Új privát üzeneted érkezett!

Bogi!

Ezek szuper eredmények!A Choragon még fog lökni rajtuk.A nyálkahártya is jó, mert annak még fog segíteni a progi pótlás.
Szerinetm a nagy lesz a befutó.Érzem.
De még ikrek is lehetnek.Szurkolok.

Marti
martibaba
 
 


Bogi, nagyon örülök, drukkolok, hogy sikerüljön az inszem!
Márti, nekem is a hónap elején volt mensi, 2-án. Egyformán vagyunk a napokkal. Most felment a hőm 37-re, de nem tudom, hogy ennek van-e bármilyen jelentősége. Hiszen eddig is 36.8-36.9 vagy még picivel több is volt. Most először lett egy hajszálnyival több, mint 37.
Napsugár, hogy vagy?

Nóri, vettem füveket a teához, és tegnap meg is ittam az első adagot. (vajon összefügg-e a hővel?) Hát… mit mondjak. Olyan íze és szaga van, mint az istállónak. Friss széna. Borzalom. Tablettákat még nem vettem, azt mára tervezem. Az E vitamint nekem még tizenéves koromban adták, +folsavat+ b vitamint. Attól rendesen megjött annak idején 3 hónapig. Bízom benne, hogy még most is hatásos lehet.
kisegér
 
 


Kisegér, akkor neked is volt pé-d. A tea ilyen gyorsan azért nem hat, kell neki 1-2 hónap Kép Az E-vitamint csak szedd, meg a krómot is. És a Premens-t is ajánlom, minden este 1 szem, mint a fogigátlót annak idején (ugyanabban az időpontban kell szedni).

Különben meg ha 36,8-9 volt, akkor azért már előtte volt pé-d, nekem is így alakult a hő az utóbbi 5 napban, nem tudom miért vagy pesszimista. Nekem meg most a bal cicim olyan furán sajog tegnap óta, néha egyenesen kellemetlen.

Bogi, a nagy már szép, a 15*13-asnak még van egy kis esélye, de az a lényeg hogy egy legyen és az megtermékenyüljön.
snori
 
 

 
 

Sziasztok!

Én ma vagyok a 11. napon, holnap uh. Tudtok értéket, mennyinek kell lenni a ménynyálkahártyának legalább? És hogy lehet "vastagítani"?

Napsugi: Hitesről hallottam már. Azt hittem a Lolloknál voltál, én hozzá járok Tatabányára.

Szilvia

emeseanyu
 
 


Szaisztok!
Én még új vagyok itt de ugyanabban a cipőben járok mint ti. Múlt hét hétfőn volt az első inszemem nekem is fájt utánna a hasam de vagy két napja azt vettem észre olyan a melbimbóm mintha libabörös lenne és ha végig simitom tiszta ragya nektek volt már ilyen ?
matkatita
 
 


Drukkolok Napsugár!


Matkatita: nem tudok sajnos még hozzászólni, nekem még nem volt inszem. Most készülök rá.

emeseanyu
 
 


Sziasztok lanyok!

Ne haragudjatok, nem tudok visszaolvasni, mert mostanaban nagyon ritkan tudok jonni, csak most eppen olvasom Emeseanyu kerdeset, hogy mivel lehet vastagitani a nyh-t. Hat nagyon sok feherjet kell enni, turot, joghurtot, sajtot, meg viragport is lehet, ha nem vagy allergias, en azt is szoktam, es nagyon sok mentes asvanyvizet! 2-2.5 litert!!!!! Ezek a praktikak, remelem tudtam segiteni! Sok lanynak bejott ez mar!!!!

Matkatita!

En ilyen mellbimbos dolgot nem vettem eszre meg magamon, de biztos mindenki maskepp reagal a gyogyikra!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Emeseanyu, amiket Dodo írt, valóban jók, illetve hosszú távon kellene szedni E-vitamint és búzacsíra-olajat. Mostmár nincs sok idő növesztésre, vigasztaljon az, hogy ha nagyon jó minőségű a petesejt, sok az öszrogén ami önmagában jól megvastagítja, nem kell ide praktika. Inszem napján 10 mm az már jónak számít.
snori
 
 


Sziasztok!

Nóri, a hőm egyre csak felfelé tör: most 37.1 + még valamennyivel több... Lehetséges kb. a 40. napon peteéréés...? Minden esetre, a 37 maradt, és még emelkedett is, tehát ez a ciklus 2. felére jellemző. Na kíváncsi vagyok. Párom nem akart tegnap szexelni :-(
Ja, és nekem is olyan síkos, nyákos folyásom volt 2 napig. Azt hittem, megint befertőződtem vmivel. Hm...
kisegér
 
 


Kisegér, nagyon egyszerre mozgunk, nekem is ma 37-37,1 volt. Visszatekintve, pénteken lehetett a tüszőrepedésem. Neked szerintem picit előbb, mert már a 36,8 is emelkedettnek számít, én viszont csak szombaton mértem ennyit igazán. A nyákos folyás általában a tüszőrepi előtti napon szokott lenni, te is így számolj. És miért ne lehetne 40.napon? Bár sztem, ha jan.2-án mensiztél, akkor az csak egy hónap... Kép
Nekem az a nagyon jó dolog, hogy nem barnázom (kop-kop), mert nyáron a spontán ciklusaim második fele enyhén barnázgatós volt, és az nem jó.

Ja igen, ezt a fertőzés-dolgot nekem is mondtad... hogy nézessem meg magam meg ilyenek, holott ez nyák, az ösztrogén miatt, semmi más, csak nekem elhúzódott a tüszőérés, azért tartott sokáig.
snori
 
 


Nekem a ciklus első fele szokott 36.8-cal kezdődni, volt néhány nap 36.5- .6-os eredményekkel (9 -12. napon), aztán megint 36.8 -9, és most először 37 felett.(ma vagyok a 39. napon).
Ne felejtsük el, hogy a 13. napon pco-s uh-képem volt viszonylag vékony, 6-os nyh-val. Sem ovuláció nem látszott, sem érő tüsző.
Szerintem nálam a 37 feletti a megbízható eredmény, mert viszonylag meleg vagyok. Egyébként, mivel a 37-re vártam, nem minden nap mértem, csak hetente 2-3 alkalommal. Tudni akartam, volt-e peteérés, ami után mindenképpen fent marad 37 felett a hő.

Egyébként szurkálódásom is volt pár napja a pf-ben, most először a jobb oldalon is éreztem.
Ja, megvettem a tablettákat is, jó nagy pénzt hagytam ott értük a patikában. Legközelebb csak a vitamint veszem meg, úgyis abban hiszek csak.
Te egyébként mit értesz a nyák alatt? Síkos dolgot?
Ja, még egy kérdés, biztos hülyeség: ha több progim van, magasabb a hőm, ha kevesebb, akkor alacsonyabb? (a 37 feletti tartományra gondolok)
kisegér
 
 


Sziasztok!

Kisegér,
én úgy tudom, a hőd olyanképpen mutatja a progiszintet, ahogy írtad. Szóval magasabb hőnél, magasabb progiszint.

Emeseanyu,
mi volt az UH-n? Mekkora lett a nyhártyád és a tüsződ/id?
Egyetértek Dodoval: sok ásványvíz, tejtermék! A closty miatt ez különösen fontos, mert elvékonyíthatja a nyálkahártyádat.
Tudod már, hogy mikor lesz az inszem?

Napsugi,
Nálad rendben volt kedden minden?

Matkatita,
én sem tapasztaltam ilyet. Elmúlt már?

Tegnap és tegnapelőtt megvolt az újabb két inszemem. Most még kevésbé véreztem, mint a múltkor. Kaptam Duphastont is, ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem. A dokim 3X1-et írt fel belőle, és azt mondta, hogy szedjem amíg meg nem jön. Ha egy hetet késne, akkor csináljak tesztet és mindenképpen keressem őt. Két doboz gyogyit írt fel, ami (akárhogy számolom is), csak 13 napra elég, tehát a 28. napomig. Most mit csináljak? Írassak fel még egy dobozzal, vagy szedjek csak 2X1-et?
Őszintén szólva, a 3x1 nekem picit soknak tűnik. Ti már sokkal többet tudtok ezekről a dolgokról, mint én, ezért lennék kíváncsi a véleményetekre.
Köszi.
Bogi
bogi1975
 
 


Egérke, én nem tudom, mert ismerek olyan lányt, akit meguh-ztak 13.nap, nem láttak semmit, és rá 2 napra teherbe esett, és érezte is a peteérést. Már megvan a baba. Annyi hülyeség van, sokszor kiszámíthatatlan az egész.

A hőben nem teljesen értek egyet. Igaz, hogy van valami arányosság. De nekem pl. progitámogatás mellett is 37,1-37,2 szokott lenni, és volt olyan, hogy anélkül 37,3. Szerintem itt már az 1-2 tized nem informatív. Az a lényeg, hogy magasabban legyen. Egyébként azt szokták mondani a progihiányosságra, hogy akkor van, ha túl lassan kúszik fel (1 hét alatt), vagy fűrészfogasan ingadozik, és/vagy barnázás van. Ha stabilan fent van, akkor oké.

Bogi, nem tudod felezni a Duphastont? Szedhetnél 2,5-t, felet délben. A 3 szem tényleg nem piskóta, ennyit azok szoktak szedni, akik már kismamák és nem bírják a hüvelyi Utro-t mert pettyeznek tőle. Egyébként, sztem mivel kitolja a mensit, nem érdemes itt 3 hétig szedni mert a májnak se jó, nyugodtan tesztelhetsz 14-15 nap után.
snori
 
 


Bogi!

Kívánom, hogy sikerüljön ez az inszem.
Én mindig 2x2 Duphastont szedtem, az inszemek után.Az inszem után 2 és fél héttel kellett tesztelnem.
Amíg a progit szeded nem is jön meg elvileg.Viszont a 28.napon leállni vele nem túl szerencsés.
Nekem van 1 dobozzal szivesen odaadom, remélem szerencsét hoz.Mi most áprilisig semmilyen akciót nem csinálunk és most neked nagyobb szükséged van rá.


Snori, beszereztem a vajákos receptben leírtakat.Kész szertartás a reggelem és az estém.KépKróm, lenmagolaj, fokhagyma kapszula(ez magamtól), metformin.
Napközben iszogatom a "széna" teát.Mozgok, talpmasszőrhöz járok, és szénhidrátdiétét tartom.
Szóval elég sok vasat atrtok a tűzben.
Remélem nem hiába.

Kiségér, nekem sem jött még meg én kb 10 napja éreztem nyákot.A hőmet nem mérem de jövő hónapban azt is fogom.Rossz, hogy nem tudom mi történik bent.
martibaba
 
 


Márti,
nagyon aranyos vagy, lehet, hogy élek vele. Szerinted el lehet postán küldeni? Én ugyanis szegedi vagyok.
Ha nem megy, akkor Nórira hallgatok és megpróbálkozom a 2,5 szemmel naponta. Úgy elég lenne.
Ez a "sok vas tűzben tartása" biztosan meghozza neked a sikert, nagyon sok kitartást kívánok hozzá.
Bogi
bogi1975
 
 


Martibaba, nálam is ez van. Kész szertartás szerint folynak a napjaim. Kép Reggel E, króm, Metformin. Délben vitaminkapszula. Este Premens, metformin. A szalma teához megvannak a füvek, de most megvárom vele a következő ciklust, mert kicsit tartok az ízétől Kép Kép Ja és péntekenként talpmasszőr. Amúgy nekem akkor volt nagyon erős cicifájásom, miután elment a masszőr, pénteken. Tuti, hogy akkor durrant el a tüszőm. Hülyeségnek hangzik, pedig így van.

A nyák az síkos, nyúlós valami, teljesen áttetsző, a bugyira is jut. Én csak Technokol Rapid-nak hívom Kép
snori
 
 


Bogi!

Szivesen elküldöm postán beleteszem egy pukkanós borítékba.És akkot semmi baja nem lesz.Írd meg a címed és akkor küldöm.

Snori, Technokol RapidKépKépKépKépMég beszerzem a Premens tablettát is.KépEzen ne múljon a siker.
Merre jársz talpmasszőrhöz, lehet, hogy ugyanoda járunk.Kép
Ti mikor próbálkoztok megint?

Én irogatok az nlc-na Forgács Intézet topicba is!Oda járok a tanár úrhoz.
Szerveződik egy közös Aviva csoport.Együtt megyünk megtanulni, hogy kell csinálni.
Nincs kedvetek társulni?
martibaba
 
 


Na, félreértés ne essék, a talpmasszőr nem rajtam ment el ( Kép ), hanem tőlem ment el, tehát hozzám jön. Ez egy nagyon visszafogott nő, jókat beszélgetünk közben, Vargáné Gabinak hívják. Jó 70 perceket is rám szán.

Premens: úgy kell szedni, mint a fogigátlót, este, mindig ugyanakkor. 2 hónap mire a benne levő barátcserje igazán kifejti a hatását.
snori
 
 


Fel sem tünt ez az elírás, de jót nevettem.KépKépKép

Na akkor veszek, hogy hamarabb leteljen a 2 hónap.
Aviva???
martibaba
 
 


Hát nekem nincs sok türelmem hozzá, én próbáltam másfél éve, könyvből, a belsőizmokat is megtaláltam törölközőcsomóval, de nem voltam kitartó. Semmi esetre sem hülyeség, de végülis sztem a reflexológia is hasonló hatást gyakorol az ivarszervekre, csak másképpen. Na jó, bevallom, kicsit lusti vagyok... Kép
snori
 
 


Sziasztok!
Megtörtént az 5.inszemem kedden, tegnap eléggé véreztem, de most már jobban vagyok.Most 14 napig 3*1 Duph kell szednem és várni az eredményre.Gondoljatok rám!Én is sokat gondolok rátok, olyan jó hogy biztatjuk egymást.Szükségünk van erre szerintem! A doki szerint, ha nem jön össze akkor a lombikkal kell próbálkozni, de én még egyenlőre nem megyek olyan előre, meglátjuk.
Napsugi
napsugárka
 
 


Napsugárka!

Nagyon szurkolunk neked és Boginak is!
Én még soha nem véreztem az inszem után!
Valami baj lehet velem?Még csak nem is fájt!
Képzeljétek nálunk az intézetben, tévén keresztül nézed, ahogy csinálják!
Kicsit muris, ahogy látod milyen a nemi szerved bent.Kiskatonákat is látni, ahogy befecskendezik.Bocs, hogy ennyire naturálisan irtam, de gondoltam megosztom veletek.
martibaba
 
 


Köszönöm a szurkolást! Most egy kicsit barnázok, velem meg ilyen nem volt igy az inszem után. Ez mitől lehet?Állandóan kérdések...belebolondulok.
Napsugi
napsugárka
 
 


Napsugi!
Próbálj meg nem görcsölni, bár tudom, nehéz. Én azért véreztem eddig minden alkalommal, mert nagyon előrehajló a méhem, ezért nem lehetett csak úgy simán csinálni az inszemet, a méhszájamat valami fogóval ki kellett feszíteni, hogy a katétert fel tudja vezetni a dokim. azt mondja, ez nem befolyásolhatja a sikert, mert a vérzés a méhszájnál van.
Nálad nem tudom, mi lehet ez. Ha továbbra is vérezgetsz, hívd fel a dokid.

Márti,
nálunk nincs TV, biztosan érdekes lehet látni, hogy mi történik odabenn.
Közben beszéltem egy barátnőmmel, neki is kimaradt 15 darab Duphaston, oda tudja nekem adni, így köszi az ajánlatodat, de most nem élek vele. Nagyon kedves vagy, hogy felajánlottad.

Bogi
bogi1975
 
 


Sziasztok!
Igen a mell ragyáim vissza húzódtak. A hasam picit úgy érzem mintha úgy fájna mintha megakarna jönni de lehet hogy csak én magyarázom be de lehet hogy nem. Az orvos mondta hogy lehet majd az inszem után ilyen rózsaszínes váladék de nekem "szerencsére " semmi nem volt azóta sem. Nekem napi 2*1 szem duph. írt fel 3 dobozzal de nem mondták meddig kell szednem. Ma hopgy úgy éreztem mintha megjönne annyira feljhergeltem magam hogy nekem már sose lesz gyerekem hogy a kocsiba végig bőgtem Ti hogy birjátok idegekkel?
matkatita
 
 


Kisegér, 2 napja nem írsz. Ez nem ér. Most én navalygok, merre tetszik lenni...?

Nekem 1-2 napja megint fel van puffadva a hasam, borzalom. És még majdnem 1 hét a mensiig.
snori
 
 


Lányok!

Nagyon boldog vagyok, mert megjött.Még ennek is lehet örülni, látjátok?
január 3-án volt meg utoljára és 1 hónapja szedem a Merckformint.
Mikor így magára volt hagyva a mensim volt olyan, hogy 90 napig nem jött meg.
Talpmasszőr sokat dolgozott rajta.Ittam a szénateát már látok, hogy nem hiába.
Most kezdünk egy olyan hónapot, amikor már próba is lesz.Hőmérő, romnatikus "spontán" együttlét apával.
("Gyere gyorsan mert leesett a hőm"KépKépKép)
Szóval elkezdődik valami és ennek nagyon örülök.

Veletek mi újság mensi ügyben?
Bogi, Napsugárka mennek a megadrukkok ezerrel.
Csak nyugodtak legyetek.
martibaba
 
 


Márti,

de jó, akkor eszerint nálad is működnek a dolgok. A hőmérőzést azonban mégiscsak nem ajánlom. Nagyon rá lehet tőle kattanni. Én csak néha-néha nézem meg a hőm, hogy lássam, mi újság, de alapvetően nem. És meg is tudja téveszteni az embert. Inkább szeressétek egymást mindig, ne hőleeséskor, mert ez rossz filozófia, hidd el nekem.

A szénateás vajákos PCO-s ismerősöm már most a 3.spontán ciklust produkálja sorban, és a Kaáliban a Kovács doki nem is tudja igazán kezelni a szitut. Hiszen az Adimetet csak épphogy most kezdte el, de csak szokja (alacsony dózisban), tehát nem annak köszönheti a dolgot. Lányok, tényleg működik!!

A haspuffadás még mindig megvan, borzasztó, kemény a hasam és telt, mint egy lufi. Kép Nem hinném, hogy olyan sokat zabálok. Nemtom, mi van.
snori
 
 


Sziasztok!
Nem tudom hogy jó e a kérdés de a puregon inyekció, a closty tabl, és duphaston tabl, késlelteti a mensit ????????????
matkatita
 
 


Matkatia, a kérdés nem jó Kép

A Puregon és a Closty a peteérést idézi elő, ez teljesen független a mensitől. Ha a tüszőérés megtörtént, akkor rá 12-15 napra van mensi, minden normális esetben, mert a természet így szabályoz. Miért? Mert a megrepedt tüsződ helyén sárgatest képződik a petefészekben, amely progeszteront termel. Ha nincs termékenyülés, a sárgatest elhal, a progitermelés elkezd csökkenni 8-10 nap után, és ha lecsökkent, jön a mensi. Ebből kifolyólag, egyedül a Duphaston tudja késleltetni, mert az progi tartalmú, és "becsapja" a szervezetet, de véleményem szerint max. 1 hétig tolja ki.
snori
 
 


Egyébként nekem meg megjön Kép a hőm már megy picit lefele. Ezért vagyok puffadt.

Egér, nagyon bújkálsz.
snori
 
 


Matkatita!
Igen, a Duphaston már önmagában is. Nekem mondta is a dokim, amikor felírta, hogy ez egy "becsapós" gyógyszer. Ezért fontos, hogy tesztelj néhány nappal azután, mikor meg kellett volna jönnie. Ha negatív, akkor abba kell hagyni és néhány nap múlva megjön. Ha meg pozitív, akkor szedd tovább és keresd fel a dokid és örülj nagyon!

Bogi
bogi1975
 
 


Nagyon szépen köszönöm a hasznos vélaszokat aranyosak vagytok. Még nem késett semmi mert ma az ideje. Így várok de nem hiszem hogy sikerült.
De mégegyszer köszönöm.
matkatita
 
 


Sziasztok!
Érdekes nekem ez a hónap, semmi sem fáj. A múlt hónapban mindenem fájt.Nem értem.Talán a múlt hónapban túl sokat foglalkoztam vele. Most meg nem.
Bogi mikorra várhatóak az eredmények, veled vagyok.
Napsugi
napsugárka
 
 


Sziasztok!

Nóri, bocsánat, csak a felvételi határidő miatt elfoglalt voltam.
Megyek angol szakra. Nem érek semmit ezzel az vacak oroszos diplomával...
Természetesen gondoltam Rád, és szurkoltam Neked!!!

Pénteken megjött, és közben összeszedtewm egy óriási megfázást, majd' meghalok tőle.
Szóval 41. nap... Ez azt jelenti, hogy kb 10-12 napot késett, mint normáliséknál, amikor éppen nem volt peteérés... :-))) Ha nem szedném az Adimetet, még mindig várhatnék jövő tavaszig. Szóval még így is használ.
Közben elegem lett a szénából, vettem cickafarkat, filtereset, azt iszom. Maria Treben szerint az a legjobb a rendszertelen vérzésre és meddőségre. És nem büdös. A Premens szuper, semmi fájdalmam nem volt a vérzéstől.
Ha jól látom, Neked is nagyjából időben fog megjönni, ugye?

Képzeljétek, sikerült beszélnem az urammal, és rábólintott a babázásra! Lehet, hogy rendbe jövünk? Vagy még csak most jön a neheze? (lehet, hogy elkezd magában filozofálni, amiből ki tudja, mi sül ki...)
Ma voltam a Szabolcsban. Hajni megszúrt, kértem, hogy nézzen toxoplazmát is (szeretek macskázni), meg rubeolát(a mamám nem emlékszik, hogy volt-e).
Azért tök jó, hogy van ilyen vizsgálatokra is lehetőség. Ingyen és beutaló nélkül Ha kell, beoltatom magam rubeola ellen, még időben. (pont mellettünk lakik egy sérült kislány, akinek a mamája a terhesség alatt rubeolás lett. Nem egy szép látvány!)
Annyira jól esett, hogy készséges és aranyos volt a nővérke, hogy most éppen nagyon sajnálom, hogy nem oda fogok járni. Hiszen ott ismernek, segítenek, soron kívül mendent megcsinálnak. Nagyon jó fejek. Egyedül a M.-t kéne megváltoztatni.

Ki mikor tesztel??? Hajrá mindenkinek! Napsugár, örülök, hogy nyugodt vagy.
kisegér
 
 


Nori, Egérke!

Megint egyszerre mensizünk, remélem a babakocsit is egyszerre tologatjuk.Hát a szénára én is úgy beszélem rá magam.Most cickafarkot is iszok mellé napi fél litert.ha jól összeszámolom ez napi 1.2 liter szénakoncentrátumKépHős vagyok!

Kisegér!
nagyon örülök, hogy rábólintott a férjed a babaprojectre.Ne gondolj rosszra inkább örülj, hogy nem a fű alatt kell tervezgetned és együtt készülhettek a babócára.
Képzeld a barátosném, aki szintén Adimetes az M.-nál fog szülni.Most a magánrendelésére jár.Ő sisncs elragadtatva tőle de Ő csinálta neki az inszemet és ezért hozzá jár.
Neked tulajdonképpen mi a bajod M.-val?

Bogi, Napsugár!
Csak nyugalom, no para!Mennek a drukkok.Hajrá!!
martibaba
 
 


Andi!

Mi van veled?Jól vagy?Nem írsz, ugye nincs baj?
Marti
martibaba
 
 


Sziasztok!

Kisegér,
akkor ez azt jelenti, hogy belevágtok az inszembe?

Napsugi,
én is veled vagyok! Eredményem nekem csak a jövő hét vége felé várható. Remélem, a szó szoros értelmében eredményről lesz szó.

Marti,
gratulálok a mensidhez! Azt hiszem ilyet sem sűrűn írtam le még itt a Babaneten.

Nóri,
azt viszont nagyon sajnálom, ha Neked megjön. Nem lehet, hogy a gyógyszer, amit szedsz az okozza a haspuffadást?

Andi,
nekem is hiányzol!

Bogi
bogi1975
 
 


Sziasztok!

Én a "ma megint megjöttbe" írok és észre sem vettem, hogy van inszemes topik. Csatlakozhatok hozzátok?

Bogi Kép látom ide is írsz. Itt többen vagytok, remélem nem haragszol, hogy bepofátlankodtam.

Nekem most kezdődött a második inszem, ma vagyok a 3. napon és tegnap kezdtem a puregont 50 egyésggel. Pénteken megyek UH-ra.

Napsugár Kép nagyon szorítok neked és Boginak Kép is, hogy sikerüljön az inszemináció.

Van még valaki akinek szurkolni kell? Sajnos nem ismerlek még titeket, de szorítok, hogy inkább babás topikból legyen ilyen sok, mint babavárósból és Asszisztált Reprosból.

Pusz
Noémi
Vendég
 


szia noémi,
te mikor csináltad az inszeminációt? hanyadikán? én is túl vagyok az elson, és nagyon izgulok, bár valahol a szívem mélyén érzem, hogy ez most nekem sem jott ossze. most várom a menszit.
koszi
gata_boa
 
 


Noémi!

Üdvözöllek köztünk, olvasgatom én is a ma megint megjött topicot.
Megmondanád, hogy mi a baj nálatok?
Én is puregont kaptam a stimunál, de én 100 egységenként.Abból kellett 8db.Nem egy olcsó mulatság.
De mi legalább szó szerint mondhatjuk majd a babánknak, hogy drágaságomKépKépKép
martibaba
 
 


Kedves Marti!
A Puregon drágább mint a GonalF? A GonalF az 157Euro itt ahol én lakom. Otthon nem tudod, hogy kb. mennyi? Hátha megéri otthon megvenni. Nekem is a petefészek stimulációjához kellett. Nekem nem nonek meg a kis petesejtjeim. Rengeteg van, ami elkezd megnoni, de mindig megálltak félúton, ezért kellett elkezdenem a GonalF-et beadni. Most éppen várok az "inszimi" után, még van 4 napom a 15 nap végéig, de ma már éreztem, hogy nem lesz ebbol semmi, mert szerintem megfog jonni hamarosan a menszim, és tk. nem érzek semmit, de semmit. Kéne, hogy érezzek valamit? Neked már volt insziminációd? Hányszor lehet megpróbálni? nem tudod véletlenul?
Koszonom szépen a választ, sok-sok sikert nektek is!!! Minél elobb jojjon a gólya!
gata
gata_boa
 
 


Noémi,
Szia!!!! Dehogy haragszom, sőt örülök, hogy itt is "összefutottunk".

Gata,
Téged is üdvözöllek itt. Bár nem tőlem kérdezted, de a Gonal áráról sajnos nekem is van fogalmam. A Gonal 75, amit én kapok kb. 4000 Ft-ba kerül ampullánként.
Itthon az inszemet hatszor lehet megpróbálni, vagyis a TB annyit támogat.
Azért drukkolok neked, hátha nem jön meg!

Bogi
bogi1975
 
 


Szaisztok Jó reggelt mindenkinek!
Én már megint csak kérdezni tudok . Péntektől-vasárnapig úgyfájt a hasam mintha megakart volna jönni tegnapóta meg semmi. Rendesen tegnap kellett volna meg jönni-e de semmi jele tudom ez még semmit nem jelent, de már a mellemet sem érzem olyan feszesnek mint eddig, lehet hogy csak túlzottan figyelem magam? De én is mint Gata_boa érzem a szívem mélyén hogy nem jött össze. Jár valaki a Debreceni Klinikára?
matkatita
 
 


Matkati, tesztelj egyet, az a legbiztosabb. Én mindig azt mondom, az ilyen nagyon érzékeny tesztek, mint a Medilab vagy a Gabriel már inszem után 13-14 nappal megmutatják, mi van. Nekem az Utro vagy Duphaston mellett sosem jött meg, amíg szedtem, hiszen késleltetni tudják a mensit. Viszont én ellene vagyok annak, hogy a kelletténél tovább szedjük ezeket, ezért mondom, hogy tesztelni kell.
snori
 
 


Nem merek inszemelni, mert ezek a görcsölések és vérzések, amiről írogattok, megijesztett.
De lehet, hogy Krizsa rábeszél. Egyet lehet, hogy megcsinálok, hogy lássam, mi az.
Egyelőre, amíg tart a türelmem, hagyományos módszerekkel próbálkozunk.
Nóri, hanyadik napon vagy most?

ANDI, hol vagy? Légyszi írj.
kisegér
 
 


Szívesen megfogadnám a tanácsadat nem merek már megint tesztelni mert érzem hogy nem sikerült és ha a teszt is megerősit ebben beleroppanok félek tesztet venni, félek egy ujabb csalódástól keserves 2 évet éltem át azóta amióta elvetéletem és már úgy érzem nem bírom sokáig ezt. Nem értem mit vétettem hogy ennyire büntett az ég egyetlen vágyam van csak az hogy anya lehessek és mi van ha ez nem lehet abba belehalok.
matkatita
 
 


Szeretném megfogadni a tanácsodat de már nem merek tesztelni érzem hogy nem sikerült és ha ebben a teszt is megerősít abba beleroppanok. Keserves volt ez a 2 év amióta elvetéltem és nem tudom meddig bírom még. Nem tudom mit vétettem hogy ennyire büntet az ég pedig csak egy vágyam van hogy anya lehessek és ha ez nem lehet abba belehalok.
matkatita
 
 


Na az előbb nem volt benne az üzim most hogy újra irtam erre beletette mind a kettőt.
matkatita
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!

Márti, Bogi, Kisegér!
Nagyon aranyosak vagytok. Jól esik, hogy eszetekbe jutottam, gondoltok rám. Én is sokat gondolok rátok és olvaslak is benneteket rendszeresen. Ez az a topik, ahol én kezdtem, és így mindig ezt nézem meg először. Kicsit olyan mintha hazajárnék.

Bogi, Napsugi!
Tudom, ám hogy értetek most nagyon kell imádkozni. Remélem ez az inszem meghozza az eredményt. Csak ne idegeskedjetek! Szorítok nektek!

Kisegér!
Ne félj az inszemtől! Ezzel is egy esélyt adsz a babónak, hogy a pocodba költözzön. Nekem négy volt, de egyszer sem véreztem, se nem görcsöltem.
Szegény Boginál ez az előrehajló méh miatt volt. Bátran vágj bele!

Márti!
Olvastam, hogy ez a hónap a ti hónapotok lehet. De a hőmérőt szerintem is tedd félre. Én is méregettem a hőmet mindig, de egyszer amikor nem jött össze a babó mondtam a dokinak, hogy pedig a hőm 37 fölött van, jól leszúrt. Azt mondta ez nem 21. századi módszer, meg amúgy is gyógyszer
mellett semmi értelme.

Magunkról....
ma vagyunk 14+5 naposok. Hála istennek semmi gond nincs eddig és remélem így is marad. Egyszer sem hánytam, nagyon jó a közérzetem, jól bírom magam. Néha nagyon elfáradok, de nem lustultam el. Voltunk két hete uh-on. A babó a korának megfelelő, keze, lába, gereince, koponyája ép. Nyaki redő is rendben volt. Nagyon mozgott végig csak pont a nyaki redő volt vissza, ami ugye nagyon fontos mikor megállt, és nem lehetett pont mérni. A dokinak ki kellett mozdítani nyugalmi állapotából. Nagyon nagy élmény volt látni, hogy jól fejlődik bennem a babó. A férjem teljesen odavan, ő is bent volt az uh-on. Holnap megyek vérvételekre, aztán 2 hét múlva újra uh, és az afp. Remélem ott sem lesz semmi gond.
Lányok!
Én mindegyiteknek teljes szívemből kívánom, hogy ezt a csodát megtapasztalja, és átélje. A világon a legcsodálatosabb dolog egy új élet növekedése bennetek, és az az a tudat, hogy fokozatosan váltok anyává.

Mindenkit ölelek, és továbbra is nagyon szorítok nektek!
Majd néha jelentkezem. Nagyon jó érzés, hogy hiányoltatok!

Puszi
andi71
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: