Új privát üzeneted érkezett!

@mutymurutty:
Nagyon szorítok hogy most sikerüljön!
nicika35
 
 


Köszönöm lányok.
mutymurutty
 
 


Babások, hogy érzitek magatokat?
Pfuu nálam már jelentkeznek újra az émelygés, álomkór, a mellem akkor is fáj ha csak apjuk ránéz. Hát én nem gondoltam hogy ez ilyen nehéz lesz.de jo is egyben
eszter1893
 
 

 
 

@eszter1893:
Nekem most kezdtek el nyulni a szalagok sztem, 3 napja nagyon erzekeny a hasam alja, a cickok meg csak novekednek tovabb Ferj meg van orulve, de csak platoi a dolog, mert fajnak nekem is
aimi
 
 


@aimi:
Nekem is szokott fájni ott lenn. Érdekes érzés
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Hat nekem most van eloszor, hirtelen azt se tudtam mi van
Olyan erzes, mint amikor beszorul a levego, csak ott lent
aimi
 
 


@aimi:
Hányadik hétben is jársz? Én éppen ma léptem a 7.be kb három hete érzem ezt a feszülést
eszter1893
 
 


@eszter1893:


Folyamatosan érzed? Vagy időnként jobban, időnként kevésbé?
marika1212
 
 


@marika1212:
Általában esténként, de ma napközben is
eszter1893
 
 


@eszter1893:


Mi alapján kezdtél gyanakodni, hogy most sikerült? Biztos írtad fentebb, de nem tudom, hanyadik oldalon. Vagy csak elkezdtél tesztelni, mert akkor volt itt az ideje?

Mellfeszülés hányinger mikor kezdődött?
marika1212
 
 


Ja, és még egy kérdés. Az a mellfeszülés másfajta, mint ami menstruáció előtt szokott lenni?
marika1212
 
 


@marika1212:
Hát igazából ugye mi egyet elvesztettünk, akkor valahogy csak így egyszerűen éreztem hogy ez sikerült, amikor még nem is mutatott a teszt semmit.
Most viszont először azzal kezdődött, hogy pár nap után majdnem behánytam a parmezántól pedig imádom. Na akkor mondta a párom rögtön hogy ez tuti megvan de a teszt még mindig nem mutatott, semmit, aztán egyszer egy kis hányinger és azt hiszem másnap kezdte is mutatni.

Hát a mellérzékenység az úgy már egy két hét után is nálam de ez nagyon változó. A hányinger viszont kb két hete kezdődött.
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Hát nekem nem szokott a menstruáció előtt feszülni úgyhogy azt nem tudom.
eszter1893
 
 


@mutymurutty Abban a ciklusban mikor nem volt peteérés hosszabb volt a ciklus? Te hőmèrőzöl?
Én direkt mértem napközben is a hőmet nem csak reggel. Napközben többnyire 37 de reggel kevesebb. Tudom semmi értelme de még egy icipicit azért reménykedem...hátha...
nicika35
 
 


Én még hánytam is tegnap és semmi étvágyam egész nap. Ami hihetetlen, mert amúgy nagyon jó étvágyú ás jó evő vagyok, most meg csak azért eszek, mert muszáj :-) a cici feszülés is megvan, valamelyik nap futnom kellett a busz után hááááz fájdalmas volt :lol:
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@mutymurutty Abban a ciklusban mikor nem volt peteérés hosszabb volt a ciklus? Te hőmèrőzöl?
Én direkt mértem napközben is a hőmet nem csak reggel. Napközben többnyire 37 de reggel kevesebb. Tudom semmi értelme de még egy icipicit azért reménykedem...hátha...
nicika35
 
 


@eszter1893:
11+5


Marika, nekem teljesen mas ez a cici feszules, honalj mellett izomlaz szeru. De aztan lehet mindenkinel mas.
aimi
 
 


@eszter1893:


Az ízek és a szagok :D Neis mond :D Tusolás közben szinte rosszul voltam az eddig imádott tusfüdőm illatától Csillaggyümölcsös nivea-tól  Rendesen úgy éreztem, hogy kapor illata van... Eddig se szerettem a kaprot, most meg egyenesen rosszul vagyok tőle  
Nameg egyre nehezebben viselem ezt a meleget, meg hogy egyik nap 20 fok a másik nap meg már közel 40.... Fejem az szinte minden másnap fáj, de egyelőre kibírhatóan... Derekam az mindig, de már észre se veszem :D Doki is mondta hogy nem kell vele foglalkozni, mer ez előfordul :)
14. hétbe léptem mostmár, s már annyira nem foglalkozok semmi fájdalommal :) 2hét múlva már kérem is az időpontot 20 hetes uh-ra amit majd szeptember 18-22 között kell csináltatnom :) Alig várom már, hátha megmutatná magát picur *-*
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@mexinda:
Hát igen ez az idő engem is kikészít. Nekem még 8nap van a dokiig. Olyan lassan telik az idő
eszter1893
 
 


@eszter1893:


Én most örülök hogy nem kell dokikhoz rohangálni, s van egy kis "pihink" :D 
Nembaj :D utána megint minden egyszerre szinte :D Sok ultrahang se jó a babának szerintem. Bár én a terheléses vércukorméréstől félek :S Nem az eredménytől, hanem hogy hogyan fogom kibírni azt hogy ne egyek megint vagy 10órán keresztül 
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@mexinda:
Én ugye azért várom még mindig ennyire mert a bunkó doki kiakasztott a múltkor. És nincs még egy képem se róla.
eszter1893
 
 


@eszter1893:


Nemsokára lesz azis ne aggódj :) És amíg nem találsz egy olyan dokit, akiben teljesen megbízol, addig inkább ha lehetőséged van rá, folyamatosan keresgess. Nálam is így volt, igaz nem akarattal, de 3 orvos vizsgált, s jól esett meg hát megnyugtató is volt, hogy kb ugyan azokat mondták. 3orvos, 3város, 2megye :D úgyhogy össze se tudtak beszélni se :D 
Mi apával most a 20.hetes uh-t várjuk nagyon, mert apuka sajnos még egyetlen uh-n se tudott ott lenni :( Sajna nagyon nehezen viselem, hogy nincs velem, velünk nagyon.... Migráns rohadékok tehetnek róla... Ha nem jönnének a határon se kéne lenni... Dehát na... Ezért is kérek 1hónappal hamarabb időpontot majd, hogy hátha el tudja intézni hogy ne dolgozzon akkor. Nem kívánom senkinek se, de lelkileg engem ez már szinte tönkretesz, de erős maradok,s így vagy úgy, de végigcsináljuk :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@mexinda:
Kitartas
Elhiszem, hogy megvisel, ilyenkor meg erzekenyebb az ember lanya, meg amugyis olyan csodalatos osztozni ezekben a pillanatokban. Remelem sikerul majd neki elintezni a beosztast aznapra.
aimi
 
 




Én már semmit sem értek! :shock:
nicika35
 
 


@nicika35:


Nem is kell érteni semmit. :)

Várd, hogy megjön-e vagy sem :)

És mind a kettőnek örülj. Ha megjön azért, mert új hónap kezdődik. És egyébként minden rendben van veled, mert most is pontosan jön. :)
Ha nem azért, mert sikerült. :)
marika1212
 
 


@nicika35:
Ugye, mondtam, hogy ne temesd még ezt a ciklust!
Teszteltél? Vagy holnap?



Nekem ma bár fent van a hőm, de még csak 7.dpo. és a melleim olyanok, mint mensi előtt. Uh.gondolom, kedd vagy szerda meg fog jönni.
mutymurutty
 
 


@nicika35:
Ja, és igen hőmérőzök.
A peteérés nélküli ciklusaim ugyan olyan hosszúak voltak, mert középidőtől gyógyszert kellett szednem, ami szépen meghozta.
mutymurutty
 
 


Most hozatok tesztet tesómékkal. Kicsit feszült vagyok. Tuti ellövöm ma ha addig nem jön meg. Cicim is fáj még pedig mensi napján nemszokott már.
Köszönöm hogy velem izgultok. Ha tudok valamit írok!
nicika35
 
 


Nálam a a helyzet, hogy ilyenkor már szoktam érezni, hogy fájnak a cicik. De most nem. Ha nagyon piszkálom, akkor talán kicsit érzékenyebb. A hasfeszülés elmúlt. Vagyis hullámzó.

Hőt nem mértem eddig. úgyhogy nem most kezdem el.

Más változás, se hányinger, se fáradtág semmi.

Bár nagyon korai lenne szerintem.
marika1212
 
 


@mutymurutty:
Te se temesd meg a honapot! Tudod, mensis tunet, terhes tunet elegge hasonlo. Szoval csak pozitivan


Nicika, 2 tesztet hozassal, hogy legyen egy holnap reggelre is
aimi
 
 


@nicika35:


Nekem mensi napján is szokott fájni. Kb 3. napra szokott elmúlni.
marika1212
 
 


@marika1212:
Ezek a tunetek sztem is koraiak lennenek meg, elvileg meg a beagyazodas sem fejezodott be, bar ki tudja, Eszter is extra erzekeny es hamar elkapta a hanyinger Sok olyat olvasni, hogy vki a beagyazodast is erezte.
aimi
 
 


@aimi:

Rendeltem ma 10-et a vateráról. Az elvileg holnapra ideér Remélem...
nicika35
 
 


@aimi:
Igen így van én tuti hogy a beágyazódást is éreztem mert az másfajta szurkálódás voltRá kb pár napra volt parmezános sztorim
eszter1893
 
 


@eszter1893:


@aimi:



Köszönöm, hogy mesélitek a tüneteket. Mással nagyon nem tudom megbeszélni a közvetlen környezetből. Anyukámat szoktam kérdezni, de ő sokmindenre nem emlékszik már. Végül is 27 éve volt :D.

Annyit mesélt, hogy neki is elég mogorva dokija volt. Amikor elment az első vizsgálatra, akkor mondták, hogy úgy néz ki, hogy terhes. Megtartja?

Anyu megdöbbent... Ez SZTK-s doki volt.

Tényleg azt nem tudjátok, hogy a körzeti dokihoz mindenképpen el kell menni? Csak azért, mert a körzetből adják a védőnőt is, nem?

marika1212
 
 


@nicika35:
Jol betarazol



Marika, a doki gratulacio helyett azt kerdezte, hogy megtartja-e??? Jeeeezusom
Eszter, a te dokid ehhez kepest akkor jo fej volt.... Pfffff. Remelem az uj dokid rendes lesz jovo heten.
aimi
 
 


@aimi:


Igen. Anyu csak nézett. De megtartotta, mert itt vagyok. :D

Ez 1990-ben volt.
marika1212
 
 


@aimi:
Pffff.... Végülis igen, ehhez képest. Tőlem még azt is kérdezte most jut eszembe, hogy szeretne terhes lenni?
Hát nagyon remélem hogy jófej lesz. Oda már apuka is jön velemAlig várom
eszter1893
 
 


Lányok, mindig megkérdezi a doki, hogy megtartja-e. Különben honnan tudná hova irányítson terhesgondozásra vagy abortuszra.
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


En egyszer hallottam egy olyat, hogy anyuka elment a vedonohoz, elso alkalom, emlitette, hogy lombikos baba, erre a no visszakerdezett, hogy tervezett terhesseg?????
aimi
 
 




Tiszta para vagyok...
nicika35
 
 


@nicika35:
Én nem hiszek ezekben hogy ennyi nappal annyi nappal előtte mutatja ki. Bár hozzáteszem én is használtam ezt a tesztet. Ha van ott valaki úgyis rögtön megmutatja. Mondom ezt én aki napi két tesztet is csináltam
eszter1893
 
 


@nicika35:
Mikorra is nem várod?
eszter1893
 
 




Itt sírok meg remegek!
nicika35
 
 


Ma 29cn 14dpo. Mára nem vártam.
nicika35
 
 


27cn 12dpo még negatív volt.
nicika35
 
 


@nicika35:
Hat ez bizony 2 csikos
Hurraaaaa
aimi
 
 


Nekem is ez a teszt mutatta először. Gratulálok!!!
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


Annyira boldog vagyok. A kislányom nem értette mért sírok. Még a kutya is bejött mert azt hitte baj van.
Párom fél 3-kor ér haza akkor tudom neki elmondani. Már nagyon várom!
Bevallom még egyik pozitív tesztemnek sem örültem ennyire!
nicika35
 
 


@nicika35:


Na, látod! :) :) :)
Jajj, de jó!!!!



Barcsak én is így járnék. :)


mutymurutty
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: