Új privát üzeneted érkezett!

Betty, mint már írtam teljesen megértelek. és hazudnék, ha azt mondanám, hogy nekem soha sem voltak hasonló gondolataim... És tény, hogy az élet igazságtalan. és tényleg sorolni lehetne világba az ilyen példákat. Én csak azt mondtam, hogy bízni kell! (Istenben is, mert ő fogja adni a babáidat) Továbbra is.
Hidd el meglesz az eredménye!!!!!!!!!!
És szerintem a mensis előjelek összekeverhetőek a terhesség előjeleivel... Legyen igazam!!!!! :wink:

Megkaptam a képeslapot, becsszó feladom a napokban a tiedet én is... nem jutottam el a postára. :oops: :oops: :oops: ne hari. Jelöllek iwiwen.
Puszka mindenkinek.

chrissy81
 
 


Na, látod Betty, még lapaljád is van!!!!! :wink: :D

chrissy81
 
 


:lol: :lol: :lol: 8)

Nem baj, ha nem voltál postán, majd feladod ezen a héten :wink:
Én is azt mondom, itt nem lehet valakinek igaza, mert mindenkinek igaza van :roll: :wink:
Mindkettő álláspont érthető, és elfogadható....

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

 
 

Betty, helyzet? Teszt?

chrissy81
 
 


Sziasztok!!

Szép hetet mindenkinek!
Vendég
 


A menszis tünetek megint enyhültek, pedig tegnap este tényleg azt hittem, végre megjön :roll: :lol:
Tesztet csak 2 naponta gyártok, igazából nem is tudom már, érdemes-e.
Most már megvárom az uh időpontját,(jan. 19) nem hagyok abba semmit, aztán kiderül, mi van (csak az a szar, hogy egy csomó idő elmegy így a levesbe).

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Kép

Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty

Írtam az alattunk lévő topikba-félrekattintottam,fel sem tűnt,mert ott is Te írtál utoljára.(a 10 hetes vetélés anyakönyvi kivonatával kapcsolatban)
Vendég
 


Betty, ez jó hír! Én bizakodom!!!!!

Szép hetet mindenkinek!
Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de ezek a reggelek nálam katasztrofálisak....
Milyen, középidőnél jársz! :wink:

chrissy81
 
 


Szia Chrissy!

Hát igen,még alig hiszem el... :D Hiszen tegnap derült csak ki,h baba lesz...nagyon mennek a napok,hetek,jó is meg nem is.Mindig van vmi ,ami miatt tolnám előre.Először,h legyen szívhang,aztán érjem el a bűvös 12 hetet(ami tudom,h hülyeség,mert nem biztosíték).Aztán mozduljon meg végre-mert a jobb,tünetmentes napjaimon mindig paráztam,h jajj miért nem hányok,biztos gond van! :D
Aztán ha napokig nem éreztem a mozgást,akkor az volt a baj!
Most éppen a 24 hetes korra gyúrok,mert ugye onnantól már "életképes" a baba (és nem mellesleg kötelezően mentik is koraszülés esetén).

Onnan meg majd ki tudja mire hajtok :lol: onnan már a túlélésre,hogy időben kész legyünk mindennel,mert én ilyen utolsó pillanatra hagyós vagyok!
Vendég
 


Betty

Hát igen félrenyúltam :lol: mert ugye az a topik is úgy kezdődik,h LAP....na meg Te írtál utoljára!

OLvastam ,h Te sem hiszed azt az anyakönyvi kivonatot.Ha így lenne,akkor simán lehetne csalni pl a szocpolnál,h a doki csak beírja a vetélést pl és azt 1 db gyereknek veszik!
Vendég
 


Milyen
mindjárt ott vagy már a 24. hétbe is :wink:
ÁÁÁÁ, nem hiszem én azt el..
Ez olyan, ha valaki mittomén 10 hetesen elmegy abira, akkor is kellene kapjon....szal ez nagy hülyeség :!: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty

Beszéltél a dokival??
Vendég
 


Milyen
nem beszéltem vele, úgyis azt mondja, hogy majd menjek uh-ra ha addig nem jön meg, és kiderül...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty

Akkor kitartás,amíg nincs piri,addig a remény is él!!
Vendég
 


Betty, Csillag tesztjeit használod?

chrissy81
 
 


Sziasztok!

Kaptam Milyentől bátorítást hogy csatlakozhatom hozzátok.. :wink:
Az LH-s topicból sokmindenki neve ismerős..remélem az enyém is nektek :wink:Vagy kell bemutatkozzam?Nem akarok bunkó lenni... ...két vetétlés miatt tűntem el..a legutóbbi kicsit padlóra tett de megint itt vok mint egy "kelj fel Jancsi" :lol: :lol:

Betty!

Mizu?Miattad(is)néztem erre...

Milyen!

Mi ez a 10 hetes anyakönyvi papír dolog??!!Mostmár kiváncsi lettem, megyek elolvasom.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szija Panny!!!

Hát idetaláltál?? :wink:

Gyerkőcök hogy vannak??

Olvasd el,és megvitatjuk!!
Vendég
 


Szia Panny!
Olvastalak az lh-s topikban kb. 2-3 nappal ezelőtt. Akkor jól értem, h a 4. gyermekkel próbálkoztok? Nem vagytok semmik! (Nem is ismerek senkit, akinek 4 gyereke lenne)
Mesélj kicsit! Hamar összejöttek a babák? Mit mondtak a dokik mi okozta a vetéléseket? És mikor vetéltél el?

chrissy81
 
 


Én most csak bekukk! Kép

Panni: szia! Kicsit írsz magadról? :oops:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Csajok mindjárt felvágom az ereimet ettől a rohadt mászó micimackós reklámtól!! :twisted: :twisted:
Vendég
 


Milyen, ez annyira vicces! Én is pont ezt gondolom! És mindig bezenél. Jaj! :twisted: És itt az ügyfél az irodában, ez meg itt gügyörészik. Azt sem tudom, merre kapjak... csak hallgatna már el! :)

Csajok, most vicc nélkül, ki lenne benne egy lapaljás taliban Bp-en?

chrissy81
 
 


Chrissy

Örülök,h nem csak engem idegesít! :lol:

Én benne vónék!!
Vendég
 


Chrissy: tali, nanááááááááá! :D

Én a micimackós reklám miatt némára vettem a laptopom, mert én is kész voltam tőle! :twisted:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sehol senki? Hát hol vagytok csajszikák?

chrissy81
 
 


Sziasztok!


A micimackós reklám nekem is az agyamra megy, de nem jeleztem, mert azt hittem, csak engem zavar.
lujzedli
 
 


Szia Lujzi! Te benne lennél a taliban?

chrissy81
 
 


Hááááát benne,de én egyedül nem tudok elutazni olyan messzire
lujzedli
 
 


Persze ez nem azt jelenti, hogy nem akarok veletek találkozni, de hadd ne kelljen részleteznem, miért nem tudnék elmenni. Mindannyiotokat csíplek,
szeretlek,de sajna.....kevés rá az esély.
lujzedli
 
 


Sziasztok csajszik!

CSak gyors bekukk, fejtágulat és zombisodás rendületlenül bejátszik. Ma vótam megint UH-n, reggel vv-vel indult a nap. Szerencsére a progiszintem már a normálishoz közelít (utrónak hála) és minimancs megint sokat nőtt az elmúlt 1 hétben. Már 9 mm hosszú és egy 18 mm nagyságú petezsákban lubickol. Ma előszr látszott a szívcsőpulzálás is, eszem majd megállt amikor láttam (bár az agyamat már így is elhagytam valahol mióta terhes vagyok).

TAliban én is benne vagyok!

Pusza mindenkinek!
Vendég
 


Chrissy
igen, csak csillag tesztjeivel teszteltem...miért :?:


Szió Panny :!: :D
Mi ismerjük egymást már elég jól :lol: úgy ismerkedtünk meg, hogy valami nőt osztottunk ki egy másik fórumban, de már nem nagyon emléxek rá :lol:


Milyen
a micimackós reklám miatt már írtak a szerkesztői topicba is :lol:
Én kikapcsolom a hangot :lol:


Csibuc
jaaaj, de jóóóó :!: Nagyon örülök, hogy rendben vagytok :D


Bri
tegnap hétfő vóóóót...hun vagy :?:

Anyci :?:

Puszi
puszmákúúlak :lol:


A tali nálam sem jön össze sajna a távolság miatt, de ha közelebb lennétek, semmi akadálya nem lenne :wink:

Mai tesztem a szokásos :lol: :lol:
Menszi érzés elmúlt megint, este nagyon éreztem. Rájöttem már, hogy csak délután este felé érzem, de akkor igen erősen.
Hát már várom az uh-t, hogy abbahagyhassam a gyogyimat, és mehessünk tovább, mert most csak egy helyben toporgunk a semmiért.
A tesztnek már olyan plussznak kéne lennie, hogy meg is vakulnék tőle, olyan erősnek kellene a csíknak lennie :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jó reggelt!
Betty, csak azért kérdeztem, hogy tudjam, milyen erősségű teszteket nyomatsz :wink:

Csibuc, örülök a vonalzódnak! Akkor már csak elhiszed, ugye? :)

Pusszantás mindenkinek!
Jóóóóóó munkát, tanulást vagy akármit!!!!!

chrissy81
 
 


Kép


Betty: sajnálom. :( Dokihoz mikor mész? Kezdés mikor várható?

Csibuc: :D

Bri: hol tekeregsz??? Jóganadrágról teszel fel képet a blogodba? :oops: Köszi.


Mikor legyen a tali???

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi
dokihoz 19.-én megyek, és milyest piri méltóztatik megjönni, kezdünk... :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Puszi, nekem most pénteken, a jövő hét pénteken vagy az azt követő hét csütörtökön lenne jó. Ezeken a napokon mindenképp megyek suliba, szóval össze tudnám kötni a dolgokat.

Milyen jóganadrágról van szó? Lemaradtam vmiről? Nekem nem jön be a jóga... Vagyis bejönne, ha sokkal több időm lenne edzésre és akkor tudnék futni meg tornázni meg jógázni. De ha csak jógázom, akkor azzal én nem vezetem le a feszültségemet, mert nem elég gyors...

Betty, amíg nincs piri, szerintem van esély.

chrissy81
 
 


Chrissy: nekem jók az időpontok. :wink:
Én jógázom és imádom. Pont azért szeretem, amiért te nem. :lol: Hogy nem ugri.bugri! Meg a léleknek is jó. Meg mindenért! :P

Betty: akkor nem pihentek! :lol: Hajrá! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi
még nem tudom, dokitól függ igazából, csak mivel késik, így megy az idő is :roll: és minden nap számít most már a baba miatt sajna :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Ok, Puszi, akkor várjuk meg, hogy a többieknek melyik időpont lesz a befutó. :wink: :D

Betty, szomorú vagyok miattad.

többiek?

chrissy81
 
 


Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám csak vasárnap az egyik barátnőméket költöztettük át egy másik lakásba és későn értünk haza,nagyon elfáradtunk :? Tegnap még kóma kalandjai voltak nálam így nem igazán voltam képben ezért nem jöttem.

Criss küldöm akkor a nevem priviben :D

Puszi nekem se igazán megy ez a tali dolog mert igen messze van Pest.Kb ugyan olyan messze van tőlünk mint Bettynek,bár szerintem ő messzebb lakik Pesttől.

Betty most akkor ha még sincs baba akkor miért nem akar piri jönni? :shock: Piszkosul mérges vagyok hogy egyszerűen miért nem sikerül :evil: Remélem a doki mond majd valami okosat :!:

Milyen ez tényleg szuper hogy már félidős vagy :D :D

Csibuc,azta mekkorát nőtt a kis bogyesz :shock: Nagyon örülök hogy a progiszinted egyre jobb :!:

Panny hát szia itt is!!! :D :D

Bridget,drága hol vagy? :shock: :(

Lujzikám csumidázlak :lol: :lol:

Kép
anyci
 
 


betty drága!

Annyira sajnálom! :cry: De azért még piri nincs addig bizakodjunk! :D
Egyébként miért ne lehetnél benne az 1%-ban????????
fel a fejjel és kitartást!
Ha minden jól megy hó végén én is belevágok az 5.stimuba! Remélem végre petesejtem is lesz :!:
Vendég
 


Betty én annyira egy bunkó vagyok :oops: Még mindig nem köszöntem meg a képeslapot :oops: Nagyon szépen köszönjük és nagyon széééééééééééééééééééép!!!!Puszillak!!!

Kép
anyci
 
 


Lányok, szervezzétek a talit!

Majd jövök, ezerrel dolgozom még... Írjatok sokat, legyen mit olvasnom :wink:

chrissy81
 
 


Hát sajna a távolság miatt én sem tudok veletek talizni,meg a munka miatt sem, hétköznap dolgozom :(
Anycival tervezzük,mi viszonylag közel lakunk egymáshoz.
lujzedli
 
 


Éééééééééééééééééééééééééééééén nem kaptam képeslapot.... :(
lujzedli
 
 


Lujzikám hát én tőlem kaptál karácsonyra :!: :wink: Bettytől is arra kaptam csak a pötty agyammal még csak most köszöntem meg :oops: Tudod szita agyam van :oops: 8)
Igen mi megtudjuk oldani hogy talizzunk mert jóval közelebb lakunk egymáshoz :D
Még a végén Bettyt is betudjuk fűzni :wink:
Aztán meg ha úgy alakul akkor majd mi is tudunk talizni a többiekkel :D

Kép
anyci
 
 


Criss,banyek te is milyen jó kis bőr vagy :shock: Na asszem el kell mennem plasztikai műtétre mert itt annyi szép csaj van hogy én meg csak bányarémeskedek itt :oops:

Kép
anyci
 
 


Anyci Kép ezt a bányarémért kapod :!: :!: :lol:
Igen, te azért jóval közelebb lakol, mint a többiek, sajna...pedig taliznék mindenkivel szívesen :roll:
Bakker, én is jó bugris vagyok, mert asszem én sem köszöntem meg a lapot :oops:
Úgyhogy ezennel: Köszönöm :!: :wink:


Lujzi
neked azért nem írtam, mert nem írhatom rá címnek, hogy :
Lujzedli
Babanet
Baba u. 13.
8000 :lol: :lol: :lol:
Sajna nem tudtam a címed, nem írtad meg nekem :wink:


Chrissy
miért vagy szomorú miattam :?: :oops: Csináltam valami rosszat :?: :roll:
Jó, jó gondolom, hogy miért, de hát nem tehetek róla, ez van...lesz majd jobb is :wink:


Annmari
én nem vagyok olyan szerencsés, hogy benne legyek...optimista vagyok, de ennyire nem :lol: ez már nekem is sok, hogy ebben bízzak :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Engem a 1412-ön elérsz:-)
lujzedli
 
 


Betty,igenis értettem,most toltam le a gatyám gyere és üss :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Lujzival tudok csak én is talizni mert ő van nekem közelebb,meg már terveztük amúgy is :wink: Te se laksz tőlem messze :!: Veled is megoldható :wink:

Kép
anyci
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: