Új privát üzeneted érkezett!

már sikerült... a ciklus.hu... hihetetlen, hogy milyen bamba vagyok :D:D:D

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Jóreggelt! :)

Réka!
Rajtad a világ szeme, ne csigázz tovább bennünket! :D :D :D

Zsu!
Miért csinálják kétszer? Vagy ez a protokoll, hogy minidig kétszer szokták?
Továbbra is nagyon szorítok neked, remélem 14 nap múlva te is tesztelsz egy két csíkosat! :)

Angyalkrisz!
Neked teszt?

Tegnap a doki megnézett uh-val, odabenn minden rendben, nincs ciszta és nem lát semmit, ami miatt ennyire kitolódhatott volna a ciklusom ebben a hónapban. Írt fel gyogyót, hogy meghozzuk a mensit, de nem fogom beszedni, mert hátha... :) Amúgy ha megjön, akkor mennem kell be hozzá a klinikára megbeszélni a továbbiakat. Várhatóan Clostit fog felírni.

Amúgy kiváncsiságképp beírogattam a hőimet (így kell írni?) a ciklus.hu-ra is, a h.lye program a 11. cn-re tette a pé-t! :roll:

Ma nem dolgozom, lazulós napot tartok. :)

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Sziasztok!

Hát sajnos a mai tesztem teljesen nega. :( Azért reménykedtem egy kicsit. MOndjuk az 1 % esélyt még megadom, hiszen februárban is a 26. napon negatív volt, aztán mégis baba volt. (csakhát akkor fix 30 napos ciklusok voltak, most meg nem is tudom, hogy mennyi lesz).
Persze nem vagyok elkeseredve. Vigasztalom magam, hogy így legalább a szombati esküvőn én is ihatok, és jövő hónapban huncutkodhatunk eleget apával, és ha következőre jön össze, akkor júniusi lesz (tehát lehet, hogy szülinapi ajándék lenne), stb.

Réka! Teszt?
Zsu! Örülök, hogy minden jól sikerült! :wink:
Pitypang! Azért jó, hogy nem talált semmi rosszat a doki! Drukkolok, hogy babóca legyen a pocidban! :wink: :D

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 

 
 

Jó reggelt Csajok!

Bocsi, ha csalódást okozok, de ma sem teszteltem, a hőm már szépen kezd csökkeni. Így inkább takarékoskodom a tesztekkel 8) Korábban azt írtam én is milyen nagy tesztelő vagyok. De csak voltam úgy néz ki :roll: Szal jön a kövi ciklus :wink:

Pitypang Szerintem be ne vedd a gyógyit, szép ez a görbe, és szerintem ha úgy lesz magától is meg fog jönni. Miért kapsz Clostyt? Ti mióta is próbálkoztok? Ne haragudj biztos írtad, de elfelejtettem :oops:

Zsu Ügyesek voltatok mindketten. Nagyon szorítok. Örülök, hogy semmi nem fájt :)

Anita Azért ezeket a görbés programokat ki kell tapasztalni :P De szerintem jobb a ferty :oops: a ciklus.hu össze-vissza rakja a pé-t :evil: Nem illeszted be az aláírásodba, hogy megszakértsük napról-napra :lol:

réka80
 
 


Angyalkrisz, sajnálom :cry:
Lehet ez is egy hosszabb ciklus, nem :roll:
Én ezért mérem a hőmet, hogy nagyjából tudjam hol tartok :)

réka80
 
 


Jó reggelt Lányok!

Nemsokára indulok dolgozni, csak gyorsan benézek hozzátok!

Zsu!
Nagyon szorítok Neked, pihenj sokat...
Mi Győrben lakunk...már szóba került, hogy mennie kellene a görénynek, de a férjem nagyon állatbarát és nehezen hoz meg ilyen döntéseket, én meg mondtam neki, hogy a gyerekem élete bármilyen állatnál fontosabb és szerintem ez a normális...szóval ma reggel mondta, hogy meghírdeti...remélem hamar találunk új szerető gazdit...de akkor még mindig itt lesz az ideiglenesen örökbefogadott kutya....hát remélem őt is sikerül elpasszolni....tudom ez most nagyon bután hangzik...de lakásban tartott állattal rengeteg gond van...hullik a szőrük, mindig fertőtleníteni stb..és ezt később nagy pocakkal nem bírnám...

Joli!
Ma éjjel nekem is úgy begörcsölt a hasam, hogy 2 perc alatt leizzadtam...arra ébredtem fel, hogy rettenetesen fáj....majdnem el is bőgtem magam....de aztán oldalra fordultam és próbáltam megnyugodni végül elmúlt és visszaaludtam...de szerencsére azóta semmi...

Nah, bocsi, ez egy kicsit hosszú lett..
Délután jövök!

pussz Mindenkinek!

Jah, és még egy kérdés a kismamakönyvet hányadik héten kapjuk meg?

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Jó reggelt Mindeninek!!!!

Kírus: Köszi, hogy gondoltál rám tegnap, én meloztam a másik munkahelyemen, ahol körmözzöm és nem volt idöm nethez ülni annyian voltak....

Angyalkrisz: Sajnálom, de nem szabad elkeseredni a köv hónapban bizti lesz LAPTETŐ!!!!Drukkolok

Zsu: Le a kalappal miken mentek végig a kedvessedel

Anita: Sürgössen kapd el apát, hátha még jók vagytok!

Pitypang: Szerintem is várj azzal a gyógyszerrel még 1-2 napot!!!

Réka: Akkor mikor fogsz tesztelni???
csip-csip18
 
 


Joli, Iner: Hogy vagytok kismamik???Hogy ébredtettek???

Susytunder: Mikot kezdik a konyhát???Milyen lesz???

Szép Napot!!! Remélem nem hagytam ki senkit!!!
csip-csip18
 
 


Réka!
Egy tized fokos esés, még nem jelent feltétlenül rosszat! De persze te tudod!
Én megszavazom neked a kistesót! :lol: :lol: :lol:

Iner!
Holnap már uh, petezsákot már biztos látni fogtok! És milyen jó érzés lesz kicsit megnyugodni, hogy jó helyen van! :)

Angyalkrisz!
:( :( :( :( Amíg piri meg nem látogat, nincs miért elkeseredni. Nekem még a 12.dpo-n is nega volt a tesztem a lányommal, a 14-en pedig már nem. :)

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Ja, és Kírus!
Isten éltessen sokáig! :) :)

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


réka, én nem mérem a hőm, azt sem tudom hogy kell :D :oops:. így csak annyit ír, hogy tegnap lett volna a legjobb.

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Anita én is a ciklus.hu regisztráltam még mulhónapban. :)

Nem vagy egyedül, mert én semm mérem a hőm. Meg nekem is fogalmam nincs, hogy kell ezt :) szóval nem vagy egyedül :)

Neked is a ciklus.hu, csak 1napot jelöl ki, a peteérésre???
csip-csip18
 
 


Reggel, mikor felkeltek, még mielőtt bármit is tesztek Megméritek a hőtöket. No ezt lehet sokféle módon. Van aki a szájában méri, van aki hüvelyben-úgy tudom ez a biztosabb. Fontos, hogy minden időben kb uakkor mérjetek, és jobb a higanyos hőmérő, 5 percig kell bent tartani.
Amikor közeleg a pé, elkezd csökkenni a hő, a legfogamzóképesebb nap az mikor még utóljára leesik a hő, vannak esetleg ovus fájdalmak, pozi az ovu teszt. Pé után elkezd felkúszni a hő pár napon belül. És az a jó, ha fönn is marad.
No most eszembe jutott lehet nem is érdekelt ez Titeket, de ha már kikínlódtam itt hagyom. Én szeretem vezetni, sok hormonális problémára is lehet belőle következtetni

réka80
 
 


Kírus
boldog szülcsinapcsit neked ! :shock: 8)
Nem is tudtam, hogy most van!


Suzy
a vizsgálataim ma elkezdődtek :wink:
Nagy drukk neked, hogy most sikerüljön!!!






"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Köszi Réka most már legalább tudjuk!!! :)
csip-csip18
 
 


Na miujság csajok???Sehol senki??? :( :( :(

Senkiröl semmi hír??? :roll:
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Csip-csip!
Jelentem megjöttem :lol: ,2 óra alvás után,aludtam Kíra helyett 8)..
Ma meddig dolizol?

Betty!
Köszi a jokíváságot
:wink:
Megy a drukk hogy a vizsgálataid meghozzák a gyümölcsét,na ezt jól megfogalmaztam :lol: :wink: !

Pitypang!
Neked is köszi a köszöntést! :wink:

Iner!
Nálunk, ha rendben talál a doki mindent akkor elküld terhesgondozóba(védőnöhöz),és akkor az megcsinálja a kiskönyvet,én holnap megyek is hozzá,szoval 7hetesen megkapom...:)
Vendég
 


Kírus: Boldog szülcsinapot!!!! :lol: :lol: :lol:

Amúgy a nagyobbik lányoddal egy napon születtem :) :) :)

Én is március 22 születtem :o

Jól tetted, aludni, kell...Vigyázzni, pihenni a pocaklakóval együtt!!!!

Este 10 ig vagyok!!!

Amúgy te hova jársz orvoshoz?Hol fogsz szülni?

Puszi
csip-csip18
 
 


Csip-csip!
Köszi ari vagy! :)
Ja igen tényleg emlékszem írtad a márc 22.-t.. :wink:
Hu akkor ma ismét hosszú müszakos vagy.. :?,az nem jó..
Én vidéki vagyok...Bajára járok orvoshoz és ott is fogok szülni :wink:..
Bár ha anyagilag tehetném tuti valamelyik nagyobb városban szülnék,valami nevesebb kórházban.. 8)
Vendég
 


Értem, és, hogy vagy???Nincs hányingered???
csip-csip18
 
 


Szép estét akkor mindenkinek, mentem zárni, aztán haza:)

Puszi
csip-csip18
 
 


Sziasztok!
6-kor hozott haza a férjem, ma sem fájt a belövelés csak tegnap óta fáj a hasam, de erre azt mondta az orvosom, hogy így a jó az csak jót jelent! :wink: hát nem tudom....várakozunk most még 2 hét és akkor minden eldől! :wink: :roll:
Pitypang
Mindig kétszer csinálnak inszemet egymás után és az egynek számít!
Szerintem nem kell még az a bogyó!Miért kell Closti?Történt korábban valami vizsgálat, Én nem emlékszem, hogy írtad volna, de ha igen bocsi! :oops: :wink:
Joli
Remélem minden rendben veled, nem jelentkeztél ma?Pihenj sokat és ne agyalj annyit!!! :wink: megy úgy is minden a maga útján!Drukk! :wink:
Angyalkrisz
Sajnálom..., drukkolok!!!
Réka
Ezzel Én is így lennék, Te tudod ezt a legjobban, hogy mikor kell azt a tesztet megcsinálni! :wink:
Azért Én továbbra is +tesztelést kívánok! :wink:
Betty
És milyen volt, miket kaptál?Gondolom kapsz egy csomó hormont! :?:
Iner
Szerintem mindenkinek jobb lenne, ha más gazdinál lennének azok az állatok!Nekünk kutyánk és egy cicánk van, de kertes házban lakunk, mi bent az állatok szigorúan kint!
Kírus
Puszillak, remélem jól vagy és a hányingeres időszakon túl vagy már!? :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:28-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Csip-csip
Elég hosszú munkaidőd van és szabadnap mikor van nálad?
Jó éjszakát és kellemes pihenést!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Azt mondta a szobatársam, hogy nagyon fontos lenne, ha tényleg sokat pihennék, már ma is azt csináltam, ugyanis 2x2 órát aludtam bent , de ettől egész nap olyan kómás voltam!
Próbálok itthon is sokat pihenni, csak a férjem nagyon nem tud megcsinálni egy-két házi munkát és ki kell bírnom, hogy nem cseszem le állandóan!Szokásom, mert rendmániás vagyok...állandóan takarítok, de ez családi hagyomány a nővérem is ilyen!
Igazából húz az ágy, olyan jó most sokat aludni, de szerintem a sok idegeskedés inszem előtt most jön ki rajtam! :roll:
Ja és még valami fontos infót kaptam, hogy egyáltalán nem szabad Colat innom!!! :?: :roll: nagyon cola függő voltam, igazából semmi mást nem iszom csak colat és vizet, innentől kezdve marad a víz! :wink:
A babócáért mindent! :wink:

puszi

szép estét!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:29-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
Hogy állnak a munkálatok?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu , akkor mindent bele. Most meglesz az a csöpség BIZTOS !!

Le a kalappal!!!Pihenj sokat, aztán nem colázni :P
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Akkor most tényleg tessék pihenni! A takarítás várhat, bár tudom milyen nehéz megállni, én is rendmániás vagyok. De a babáért mindent! :)
A Closit valszeg azért kell, mert ugye már 8 hónapja próbálkozunk és semmi. A doki szerint kicsit stimulálni kell a peteérést. Hiszek neki, elviekben ő az orvos. De nagyon szeretném, ha nem kellene. :)

Réka, Angyalkrisz?
Mi újság?
Én rendeltem a teszveszen 10-es érzékenységű teszteket, elviekben ma kapom meg őket és lehet, holnap reggel csinálok egyet. Nem bírok várni. :)

Joli, Iner!
Mennek a drukkok mára az uh-ra! És tessék jönni beszámolni! :)

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Jó reggelt Lányok!

No én teljes piri előtti állapotban vagyok. Azért tegnap du. elnyomtam egy tesztet, ami totálmetál nega.

Zsu Pihizzél és vizualizálj :wink: Képzeld el, ahogy beágyazódik a kicsikéd, és ne foglalkozz a piszokkal. Gyerkőc mellett egyébként se lehet patikatiszta a lakás 8)

Betty Mi újság? Hogy kezdődött a lombikozás. Stimuval, vagy hogyan? Mesélj, várunk!

Pitypang Hát ez a closty dolog furcsa. Imádom hogy kivizsgálás nélkül nyomják belénk a hormonokat. Lehet semmi oka nincs, hogy adja. 8 hónap nem olyan nagy idő. Bár tudom, hogy ha az ember eldönti, hogy szeretné a Kistesót, akkor igenis nagy.

Joli, merre jársz?

Angyalkrisz, akkor együtt kezdjük a szeptemberi ciklust? :wink: Ez a 9. hónap, ami nagyon jó szám 8)

Kírus Utólag is Isten éltessen, jesszus 26 év :shock: irigykedem :P

réka80
 
 


Réka! Sajnálom a nega tesztet. :( Nálam még nincs jele, hogy megjön, lehet tényleg hosszabb lesz a ciklus.

Viszont megint előjött a viszketős nyavajám :evil: ,felhívtam a nőgyógyászt de már nem volt hely a hétre, csak keddre lett volna, viszont addig tuti megjön. Úgyhogy most természetes gyógymódokat vetek be, hátha... (graepfruitmag cseppek, natúr joghurt tamponra, lehet irrigálót veszek ma). sztk-s rendelésre nem igazán akaródzik elmenni...

Joli, Iner drukk az uh.-ra! :D :wink:
Pitypang akkor drukkolok holnapra a teszthez! :wink:

Zsu! Pihi ezerrel, és ne törődj a piszokkal! :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Angyalkrisz Vegyél Canesten kombit, elmulasztja 3 nap alatt

réka80
 
 


Köszi Réka! Csak tudod, gyanús, hogy ez most nem gombás, hanem bacis fertőzés. Már annyiszor volt gombás, és ez most más...

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Sziasztok lányok!

Zsu
nagyon szépen alakulnak a dolgok nálatok. Egyetértek Rékával, álmodozz, gondolj csuda szép dologra, és pihenj. A kólát pedig ne idd, sem most sem máskor. Foszfor sav van benne, a bátyám vegyész, nálunk a család ő előtte nem ihat kólát. A takarításról pedig annyit, hogy ha lesz babátok ezt elfeledheted. :wink: Rend sosem lesz. :)

Angyalkrisz
Natur joghurt tamponra. Ez segít? Még nem is hallottam ezt. :roll:

Kírus
Én is boldog szülinapot kívánok utólag!

Kép
Kép
susytunder
 
 


Jó reggelt!

Hogy vagytok? Tesztelők teszteltek már? Az tuti, hogy én egy napot sem fogok tudni várni. :)

Uh-osoknak meg egy nagy kalappal!

Tegnap hazajött Gabim, örültünk is egymásnak nagyon! :)) Most egy picit még reménykedek, hátha nem késtünk el....

Köszönöm az infót a hőmérőzésről, ha most nem sikerült, jövőhónapban ki fogom próbálni!

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Anita
Kristóf a 8. napon fogant, ismerősöm kislánya a 20. napon, unokatesómnak 17. napon, szóval semmiről nem késtetek le. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok Lányok!

Kirus

Utólag is boldog szülinapot! Hogy érzed magad?

Iner

Elhiszem, hogy megijedtél a görcstől. Én két napja MagneB6-ot szedek, azóta semmi fájdalom nincs.
Egyébként, hogy vagy? Van valami tüneted?

Susytunder

Remélem apával sikerült az akció!!

Zsu

Nagyon drukkolok!!!

Én kedden este elutaztam Taksonyba, aztán szerdán mentünk a férjemmel szemvizsgálatra Óbudára. Lézeres szemműtétje lesz.
Ott voltunk két órát, aztán átutaztunk az OBI-ba, onnan átsétáltunk a Lurdy Házba kismama könyveket nézegetni, meg kajálni, onnan pedig a Praktikerbe.
Hát mondanom sem kell, a végén már menni is alig bírtam. Ráadásul 38 fok volt a kijelzők szerint. Aztán visszavonatoztunk Taksonyba, onnan meg két óra alatt hazaautóztunk Bajára.
Kész voltam. Napközben sokat szédelegtem, meg a cickók nagyon fájtak. Kedd este anyám kirakta elénk a vacsorának való felvágottakat. Hát én egyből vettem az egyikből, hogy megkóstoljam. Olyan sebességgel köptem ki, hogy még én is meglepődtem. Anyám vigyorgott is, hogy kezdődik az undorodós korszakom. Hát nem tudom, nem undor volt, csak olyan rossz érzés. Azért érdekes. Bejelentettük a családomnak. Mindenki örült, persze sógornőm beforult, hogy nekik 3 éve nem jön össze, nekünk meg első hónapban. De legalább lökést adott neki, és ma már megy nődokihoz további vizsgálatokra.
Szerda reggel csináltam egy új tesztet. Az első , amit csináltam az Gabriel volt, a második meg nem, így nem tudtam, hogy a kettő mennyire érzékeny, és féltem csak azért volt erősebb a vasárnapi teszt, mert érzékenyebb, mint a Gabriel.
Egy szónak is 100 a vége, Gabrielt csináltam újra. És erősebb lett, habár még mindig nem control csík erősségű, de akkor is erősebb.
Ma délután megyek dokihoz. Remélem bejutok hozzá, és lesz UH-ja is, legalább azt lássuk, hogy jó helyen van-e.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Sziasztok!

Joli!

Remélem minden rendben volt az uh-on!
Én nem voltam ma, mert elmentem reggel terhesgondozóba, de ott akkora a fejetlenség, hogy rájöttem nem kell nekem még ez a tortúra is...maradok az én jól megszokott dokimnál...neki tuti, hogy van uh-ja nem érte külön fizetni(elvileg)...hétfőn vagy szerdán megyek majd...remélem hétfőn sikerül bejutnom..

Kírus! Utólag nagyon boldog szülcsinapot :lol:

A kismamakönyvet hányadik héten kapjuk meg?
Ti meddig dolgoztatok a munkahelyetek kismamaként?

pussz mindenkinek

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Megjöttem a dokitól. Sajna nincs UH-ja, ezért holnap reggel 7:30-ra kell mennem a kórházba, de ott is ő fogja csinálni. Normális volt a doki, habár kissé gyorsan lerendezett, meg úgy megvizsgált, hogy a füleim is ketté állt. Iszonyat csípett, amikor levette a mintát a rászűrésnek. Meg amikor ujjal vizsgált úgy megnyomkodta a hasam azt hittem kinyúlok. Mondta is, hogy ne lepődjek, meg ha kicsit vérzek majd. Király.
Egyébként mondta, hogy már kézzel tapintható a terhesség. nagyon örültem. Egy pillanatra még a fájdalomról is megfeledkeztem.
Majd kell mennem valami cukorvizsgálatra, mert sajna van túlsúlyom és meg is jegyezte a doki, hogy vigyázzak mennyit eszem majd.
A görcsök természetesek és továbbra is szedjem a MagneB6-ot, ha attól jobb.
Meg lenne egy oltári hülye kérdésem, de nézzétek el nekem, mert nem vagyok járatos a témában.
Azt mondta a doki, hogy a holnapi UH lelettel együtt már mehetek a terhesgondozóba.

Kirus

Itt főleg tiéd a kérdés, mert te is ide jársz Bajára. De mindenki válaszának örülök, aki tud segíteni.
Szóval akkor most hány helyre, meg hová kell nekem járni?
Először ugye ott a doki, az Ivók.
Aztán menjek a terhesgondozóba is? Az a védőnő? És ott mit csinálnak? Ott fogok csak beutalókat kapni? Vérvételre cukorterhelésre meg ilyesmi?
A dokihoz akkor milyen gyakran kell járni? Vagy akkor már csak a gondozásra a védőnőhöz? Vagy ott is van egy másik doki is?
Bocsi a hülye kérdéseket, de segítsetek légyszi!

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Suzy, Réka
még nem kezdődik a lombik, csak egy hormonprofilt csinálnak hozzá még.
Meg vasárnaptól keddig be kell feküdnöm, mert megcsinálják a hysterot. Ez is a lombikhoz kell.
Ha megvan minden vizsgálat, azután indulunk...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Joli
A terhesgondozó gondolom a védőnő, nálunk nem így hívják, de védőnőn kívül máshová nem kellett járnom, csak a dokihoz havonta egyszer, később 2 hetente, utolsó hónapban pedig hetente. A védő nő megnézi a súlyod, megméri a vérnyomásod, jobb esetben nézi a gyerek szívhangját, és tarthat a kismamáknak kis előadásokat is. Ellát tanácsokkal, meglátogat majd, környezet tanulmány céljából, megkérdi van e valami problémád. Vigyázz! A védőnők írtó nagy sületlenségeket tudnak mondani, legalább is az én környezetemben ez a tapasztalat, ne vegyél mindent készpénznek, amit mondd.

Nekem picit fura volt az említett vizsgálat, és a rákszűrés is, nálunk kismamáknál nem csinálnak. És hogy így megnyomkodott. :shock: Hát én lehet, hogy nem hagytam volna. Terheléses cukor vizsgálat 24. héten szokott lenni, külön én nem tudom, hogy szoktak e küldeni. Attól, hogy van súlyfelesleged, nem jelenti azt, hogy probléma lesz a cukroddal.

Kérdezz még, ha valami kimaradt!

Többiek merre vannak? Zsu?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek köszönöm a jókívánságot!! :)

Zsu!
Nagyon drukkolok hogy beköltözzék a babóca,örülök hogy nem fájdalmas a beavatkozás :)
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :wink:

Már nagyon elvagyok csuszva az olvasással,tegnap óta olyan se hangulatom van,ideges vagyok ,türelmetlen (ezt a családtagok bánják)
:evil: Szoval nem valami jól vagyok...de majd csak elmúlik...

Joli!
Örülök hogy azért megnyugtatott hogy kitapintható a terhességed!!
Mennyit kért??
Most nem tudom ö hogy csinálja,az én dokim csak azután küldd védönöhöz miután már van szívhang...
Szoval nálad is a következö lépés a védönö lesz majd..
Ö ad majd minden beutalókat,majd mindig mondja hova kell menned...
Biztos ott is megvan hogy melyik doki jár terhesgondozóba,ha maradsz az Ivóknál, akkor az nem fog vizsgálni téged,hanem majd csak az Ivók..
1 hónapban 1szer kell menni dokihoz...
Nekem pl majd csak 12 hetes uh után kell majd mennem hozzá..
Hozzánk egyébként az Ivók jár ki terhesgondozóba,de ö engem nem fog vizsgálni mivel én a Karaszhoz fogok járni..

Ma megkaptam a kiskönyvemet :wink:

Mindenkinek szép estét!!
Bocsi hogy nem írok külön mindenkinek :oops:
Vendég
 


Susy!
Ezt a sületlenségeket én is megerösíteném :? ..
Kíra 4,5hónaposan elkapott egy vírusos hányást hasmenést,sajnos kórházba is kerültünk :cry: ,na mikor elkezdödött nála akkor felhívtam mitévő legyek...azt mondta itassam kamilla teával..
nem mintha annyira itta volna...na elvittük az ügyeletre és megkérdezték mi ez a cumisüvegbe mondom kamilla tea....na azt a lebaszást amit én kaptam... :shock: ...de aztán megmondtam hogy a védönö mondta...nehogy már engem szidjanak..
Ja és az kiderült hogy még jobban higitja a székletet..
Én meg nem tudtam..gondoltam a védönö okosabb
Vendég
 


Kírus
Jól értem? Nálatok terhesgondozáson van doki is? :roll:

Igen az ember azt hinné, hogy védő nő és tanult és okos...stb...
Aztán nagy francokat!
Az én védőnőm is elég sötét, de nemrég kiderült, hogy az össze közül Maglódon az enyém a legnormálisabb, akkor gondolhatod milyen a többi. :?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!
Úgy látom, most már nem Én nyitom a napot, hanem Én zárom! :wink:
Ma voltam a háziorvosnál, azt sem tudta, hogy miről beszélek, fogalma sem volt mi az az inszemináció? :!: :roll: teljesen kiakadtam, pedig fiatal dokinő :?:

Sokat pihenek és alszok, már ennyit régen aludtam!

Szép estét!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:30-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
érdekes, hogy egy orvos ezt nem tudja :shock:
Most a pihenés a legfontosabb neked, én azért elgondolkodnék a jövő héten is, ha a dokid ezt mondta :roll:
Amikor nekem volt a laparom, azt hittem én is hogy 3 nap az egész, és megyek vissza dolgozni :roll:
Két hétig voltam itthon, de még ki akart a doki írni még 1 hétre így is :roll:

Nagyon szorítok neked!
Jó éjszakát!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jóreggelt!

Joli!
Örülök, hogy a doki is megerősítette a terhesség tényét, bár fura, hogy ennyire megnyomkodott a vérzés lehetőségéről meg ne is beszéljünk. :roll:
Drukkolok, hogy holnap minden rendben legyen az uh-n! :)
Amúgy én védőnőnél a 8. hét körül jártam először.

Zsu!
Szerintem az én házidokim sem tudná, miről beszélek! :roll:
De te azért pihengess, most az a legfontosabb!!!

Rajtam kezd eluralkodni a szokásos mensi előtti befordulás. Csináltam tesztet, természetesen negatív lett... :( :( :(
De legalább ha megjön, mehetek vissza a dokihoz és egyet lépünk előre baba ügyben. :) Ez is valami! :) Lassan lemondok arról, hogy spontán tesó legyen. :(

Szép napot!

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Jó reggelt!

Pitypang sajnálom a nega tesztet :cry: Ilyenkor már az ember sürgetné, hogy akkor jöjjön máá meg :? No akkor úgy néz ki ciklustársak leszünk :wink: De én a clostyt még nem nevezném nem spontánnak. Egyébként is tök mind1, a Kistesó össze fog jönni :wink:

Joli Drukkolok a mai Uh-hoz, minden okés lesz 8)

Zsu akkor két hét múlva tesztelsz? :wink: Ne hagyd magad rábeszélni :P És aludj amennyit jól esik :D

Betty Kíváncsi vagyok változott-e valami az utolsó hormonvizsgálatod óta.

Kírus Ezek a hangulatváltások a hormonálisváltozások miatt lehetnek. El fog ez múlni, csak légy türelmes :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára réka80 2009.08.28 05:48-kor.

réka80
 
 


No most azon agyalgok, hogyan kéne elkezdenem a clostyt. Ugye a ciklus 2. napján kell az első két szemet. Nekem tegnap este jött meg, akkor azt vegyem első napnak? Csak azért értetlenkedek, mert azt olvastam, ha este 6 után jön meg, az már a köv. napnak számít :? Vagy vegyem be ma este már??HELP

réka80
 
 


Réka!
Szerintem csak holnap vedd be!
De amúgy neked miért kell closty? (lehet, lemaradtam vmiről?)
És sajnálom, hogy meglátogatott Piri, pedig igéretes görbéd volt. :(

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Ja a görbéim általában ígéretesek, de sajna sokszor ez nem sokat ér :(
No a closty azért kell, mert nekem már volt 3 vetélésem, ami arra tippelnek a progihiány miatt volt. A progihiány meg az elégtelen peteérés miatt lehet, ezért adták a clostyt. Lett is tőle szép magas progim, meg hőm.
Az már persze rejtély, hogy az utolsó terhességem, ami másfél éve volt, miért nem sikerült closty mellett sem? Olyan megnyugtató volt, amikor a dokker azt mondta, háát ezt én se tudom, miért nem sikerült :evil: :evil:
Én magamnak azt mondtam, a closty sem csodaszer. Ez az egész fogamzás nagyon sok dolgon elcsúszhat, és attól, hogy szép petesejtek vannak, meg magas progi, attól sajna-főleg az elején-elég egy pici kis hiba, hogy sajnos ne tudjanak tovább fejlődni a kis embriók :cry: Olyan nagy a szerencse faktor ebben az egészben, úgyhogy nem marad más, csak az, hogy nagyon hiszek benne, következőre minden jól fog menni :wink:

réka80
 
 


Réka!
Sajnálom! :( :( :(
Még nem mondtam, de tavaly nyáron én is elvesztettem egy babát a 15. héten. :( :( Ezért sokkal hatványozottabban jön az érzés, hogy végre legyen tesó, egy egészséges tesó!!! :( Ezért is olyan nehéz a várakozás...

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: