Új privát üzeneted érkezett!

Szerintetek ezek jó eredmények:
Uterus 51x35mm es nagyságú és szerkezetű,
endometrium6.3mm

Kép

Kép
edinka
 
 


Szia Edinka!
Az uterus méretei szépek,de a méhnyálkahártyád elég vékonyka.Nekem a 12.napon volt 8mm,igaz nem jelentett semmit mert ez sem az a bizonyos hónap volt.
Hány tesztet csináltál már????
Fel a fejjel!
Viki
Vendég
 


Edinka!

Már vártam, hogy írj!

Ezt nem értem...Ha terhes vagy, akkor azt az orvosnak szerintem már egyértelműen meg kellett volna állapítania. Mivel vizsgált? Azért én egy tesztre nem adnék...Vérvizsgálat? UH? Vagy valami komolyabb, mielőtt ad egy bármilyen bogyót, amitől majd megjön? Azt sem mondta, hogy mi az oka a vérzéskimaradásnak?

Esetleg keress fel egy másik orvost. Persze ez csak az én véleményem. Annak mindenképpen van valami oka, hogy az egyébként rendszeres mensid egyszercsak nem jön meg. És ezt jó lenne tudni.

Persze, attól nyugodtan reménykedj...

Dió
szabotimi
 
 

 
 

Sziasztok!!!
Először csak sima vizsgálatot csinált mint a rutin vizsgálatKép Utánna elküldött hasi ultra hangra és ott egy másik doki mondta hogy nem zárja ki a korai terhességetKép A vérzés kimaradásra azt is mondta hogy lehet ez valami hormon hatástól isKép Biztos a norculot gyógyszert fogja felírni!! Állt ezt irják felKép már nem nagyon reménykedem majd legközelebb........Kép((

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina

Szerintem egy vérvétel mindenképpen kellett volna. Egyrészt a HCG hormont megnézték volna belőle(a vérben már sokkal hamarabb megjelenik, mint a vizeletben, és másfél naponta duplázódik a mennyisége), ebből egyértelműen kiderülhetett volna, mert ugye csak akkor van, ha baba is van.

A tesztek sem igazán mérvadóak, és az UH-nál is előfordulhat, hogy még olyan korai a terhesség, hogy nem látszik, pláne, ha hasi UH-ot csináltak és nem hüvelyit.

Egyetlen rossz hír szerintem az, hogy a méhnyálkahártyád nagyon vékonyka, a 6mm-es méhnyálkahártyában még a beágyazódás is kétséges. ha pedig babás lennél, jóval vastagabbnak kellene lennie.

Egyébként kapásból 2 lány jut itt eszembe a neten, akiknek hasonlóan gyógyszert igért a doki(a Norcolutot szokták, én is szedtem!), de mikorra oda jutottak volna, hogy beszedje, kiderült, hogy baba van a dologban. Tehát a remény hal meg utoljára!Kép
Úgyhogy a biztonság kedvéért teszteljél szerintem is a doki előtt, vegyél valami nagyon érzékeny tesztet, a ClearBlue nálam bevált! És kérjél majd egy vérvételt, mégha nem is a HCG-t mutatja ki, de legalább a többi hormonértékedről kaptok egy képet, és ez alapján elindulhattok, kiderülhet, hogy hol a gond!!!

Azért drukolok én is!!!KépKépKép

Móni
Monik
 


Sziasztok!

Néhány napja már olvasgatlak Titeket, mert mi is szeretnénk kisbabát.
Ma vagyok a 34. napon, a hőm már 2 hete 37 vagy afeletti. Ma reggel már nem bírtam magammal és csináltam egy tesztet, sajnos negatív lett Kép Nem tudom, reménykedhetek-e még? Múlt hónapban 34 napos volt a ciklusom. Lehet, hogy túl korán teszteltem?

Edina
én is drukkolok Neked Kép

Olgi
Polgi
 


Olgi

szerintem simán reménykedhetsz!!!KépKépKép A hőd tök jó, a tesztek meg olyan megbízhatatlanok sokszor!!! Pár nap múlva tesztelj újra, másfajta teszttel!!! Drukkolok!!!Kép

Móni
Monik
 


Móni
köszi Kép csak olyan lassan vánszorog az idő...

Stella
Veled mi újság?

Olgi
Polgi
 


Lányok!
LSC halasztva doki javaslatára 1-2 hónap múlva visszatérünk rá,addig ismét closti stb.

Pá!
Vendég
 


Sziasztok!
EdinkaKép
Szerintem is kicsit kevés volt az a vizsgálat, amit csinált a dokid. Magbízhatónak tartod? Lehet, hogy váltanod kéne, nem?
OlgiKép
Szerintem is bíztatóak az eredményeit.
Nekem is 34 napos volt az utóbbi két ciklusom.
Várj pár napot aztán tesztelj újra, ha az is negatív, irány a doki és egy alapos kivizsgálás.
Nagyon szorítok neked is.
Még én is reménykedek: 37,2 és 32. nap!
Ilyen még nem volt! Csak tudnám ki húzta be a féket a homokóránKép! Keddig mindenképpen várok a teszttel, ha kibírom!
Talán ez Az a hónap...!
Stella

Kép
stella9
 
 


Szia Stella!
Nagyon szorítok neked,hogy EZ A HÓNAP AZ A BIZONYOS HÓNAP legyen!
Kép
Vendég
 


Szia Stella!
én is 37,2, és már a 35. nap. Annyira izgatott vagyok! Egyébként Te érzel valamit? Nekem csak a gyakori pisilési inger van, ami az előző terhességemnél is volt, és ha jól emlékszem, egészen az elején! Újabb bíztató jel, bár ha nagyon akarom, bármit be tudok magyarázni magamnak, csak nehogy koppanjak Kép Vasárnap újra tesztelek.

Olgi
Polgi
 


OlgiKép
Nekünk ez az eslő babapróbánk. Csak annyit érzek, hogy 2 hete hulla fáradt vagyok és legszívesebben minden időmet ágyban tölteném, olyan jól esik feküdni.
Két hete úgy fájt a derekam, mint a menzim eslő napjaiban szokott és evés után folyton hányingerem van. De ha lefekszem jobb.
Ennyi. Én is tisztában vagyok a lehetséges tünetekkel, ezért lehet, hogy egy részét csak "érezni akarom", bár próbálok hideg fejjel gondolkodni és nem beképzelni semmit.
Még nem akarok tesztet venni, várok hétfőig. Ha addig nem jön meg, akkor ez vagy újabb rekordkésés, vagy ...Kép Majd meglátjuk.
Drukk neked és hétfőn várom a híreket!
Üdv: Stella

Kép
stella9
 
 


Stella, Olgi!

Drukk nektek! "Gyorsan eltelő", kellemes hétvégét kívánok nektek!

Dió
szabotimi
 
 


Olgi, Stella

nagyon izgi!!!Kép Nagyon drukkolok!!!Kép De szerintem tuti babások vagytok!!!Kép

Móni
Monik
 


Jó hétvégét mindenkinek!
Ha eszetekbe jutok, gondoljatok picit Olgira, rám és ne feledjük el Edinkát sem.
Én mindenkinek drukkolok, mert lehet, hogy valamelyikőtöknek éppen ez a hétvége hozza meg a várva, várt babót!
Stella

Kép
stella9
 
 


Köszi lányok a drukkokat, én is nagyon drukkolok Neked, Stella, és persze Edinának is!! KépKép

Épp azt számolgattam, hogy a kisfiamnál a 37. napon lett pozitív a teszt (akkor valahogy volt türelmem várni addig Kép), akkor még csak nagyon halványan, és 3 nappal később pedig már pisi közben ott volt a 2 csík. Nos, vasárnap lesz a 37. napom, remélem, látszik majd valami!!

Olgi
Polgi
 


Köszi olgi hogy szorítasz nekem,de én már nem bízom benneKép Tudsz nekem abban segíteni hogy a nurculot gyógyszer miben segit? Csak abban hogy meg hozza a mensit? Szerinted addig amig szedem majd kell védekeznünk? Szoritok nektek hogy babásak legyetekKép)) Puszi mindenkinek
Monik: Nagyon megijesztettélKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina
én sajnos nem ismerem ezt a gyógyszert, de rákerestem a google-n, és kihozott jó pár oldalt, esetleg nézd meg őket KépAmennyire beleolvastam, igen, a mensit hozza meg, de nem mélyedtem bele nagyon.
És tudom még ajánlani a index fórumán Mr. Spockot, ő nőgyógyász és elég hamar (max 1-2 nap alatt) szokott válaszolni a kérdésekre.
Olgi
Polgi
 


ÉS hol található ez a Mr.SpockotKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Polgi
 


Edina, mivel ijesztettem rád?!???

Az, hogy nem jön meg magától a mensid, meg hogy vékonyka a nyálkahártyád, ennél nagyobb baj sose legyen! Norcoluttal meghozzák a mensid, Clostylbegyttel rendezik a ciklusod és már itt is a baba!Kép Ezen én is és még rengetegen itt végigmentünk, nekem is lett kisbabám, pedig tavaly júniustól idén februárig 50-60 naponta jött meg, utána a dokinál kiderült, abszolút nincs peteérésem, mondhatni leálltam a fogamzásgátlótól és nem akarok magamtól beindulni. Aztán lett cisztám, meg minden ami nem kell, mégis a 3.gyógyszeres hónapban megfogant a kisbabámKép Vannak sajnos, akik évek óta próbálkoznak, ezeknél jóval nagyobb dolgokon, beavatkozásokon átestek. Tehát fel a fejjel, még az elején vagy (mióta is próbálkoztok?), hamarosan te is babázni fogsz, és egyáltalán, mindenki babázni fog!Kép

KépKépKép

Móni
Monik
 


Lányok!
Szedett már valaki BROMOCRIPTIN-RICHTER-t?????
Vendég
 


Sziasztok!
Stella, Olgi, szólok az illetékeseknek, pörgessék fel egy kicsit az időtKép! Ez a legnehezebb időszak, tapasztalatból tudom! Nagyon drukkolok nektek!!!!!!!!
Edinka, ne keseredj el! 1. Még simán lehet, hogy babát vársz. 2. Ha most nem, majd a következő hónap(ok)banKép! (Azért én is elgondolkoznék az orvosváltáson a helyedbenKép.)
Vikimi, én szedtem Bromocriptint, mert magas volt a prolaktinszintem. Ezt írta fel a dokid? Nekem ez furcsa (de majd talán Móni megmagyarázzaKép), mert a prolaktin a tejelválasztásért felelős hormon, és egyes anyukáknál elő szokott fordulni, hogy a szoptatás befejezése után nem esik vissza az eredeti szintre. Én is így jártam a fiammal, és most is elég magasak lehetnek az értékek, mert még vastag cseppekben buggyan ki a tej, ha megnyomom a mellbimbómat (márciusban hagytuk abba a szopit).
Nem akarlak megijeszteni, de én elég rosszul voltam a Bromocriptintől. Szerencsére a vérnyomásom csak eleinte esett le tőle, de akkor többször előfordult, hogy elsötétedett a világ velem (igaz, ha az én alapjáraton 100/60-as vérnyomásom leesik, az már lassan a negatív tartományKép). Később ez nem okozott már gondot, de piszok szorulásom volt tőle. Viszont az alapproblémát (lásd: prolaktin) rendezte. Most Mastodynon cseppeket szedek jó egy hónapja. Ez homeopátiás készítmény, és pont erre való. Még szedem egy darabig, és ha nem elég, üsse kavics, jöjjön a Bromocriptin nekem is.
Tünde

Tünde
tünde28
 
 


Szia Tünde!
Ezt írta fel a dokim,napi fél szemet,mert valamelyik hormonszintem megközelítette a max. értéket,és jobb középszinten tartani.Tegnap este vettem be az első fél szemet,de ma reggelre hányinger,de nagyon hányni nem tudtam mert üres a hasam,most éhes vagyok de nem tudok enni,mert kijön.Olvastam a gyógyszerről,hogy több mindenre jó.
Köszi az infót.Nagyon jó egészséget nektek!
Viki
Vendég
 


SziasztokKép
Már 37,2 a lázam, nem értem mi van velemKép Fájdogál a hasam de már a derekam isKép
Szerintetek normális hogy erős fehér folyásom van már 2 napja? sziasztok

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok !! Már 37,2 a lázamKép Fájdogál a hasam és a derekam isKép Nem tudom hogy most mi van velemKép Szerintetek normális hogy erős fehér folyásom van már 2 napja? mitől van ez?

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina!
A hőd jó,de a fehér folyás szerintem nem valimi biztató.Igaz nem vagyok szakértő,de amikor nekem fehér folyásom van,ami lehet valami fertőzéstől,gyulladástól egyből előkapom az intim zuhanyt és másnapra helyre is jövök.Szerencsére utoljára 1,5 éve volt szükségem rá.Igyál sok sok teát.
Tesztet csináltál azóta?
Vendég
 


Viki

Leírom a lényegét, amit találtam róla a gyógyszertankönyvemben: magas prolaktinszintre alkalmazzák (többek között), de nem csak a szoptatás után lehet ez magas, ahogy Tünde írta, hanem egyéb más esetekben is alkalmazzák, pl. menstruációs zavarokban, menses elmaradása esetén, meddőségben, sőt férfiaknál, impotencia esetén.
Mellékhatása, amit te is írtál: hányinger, hányás, vérnyomáses, ájulás, ezek a tünetek csökkenek, vagy elmaradnak, ha a gyógyszert nem éhgyomorra veszed be illetve, ha az adagot fokozatosan emelitek.

Nem tudom, írtam e valami újat, magáról a magas prolaktinszintről 4 oldalnyi leírást találtam (okai, tünetei, kezelése, stb.), ez gondolom nem érdekel, de ha igen, szólj és kiszűröm a rövid lényegét!!!Kép

Edina,
nem tudom, mitől lehet! Teszteltél már újra? Vagy estleg keresd fel újra a dokidat, ő biztos többet tud!!!

Móni
Monik
 


Móni!

Köszi az infót.Ha nem vagyok tolakodó érdekelne a magas prolaktin szintről a tudnivalók.
Kép
Vendég
 


Viki

élettanilag magas prolaktinszin okai: terhesség, szoptatás, hypoglykaemia(=alacsony vércukor), fizikai terhelés, szexuális aktivitás, stressz

patológiás okai: különböző daganatok okozhatják, 100-200ng/ml érték felett valószínű az agyalapi mirigy prolaktint termelő daganata, de gyakrabban csak egy 10mm alatti mikrodaganat okozza, amely még CT-vel sem látható, főleg 20-40 év között fordul elő; gyógyszerek esetén (pl. fogamzásgátlók, stb.), endokrin betegségek (pl. pajzsmirigyalulműködés, policisztás ovarium szindróma=sok ciszta a petefészekben)

Tünetei:
meddőség, menstruáció hiánya, rövid luteális fázis(=tüszőrepi után a ciklus 2.fele lerövidül), anovulációs ciklus, libidocsökkenés

Diagnózis:
50ng/ml alatt: funkcionális okok
100ng/ml fölött: agyalapi mirigy daganat
250ng/ml: mikrodaganat
efölött: makrodaganat

Terápia:
gyógyszeres: pl. Bromocriptin: ha csak funkcionális oka volt, akkor 2-4 hét után helyreáll a normális menstruációs ciklus, és az esetleges kisebb daganatok is megkisebbednek.
műtéti: daganat estén, vagy ha nem hat a gyógyszer

Milyen rövidre sikerültem, legalábbis a 4.oldalhoz képest. Ügyi vagyok!Kép Remélem érthető lett, próbáltam magyarosítani a sok latin meg orvosi kifejezést.
Ettől a sok daganat dumától meg ki ne akadj, ezek az orvosi könyvek csak a problémás esetekről írnak inkább, pedig hány meg hány embernek volt már magas prolaktinszintje és egy egyszerű kis gyógyszeres kezeléstől helyrejött és kutya baja se volt.

Móni
Monik
 


Edina
a terhesség egyik jele lehet a bőségesebb, viszketést nem okozó hüvelyi folyás. De nem tudom, a tiéd milyen...
Teszteltél azóta?

Tiszta hülye vagyok, ma megcsináltam mégegy tesztet, ráadásul nem is reggel, hanem délelőtt, persze negatív lett... Kép Most várok pár napot, terveim szerint mondjuk keddig, de kétlem, hogy kibírom addig Kép Azért szorítsatok továbbra is, légyszi Kép (továbbra is 37,1-37,2)
Stella, nagyon kíváncsi vagyok az eredményedre, remélem pozitív!!! Kép

Olgi
Polgi
 


Sziasztok!
Móni, köszi az információkat, most már értem azt is, miért csinált annak idején a doki koponyaröntgent, csak azt nem, miért nem UH-ot! Amikor megkérdeztem, azt mondta, hogy meddőséget vizsgálnak ezzel, amit azért nem értettem, mert akkor már volt egy 5 éves fiam...Ennyit a korrekt tájékoztatásról.Kép
Edina, szerintem a folyás nem egyértelműen rossz jel, ahogy Olgi is írta. A has- illetve derékfájás lehet attól is, hogy épp most ágyazódik be a petesejtKép.
Olgi, veled vagyunk, a hőd mindenesetre még mindig igen biztatóKép
Stella, mi van veled?
Nekem sajna megjött, de nem is vártam mást az első próbálkozás után, amit ráadásul kicsit későn is kezdtünk ebben a hónapban. Gyártottam egy táblázatot, ki is nyomtattam: hőmérő indul!Kép
Tünde

Tünde
tünde28
 
 


Sziasztok!! Egyik barátnőm a következő kérdéssel fordult hozzám sajnos neki nincs netKép
Vásárolt t.tesztet de amikor elvégezte akkor a felső csík erős volt ami meg a terhességet mutatja az nagyon halványKép Szerinttetek ez terhességre utal? Köszöni a segítségetKép Velem nincs semmi minden ugyan az, de holnap veszek tesztet addig is puszi mindenkinek és drukkKép))

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina, elvileg bármilyen halvány csík is terhességet mutat. Ha pár nap múlva megismétli, akkor már erősebbnek kell lennie a csíknak Kép
Olgi
Polgi
 


Sziasztok lanyok!
2oo3 oktobereben abbahagytam a triregol fogamzasgatlo szedeset. Februarig mindig pontosan 28.napra megott. Atan kesett. Ket negativ teszt utan dokihoz fordultam, ekkor mar kb45 nap telt el az utolso mensim ota. A parom annyira beleelte magat, beszelt a hasamhoz, mert azt hitte baba van bent. A tv-ben lattam a dokit, nagyon szimpi volt, felkerestem. Mikor mondtam, hogy 18eves koromban rengeteg apro cisztat talaltak a petefeszkemben, hormonvizsgalatra kuldott. Megallapitotta, hogy ritka hormonzavarom van. A progeszteron szintem 1,3 a masik hormon (ennek nem tudom a nevet, de utananezek) 6o volt, haromszoros a normalisnak. Felirta a clostit, es mellette a medrolt, amit minden nap kell szednem. A hajam mostmar iszonyatosan hullik, hiztam vagy 1o kg, es estenkent allandoan pisilni jarok. Azt mondta, hogy nem a gyogyszertol van, mert masnak nem voltak ilyen panaszai. Szoval aprilis ota szedem a clostit, babo sehol. Eddig minden honapban azt hittem, na most osszejott, de a doki szolt, hogy ne eljem bele magam. Kozben allando hormonvizsgalatra jartam (vervet) Ultrahang nem volt. Ebben a honapban tuti ugy ereztem, hogy nincs baba. Csutortokon elmentem a maganrendelobe. A vervetel alapjan azt mondta, hogy szerinte ez baba, mert a progi szint tobb, mint 6o volt. Megvizsgalt, es azt mondta, hogy szerinte ez egy korai terhesseg, reggel csinaljak tesztet. Akkor meg eszembe sem jutott, hogy honnan tudja, hogy nagyobb a mehem, ha meg sosem visgalt meg, a masik meg a mensitol is megnovekedhetett. Na mindegy. Szerettem ezt a dokit, es megbiztam benne. Elhittem, hogy babat varok. Vettem egy karfiolt (Taxi 3-ban volt, amit egyutt lattunk a ferjemmel, es ott a csaj karfiolokkal rakta tele a lakast, amikor terhes lett) Odaadtam, persze eloszor nem kapcsolt. Kozoltem, hogy apuka lesz, raadasul a szulinapunk kornyeken. Teljesen odavolt. Lattam rajta, hogy nagyon fel, hogy megint nem lesz a dologbol semmi,mint tavasszal, de azert nagyon orult. Vettunk ket tesztet, es meg este megcsinaltam, negativ lett, de a reggeli is. Felhivtam a dokit, mire azt mondta, hat megsem, varjuk meg a mensit, es kezdjem megint a clostit. Teljesen padlot fogtam. Remenykedtem, hogy meg biztos korai terhesseg es ezert nem mutatja ki a teszt. Holnap reggel akartam csinalni meg egy tesztet, de mar nem kell, mert ma reggel megjott Mikor lesz mar babank? Mit csinaljak? Nem akarok dokit valtani, mert o mar a sokadik, es benne vegre megbizom. En nem ertek hozza, igy nem tudom, hogy most jo szaki vagy sem, de ezt egy laikus nem is tudja eldonteni.
Voltam ket hete egy termeszetgyogyasznal a hajhullas miatt. Vett vert, es verkristalyanalizist csinalnak, aminek kedden lesz meg az eredmenye. Kivancsi vagyok.
Bocs, hogy kicsit hosszura sikeredett, de hatha tudtok valamiben segiteni, vagy egy kis erot adni. En olyan sok jot olvastam rola, ezert is kerestem fel. Teljesen tanacstalan vagyok.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!
Köszi meindenkinek a drukkot!
Sok jó hírem nincs, bár még nem jött meg, de ma reggelre (35. cnap!!) 36,8-ra esett a hőm, pedig tegnap még 37,1 volt.
Az utóbbi két hónapban is 35 napra jött meg, de eddig a menzi elött három nappal már 37 alatt volt a hőm és aztán folyamatosan csökkent.
Most teljesen feladtam és padlót fogtam.
Tesztet nem csináltam, mert "biztosra" akarok menni.
A fentiek biztosan kerestek valakit, akit minden hónapban meg lehet szivatni és rám esett a választásuk.
Eddig csak a napokat számoltam és reménykedtem. Most már a hőmet is figyeltem és még jobban reménykedtem.
Csatlakozom Ezvicc-hez: én is teljesen tanácstalan vagyok!
Kösz mindenkinek a drukkolt!
Polgi, hajrá!!!
StellaKép

Kép
stella9
 
 


Stella
nem lehet, hogy ma reggel kicsit hamarabb kivetted a hőmérőt és nem volt ideje felmenni 37-ig? Kép
EGyébként én napközben is meg szoktam mérni, és olyankor is mindig 37 felett van.
Én a 38. napon vagyok, nem jött meg, 37,3 volt reggel, a teszt meg... nem tudom. Első ránézésre negatív, de nagyon halványan van ott valami, de lehet, hogy csak én akarom, hogy legyen.
Meg azt sem értem, hogy miért írják rá a tesztekre, hogy az elmaradt mensi napjától kimutatják a terhességet, amikor több barátnőmnek is csak min. 1 héttel később lett nagyon halvány csíkjuk?!?!
Olgi
Polgi
 


PolgiKép
Csak így tovább, biztosan erősödni fog az a csíkocska, legalábbis remélem.
Sajnos nem vettem ki hamarabb azt a fránya hőmérőt. Mindig ugyanannyi ideig mérem.
És egyre inkább érzem, hogy meg fog jönniKép.
Nagyon odavagyok!
Neked drukk tovább!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella
KépKép már teljesen feladtad?
Olgi
Polgi
 


OlgiKép
Én olyan vagyok, aki még az utolsó utáni napon is reménykedik, mert pl. anyukám is azt mesélte, hogy mikor engem várt, addig, amig meg nem mozdultam a pocakjában, rendszeresen "menstruált".
Én eddig minden hónapban úgy éreztem, hogy ez Az, de csalódnom kellett. Sokszor el sem akartam hinni, hogy megjött.
Már nagyon belefáradtam és igen, most már feladtam. Csak bőgök és legszívesebben a fejemet verném a falba!
Annyira tehetetlennek érzem magam!
Bocs, hogy panaszkodtam.
StellaKép

Kép
stella9
 
 


Szia Stella!

Fel a fejjel,még semmi nincs elveszve.Lhet nem fog megjönni,csak beképzeled.Én egyre jobban állok a menszeszhez.hiszen tudom hogy hamarosan indulhat egy újabb futam.Lazíts!Azért én még reménykedek!Kép

Olgi!
A hőd az tényleg jónak tűnik.és a halvány csík is.Mikor tesztelsz ismét!Most nem akarsz egyet és le írhatnád az eredményt ide............Kép


viki
Vendég
 


VikiKép
Köszi, hogy próbálsz bátorítani. Azt hiszem én is ezt tenném, de sajnos időközben megjötKép...
Ugy látszik nekem ez a hőmérős dolog sem jön be, mert csak ma esett le, tegnap még minden szép volt.
Én nem tudok ilyen pozitívan hozzáállni és ilyenkor úgy érzem újabb "futamot" sem akarok, mert ugyis csak csalódás a vége és csak egyre rosszabb.
Hajrá OlgiKép! Benned van minden reményünk!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella
sajnálom, hogy megjött Kép
De új hónap, új remény KépKépKép A következő lesz AZ A BIZONYOS hónap, ez tuti KépKépKép

Viki, Stella
aranyosak vagytok, hogy így szorítotok Kép A mai már a 3. tesztem volt csütörtök óta, hiába, nem bírok magammal, ha van itthon teszt Kép De most nem megyek a drogi közelébe sem, és majd csütörtökön újra próbálkozom. (ha addig meg nem jön...) Egyébként ez a mostani extra halvány csík olyan halvány, hogy szerintem nincs is ott, csak már a sok nézegetéstől odaláttam valamit KépKépKép

Edina, veled mi van???

Olgi
Polgi
 


Stella!

Nagyon sajnálom...De talán lazítanod kéne egy kicsit. Az, hogy ennyire kiborulsz, nem jó. Az, hogy terhességi tüneteket produkáltál, furcsa is volt. Nagyon ritka, hogy valaki a teherbe esés pillanatától rögtön terhességi tüneteket produkáljon. El kell telnie 3-4 hétnek.
Szóval szerintem ne keress magadon rögtön jeleket, és pihenj egy kicsit. Persze tudom, könnyű mondani...Kép
De a fél év nem sok idő...

Dió
szabotimi
 
 


StellaKép
pont most akartam neked reménykeltő sorokat írni, de elkéstem. Sajnálom, hogy megjött.Kép De mindig gondolj arra, talán most utoljára és aztán vagy másfél évig nem fog megjönni!!! Tudom nehéz, de fel a fejjel!Kép

OlgiKép
A halvány csík is csík!!!Kép Drukolunk nagyon, a kisbabámmal együtt.Kép Állítólag a 15.héttől már hallja az anyuci hangját és egyéb külvilágból beszűrődő zajokat, úgyhogy mindent megbeszélünk ám!KépKépKép

Móni
Monik
 


Dió
Köszi a bátorítást. Megpróbálom összeszedni magamat. Nem akartam jeleket keresni magamon, hanem jöttek. Sőt inkább próbáltam nem tudomást venni róluk. De mint mondtam a fentiek nagyon szeretnek viccelni velem!
Szeretnék türelmesebb lenni ,de a bőrömből nem bíjhatok ki. Nagyon-nagyon szeretnék babát!
Két éve erre készülök. Szépen elrendeztünk mindent (lakás, eljegyzés, esküvő, államvizsga), hogy nyugodtan jöhessen a baba.
Három hónap kihagyás a foxi után, és azóta teljes tehetetlenség.
Sokszor szeretnék átlátszó lenni, hogy tudjam mi történik bennem.

MóniKép
Öröm téged olvasni!
Remélem hamarosan mindannyiunknak lesz egy ilyen kis "beszélgetőtársa", mint neked.

StellaKép

Kép
stella9
 
 


Stella,
biztos írtad már, csak nem emlékszem, de mióta tart ez a "tehetetlenség"? Mióta próbálkoztok?
Voltál már dokinál? (bocsi, ha hülyeséget kérdezek, de nem emlékszem, írtad-e) Szedsz valami gyógyszert?

Mert én is nagyban hasonlítottam hozzád, évek óta kisbabát akartam már, de gondoltam, mindennek meg van a sorrendje. Először eljegyzés, lakásvásárlás, összeköltözés, közben államvizsga, munkahely, majd pont ma 1 éve esküvőKép, és gondoltam itt az idő, végre jöhet a baba. Fogigátlót abbahagytam tavaly júniusban, 3 hónap pihi és mindent bele. A baba csak nem akart összejönni, teljes kétségbeesés, hónapról hónapra kiakadás, persze körülöttem mindenki terhes volt, mindenki babakocsit tolt, mindenhol bababoltok nyíltak, utáltam az egészet. Februárban felkerestem egy dokit, UH, vérvétel, (kiderült nincs is peteérésem), Closty 3 hónapig és májusban már sikerült is a kisbabám.Kép

Szóval soha nem feladni!!!KépMindenkihez előbb vagy utóbb megérkezik a gólya!Kép

Kép

Móni
Monik
 


MóniKép
Először is boldog házassági évfordulót nektekKép!
Másodszor: egyre jobban kedvellekKép! Remélem egyszer én is olyan nyugodt, kiegyensúlyozott és segítőkész kismama lehetek, mint most Te és Cat vagytok!
Fél éve próbálkozunk. Dokinál nem jártunk, mert már annak is örülök, hogy azt meg tudtam beszélni a férjemmel, hogy szeptemberben, a nyaralás után elmegyünk orvoshoz.
Addig még van egy újabb hónap!
Ugyhogy újra drukk mindenkinek!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Szeretnek en is egy par szot szolni, ha megengeditek.
Mar regota akarok irni, csak mindig valami kozbejon. Most nagyon a beka alatt vagyok es olyan jo valakinek panaszkodni. Valahogy ugy erzem magam, mint Stella. En is azt hittem, hogy ha minden el van intezve korulottunk akkor semmi akadalya a babanak. Sajnos nem igy van. En is minden honap elejen remenykedek, felido utan mindenfele jeleket produkalok, de kozben magyarazom magamnak, hogy nem szabad beleelnem magam,mert ugyis megjon.
Hat persze, hogy mindig megjon.
A homerot is minden honapban el akarom dobni, de azert megtartom. Lassan belefaradtam, az igaz, hogy csak egy eve akciozunk. De ugyis. Olyan erthetetlennek tunik az egesz.
Monik veled meg nagyon szimpatiaztam,(most is) mert volt egy jonap amikor azt hittem, hogy egyszerre tortent meg a csoda. De lemaradtam. Ugy orvendek neked, hogy olyan boldog vagy. Azt hiszem en is teljesen igy viselkednek, mint te, szerintem en mar meset mondanek neki.
Mindegy remelem egyszer en is megvalosithatom ezeket. (Azt hiszem bekakat fogok tenyeszteni, hatha megtetszik a hazam taja a golyaknak)

Olyan jo olvasni titeket, sokszor ugy erzem, hogy te, Monik te kepviseled a remenyt. Stellaval viszont teljesen ugy erzem, mintha sorstrsak lennenk, ennekem is ilyen gondolataim vannak.

Bocsi, egy kicsit hosszu voltam, remelem azert elolvassatok.

Ildiko, a golyaleso.
etyike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?