Új privát üzeneted érkezett!

Rana!
Minket össze kellene gyúrni! :lol: Neked nem repedt meg,nekem meg idő előtt.Egyik sem túl jó. :cry:
endzsi93
 
 


Ja, én is mondtam akkor Apának, hogy egyszerűen nevetséges, hogy más attól parázik, hogy idő előtt meg ne repedjenek a tüszikék, nekem meg egyszerűen nem hajlandóak, csak akkor, ha ők is akarják... :shock: :lol:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Kis öntudatos tüszőid vannak,biztos a babá(i)d is ilyen(ek) lesz(nek). :P
Mesélsz picit a mostani stimudról?Végül is lombik volt,vagy inszem?
endzsi93
 
 

 
 

Ja, az biztos! :lol:
A tavalyi, májusi lombikom az short prot. volt, talán emlékszel, és 4 tüszőből sajnos csak egy petike lett. Bár szépen osztódott, és 3. napra szép 10 sejtes lett, de mégsem lett belőle baba. Aztán szeptemberben voltam HSG-n, és kiderült, hogy átjárható vagyok, így elhatároztuk, hogy megyünk inszemre. Ebből egy stimus inszem volt, a második spontán ciklusos (mondom, hogy a dokival MINDENT meg lehet beszélni), egyik sem sikerült. A rá következő hónapban is spontán ciklusos lett volna, de nem volt pé, úgyhogy inszem sem.
A mostani lombikom (gondolom, az előző kárából tanulva) long protokoll volt (tudod, Decapeptyl indul a 20. naptól, majd amikor megjött, akkor a Gonal is bekapcsolódik), de nagyon nyögvenyelősen indult, mert a Deca nagyon lenyomta az ösztrogénemet (meg sztem az is számított, hogy az 1. cn-om szombatra esett, így csak hétfőtől, a 3. cn-tól kezdtem szúrni a Gonalt, tehát két nap késéssel), ami aztán csak nagy nehezen kapaszkodott felfelé. Végül 5 tüszi lett (két nagy és 3 kicsi), amiből 3 petikét sikerült leszívni. Ezek megint csak ügyesen osztódtak, és a doki azt mondta, elviszik 5 napig őket. Én nagyon megijedtem, féltettem, hogy nem bírják majd addig, próbáltam rábeszélni a dokit, hogy 3. napra adják vissza őket. Így utólag örülök, hogy a doki hajthatatlan volt, és ragaszkodott az 5. naphoz, mert így az 5. napon két gyönyörű blasztocitát kaptam vissza (egy leállt a 3. napon), akik remélem már mostanra mindketten jól befészkelték magukat, erősen kapaszkodnak, és egy szép erős második csíkot csináltak ma is!!!! :D :D :D :D
Hát ez a történet, dióhéjban, és remélem a happy end pontosan 8 hónap múlva fog bekövetkezni! :D :D
A lényeg sztem, hogy 1. menj el terheléses cukorra! :twisted: Vagy megnyugtatod magad, hogy rendben vagy, vagy pedig kapsz metet, ami a stimulációt is megkönnyíti, és az FSH-t is lejjebbb viszi! 2. sztem sugalld a dokinak, hogy longot szeretnél (nem tudom, neked eddig shortok voltak??), mert azzal állítólag több és jobb minőségű petikék lesznek. Mert hajlamosak az első lombiknál shortot javasolni, mert sokaknak úgy is sikerül, és az olcsóbb. (Persze van, akinek a long nem jött be és a short igen, mondj el mindent, ami eddig veled történt, és a doki majd azokat is figyelembe fogja venni) 3. bízzál! A többiek a megmondhatói a beültis fórumon, hogy eddig mindig úgy mentem neki mindennek, hogy úgyse sikerül, és nem is sikerült semmi. Kivéve most, mert most elhatároztam, éreztem, tudtam, hogy sikerülni fog! (Főleg az elején, a beültiig voltam nagyon optimista)
Na nem cséplem tovább itt a szót.
Amúgy tényleg függő vagy, tegnap még csak 9 hsz-od volt, ma meg már 24! :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: Na persze nézz meg engem, hogy mikor csatlakoztam, és most hány hsz-nál tartok... :oops: Apa haragszik is nagyon.... :(

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Köszi a választ.Nekem eddig mindkettő antagonista volt.A másodiknál már mondta a doki,hogy a következő long lesz.Ezt majd elmondom a dokinak Debrecenben.Lehet kérni a recepción(amikor bejelentkezünk konzira),hogy hozzá kerüljek?Egyébként nekem az antagonista nem igazán jött be.Elsőre 3 petikém lett(2 maradt meg),másodjára meg csak 2 tüszőt látott a doki.Mennyibe került neked a long?Mert nem igazán mondhatnám,hogy az anatgonista őrülten olcsó volt.
A lombik előtt nem volt Hsg-d?Vagy az elzáródás valami csoda folytán megszűnhet?Nekem 2005-ben volt laparoszkópiám.Ott diagnosztizálták az elzáródást,mert előtte a Hsg-n minden rendben volt.
A dokira visszatérve,nekem nagyon fontos,hogy emberséges legyen.A BMC-ben olyan megalázó volt.Szinte rettegtem odajárni.Nem azt kérem,hogy "babusgassanak" és órákig csak velem foglalkozzanak.Csak elvárom,hogy emberként,nőként bánjanak velem.Lehet,hogy sokat kérek??? :roll:
endzsi93
 
 


Igen, azt hiszem, az antagonista a legdrágább, aztán a long, aztán a short. Persze egyénfüggő, ki mennyire stimulálható.
Érdekes különben, mert pl. Nyulasznak (beültis fórum) az antagonista jött be (öt sikertelen lombik után a 6. sikerült neki, és ott mindhárom baba megtapadt, akikből mára már sajnos csak kettő van)
A longom kb. 60-70 ezer volt. (Ha gondolod, pontosabban is meg tudom mondani, majd előbányászom a blokkokat) Szal sztem nem vészes, én legalábbis sokkal többre (azt mondták, több százezer is lehet) számítottam.
A lombik előtt nem volt hsg-m, (mondjuk ez kicsit kiábrándított, hogy semmilyen vizsgálatot nem kértek és nem is csináltak a Kaáliban. Nem is volt rá ott lehetőség), egy ciklusban meg akarta nézni a doki a zonapellucida (a petesejt burka) vastagságát (ez volt az egyetlen vizsgálat, amit meg akart csinálni és később meg is csináltak ott), de nem volt peteérésem. Ezért a doki azt mondta, hogy ne szarakodjunk itt átjárhatósággal meg ezzel azzal, hanem csináljuk meg a lombikot. És mire feleszméltem, már böktem is az első injekciókat.
Na szóval a sikertelen lombik után gondoltam, hogy kivizsgáltatok mindent, többek közt az átjárhatóságot is. És mivel hsg negatív lett, ezért gondoltuk, hogy adunk esélyt az inszemnek is, de túl sokat nem akartunk vele vacakolni, mert a dokinak igaza van, hogy attól, hogy a hsg átjárhatónak mutatott, még lehet gond a kis csillókkal pl, és akkor már hiábavaló az inszem. Igazán a lapar mutatja meg a petevezetők állapotát, de én arra nem tudtam rávenni magam (legalábbis egyelőre). De amúgy tényleg felnyílhatnak a vezetők, meg el is záródhatnak maguktól ki tudja miért.
Na, ez a doki akkor a te embered: egy aranyember. Kedves, odafigyel rád (ha igényled, csak akkor, mert azért itt is a futószalag-elv érvényesül ám!), soha nem láttam még rosszkedvűnek vagy mogorvának, még ha rengeteg dolga volt, akkor sem. Ha gondod van, fel lehet hívni, és személyesen megbeszéled vele amit akarsz (ha a recepciós csajok nem tudnak segíteni). Nekem az elején az nem tetszett benne, hogy normálisan nem válaszolt semmire, mindent úgy elviccelt meg csak legyingetett. De rájöttem, hogy egyrészt már ő is jobban ismer engem, és mostmár válaszol komolyan is, ha nagyon muszáj, másrészt meg azért viccelődik, hogy oldja az emberben a feszültséget (ami szegénynek nálam nem nagyon ment, mert főleg tavaly nagyon tele volt a libero) :lol: :lol: Szóval mostmár nem cserélném le semmi pénzért (főleg ha babát csinált nekem), meg tudok róla egy-két dolgot még, amit nem hiszem, hogy sok orvos megcsinál a betegeiért. Bizti T is jó orvos, én őt nem ismerem, de azt mondják, ő sokkal szótlanabb, komolyabb (mogorvább???).
Ja lehet kérni igen, hogy kihez szeretnél kerülni. B-nek amúgy sokkal több betege van, mert sokkal gyorsabban pörgeti a betegeket, nem sz.rakodik annyit (pl sokkal kevesebbet UH-z, mint T, de gondolom ez azért lehet, mert nagyobb a gyakorlata már).

Endzsi ezeket a lombikos dolgokat lehet hogy inkább a beültis topikon kéne megbeszélni, nem? Itt a csajok már biztos unják ezt. :roll: (Eléggé off itt ez) Ja, és kukkants be a Debreceni Kaális fórumra is, ott is bizti tudnak jó tanáccsal szolgálni a csajok.

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Bocsi mindenkitől!Eldugultam. :oops:
endzsi93
 
 


Bocsi csajok tőlem is! :oops:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Semmi gond!Nyugodtan!Engem egyáltalán nem zavar!

Rana:Gratulálok a pozi tesztekhez!!!Megy a drukk szerdára.. :wink: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
syl100
 
 


Köszi, ari vagy. :oops: :D

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok,

ne hari nem olvasok vissza,de egy darabig nem leszek.A hasam fáj azt hiszem meg fog jönni.Majd jelentkezem, de most nem vagyok jól.
Pusza

Ui:

Rana,
láttam a tesztjeidet Gratulálok.Vigyázz rájuk!
Vendég
 


Loviné:Sajnálom! :( Ha jobban leszel gyere!!!

Kép

Kép
syl100
 
 


Lányok engem egyáltalán nem zavar, hogy itt beszélgettek, szívom magamba az információkat.
Rana: gratula a babá(k)hoz, de mi az a long és a másik? Ezt kifejtenéd nekem bővebben?

Loviné: sajnálom, hogy fáj a pocid, de legalább működsz.

Kép
timcsi82
 
 


Loviné!

Sajnálom,de remélem mielőbb vissza térsz hozzánk!

Megjöttem a mai kukucsról! Jobb oldalon 3-4 tüsző bal oldalon 2-3.
Ez sokkal jobb a vártnál a doki is csodálkozott mert úgy indultunk neki hogyha mára nem indul be akkor le is állunk!
Persze ebből még bármi lehet ,ne bízzuk el magunkat azt mondta a doki!
Írt még ma fel 450NE gonalt és 2 ampulla menopurt! Csütörtökön újra kukucs ha minden rendben akkor hétfőn leszívás!

Syl! Téged is várunk a mai infóval!

Endzsi!
Debibe nyugodt szívvel mehetsz úgy fognak veled bánni ahogy te elvárod! B.B tényleg mindig jókedvűnek látszik és kedves a betegeivel ahogy én a folyosóról látom. De el kell hogy mondjam T.Z. sem mogorva kicsit szótlanabb de nekem mindig mosolyogva válaszol akármit kérdezek!
Szóval egyiktől sem kell félned! :D :D
Vendég
 


Annamri, ez szuper eredmény! De 225öt szurtál ugye????

Kép
timcsi82
 
 


Timcsi! Leírom neked melyik nap mennyit kaptam. A múlt hét csütörtökön kezdtem!

Csütörtök: 225NE Gonal+ 2x1closti
Péntek: 150NE Gonal+2x1closti
Szombat: 225NE Gonal+2x1closti
Vasárnap: 150NE Gonal+2x1closti ezután volt ma a kukucs.
Mátol:
Hétfő 225NE Gonal+2x1clocti
Kedd: 150Ne gonal
Szerda :75NE Gonal és csütörtökön kukucs. Eddig 44.000FT-ba van!
Vendég
 


Ja! Az előbbiből lemaradt hogy szerdán 2 ampulla menopurt is kell szúrni!
Vendég
 


Sziasztok!

Mikor megnyitottam az oldalt hirtelen azt hittem rossz helyen járok :)
Üdv mindenkinek! És gratulálok a teszthez, meg a sok tüszőhöz!

Loviné: Sajnálom, ha tényleg megjött!

Én holnap megyek Csókához, Aztán meg Janóhoz. Csóka idiótának fog nézni. A bromó után most hirtelen a metet se bírom....
:oops: Az őrületbe fogom kergetni.
Janóhoz meg drukkoljatok, hogy P2 legyen a rákszűrésem! Nem akarok újra P4-et!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hofeherke 2009.02.23 17:17-kor.

hofeherke
 
 


Hófehérke!

Drukkolok neked hogy nálad is minden rendben legyen!
Vendég
 


Annamari, nagyon sok tudom. Nekem kb 35-40 körül volt a Gonál, meg 2x8000 a kukucskálás, s mégsem lett eredményes. Azért ehhez képest neked nagyon szépek lettek.

Mara, holnap drukkolok neked, és persze várjuk az eredményt!

Kép
timcsi82
 
 


sziasztok!
Annmari:ezek nagyon jó hírek ám,nagyon szorítok érted,remélem sikerülni fog! :wink: +++++++++++++++++++++++++

Timcsi:Látod ,még nálad is beindulhatott,akkor te ebben a hónapban már nem mész sehová,ugye?Spontánkodtok?

Mara:Biztos minden rendben lesz,másra nem is szabad gondolni!

Velem annyi,hogy voltam tegnap este a dokinál.Jobb oldalon van 2 kissebb tüsző ,bal oldalon van egy 16 mm-s meg meg több kissebb.Az endometriumra 1,4cm-t írt!Az akkor jó vastag .ugye??? :shock: Kértem tüszőrepit,hogy írjon fel,de nem írt! :(
Kaptam 2 havi closti receptet 2x1 szem dózisban kellesz szednem jöv.hónaptól.
Mikor mondtam neki,hogy szedem a metet meglepődött és mondta ,hogy az nagyon jó!!!És akkor nem is kell nekem closti anélkül is lesz pé-m.Na,de én azért mondtam,hogy írja fel...
Azt mondta,hogy,ha ezalatt a 3 hónap alatt nem jön össze a baba,akkor elküld meddőségibe és inszemet javasol!
Meg mondta ,hogy használjak Lh tesztet is.
Ja,és még azt,hogy mostantól mindennap 1x legyünk együtt!

Kép

Kép
syl100
 
 


Timcsi! A long, a short illetve az antagonista protokoll a lombiknál jelent különböző stimulálási módokat: a shortnál a ciklus 1. napjától kell szúrni egyszerre tüszőnövelő (Gonal-F vagy Menopur) és petefészek aktivitást csökkentő (Decapeptyl) szurikat. Az antagonistánál azt hiszem ezek felváltva mennek. A long protokoll ugyanaz, mint a short, csak ott már az előző ciklus 20. napjától megy a Decapeptyl, és az 1. cn-on jön hozzá a Gonal is. :D Leegyszerűsítve ennyi.
Holnap megyek HCG vérvételre, gondoljatok rám! Pussz

Endzsi hova lettél?

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana!

Jó nagy Hcg-t kívánok neked holnapra!
Vendég
 


Rana!

200 fölötti Hcg-t kívánok! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Holnap mennem kell csináltatni egy hormonpanelt. Nem tudjátok mikortól van nyitva a labor? 8-ra be kellene érnem dolgozni, így elsőként kellene odaérnem...

A mai eredményeim: Az endón lecserélték a merkforminomat meforálra, hátha azzal nem lesz bajom, és kértek egy hormonpanelt. Rákszűrés nem lett megcsinálva, mert folyásom van (Pedig nem vettem észre..... vagyis volt már rosszabb is.... a multkorinál is mondta már, de P2 lett akkor is az eredmény) na mindegy. Most kapok rá gyógyszert, és hüvelyönlítenem kell egy hónapig. Utána mehetek rákszűrésre.
Rásegítek egy kis citro-cseppel is csak hogy biztosra menjünk....

Hát ennyi kb.

hofeherke
 
 


7től van vérvétel úgy tudom, de már érdemes odamenni számért hamarabb. Én is levetettem tegnap a panelt, holnap meg megyek az inzulinterhelésre, de én hüle félóránként kértem 2 óra hosszat, jó lökött voltam. De gondoltam, ha lúd legyen kövér.

Kép
timcsi82
 
 


Mara:Ha jól tudom,akkor fél 8-tól!

Kép

Kép
syl100
 
 


Köszi, akkor odamegyek fél hétre :) Biztos ami biztos....

hofeherke
 
 


Mara,

én amikor hüvely öblitettem, azt mondta a nődokim, h ne öblögessek, mert felboritom a hüvely flórát.Ez érdekes ahány orvos annyi vélemény!De igazán levehette volna a kenetet, h mi van benne.Szerintem?! :shock:
Vendég
 


Timcsi,

kiváltottad a gyógyszert?
Vendég
 


Én is menni akarok korán, de lehet nem kelek fel! Ugy szeretnék már egyszer sokáig aludni.

Kép
timcsi82
 
 


Mara:Ez nekem is fura,hogy nem vette le! :shock: Nekem egyszer azért nem vették le,mert még egy ici-picit barnáztam,de az is más.

Kép

Kép
syl100
 
 


A norkot? Nem, holnap tervezem. Lányok, ennek az insulinnak mikorra lesz eredménye?

Kép
timcsi82
 
 


1 hét körül.

Kértem időpontot Cs-hoz .Márc 31,
Vendég
 


Loviné: vissza kell menned? Vagy megkérdezhetem miért mégy Cs-hez?

Kép
timcsi82
 
 


Azt mondta 1 hónap múlva menjek.
A többit privibe.
Vendég
 


Ok.

Kép
timcsi82
 
 


A gyógyszertől érzel már valami változást? :shock:
Vendég
 


Na erre varrjál gombot.
A legfontosabb, hogy ugye múlthéten ugye semmi nem volt látható a kukucson. Na erre vasárnap estére felment a hőm 37 körülre, éjszaka 37,4re. Ez engem már odavág. Más napra semmi, mintha semmi sem történt volna, azért ez nem jellemző egy betegségnél, hogy csak egy napig tart. Ma tojásos dolog jelentkezett, de nem tudom ez most mit jelent, nem jelentős mennyiség. Akkor most mi van?

Kép
timcsi82
 
 


Próbáld meg vezetni.
Elég egy hónap is csak h lásd mi történik.
Szerintem valami beindult.
Vendég
 


Na én léptem,

Jó éjszakát!
Vendég
 


Lányok, nektek is köszönöm, hogy gondoltatok rám:

HCG 1103 !!!!! Nagyon boldogok vagyunk, olyan, mintha álom lenne! :D :D :D :D

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana,

nagyon gratulálok.Vigyázz magatokra!

Egész délelőtt lestem mikor jösSz már.
Vendég
 


Annamari,

mi volt a dokinál?
Vendég
 


Rana!

Ez óriásíííííí!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

Úgy örülök hogy sikerült ,legszívesebben most képernyőn kersztűl nyomnék egy nagy pussssszt az orcádra!
Nagyon ügyi vagy!
Ugye ez 2 babóra utal??????????? :D :D :D :D
Vendég
 


Loviné!

Holnap megyek megint kukucsra, a hétfőit meg már megírtam!

Örülök hogy jobban vagy és mégiscsak itt vagy köztünk!
Vendég
 


Bocsi viharba vagyok,azt hittem csütörtök van.
Vendég
 


Sziasztok!

Rana: Gratula! :D

Voltam a laborba, de mire odértünk fél hétre már ezren voltak és így jó nagy fordulatot véve elballagtam dolgozni.....majd hétfőn újra megpróbálom, akkor nincs első órám.

Most már nem idegesítem ezen magam..... mármint a tegnapiakon.... megyünk tovább. Én már annyit vártam, hogy egy hónappal több, vagy kevesebb mindegy.

Loviné: Én is olvasgattam a hüvelyöblítésről, hogy nem lenne-e jó rékszűrés, meg inszem előkészítésére, és volt sok jó és rossz vélemény is, így nem vágtam bele. Amit most vettem, ahhoz van pezsgőtabletta is, ami épp azért kell, hogy a hüvelyflóra helyreálljon. Szerintem a tiszta vizzel való gyakori hüvelyöblítés az amiben az orvosok a rosszat látják.

hofeherke
 
 


Rana! Én is csatlakozom a többiekhez!!!! Gratulálok!!!

Kép
timcsi82
 
 


Rana!Nagyon örülök neked!!!

Kép

Kép
syl100
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: