Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok na hát folynak itt az események :D

Tyuntyi: Boldog Névnapot!!! Bizti megjött???nem lehet, hogy igaza van Csicsynek???Mert amyúgy igazat írt...
A táblázatra Én is nagyon kiváncsi vagyok...

Csicsy: Ott is zajlik az élet...Még nincs piri...Tudod? :)
Bármi lehet :D
Nagyon kiváncsi vagyok mi lesz a kolleganőddel aki inszemre megy...

Kriszti: BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT NEKED!!!!!!!!!!!!!
Nem tom mert nem szoliztam majd ma megtudom :D
Melozol ma is???

Nálunk semmi különös nincs meg vagyunk a lakással való felújítást most szüneteltetjük, mert kicsit sok volt ez most így
Tegnap meloztm és anyu lábát is megcsináltam aztán együtt Tescoztunk és elmentünk nekem venni egy Puma cipőt ami tele van kövekkel (nekem amúgy van ilyen cipőm fehérbe, csak azt beraktam a mosógépbe és haza vágta ) De most kaptam feketébe
Totálissan örültem
csip-csip18
 
 


Sziasztok Csajok!

Nos, tényleg megjött. Bocs, hogy ezt irom, de folyik belőlem! Ez már igazi mensi legalább, nem úgy mint a hónap elején. Végülis, amint irtam is már, a hónap elején lévő mensire egyáltalán lehetne-e azt mondani, hogy az piri volt. Igy Kriszti drága, ird át a táblit, hogy tegnap megjött, s február végére, majd megnézem pontosan nem várom a következőt. Szóval anyukám azt mondta, hogy mivel a múltkor 39 napra jött meg, most meg 20-ra, akkor átlagban, ha 29-30napos ciklusaim vannak, akkor most rendesen jött meg. Előszőr nem értettem mit akar mondani, de utána leesett. És igaza van. Tehát, ha a múltkor nem 39 napra, hanem 29-re jött volna meg, akkor tényleg most kellett volna újra mensiznem. Ő egyébként meg van győződve arról, hogy a heparin injekció kavart be nekem, amit ugye a lábamra kaptam. Méghozzá nem is keveset.
Nos, ezek vannak, igy legalább most már rendesen fogom tudni követni a ciklusom. A hőm is normális, 36.7. Igy minden megvilágosodott előttem.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Kriszti és Pinkiné:
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KIVÁNOK MINDKETTŐTÖKNEK! mINDEN KIVÁNSÁGOTOK TELJESÜLJÖN AZ ÉLETBEN!!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 

 
 

Hkitty és Csip-csip:

Visszajelöltelek benneteket az iwiw-en!

Most ki van soron? Kinek nem kellene megjönnie?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Tyuntyi: Így már érthető igen :D

Soron ki van???
Szerinttem lassan Én, de ki van elöttem???Gabbbó az biztos, rá emlékszem, meg talán Te voltál meg Csicsy...

Akkor Én lennék??? :shock:
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Tyuntyi
sajnálom, hogy megjött, de szerintem is a heparin kavart be. Az meg idő, míg kitisztul a szervezet.

Csip-csip
hajrá, rajtad a topik szeme! :lol:

Kriszti, Pinkiné
Kép

Nekem persze még semmi, de jövő héten tesztelek. Állandóan pisilni járok, és ez már nem felfázás (vagy ha az, akkor nagyon durva, de akkor fájna a vesém, az meg nem fáj). Éjjel is csak 4szer kellett kimenni :evil:
Vendég
 


Gabóó van, aztán én, kb. 29-ével, de már most fáj a hasam... :roll:

Tyuntyi lehet h tényleg bekevert az injekció és Anyukádnak igaza van!

Csip-csip: neked görcsöl a hasad?

Nekem fáj és a cickóm is már vagy 3 napja, így szokott mensi előtt....
ez van!

Kép
csicsiy
 
 


Andi: a sok pisilés jó jel, tesómnak is volt... :lol:

Kép
csicsiy
 
 


Kriszti: Boldogságos születésnapot kívánok!!!

Kép
csicsiy
 
 


Pinkiné: neked is Boldogságos születésnapot kívánok!!

Kép
csicsiy
 
 


Csicsy én nem görcsölök még egyaltalán :)

hkitty: Ott lesz valami az biztos :D Hétfőn teszt?


Amúgy Én pont azon gondolkodtam, hogy amikor a nőknek van ez a tojásfehéres folyás, akkor onnantól kezdve van 24 órája, hogy együtt legyen a párjával?!?!?
És szerintettek, hogy van ez, hogy elötte vagy utána kellene inkább együtt lenni???
Pl. Nekem Vasárnap reggel volt tojásfehéresfolyásom...De apival csak Vasárnap este voltunk együtt aztán meg Kedd, Csütörtök...
Szóval inkább az utáni napokban...
Elötte meg nem nagyon...
Ti mit gondoltok erröl???
csip-csip18
 
 


Csicsiy
más miatt is lehet cicifeszülés :wink: Csak optimistán!

Csip-csip
ha előtte nap együtt voltatok az jó, mert elvileg két napig él a sperma, a pete viszont csak egy napig. Czeizel doki szerint, ha lányt akar az ember, akkor pé előtti nap kell együtt lenni, ha fiút, aznap (a fiúk nem bírják olyan sokáig, nem kitartóak - hát igen, már kezdetektől eldől ez is :lol: ).
Vendég
 


Sziasztok!

Elöször is KÖSZÖNÖM Nektek a jókívánságokat!!!!
Pinkiné BOLDOG SZÜLINAPOT!
Kép
Megint jó sokat írtatok, ígérem ma este visszatérek, csak most készülnöm kell,merthát anyósékhoz megyek,ma köszöntjük fel egymást, aztán 6tól melózni!!JA meg totál beteg lettem, alig van hangom..szóval jó lesz a mai este!! :lol: NAde apjuk is jön haza este :lol: :lol: :lol: Lesz ünneplés :lol: :lol: Már említette elöre..

Pusszantás lányok, de jövök még ma!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Chrissyke, neked is boldog Szülinapot!

Kép

Neked hányadik?

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Pinkiné BOLDOG SZLETÉSNAPOT!!!!!!!!

Na de csajok ma sincs sehol senki :? :shock: :?
csip-csip18
 
 


Csajszik, fura dolgok történnek velem. :oops: :oops: Leüléskor fája méhszájam :shock: és mensis görcseim vannak. :? Hogy mi lehet ez? :? :?

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Hát nem tudom...Hol tartasz, nem lehet, hogy p.é???
csip-csip18
 
 


Csip-csip, nem hiszem, mert az a 11. napon meg volt. Nincs nyák se, meg semmi. Csak ez a furka fájdalom, meg feszülés. :?

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok,

Nem rég értem haza, tök jó, sógornöm el is vitt melózni,meg el is hozott haza este! Kaptam egy csomó ajándékot a családtól, meg a szoliban ais a fönököméktöl bort, meg édességetEgyszóval jól sikerült kis nap volt! Apjuk bármelyik percben itt lehet,még egy kicsit ünnepelünk együtt :lol: :lol: , aztán alcsi!

Hát lányok, csak olvasgatom itt mennyi minden történik, dobom is fel a táblázatot...Tyuntyi én is visszajelöltelek az iwiwen. Igérem kijavítom a pontos adatokat a táblázatban, holnap! De azert elég durva, hogy ilyen hamar megjött :shock: :shock:
Hkitty neked meg megy adrukk ezerrel!!Rendesen csúszik akkor most!Ez jó jel :wink: :lol:
Pinkiné, hogy telt szülinap?Mi lehet az a fájás, azt nem tudom :shock Nem lehet, hogy nagyon lent van a méhszájad és azt érzed?De ez lehet hülyeség....Most így hirtelen nem is tom, hogy a félidöben hol is kellene a méhszájnak lenni, lent vagy fent???: A mensis görcs nálam is ismerös volt:shock: az lehet p.é tényleg!
Csip-csip én is úgy tom, hogy mensi elött a lányoknak,p.ékor a fiúknak van kedvezö hatás! De szerintem már olyan mindegy lenne nekünk, csak lenne már valami :roll:
Megjött apjuk, most megyek!!
Jó éjszakát és holnap jövök a táblázattal ígérem!!!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Nem igazán vagytok ma, bár a hétvége nálunk itt a topicban általában elég kihalt. Pedig az ember azt gondolná, hogy hétvégén jobban ráérünk.
Én tegnap azt hittem elvérzek. Bizony Isten nem tudom, hogy hogy a fenébe jöhet ki ennyi lötty az emberből. Ma már azért jóval jobb a helyzet. Tegnap már szó szerint szédelegtem a vérveszteségtől. Ittam a vas pezsgőtabit ezerrel. Egyébként mióta megjött piri anyó, annyira biztos vagyok abban, hogy most babás leszek februárban! Nem tudom miért, de most érzem igazán 100 százalékra, hogy megfogan a gyerkőcünk. Nem tudom, hogy honnan jön ez az érzés, de fogadni is mernék rá! Abszolút nincsenek kétségeim!!!! :P

Kriszti:
Örülök, hogy jól telt a szülinapod!Az iwiw-en megtaláltalak! :lol:

Pinkiné:
Hányadik napon tartasz? Most melózom és itt bent nem tudom a táblit megnyitni. Nem lehet a beágyazódás jele? Bár mondom, hogy fogalmam sincs, hogy hol tartasz a ciklusban. Az interjú hogy sikerült? És a szülinapod? :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Hkitty:
Megy a drukk ezerrel! Mikor is tesztelsz elsőre?

[/quote]

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Tyuntyi, ez a 17. nap, úgyhogy beágyazódásnak korai lenne. :roll: Egyébként ma megint volt nyák, úgyhogy most már teljesen meg vagyok zavarodva :? :? Dupla peteérés egy hónapban? :? :shock: Mind1, majd lesz, ami lesz.

Az erős vérzést meg nagyon sajnálom. :roll: :?

Kitty, drukkolok nagyon! :wink: :wink:

Az interjún nem volt semmi extra, tartottak egy tájékoztatót, s a bent maradottak közül akit kiválaszt, jövő héten visszahívja az igazgató.

A szülinapozás idáig nem volt túl fényes. :roll: Bár, elvileg holnap fognak felköszönteni. Jön a tesóm, meg anyósék is. Apa már tegnap este felköszöntött. Kaptam Tőle 26 db marcipán szivet, hogy az az Ő szíve :D :lol: Olyan édes volt. :lol: :lol: Meg nagy hangon énekelte a Boldog Szülinapot. :lol: :lol: A tortát már megcsináltam :wink: Fekete erdő tortát csináltam, remélem jó lesz. :lol:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok csajok:-)

Annyira sajnálom, de ma voltam már itt írtam is, csak zsarakodik az internetünk, így elveszett az egész :twisted: Lettem olyan mérges :twisted:
TÀBLÀZAT 2010.01.23
Elöször is a táblázat! Ne haragudjatok, hogy mostanában elmaradtam vele :oops: Jó sok minden összejött az utóbbi idöben!

Igen Tyuntyi, láttam, hogy megtalátál, vissza is jelöltelek :wink: Nagyon szép volt a mennyasszonyi ruhád ám!Meg ti is! Valahogy még kép nélkül is ilyen arcra gondoltam, de komolyan! Nagyon örülök, mostmár Csip-csip, Hkitty, Pinkiné és Tyuntyihoz tudok arcot kötni!
Nagyon örülök nektek ám!!!

Látom zajlik az élet! Hát Tyuntyi,hogy ez a vérzés mi is nálad??ßLehet tényleg a gyógyszer kavart be :shock: De tetszik az optimista hozzáállásod!!Akkor február a tiéd! A január meg lehet már Hkittyé! Van valami újság Hkitty a mensit illetöen?

èn totál nyugodt vagyok, a p.éig van még több mint 1 hetem, addig borozgatok :lol: Ebben a hónapban puff nem érdekel az egész, valahogy....Nem számolgatok, nem érdekel, alakul ahogyan alakul minden! Most nagyon magammal vagyok elfoglalva, csináltatok mükörmöt, vágatok a hajamból, befestem,szólizok, szóval megy a kényeztetés ezerrel! Most ez van, apjuk is látja, hogy most változások vannak :lol:
Nem is meséltem lányok, hogy apuval beszéltem!
èletem legszebb éve a 2010!!!Apu válik a mostani feleségétöl, akit én amúgy sem bírok!!!!Tök happy vagyok!!!Tudom 100%, hogy apuval most 360 fokos fordulatot vesz a kapcsolatunk és most ez éltet! Kell ennél jobb?? :PLett munka, apu is végre észhez tért!!
Imádom ezt a 2010-et!!! :lol: Föleg, hogy tutira a baba is idén talán sikerül valamikor, az hogy meg is születik-e idén, az még egy kérdöjel!! :D
Vendég
 


Plusz kihagytam, hogy ez az év azért is jó,mert rátok találtam itt csajok :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kép

Kicsit megkésve, de ezúton kívánok Neked Tyuntyi Nagyon Sok Boldog Névnapot!
Nektek Chrissyke és Pinkiné Nagyon Sok Boldog Szülinapot!



durcipok
 
 


Szép jó reggelt!

Hát kicsit szomorú vagyok, hogy amiért jönni nem is tudtam, annak ellenére én senkitől sem kaptam priviben iwiw elérhetőséget. :cry:
Pedig vagyok, csak a héten sokat kellett túlóráznom, pénteken meg marcipános csokoládétortát sütöttem szüleimnek, akiknek tegnap ünnepeltük a szülinapját. És örülök, mert ez volt az első tortám, ami sikerült is, és pillanatok alatt elfogyott. :D

Chrissyke örülök, hogy jól telt a szülinapozás, és ami apudtól kaptál híreket....... :) :) Hátha ezáltal közelebb kerültök egymáshoz, bár gondolom azért nagyon megviseli ez az egész, így ebben is támasza lehetsz neki. Örülök, és bízom benne, hogy újra jó kapcsolat lesz köztetek!

Pinkiné
Szorítok, hogy Te legyél az, akit az interjú alapján választanak, és remélem hívni fognak. Majd gyere és mesélj. A fekete erdő tortát is nagyon szeretem, jó ünneplést Nektek mára. A férjed nagyon aranyos, hogy 26 db marcipán szívvel köszöntött Téged! :)

Hkitty
Megy a drukk ezerrel, a sokszori pisilés jó tünet, mellfeszülést nem érzel? Gyere és mesélj te is, hátha pozitív teszttel tudsz jönni! :wink:

Tyuntyi
Sajnálom, hogy megjött, de hátha most már beáll a ciklusod, és pontosabban ki tudod számolni a pé-d időpontját.

Csip-csip, Csicsy, Gabóó
Most akkor értetek megy a drukk! Olyan jó lenne, ha érkeznének a pozitív tesztecskék!!!!

No, most megyek főzőcskézni, vadast, mert párommal 11-kor templomba szeretnénk menni. Hát igen, mi ilyen "templomba járós" típusok vagyunk, de sajna nem mindig jut rá idő. Remélem nem baj, hogy ezt leírtam.

És kérek szépen mindenkitől iwiw-es elérhetőséget, én is küldöm!

Puszi Nektek!



durcipok
 
 


Sziasztok Csajok!

Kriszti: gratulálok Apukádhoz, tuti most már minden rendben lesz köztetek!

Pinkiné: szerintem megint peteérésed van, örülj neki, még egy lehetőség ebben a hónapban!

Andi: mikor gondoltál tesztre?

Tyuntyi: én múlt hónapban véreztem ennyire, nagyon rossz volt, örülök az optimizmusodnak, tényleg!!!

Csip-csip: veled mizu?

Durcipok: ügyes vagy, hogy finom tortát készítettél! Én is szoktam templomba menni, persze nem minden hétvégén, de szoktam!

Csajok, ma dolgoznom kellett volna, de nem mentem! Tegnap óta annyira rosszul vagyok, köhögök, fáj mindenem, a derekam leszakad, a fejem, a szemem, mindenem fáj! éjjel 39 fokos lázam volt, úgyhogy most itthon vagyok, iszom a neo-citran-t és remélem hamar meggyógyulok! Semmit nem aludtam éjjel! a hasam is fáj, a cicim is, úgyhogy még az hiányzik h meg is jöjjön, na akkor aztán szenvedhetek rendesen a múlt havi tapasztalatok alapján!

mindjárt bemásolok nektek egy szöveget, egyik ismerősöm küldte! Én most még nem foglalkozom vele, talán később....

Kép
csicsiy
 
 


Az én módszerem abból áll, hogy otthon nyugodt körülmények között tudod megállapítani, hogy van-e peteérésed, tüszőrepedésed, vagy sem.
Nem olyan macerás mint a hőmérőzés, uh-on nyomon követés a dokim szerint 100%-ig megbízható módszer és nekem bevált.
Neki köszönhetem, hogy 11 év várakozás után lehetett még egy gyermekünk, ennek már mindjárt öt éve és azóta is fogi gátlóként használom minden gond nélkül.

A kérdésedre válaszolva megpróbálom röviden a lényegét leírni a használati utasításából:


Termékenység jelző készülék kinézetre akkora, mint egy rúzs. Nagyon egyszerűen használható klinikailag tesztelt orvosi diagnosztikai szerkezet, melynek segítségével minden nap meg lehet állapítani a nyálból, hogy a női menstruáció ciklus során melyek a termékeny illetve a terméketlen napok.

Működésének elve: Az ösztrogén hormon a termékeny napokon magasabb, melynek hatására a nyál sótartalma megemelkedik. Az 52-szeres nagyító segítségével a felszáradt nyálban levő sókristályok képe ilyenkor "páfrány levél" mintát formáz.

Bárhol bármikor használhatod, ahányszor csak akarod, megtudhatod, hogy termékeny vagy terméketlen időszakban vagy-e.
Használata egyszerű a nagyító lencséjére egy kis nyálat kell cseppenteni, és száradás után mindenféle szaktudás nélkül megállapítható amikor termékeny időszakban vagy a nyál rajzolata páfránylevél, a többi napokon ilyen nem látható. Nem csak a peteérést mutatja, hanem azokat a napokat, amikor lehetséges a teherbe esés, előfordulhat egy cikluson belül két peteérés, kétszeres esély, amiről sokszor nem is tudunk. J


Azoknak ajánlják:

- akik gyermeket szeretnének

- akik szeretnék előre megtervezni a fogamzás és így a születés időpontját,
- akik a ritka együttléteket a termékeny időszakra tartogatják,
- akiknek a reggeli hőmérsékletmérés és más egyéb nem vált be,
- akik szeretnének gyermeket, de problémáik vannak és szeretnék tudni, hogy mikor legvalószínűbb a fogamzás (másodlagos sterilitás)

- akik a megszületendő gyermek nemét, nagyobb valószínűséggel szeretnék megállapítani

- akiknek rendszertelen a ciklusuk

- akik nem szeretnének gyermeket

- akik nem akarnak kémiai fogamzásgátlót alkalmazni és viselni azok káros hatását

- akik stressz mentes intim életet szeretnének

- akik a természetes fogamzásgátlás hívei,
- akiknek a hormonális fogamzásgátlás nem javasolt,
- akik ritkán élnek nemi életet-így még inkább felesleges a gyógyszer szedése.
- Változó korú hölgyeknek,

A termékenységjelző készülék minden hazai és nemzetközi engedéllyel rendelkezik, EU-n belül, és kívül is amely a forgalmazásához és a biztonságos alkalmazásához szükséges.

Klinikai teszteken vett részt és ezen kívül több nemzetközi díjat nyert.

Orvos technikai eszköz engedéllyel rendelkezik,

Szabadalmazott, levédett termék,

- Használata gyors, pontos és biztonságos

- Kényelmes, és bárhol bármikor alkalmazható

- Több mint 100 000 megelégedett ügyfél használja már

- Nyugodt, stressz mentes szexuális életet biztosít

- Hormon mentes védekezési lehetőség

- Rendkívül tartós

- Verhetetlen ár (az ára kb. egy vizsgálat ára)

-100%-os megelégedettségi garanciát vállalnak rá



Röviden akartam írni, és mégis jó hosszú lett. J Minden lényegesnek tűnő dolgot kimásoltam neked.

Ami még fontos egyszeri nem nagy befektetés örökéletű, ha csak össze nem taposod.

Ha még van, kérdésed szívesen válaszolok. Gyógyszertárba ne keresd ott nincs.

Leírom még szóról szóra amit az "irodalom" ír a BABA NEMÉNEK MEGHATÁROZÁSA címé:
" Orvosi szempontból is hasznos a használata, hiszen általa kimutatható a peteérés és a tüszőrepedés,ha mégsem sikerül a teherbe esés, akkor a meddőség okát máshol kell keresnünk.
Ezen kívül a várva várt gyermek nemének előzetes meghatározásában is segítségünkre lehet. Ha tudjuk ugyanis a peteérés és a tüszőrepedés időpontját, az együttlét időzítésével még erre is lehet befolyásunk. A megfigyelések ugyanis azt mutatják, hogy a spermiumok közül a férfi nemet meghatározó (Y kromoszómát tartalmazó "egyedek" gyorsabbak és élettartalmuk rövidebb, míg az X kromoszómát tartalmazók lassabbak, de hosszabb életűek. Így ha az együttlét időpontját a tüszőrepedés megtörténte előtt 1-2 nappal előbb időzítjük a lánygyermek valószínűsége a nagyobb, míg, ha azt a tüszőrepedés stádiumában időzítjük a fiúgyermek fogantatásának valószínűsége növekszik. Persze mindez nem nyújt, 100%-os eredményt, de a nem meghatározásának valószínűségét mindenképpen megnöveli!

Na ez az irodalom, saját tapasztalat: nekem bejött!!

Nekem egy házaspárt ajánlottak, tőlük szereztem be, a hölgy elérhetősége:

Karetkáné Ildikó

06/20-499-9385

E-mail: karetka@monornet.hu



Az ára, ha jól tudom, most 11000 Ft körül van.



A 30 napos pénzvisszafizetés mellett, még amit máshol nem kapsz meg, addig tartják veled a kapcsolatot, persze ha igényled, amíg meg nem tanulod, ki nem tapasztalod a mikroszkóp használatát.

Én igényt tartottam erre a szolgáltatásukra is, engem a hölgy hívott rendszeresen. Ami nagy segítség volt. Még nem találkoztam soha hozzá hasonló emberrel.



Remélem a segítségedre lesz, és ha bármiben tudok segíteni, vagy van még kérdésed írj nyugodtan.



De most már tényleg nem írok többet, már egy párszor abba hagytam az írást, de na, még ezt, na, még ezt leírom, és a végül ennyi lett. J Remélem semmit nem írtam le 2x J.

Időnként szoktam kapni tőlük e-mailt, amiben elküldik mások tapasztalatait is, ha ez is érdekel írd meg, de ez még kb. plusz pár oldal lett volna még. J


Ui:

Többen is kérdezték már tőlem, ezért leírom neked is, hogy ez nem az a bizonyos PG/53, lehet, hogy ismered, vagy hallottál róla.
Én próbáltam a PG/53-at, de csak csupa rossz tapasztalatom volt vele, nem mutatott soha semmit. Ez annál sokkal megbízhatóbb szerkezet, nem csak 52x-es nagyítólencséje miatt, van mellette még egy pici lámpa is, ami alulról megvilágítja a képet. Elég szkeptikus voltam a PG/53-mal szerzett tapasztalataim után, vagyis a nagy semmivel :), de végül is úgy voltam vele, hogy ha mégsem múködik visszakapom az árát, veszteni valóm nincs. Így hát utólag elmondhatom, hogy ég és föld a két szerkezet.

Bocs, tényleg, hogy hosszúra nyúltam. :)

Kép
csicsiy
 
 


Remélem valakinek segít ez a dolog!!!

engem is keressetek meg iwiw-en: Pénzes Csilla (Bobo, Csicsi, Baba)

Kép
csicsiy
 
 


Csicsy
Jobbulást Neked! Basszus jól megbetegedtél? A Neocitrán elég lesz? Képzeld én karácsonykor, 24.-én voltam beteg, és párom Neocitránt vett. Mikor anyuméknál díszítettük a fát vettem be, és szó szerint elkábított. Nagyon rossz érzés volt, kb 2-3 órán keresztül alig tudtam magamról.
Soha többé nem fogom bevenni. Lehet, hogy valamelyik összetevőjére allergiás vagyok. Vigyázz Te is. Nem éreztél semmilyen mellékhatást?

Amit belinkeltél, délután elolvasom mégegyszer. Meg kérdés, hogy tényleg használ-e. Te kipróbálnád? Bár 11.000 ft-ért jól meg kell gondolni. De ki tudja, hátha segít.

Megyek ebédelni, délután még jövök, gyógyulgass!!!!

Megkereslek iwiwen :D



durcipok
 
 


Sziasztok, lányok!

bocsánat a pár nap kihagyásért, csak mostanában nagyon el vagyok havazva. 5 vizsgán vagyok túl,de még van kettő. Holnap-holnapután.

tyuntyi: így utólag is boldog névnpot. Sajnálom, hogy megjött.

hkitty: megy a drukk, a gyakran pisilés jó jel.


csicsy: jobbulást!

pinkiné és chrissyke: így utólag is NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!:)

nálam képzeljétek, még csak most volt pé, tegnap előtt volt totál pozitív az ovutesztem. :) Apávalé voltunk előtte is, utána is, így reménykedem.:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!
TÀBLÀZAT 2010.01.25

Elöször is a táblázat!Kijavitottam Pinkiné a korunkat:-))
MAjd nézzetek rá csajok, hogy jók-e a dátumok, a mi a nemvártakat illeti..stb. Köszi :lol:

Csicsy bejelöltelek az iwiwen!! :lol: Durcipok, ment az iwiw elérhetöségem üziben!

Csicsy, akkor most hasonló cipöben járunk,mert én is totál lebetegedtem...szép fokozatosan, de alig kapok levegöt. igaz lázam még nincs, de iszonyat fáj a torkom,m eg hosszá bedurrant a bölcsességfogam is. Jó, hogy ez a hét az igai próbahetem a melóhelyen :? De akkoris bebizonyítom :P Én egy Grippostadt C nevezetü gyógyszer szedek tegnap óta, ez nagyon szuper, olyasmi mint a Coldrex+sok tea. Nemsoká mennem kell melózni, esik a hó, meg itt is mínusz10 van, úgy fogok kinézni mint egy eszkimó,mert sajna gyalog kell mennem:-) :shock: :lol:

Hkitty, teszt volt ma??

Henne drukk a vizsgákhoz!!!

Pinkiné, majd mesélj, hogy mi lett az eredmény az állásinterjún! Kívánom, hogy jelentkezzen az igazgató Úr :wink: :lol:

Durcipok olvastam én is a mikroszkópról, amit belinkeltél, biztosan jó....az ár a mi húzós egy picit. Az az igazság, hogy én már totál úgy vagyok, hogy a hömérözést sem csinálom ebben a ciklusban, semmit, sem ovu teszt,csupán feldobom a ciklus.hu-ra a 18as számokat, hogy na mégis .... :lol: Tök jó, apjuk az utóbbi két napban nagyon "rámenös"!!Annyira örültem neki!!

Uhhh, lányok,most rohanok melózni!Lehet ma még jövök! :P :shock:
Vendég
 


Jó reggelt csajok :D
Na volt itt termelés rendessen :D :D :D

Kriszti: Na ez valami fantasztikus év neked!!! kivánom, hogy koronázza még meg egy babócával:D

HKitty: miujság???Teszt???

Csilla: Köszönjük a linket, Én is elovastam, de igen csak húzis az ára :(
Gyógyulj meg!!!Megyek megnézlek :D

Durcipok: Én az az igazság, hogy nem csak neked, de másnak semm írtam meg az iwiw-met :oops: Mert a többiek küldték, Én meg jelöltem Őket...
De most bejelölek téged :D

Pinkiné: Kiváncsi vagyok mi lesz az állással...tuti 2szer volt p.é !!!

Henne: Na láttod, akkot mikor hanyadik nap volt most a p.é????

Tyuntyi: Reméljük nem sokára elmegy piri anyó...

Gabbó: Helyzet???Piri van???
csip-csip18
 
 


Nálunk a helyzet változatlan amúgy... Szombaton össze röffentünk nálunk egy utsó iszogatós bulira úgymondd lakás búcsú buli szerűség...rendessen fejbe is vágot a borocska :)
Vasárnap 12 kor keltünk, elmentünk apával festéket nézzni :) Végre valahogy megegyeztünk...
Aztán vettünk lámpát, persze fekete és fehér volt, ő a feketét mondta Én fehéret :evil: Nem is lepődtem meg...Mondom a wc-be meg a fürdőbe??? :shock: Igen jó az...Áhhhhh mondom!!! :lol: Fehér lett belöle :wink: :wink:
Aztán délután ment a szerelés, már csak 2 részt kell össze szerelni :D
csip-csip18
 
 


Durcipok: nekem nem volt bajom a neo-citrántól, bár kb. 3-at ittam csak meg!

Ma voltam dokinál és basszus arc és homloküreg gyulladásom van, kaptam egy csomó gyógyszert sikerült ötezer ft-ot fizetnem a gyógyszertárban, úgyhogy most itthon lábadozom, egyre jobban köhögök! Csüt. vagy pénteken kell visszamennem!
Már szóltam a munkahelyen, állítólag egy csomóan betegek, de ez persze azért van, mert van 1-2 mártír ember, aki ha beteg is bejön h megmutassa a főnöknek h rá bármikor lehet számítani és akármilyen szarul van jön! Na, itt az eredmény, még több beteg ember!!!

Andi: teszteltél? elég régen meg kellett volna jönnie!

Szerintem nekem lassan jön, fáj a hasam, bár most ez elbújik a többi mellett!

Csajok, olyan szépek vagytok az iwiw-en!

Na megyek, érzem h kezdek lázasodni!

Kriszti, remélem nem leszel még betegebb!
:wink:

Kép
csicsiy
 
 


Csicsiy és Kriszti:
Lányok, tessék minél hamarabb meggyógyulni. Megy a sok gyógyerő nektek!!!!
Csicsiy egyébként te hol tartasz a ciklusban?

Henne:
Vizsgákhoz gratula. Remélem most már befejezted. Ennyi vizsgát hallod? Már rég el is felejtettem milyen volt, mikor még én is hasonló cipőben voltam. Annak pedig drukkolok, hogy a pozi ovu tesztnek baba legyen a végeredménye!

Csip-csip:
Akkor már csak napok kérdése és költöztök? Vagy vmit félre értettem?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Egyébként Csip-csipről jut eszembe, hogy szeretnénk eladni a lakásomat. Ha esetleg tudtok vkit, akit érdekelne egy 46 nm-es, másfél szobás fasza panel Zuglóban az Örs környékén, akkor szóljatok.

Így hétfővel a szürke hétköznapok visszaköszöntöttek. Nálunk semmi érdekes, hétvégén megyünk a szüleimhez vidékre. Így legalább újra babázhatok unokahúgommal. A mensim lassan véget ér, hála az égnek, így újra nekiláthatunk a babagyártásnak!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Tyuntyi: nekem még egy pár napon van a nem vártig, 29-30-ra nem várom!! de nem sok esély van rá, tudod, lekéstük pé-t, kb 2 napra rá voltunk együtt!
:(

Kép
csicsiy
 
 


Jöttem elköszönni, Szép Estét Lányok!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!APÁRA FEL!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:
csip-csip18
 
 


Sziasztok,

Csip-csip:19. napn volt most pé-m.:)

tyuntyi: hát agyilag, már nem vagyok tiszta. Ma és holnap vizsgázom, aztán remélem sikerülnek, és akkor már egy kicsit pihenhetek.

durcipók: jobbulást Neked!
Nálunk is így van, félholtan is bejárnak egyesek dolgozni, aztán csodálkozom, hogy elkapok valamit. :(
henne
 
 


Sziasztok!

Köszi a szurkolást, de nem használt. Csont negatív :(
Vendég
 


Jó reggelt...

Hkitty, akkor neked most megint nagyon sokat késik....Pedig már olyan biztos voltam,hogy azért nem jössz, mert jó híreid vannak :cry:
Csajok p.é környékén apákra fel tényleg!! èn még odébb vagyok jóval, de nem is gond! A hétvégén volt szép két estém apjukkal! Ja, és ö kezdeményezett most :lol: Meg is lepödtem....
Már kicsit jobban vagyok, segítette a gyógyszer, úgyhogy a mi hétvégénm kimaradt takaritás, azt ma csinálom, plusz fözni is akarok rántott karfiolt, meg este megyek melózni is :lol:
Vendég
 


Durcipok hogy vagy?

Még nem találtalak meg az iwiwen :cry:
Vendég
 


Helló Lányok!

Hkitty:
Sajnálom a negativ tesztet. Krisztinek igaza van, akkor már tényleg megint sokat késik. Nekem a closty, no meg a homeopátiás szerek, kivétel ugye a múlt hónapot, beállitották a ciklusom 29-32 nap közé.

Kriszti:
Örülök, hogy jobban vagy. Meg annak is, hogy a párod ilyen remek kedvében van! :lol:

Henne:
Kitartást csajszi, mindjárt vége a vizsgáknak akkor és utána csak a baba gyártással lehet foglalkozni.

Én úgy döntöttem, hogy mindent bevetek a siker érdekében. A lában szex után a mennyezeten lóg, s ma elkezdtem inni a cickafark teát is. Ha jól emlékszem, vmelyikőtök irta, hogy iszik gyógyteát. Halljátok, ez bűn rossz! Egyenesen rosszul vagyok tőle! Nem lehet ezt izesiteni? Esetleg mézzel? Ha tudtok segiteni várom a válaszokat!

Puszi mindenkinek!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok...

HKitty: Hát szóhoz semm juttok...Megprobálhatnád a homeos gyógyszereket vagy esetleg a teát!!!

Henne: Mindjárt itt a vége...Kitartás :wink:

Kriszti: APJUKRE FEL :D :D :D :D :D

Tyuntyi: én is pont most akartam írni a teáról, hogy ma Én is veszek :D
Ha jól tudom nem jó ha izesíted :? Amúgy én mikor régen fel voltam fázva mindig cickát ittam, és tom nagyon szar az ize...:(
Viszont Én nem a Cickán gondolkozzom most hanem inkább a Palástfű teán...
Azt mondják az jobb és az segít a beágyazódásban :D
Szóval megyek és veszek ma :D
Most megyek csinálok ebédet csak nem tom még mit kellene, aztán FÁNKOT :D :D :D :D :D
Nyamiiiiiiiiiiii...

Szép napot :D
csip-csip18
 
 


Andi: sajnálom!!! :cry: most akkor megint menned kell a dokihoz?

Csajok, reggel már azt hittem megjön, mert még pizsiben mentem ki először wc-re és volt egy kis rózsaszínes folyásom, még a wc-papíron is, úgyhogy felöltöztem, tisztaságit is tettem de még semmi! ezek szerint úton van mensi... bár most a hasam nem igazán fáj!

Éjjel szinte egyfolytában köhögtem, de remélem ma már jobb lesz!
Kriszti, akkor Te már jobban vagy? szerencséd van!!!

még jövök!

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok,

Hát kész lettem a takarítással, ebédet is csináltam rántott karfiolt meg cukkinit+rizi-bizi hozzá. Most ettem , jaj mindjárt szét durrananok :shock:
Csip-csip küldhetnél virtuálisan a fánkodból,mert a párom is meg én is imádjuk :lol: :lol: :D

Csicsy jobbulást neked! De nem lehet,hogy nálad ez a beágyazodás jele??? Tudom írtad, hogy lekésteték a p.ét, de mi van akkor ha mégsem?? Ez kezd izgi lenni!
:lol:
Palástfü, meg cickafarok tea, de sokat olvastam róla...gondolkodtam már én is, de most egyenlöre annyira béna voltam, hogy amit az elözö ciklusomban elkezdtem szedni Folsav 800 Vitaminkombináció C, E Vitaminnal, azt is már több mint egy hete nem vettem be, kivéve ma reggel :? Kicsit szét vagyok csúszva csajok, persze jó értelemben, csak mostanság annyi mindenen jár a kis agyam :P

Hkitty, tényleg akkor most doki lesz megint, vagy esetlge mégiscsak megvárod, hogy megjöjjön?

A táblázat csajok....jó hogy eszembe jutott! :P
TÀBLÀZAT 2010.01.26

Hkitty már a 40. nap???

Tyuntyi, amikor a "lábad a mennyezeten lóg", akkor tulajdonképpen gyertyaállás van ?? :lol: :D
Az jó, azt én is szoktam, söt kb 1 órahosszat fel sem kelek az ágyból...mivel sokat "tevéynkedünk" a nappaliban, már a hálószoba szexre nem is emlékszem...így nem gond nem felkelni, tvzek , meg gyertyaállás felváltva :lol: De most hétvége´n a gyertyaállás elmaradt, meg a kb. 1 óra fekvés is...végülis még olyan messze vagyok a p.étöl, ugyhogy... :P

Henne akkor te már tul vagy a p.én? Nekem is akkörül szokott lenni, aztán 14 nap luteális fázis és mensi....a legutóbbit már nagyon kihagynám :evil: :roll:

Pinkiné, iwiwen van elérhetöséged?

Már mindenki megvan, Durcipok, Henne, és Pinkiné hiányzik :wink:

Pusszantás lányok, megyek szörteleniteni, hajat mosni, manikürözni, arcpakolást csinálni...egyszóval kényeztetés következik saját magam számára Kriszti módra :lol:
Vendég
 


Kriszti: de jól csinálod :D :D :D
Fánkot küldöm...
Amúgy magyarázd már el nekem,hogy van ez luteális fázis???
Nem értem ezt Én :oops:
Amúgy Én sosem veszem fel a gyertyaállást :( Mivel nálunk 99% mindig este van sex...Szóval Én maradok fekve...

Hkitty: Nem semmi ez a 40napod :(

Csicsy. Lehet igaza van Krisztinek :wink:

Akkor lassan megint én vagyok a soron :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Chrissyke, jól hangzik ez a kényeztetősdi :lol: Használd is ki, amíg nincs gyerkőc. :wink: Nem is emlékszem, mikor csináltam ilyet, mióta Peti megszületett. :? Szerintem nem is, mert akkor emlékeznék rá. :lol:

iwiwen Pinkiné, Nike néven találsz meg. Én is kérem a többiekét is, légyszi!!!! :wink: :wink:

Csicsy, gyógyulj meg gyorsan! Szegényke, nekem egyszer volt arcüreg-gyuszim, hát nem volt egy leányálom. :cry:

Tyuntyi, én a cickafarkot ízesítve iszom, mint a rendes teát. Nem hiszem, hogy sokat változtatna a hatásán. Bár lehet, hogy emiatt volt 2 peteérésem :wink:
A palástfű teát pedig csak a peteérés utáni 1 hétben szabad inni, a beágyazódás alatt. Utána már nem javalott, mert vérbőséget és összehúzódásokat okoz, ami esetleges vetéléshez vezethet.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok!

Chrissyke, Csicsy
Jobbulást Nektek, remélem már jobban vagytok!

Köszönöm azoknak, akik jobbulást kívántak, de a fenti két hölgy beteg :roll: :)
Illetve a mikroszkópos leírás Csicsynek köszönhető. :lol:

Csip-csip
Bocsi, de én olyan jókat nevetek azon, ahogy leírod, Pároddal milyen csatákat vívtok egy-egy, az új lakásba vásárolandó bútorral kapcsolatban. Tök aranyosak vagytok. :P Mikor is költöztök?

Hát csajok én még nem merem kipróbálni ezeket a teákat, ha most sem jön össze a baba, inkább doki, és majd akkor kikérem a véleményét ezekkel kapcsolatban. Én nem merek ilyeneket inni. Akkor már inkább figyelgetem magam és hőmérőzőm.

Egyébként nálunk kicsit káosz van. Tegnap telefonált tesóm, hogy a korábban nektek is leírt balesete után, a biztosítója a motorost hozta ki károsultnak, tesómat kárt okozónak. Így kifizetett a motoros részére 116.000 Ft-ot, és tesómat kötelezi ennek megfizetésére 6 héten belül, ellenkező esetben két besorolást visszaesik a biztosítása.
Pedig rendőrségi határozat még nem született, és addig nem is hozhatott volna önhatalmúlag döntést a biztosító, pláne, hogy a baleset után kb. 3 héttel jöttek ki lefényképezni a kocsit, de nem vizsgálták a baleset körülményeit. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Úgyhogy ment nekik a panaszbejelentés, nekem kellett megírni, remélem felfüggesztik a rendőrségi döntésig.
Aztán mikor hazaértem vettem ki a postaládából az ehavi vodafone számlánkat. December 20.-án tarifacsomagot váltottunk párommal, és ebbe belevontuk apumat és anyumat is, így ezzel a csomaggal egymás között ingyen beszélünk bármely időszakban.
Ja, és a havidíja simkártyánként csak 2.000 Ft. Tehát havi 8.000 Ft lenne négyőnk számlája.
Erre föl egy 25.000 Ft-os számla volt a borítékban.Fölhívtam őket, és kiderült, hogy nem aktivizálták az új tarifacsomagot, így minden egyes beszélgetést kiszámláztak. :evil: :evil: Mi volt, az ügyintéző tanácsa, azon kívül, hogy panaszomat felvette: "Fizessem be ezt az összeget, és majd a köv. hónapokban jóváírják"!!!! Azt hittem, nem hallok jól. Ők baszták el, és még fizessek be egy téves számlát. Úgyhogy ment nekik is a panaszbejelentésem. Nincs ennyi fölös pénzünk b...... meg!!!!
Ezek után ma apum fölhívott, hogy gázártámogatásukat felülvizsgálták és 18.000 Ft bírságot szabtak ki rájuk. Tavaly egész évben kaptak támogatást, és tavaly év végén jött tőlük egy levél, hogy felülvizsgálás miatt küldjék be a 2008-as év november hóra vonatkozó bérjegyzéküket. Anyumét tudták csatolni, apumnak akkor épp megszűnőben volt a cége, így november , december hónapra nem küldött a cég. De telefonáltak, hogy ilyenkor mi van. Azt válaszolták, hogy nincs semmi gond, a megküldött nyilatkozatot kitöltve küldjék vissza, ha gond van hiánypótlást kapnak. Hozzáteszem a fizujukat rendben bevallották, ráadásul Tesóm nem is dolgozott itthon, hanem Brémában volt abban az időben,így úgy gondolták, ha kapnak támogatást kapnak, ha nem nem. Erre föl megbüntetik őket. :evil: :evil: :evil:
Szép világot élünk. Aki csal, lop, sikkaszt,vígan éli az életét, csak a kisembereket szivatják.

Bocsi, ha hosszú voltam, de jó volt kiírni magamból. Egész nap ezen rágódtam, olyan mintha elátkoztak volna minket.

Na mindegy, remélem lesz jobb is. Inkább odabújok páromhoz, mostanság úgyis sokat vagyunk úgy együtt, majd megvígasztal. :oops:

Szép estét mindenkinek. és Apára Fel!!!!!!
Akinek pedig most kell nem megjönnie szorítok!!!

puszi



durcipok
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: