Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Nitácska, de most már nem igazán érdekel. Lesz ahogy lesz.

KépKép
csige-bige
 
 


Nita: Hú de jó :) Ha halvány sem baj hisz még a mensid napja sem jött el. Ez nagyon jó :) 2nap múlva már erősebb lesz a teszt.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!

itthon vagyunk :)

csak az egyik petécském szabadult ki... a kisebbik.... szóval, még ezerrel rá kell dolgoznunk.... naná, h rendben :oops: :lol: :lol:

kaptam utrót, úgyhogy 3x1-et kell dugnom progipótlásként.

nita!
halk drukkok! :wink:

csige!
üdv itt

babszika
 
 

 
 

Babszika: Más teendőd nincs ?? Most már csak várni kell??

Kép
csucsu05
 
 


csucsu!
más nincs :D
várunk és sokat szeretgetem már most a pocim 8) :oops: :roll:

most megyek, pihizek kicsit
puszi

babszika
 
 


Babszika: inszemen voltatok? Ti mióta próbálkoztok? Van feltétele annak hogy valaki inszemre menjen, mármint várakozás tekintetében?
Igen Csucs, hisz még most kellene csak megjönnie, szóval bizti hogy erősödni fog. Két nap mulva már szép erős lesz nyugi.

KépKép
csige-bige
 
 


Babszika!
Ezek szuper hírek! Nagyon nagyon drukkolok! Két hét múlva "kétcsíkos" leszel! :wink:

Csige-bige! Üdv köztünk! Hidd el, hamarosan Te is babás leszel! Türelem, türelem! :)
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok csajok!

Azt a mindenit! Milyen hírekre jövök én!
Nita!!
Óriási halk gratula! De jó!!!! Nagyon örülök nektek! Sejtettél valamit, hogy mensi előtt teszteltél? A keddi uh. után akkor hivatalosan is megkapod a 2009-es év második kismamija címet. :wink:

Babszika!
Sokat gondoltam rátok délelőtt. :wink: A lényeg hogy már túl vagytok rajta. Mesélj! Milyen volt! (már ha nem túl indiszkrét :oops: ) Hogy történik egy inszem pontosan?
Akkor, ha jól értem van még egy petécskéd ami nem repedt meg? Húha! Akkor arra még rá kell gyúrni. :wink: :D Hajrá ikrek!!!!!

Csige-bige!
Üdv nálunk! Remélem a "mi jelszavunk" sikert hoz neked is! :wink:
Hisz 2009 a mi évünk!!!!! :D :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Köszönöm a kedves fogadtatást és igen, ez a mi évünk lesz :lol:
Tényleg milyen egy inszem Babszika, ha nem túl indiszkrét a kérdés? Azt tudom, hogy gyógyszereket kell szedni előtte és legtöbbszőr az átjárhatóságit is megcsinálják.

KépKép
csige-bige
 
 


moni egy nagyon belső hang mondta hogy teszteljek...meg igazából nem számítottam hogy lesz halvány második csík....... :roll:
kedden remélem már látnak petezsákot..ha minden igaz akkor leszek pont 5 hetes :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Írogatok más topicokba is, de itt olyan jó a hangulat, hogy szívesen csatlakoznék hozzátok.
37 éves vagyok, van egy majdnemháromáves kisfiunk és augusztusban elveszítettük a 17 hetes babácskánktat a pocakomból. :cry: Most újra próbálkozunk, ez a második hónapunk.

Nita, Csucsu,
üdv itt is! És szorítok Nektek!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


hajrá lyly!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok itt a friss táblicsku! :wink:

Kép

Nita!
Remélem nem bánod ha csak az uh után írlak át a kismamikhoz. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gnemoni 2009.01.20 15:56-kor.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


:wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


moni persze.....ráér még....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lyly!

Üdv nálunk!
Nem semmi ami történt veled! :shock: A második trimeszterre már nem jellemző a vetélés. Megkérdezhetem hogy mi volt a probléma ami miatt így végződött? Persze ha sebeket tépek fel, akkor nem kell válaszolni. Tudom hogy nem könnyű elfelejteni, szerintem nem is lehet, de nézzünk előre!!! Sikerülni fog! :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


naná, hogy sikerül! Itt sem lennénk egyébként!
Placenta infarktus, az okát nem tudják. Sajnos, ez kivédhetetlen, hirtelen jön, azonnal halált jelent a babának, de inkább nagyobb terhességekben fordul elő, sajnos. A baba egészséges, jó nagy kisfiú volt. Voltam méhtükrözésen, nem találtak semmit, még egy alvadási faktorvizsgálat van hátra, de a dokim szerint az is negatív lesz. Úgy legyen.
Nem volt vetélés, a 20. héten derült ki, hogy már nem él legalább két hete. Én éreztem, hogy baj van, de három orvos közül egy sem nézett meg uh-on, hazaküldtek, hogy szedjek nyugtatót meg dupla MagneB6-ot.
Móni,
nagyon-nagyon fáj, a lekem egyik része mindig szomorú lesz, és sírni fog. Talán elment őrangyalunkak, mert senkink sincs itt lent, akik vigyázhatnának ránk (se szülő, se testvér).

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly: Hú ahogy olvastam amit írtál még a hideg is kirázott. Kivánom szivből, hogy a rossz után most a jó jöjjön. Szóval kitartást és egy szép egészséges babát kivánok neked minnél hamarabb.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!

csak gondoltam, h elmesélem:
most hívtak fel egy újságtól, h lehet, h mi leszünk a 3. helyezett.... és hgoy holnap(!) lezárul a szavazás.... és legyünk telefon közelben, mert hívnak minket!!!!!
pedig most 4. helyen vagyunk.... minek hívnak előre.... :shock:

majd jövök és válaszolok, de ágyból tök nehéz írni :?

babszika
 
 


babszika nem az elsők vagytok?lemaradtam azthiszem.... :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita!
csucsu már írta....

babszika
 
 


akkor elkerűlte a figyelmem.... :oops: :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Babszika: pedig én szavazok teljes erőbedobással. Sőt tegnap még a Móninak is írtam msn-en, hogy már lehet szavazni. ÉS ő is rögtön szavazot.
Annyira sajnélom ez most valahogy olyan fúra. Hisz eddig nagyons okkal vezetettek. Nekem fúra ez.

Kép
csucsu05
 
 


hát tényleg fura....nem is kevéssel vezettek.valami hukmuk van ebbe a dologba...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Babszika: tényleg az első 3helyezett kap ajándékot?? Nem is értem miért hivtak fel telefonon.

Kép
csucsu05
 
 


Babszika!

Ez nekem is nagyon furi! Reggel 7 körül még az első helyen voltatok, aztán Csucsu írta 9 után hogy már csak a 3. helyen álltok. Szóval 2 óra elteltével hogy lehet visszaesni 2 helyet? :shock: :shock: Nagyon bunda gyanús ez nekem!!! Főleg hogy a nap végére már csak a 4. hely a tiétek. :shock:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


hát, csajok!
én már sokmindent nem értek.
nekem ma is szarozott a rendszer, törölték a gmail-es regünket.... nem tudom, h miért .... újra kellett regiznünk.... és még sorolhatnám.
Mindegy!
70 párból ez is szép helyezés! :wink:

lyly!
üdv itt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

csige!
Már a 4. évünket tapossuk próbálkozással.
én úgy tudom, h inszemet csak legalább 1 évnyi hiábavaló próbálkozás után csinálnak.

és akkor az inszem:
10 napig szúrtam magam tüszőérlelővel.
vasárnap este kaptam tüszőrepi szurit
az inszem maga kb annyi idő mint a kenetvétel és olyan érzés is.
szóval semmi.
az egész tök futószalag szerű egyébként.
miután megcsinálta a doki, kb 8-10 percig feküdtem az asztalon, majd kimentem és kaptam egy ágyat, amin még 20 percet pihiztem

ennyi.... tök vicces, h csak ennyi az egész :shock:

babszika
 
 


babszika és siker lesz a vége..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Babszika!

Hát ez aztán a szeplőtelen fogantatás. :wink: :lol: Na jó! Viccet félretéve, a lényeg hogy a sejtecskéitek segítve vannak abban hogy egymásra találjanak. Most már csak várni kell hogy egy szép kétcsíkos teszttel megbizonyosodjunk arról hogy a randi sikeres volt. :wink:
Tessék most pihizni, és leendő apucit megszeretgetni! :wink:

Mára én is elköszönök!
Legyen szép estéje mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Lányok,
köszönöm az üdvöket.

Csucsu,
CSAK JÓ JÖHET!!! Ma az egyik ismerős megkérdezte, hol van a másik babánk (még pocakosan látot), persze elsírtam magam...

Babszika,
reméljük, a gyerkőcök is futószalagon jönnek ezek után :lol:

Itt kért valaki pajzstetű ellen tanácsot?
Káliszappant kell venni (régimódi illatszerbolt, vagy növényvédő), ezzel lemosni a leveleket. Ezt marháta utálják a rohadt tetűk a keserű íze miatt. Összezúzott fokhagyma és bors kevés vízzel hígított keverékét is lehet ecsetelni a levélre. Lényeges, hogy át kell ültetni az egész növényt, ha nagyon sok van belőle, mert a nyavalyások a földben is elvermelnek. Ezt is jó lecsurgatni a káliszappan levével. Na, ha nem itt volt a pajzstetű, akkor bocsi mindenkitől.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


apuci nincs itthon ... dolgozik.... éjszakás.....

de a szeretgetés megvolt :lol: :lol: 8)

babszika
 
 


Sziasztok!

Szabad még hozzátok csatlakozni? Most találtam meg ezt a topikot :oops: , de látom vannak ismerősök :D .

Röviden rólam. 29 éves vagyok, van egy 2 és fél éves kislányom. PCO-m van, a lányom előtt volt egy laparom+ drillingem, rá fél évre estem teherbe.
Áprilisban mégegyszer ugyanez, mert kistesót szerettünk volna. Októberben teszteltem pozitívat, de sajnos nagyon nem jó vége lett. Elkezdtem vérezni, kiderült, hogy üres a petezsák, küret. Ez volt egy hétfői napon. Vasárnap nagyon begörcsöltem, elkezdtem vérezni, irány a kórház. 2 hétig voltam bennt, mire végre biztosan ki merték jelenteni, hogy van egy méhenkívüli terhességem is. Megint műtét, a bal petevezetőt sajnos kivették. Ez volt 5 hete.
A műtét után 2 héttel már volt egy peteérésem és pontosan meg is jött, úgyhogy nagyon bizakodó vagyok.

Próbálok visszaolvasgatni, hogy mindenkiről képbe kerüljek.
Én érzem, hogy ez a 2009-es év tényleg a mi évünk lesz.

Na, most megyek alukálni, mert mindjárt reggel is lesz :D :D :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Szia ranita!
Üdv itt :wink: Szabad csatlakozni
Naná, h ez a Te éved is lesz!
A Te történeted is iszonyú, de sikerülnie kell végre!!!!!!

lyly!
megeléxünk mi egy babóval is így 3 év után :wink:

babszika
 
 


sziasztok.

udv az ujaknak.

babszika szuper,most mar csak varakozni kell,...hu de soka lesz mire kiderul hogy mi van :roll:
a szavazast sajnalom,en is szavazgatok de sajnos lassan ugy erzem nincs ertelme.

lyly ranita szornyusegeken mentetek keresztul...sajnalom.

moni hogy all a fogyas?

Kép
monyo83
 
 


Szia Monyó!!!!!!

De rég nem "találkoztunk", mesélj mi újság veled. Letelt a fogi szedése? Hogy álltok?

A többieknek is sziasztok persze. :lol:

Kép
gmelcsi1
 
 


szijjja melcsi.

Hat jo reg volt az bizony.Igen letelt a fogi szedese most eles honapunk van,sajnos a gorbembol egyertelmuen latszik hogy nincs pe :cry:
na de meselj veled mizu?olyan hirtelen eltuntel?

Kép
monyo83
 
 


Köszi az infókat Babszika. Az az igazság, hogy én rosszabnak gondoltam az inszemet. Szerintem ha most nekünk nem sikerül, akkor a férjemet fogják megvizsgálni, mert ő eddig még kimaradt. Én most egy kicsit megnyugodtam. Ehhez az is hozzásegített, hogy tegnap megnéztük a gázfogyasztásunkat, ami több mint 80.000eft lesz kiszámlázva és azt mondtam, hogy ok, addig jó amég dolgozok, mert addig van esélyünk spórolni. Szóval most úgy vagyok vele, hogy jön amikor jön. Mondtam is a férjemnek hogy most szépítgessük a házat, mert ha baba lesz, akkor elég karcsú lesz a keret. Most úgy vagyok vele, hogy nincs veszve minden, ha most nem sikerül, akkor a doki majd megmondja hogy mi a következő lépés. Egyébként mi 2007. novemberében kezdtük a próbálkozást. Szóval már az egy éven mi is túl vagyunk, viszont voltak kissebb megszakítások, ugyani kiderült hogy nincs pém, utána pedig volt egy vetélésem. Szóval összességében nincs egy éve.
Szép napot mindenkinek!

KépKép
csige-bige
 
 


Mi az, hogy nincs pé-d? Neked a spontán is összejött nem egyszer.
Akkor most nem is szedsz semmilyen gyógyszert?

Igen, eltüntem kicsit, mert besokaltam, na de nem tartott sokáig. :wink:
Elmentünk egy meddőségi intézetbe, ahol kiderült, hogy az eddigi tökéletesnek hitt spermaeredménye a páromnak nem is olyan tökéletes. A mennyiség nagyon jó, de fejdeformált, úgyhogy nagy valószínűséggel, próbálkozhattunk volna évekig is sikertelenül.
Ma kell hívnom a dokit, és kezdődik az első és egyben utolsó inszeminációnk. :wink:
A bal petefészkem cisztás, de nem vagyok PCO-s, ez is kiderült. A hormonjaim rendben vannak, nagy hátrahajló a méhem. Nagyjából ennyi, velem szerencsére semmi komoly.

Na de mesélj bővebben. melózol? Ugyanahhoz a dokihoz jársz?
Ide írogat k. vanda is?

Kép
gmelcsi1
 
 


melcsi most nem szedek semmit.Lehet hogy csak ebben a ciklusomban nem lesz pe,nemtudom,csak most merem hogy lassam hogy van-e egyaltalan eselyunk.
Kovetkezo honapban szerintem mar nem fogom merni mert idegesit a dolog.
melozni nem melozok meg mindig itthon vagyok.A dokim ugyanaz de szeptemberben voltam nala utoljara(vagy agusztus :roll: ?)Nem is all szandekomban menni nagyon,lesz ami lesz.
nalunk most lesznek valtozasok az egeszsegugyben aminek nagyon nem orulok es valszeg nem is lesz egyaltalan dokim.

Azert ez nem semmi hogy mi ki nem derult a parosnal,meg jo hogy nem hagytatok anyiban.A cisztaid a clostytol lettek?
nagyon drukkolok hogy sikeruljon az inszem,ti is mar eleg regota kuzdotok a babaert.
Igen vanda is ide irogat de most o is eltunt kicsit.
Vikike rol tudsz valamit?o is csak ugy eltunt a clostysbol.

Kép
monyo83
 
 


Melcsi,
nekem is hátrahajló a méhem, rádásul 2!!! méhszájam van! Most már csak arra lennék kíváncsi, melyiken szültem. Szerencsére nincs osztott vagy kettős méhem, ezt megnézték méhtükrözésen, egyszerűen a két nyílás nem záródott embrionális koromban.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


lyly hat ez nem semmi.Az egyik ismimnek ket mehe van,egesz terheseget vegigszenvedte majdhogynem tobbet volt korhazban mint otthon aztan a csaszarnal meg volt beszelve hogy kiveszik a nem jo mehet de elfelejetetek :!: szegenyke nem is mer megegy terheseget bevalalni igy.


a digi homerom es higyanos kozt 0.4fok a kulombseg.Azert ez nem semmi,lehet hogy lemerult az elemem?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak! Midenkinek mielőbbi babásodást kívánok! Nem semmi dolgok történtek veletek csajok, de tényleg csak előre szabad nézni!!!!

Babszika!
Felrobbanok a versenyetek miatt!! Tuti bunda! Mi is szavaztunk kolleginával meg itt a lányok is írják, nem lehet, hogy a többiek ennyire elmenjenek tőletek! Na, mindegy, a lényeg, hogy hamarosan hárman lesztek! :wink: És köszi, hogy megosztottad velünk az inszemet!

Móni! Hogy áll a fogyi?

Nita!
Tesztelsz ma?
pedi
Kalocsa
 
 


Csajok!
Én még sosem hallottam olyat, h 2 méhe van vkinek vagy 2 méhszája... :oops: :oops: :oops:
Ez hihetetlen, h mennyi nyűgje lehet egy embernek :shock: :?

Ezennel nagyon szépen köszönök minden szavazatot! Iszonyúan kedvesek vagytok, h ennyire akartatok segíteni!!! Köszönjük!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
megjegyzem, az elsők közel 2000-t adtak le csak tegnap....

Pedi!
Legalább 3an :lol: :wink:

babszika
 
 


Sziasztok!

Csajok! hát nem semmi amiken túl vagytok.
Amúgy üdv az újaknak.

Edit!
Köszi jól megy a fogyi. Eddig minusz 1 kg 10 dkg. :D
Remélem követed Nitát, és te is tesztelsz egy szép pozitívat. :wink:

Monyó!
Én is hallottam hogy a digitális és a higanyos hőmérő között van külömbség. Bár tapasztalni még nem tapasztaltam, mivel nekem csak digitális van. Tudnál egy hőgörbét mutatni?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Babszika: Hát szerintem a sok hisztinek meglett az eredménye. mert ezért senki sem háborog , hogy most az első igy elhúzott??
Mindegy. A lényeg most úgyis a baba. És az sikerülni fog most:)

Kép
csucsu05
 
 


én is így gondolom csucsu!
és biztos vagyok benne, h az a "szatyúr" a mostani elsőkhöz kapcsolható!!!!!

de ahogy mondod: mindegy.
már tegnap is emiatt döntöttem el, h nem szavazok... nekem most az a fontos, h babás legyek :wink:

babszika
 
 


moni ime a gorbem
Kép

Kép
monyo83
 
 


pedi teszteltem és POZITÍV ez is....erősebb!!!!!
csak nem tudom ide feltenni....ha msn en elküldöm vkinek a.ugy jo...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Én felteszem ha a kép nem olyan nagy formátumú mint a multkori. telóval csináltad?

Kép
csucsu05
 
 


igen telóval...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: