Új privát üzeneted érkezett!

Anna!
Akkor nagyon kellemes pihenést nektek majd februárra :wink: :lol:

Nyuszi!
Oké :)
Kíváncsi vagyok a délutáni tesztedre :wink:

Csucsu!
Te hol tartasz?
Vendég
 


Nita gratula!!!!!!! Végre megtört a jég!!!!!! Jaj de szuper!!! Első baba lesz?

Duna köszi de még nagyon messze sajna.

Kép
Kép
boganna07
 
 


Nita bocsi most látom a vonalzón hogy második. Jaj de szép lesz kistesó!!!!

Kép
Kép
boganna07
 
 

 
 

Nita,
juhéééééééééééééééééééééé! Ez aztán a jó hír! Gyorsan gyere majd a hírekkel! :lol:
Köszönöm kérdésed,
telnek a napok, meló még mindig nincs, sőt, bölcsibe sem tud menni most a kicsink, mert a gondozó nénije beteg.

A teák nagyon jók, a csalán a hajra is kiváló, főleg szülés után, amikor hullik a hajunk.
Érdekes, hogy a csalán-dió keveréket alkalmazza a népgyógyászat a hajra is: serkenti/megújítja a hajhagymákat, és nagyon szép, fényes lesz a haj. A diónak egyetlen hátránya a hajnál, hogy lassítja a növekedést, de ezt ugye ellensúlyozza a csalán.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


köszönöm mindenkinek de igazán majd csak kedd után tudok jobban örülni ....most még nem.... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Niki! Látom itt vagy! :)
Vendég
 


GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Voltam a gyógyszerésznél,azt mondta,ilyenkor már ürül ki a HCG,és a baba termeli(szívhang után),amit nem mutat ki.Nem tudom,ilyen későn nem csináltam tesztet,az igaz.....És hogy csak a vérembe van jelen végig....az mondta üssem be a googleba és nézzem meg,ha nem hiszem el.Hát megfogom....Nita,akkor milyen idős vagy????Én is megyek ultrahangra a héten,holnap meg ekg-ra,ja,és ma megkaptam a kiskönyvet!!!! :lol: :lol: DE TÖK CSÚNYA!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda!
Ja, hogy a vizeletben már nincs, csak a vérben...!!!!
Hú!
Csúnya a kiskönyv?!? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nitacska:

GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Ügyesek vagytok!

Jelentem megjöttünk az ultrahangról.
Minden a legnagyobb rendben, hallottuk a szívét is a kis drágámnak, apa még fel is vette a telóra az egész ultrahangot, na meg persze a szívhangot is.
Képet ismét nem kaptunk, de a telefonról, ha tudok rakok fel, meg megpróbálom megmutatni a szívhangot is!
Olyan jó volt hallani.
Először sima hasi ultrahang volt és akkor megilyesztett a szanográfus, mert azt mondta, csak a petezsákot látja, pedig már embryónak is lennie kellene.
Hát majdnem meghaltam, de aztán eszembe jutott, hogy a kisfiamat is a 18. hétig csak hüvelyen keresztül látták, így kicsit megnyugodtam.
Aztán csináltunk hüvelyit is, és mondta, hogy így már mindjárt másabb megvan a baba.
Akkora kő esett le a szívemről....
Szóval minden ok, bocsi, hogy kicsit hosszúra sikerült.

ja és :

crl: 10.77mm crl: Ülőmagasság

Kép
Kép
sz.niki
 
 


niki örülök hogy minden rendben van a babóval.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


CSÚNYA FEHÉR!!!!
Egészségügyi minisztérium van ráírva,de olyan mszp-s kampányos betűkkel.... :shock: :shock:
Niki grat,örülök,hogy minden rendben....
Hogy bírod ki Nita?????Én már magán uh-ra akartam menni,DE EGÉSZ FOSTALICSKA GYÖNGYÖSÖN NINCS!!! :shock: :shock:
Az sztk-sra meg várni kell,meg beutaló is kell....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


sziasztok csatlakozhatok?
Vendég
 


Szia Olgi!!!!Gratula!!!!
ÉNISÉNISÉNIS 18-ÁN AKAROK SZÜLNI!!!!!!Akkor van a házassági évfordulónk!!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda ki kell birnom...most is mehetem volna asszem holnap...de még semmi értelme nem let volna...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Niki!

De jó, hogy minden rendben van!!! :D

Szia Olgi!
Gratu a 10 héthez! :)
Vendég
 


Nitácska: nem mondod komolyan? Juhééééé! :D Gratulálok! Ez szuper!
Vendég
 


Nita! Nagyon nagy gratula neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :lol:
Örülök, hogy végre sikerült! Gondolom nagy az öröm nálatok! Hogy mondtad el a párodnak?
adiadi
 
 


adiadi ugy hogy otthagytam az asztalon a tesztet.és kérdezte mit tesztelek,mondtam a második gyereket....örülni még nem örül amit meg is értek...
keddre szurkoljatok.ha akkor jot mondanak akkor már nagyobb lesz az öröm.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska: Mesélj, éreztél valamit? Mármint addig amíg meg nem láttad a tesztet, valami terhességre utaló jel volt? Akkor hanyadik napon is teszteltél? És hánynaposak a ciklusaid? Jaj de jó, komolyan! :)

Lányok! Nekem ma van a 25. napom. Már nagyon nehezen viseklem a végét. :P :D Pláne egy ilyen örömhír után úgy tesztelnék már én is de nem teszem, mert tudom hogy még korai. :oops:

Kinek várható a ciklus vége mostanában? Bogannának és még?
Vendég
 


ugy érzem hogy a melleim fájdogálnak.... :roll: más utaló jelre nem nagyon figyeltem fel. :roll: a 29.napon teszteltem és 30 naposak a ciklusaim...azaz holnap nem kéne megjönnie.........remélem nem is fog........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska: akkor szerencsét hozott a dugi HcG teszt! :D
Vendég
 


lehet...... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szasztok lányok!
nitacska:GRATULALOK,de még csak csendesen.én is még nagyon az elején járok,de nekem is csak a cickóm fáj,úgyhogy szerintem te sem fogsz mensizni egy jó ideig!!! :D hi,hi,hi
ÜDV OLGINAK!
MELINDA1985:ejnye,bejnye,nem hisztizünk kislányom!
:lol: :lol:
szép estét mindenkinek,

B.B.
legenyb
 
 


legenyb hanyadik hétbe vagy?tegyél ki vonalzot...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:? hááát,ciki,vagy nem én nem tudom hogy kell,mert még csak pár napja van gépunk!HOGY KELL? :oops:

B.B.
legenyb
 
 


ja,de az ötödik hétben vagyok.

B.B.
legenyb
 
 


egy hét különbség van akkor köztünk... :)
kiválasztod a vonalzot a www.nagyonbaba.hu-n
vagy a www.noivonal.hu-n
vagy a www.babafalva.hu........
de ha gondolod add eg az adataidat és megcsinálom neked a vonalzot és akodot amit kapsz azt beilleszted a profilodnál az aláiráshoz....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


megpróbálom mindjárt,és ha nem sikerül,akkorjelentkezem.te voltál már dokinál?én most pénteken megyek,nagyon izgulok,nekünk Ő lesz az első,már ha igaz a teszt,de hát gondolom,mert már kettőt csináltam,és a mensim nuku.

B.B.
legenyb
 
 


én majd jövöhét kedden megyek csak...nekem holnap nemkéne pirinek jönnie....azért még holnap is csinálok tesztet....bár egy nap alatt nemhiszem hogy erősödik a csík... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Perpike aranyos vagy de nekem még csak most lesz a peteérésem, és holnaptól elkezdek hcg tesztezni is. Ahogy néztem nincs is ott olyan akinek az enyémmel egy időben van a ciklusa. Ha mégis jelentkezzen, hogy együtt izgulhassunk.

Nitácska mennyi időre jött össze a második babó? Látom kisfiú már van, kislányt szeretnétek?

Kép
Kép
boganna07
 
 


boganna...kicsit hosszu...de tavaly januárban meghalt a baba a 12.héten....rá 3 honapra ismét terhes lettem ő is elment az 5.héten.szóval kényszerpihenő volt...most volt a 3.clostys honap....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska!
rámentem,kiválasztottam,most várom az emilt.eddig jól csináltam,vagy van vmi még?
egyébként szerintem csak azért halovány acsikod,mert még biztos nem sok a HCG-d.tulhaladtad már a 10 napot a feltételezett termékenyülés után?mert akkor lesz igazán erős,nekem már szinte erősebb mint a tesztcsik.

B.B.
legenyb
 
 


legenyb nem kell várni emailre......alul is a vonalzó alá oda van irva a kod...a phpbb kodot jelöld ki.és azt kel bemásolni.....
nem tudom hogy meghaladtam e már... :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hú,most olvasom mi történt veletek,részvétem.nekem a bnőm hasonlóképp,mint te,borzasztó volt,azt hittem belehal lelkileg,de most 1 hete született egészséges kislánya.akkor neked triplán szoritok.

B.B.
legenyb
 
 


köszke...na megy a vonalzó?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


brühühühü :( nem értem!!!hova kell bemásolni azt a hosszú kódot?

B.B.
legenyb
 
 


van a lap tetején olyan hogy segédletek azt legörgeted és ott lesz hogy profil.....majd a prilt is legörgeted egész az aláirásig és oda bebiggyeszted a kodot....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mostmár tök ideg vagyok,hogy ilyen béna vagyok.majd holnap folyt.köv. a vonalzó jó,mert mostmár kipilledtem. fenn leszel holnap estefele?jó éjt

B.B.
legenyb
 
 


igen fent leszek....szia.joéjt....
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita pihenj te is álmodj szépeket hiszen már kettő helyett alszol, ugy örülök neked. Ja láttam egy másik topikon a kisfiad nagyon ennivaló baba, na meg a körmöd... megirigyeltem azt hiszem megyek és rendbehozatom ismét az enyémet is, már lassan lenött a gél róla.

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!HÁla az égnek a tegnapi pár pötty barnás váladék óta semmi.És ma már 4 napja nem jött meg!!!Vettem tesztet reggel megcsinálom.Nem tudom,hogy birok aludni majd.Alig birtam ki most este,hogy ne csináljam meg,de ilyen korán este nem szabad.Csak az a fura,hogy a hasamba néha teljesen olyan érzések jönnek mintha megjönne,de aztán elmúlik.A mellem megvan duzzadva és fáj.Aki már volt terhes közületek,ti is éreztétek azt hogy minsdjárt megjön és mégsem?A fiammal másképp volt mert vele véreztem,a rosszul megtaőadt lepény miatt.
Vendég
 


na ez a hülye miért nem adja be a vonalzókat?
Vendég
 


adiadi veled mizus :?: sajnáltam a pirit, de nagyon aranyos volt ahogy vigasztaltad saját magad, a sok tiltott dolog gyors elvégzésével ha már nincs baba.

Kép
Kép
melisch
 
 


izisz szerintem baba.....drukk holnapra+++++++++++

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melisch, köszi az érdeklődést! Megvagyunk, a piri meg én..... Már alig várom, hogy elmúljon és lehessen megint akciózni! Bár nekünk nem ártana ügyeskedni egy kicsit, mert ugye két lány után már csak egy kiskukist kellene összehozni valahogy, csak azt még nem tudom fiút hogy kell "csinálni"! Nincs valami jó ötletetek?
(Ja, amúgy azt a sok tiltott dolgot nem én, hanem Mandarin követte el!!!!! :lol: )
adiadi
 
 


Nita!Gratulálok a tesztedhez!Remélem holnap én is lecserélem a vonalzómat másikra...
Vendég
 


Izisz, ez tényleg úgy hangzik, mintha baba lenne! :wink:
Te is most készítetted el a vonalzódat? Az enyémet sem akarja megmutatni, valamit biztosan rosszul csináltam.... :cry:
adiadi
 
 


izisz le fogod cserélni....én is tesztelek még holnap....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Az álomkór nem kapott még el? :wink:
adiadi
 
 


délután aludtam...kicsit vagyok csak álmos...de mg nem annyira hogy aludni is tudjak....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: