Új privát üzeneted érkezett!

:wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


jó reggelt,

Akkor ide is megírom, ha már a másikba nem jöttök.

Tegnap este közöltem a szüleimmel a 4. babát. Első reakció, hogy "Te hülye, meggondolatlan!" Aranyosak mi?
Meg hogy éhen fogunk halni, meg rámegy az egészségem, meg a többi gyerek kárára megy négyeske. Na, ezt nem egészen értettem.
De ma reggelre megnyugodtak és viccesen mondta anyu, hogy majd kér tőlem 1gyereket, nekem úgyis sok van, hogy kapjon egy kis családi pótlékot pluszban. Na, meg hogy gondolkodtam-e azon hogy hogyan fogunk elférni az autóban.
Bár szerintem az észosztásnak még nincs vége. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
igen, olvastam az "őstopicunkban" :lol: ezt, Biztos azért féltenek is, meg ebben a világban 4 gyerek, meg stb.....
Majd lehiggadnak, és akkor már nagyon fogják várni az unokát :!: :wink:
Nem jár senki anyatanyára :shock: :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

 
 

sziasztok,

Ide is leírom, mivel Betty nem jár tanyára. :lol: :lol: :lol:

Végre eljutottam a dokihoz, van egy 12mm-es lurkóm jó szívhanggal.:lol: :lol:

Mondtam is a dokinak, hogy az elmúlt 2 hétben 10 évet öregedtem.
A 19-es cisztám teljesem felszívódott, a 30mm-es pedig összeesett 17mm-re, szóval hamarosan az is felszívódik majd. Most olyan nagyon boldog vagyok. :lol: :lol: :lol:

Jövő héten mehetek a kiskönyvért és utána csinál az orvosom egy vizsgálatot is.
Kombinált tesztet ingyért megcsinálják a kórházban a 12 hetes szűrésnél, az integrált pedig 15 000 ft lesz. Azt majd a 16-18. héten. :lol: :lol:

Amúgy még egy jó hír, tegnap este már tök normálisan el tudtam beszélgetni anyukámmal négyeskéről. Totál megnyugodott és azt mondta, hogy ha már így döntöttem, hogy megtartom(azt hiszi becsúszott gyerek) akkor reméli hogy egészséges lesz. Tök örültem, hogy így áll hozzá. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
gratulálok :!: :!: :D
(ezt is olvastam a másikban, de legalább most megint elolvastam :lol: )

Na látod, mondtam hogy szüleid meg fognak nyugodni :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Mi van a tanyán :?:
Jöhetnétek ide is :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty,
Nekem teljesen mindegy hova megyünk. :lol: :lol:
Én itt is szívesen maradok, ha te nem akarsz oda jönni.
Manó, Puff,
Mi volt uh-on? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Nem voltam UH-on, mert elcsúszott a napom, és már nem értem be. Egyébként orvost kell cserélenm, mert a munkarendem szerint nem fogok tudni ahhoz járni, akihe eddig. Na még ez is!
Képzeljétek, sikerült levizsgáznom vezetésből, úgyhogy várom a jogsim. Tök örülök neki! Végre valami jó.

Betti: Hogy bírod a gyógyszerezést? Nem vagy rosszul? Gondolok ám rád, és nagyon szurkolok!!

Judy: Írtam a tanyán, de azért ide is írom, hogy nagyon örülök, hogy elrendeződött a dolog szüleiddel, és ők is örülnek.

Sok puszi nektek!
puffocska
 
 


Sziasztok! Írok ide is, mert már nem tudom ki hol van :D

Szóval köszönöm a drukkokat, hatottak!

A jobb oldalon 3, a bal oldalon 2 tüsző van, a legnagyobb a jobb oldalon 26x16 mm, endometrium 9.3mm. Azt mondta a doki, hogy ezek jók! Kaptam megint choragon injekciót.
Remélem végre baba is lesz belőle!!!

Kép
miamanó*
 
 


Puff,
Gratula a vizsgádhoz.Nagyon ügyes voltál. :lol: :lol: :lol: :lol:
Holnap már szerintem is késő az uh, de én azért megpróbálnám a helyedben. Vagy mérj egy hőt reggel, ha nem magas akkor menj el mindenképpen. :oops: :oops:

Manó,
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Most aztán mindent bele ma este és holnap este is, mert elvileg holnap este reped a tüsződ az injekciótól. :lol: :lol: :lol: :lol: Látom le is esett a hőd. :lol: :lol: :lol: Most nagyon nagy az esélyed. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Puff
gratula a jogsidhoz :D
Ez naon jó hír :!:
Köszönöm a szurkot, még nem vészes, majd péntektől indul be a nagyobb adag :)


Húúú Miamanó mi a manó :?: :lol: :lol:
Te is nagyon jó hírekkel érkeztél, nagyon örülök neked :D
Akkor mindent bele most, jó nagy tüszid van :arrow: és mennyi :shock: :wink: ez jó :!:


Titti :?:


Morci :?:


Judy 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Csajok,

Hol vagytok???Jól eltűntetek. :oops: :oops:

Timi,
Mi volt uh-on???Remélem óriás tüszőket láttak. :lol: :lol: :lol: :lol:
Puff,
Elmentél végülis uh-ra ma??:lol:

Többiek?????????????????????????????????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Én vagyogatok :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bezzeg a többiek eltűntek a tanyáról is. :oops: :oops: :oops: :oops:

Betty,
Húúú....hihetetlen, hogy már csak 1 nap és jöhetnek a szurik. Utána már csak a leszívás és a beülti jön. :lol: :lol: :lol:
Utána meg örülhetsz a kis lurkódnak. :lol: :lol: :lol: :lol:
(lehet téged is élőben közvetítenek leszívás közben :wink: :wink:)

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
már jó régen írtam ide. egyetlen egyszer. október hónapban keztem a clostyt szedni. Látom azóta Judy már 7 hetes babás vagy! szívből gratulálok! :lol: Megkérdezhetem, hogy hanyadik clostys hónapban sikerült a baba? Nálam a 13. napon volt uh. 1 nagy domináns tüszőt látott a doki (meg is mérte és beírta a számítógépébe, de elfelejtettem) és még 3-4 kicsi is látszott, amiket nem mért meg. Petérés szerintem 20-21. napon lehetett (vagy lehet az volt a második hullám?) mert akkor éreztem a nyákot. (szurkálást kétszeris a 13-14. napon és a 20. nap körül is.) Ma a 35. napon vagyok, még nem jött meg, a 33. napon volt egy teljesen negatív tesztem. :cry: Nektek a closty nem zavart be a ciklusba? vagy olyan hosszú volt mint máskor? gyógyi nélkül? (ja és ma reggeltől erős menzis hasfájásom van. bár ha jól emlékszem Máténál ugyanezt éreztem, aztán mégsem jött meg.)

Mindenkinek szorítok! és köszi előre is, ha válaszoltok.

:lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Betty
neked lombikod lesz? látom most kapod a szurikat. ez lesz az első?

Kép

Kép
syrynx
 
 


syrynx
Örülök, hogy újra jelentkeztél, és nagyon szorítok, hogy pár nap múlva már pozitív legyen az a teszt. :lol: :lol: :lol:

Szerencsés voltam és már az első 5 szem closti után teherbe estem az első hónapban, így nem igen tudom megmondani, hogy mennyire befolyásolta a ciklusomat. Azt tudom, hogy kb a 13. ciklusnapomon volt 2 tüszőm, egy 15 és egy 16mm-es, amiből a 15-ös megrepedt 2 nap múlva. Akkor nem tudom mekkora lehetett. A másik pedig a 18. napon repedt meg 21mm-esen. Négyeske pedig a kisebbik tüszőből lett. :lol: :lol:

Az első tüsző repedésekor nekem is volt nyákom és pozitív LH tesztem, meg erős hasfájás. Második tüszőnél semmi nyák, semmi fájdalom, egyszer éreztem késő este egy erős nyilalást, valszeg akkor repedt, mert reggelre már csak az összeeső burkot láttuk az uh-on. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
értem. köszi. Akkor ezek szerint a ciklus közepén kétszer is megnézett a dokid uh-n?

Kép

Kép
syrynx
 
 


syrynx
Igen, a 10. a 13. és a 19. napon. A 15.-en is kellett volna, de az hétvége volt, így nem tudott megnézni.

Általában az a normális ha 2 naponta figyelik a tüszőket, mert olyan hirtelen meg tudnak repedni, lsd az én 15mm-esemet, 2 nap alatt megrepedt. :oops: :oops:

Téged hányszor nézett?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: olyan jó, hogy írtad, mekkorák voltak a tüszőid és mikor repedt meg, így most elkezdtem reménykedni, hogy az én 26 mm-esemből is hátha lesz valaki! úúúúúúgy szeretném :!:

Kép
miamanó*
 
 


Manó,
26mm :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Nem semmi, szerintem nincs miért aggódnod. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Miamanó
26 mm, nem törte a hasad :?: :lol: :lol:
Nekem mikor volt egy 24, és egy 27 mm-es egy petefészekben, nagyon szúrt :?


Judy akkor ezek szerint tanyára sem járnak a csajszik :?:
Az adást már akkor leforgatták, úgyhogy punkciónál nem lesznek ott...hacsak nem most a tévétől :lol: :lol: :lol:


Syrynx
háát téllleg jó régen voltál :o
Nekem a clostys hónapjaimban normális volt a ciklusom, 28 nap...előtte is, most is.
De néha azt mondják a clostitól kitolódhat kicsit....de nemtom :roll:
Igen, most lesz az első lombikom, holnap nyomom az első szurit, két hét múlva meg hívhattok egyszerűen úgy, hogy locsolókanna :lol: :lol: :lol: :lol:
Drukkolok neked, remélem sikerül a kistesó most már :wink:
Csak a 13 cn.-en UH-d :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Az utsó kérdésből kimaradt a "volt" :oops: :lol: bocsi

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: de igen, elég erős szurkálást éreztem!

Hát akkor holnaptól csak ügyesen :!: :!:

Kép
miamanó*
 
 


Sziasztok!

Úgy tűnik itt sokkal élénkebb a társalgás, mint a tanyán.

Betty
Akkor holnap már kezded a szurikat?Magadnak kell beadnod?

Syrynx
Hogy a closti kitolja-e a ciklust azt nem tudom.Az enyém normál esetben is hosszú volt mióta abbahagytam a gyógyit. (39-55)Múlt hónapban volt az első clostim, akkor 34 napos ciklusom volt egy 19mm-es megrepedt tüszővel és egy 22mm körül repedttel.l.Ja, mindez a 19-20.ciklusnapon.Ebben a hónapban viszont egyelőre egyáltalán nincs domináns tüszőm a clostival sem.Szóval eléggé elkeseredtem.Majd holnap kell megint mennem uh-ra.

Manó
26mm??Az hatalmas!Nekem a múlt havi kettő jóval kisebb is rettenetesen feszítette a hasam!
morcivaci
 
 


Judy, Betty
igen, csak egyszer nézte a 13. napon. de azt mondta hogy a domináns tüsző jó nagy, szerinte 1-2 napon belül meg is reped, úgyhogy hajrá és másnap legyünk együtt, meg rá kétnapra is. ennyi volt az utasítása.

Morci
nekem is egy évben egyszer besikeredik egy 40 nap körüli ciklus (visszanéztem több évet, mert én mindig jelöltem a naptárban hogy mikor volt meg, már akkor is amikor még szó sem volt babáról.) amúgy átlagban 32-33 naposak. sőt az elmúlt hónapban 26 napra jött meg, ilyen még életemben nem volt. :shock:

Betty
akkor drukk. hova kell szúrnod? has vagy comb? majd megpróbálok időnként benézni. Most azért tudok jönni, mert itthon vagyok, sajnos délelőtt a párom Nagymamáját (Máté Dédijét) tetemettük, 90 éves volt. 9 nappal a születésnapja után halt meg. amúgy dolgozom és a párom van itthon Mátéval február óta, a 2. születésnapja óta, addig persze én voltam itthon, csak hát a gyes nagyon kevés. :x

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx
sajnálom a nagymamit :?
De szép kort megélt...
Hasba kell szúrnom, vagyis én oda fogom (lehetne combba is, de inkább has)


Miamanó
köszike 8)


Morci
Magamnak kell beadnom, mert ha férjem meglát egy tűt, lefagy :!: :lol: A második lépésben pedig futásnak ered :!: :lol: :lol: És addig fut, amíg a tű látótálvolságon kívül lesz :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty, nagyon bátor csajszi vagy, minden elismerésem! Én elájulnék ha a hasamba (vagy bárhová) kéne szúrnom... Nálunk én vagyok a tűtől ájulós. A vérvételkor külön nyugtatgatni kellett, meg a férjem fogta a kezem.

Kép
miamanó*
 
 


Na mizujs csajszik :?:

Syrynx :?: Teszt :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia Betty! Mikor kell szúrni? reggel vagy este?

Nekem egész éjjel nagyon feszített a hasam és fájt, gondolom most repedhetett meg a tüsző.

Kép
miamanó*
 
 


Miamanó
tuti akkor hogy most volt....általában a hajnali órákban van pé. :wink:

Úgy gondoltam délután 3 körül fogok szúrni, valahogy el kell osztanom az adagolást, mert ma kell egy másik gyogyit is szednem, meg hüvelykrémet is kell nyomnom...
aztán majd 1 cn.-en bekapcsolódik a másik szuri, meg a többi minden.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Hú Betty ez nem semmi. Hasba szúrni? Én tuti elájulnék. De hát megéri.

Manó: Tuti most repedtek meg a tüszőid. Neked fájt? Én sose érzek semmit.

syrynx: Sajnálom a nagymamádat! Szurkolok, hogy összejöjjön a baba.
puffocska
 
 


puffocska: én se mindig éreztem. Most elég nagy volt a tüsző, meg kaptam szurit szerdán, ami 24-36 órán belül repeszt.

Kép
miamanó*
 
 


Betty, szuri milyen volt? könnyen ment? nem fájt?
Szurkolok neked, hogy minden jól haladjon!

Kép
miamanó*
 
 


Miamanó
ÁÁá, semmit nem fájt, még csak nem is csípett (azt hittem azt fog).
Csak az volt rossz, hogy csak felét adhatom be egy nap, és azt valahogy el kell találni, de sikerült :D

Akkor elvileg már repedtél :wink:

Puff
te meg már lassan-lassan tesztelhetsz :wink:



"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty, örülök hogy nem fájt, az adagolásba majd belejössz! És egyre közelebb a cél! :wink:

Kép
miamanó*
 
 


sajnos ma megjött. 37. napra. :cry: :evil:

betty
ügyes vagy a szurival. :wink: :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx
sajnálom pirit :!:
Rohadt piri :!:
Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
aranyos vagy. ez a majom most pont jó, remélem kilövi a köv. pirit! :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


syrynx: sajnálom hogy megjött :(

Többiek, hogy vagytok?

Én vettem ma E-vitamint, remélem segít valamit az is.

Kép
miamanó*
 
 


syrynx: sajnálom, hogy megjött. De még összejöhet ebben az évben. Karácsonyra mindannyian pozitív terhességi tesztet adhatunk életünk párjának. Így lesz!!!

Betty: kicsit lemaradtam a te gyógyszereiddel. Meddig kell szúrnod magad? Emellett még bogyókat is szedsz? Ezek mire jók?

manó: az E vitamin biztos nem fog ártani.

Sok puszi mindenkinek!!!!!!!!!
puffocska
 
 


Bromocriptin este 1/2 folyamatosan!!!
21 cn.-en Gynazol hüvelykrémet kell felhelyezni és Sumamed S tablettát kell bevenni (1x2 szemet), valamint a Decapeptyl injekció adását kell elkezdeni napi 1/2 ampulla dózisban, és a tüszőleszívásig folytatni.
1. cn.-en kell jelentkezni telefonon a klinika lombik laborjában, hogy a pontos előjegyzés megtörténjen.
Cn. 1. kell elkezdeni a Prednisolon tablettát (reggel1/2, este 1 folyamatosan 3 dobozzal), valamint a Sumamed S tablettát (1x2 alkalommal, férj is szedi!), a C vitamint (500mg) és a femibion 800 1x1 szedését.
3. cn.-en kell elkezdeni a további injekciós előkészítést napi 150 IE Gonal F injekció adásával.
A menszesz után esténként egy hüvelykúpot (Betadin) is fel kell helyezni a tüszőleszívás napjáig.
6. cn-en reggel 7:45-kor UH(a tüszőérés stádiumának meghatározása céljából)+v.v. lesz, hormonmeghatározás miatt.
A maradék injekciók beadását az elvégzett UH, és a hormoneredmények határozzák meg.
A punkcióig 2-3 naponta történik UH, és v.v..
A punkció időpontját a beavatkozás előtt 2 nappal tudják megmondani, ekkor este 23:00 órakor injekciót (1 amp. Ovitrelle) kell beadni.
Petesejt leszívás napján a férjnek is meg kell jelenni, spermium adás céljából.
Sikeres punkció után a műtét napjától napi 3x3 kapszula Utrogestant kell a hüvelyen keresztül alkalmazni.
Amennyiben a megtermékenyítés eredményes volt, és az embryo(k) fejlődése mikroszkópos vizsgálat során normálisnak mutatkozik, a petesejtnyerés után 2-5 nappal történik azok behelyezése a méh üregébe. Az embryo(k) visszahelyezéséhez nem szükséges altatás, és 4-5 órával később a beteg otthonába távozhat.
A visszahelyezés után napi 3x3 kapszula adása szükséges a kontroll időpontjáig, mely az embryo visszaültetését követően 3 héttel esedékes.


Puff
leírtam neked (vagyis bemásoltam a használati utasítást, amit kaptam), ebben minden benne van :lol:


Judy
kismami hogy vagy :?:


Titti
ide nem is jössz :?:


Syrynx
hát reméljük is, hogy kövi pirid már elkerül jóóó nagy ívben :wink:


Miamanó
az E vitamin sok mindenre jó, én is, párom is szedi :wink:
Egyéb mellet vastagítja a mnyh. -t is :wink:


Puff
mindjárt tesztelsz, most nézem :shock: :o :lol: de jóóó :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty,
Basszus még jó, hogy adtak használati útmutatót, mert ezt képtelenség máshogy megjegyezni. :lol: :lol: :lol:

Most hogy leírtad már olyan valósnak tűnik. Mindjárt itt az 1cn és a leszívás. :lol: :lol: :lol:

Mindjárt babás leszel. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Syrynx
Sajnálom pirit, de ne keseredj el. Ez még csak az első clostis hónapod volt. Szorítok a következőre neked.++++++++++++++++++++++++++++++ :lol: :lol:

Én jól vagyok, csak folyamatosan parázok az influenzától. Ezzel kelek és ezzel fekszek. :oops: :oops: Most már abban sem vagyok biztos, hogy jót teszek azzal ha nem oltatom be magam. Nem tudom. :oops: :oops:

Amúgy megvan a kiskönyvem. :lol: :lol: :lol: Mértek vérnyomást, az szuper, meg súlyt. Hát az nem szuper. Több vagyok mint gondoltam. :lol: :lol: Nagyon oda kellene figyelnem hogy mit és mennyit eszek, csak az a baj, hogy állandóan éhes vagyok. :lol: :lol: :lol:
Holnap megyek 2-re a beutalókért aztán vérvételre. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, ennyire ne parázz az influenzától, mert bevonzod! Dokid erről mondott valamit? Én babával a pocakban nem merném oltatni magam. Gyerkőcöket tömd vitaminnal, és vigyázz magadra amennyire csak tudsz.

Kép
miamanó*
 
 


Judy
nekem is ugyanez a véleményem, mint Miamanónak :!:
Vigyázz magadra :!: És nem rosszra gondolni :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: hogy vagy, hogy megy a szurkálás?

Kép
miamanó*
 
 


Sziasztok!

Bocsi a zavarásrt, az lenne a kérdésem,hogy a Clostilbegyt után menyi esély van a terherbeesésre :?: Holnap kell elkezdenem....
köszi a válaszokat

Kép
Adri
badró1
 
 


Üdv. Badró :!: 8)
Valamelyőtöknél van valami probléma :?:
Mert ha nincs, akkor jó eséllyel indultok a clostival :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


szia betty615, a párommal minden rendben nekem 3 hete volt laparoszkópia+ méhtükrözés endometriózisom volt :cry: elvoltam zárodva mind két oldalon...a műtét sikerűlt. Holnap kezdem el a Clostit.... :wink:
hát remélem sikerűl.... :?: :lol:

Kép
Adri
badró1
 
 


És mindkét oldalt tudták is korrigálni :?:
És az endo hogy áll :?:
Ha tényleg minden rendben már, akkor nagy eséllyel indulsz, mivel most volt laparod.... 8)
Háát nagyon sok sikert kívánok neked, reméljük sikerül :wink:
És ne tűnj el nagyon, oszd majd meg a jó hírt velünk:wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: