Új privát üzeneted érkezett!

Helló!

Melisch, ismerős, amit leírtál :lol:

Eszter, örülök, és én is ezt remélem! :wink:

Sziporka, azért jó lenne inkább priviben értekezni, írok neked, ha mégsem működik, akkor majd itt bővebben

Képzeljétek, tegnap nagyfiammal apuci elment fogászatra, és a nő megkérdezte apucit, hogy meddig szopizott a gyerek, merthogy 1 éves kor után szerinte tönkreteszi a fogakat az anyatej :shock:
Hát ekkora nagy marhaságot még soha nem hallottam. :evil:

Pusz
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

En megjartam az athjarhatosagit uh-val (azt hittem szetszakadok, mert annyi folyadekot pumpaltak belem), es sajnos ugy nez ki, hogy a bal oldalam el van zarodva :( tobbet csak a laparral tudnanak megallapitani... gyere Betti, meselj, kivancsi vagyok a tapasztalaidra! :wink: Azert nem adjuk fel, a jobb oldalam tokeletesen mukszik! LH tesztek bevetesre keszen!

Mindenkinek sok sikert es kitartast!!
Vendég
 


Aranyeső, sajnálom, de mint már írtam, sokszor ezzel a vizsgálattal sikerül pici "lyukat" csinálni a vezetékben, hátha nálad is így lesz, és gyorsan sikerül bebabásodnod!

Most fogtok összeházasodni a pároddal? A vonalzód miatt kérdezem.
esthajnalcsillag
 
 

 
 

aranyeső ne aggód minden rendben lesz!!!!!!!!

Én ezt a hónapot is lassan letudom, ma elindult a hőm lefele tehát max 3-4 nap múlva jön piri, ez van eléggé kicsi volt az esély na de reménykedni mindig lehet. Szomorú és morcos vagyok nem egyhamar lesz nekem babám ebbe bele kell törődnöm, főleg, hogy az ínszem gondolata még nem szimpatikus nekem.

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch
Tudod nekem ngyon tetszik az a mondas,hogy:
"Lehetetlenseg nincs csak tehetetlenseg!" Szerintem ez annyira igaz...ha akarod azt a babat akkor igenis utana kell jarni :!: Ha meg nem teszel erte ugymond "semmit" hat akkor sokmindent ne varj :roll: latom a hod meg zuhanorepulesnek indult :? Kép

Aranyeso
Nekem a jobb oldalam vgy a bal :?: :roll: na mind1 valamelyik kicsit zart :? Ettol fuggelten lehet babank :wink: nem feladni es hajra lh tesztek lassan en is eloveszem mert 5.cn-en vgyok ma 8) Neked is Kép

Esthajnalcsillag
Micsoda :shock: ezt hol tanitottak annak a dokineninek :?: :shock: en meg ilyenrol nem is hallottam :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Koszi lanyok! Bar meg most is szedelgek... 2* hanytam, nem mondtak ne igyak elotte :D
Csereltem a vonalzom... mert lejart vasarnap... :oops:

Csillag, a fogasz noci ugy latszik nem anyatejen nott fel! (meg eleve foggal szuletett) :roll:

Melisch, ahogy olvastam nalatok Apacskanak kellene kicsit ragyurni, de ne keseredj el, legalabb mar Ti is tudjatok mit, hol, mikor... :wink:

Bridget, ugy latom "lots in common" :wink: kivancsi leszek az uhudra...!
Vendég
 


Melisch, hát megértelek, de tényleg talán a legjobb az lenne, ha továbblépnél, és biztosabbra mennél, vagyis inszem, "neadjIsten" lombik, bár én sem szeretem ezeket a mű dolgokat, és mondom, megértelek, de túl sokáig nem szabad hagyni a várakozást, minél hamarabb belevágsz, annál hamarabb tarthatod a karjaidban a kisbabádat. Ezt persze azoknak írom, akik már túlhaladtak a 1,5 éve próbálkozós időszakon, szerintem ennyit kell adni a spontanaitásnak.
Remélem, nem haragszol meg, hogy ezt leírtam, nagyon aranyos vagy, semmiképpen nem szeretnélek megbántani!!!
És én már reggel láttam a görbédet, csak nem szerettelek volna elbizonytalanítani, mert tudod, amíg nincs piri, van remény :wink:

Bridget, nem tudom, hol tanították a csajt, de valamiért nem szimpatikus a hozzáállása, vajom miért nem? :roll: :twisted:
Állítólag azt mondta, hogy az anyai behatások miatt, mert ha az anyát stressz éri, vagy trauma, akkor az ráhatással van a baba fogaira is, és ez már az anyaméhben is igaz. Ekkora baromságot! Hát az tuti, hogy hatással vannak az anyában végbemenő dolgok a babára, mert ez természetes, hiszen a saját testéből, véréből táplálja magzatát az édesanya, na de hogy miért pont 2-3 évesen romlik el a foga a gyereknek attól, hogy 1 éves kora körül még szopizik a gyerek, azt szerintem ő sem tudja. :roll:
esthajnalcsillag
 
 


Aranyeső, akkor gratulálok és nagyon sok boldogságot, még 100 évet együtt a pároddal! :D
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok Csajok!
Tegnap megjöttem a kórházból, megvolt a műtét, majd hétfőn lesz varratszedés......és......mindekettő petevezetékem átjárható!!! :D
Majd még írok részletesebben is, csak pihengetnem kell kicsit, mert ahogy ülök, fáj.. :roll:
Puszi mindenkinek!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Nem veszem sértve azokat amit irtok tudom csak jót akartok és köszönöm, hogy mellettem vagytok :lol: :lol: :lol:
Esthajnal nem keserítettél el én már a 4. hónapja mérem a hőmet és mindig így járok éppen ezért nem szoktam tesztelni mert olyan szépen jelzi a pirit, hogy annál egyértelműbben nem is lehetne, a korai tesztelésnél pedig mindig bízzunk. Tudom hétvégén jön piri, sőt igazság szerint tudtam hiszen nem volt beágyazódási leesés sem.
Most nem aktuális az inszem, üres a zsebem, itt nem nagyon ajálják, hogy belevágjak csak Mo-n. Ti nem tudjátok hány romániai csaj jár át Szegedre és sajnos sokan banki kölcsönhöz folyamodnak, hogy legyen miből fizetni. Mi ezt nem engedhetjük most meg, van lakáshitelünk nem kapnánk hitelt :evil: :evil: :evil: hiába van fizetésünk a cég nagyon szarul megy és mikor a bank ellenőriz minket a céget is beleveszi, már próbáltam kis kölcsönt felvenni de nem kaptam. Van itt olyan csomag, hogy hitelkártya a nettó fizetés 3x-a max na én még ezt sem kaptam meg és ez még nem fedezné az inszemet, szerintem. Férjem hétfőn utazik a munkálatokhoz nem tudom mikor jön vissza mennyit marad. Sokat kell az idén járjon az országban munka után én nem vagyok olyan bátor sofőr, hogy egyedül levezessek 200-250 km minden egyes vv-ért meg beavatkozásért. Tehát kell egy olyan időszak mikor van pénzem és időm is akkor utána kell érdeklődjek mit is kell itt intézni, vagy mit lehet és mit Szegeden. Tudom könnyű mondani, hogy csak belevágni nehéz de amikor a párom dokija azt mondta adjunk még esélyt a spontánra mert lehet javulnak az eredményei akkor úgy döntöttem még várok 1 évet. Sajnos nem mindig sikerül jókor együtt lenni és nálunk ez nagyon mérvadó. Bettyivel egy cipőben járok szegény már sok kezelésen volt és sehol semmi neki már 27. hónapja. Mikor ezt a példát látom nem is akarok csak bizakodni, hogy hátha nálunk másképpen lesz. És az inszemről a férjem sem akar hallani. Így nem akarok árral szemben úszni. Eljön az én időm is és szerintem többen maradtak spontán terhesek mint inszemmel. Van egy topik ahol hasonló cipőben járó csajok vannak és előbb lettek spontán terhesek mint inszemmel. Van aki már a 3.-nál tart csak azt mondom a Jóisten segítse meg őket és nézzen le rájuk mert ők is megszenvedtek már egy babáért.

Persze nehezen tudom minden hónapban letudni, hogy elmúlt még egy sikertelen hónap de ha azt veszem, hogy az elmúlt évben nem teszteltem, nem is tudtam mikor van pé-m akkor nem aggódom, akkor esek majd ismét kétségben ha most is eltelik az év miután vitaminozok, tesztelek, mérem a hőm,

Aranyeső én is kívánok nektek sok boldogságot és öregedjetek meg egymás mellett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch
Orulok,hogy tudtal a sorok kozott olvasni :wink: Es igen mi nem bantunk mi vgyunk akik veled vgyunk es fogjuk a kezed :) A penzugyi dolgokat ne is mond :oops: itt pl nincs ingye lombik :? otthon legalabb jar 5 tamogatott :roll: itt meg minden egyes tobb,mint 1milla ha meg amcsiba koltozunk ott meg minimum 2milla :shock: ugyhogy az anyagiakkal teljesen egyetertek :roll:
Viszont majd ha ugy erzed igen itt az ido most mar lepek...akkor szolj es majd mi tamogatunk ok :?:
Nyugi no para 8)

Aranyeso
Lassan loheted a tesztjeidet :lol: En nekem se mondtak ne igyak elotte es nem hanytam :roll:

Csillag
Hat nehez eset a no az tuti :lol: de majd lehet raszorcsolok a neten mert lehet csak mi vgyunk tudatlanok :shock: :lol: :lol:

Betty
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, köszi :!: :wink: :lol: 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Esthajnal, elutaltam a pénzt arra amit írtál számot, holnap kapod majd meg (sztem reggel).
Jó éjt!
Sok puszika! :wink:
Köszike!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Betty, örülök, hogy átjárható mindkép petevezetéked, meglátod, hamarosan sikerülni fog a babácska! :wink:

Melisch, akkor kitartás a hőmérőzéshez, tesztekhez, gyógyteákhoz és társaihoz, én is így csináltam végig 8 hónapot, akkor sikerült a baba, és előtte nagyon sokáig nem figyeltem ennyire magamat, szóval nincs más, mint figyelem és türelem, és főképp a pontos időzítés fontos, meg hogy ne görcsölj rá túlzottan, bár ez nekem sosem ment. :lol:

LH (20 mIU) tesztcsík = 110 Ft/db.

HCG (10 vagy 25 mIU) tesztcsík = 110 Ft/db.

HCG (25 mIU) tesztkazetta = 250 Ft/db.

HCG (20 mIU) vizeletsugaras teszt = 300 Ft/db.

Clearblue digitális teszt terhességi hét kiírással = 3000 Ft/db doboz nélkül, vagy 5900 Ft/2 db dobozban, csak külön rendelésre, kb. 1 hét átfutási idővel.

Babateszt a pici nemének megállapítására = 12.000 Ft.

Külön kérésre rendelek spermatesztet a spermiumok számának megállapítására, kb. 1 hét átfutási idővel érkezik meg, ára 10.000 Ft.

Postaköltség 400 Ft, elsőbbséggel 570 Ft, mely tartalmazza a csomagolási és ajánlott postai díjakat!

Fizetés előre banki átutalással, vagy esetleg rózsaszínű csekken.
esthajnalcsillag
 
 


esthajnalcsillag köszönöm a szavaidat. A nem görcsölés nekem sem megy. A tegnapi hőemelkedés annyira megzavart, hogy az éjjel alig tudtam aludni, 2-kor fel kellett kelnem vizet inni +wc, 3-kor újra vizet ittam és közben meg olyan voltam mint a ringlispire, annyit forgolódtam és alig vártam a 8 órát mérjem a hőmet, persze leeset, már nincs miért aggódnom. Most csak abban bízom nem jön meg csak holnap, jobban viselem itthon, mint a munkahelyen a pofára esést és a görcsöket. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 


MEGJÖTT PIRI hát erről ennyit.
Köv. hónap kilőve, férjem hétfőn elmegy 2 hétre........

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch, nagyon sajnálom :(
esthajnalcsillag
 
 


Melisch
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


köszi csajok!!!!! Egyéb is összejött így már bőgtem egy sort, de nagyon fel vagyok kavarva hosszú lesz még ez a nap.

Kép
Kép
melisch
 
 


Koszi Csajok! :lol: Oregszunk-oregszunk :wink:

Melisch, kitartas! Vedd ugy, hogy most 1 honap pihi, nem kell homerozni! Sajnos az en parom is sokat utazik, mindig harci keszenletben allok, szamolom a napokat... igy tervezunk :roll:

Szep hetveget!!! :D
Vendég
 


aranyeső én azért hőmérőzők csak őt nem stresszelem sajnos nekem kb 7.-én lesz pém csütörtökön, ő meg azt mondta 2 hetet marad és akkor lehet marad péntekig, lesz szombat mire hazaér mert 600 km-re megy és nem autópályán :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch, ki tudja, még az is lehet, hogy most elhúzódik az a ciklus pár napot, és a párod pont hazaér, amikor ovulálsz, az sors kifürkészhetetlen, nemigaz? :wink: Én drukkolok ezerrel...
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok Lányok!

Küldök egy képet, remélem a lényeg látszik rajta :wink:

Kép hcg teszt

Nagyon meglepődtem és még most is hihetetlen, hogy valaki a pocakomban van :lol:
Izgulok, mert hétfőn megyek a dokihoz. Remélem minden rendben lesz.

Betty örülök, hogy minden oké, jól sikerült a vizsgálat :wink:

aranyeso én március 26-án voltam hsg-n és a jobb oldali petevezető teljesen zárt. Nagyon el voltam keseredve, de a lányok biztatásának, a tesztek használatának és nem utolsó sorban a férjemnek köszönhetően valaki van a pociban :D
Tehát kitartás!!!

Köszönöm Lányok a sok biztatást és jó szót.
Akella

Kép
Kép
akella
 
 


Akella, látod, mondtam én, meg persze a többiek is, hogy simán lehet valaki babás 1 petevezetékkel, főleg az átjárhatósági vizsgálat után. Hidd csak el, hogy ott a baba, és ha nem baj, akkor gratulálok :wink: Mikor teszel fel babás vonalzót? Szívesen segítek, ha esetleg nem megy egyedül. :)

Puszi neked és a babának is
esthajnalcsillag
 
 


Köszönöm Csillag Tündér vagy!

A jövőheti vizsgálatot megvárom, ha lehet addig is szorítsatok nekem - nekünk :lol: , hogy minden rendben legyen.
Majd jelentkezem :wink:

Puszi Mindenkinek és szép hétvégét!

Kép
Kép
akella
 
 


Melisch, sajnálom pirit :cry: Tudom, milyen nehéz neked is, most, hogy párod is elmegy, de hidd el, az élet bármit produkálhat! Ezt ne feledd!! :wink:

Akella bassssszuskulcs, hatalmas (egyenlőre) halk gratula!!!
Most tudod mekkora erőt merítettem belőled???!!! :shock:
Meglepődtem saját magamon! Nem adom fel, és most már hiszek benne, hogy átjárhatósági után nem kell sokat várni már, és hogy egy ilyen beavatkozás után teherbe lehet tényleg esni!!!
Mégegyszer gratula!! :wink:
NEM ADOM FEL!!! :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty köszönöm, de csak tényleg "halkan" :wink:

Én nagyon magam alatt voltam az eredmény miatt a vizsgálat után és nem sok jóra számítottunk.
Mindent bele Betty és mindenki hallgasson esthajnalcsillagra :lol:

Egy tündér, segítőkész varázsló :lol: :lol:

Kép
Kép
akella
 
 


Akella, privi ment :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


akella én is gratulálok neked. Hazudnék ha azt mondanám nem vérzik a szívem, de mindenki megérdemli ezt az áldás és talán egyszer eljön az én időm is és amikor én nagyon boldog leszek, lehet éppen akkor lesz más is havi első napján, mert ilyen az élet.

Kép
Kép
melisch
 
 


Betty remélem neked is ilyen eredményt fog hozni a lapar. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch, én nagyon reménykedem benne!
Úgy megvígasztalnálak, tudom, milyen érzés, hisz én is minden egyes hónapban ezt élem át már 2,5 éve lassan.
Megértelek, és tudom, mire gondolsz.
De egyet higyj el: Nem szabad feladni!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Melisch, kérlek, hogy ne kenődj el, tudom, mit érzel, minden ciklus elején én is így éreztem, sírtam, stb, de végül nekem is sikerült. És neked is fog, tudom!!! Érzem!
Amúgy nekem mindig az a dal jutott ilyenkor az eszembe, hogy "az egyiknek sikerül, a másiknak nem, a sors olykor nem tudja, mit akar..." , persze ettől mindig még rosszabbul érzetem magamat. :roll: Neked inkább azt tanácsolom, hogy próbálj egy-két napra kikapcsolódni valamilyen szinten, és ahogy múlik piri, te is újra erőre kapsz, majd meglátod!

Ölelés a kis lelkednek!

Akella, várom majd a vizsgálati eredményeket, és ha lesz kis képecske a pöttömről, azt is kérlek, hogy ha tudod, tedd fel nekünk csodálatra!
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Szerintetek van olyan, hogy az LH teszt téved? Ti is úgy tudjátok, hogy a luteális fázis 14 nap?

Akella,
Szeretnék neked gratulálni, drukkolok hétfőre.

Melisch,
Annyit tudok neked írni, tényleg nem szabad feladni! Ha majd beköltözik a pocakodba a várva várt csoda, ezek a dolgok elfognak halványodni. Csak addig maradj nagyon erős!!

Betty,
Gratulálok az átjárható vezetékekhez :wink: Itt az ideje, hogy pocakosodj :lol:
Vendég
 


Melisch, hallgass Esthajnalra!
Látod, Ő is átment ezen, tudja mit beszél.
Nekem most azt tanácsolta az egyik barinőm, hogy minden este gondoljak arra, hogy terhes vagyok, képzeljem el, hogy nagy a hasam...stb...és higyjem el, úgy is lesz!
Én most ezt kipróbálom, igaz, tegnap előbb elszunyáltam, minthogy gondolkodtam volna... :lol: :lol: :lol:
Jár Ő ilyen agykontroll tanfolyamra, és több dolog bejött neki, mikor ezt csinálta.
Mert minden fejben dől el..

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szija Pandus!!!
De jó, hogy újra itt vagy!! :D

A luteális fázis elvileg pontosan 14 nap.
Nagyon ritka, de lehet valakinél 16 napos is.

Gyönyörű a kiscsajszid! :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Pandácska, a lutheális szakasz 12-15 napos, legalábbis úgy tudom, ez a normális, ez alatt ill. felett már jó, ha dokival beszélünk, mert lehet, hogy hormonpótlásra van szükség. Ha túl rövid pl. a ciklus második fele, a babának egyszerűen nincs ideje a megtapadásra. Az LH teszt pedig nem téved, nekem elhiheted :wink:
esthajnalcsillag
 
 


Köszönöm lányok! 20. napon volt pozitív(most vagyok a 36. napon) az LH teszt, de még mindig nem jött meg, és nem is érzem, hogy közeledne :roll:
Vendég
 


Pandus, megy a drukkk 1000-rel neked akkor!!!+++++++++++++++++++++++++++ :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty,
Jaj köszönöm, aranyos vagy, de nem kell, mert terhes tuti nem lehetek(védekeztünk, meg most még nem is akarunk babát) csak aggódom a ciklusom miatt, hogy mit hülyéskedik velem. Nagyon szeretném, ha jól működnék, hogy legalább ez a probléma meg legyen oldva. Még mindig nem jött meg… Légszíves mondjatok véleményt a tesztemről!

Ciklusom 20. napján:
Kép

Szerintem szép pozitív, mert a T vonal élőben(is) erősebb, mint a C.


Ciklusom 21. napján. Itt már kicsit halványabb a T, mint a C, a képen is látszik:
Kép
Vendég
 


Pandácska, igaz, hogy a 20. napon volt a legerősebb a tesztcsíkod, de mégis, a 21. napi még elvileg pozitívnak számít, és szerintem akkor ehhez adjunk hozzá legalább 2 napot, vagyis 23 nap, kb. akkor lehetett az ovuláció, ehhez hozzáadjuk a petesejt vándorlásának, stb. idejét, azaz 35-36. napon max. meg kellene, hogy jöjjön a mensi, amennyiben nem termékenyül meg a petesejt, de persze ettől eltérhet időnként a ciklus, sokminden közrejátszik, akár egy stresszes nap vagy időszak is.

Bármi van is, drukkolok
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnal köszi vigasztaló soraidat, neked is Betty. Én próbáltam szuggerálni, hogy terhes vagyok ezért fájt ennyire piri. Na de ezen kívül a cégnél is egyből 3 komoly gond merült fel, nagyon késhegyen táncolunk és én nem vagyok elég erős, hogy ne törődjek a problémákkal. Férjem azt mondja, hogy nincs más mit tenni mint kemény fejjel és erős akarattal menni előre bármi áron, és ez az üzletág nem a legemberségesebb, itt minél becsületesebb vagy annál hamarabb eltaposnak, és ez nekem nagyon fáj. Férjem pedig hétfőn utazik el 600km-re tőlem és tuti maradnak problémák az én nyakamon is. De én a tegnap sírtam mérgemben, elkeseredésebben és mindenem reszketett. Hát az tuti míg valahogy nem oldódnak a problémák nem lenne jó babásnak lenni mert a sok stressz akár a baba halálát is okozhatja. Most úgy gondolom még nincs itt az ideje a babának és bele kell nyugodnom az ő érdekében.

Pandácska szerintem is még a 21. napi si pozitiv, de ha védekeztetek akkor nem lesz baba és ne aggódj nem lesz baj a ciklusoddal.

Kép
Kép
melisch
 
 


Betty, küldtem prvit :wink:

Kép
Kép
akella
 
 


Melisch, mi is összesen már 2 éve próbálkoztunk.
Sok minden történt, sokszor nagyon kibuktam és sokat sírtam, ráadásul a hsg vizsgálat sem azt az eredményt hozta, amire vártunk.
Gondolhatod, hogy elkeseredtem, már a kórházban a sírás kerülgetett és sírtam is a szobatársam vigasztalt.
Ne add fel!! Ez a lényeg!!!
Nekem most is hihetetlen, alig tudom elhinni, hogy egy pici élet van a pocakomban.
Az én munkám sem stressztől mentes :( De itt van.
Mi a vizsgálat után az esélytelenek nyugalmával indultunk neki és biztos voltam benne, hogy megjön. Kell idő míg lenyugszik az ember.
Azt hiába mondják, hogy ne foglalkozz vele, mert ez nem így van, ha valaki nagyon szeretne valamit és persze annyira mindig foglalkozni kell vele, hogy most vizsgálatra mész vagy csinálod az Lh teszteket.
Kitartás szorítok Nektek!!

Akella

Kép
Kép
akella
 
 


Akella tudom, hogy ti is megszenvedtetek ezért a pocaklakóért, remélem nem érteted úgy, hogy nehezteltem rád. Nem zavar különösen ha valaki babás, csak szomorú leszek, hogy én nem vagyok és ennyi. Én most ki akarom próbálni a teákat, LH teszt és hőmérőzés, folsav még ha férjem lehet ovuláció után 1-2 napon belül ér is haza nem bánom, tudni akarom, hogy minden ok odabenn. Vizsgálatok nem azok értelmetlenek most.

Kép
Kép
melisch
 
 


Esthajnalcsillag,
Köszönöm, igen, én is így számoltam, de már a 37. napnál tartok. Csak azért foglalkoztat, mert nekem sajnos régen a ciklusommal(is) volt problémám.

Melisch,
LH teszt, hőmérőzés jó, mert megismered a testedet. Én is csináltam, teákat is ittam, így utólag se bánom, bár nálunk ezek nem hozhattak eredményt. Szerintem teljesen természetes az, hogy elszomorodsz mások sikere láttán, nem az a baj, hogy Ők igen, hanem, hogy Te miért nem...
Vendég
 


melisch, én ugyanígy voltam. Nem szívesen találkoztam és beszéltem olyan közeli ismerősökkel sem aki babát várt vagy már megszületett neki.
Gondolhatod milyen érzés volt így több ismerőshöz babalátogatóba menni. A kórházban meg irigykedve néztem minden pocakos kismamát.
Sajnos ezen is túl kellett lenni.
Tudom nehéz és ez most nem vigasztal, de kitartás!!!

Kép
Kép
akella
 
 


Akella én egészen jól viselem a babás látogatásokat :lol: . Husvét vasárnapján volt is egy érdekes story-ink. Férjem barátja nagy kaszanova volt szülővárosukban. Ismerte is mindenki. Tavaly ilyentájt sikerült becserkéssze a régebben kiszemelt kolléganőjét. Május 1-én voltak először elmenve kettesben, Prágát választották, nehogy ismerőssel fussanak össze. Persze nem sikerült, céges autóval mentek és a főnökük és még 2 pár is ott volt, lebuktak az autó miatt. Azután a főnökük, aki amúgy jó barátja is a srácnak és régóta akarta őket összehozni, mondta jó volna még együtt elmenjenek valahova. Ultiirány az írek voltak. Na ott összehozták a kisfiújukat. Persze minden gyorsan ment nemvárt terhesség, majd decemberben polgári és január végén koraszülött csecsemő. Hát nem volt könnyű elfogadnom és feldolgozzam, hiszen mi 2 év házasság után éppen már babaprojekten voltunk. Na mindegy visszatérve a storyhoz, vasárnap kivittük négyesben a kicsit sétálni a parkban. Fényképezni kezdtünk és a vicc meg kép kedvéért csináltak nekünk képet mintha a mi babánkat tolnánk a kocsiba. Aztán ők tették, hogy lelépnek és otthagyják a babát, így kicsit messzebb voltak tőlünk. Ekkor a srác egy régi ismerősével találkozott, köszöntek és jöttek felénk. Erre a srác ja mutassam be a feleségemet meg a fiamat, az illető csaj elröhögte magát és azt mondta, hogy jó vicc nem hiszi, a srác állította erre a csak na jó elhiszem, hogy megnősültél de ez nem a te fiad :lol: :lol: :lol: :lol: én fogtam a babakocsit, a felesége szegény közbeszólt, hogy de igenis ez az ő fia azaz az ő gyerekük. Végül elhitte a csajszi de mi azóta is jót nevetünk, hogy a csaj azt gondolta a miénk a baba. Hát igen akinek nincs plánba annak hamarabb összejön a baba, de egyszer abban a parkban én is sétáltatni fogom a fiam!!!!!!! Ugy érzem fiam lesz :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


Akella, szoritok hetfore hogy minden rendben legyen, es hat gratulalok! Nagyon szeretem az ilyen "siker sztorikat" :lol: Ahogy Betty is irta, nekem is erot ad, hidd el, most teljesen megerosodtem (persze a nagy elkenodes utan) :oops: Gyere majd a hirekkel doki utan! :D

Melisch, hamarosan tologatni fogod a sajat babakocsid abban a parkban :wink: csak ne add fel! Valakinek csak ugy osszejon, valakinek pedig rendesen meg kell dolgoznia erte.... Esthajnal topikjaban mindenki a "dolgozok" koze tartozik :lol: Uhogy hajra lanyok, munkara fel, kitartas! :wink: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Betty! Gratulálok az átjárható vezetőkhöz. Így csak egy kis türelem, és tuti összejön!

Akella! Szorítok, hogy minden jól menjen. Még nem gratulálok..... :lol:

Sajna nekem sem jött össze. Következő hónapban korábban elkezdem az Lh tesztet.. hátha. Mostmár én is kezdek nagyon elkenődni. Nagyfiamnak tegnap ünnepeltük a szülinapját, és annyira jó volt visszaemlékezni. Igazi tavaszi baba volt. Most szerettem volna 1 karácsonyi babát, de ez a vonat is elment. :cry:
Utánaolvasok a hőmérőzésnek is. Megpróbálom...

aviubi
 
 


En csak azt tudom mondani aki igazan szeretne babat az mindent megtesz erte...amig viszont nem tesz meg erte mindent addig nincs is miert busulni mert vannak meg fel nem hasznalt lehetosegei :!:

En nekem meg ugylatszik mar nem sok valasztasi lehetosegem van :? Varom,hogy az fsh-em csokkenjen es akkor megyek en is tovabb 8) Fsh-levivo szurkok jol jonnenek :roll:

Mindenkinek kuldok pozitiv enerdzsit nyugi csajok es szep hetveget mindenkinek :wink:

Kép

Matol en is lovom majd Csillag LH tesztjeit 8) :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: