és az a tapasztalatom hogy nekem ez az időpont ideális volt,talán nem bánnám ha a következő egy kicsivel korábban jönne,modjuk márc-ápr környékén.na már most az időpont be van célozva és azért hagytam már most abba a gyógyszert mert tartottam tőle hogy nem fog megjönni és akkor hormonvizsgálat meg minden kutyafüle és hogy mire mindennel végzem még benne legyünk a tervezett időben.

annyira sok időm nincs hogy mindent visszaolvassak,írsz nekem arról hogy mi a bajod,miért kellet clostyt szedned?

én úgy tudok itt lenni hogy vagy eljátszik 5-10 percet a bébikompba (és én meg sietek mindent elolvasni) vagy itt ül az ölembe és szöszmötöl az órámmal meg mindennel amit talál:-)
hogy hívják a nagy fiadat?:-))))))))))))))))

Hajni,

remélem én is kertészkedhetem nemsokára:-)


na jó mászo,mert közben rajta van a blanche a fejemen és tök leszyvja a hajamat.

puszkó,
juca
Jucaa
 


Loli,

tyűűűűűűűűűű,mintha magamat olvasnám:-)
mi akartuk bálintot ls mikor pozitív lett a teszt csurgott a hátamról a víz.............
nevelés: a bálinton igazóból még annyira nincs mit nevelni,kicsi még hozzá:-)
persze ha pakolászik mindig mondom neki hogy nem szabad meg blablabla.......
én igyekszem úgy kialakítani a rendet, hogy mindent elmagyarázok neki,hogy mit miért nem szabad, hogy miért kell elmennem, hogy most elmegyek de mire felébred már itthon leszek meg ilyesmi.tudom hogy még nem érti de így majd hozzászokik, hogy ez itt nálunk így működik mindig mindent megbeszélünk.
mikor nekem azt mondták hogy "meglátod jön magától" nem akartam elhinni,de tényleg így van.szerintem egy anya ösztönösen tudja hogy mit csináljon.és ha szem elött tartod hogy mikor te gyerek voltál neked mi esett rosszul,te hogy éltél meg bizonyos dolgokat amik rosszak voltak nem fogsz szarvas hibát elkövetni(pl.:játékok, amiket írtál)
én egy elég hirtelen haragú ember vagyok,de érdekes módon a gyerekhez birka türelmem van, nem hittem volna magamról............
persze minden gyerek kipróbálja hogy meddig mehet el, a bálint is,de ha egy kicsit felemelem a hangom már laposkúszásban van:-)))))))))))))))
persze nem egy szüléstől leszel anya,nálam 2 hétig tartott mire úgy igazából azt éreztem hogy anya vagyok.és onnantól kezdve minden sokkal könnyebb..............
de én terhes lettem és az egész felfogásom, gondolkodásom megváltozott,valahogy nagyon jól ki van ez találva a természet által,midenben aszisztál neked:-)))))))))))))))))))))

na most jó sokat hablatyoltam és nem tudom értettél e belőle valamit vagy csak azt vontad le hogy ez a csaj nem normális............
tudom hogy mindeki ezt mondja,de ne izgulj,inkább kérdezz:-)))))))))))))))))))
és a szüleid hibáiból tanulsz a legtöbbet ez komoly,nálam legalábbis így volt.

Más:megy a mail

Beuka,
neked is küldöma a mailt

puszkó,juca
Jucaa
 

 
 

Cirmike, de jó, hogy újra itt! Kép
Képzeld, én meg egy olyan céget csináltam nemrég, amiben az anyukám férjével búbos kemencét, és nádtetőt készítünk. Ő a szakember, én meg a céget vezetem. Már megterveztük a saját házunkba is a búbos kemencét, és épp ma telefonáltam rá az építészre, hogy mi van a kéményépítési engedéllyel, és azt mondja már elvileg megvan, csak lehet, hogy a posta lassúsága miatt még nem kaptuk meg. De ha megkapjuk, akkor el is kezdjük építeni minél előbb a kemencét odabent, a kéményt meg majd tavasszal. Már nagyon várom, én imádom a régi népi dolgokat, és nem csak fűtésre szeretnénk használni, hanem finomakat sütni is benne.
Kép

Kép
baba888
 
 


Zafír,
kép nincs elfelejtve, egyszer csak lesz belőle valami.
A Brandon-ban nem vettünk semmit, még nem szabad. Te nem tudtad? Kép Rossz jel. Majd kb. a 7. hónap környékén.
A dokim neve Fenyőházi Jenő. Nagyon jó doki!

Most ennyi, rohanok haza.

Nata
nata
 
 


Sziasztok nőcik!

Zafír,
az elmúlt hónapok azzal teltek, hogy én is új dokit kerestem. A net minden adottságát kihasználva megnéztem sok fórumot, elolvastam, kiket ajánlanak a legtöbben. A rostán 4 doki neve maradt fenn. Bár nem tudom, hogy miért ragaszkodsz az István kórházhoz, de az egyik doki, aki "bennmaradt" pont Istvános. A neve Dr. Kodaj Imre, ott vezeti a szülést, de a magánrendelője (ami állítólag középárfolyamú) a II. ker.-i Bimbó úton van.(Bimbó út 3.) Csütörtök délután rendel és meg volt adva a mobilszáma is: 0630-230-28-28 Állítólag nagyon rendes, jófej doki, sokan ajánlották. Ha érdekel, könnyen el tudom magyarázni, hogy hogyan lehet odajutni.

Juca,
gyűjtöd már a nyáladat estére?

Anikó,
hol tudtál ilyen jót szaunázni? Uszoda vagy valami fittnessteremben? Én imádok szaunázni. Bár egyszer már majdnem elájultam odabenn, mert valami hülye feltekerte a hőfokszabályozót 110 fokra. Én meg néztem, hogy "ej, de rosszul bírom ma".
Nálatok meg a kiskatonák azt hihették, hogy valami szaharai küldetésen vesznek részt. Nem baj, hulljon a férgese, a legszívósabbak meg még erősebbek lesznek.
lolita
 
 


Sziasztok!

Végre megjöttünk. Kész az ajtó, már csak le kell festeni.

A gyereknevelésben a játékos dolgot én úgy szeretném, hogy aranyos játékokkal kezdjük, és bízom benne, hogy ha ezekhez hozzászokik akkor nem fog túl durva játékokkal játszani. Mikor már nagyobb lesz, rábízom, döntse el mi tetszik neki. A nevelés közben szerintem én nagyon sokat fogok kiabálni vele. Rácsapni szerintem nem nagyon, de nálam elég hamar elszakad a cérna, úgyhogy lesz üvöltés bőven Kép.

Na, lassan megszárad a nyálam. Már úgy izgulok mi lesz. Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!
Te jó ég, most én is jól lemaradtam.
Nagyjából visszaolvastam az infókat és arra következtetésre jutottam, hogy mi (mármint itt a fórumosok) annyi mindent csinálunk: tanulunk, dolgozunk, házatépítünk na és ami a legfontosabb: BABÁT GYÁRTUNK!!

Tegnap kitisztítottam a PG-met, de sajnos nem mutatott utána sem páfrányt :-(((((
No mondjuk nem is csoda mert ha jól számoltam az én állások: 36/22 (ciklusügyileg)

Most megpróbálok egyénileg üzenni:

Jucaa: sajnálom, hogy neked nem volt jó az esküvőd, de úgy látszik kárpótolt a baba :-))))
Én utáltam szakdolit írni. Nem irigyellek, bér ha olyan témáról írsz, ami érdekel akkor jó lehet.

Hajni: építkezésügyben nagyon hasonló az ízlésünk mi is e két szín között vacilálunk, Ytongot akartunk, de végül drágának találtuk. Tényleg Ti vettetek fel megelőlegező Szocpolt? Mi igen. Lehet hogy elhamarkodott volt :-(((((((
Kösz a tippeket a pózokra, majd megfigyelem .-)))
Szerintem Te nagyon jól állsz peteügyileg .-)))

Nata Üdv: most akkor neked már van egy baba és szeretnéd a következő (nagyon szégyellem magam hogy megkérdezem ne haragudj) a picihez gratulálok, a következőhöz meg szorítok!!!!

Zafír: gratulások a mai és nagyon szorítok a holnapi vizsgához!!!!!!!!!!!
Szerdán én is megyek!

Baba: szia, és köszi az ovulációs tesztleírást. ÍGy tényleg nagyon drága. De majd ha minden kötél szakad veszek egyet.

Hajni: HAJRÁ!! szorítok!!

Cirmike! Szia!
Nagyon felkeltetted az érdeklődésemet, mert mi szeretnénk cserépkályhát az új házunkban, úgyhogy ha nem haragszol, majd kérek tőled segítséget!!

Lolita Te jövő héten államvizsgázol?!?!?!?!?!
HAJRÁ!!!!!

Most megyek, remélem mindenkinek válaszoltam.
(ma este 5-ig nem ittam semmit, de 5 kor rengeteget pisiltem, jelent ez valamit?) n jó tudom inni kellett volna.
Na most már befogom, millió puszi mindenkinek és szép és "eredményekben gazdag" estét kívánok!!!
Üdv: Beu

Kép
Kép
beuka
 
 


Jucaa
holnap értesíts a nyáleredményről!!

Kép
Kép
beuka
 
 


sziasztok csajok,

megjött apa a pg-vel,hát mit ne mondjak igen igen meglepődte mikor megláttam az "óriási" szerkezetet.
na mindegy nyálaztam és volt benne néhány vonal meg pötty.
ez most mi volt????????????????????????????
nem tudtam értelmezni a vonal egy kezdetleges páfrány?lehetséges ez ha most tartok a 6.napon?
na lyányok heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelp!

Hajni,

mi történt a nyáladdal?mesélj már!

Loli,
találtál magadnak is dokit végül is?
te hol akarsz szülni?


Képzeljétek este kimenős vagyok:-)))))))))))))))
8tól nem vagyok,de ha hazajöttem feljövök megnézni titeket,ez olyan 10körül lesz,remélem lesz itt valaki:-)
(ez most felszólítás volt hogy legyen itt valaki,jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóvaaaaaaaaaaaaaaaaaan?!

na szétpuszillak titeket
juca
6/31
Jucaa
 


Beuka,
igen, jövő hét pénteken államvizsgázom. Már a lábujjkörmeimet is lerágtam. Ráadásul mindig itt ülök és olvaslak Titeket. (Pótcselekvés vagy megszállottság - nem tudom.)

Juca,
a fránya páfrányokat (hogy ilyen hülye szóviccel éljek) biztosan meg fogod ismerni. A vonal és a maszat semmiképp nem páfrány. A páfrány olyan, mint a jégvirág az ablakon. Ám fogsz olyat is látni, hogy páfrány + pötty. Ez már állítólag a peteérés lecsengő szakaszát jelöli. A peteéréskor CSAK páfrányokat látni, pöttyöt nem. Ez 6 napig tart, utána már vegyesen fordul elő páfrány és pötty amíg túlnyomó részbe kerül megint a pötty, illetve paca.

Én 3,5 év alatt 7 dokit jártam meg. Egyikkel sem voltam megelégedve. Most kifejezetten olyat kerestem, aki mélyen vallásos (hátha belé már szorult humanitás és alázat). Az orvost Vojcek Lászlónak hívják és tavaly avatták lovaggá a Mátyás-templomban több orvossal egyetemben - a megelőző, önzetlen munkájáért stb. Ő jogász is egyben, aki a betegek jogait képviseli - ezért gondolom, hogy a pacienseit nem vágja át. Ő most a Budai Irgalmasrendi Kórházban van (volt ORFI). Még nem mentem el hozzá (majd az államvizsga után jobban ráérek magammal és a petékkel foglalkozni), de nagyon ígéretesnek hangzik. Hogy hol fogok szülni azért nem tudom, mert azt sem tudom, hogy ez a pasi kivel áll szerződésben - talán a Schöpf-Méreivel? Ebben a Bud.Irg.Kórh.-ban ugyanis nincs szülészet, mert csak egy ambuláns kórház. Másrészt azt sem tudom, hogy egyáltalán vállal-e szüléseket még az a doki, hiszen ha ilyen elfoglalt, fontos ember, lehet, hogy rá sem ér erre. Nem tudom még. Megpróbáltam rákeresni itt a babanet-en erre a kórházra, de nincs a jegyzékben. Interneten sem találtam többet, bővebbet. Csupa kérdőjel vagyok.

Mellesleg nem kaptam meg a leveledet.Lehet, hogy rossz a szerverem?

Lola,
2/30
lolita
 
 


Beuka,
hogy érted azt, hogy "só" volt az esküvőd? Ez jót jelent? Mit tennél utólag másképp, amiből esetleg én is tanulhatok?

lola
lolita
 
 


Juca, Lolita elég jól leírta. Nekem a 7. napon kezdődtek a páfrányok. És nekem olyan nem is volt, hogy csak páfrány. Az egyik fele mindig pöttyös volt. Tényleg megismered a páfrányokat, nálam először egy szörös vonal volt két szörös vonallal áthúzva. Most meg már gyönyörű jégvirágaim vannak Kép. Most is egy gyönyörű jégvirág van középen, mellette pacák maik körül szintén pici virágok Kép. Egyszer már azt hittem vége, erre mégsem. Elvileg honap már nem kellene hogy legyenek. De azért bízom bennük hogy nem hagynak el Kép. Én is remélem vannak petécskéim akik babává szeretnének válni Kép. Mi mindent megteszünk Kép. Nyolc év alatt már csak tudunk produkálni két babát Kép.

Puszi
Hajni 12/27

Beuka, mi is aláírtunk két gyereknek, úgyhogy már lassan bele kellene húzi Kép. Szerintünk az Ytong ugyan úgy jön ki árba mint a tégla, mert ugye a tégla kisebb, meg több vakolat is kell rá.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


A Jucának intézett szövegem utolsó három mondata Beukájé Kép. Valahogy rossz helyen kezdtem el gépelni Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Lola,

most néztem meg a mailjeimet és nincs elküldve visszajött a levél mindkettőtöknek,nem tom milehet a baj,de majd apa kideríti és akkor küldöm mégegyszer:-)
köszi a felhomályosítást a páfrányokról:-)

helyzet van,köptem még egyet mert nem bírtam ki és ez tele volt páfrányokkal,ez hogy lehet?
ez nem tudja 2X ugyanazt az eredményt mutatni fél órán belül?most valahogy megingott a bizalmam ebbe a szerkezetbe:-(((((((((((((((((

remélem ennél a dokinál sikerrel jársz már végre!
nekem a barátnőm a schöpfibe szült és állítólag kész horror az a hely,én egyszer voltam bent látogatni,de irdatlan körülmények uralkodtak:-(

ja még azt a kartam kérdezni hogy abból a varázsléből napi mennyit kell inni?

na most tiplizek de még kövök:-)
juca
Jucaa
 


Juca, sok mindentől függnek a páfránykák. Lehet hogy fél óra alatt kijjebb tisztult a szád. Még vizet sem szabad inni előtte mer kevesebb hormon van úgy a hígabb nyáladban. Különben elolvastad a könyvecskét ami benne van? vagy csak vaktában köpködsz? KépKépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Minden új topic-tagot üdvözlök!
Kb. 2 perce kaptam vissza a gépet. De nagyon mérges vagyok. 1 hégig volt a gép a szerelőnél, aki annyit csinált ezalatt, hogy letörölt mindent, előtte kimentette dvd-re és csak az internetet rakta rá , ezért kért 6000 forintot. Mindenesetre a lényeg megvan. Örülök, hogy ilyen sokan lettünk. Holnap munka után igyekszem majd képbe kerülni, próbálom elolvasni, mi minden történt veletek.
Zafír, gyorsan átfutottam egy-két levelet és GRATULÁLOK az ötösödhöz, szorítottam ám. Kép Meg holnap is fogok, ugye holnap is vizsgázol? Pont olyan ügyes leszel, mint ma. Miből vizsgázol?
Pocikának kitartás a vizsga előtti végső hajrához. Jut eszembe , szombaton vizsgázol? Remélem jól "vagytok" mindketten.
Olyan jó újra itt lenni.
Puszi mindenkinek!
Nolina
nolina
 
 


Szia Nolina!KépKép

Úgy örülök, hogy "megvagy"Kép, azt hittem már ráuntál az örökös szakmai nyaggatásunkraKép
Mi van Veled? Hol állsz ciklusilag?
Megértem, hogy dühös vagy a szerelőre...
Holnap szociális munka története című tárgyból vizsgázom, annyi adat, név és évszám van, képtelen vagyok most megjegyezni...

Lolita, Juca
köszi a tippeket. Kodajról már én is hallottam jókat, szóval ő egy lehetséges jelölt.
Rájöttem, hogy annyira végülis nem fontos nekem, hogy az Istvánban szüljek, csak eddig azt gondoltam, hogy ott fogok. A doki miatt, meg ismertem jól azt a kórházat és a szülőszobák nagyon jók, meg tetszik, hogy együtt lehet lenni a babával és szabadon jöhetnek a látogatók. De ez máshol is van,ahogy körülnéztem (a neten) lehet, hogy még kultúráltabb körülmények között.
(Mert a kórtermek ott azért elég lepusztuktak és ötágyasak)
Elmegyek februárban a barátnőmmel az ő orvosához és ha ő sem az igazi, akkor keresek tovább. Nem fogok dilettáns, nagyképű, fölényes orvosoknak tejelni..Kép
Lolita nem semmi, hogy mennyi dokit "teszteltél". Remélem én nem fogok a 7-es számig eljutni Kép

Nekem olyan nem volt a pg53-on, hogy csak páfrány és semmi pötty. Lehet, hogy tényleg nincs peteérésem...Kép

Olyan rossz érzésem vanKéptalán hallgatom kellett volna Pocikára és nem bevenni a "brutál bogyókat" és keresni egyből egy új orvost...

Beuka köszi a szorítást, majd szerdán viszonzom Kép

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Juca,
Szerintem a reggeli nyál a jó, még minden kávé ivás és fogmosás előtt.
Nekem legalábbis így volt, csak én nem tudom használni mert ugye szedem a Clostyt, ami hormon.

Egyébként van a Clostytól peteérésem (UH-n nézte a doki és érzem is az ovulációt a szülésem óta) és mivel már van egy babánk ezért őszerinte csak ki kell várni, hogy sikerüljön.

Első babánkat mi is tavaszra terveztük (márc.) és végül 2003. május 28-án született (császárral lábtartás miatt). Igaz én már 2002.márc-ban mentem a dokihoz hogy minden rendben-e, mert a fogogátló után 48-44 napos ciklusaim lettek. Végül augusztusban adott Clostyt... és rögtön megfogant Roland.
Most már a harmadik hónapja szedem (már 2X1-et), most pénteken nem kellene megjönnie...
Egyébként szerintem az már ideális, ha Bálint 2 éves körül lesz mikor születik a tesója, csak most lenne húzós amíg a nem szaladgál magától.
Mostmár Roli is egyre többet elvan, csak figyeljem mit csinál, és ne beszélgessek senkivel, mert rögtön üvöltözi, hogy anya, anya...
Egyébként nálam van hogy elszakad a cérna és akkor üvöltök, majd együtt sírunk egy picit, aztán összebújunk. Ha haragos és elkezd erősen megharapi vagy direkt lelökdösi az állványról a virágokat akkor igenis ráhúzok egyet a seggére vagy a kezét ütöm meg. Ilyenkor vagy hisztizni kezd vagy csak röhög. De egyébként a legtöbb dolgot szépen meg lehet vele beszélni 1 éves kora óta.
Na nem áradozok többet magunkról...
A varázslevet napi 2X2dl!!!

Nata,
Én nem hiszek ezekben a babonákban, hogy ne vásároljunk előre...
Rolinak annó már akkor vettünk dolgokat (kedvenc helyünkön Parndorfban a Mexxben és a Nikeban 5-10 eurókért) mikor még csak elterveztük hogy nekünk majd lesz gyerekünk. Nagyon nagy élmény volt aztán ezeket a ruhákat látni rajta.
És a barátnőmtől is átvettük kedvező áron a babakocsit szintén ekkor.
Szerintem ha a végére hagyod nagy lesz a kapkodás és nem leszel olyan megfontolt, körültekintő. És olyan nagy boldogság ezeket a dolgokat vásárolni.
Persze ezt neked és férjednek kell eldönteni és úgy cselekedni ahogy szívetek diktálja.

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Szia Nolina,
örülök, hogy végre OK a géped, remélem így marad sokáig és beszámolsz majd mindenről, mi történik veled.
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Juca,
a varázslé nem más, mint palástfű és cickafark. Ezt be lehet szerezni bármelyik Bioszigetben (ez a reklám helye volt). Nem drága - a cickafark kb. 160 Ft, a palástfű 70 Ft körül lehet. Szóval az első nem vérző naptól a 14. napig kell belőle inni reggel és este 2-2 dl-t. A főzethez 1-1 kávéskanál kell a füvekből. FElforralod a vizet és ráöntöd a bögrébe tett füvekre. Hagyod állni benne 3-4 percet és leszűröd. Én pl. édesítőszert szoktam bele rakni, mert képtelen vagyok á la natur ezt meginni. (Citromot semmiképp nem szabad bele rakni, mert a citromsav módosíthatja a hatóanyagokat.) Szóval melegen el kell szürcsölni. Beállítja a ciklust 28-30 naposra, segít hormonokat termelni, mindenféle női bajra jó - felfázás, mióma, ciszta felszívódása, hüvelyi gyulladások megszűnése, görcsmentes menstruáció. Persze 1 főzet után nem szabad csodát várni. Lehet belőle ülőfürdőt és borogatást is csinálni. Bővebben az ISZAPKÚRA topikban lehet róla olvasni.

A páfrányokhoz meg csak annyit, hogy nem lesz változó az eredmény, ha ezt is, mint a hőmérőzést, reggeli nyállal csinálod. (evés és ivás előtt) (Persze ennek az a veszélye, hogy 3-4 nap után a kis édes olyan elborzasztóan reggeli-lehelet szagú lesz... Kép)
lolita
 
 


Ja, és a lével csak annyi a macera, hogy reggel és este is evés előtt fél órával kell inni. (Én ezt nem mindig fogom betartani...)
lolita
 
 


Anikó,
Köszi, hogy hiányoltál.
Megvagyok és türelmetlenül várom a ciklus végét...
Páromék is szoktak búbos kemencét is építeni, meg pizzasütőt is és falazott kályhát is.
Szép dolog a nádtető, csak én írtózom az ízeltlábúaktól és úgy gondolonám, hogy a fejem felett a tetőben egy csomó állatka mászkál.
Tudom-tudom hogy le van mindenfélével kezelve, de... mindig ilyen jutna eszembe. Ezek ugye tévhitek?
Nekünk (anyuéknak) is van még egy vállakozásunk is (mezőgazdasági gépkereskedelem), de valahogy én eddig viszolyogtam attól, hogy a családdal dolgozzak... Amióta külön lakunk sokkal jobb a viszonyunk és félek hogy ez visszaváltozna.

Mi újság veled ciklusilag?
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Hajni,
Olyan régen írtam már kifejezetten neked!
Vannak még páfrányaid, pár darab?
Gondolom, hogy nagyon várod már a tavaszt és a jó időt hogy beinduljanak a dolgok a telken.
Mi van kémény ügyben?
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Én is hallottam, hogy a Schöpf-Méreibe józan ember nem megy kétszer szülni. De mi olyan horror ott? Unokatesóm ott szült - igaz privát szobát kért - de még így sem itt akarta szülni decemberben a második gyermekét.
lolita
 
 


De jó, hogy még vagytok! Kép

Örülök, hogy hiányoztam kicsit, Kép
Ti nekem nagyon! Kép
Gondolom, a férjem agyára mentem, mert állandóan nyaggattam, hogy nekem szükségem van a gépre, szerezze vissza.
Igazából ciklusilag jól állhatnék, ha nem lenne egyéb bajom is. Szóval ma van a 29. nap.(ma 4 hete jött meg) De mivel ez az első hónap, hogy nem szedem a fog.gátlót, nem is tudom mikor kéne megjönnie. Ill. milyen formában jön meg, ez azért érdekes, mert péntek óta barnázom,de fogalmam sincs,hogy azért mert most így kezdődik, vagy a méhszájsebem miatt. Szóval gondolom vmikor megjön, mármint rendesen. Mert ha lenne "vmi", akkor a megemelkedett hormonszint miatt a méhsz.seb miatt nem lenne barnázás-de ez csak az én laikus véleményem. (De ott a kérdőjel, talán az alacsony prog.szint miatt van?, bár tapasztalataim alapján nem attól,de ki tudja)Na most ez elég hülyén hangzott. Talán el kéne kezdenem leírni, hogy milyen bajom is van nekem ,hogy tiszta legyen , mit zagyválok össze. Nem is tudom,hol kezdjem. Ezt elküldöm, aztán meglátom, engedi-e még a párom, hogy negyedóránként egy puszival kiszúrjam a szemét.

Nolina
29/?
nolina
 
 


Bepótoltam a puszi-tartozásomat és most van pár perc haladékom. Tehát az én problémám kb 3 éve kezdődött, mikor alacsonyabb hormontart. foggátlót akartam iratni, az orvos észrevette a méhszájsebemet, ami addig semmi panaszt nem okozott. A kisebb horm.tart.foggátló mellett viszont szinte egész hónapban barnáztam,emelve a foggátló hormonszintjét, ez csökkent, a mszsebet az első orvos fél évig ecsetelte heti kétszer, szörnyű volt, főleg hogy nem gyógyult meg. Másik orvos elvégzett mindenféle kórokozóra vizsgálatot,meg rákszűrést , UH-t, minden ok volt ( hormonvizsg-t nem csinált) adott nagy dózis ösztrogént, ami mellett nem barnáztam, csak nem mertem szedni a nagy dózis miatt, harmadik dokihoz mentem, aki végül össz. kétszer ecsetelte a sebet és adott magasabb h.tart. foggátlót, így ritkán, de azért ciklusonként pár napig barnázok. De, ami a legérdekesebb, ha akciózunk, elmúlik, néha már ha 2 napot kihagyunk, rögtön előjön. Az orvos szerint nem befolyásolja a fogamzást, nem vékony a méhnyhártyám, ha abbahagyom a foggátlót, rendeződik majd. Igazából nem tudom, mit higgyek. Max. februárban elmegyek orvoshoz, de nem tudom, mit is kérjek, hormonszinteket,vagy csak hagyjam, hogy megoldódjon majd. De igyekszem pozitívan gondolkodni, hisz az orvosok szerint terhesség alatt elmúlik a seb. Tehát egyelőre várom, hogy megjöjjön és hogy utána okosabb leszek egy ciklus múlva.
Bocs, hogy ilyen hosszú lett, de kiszaladt belőlem.
nolina
 
 


Bepótoltam a puszi-tartozásomat és most van pár perc haladékom. Tehát az én problémám kb 3 éve kezdődött, mikor alacsonyabb hormontart. foggátlót akartam iratni, az orvos észrevette a méhszájsebemet, ami addig semmi panaszt nem okozott. A kisebb horm.tart.foggátló mellett viszont szinte egész hónapban barnáztam,emelve a foggátló hormonszintjét, ez csökkent, a mszsebet az első orvos fél évig ecsetelte heti kétszer, szörnyű volt, főleg hogy nem gyógyult meg. Másik orvos elvégzett mindenféle kórokozóra vizsgálatot,meg rákszűrést , UH-t, minden ok volt ( hormonvizsg-t nem csinált) adott nagy dózis ösztrogént, ami mellett nem barnáztam, csak nem mertem szedni a nagy dózis miatt, harmadik dokihoz mentem, aki végül össz. kétszer ecsetelte a sebet és adott magasabb h.tart. foggátlót, így ritkán, de azért ciklusonként pár napig barnázok. De, ami a legérdekesebb, ha akciózunk, elmúlik, néha már ha 2 napot kihagyunk, rögtön előjön. Az orvos szerint nem befolyásolja a fogamzást, nem vékony a méhnyhártyám, ha abbahagyom a foggátlót, rendeződik majd. Igazából nem tudom, mit higgyek. Max. februárban elmegyek orvoshoz, de nem tudom, mit is kérjek, hormonszinteket,vagy csak hagyjam, hogy megoldódjon majd. De igyekszem pozitívan gondolkodni, hisz az orvosok szerint terhesség alatt elmúlik a seb. Tehát egyelőre várom, hogy megjöjjön és hogy utána okosabb leszek egy ciklus múlva.
Bocs, hogy ilyen hosszú lett, de kiszaladt belőlem.
nolina
 
 


Jó reggelt,

tudom hogy tegnap nem tartottam be az ígéretemet és nem jöttem,de kicsit jóra sikeredett a kimenőm és csak fél 2kor másztam haza:-)
most meg dög fáradt vagyok:-(

Cirmike,
biztos hogy a closty hormon?mert mikor én még az elején megkérdeztem a dokimat azt mondta nem az!
nyugodtan áradozzál csak magatokról,szívesen olvasom,majd én is fogok:-))))))))))))))))))))
köszi a főzet mennyiségét,ma már inni is fogom:-)

Lola,
ma már reggeli nyállal fogom csinálni,csak ezt még megírom:-)aztán megyek nyálazni:-)
schöpfi: borzasztóan le van robbanva.............
mindenhol,kívül-belül és a barátnőm pédául nem kapta egyből hasra a babáját,később nem lehetett egy szobában vele,.......ja és a legdurvább az volt mikor bement szülni hogy az orvos közölte hogy nincs hely,majd hívja őt ha lesz a vajúdóban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Minez egy anyavédelmi központban:-(((((((((((((((
én a tétényibe szültem,össze nem lehet hasonlítani........................

Hajni,

ez nem volt szép tőled
( "vaktában köpködsz"):-))))))))))))))))))))
tudom hogy sok hülyeséget írok,de tényleg ezt nézde ki belőlem:-)????????????????????????????
no nem baj,lehet hogy azért itt még valaki normálisnak tart:-)))))))))))))))))))))))))
ma is dolgoztok?
mi lehethogy megyünk térelválasztót venni,de nem fűzök hozzá sok reményt,már két hónapja megyünk ....
pénteken vizsgázom:-((((((((((((((((((((((((

Nolina,

egy cipőben járunk,én is most hagytam abba a fogigátlót,nekem most jött meg 31 napra.de okosabb az nem lettem,lévén hogy itt felvilágosítottak hogy ha megjön az nem egyenlő a peteérés tényével:-(
szóval most okosodom tovább:-)
méhszájseb: a barátnőmnek is volt,valóban elmúlt neki szülés után,azonnal teherbe esett,nem befolyásolta neki a fogamzóképességét,sőt szülés után 4 hónappal mát jött is a második babájuk.
szorítok neked!


na mászok nyálazni és jövök vissza beszámolni:-)

cupp,
juca
7/31
Jucaa
 


Sziasztok!

Nekem a reggeli nyálamban nem volt páfrány, de ebben mindig kevesebb szokott lenni. Majd még nézem délelőtt.
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én iszonyatosan álmos vagyok. Kb fél óra alatt sikerült kimásznom az ágyikóból. Lehet hogy hétközbe rövidíteni kellene az akciókat Kép?

Juca, meg ne sértődj. Nem nézlek én hülyének. Magamból indulok ki Kép.

Nolina, végre itt. Már nagyon vártunk.

Cirmike, kémény ugyan úgy. Most nem tudjuk, hogy hagyjuk és pereskedjünk, vagy bontsunk és fordítsunk. Kicsikét már kezd elegem lenni belőle Kép. Köszi hogy érdeklődsz Kép.

Asssszem másnak most nincs külön mondanivalóm, de már arra sem emlékszem mit írtam a mondókám elején, úgyhogy...... kicsikét hülyülök Kép.

Pusz
Hajni 13/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Lolita, Visegrádra szoktunk járni szaunázni a Silvanus hotelbe, ott van egy külön részleg, a tepidárium. Nagyon szépen meg van csinálva, szerintem borzasztó hangulatos, nyugis. Van benne egy szauna, három nyitott zuhanyfülke (merülőmedence sajna nincs, de ki lehet menni a hegyoldalba egy folyosón, és ha van hó, akkor sokkal jobb abban hemperegni). Kép Van egy gőzfürdő, egy sókamra, és egy hideg-meleg lábáztató (ez nagyon jót tesz a vérkeringésnek, és erősíti az érfalakat. Meg van egy kandallós szoba nyugágyakkal, ez a pihenő. Van egy másik rész medencével, meg pezsgőfürdővel, de az a medence úszni kicsi, pancsolni meg nekem hideg volt a víz, mikor párszor próbáltuk, úgyhogy mi általában csak a szaunás részét használjuk. Amúgy fejenkét 1.500,- a jegy, a medencés rész külön még egyszer ennyi. Időkorlát nincs. Én nagyon szeretem, tök hangulatos.

Cirmike, ami a nádtetőt illeti, mivel természetes anyag, sajnos megvan az a hátránya, hogy az állatok előnyben részesítik élőhelykialakítás szempontjából (jajj, de szépn mondtam Kép), de én inkább fecskékről, madarakról tudok, hallottam már nyestről amelyik a nádba költözött. Ami az ízeltlábúakat illeti, ahhoz nem kell nádtető, ha az ember kertes házban lakik, van pók, meg minden, ami kell, oszt' jó. Kép Ezzel nem lehet mit tenni, én személy szerint rühellem a pókokat, nem érdekel, hogy szerencsét hoz, mindig kinyírom, ha az utamba kerül, és épp olyan kedvem van, de igazából nem zavar. De ha az embert csak ez tartaná vissza attól, hogy nádtetőt csináltasson, akkor én azt ajánlanám neki, hogy a tetőteret lambériázza be , és arra erősítjük a nádat.
Amúgy a párom is saját cégben dolgozik, ő gépjármű-, és eszközfinanszírozással foglalkozik, mezőgazdasági gépekre is intéznek finanszírozást... Kép

Többiektől bocs a szakmai kiselőadásért. Kép

Amúgy a ciklusommal épp semmi nincs, most várakozó idő van. Kép

Hajni, hogy tarthat ilyen sokáig a páfrányod? Már egész erdőt növesztessz lassan. Kép Jövő hónapban küldhetnél hozzám is párat, ha már neked ilyen sok van. Kép

Zafír, mostmár ne bánd, hogy elkezdted szedni a gyógyszert, inkább kezdj el azzal foglalkozni, hogy mit lépsz legközelebb. Illetve látom, hogy már elkezdtél, úgy értem, hogy ne rágódj. Szóval érted? Kép És amúgy már teljesen elmúlt a hasmenős mellékhatás?

Na pusza!
A.

19/28

Kép
baba888
 
 


Anikó, ötletem nincs miért tart ilyen sokáig, de még ma is találtam. Igérem, küldök neked is. Nekem elég lenne ha két napig lenne, mert akkor nem kellene egész hónapban készenlétben állni Kép.
Akkor nálad is kezdődnek az izgalmas napok Kép.

Lányok, mitöl lehet az, hogy teljesen be vagyok dagadva ott lent. Olyan mint mikor a lábad bedagad a sok üléstől. Nem fáj, meg semmit. Csak érzem a kezemmel hogy kövérebb. Lehethogy oda hízok Kép. Ha van valakinek ötlete a babásodáson kívül az légyszi szóljon.

Hajni 13/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!
A többiek ebédelnek, én meg írok gyorsan.
Hajni, ha jól értem, hogy hol vagy kövérebb, szerintem az lehet épp a peteérés kísérője a vérbőség, gondolom én, a nagyobb mennyiségű , nyúlós váladék is. Remélem nem mondtam nagy hülyeséget. Tök jó olvasni, milyen nagy lendülettel pg-zel. Én sajnos megfogadtam , hogy csak márciusban veszek, de miattad elgondolkodtam rajta. Kép
Juca, köszi, hogy kicsit megnyugattál. De most nem tudom eldönteni, hogy ez a barnázás most menstr.és nem is lesz igazán meg(görcsök meg minden), vagy mi lesz.Teljesen tanácstalan vagyok. Mondjatok vmi okosat.
Zafír, még mindig szorítok, hátha most vizsgázol. Remélem hagyott a párod aludni és az évszámok csak úgy beugrottak.

Puszi
Délután jövök

Nolina
??? 30/?
nolina
 
 


Nolina, köszi jól értetted. De nekem ilyen nem szokott lenni. Erről nem is hallottam úgyhogy még beképzelt tünet sem lehet Kép. Szerintem abba kellene hagyni a magam figyelést, mert kezdek bedilizni.
Teljesen "begyújtok" mindenkit ezzel a nyálazással Kép. Most már csakazért is informálom a társaságot, hogy hány db páfrány ill. pötty volt rajta Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok megjöttem! A mostani szokványos forgalomhoz képest egész keveset írtatok, végig is tudtam olvasni mindenkit.
A vizsgám ötös lettKép Kép Elég izgalmas vizsgáztatási módszere van ennek a tanárnak, azt mondta, hogy olyan minta a kvízjáték. Körbeültünk hét vizsgázó meg ő, elkezdtük a könyv elején, mindenkitől körbe kérdezett, mindig frászt kaptam, amkor felém járt a hülye kérdéseivel... de én mindig pont olyan kérdést kaptam, amire tudtam válaszolni Kép Viszont így a vizsga két órán át tartott majdnem, teljesen ki vagyok dögölve.Kép Utána levezetésként elmentünk kajálni egy csoportárssammal, mert ő vidéki és várt a buszára... Most nagyon feldobott vagyok. Eddig tök jól állok a vizsgáimmal és már csak kettő van. Igaz a két legnehezebb.

Anikó olyan hívogató ez a szauna, amit leírtál, annyira kedvet kaptam... de mi most nem megyünk ilyen helyre. Tegnap csak meleg vízben fürdött a párom és én már ezen kiakadtam, hogy én itt mérgezem magam a gyógszerekkel, hogy legyen tüszőm, ő meg itt "elégeti" a spermákat... szegény pattant is ki a kádból.Valószínűleg ez túlzás különben, csak a vizsgaidőszak meg ez az egész gyógyszermizéria miatt kicsit idegbeteg vagyok mostanában.
Sajnos a hasmenés csak egy napig szünetelt, most megint nagyon erős. Holnaptól megint dolgozom pár napot, kicsit aggaszt, hogy ott ezt, hogy fogom elintézni...Kép
Amúgy értem Kép és tök igazad van.

Hajni, tényleg lehet, hogy egy kicsit túl sokat fogalakozol magaddal (akárcsak én Kép). Gondolj bele,ha nem akarnánk babát ilyen tünetekkel mikor foglalkoznánk? Kép

Nolina köszi a szorítást, szerencsére egy darab évszámot kellett csak tudnom. Kép
Hát látom Neked se egyszerű az élet.... én nem vagyok valami nagy szakértő, de szerintem a barnázás nem számít menstruációnak (pl terhesség alatt is szoktak barnázni...).Hogy nagy bölcsességet írjak: kéne találni Neked is valami normális dokit.

Zafír 28/32

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok!

Hát nem hiányoztam senkinek, meg a vizsgám se sikerült,
most nagyon szomorú vagyok. Kép

Á leginkább az a rossz hogy nincs még kibabám, úúúgy szeretnék.
Senki ne haragudjon hogy ilyen a kedvem, ti azért ne legyetek szomorúak, csak kicsit elkenődtem, de majd jobb lesz...

Nolina, amikor abbahagytam a bogyószedést nekem is sokszor csinálta ezt, volt hogy 3-4 napig, és csak azután jött meg rendesen, és sokszor késett két-három hetet is eleinte.

Úgy szeretném ha most valaki közűlünk Babás lenne! Tegnap találtam egy olyan topocot hogy hogyan mondtam el hogy gyermeket várok a páromnak... hát nagyon sok mókás van benne, sokat nevettem. Hogy ezek a pasik mennyire másképp gondolkoznak mint mi, hihetetlen. A legjobban az tetszett amikor valaki a pocijára rajzolt egy babafejet, megmutatta, de a párja csak értetlenül nézett rá, végül meg kellett magyaráznia... Kép

Jók legyetek, és sok BHA-t mindenkinek!
carlos
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ritkan irok, de nem vagyok tul feldobodva, ugyhogy nem akarlak titeket is depresszioba rantani a hulyesegeimmel Kép

Zafir ugyes voltal, gratulalok! Sokszor gondoltam rad emiatt a hulye gyogyszer miatt, remelem vegul sikerul hozzaerto orvost talalnod, ne aggodj.

Koszonom elore is, hogy drukkoltok a vizsgahoz, jol esik, hogy emlekeztetek ra, igen szombaton lesz Kép

Tegnap felhivtam itt egy nogyogyaszt, jan. 25-re kaptam idopontot. Jo hogy nem szeptemberre Kép Amugy vegulis idoben van, emiatt nem aggodom.
Van egy kis hanyingerem mostanaban, nem veszes, meg furcsa dolgokat vasarolok, tegnap pl. majkrem (nem is tudtam, hogy itt is lehet kapni), szalonna, es nagyon rakaptam mindenfele tojasos etelre is Kép

Hajni az ujabb tuneteddel kapcsolatban szerintem Nolinanak igaza lehet, mikre nem figyelsz mostanaban Kép

Nolina, lehet hogy a gyogyszer utani elso menzesz most ilyen benara sikerult, szerintem meg nyugodtan varhatsz egy ujabb ciklust mielott orvoshoz mesz, ha nincs mas panaszod, hatha addigra visszaall minden a normalis kerekvagasba.
pocika
 
 


Szia Pocika!

Úgy örülök, hogy írtál! Kép Kép
Nem volt gépem egy hétig és még nem olvastam vissza, de majd igyekszem. Kedves Pocika, neked szabadna a legkevésbé szomorúnak lenned, hisz a pocidban ott lakik már egy kisbaba, akinek Te leszel a legfontosabb és még ha kint is maradtok egy ideig , már nincs 8 hónap se és Te leszel a legbüszkébb és legboldogabb anyuka a világon, mi meg, (én legalábbis nagyon) olyan közelinek érzem azt a babát, mivel épp itt voltam, mikor írtad, hogy zebrád lett. Tehát tessék csak mosolyogni (bár vizsga előtt ez nem könnyű) és írni ide, majd mi lelket öntünk beléd. Ha szomorú vagy és a benned fejlődő kicsire gondolsz biztos felvidít majd.
Most pedig megtanulom a kedvedért, hogy hogy kell olyan csalafinta smiley-kat csinálni és küldök Neked egy csomót!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
nolina
 
 


Sziasztok,

bocsika hogy eltűntem egész napra,de a gyermekem
foglalkoztatott:-)
szóval nyálaztam,de én annyira pancser vagyok hogy még mindig nem tudom eldönteni mit láttam:-(
remélem azért belejövök és már csak fel fogom ismerni azokat a páfrányokat!

Hajni,
ilyen könnyen nem fogsz megszabadulni
tőlem:-))))))))))))))))))))))))))))))))
a tüneteddel még nem találkoztam szóval semmi baromségot nem tudok mondani rá:-)
de a hipochondrián kívül más betegségben nem is szendvedsz,ugye?????????????????????????????:-)
de ne izguj,azért csípem a bucidat és én is hipochonder vagyok,de ezt majd még biztos tapasztalod:-)!
miért tart sokáig a páfrányod? a 13-14 nap körül van az ovuláció nem?vagy ez a bigyó pont amikor van nem mutat páfrányokat csak elötte??????????????????????????

Nolina,
örülök hogy kicsit megynyugodtál,bár ha jól sejtem és olyan vagy mint én akkor nem fog sokáig tartani:-(
barnázás:én is barnáztam mindig elötte is meg utána is amíg szedtem a fogigátlót.de ebben a hónapban hogy abbahagytam nem volt!

zafír,
nagyon gratulálok,nem mehetek majd mindig veled vizsgázni?akkor lehet hogy én is átmennék:-)
no de sebaj,mire való a kreditrednszer,nem igaz?
sajnálom hogy megint hasmenésed van,de így legalább tudjuk hogy van valami hatása a bogyónak!sovány vigasz,tudom:-((((((((((
jut eszembe ha ennél mellé egy kis széntablettát az nem használna?mert ugye azt mondják az megköti a székletet,lehet hogy hülye ötlet volt,nem tudom,csak próbálok segíteni:-)

Carlos,
te vagy az én emberem,nekem sem sikerült a vizsgám és engem sem hiányoltak,ki vagyunk közösítve:-))))))))))))))))))))))))
de azért ne legyél letörve,UV-zni még minig tudsz,nem?
és amúgy se legyél letörve,majd mi felvidítunk,jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó?

pocika,
légyszi,légyszi,légyszi ne szomorkodjál!!!!
ez életed legboldogabb időszaka(legelábbis nekem az volt és legközelebb akkor fogom magam annyira jól érzeni magam a bőrömben ha megint babás leszek)és élvezd minden pillanatát,mert olyan hamar eltellik ám az a 9 hónap.Készülődjetek,tervezgessetek,beszélgesseteka babóval és olvasssál sokat ha van időd:-)tudom ajánlani a lelki köldökzsinórt meg........még ezer mást is,én végig olvastam az egész terhességemet:-)szóval fel a fejjel,neked most nagyon jó:-)

remélem nem hagytam ki senkit,ha igen szóljatok rám!ja a neptunon rajta volt most hogy megbuktam külpolitikából szóval már hivatalos az
eredmény:-(
ja és vetettem apával egy ovulációs tesztet is(tudom hogy ez most olyan mintha a tabletta mellett gumit is használnánk,de akkor is.......)
biztosra akarok menni,majd tartom a beszámolót!

puszkó
juca
6/31
Jucaa
 


Szia Poci, én is úgy örülök, hogy jelentkeztél KépKép (Nolinát úgysem tudom túlszárnyalni...smiley-okban)
Miért szomorkodsz? Még pár nap és látni fogod a Babádat!!!Kép (Ugye ott is csinálnak uh-át, mert az olvastam, hogy Angliában pl. nem nagyon...) Ez olyan fantasztikus érzés lehet...

Érdekes, amit Nolina ír, én is másképp érzek a topicos babákkal kapcsolatban, akik létezésének első jeleiről már étesülhettünk. Például én már úúgy szeretném látni Nata babáját, kár, hogy még mindig nem küldte el...

Carlotta, ne szomorkodj...lesz még nekünk is babánk.KépRemélem minél előbb! Azt a topicot olvastam, én is sokat nevettem az idézett történeten..
S majd az uv sikerül! Mikor mész?

Zafír
A vizsga

Kép
Kép
zafír
 
 


illetve szimplán csak:
Zafír
(A vizsga nélkül)-legközelbb átolvasom az üzit mielött elküldöm Kép

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok!

Zafír, úgy örülök hogy ilyen jó sikeredett a vizsgád. Lányok, nagyon ügyin tudunk szorítani Kép.

Carlotta, sajnálom hogy a tied meg nem, de majd a kövi. Ne légy depis. Látod, már én is kigyógyultam belőle Kép.

Pocika, tényleg furi dolgokat figyelek meg mostanában magamon, ilyen még sose volt. Ne izgulj nagyon a vizsga miatt, biztos sikerülni fog. Különben meg teljesen egyet értek Nolinával. Legyél boldog. Gondolj mindig arra a napra mikor megtudtad hogy babát vársz Kép.
És írd le nekünk nyugodtan mi nyomja a pici szíved, majd megpróbálunk vígasztalni, vagy csak meghallgatunk Kép.

Rólam Kép: most jöttünk meg a telekről. Megint festettem Kép. És tökig festékes lettem. (bár még nem néztem meg, mert ugye a tökömet nem én hordom Kép) Különben semmi új tünet végre Kép.

Puszi
Hajni 13/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Mire begépeltem azt a pár sort, írtatok egy oldalt. Ez nem éri.

Juca, úgy bíztam benne pedig, hogy rosszul érzed és sikerül a vizsgád. Majd a következőnél duplán szorítunk neked, úgy látszik az szimpla kevés Kép.
Ja, és nekem semmi bajom nincs, csak időnként agydaganatom, meg szénmonoxid mérgezésem, hogy a legutóbbiakat említsem Kép KépKép.
És különben is hogy mondhatsz olyan hogy ki vagytok közösítve. Érezd magad le....va. A páfrányaimról meg annyit hogy ők ragaszkodnak hozzám Kép. Nem érdekel ki mit mond, én szépen ápolgatom őket, és azért nem akarnak elmenni tőlem, tudják, hogy itt jó helyük van. Punk-tum Kép. Különben elvileg az ovuláció előtt és után három-három napig mutatja. Nekem sokáig tart, vagy több van, vagy ösztrogéntúltengésben szenvedek, vagy nem tudom Kép. Most nyalok is egyet és megnézem megvannak e még Kép.

Na jó, mert már én is kisregényt írok miattatok. Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na, már jobb a kedvem hogy irtatok!

Hajni, ha küldessz képet a házikótokról, valami messzit, hogy a tető is meg a környezet is egy kicsit látszódjon, adok színtanácsot (belsőépítészként dolgozom), hátha tetszik valamelyik! Nekünk most lett bepucolva a házunk, és tök szép lett szerintem, olyan középsötét mályva az alap, az ablakok körül vajszínű, a lábazat pedig barna! Sokminden számit a ház színének kiválasztásakor, pl:tető színe, ház kora, ablakok színe, környezet, stb

Juca! Persze hogy lesz uv, annak mindenképp sikerülnie kell, kb 2 hét múlva lesz.

Zafír, a vizsga Kép! Gratula! és jobbulást!

pupu
ui. rossz kedv elleni recept: babanet társalgó + unicum next
carlos
 
 


Sziasztok!

Nekem nem volt könyvecske a pg dobozában, és a mikroszkópot sem lehet kiszedni. Ebből is van több fajta?

Ma van a 35. napom és eddig legkésöbb a 35. napra megjött. Most nem. A múlt hónapban már 28 napos volt a ciklusom.
Egyébként nincs hányinger, mellfeszülés csak egy kicsi, és úgy fáj a hasam egy hete, mintha meg akarna jönni!! Most mi van szerintetek???????????
A biztonság kedvéért vettem egy tesztet és holnap reggel megcsinálom. Remélem zebrás lesz! Kép
Próbáltam magam nem beleélni, de úgy néz ki nem sikerült. Valószínűleg elég csalódott leszek, ha nem lesz legalább két csíkom. Kép
A vizeletsugaras tesztet lehet pohárkás vizelettel is elvégezni? Lehet, hogy bután hangzik, de félek hogy lepisilem azt a részt is, amit nem kéne! Az 5 mp hosszú idő a sugár alatt! Kép

Andi

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


A házikórol van egy kép bent a profilomba, meg van egy albumom is itt: http://babanet.hu/album/main.php?album=4224

Nagyon megköszönném ha segítenél mert ötletünk sincs hogy milyen legyen Kép.
Ja még annyit, hogy a kidudliban az üvegtégla zöld lesz Kép.

Még egyszer köszi, nagyon várom az elképzelést.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Andi, én nemrég kaptam felvilágosítást Nolinától a tesztekkel kapcsolatban, úgyhogy végre valamire tudok válaszolni Kép. IGEN, meg lehet úgy is csinálni.

Nem is tudtam, hogy ilyen jól állsz Kép. Izgulok holnap reggelre. Azonnal gyere az eredménnyel.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni! Köszönöm, és meddig kell akkor a vizeletben tartani? Reggel majd mindenképp jövök, ha zebrás leszek! Nekünk nincs a mh- en internet! Kép

A pg53- ból van többféle is? Az enyém kör alakú és sehogy sem tudom a mikroszkópot kitisztítani! Ez elég bosszantó!

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


Azért ilyen keresztkérdéseket ne tegyél fel Kép, ennyire okos még én sem vagyok. Szerintem ugyan úgy 5 mp-ig. De ez csak a józan paraszti eszem mondja Kép.
Nekem is úgy néz ki a pg-m, de én nem próbáltam meg szétszedni. Amit elérek azt megtörölgetem, amit nem az nem érdekel.
Mindenképpen írd meg nekünk a zebrát, inkább késs el melóbol Kép. Fényképet nem tusz berakni róla?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Lányok közben kiderült, hogy már szinte teljesen elhagytak a páfrányaim Kép. Mégsem gondoztam őket megfelelően Kép. Most egy hónapig nem láthatom őket Kép. Mi lesz velem nélkülük Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: