Új privát üzeneted érkezett!

Cham, kuldd at legyszi nekem is a velemenyed, erdekel az e a velemenyem nekem is. Ugyanis ha terhes lennek sem oltatnam be magam.
Es ha elmondanam Nektek, hogy ki javasolta Nekem azt, hogy be ne oltassam magam meg ha utnek sem, dobnatok egy hatast mert a TVben meg az ellenkezo oldalon lobbizik!!!! Undorito, osszeeskuves az egesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Bogárka! Főzés közben jutnak eszembe a dolgok. Egy elég fontos mozzanat kimaradt. Én akkoriban kezdtem el járni ehhez a masszőrhöz, akihez most is. És bennem Ő pl iszonyat mód oldotta a feszültséget. Nem arra ment, hogy ne fájjon a hátam, a kezem stb-persze erre is-hanem energetikai masszázst csinált, és tuti biztos vagyok benne, hogy ez is segített. Amúgy én is hőmérőztem egy-két hónapig, aztán egyszer nagyon megszívatott, és azt mondtam, soha többet nem mérem, és így is lett.
Ami kg-at illeti, rólam is mindenki azt hitte régebben, hogy sokkal kevesebb vagyok. Én olyan 57-60kg között mozogtam, attól több még sosem voltam, csak most!-hihi. De nekem az 55kg volt az, amivel jól éreztem magam. Amúgy 167cm vagyok. És a múltkor találtam magamról egy képet, annyira vicces volt. Régebben én sosem láttam magam vékonynak, mindig azt mondtam, hogy ideális egy kis felesleggel-ami persze mind a seggemen van/volt-de most annyira érdekes volt látni azt a képet. Most vékonynak láttam magam én is. Persze nem csoda, hisz most azért máshogy nézek ki egy "kicsit". :lol: Viszont most már nem félek a kg-tól. Ha még feljön akár 3kg is, ezzel már bőven kiegyezek. Most tartok olyan 10-nél az itthoni mérleg szerint, de jó ideje nem hízok máshová csak pocakra, így megnyugodtam.

pedi
Kalocsa
 
 


Banyek mar megint lapteto!!!! Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Ki keri???

Cham, nem irtam, hogy okes, koszke, a pe-t azt nezem, most ugysem akarok gyereket gyartani.

Jo tanulast!! Majd gyere!!

Selyem, Virag!!! Kati!

MIA!!!!!
Vendég
 

 
 

Pedi, irjal csak fozes kozben. En is fozok es kozben irok is.
Orulok, hogy eszedbe jut ez-az es megirod Nekem. Ez jol esik. Sztem is vekony voltal!! A menyasszonyos kepen is csuda jo alakod van, kis torekeny es vekony. Jo, oke nem latszik az a nagy es haaaajas valagad! hihiihi de persze nem volt nagy csak az ember tulsagosan kritikus magaval szemben. DE Te most is vekony vagy. En is szeretnek ilyen lenni. Virag is csini volt. Kati is jol nez ki. Rita is fullosan nez ki. ESSS, en is talaltam egy fotot magamrol amin elamultam milyen vekony voltam. DE akkor azt mondtam en is amit Te, hogy oke, vekony de kisebb felesleggel (has). Persze loturo hasam volt akkor.:):) Mar latom, hogy "csinos" voltam de akkkor....ahhh, nem igy volt! Most en is mas vagyok mar. Az ember teste alakul am folyamatosan. Szules utan szerintem ismet extravekony leszel!!!! Es a helyedben en sem aggodnek a kilok miatt.
Vendég
 


Bogárka!
Akkor szerintem nálad is ez a félelem a gátoló tényező. Én tényleg nagyon szívesen kiküldöm Neked azokat a cseppeket! Nem olyan nagyon drága az a posta, mert ezek csak ilyen kisebb üvegcsék. Szerintem max egy ezresből tuti kijönne. És mi egy ezres egy babához képest?!

Dr. Cham! Köszi, én sem akartam magam beoltatni, a férjem meg főleg nem hagyná, de kíváncsi voltam a véleményedre!

pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jólvan,mióta nem voltam termeltetek ám :shock: nem győzök olvasni :D

Ma voltam a 30hetes uh-on a korházban,gondoltam rá,meglátogatom Bettit,de nincs meg a száma meg nemis biztos hogy örült volna (pont nekem)!

Szerintetek az uh-ok mennyit csalnak?Gondolok én arra hogy kedden voltam 4d-n és van olyan eredmény ami megeggyezik,de van ami most nagyobb mint kedden volt!
Leírom: keddi 4d: BPD:7.38
OFD:98mm
HC:272mm
AC:258mm
Fl:5,67
Becsült súly:1466g


Mai UH:BPD:80mm
OFD:97mm
HC:290mm
AC:266mm
FL:5,6
Becsült súly:1735g

Például a súlya,nemhiszem hogy 3nap alatt ennyit hízott volna :roll:
Persze tudom,hogy lehetnek eltérések,nincs 2egyforma uh...stb..
Vendég
 


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

A lelki terhek, nagyon nagy hátráltatói az ember fejlődésében és továbblépésében. Ha az ember nem küzdi le, ezeket megkeseríthetik az életünket egy élete, de legalábbis ráteszi a bélyegét, az tuti.
Szerintem a sérelmeinket-mert, ezek a traumák,többnyire emberekhez köthető sérelmek-, először magunkban kell rendeznünk. A megbocsátás hatalmas dolog, és nagyon sokszor nem tudunk megbocsátani bizonyos embereknek és csak toljuk magunk előtt a sérelmeinket. Gondolok itt, arra hogy nem kaptátok meg azt a hátteret(biztatás, elismerést) a szülőktől, amire szükségetek lett volna. És ez a személyiségetekben, hatalmas formáló erő lett. HA tud róla az ember, ha nem ez szerintem így van.
Lehet, hogy nem értitek miért írtam ezt, de szerintem az előző témákhoz illet.
Nem hiszek a humbukokban (és előre bocs, aki hisz bennük), jóga, meditáció, asztrológia, természetgyógyászat... Szerintem nem másokra van szükség, a problémáink megoldásához. Viszont, aláírom hogy néha tudnak enyhíteni rajtuk, de megoldani helyettünk nem tudják.

Az öregedő társadalom...a nők szerintem nagyon átestek a ló túlsó oldalára, mikor elkezdtek KÜLÖN életet élni a férfiaktól. ŐK ne függjenek senkitől, ŐK egyedül is megtudják teremteni mindazt, amit a férfiak...divat lett a szingliség, a karrierista nők vannak többségben, a családanyákkal szemben. Bizonyítani akartak, maguknak és a társadalomnak is. Teljesen más lett az értékrend, és nem hiszem hogy jó irányba változott volna. Én magam a hagyományos (bibliai) értékrendet képviselem, és hiszem hogy amit Isten kitalált, az egy jól működő dolog.
Nagyon sok mindent szerettem volna még ezzel kapcsolatban leírni, talán azért is sikeredett ilyen kuszára.. de majd még elő fog ez jönni szerintem, és majd akkor leírom.


más: vettem rossmannban hipp natalt 1200ért. úgy döntöttem még az elején nem szedek, folsavat pluszba, majd a pozi teszt után.

Kép
selyem
Pécs
 
 


jah, és nagyon rosszul érezem magam a bőrömben. fogyizni fogok, és véggrreeee jó idő van. holnaptól megint megyek futni. kell egy kis popsi formálás, és 10kgtól kell megszabadulnom. nem is bánom, ha még nem jön a baba. lehet, a doki azt mondja majd, hogy várjunk 2-3 hónapot a próbálkozással, annyi idő alatt le lehet passzolni.

Kép
selyem
Pécs
 
 


cham teljesen igazad van mindenben de..... nekem nem a karrierem miatt nem volt előbb gyermekem mint 36 hanem mert nem volt olyan partnerkapcsolatom amivel ezt bevállalhattam volna.
Jobbulást akisfiadnak.

Mona: sajnálom ezt a rossz napot. a fizud meg szerintem Orbán papa eredménye mert még nincs gyereked és így rosszabbul jártál.ha meglesz kisbabó még a dupláját is megkapod mert a gyerekre van adókedvezmény :)
Mi is jártunk így a mosógéppel aztán kiderült hogy csak másik konnektorba kéne bedugni és már működött is.már nézegettük a mosógépeket a neten :):):)


Lehet én is kipróbálom ezt a gynexet. de nem most majd ha úgy alakul a pénzügyi helyzetünk :):):):)


Ezzel a témával én is így vagyok .Senkim nincs a párom és a kisfiamon kívül.Ha GAbi nem lenne én nem is tudom mi lenne az életemmel. A tesómmal alig tartjuk a kapcsolatot az unokatesóim inkább nem is mondok semmit. apukám van ahol van hosszú történet és nem nyílt topikba való.anyukám nincs nagyszüleim nincsenek.itt még nincs nem is nagyon lesz baráti társaságom. szóval nekem sem egyszerűbb.Szerintem azért is ilyen jó a társaság itt mert senki sem tökéletes és mindenki meg tudja érteni a más gondját nem szólja le stb.

Bogi teljesen át tudom érezni. anyukám isten nyugosztalja,mindig csak pánikolt:( sosem azon volt hogy oldjuk meg csak sajnálkozott:( nagyon szeretem őt de sajnos ez nem volt megoldás.apukám szintén alkesz volt bár ő a csendes fajtából de nekem is van egy féltestvérem balkézről.anyu mindig megbocsájtott neki mert anyukám is nagyon függött aputól.talpra esett asszonyka volt de apu nélkül nem lett volna teljes az élete pedig nem is szerették tiszta szerelemmel egymást :( ezt nem olyan régen tudtuk meg öcsémmel.azért házasodtak össze mert én már anyu pocakjában voltam.

nika70
Salgótarján
 
 


Cham, Nika az új adótörvény nem 2011. januártól van érvényben? A decemberi fizetésre is vonatkozna már??? Én úgy gondolnám, hogy a januárira fog majd vonatkozni, hiszen, most kell nyilatkoznunk róla....

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


mona, mondasz vmit, nem tudom :oops: 2011. januártól érvényes. tudom hogy nem illik politizálni, én baromira utáltam mindig a fideszt, de ezzel az új adótörvénnyel nálam behódoltak.

tanulás közben elaludtam :? amióta babás vagyok nem tudom meginni a kávét, érzem is a koffein hiányt.

selyem, hajrá fogyókúra!!!

nika, szerintem is próbáld meg a gynexet. csak elég drága, de megér minden pénzt :wink: én sem csípem a saját édestestvéremet sem...amire nem vagyok büszke, de csak azért mert a testvérem, nem tudok érte rajongani. Annyira hülye dolgai vannak, voltak mindig, iszonyú pesszimista és irigy velem kapcsolatban. Kevés embert kedvelek igazán, előbb-utóbb rájövök, amikor túl közel engedek magamhoz valakit, hogy nem kellett volna, csalódok...de már tanultam belőle, meg azért ismerem magam, magamnakvaló vagyok rendesen, aki egyedül is imád lenni a saját világában. Az őrülteket és a zseniket soha nem érti meg senki :wink: viccet félretéve, tényleg így gondolom sokszor, jobb is így, ez tett nagyon erőssé, és emelte az önbizalmamat oda, ahol van. Néha van kis hiszti, meg kiborulás, de tart max fél napig és megyek tovább mint a katonatiszt.

mia, az utolsó pár hétben híznak a bébik 250 g-ot/ hét, szóval valószínű elmérték most 2D-én. A 4 D a pontosabb :wink:
chamomilla
Pécs
 
 


selyem, biztos aki sokat lapozgatja a bibliát, meg tud bocsájtani, de én ezzel nem is akarok foglalkozni. Nem vagyok haragtartó, de aki engem indokolatlanul bántott valaha, azt nem tudom szeretni. Ami a megbocsájtásnál és gyűlölködésnél sokkal magasabb szint: a leszarom szint :wink: na én itt tartok elég régóta....
chamomilla
Pécs
 
 


pedi: szóval azért ne oltasd be magad, mert egy influenza vírus mutálódik 16-szor, mire kijön egy oltóanyag. Azóta eltelt 1 év, ezért is szinte felesleges. Aki benyalja, úgyis kijön rajta, OK, max nem olyan heves tünetekkel, viszont ennek az oltásnak több kockázata van, ha beadatja az ember, mint annak a valószínűsége, hgy h1n1-es leszel. Aztán a másik dolog, rohadtul túl volt lihegve ez tavaly, de az országnak rohadt sok pénzébe került a vakcina, amit el kellett adni, ezért mondták hogy oltassa be magát mindenki. Ez csak a pénz miatt volt....gondolom még maradt oltóanyag, azért cikkeznek újra róla. :roll:
chamomilla
Pécs
 
 


Dr. Cham kérdeznék még valamit, szerinted elkezdhetem leépíteni az utro-t???
Azt tudom, hogy Virág a 14. hét körülig használta! Nagyon kíváncsi vagyok a véleményedre! Persze Mindenki megírhatja, hogy meddig használta!!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Selyem, orulok, hogy irtal, es ertem mirol beszelsz. Igazad van de kiegeszitenem azzal, hogy joga, meditacio, asztrologia, akarmi, nem igazan ismerem egyiket sem, sot, egyaltalan nem de az biztos, hogy magunknak kell megoldani mindent es pl. joga utat tud mutatni ebben. Vagy asztrologia vagy akarmi. DE nekunk kell szembe nezni magunkkal es lekuzdeni es helyre allitani a lelki bekenket es megbocsatni, szeretni tudni kell. es kell!!
Aztan a noi tarsadalom az meg azert is kezdett el dolgozni es karriert is csinalni mert a mai vilagban mar sajnos keves ferfi kepes arra, hogy eltartsa a csaladot, egy fizu keves sok csalad eleteben ahhoz, hogy....! Es itt kulso tenyezok is befolyasolnak bennunket, noket. En pl. nem birnek itthon ulni es csak haztartasbelikent tengetni napjaim. Nem azert mert karriert akarok. Nem errol van szo de ahhoz, hogy megadjuk magunknak az alapveto igenyeinket ehhez ma mar egy nonek is dolgoznia kell. Valtozik, felgyorsult a vilag es sulykolnak is belenk sok mindent, kire mi hat. Ram az, hogy szeretnek nyaron nyaralni menni es szeretnek igenyesen kinezni. HA en nem fogok melozni Apa ezt nem tudja egyedul megadni nekem. Mas nonek masok az igenyei, mas a hattere, masert dolgozik de nem feltetlen karrierizmusbol. Vagy mert singli akar lenni. Volt, hogy 3 eveg voltam egyedul. Meg is kaptam, hogy jo allassal buszkelkedo singli vagyok. DE nem errol volt szo, egyszeruen nem jott pasi. Persze nem minden no ezert singli, de aki nem ezert az mar masik dimenzioban el!:) Megyek tovabb es olvasok!:):) Selyem, tok birlak, nagyon jokat irsz!
Vendég
 


Pedi, ha "csak" 1000 ft a csepp akkor okes, koszi szepen!:) DE majd kuldok a csoppednek valamit, ingyen akkor sem fogadom el es nincs vita! Ez esetben benne vagyok a buliban! Ismerem a cseppet, tudom nem olcso mulatsag! Ez igy, mukodik?
Vendég
 


mona, erre valószínű jobban tudnak válaszolni, akik használták, illeve a dokid. Terhesség alatt úgy néz ki ez az egész progeszteronos dolog, hogy ugye elsorvad a sárgatest és az termeli a progit a 8. hétig -akinek ez kevés, azért adják- aztán szépen lassan átveszi a placenta a a hormontermelést (nem csak progit termel, ezer mást, most eléggé benne vagyok, mert ez is élettan -kb ez az ami érdekel is belőle-)a sárgatest elsorvadtan megmarad végig a terhességben, de a prog termelése nem jelentős, a placentáéval szemben. Amit érdemes tudni a progeszteronszint szinte lineárisan nő a (az ösztrogén is amúgy) a hónapok számával.
chamomilla
Pécs
 
 


Nika, akkor mi nagyon egy cipoben jarunk. Nekem is pasi miatt nincs meg baba, illetve tolodott igy ki. Ez van. Es ezzel el sem hiszed mekkora lokest adtal nekem, hogy leirtad az eleted tortenetet. Meg senkivel nem talalkoztam aki szuloi segitseg nelkul szult volna. Bocsi lanyok nem ide ratok ertek egyetlen szot sem, hanem a kornyezetemben. Es ez eddig ugy ugy ugy, na, tudod, hatassal volt ram. Te viszont bizonyitek arra, hogy igenis nincs szuksegem masra, majd Apaval ketten, szeretetben minden akadalyt venni fogunk! Nika, emelem kalapom! Amit a szulokrol irtal...sajnalom. En is hallottam mar arrol, hogy van feltesom csak nemtom, hogy apam kinel szorta el magvait. De regen anyu elszolta magat csak meg kicsi voltam ma meg mar inkabb nem asom bele magam.
Vendég
 


Selyem, hajra fogyeszko kura! Futaaaaas!!! Es jo ido van otthon????

Cham, rajtad meg akkorakat kuncogok!!:):):) Neked is van ezer bajod de a humorod nem hagyod el! waaa, kiraly csaj vagy! Ugy duplan Kiraly! :lol: :lol:

Irok meg majd, ha hianyoltok ha nem csak megjott Apa es eszunk.
Vendég
 


Cham, a leszarom szindroma jol mukodik de ez mar a megbocsatas fokozata, hiszen nem vagy haragtarto. Ez is egyfajta megbocsatas, legalabbis az en nezetemben. En pl. probalok megbocsatani mert akkor nem ragom magam azon, hogy ki es hogyan tett keresztbe. Tulkeppen nem foglalkozok vele, veluk. Ha valaki bant, lelke rajta, ez az O sara, O bune, az elet ugyis vissza fogja adni Neki ami jar. Lerendezi. A lecket mindenki megtanulja es meg is kapja. Ha megdobnak kovel, dob vissza kennyerrel. Na, en nem dobok vissza kenyeret, de kovet sem. Bar neha kenyeret dobtam de rajottem nem erdemes.
Vendég
 


sziasztok!

mona: magadtól eszedbe ne jusson leépíteni!!! a dokid fogja megmondani, amikor látja, hogy a lepényed jó helyen van és jól működik. bocsi, ha keményen fogalmaztam!!!
sajnálom a pénzt és a mosógépet! valami kamatmentes részletre nem tudtok venni egyet? havi 3-4ezrte talán nem érez meg az ember, mintha egyszerre kellene kiadni. mondjuk én még soha semmit nem vettem részteltre, csak a házunkon van hitel, ami elég nagy nyomás számomra, de máshogy nem tudtunk volna építkezni...sajnos.

bogi: amikor olvastalak, hogy nem tudod beszerezni kint, nekem is eszembe jutott, hogy mondd meg mi kell, én pedig postázom neked. de látom, pedi már beelőzött. a családodat sajnálom, vagyis téged a családod miatt. én azt hiszem kivétel vagyok, mert rengeteg támogatást kapok/kaptam és nem az anyagira gondolok. persze vannak nézeteltérések, összezörrenések, de szerintem ez a legjobb családban is van. mi mondjuk soha nem veszekszünk zsoltival-ami nem túl jó. vagyis én néha szeretnék, de vele nem lehet. anyukám szokta mondani, hogy az én lobbanékonyságom és kapkodásom mellé kell a férjem...

nita, cham: nem tudok és nem is akarok több magnéziumot szedni. én ezt az éjszakát a frontnak tudom be. egyébként szedek napi 3X2-t 500mg-osból.
és elég sokat pihenek. gépezni is legtöbbször fekve szoktam, nem ülve. és ami megnyugtat, hogy még csak megrövidülve sincs a méhnyak, vagy mi, nemhogy kinyílva. és még ezt az 5 hetet tutira kibírom. utána meg remélem minél gyorsabban fog.
a dokim szerint nem húzzuk ki végig, pont a gyengébb méhem miatt. de nem is bánom.
aranyosak vagytok, hogy aggódtok!

selyem: te miért is akarsz fogyni? annyira csinos vagy!!!

csillag: merre vagytok? fiúk? ne kezd ostorozni magadat!!! TE EGY SZUPER ANYUKA VAGY!!!!! azuraddal pedig próbálj beszélni és nyisd fel a szemét, hogy bence mit él most át!!! ő értelmes-mármint bence, de mégis csak egy kis emberke, akinek az életében rengeteg változás történt!!!! ja! és a férjecskéd is értelmes!!! :wink:

dike: drukkolok az eredményekért!!! hogy állsz babakocsi-fronton???

mia: nekem múltkor a saját dokim magyarázta el, hogy ezek a csontmérések, azért csak nagyjából adnak eredményeket, mert az a lényeg, hogy az ultrahang fej és a mért tárgy totálisan merőlegesek legyenek egymásra, amit elég nehéz elkapni.
én is voltam ma kecskeméten az izsáki kórházban és eszembe jutott bettike, de nem írt tegnap az üzenetemre, így nem hívtam fel. de szerintem ma hazaengedik őket, ha minden oké.
egyszer összefuthatnánk majd mi is!!! nekem a 36. héten kell mennem megint ellenanyagra. de jövő szerdán is tutira megyek kecsóra.


képzeljétek, a főnök szülésig visszavesz állományba és letöltöm az éves szabimat, így nem táppénzen leszek ebben a hónapban. utána pedig jöhet a tgyás.
ma nagyon meglepődtem, amikor öltöztem, hogy mekkorát nőtt a hasam. de nézzétek ti is:

Kép

Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Selyem, az elobb az kimaradt, hogy ez a Gynex azert jo mert gyogynovenyekbol van. Csak mas hormonokra hat, mint egy palastfu tea. ES ha mar 25 honapig nem jon a baba, hidd el, mindent kiprobalsz amit csak lehet. ES en a gyogynovenyes dolgokra adok, nem a kemikalias dokis cuccokra.
Vendég
 


Kati, tényleg sokat nőt a pocid! Szép formás!
Igazából én már kértem Apit, hogy szerezzen egy mosógépet, mert gondoltam, hogy tönkre fog menni! Intézett is egyet bent a cégnél, kartonsérült, (semmi baja nincs egyébként, sehol egy karc, semmi, mert mindent lecseréltek rajta, fele annyi mint a nem "sérült"), csak még nem jött meg valami alkatrész hozzá, vagyis...pont ma du-án hozta a futár, és gyorsan megcsinálták nekem, ma este elméletileg ki is próbálhatom már, és majd ha lesz rá pénz, akkor kifizetjük! :)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Sziasztok!

Visszatértem én is. Jól elfáradtam. Elvittem az ebédet a fiúknak, aztán én is ettem, majd mosogatás(ami nem ment bele a gépbe), majd felporszívóztam a földszintet, majd felmostam, aztán elmentem boltba, ahol extra mód bekeményedett a pocim, meg amikor kiszálltam a kocsiból akkor is. Ma már jelentem semmit de semmit nem fogok csinálni. Fekvés-babanet! Ja, és a legfontosabb, várom haza a szerelmemet, aki ma megint hosszú napos, és azt mondta 7nél előbb tuti nem jön! :(

Bogárka! A csepp természetesen nem 1000Ft, de azzal ne foglalkozz. Lehet, hogy nekem már soha nem lesz rájuk szükségem, vagy mire lenne, megromlanak! Én a postázásra gondoltam. Légyszi ne csinálj ebből ügyet, hanem küldd a címedet! :wink:

Selyem! Abszolút értem, amit írtál, és látszik, hogy nem tartozol a mai veled egykorúak közé. Én szinten Isten hívő vagyok, és nem bármi másban hiszek, de bizony, ahogy Bogárka is megfogalmazta, csak az kellett, hogy felnyissák a szememet.

Mia! Szerintem is lehetséges, hogy a súlya ennyit változik egy hét alatt, de biztos a 4D a pontosabb. Egyébként, szép méretek! :wink:

Kati! Tényleg nőtt a pocid, de ugye a babák is most nőnek a legtöbbet! De nagyon helyes a pocakod, úgy tetszik! :lol: Te hogy bírtad a mai jövés-menést?

Cham! Köszi, én is ezen a véleményen voltam, de kellett a megerősítés!

Mona! Én ugyan nem szedtem utrot, de tudom, hogy fokozatosan szabad csak leépíteni, és tényleg a dokidnak kell megmondania, hogy milyen adagolásban. De kedden úgyis mész, nem?

Dike! Merre jársz? Mi volt az uccsó vv?

Nika! Tényleg nem olcsó a Gynex, de nagyon sokáig elég! :wink:

Gyerkőcöm ma megint extra mód aktívkodik nekem, szinte még meg sem állt!

pedi
Kalocsa
 
 



Kati, tenyleg sokat nott a pocid! :shock: Ruhaban meg nem is annyira, de csupaszon nagyon latni a kulonbseget! DE cuki!:):) Szep pocak!
Koszi, hogy kuldtel volna Nekem cseppeket! Draga vagy! Es figyelmes! Koszi!
A fonokod rendes nagyon, hogy igy all Hozzad. Persze ez a Te erdemed!

Dike, hol vagy? Eredmeny?
Vendég
 


Bogi nagyon sajnálom, hogy ilyeneken mentél keresztül! Megértelek! (sajnos nekünk sem volt egyszerű életünk, de én nem szeretném így leírni itt)De figyi, most már ne is gondolj a múltra, nézz előre, ott van melletted egy olyan ember, akire számíthatsz mindig, és nagyon szeret Téged, szerintem bármit megtenne érted! Fel a fejjel Bogárkám!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Pedi, tudom, hogy a csepp nem egy ezres, ezt a postakoltsegre ertettem. A csepp maga draga, 5-6 rugo egy uveg, tudom mert mar par hete Cham ajanlotta es rakerestem. Ezert is irtam, hogy nem kerem ingyeeeee csak ha elfogadsz majd hasznos holmit a csoppednek!
Vendég
 


Pedi, igen kedden megyek majd, csak érdekelt, hogy ki meddig használta, és h mi a véleményetek!
Most már tényleg pihenj!!! És nagyon vigyázz magatokra!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mona, mosogep, remek!:):):) Szuper, hogy hamarosan ki tudod probalni es, hogy nem s.o.s. kell fizetni. Ezezez, tok joooo!!!
Koszonom a biztatast csak tudod azt nehez levetkozni magambol, hogy en bena vagyok es ugyetlen es hulye. A mai napig ezt hallom anyam szajabol. Igy amikor elmegyek dolgozni (pl) akkor az van bennem, hogy mindenki benanak, hulyenek es szerencsetlennek lat, hiszen ezt hallgattam eveken at, nap, mint nap. Es ezert is vagyok tele felelmekkel. Szepen belem lett ez nevelve gyerek koromban es ezt tudatosan az eszemmel nem lehet kivetkozni. Az erzes nagyobb ur az esznel. Itt bent sokszor felek es alig tudom meggyozni magam, hogy folosleges. Nehez.
Vendég
 


Bogi! sajnálom a gyerekkorodat, és h nem számíthatsz a szüleidre :(

én fél évet bírtam várni,utána elmentem dokihoz,hormonvizsgálatok, uhu cikluskövetés,1 év után lapar= 1 petevezetéket tudtak csak átjárhatóvá tenni,utána 3 hónap próba, 2 inszem,majd 1 év szünet, abszolut ne gondoltam babára, mert jött az esküvő(tehát nem a lelkiek miatt nem jött össze)juniusba bejelentkeztem a kaáliba augusztusba kaptam is időpontot,októberbe pozitívat teszteltem. csak azért írom le kérlek se sértődj meg, nem célom a sértés, az én véleményem h nagyon is szükség van alapos orvosi vizsgálatokra.mindenki jött nekem éveken keresztül azzal, h azért nem jön mert nagyon akarom mindig ez volt....utáltam...aztán ott volt az az egy év és akkor magamnak s bebizonyítottam, h na ez nem igaz. züllöttem, buli,pia egymás hegyén hátán, sex, nem is akartam h jöjjön, de azért nem védekeztünk,(mi soha)még se jött.

én nem hiszem h a lelkiek miatt nem jön nálad a baba, akkor mondanám azt, ha már minden mást kizártam.

cham! kisfiadnak jobbulást!

mona! sajnálom:( én 14 hétig használtam.

selyem! hajrá fogyókúra!

kati! nagyon szép a pocid,tényleg nőtt:)) majd élőbe babakocsizok:)

Kép 8 hetes

Kép 12 hetes

Kép 16 hetes

Kép

KépKép
dike
 
 


Pedi, pihikezzel es gyere, irjal nekunk!!:):):) Babanetezzel!!:):) A cseppre nagyon kivancsi vagyok!! huuuu, tiszta lazba hoztal vele! Te mikor mesz dokihoz legkozelebb?
Nalunk Apa vallasos nagyon. En is hiszek csak en maskepp. Mondhatni en is vallasos vagyok de megsem. ahhh, ez hosszu, nemtom itt elmagyarazni.

Virag, merre van??

Selyem, Te merre vagy? Elmentel futni??
Vendég
 


köszi mindenkitől a pocak dicsit.

pedi: pihenj, mert csillagot rád uszítom ám egy fenékbe rúgás erejéig!!!!
ezek szerint te is vezetsz még egyedül. nekem egyik ismerősöm kiakadt, hogy egyedül megyek kecskemétre, meg mindenhova. kecso 30 km, itt helyben is autókázok, mert senki nem csinálja meg helyettem, de ennyi kell. szeretek kimozdulni.
én a mait nagyon jól bírtam. semmi bajom. úgy tűnik, hogy bogi helyezkedett valamerre, mer elmúlt (kopp-kopp) a szemérem csont fájdalmam. lehet, hogy a szilveszteri szúrásokkal lehet összefüggésben, mert azóta nem fáj.
zoli mivel foglalkozik? milyen rendes vagy, hogy vittél kaját neki!!!

mona: minden ilyen gyorsan oldódjon meg, mint ez a mosógép probléma!

bogi: mi volt a nyami? fogadd csak el peditől a cseppeket, majd küldesz neki valami cukiságot abból a motyóból, ha kint lesz a bébikéje!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Dike, szepen nol a pocakod! Helyes vagy nagyon!! Olyan kis mosolyalbum vagy Te is!! ESSS dehogy sertodom meg! Az nem semmi amit Te is vegigcsinaltal. Orvosi vizsgalat mar megvolt. Es semmi. Es azt mondta a nogyogyim, hogy nem en vagyok az egyetlen no aki egeszseges es nem jon a baba. Stressz. Mondjuk nagyon depis voltam ez teny most 10 honapig amig nem volt allasom. Ma mar nyugis vagyok. Dike, ertem mirol irsz, en viszont tudom, hogy ez nalunk vagyis nalam, lelki ok. En hormont sajna nem szedhetek, nalunk ilyen beavatkozasos dolog sajna kilove.
Es mi van a cuki eredmenyeddel???
Vendég
 


dike: helyes a pocikád! sztem pont akkora, mint nekem volt anno. nem túl nagy-de örülj neki.
gyönyörű volt a fátok! azok a piros zoknik!!! behalok tőlük.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kép

KépKép
dike
 
 


Kati, lassan a 33. hetbe lepsz!! Es tudni mar, hogy siman szulsz vagy nem? Te szedsz majd olyan homeos bogyot?

Rita, Te merre vagy ma? Regike?
Vendég
 


bogi: igen, hihetetlen!!! homeosokat nem, majd csak málnalevelet fogok inni.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Vagyok, csak megint annyit írtatok, hogy csak lesek... :shock: de örülök neki nagyon! Olvasni csak este tudok és nem szeretnék úgy írkálni, hogy folyamatosan csak magunkról tudósítok.
Félórája jöttünk haza a játszótérről, azóta Gergő evett és most épp itt van a kezemben és mint egy vérbeli pasi, böfög, pukizik meg telerakta a pelusát. :lol:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: ez szuper!!! mármint örülök, hogy gergő ennyit férfiasodott ilyen rövid idő alatt!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Virag, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Virag, nem irtunk sokat, engem ugorj at nyugodtan!!
Vendég
 


Dike! Tényleg nagyon cukkermukker pocid van, nagyon édi kismami vagy! :wink:

Bogárka! Majd, ha hazajössz talizunk, az lesz a "fizetség", ja és a pozi teszt! :wink:

Kati! Nagyon tetszik ez a pulcsi ami rajtad van, nem lehetne róla egy egész alakos kép? :oops: Én is vezetek, de én egyedül max anyuékhoz megyek ki(5km). Ettől messzebb csak dokihoz járunk, de oda mindig jön Zoli is. Amúgy én imádok vezetni(ahogy sütni-főzni :lol: ), és még nem fordult meg a fejemben, hogy már ne üljek volán mögé.
Zoli mindig itthonról visz kaját, csak reggel ugye korán megy, és ma frissen főztem. Viszont most du-án is "vittünk" neki meglepit vásárlásból hazafelé. Nagyon szereti a Duplo csokit, és ma húzós napja van, gondoltam meglepem, nagyon örült!
Egyébként egy méh(hulladékgyűjtő, feldolgozó) telepen dolgozik, van egy telepük Kecsón is, meg volt régebben Szolnokon is, de azt bezárták. Itt szakmai irányító.

pedi
Kalocsa
 
 




pedi: fejet nem nézni!!!

szívesen neked adom a pulcsit, mert szerencsére nem nyúlt ki. az elejéről majd csinálok képet. egyébként egy ember-arc van rajta. én már annyira nem szeretem.

Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


pedi: főleg, ha egyszerre leszünk kórházban!!! :lol: :lol: :lol:

én megmondom őszintén, hogy e nemes feladatra már régebben bogit kértem fel.
de én a te híreidet szívesen hozom, de tényleg mi van, ha egyszerre leszünk kórházban???
sztem te is egy nálam "biztosabb pontot" keress. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Pedi, a randiba benne vagyok! Bejarom az egesz orszagot, tok jo lesz nekem! Kezdek Pest mellett Nitanal ahol kiidegeljuk a banyat es haladok lefelet Kati es Pedi fele, itt nem idegelek ki senkit igerem, csak babat lesek es anyukakkal randizok. waaaa, tok jo lesz! Ti kozel laktok egymashoz?
Jajj, hat nagyon rendes asszonykaja van a Te uradnak!:) :wink: :D
Uuuu, mennyi babat mutatnak a TVben! Futoszalagon jonnek kifele! hihihii tok viccesek!!:):) Pelus van csak rajtuk! Tunderpofak!
Vendég
 


Katocam, en mar alig varom a hirhozast! De ha gondolod nyugodtan irhatsz Pedinek is. Bar igen, mi van ha egyszerre szultok!! :D :D :D :lol:
Vendég
 


Dike csini vagy :)

kati nem is látszik hogy lassan szülsz :):)vagy ez régebbi kép?

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: