Új privát üzeneted érkezett!

Kukuuucs!

Bridget! Szösziék csak spontán próbálkoznak, igen :D Nem megyek még dokihoz, ez a második hónapunk, úgyhogy arra még nincs szükség :)
Nekünk elég változó, hogy mikor megyünk haza, most ugye majd egy hónap múlva, de nem túl sok időre, csak egy hétre, és tök vicces, mert már minden napunk meg van tervezve :D család-barát látogatás lesz ezerrel .. egyik barátnőmnek is most sikerült összehozni a babát. Énisénisénis akaroook :mrgreen: Amúgy mi nem járunk haza olyan gyakran, mint amennyire megtehetnénk, mármint azt nézve, h Ausztria meg Magyarország között nincs olyan orbitálisan sok kilóméter .. csak nincs időnk :( pedig jó lenne gyakrabban hazamenni! Nekem is honvágyam van .. furcsa h mindenki németül beszél, meg h nem látsz egy magyar szót se. Ti meg Ázsiában életek? :shock: Hát az marha jó lehet!!!! Mindig el akartam jutni oda, de eddig még nem sikerült, és kilátásban sincs h mennénk .. :( Mindig mki kitalál vmit, mire felvethetném. Megint jó hosszú lett :roll:
Örülök h jól sikerült a találka ;) Miért nem vagy olyan bátor, h május végén hazautazz? :roll: Elhiszem h honvágyad van, meg h hiányzik Mo. .. nekem is.

Nócika! Örülök, h kedvesaranyosJÓ dokid van, ez nagyon fontos :) Ahogy Bridget is írta, persze, h eljön a Te időd ;) nagyon-nagyon szorítok, h mielőbb lebabásodj!!!! +++
Én is mindig izgulok, ha nincs itthon időben a párom .. ezvan, szeretjük és féltjük őket :)

Pendi! Neked is megy a sok-sok drukk!!!! +++ Elkaptad a párodat, h az a szép nagy tüsző beérjen? ;) Igen, a palacsinta itt (párom-apu-tesómprárja) körében is nagy népszerűségnek örvend :D Meg mi, nők is szeretjük.

Ja, Bridget! Dehogy vettem sértésnek amit írtál :) Engem nem zavar, ha akár írásból, akár külső alapján megállapítják rólam, h mennyi idős vagyok. Akiknek akarom, elmondom - ilyenek voltatok pl. ti is :), bár eleinte mindig félek, mert kaptam én már hideget-meleget egyaránt a korom kontra babavállalás miatt .. persze nem itt, a Babaneten, hanem az életben ..

Nnna, jó hosszúra sikerült most ez a hozzászólás, bocsi :roll: eddig nem is vettem észre, h itt nyomnak vmi zenét :shock: vagy eddig nem is volt? Na mindegy, megyek .. majd du. jövök, addig is lesz mit olvasnotok tőlem .. :D

Kép
szöszke.
 
 


Sziasztok!
Vagyok én is, csak tegnap nagyon hosszú napom volt, és tenulgattam amikor csak tudtam :roll: :roll: :roll:

Majd ma visszaolvasok.

Puszi mindenkinek!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


En mentem a talira utana hazaertem irok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Mosolygós szép jó reggelt lányok! :lol: :lol: :lol: :lol:

Képzeljétek, elkezdtem vezetni egy hőgörbét. Majd kiderül, hogy mennyire tudom pontosan vezetni, mert ugye a 24 órás szolgálat be tud kavarni rendesen. De azért megpróbálom. tegnaphoz képest 2 tized fokkal emelkedett a hőm. Ez most ha jól tudom, azt jelenti, hogy apára fel! ugye? Na azért tegnap is rápróbáltunk! :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bridget Ne kenődj el, mert ugyanannyi eséllyel indulsz te is a babásodáshoz, mint bármelyikünk. / bár tudom, hogy nem vagy az a nagyon elkeseredő típus,erős vagy, és kitartasz./ Itt vannak olyan lányok, (pl én is), akik már évek óta várnak a csodára. Neked is hamarosan eljön az időd. Ebben biztos vagyok. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Egyébként a párodat vizsgálták már? :roll: :roll: az utazás miatt már biztosan izgatott vagy. Jön a Kedvesed is? Ismeri már a szüleidet?
jó randizást! :lol: :lol: :lol:

Szöszke Köszi a drukkokat. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Az igazság az, hgoy most nagyon bízom a clostybegitben. A tesóm is szedte, és 3 hónap után terhes lett. Bízom abban, hogy nekem is segít ez a kis bogyó. :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: Te mennyi idő után fogod felkeresni a dokit? :roll: :roll:

A zenét ezek a beugró ablakok "szolgáltatják". A zenés a bal oldali. Én le szoktam állítani. Kétszer ráklikk a play gombra. Bár én szeretnék tőlük megszabadulni. Engem bosszantanak. Nem tudjátok hogyan tudom kiiktatni őket?

Szia zsu! Dolgozol? Haladtál is rendesen a tanulással? :roll: :roll: :lol: :lol: Ügyes vagy, hogy ennyit tanulsz. Hogy sikerült a múltkori kommunkikációs dolgozatod?
Figyelgetem a hődet, de ez most leesett. :cry: :cry: :cry: :? :? :? De majd akkor a köv. hónapban biztosan sikerül fenn tartani. :roll: :roll: :lol: :lol:
Vendég
 


Szejjaszok Csajszikáim! Mindenkinek nagyon szép napot!!!!

Bridget! A proféta szoljon belöled! Ahogy olvastam a kis összefoglaloidat egyszerüen nem értem mért de könnyek gyültek a szemembe! Tiszta ciki, de ez van! Nem szoktam én nagyon síros lenni, de valahogy most ezt dobta a gép!



Szöszke! Igen! én nagyon örülök ennek a dokinak, mert én abszolut nem hittem abban, hogy ilyen létezik és láss csodát létezik! Szoval??!! Babára felllllllll!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :P :P :P :P

Zsuzska! Na mi zu veled?? Mit érzel Pirivel kapcsolatban hisz már csak 3 nap???

Pendi! Mindenelsimerésem a tiéd, ha te így 24 órás szolik után tudod csinálni a görbédet! Én ugy nem tudtam rendesen vezetni, hogy eggyik nap délre mentem dolgozni másik nap meg hajnal 5-re! Szoval hajrá! És amugy igen mikor fent van a hőd akkor kabd el apát egy kanyarra!!

Én meg ma voltam vízelet és vérvételen! Kb 1 hét mulva van eredmény! Ugyhogy utána megyek megint vissza a dokibácsihoz! Ma a párom megy urulogushoz én meg megyek vele kisérönek! Ja amugy 7 ampulla vért vett le tölem a kedves növérke! Mikor már a 3.-ra írta rá a nevem megkérdeztem tőle, hogy ezt nem nézte be kicsit?? Mert minek 3 ampulla vér?? Erre csak annyit mondott, hogy még a felénél sem járunk mire már az elején belesápadtam és megkérdezte, hogy nem akarok e az ágyra feküdni! Mondtam nem csak, hogy ne fájjon és hamar legyünk késszen!!!

Na csajok asszem én is jó sokat írtam! hihihihihihihi :wink: :wink: :wink: :D :lol: :D :lol: :D :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na egy gyors helyzetjelentes aztan mar itt se vgyok 8) Elvoltunk taliztam Krisztiannal meg a lannyal ettunk egyet aztan mindenki ment a dolgara :D A lany valami meghallgatasra munka ugyben Krisztian melozni en meg embernek felvettem a szemugejet mert elkeszult 8) Ugyanis valami relytelyes ut folytan Ausztraliaban o bepakolta mire itt volt a csomag en csomagoltam ki es en nem talaltam szal eltunt :shock: :lol: Meg jo,hogy o pakolt be anyugy ram kente volna :lol: de igy nem tudja :twisted: Felvettem a szemut es jottem is haza most meg 8-ra kesz kell legyek mert baratokkal meg parocskammal megyunk egyutt nagy barati vacsira :D Ugy szeretem az ilyet :D Szal csak gyors iras aztan keszulodom es meg indulas elott benezek :wink:

Szoszke
Elirtam volna a neved a masik oldalon :shock: :oops: Mos mar tenyleg naon szegyellem magam :oops: :oops: Ne hari :roll: Szal nem is baj ha meg nem mesz egyenlore dokihoz mert ott is az a elso kerdes miota probalkoznak...es ha 2honapot mondassz nem bizti,hogy ugy foglalkoznak az uggyel bar ez csak az en velemenyem....na meg igen 21eves vgy es egybol ravagjak ohhh maganak van meg ideje :arrow: en azert nem dobalozom ezzel mert 16eves korom ota szeretnek babat es amikor nekem mondtak,hogy ohh maga meg raer akkor en is utaltam :evil: Igy amit anno en utaltam sosem hozom fel a most annyi idoseknek :arrow: nem tom mennyire voltam ertheto :? A lenyeg a lenyeg van aki 20evesen szeretne babat es van aki 30 es van aki 40 es ebbe masnak beleszolasa nincs es mig 20evesen is lehet komplikalt a teherbeeses addig 40evesen is lehet tok sima spontan ez egyenfuggo!!!En amikor 18evesen elvesztettem a babamat azutan vegkepp mindenaron babat akartam es nem nyugtatott meg sot mergesitett mikor a korommal jonnek mert ha annyi idosen valaki erez valami ilyen dolgot az nem veletlen van ott a hormonok sajnos elobb jottek nem veletlenul :roll: Aztan itt vgyok most 12evvel a vetelesem utan sem estem meg veletlen se teherbe :roll: :roll: :roll: Szal ezt ne mondja senki,hogy te meg raersz arra.. es ha megfogadod a tanacsom azert egy kivizsgalats meger az egesz :!: Mert nekem most derult ki 30eves fejjel,hogy "tulkoros vgyok nogyogyaszatilag" ami nem sok eselyt ad nekem a spontan babara es lombikot ajanlottak :roll: Amit ugye parom meg friss kapcsolta reven nem naon huzkodik fele...de ez nem lenezendo dolog a exvolegenyem majdnem 4ev utan se akart lombikot pedig a bebiprojekten mar akkor 3eve dolgoztunk :? Azert is hagytam el tavaly :roll: Utana jott a parom :arrow: de ez mellekes a lenyeg,hogy lehet ha en anno elmegyek dokihoz es nem huzom a kivizsgalast akkor meg anno gyereket "gyartok" vgy legalabbis komolyabbna veszem a dolgot nem ugy,mint most mikor kesz tenyek ele allitanak :roll: Szal en akarki akarmit is mond,hogy fiatal vhgy meg elmennek egy hormonvizsgalatra ami az egy honapos period alatt megvan es megnyugtat,hogy tenyleg nincs semmi baj :wink: En nem azt irom persze panik van es lehet beteg vgy...de az en karombol tanulva nem kivanom senkinek,hogy ugyanigy jarjon esetleg :!: :!: :!:
MAS:Azert nem vgyok olyan bator mert az a hosszu ut a 10 napert aztan ra x idore megint meg a penzkidobas stb. :roll: :?

Pendi
Nem tom,hogy fog menni a homerozes de ha legalabb a peteeres kornyeken homerozol mar az eleg :wink: de tod olvastad par oldallal elobb,hogy mi a menete szal nem tom remelem sikerulni fog :wink: :)
MAS:Ha 1kicsit beleolvasol Szoszkenek irt mondokamba ott bennevan,hogy azert nem teljesen indulunk egyenlo eselyekkel de valahol a 4-5.oldal korul reszletesen ott van az en tortenetem vgy 2-3mar nem tom..es en csak azert varok a csodara mert mert hiaba nem vedekezunk ugye a spontan nekem ngyon kicsi esellyel johet ossze. :roll: En mar a leletek elott tudtam valami nincs rendben ugyhogy ngyon sok ujat nem mondtak vele de ennyire rosszra nem szamitottam :roll: :? Es ha feladom en akkor ki kuzd majd erte :?: :roll: Egyertelmu,hogy nem adom fel mig remeny van ra addig soha :wink: :D :!: :!: :!:

Noci
Nem gond az en sokszor szoktam pityeregni nem szegyen az :roll: En legalabbis mindent felvallalok ami velem kapcsolatos hisz az vgyok en :roll: Sajat magam mar csak nem szegyellem emiatt :lol: :wink: En hulyeseget sem irok csak mindig azt amit gondolok :roll: Szal en ha remenyt nem latnek max nem biztatnalak :lol: De latok igy biztatlak :wink: Mint itt mindenkinek latok hat velem mas a helyzet :? De mint irtam NEM ADOM FEL :!: :!: :!: :wink: :lol:

Zsu
Elolvastal minket?Tanulsz ugy beszelgetnek veled de en is olyan kis elfoglalt vgyok :? Ne hari ram de azert itt irhatnal egy par sort :roll: Tenyleg most neztem leesett-e a hod :? Hat en errol is azt hallottam,hogy a homerozes a peteeres megallapitasara jo de arra,hogy babas vgy-e nem egeszen mert csaloka lehet :wink: De ezt te is tod...a gorbes topikban rengetek ilyet lattam sot mindegyik nekem valahogy mashogy nezett ki :lol: :shock: :lol: :lol: Az en multhavi gorbem meg na meg az azelotti vegig fent volt 37-en sot a menzis eslo 2napom is 37volt :shock: :? Szal meg van remeny de tenyleg te,hogy erzed :?: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget! Jó szorakozást az estéhez!!! :wink: :D :lol: Magaddal se láss mást mint pozitivumot! Én se azt mondom, hogy szégyenlem magam-e miatt mert nem csakolyan aranyos itt mindenki és nagyon jól esik, hogy itt mindenki meghalgat, mert a szüleimen és a páromon kivül probáltam a fönökömmel megbeszélni mindent ha már egyszer eleve nagyon szoros köztünk minden, de ez a téma valahogy nem hatja meg mintha nem igazán akarná, hogy babom legyen! Szoval igy barátok csak ti maradtatok meg nekem! Mert volt egy lány igaz még szemtelenül fiatal az élethez! De a családi helyzete miatt már felnött! Szoval csak annyit szerettem volna kihozni ebböl, hogy Ő rá sem számithatok pedig én nagyon sok kemény és nehéz helyzeten átsegitettem! Mostanra azt értem el ezzel, hogy hazudik nekem! :cry: :cry: :cry: És nagyban tojik rám! :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: És ezerszer is aztmondhatom, hogy nagyon jó, hogy van ez az oldal!! :wink: :wink: :wink: :)

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


nócika
7 ampulla vér?! :roll: :roll: A véradáson nem vesznek le tőlem annyit! :roll: :roll: :lol: :lol: Na de akkor most várjuk az eredményt. Megy a drukk. :lol: :lol: :lol: Igen, megpróbálom ezt a hőmérő dolgot, és majd meglátjuk mennyire fog sikerülni. Este megint elkapom apácskát!
:oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: Mit dolgozol (ha nem tabu), hogy ilyen össze-vissza kell menni? Nem irigyellek. :cry: :cry: :cry: Apácskádnak is megy a drukk, hogy minden flottul menjen. Nem irigylem őket, mert a párom is volt és nem igazán szerette a vizsgálatokat. :roll: :roll: :? :?
Nem baj, hogy sokat írsz, csak írj. Mi várunk minden egyes szót! :lol: :lol: :lol:
Sajnálom, hogy nem megértő a főnököd. :cry: :cry: :roll: :roll: Az a baj, hogy a törvény nem igazán védi meg az ilyen helyzetben lévő lányokat, asszonyokat. Főleg a maszek nem igazán támogat,és gyorsan kimondja, hogy szülés után nem vesz vissza, és kész. Ez ügyben igazán tehetnének valamit a honatyák. :roll: :roll: :roll:

Bridget
Akkor most ezer a dolgod. Jó mulatást az esti bulihoz! :lol: :lol:
Elolvastam azt, is, amit most Szöszinek írtál. Tudom, hogy Te is túl vagy már egy-két nehéz dolgon. Olvastam ezelőtt. Teljesen igazad van a kor és a babavállalás ügyben. Én sem engedném, hogy bárki beleszóljon. Megértem Szöszkét is. :roll: :roll: Igen, igazad van, hogy a szó szoros értelemben nem egyenlő eséllyel indulunk. Nem jól fejeztem ki magam. Ma már nagyon fejlett az orvostudomány, és igyekeznek mindenkinek segíteni. Mindenkinek megvan az esély. Illetve már nagyon sok dolgon tudnak az orvosok segíteni. Valami ilyesmire gondoltam. Nem tudom érted-e amit mondani szertnék. :roll: :roll: :roll: Tudom, hgoy nem adod fel. Amióta itt vagyok, azt érzem, hogy csak úgy sugárzik belőletd a optimizmus. Még arra is van energiád, hogy mások kezét "fogd" a bajban.Úgyhogy Te biztosan nem ismered azt a szót, hogy feladni, vagy bármi ilyesmi. És ez így is van jól. Egyszer neked is összejön a bébi.Ha már olyanoknak összejön, akik meg sem becsülik, akkor az itt lévőknek miért is ne jönne össze?! :!: :!: :!: :roll: :roll: :roll:

Most megyek, mert apácska már nagyon szeretne visszaülni ide. Puszi mindenkinek, és szép napot!

Zsófikukacnak, és minden kedves Zsófiának Boldog Névnapot Kívánok!
Vendég
 


Na ez ám a szép termés, Csajszikák! :D Legalább volt mit olvasnom, mert máskülönben most tényleg unatkoznék .. enyém az egész ház, mki elment vmerre, csak arról nem tájékoztattak, h ki hova :o

Bridget! Névelírásként a Szöszire gondolsz? Mert az egyáltalán nem baj, Zsu is írta már nekem, és a való életben is szoktak így hívni, tehát ha így kényelmesebb, vagy így jön - csak nyugodtan :D
Elgondolkodtató, amit az orvosos dologról írsz .. de én pár hónapot még mindenképp várni szeretnék :roll: Hiszen szedtem fogamzásgátlót is, sztem ez is közrejátszik még a dolgokban, meg az is, h az igazat megvallva nem volt eddig vmi nyugis életem, jöttem-mentem .. mostanában már sikerül beosztanom a napomat, van időm enni, stb. Nagyon sokat gondolkodtam már az első negatív teszt után is azon, h mi lehet az oka annak, h nem sikerült, mert most amikor tudunk, szinte tényleg mindig együtt vagyunk a párommal .. :roll: Pedig az első negatív teszt még semmi! És valóban ott van az is, amit írtál te is, ha én odamegyek a dokihoz azzal, h a 2. sikertelen hónapon vagyunk túl, sztem csak legyinteni fog, és azokkal foglalkozik, akik sokkal több ideje próbálkoznak - nyilván. Ezzel nem azt akarom mondani, h nem értek egyet a véleményeddel, sőt, nagyon szépen köszönöm, h leírtad (nekem) a tapasztalataidat, ha huzamosabb ideig (mondjuk fél év) nem sikerülne a bébi, akkor felkeresem a dokit ;) De anyunak én pl. 7 hónap próbálkozás után fogantam meg, a nővéreméknek sem elsőre jött össze .. ilyen familia ;)

Pendi! Én arra gondoltam, h ha egy olyan jó fél évig nem sikerülne a baba, akkor keresem fel először az orvost. Persze egy kivizsgálás, amit Bridg is írt biztosan nem ártana, csak igazság szerint jelenleg sem az én (nagyon sokat kell tanulnom - suli ..), sem a párom idejébe nem férne bele, mert ő meg rengeteget melózik. És félek is a dokiktól, nőgyógyászhoz se szívesen megyek, de ugye muszáj :roll: :roll:

Nócika! Egy cuppanós nagy puszi neked, majd reagálok Neked is, és minden egyébre, amit olvastam, de most hívott a barátnőm, h sürgősen találkoznunk kéne, mert nem érzi jól magát, úh beszélnünk kellene .. és közel lakik, tehát mindjárt itt lesz, csinálok gyorsan egy teát .. nem tudom mi lehet szegénnyel :( majd jövök Csajszik! pusza

Kép
szöszke.
 
 


Na, vihar lett .. és addig nem jön, úh én meg még addig gyorsan írok egy kis rövidet, mert ezt az előbb is akartam, de aztán megyek előkészülni.

Pendi! Hőgörbét én is akarok vezetni!!!! Elmondanád nekem, h te hogyan csinálod? Voltam már a hőmérőzős topicban is, ott kaptam szakszerű leírást is, de mindenre kíváncsi vagyok :)
És igen, kapd el a párodat, és hajrá ;)

Na, megyek, nem is ettem még ma semmit, meg lassan a tea is jó lesz .. még egyszer tuti jövök részletesebben ;) És bocsi h mindig olyan hosszúra sikerülnek a hsz-ek :roll: :oops:

Kép
szöszke.
 
 


Szöszke
Én felregisztráltam a Ciklus.hu-ra. Magyar nyelvű oldal, és sokkal érthetőbb nekem. Nem tudok angolul. Ajánlom még http://125769.homepagemodules.de/f63-tm ... s-hez.html
oldalt is. Itt is sok minden le van írva.Érdemes ezt is átböngészni.
Szóval a ciklus.hu-n van egy egész évi naptár. Ha beírod a mensid napját, akkor egész évre bejelöli a várható mensit, és azt is meg tudod nézni, hogy mikor várható fiú v. leány utód. Tudod vezetni a hőt, az együttléteket a pároddal, a nőgyógyászt, és sok mindent. Még a Billingsz-módszerhez hasznos méhnyák ellenőrzését is tudod vezetni, így a szerint is tudtok babát tervezni. Szóval jó kis oldal. Én reggel 7 körül mértem eddig, és utána már be is írom a hőmet. a többit elintézi a program.
Ha van valami kérdésed, tedd fel nyugodtan. Igaz én nagyon kezdő vagyok, de szívesen válaszolok. :lol: :lol: :lol: Remélem azért tudtam segíteni. :lol: :lol:
Vendég
 


Na en is megjottem csajok 8) Valahogy most mindenkibol csak ugy dol a szo :lol: En imadok olvasni tehat senki ezert elnezest ne kerjen 8) Aki hosszunak tartja az nem olvassa el csak ami neki szol :arrow: vgy ha az is hosszu neki akkor meg nem tom :lol: :lol: :lol: En is regenyeket irok...de vegulis ez 1topik ahol aztan ha mast nem is de irni azt lehet :wink:
Kioltoztem mert embor azt mondta,hogy szep helyre megyunk 8) Hat valami uj hotelben voltunk a 24.emeleten az etteremben ami ngyon fancy-n volt megcsinalva 8) Mivel toronyepulet ezert kilatas megvolt :wink: A kaja hat az olyan fancy volt az is ami nekem mar tul komplikalt :lol: :lol: :lol: 3oran keresztul talaltak fel 5fogasos kaja es naon draga volt :? Most ertunk haza 20 perce :shock:
u.i.:Koszi csajok jol ereztem magam bar csak vacsi volt nuli nem csutortok van :lol:

Pendi
Jaj ne butaskodj semmi gond :wink: De az igazsag tenyleg az,hogy nem egyenlo eselyekkel indulunk :roll: senki sem mert itt nekem is mas bajom van,Zsu-nak is...van akit stimulalnak ok mar ngyobb esellyel vannak :roll: aztan vannak akik ugye spontan probalkoznak naluk meg nem is tudjuk milyen esellyel :roll: En lennek a legboldogabb ha mindannyian az osszes no ugyanannyi esellyel indulna gyerekvallalas ugyeben :D Az orvostudomany meg tudom fejlett de az en esetemben tudod en nem beteg vgyok...azaz gyogyitani nem lehet...ezert is ajanlottak a lombikot mert gyogyszer nem tud rajtam segiteni :roll: De tenyleg ne beszeljunk errol es azert sokkal rosszabbul vgyok neha,mint itt irok am :roll: neha depizek is de megprobalom tenyleg tartani magam...es van egy mondas is amit ngyon szeretek...ugy hangzik,hogy:"Ami nem ol meg az erosit" Hat en nekem eletem soran naon sokszor ereztem ugy a fajdalomba bele tudnek hallni de megsem :lol: es igy jott ez,hogy attol csak megerosebb lettem 8) Mostanra atom vgyok :lol: :lol: :lol: :wink: Es en szeretek szegiteni masokon meg ha csak joszoval is...es fogok is amig tudok :wink:

Noci
Hat igen tudom mirol beszelsz baratno teren... :? sajnalom,hogy igy jartal de jobb elobb,mint kesobb kiderulnie a dolgoknmak,hogy o nem is igaz barat :roll: En is naon szeretem ezt az oldalt es naon orulok,hogy ratalaltam es annak is,hogy tartozom most mar en is valahova(azaz ide :wink: :oops: ) Azt meg kifelejtettem az elobb a nagy filozofalasomban :lol: ,hogy:
Te irtad:"...mikor már a 3.-ra írta rá a nevem megkérdeztem tőle, hogy ezt nem nézte be kicsit?? Mert minek 3 ampulla vér?? Erre csak annyit mondott, hogy még a felénél sem járunk mire már az elején belesápadtam..." Na hat ezen ugyszetrohogtem az agyamat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ez volt a nap vicce....amugy en is mar 3csotol rosszul vgyok :? :x foleg,hogy multkor 1percig csak a venam utan turkalt es nem talalta :? holott egesz vizrajz terkepet lehetne csinalni a kezembol olyan jo venaim vannak :evil: :twisted: :lol: :lol:

Szoszke
Lehet csak elirtam a neved nem direkt volt meg mindig nem neztem meg :roll: :oops: Lehet meg elirom majd de nem direkt lesz :oops: Regen volt 1lany es mivel Zsofi@-nak akkoriban sokat irtam 1masik topikban allandoan ot is Zsofi-nak szolitottam es o naon rossz neven vette pedig nem direkt volt :oops: :oops: Lehet en is mikor mar 3-4-5szor elmondjak a nevem es valami teljesen mast akkor begurulnek en is...szal legyszi ne hari de neha az agyam tok osszezavarodik :? :lol:
Mas:Fel ev meg belefer...senkinek nem jon ossze pikk-pakk vgyis nem soknak ugyhogy teljesen igazad van en csak egy hormonterkep felvazolast javasoltam ami esetleg ngyon gond lehet...nem valami nagy kivizsgalat...es csak a feltes beszel belolem nem a gyanakvas,hogy esetleg beteg vgy :wink: :wink: De lehet csak tulsagosan is aggodom :roll: :oops: De mar irtam tod jobb felni,mint megijedni :wink: Szal en ha irok valamit azt feltesbol de egyertelmu te eleted es te dontessz a sorsodrol...fel ev meg siman belefel :wink: A homerozes naon jo dolog ajanlom a peteeres megallapitasara es a LH TESZ-tet is :wink: Mer ha valaki rendben van sokszor ezek egyeztetesevelsiman osszejon abebi :wink: Fogamzasgatlot eletemben talan 1honapig szedtem ugyhogy ahoz nem tok hozzaszolni de ha jol tom igen nem art par honapot pihenni :roll: legalabbis a barinom is ugy csinalta tavaly :wink:

Zsu hun vgy man megint....remelem csak tanulsz nem valami gond van :roll: ilyen mely beszelgetesek vannak itt te meg sehol :?: :roll: :lol: Gyere gyorsan es ontsd ki te is lelkedet :lol: :lol: :lol: A pszihiatria meg nyitva van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi
Most olvastalak mert mire a regenyemmel vegeztem eltelt egy kis ido :lol: :lol: :lol: Szal a ciklus.hu-n en is ott regeltem es nekem is tetszik bar mire ratalaltam mi meg hogy...de mar megy csak e-hoban az utazas miatt nem tudtam mericskelni :evil: ugyhogy azert nem is eroltettem a linket itt de lotte en is nap,mint nap betettem :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsofi@ ha jol hallottam neved napja van :D Remelem jol vgy es bekukkantasz hamarosan hoozzank :roll:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ez pedig mindenkinek a varazs energia 8) :
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget
Köszönjük a varázs energiát! :lol: :lol: :lol:
Ez jó volt: "A pszihiatria meg nyitva van "
Valóban. Ahogy itt visszanézek, elég komolyra sikeredett a mai termés. :lol: :lol: :lol: szegény Zsu, és Kati, meg a többiek csak győzzék visszaolvasni. :lol: :lol: :lol: szóval tudom miről beszélsz már ilyen lelki téren. Ami nem öl meg az megerősít. Nekem is ezt mondták, amikor meghalt a hugom. szörnyű időszakon mentem keresztül. Nem is volt rá idő, hogy felkészüljünk rá. Nem volt beteg, vagy ilyesmi. Mondjuk úgy, hgoy baleset volt. Aki a halált okozta börtönbe ül. Azóta én is küszködök a pánikbetegséggel. Néha az is eszembe jut, hogy először ennek kellene teljesen a végére járni, és utána a baba. De úgy érzem, hgoy legalább ez a babaprojekt leköt. Szóval, ha kell a vállam, mert depis vagy, itt van, dölj rá nyugodtan, és sírd ki magad rajta. Nekem is sok vállat ajánlottak, és ha nem egyedül vagy, sokkal könnyebb bármivel megbírkózni.
a ciklus.hu nekem is nagyon bejött. Ezek szerint nem vagyok vele egyedül.
Szöszke már ketten használjuk, és ajánljuk! :lol: :lol:
Nócia barátnős témához én is hozzá tudok szólni. Meg szeritnem már mindenki megjárta egy-egy ilyen barátnővel. Nekem olyan barátnőm volt, akivel együtt laktam. Aztán egy nap a barátom, az ő szobájában kötött ki. Szóval gyorsan elköltöztem tőle. És ez csak egy "jó tettje" volt. Sajnálom, hogy csalódtál benne. Kívánom, hogy találd meg azt a leányt, aki igaz barátnőd lehet. Az biztos, hogy szükség van rá.
De ez a fórum a lehető legjobb arra, hgoy az ember barátokat szerezzen.
Bridget! jó ötlet volt ez a fórum. itt nem kell jópofizni, vigyázni, nehogy olyanról beszélj, ami másokat nem érdekel, hanem tabuk nélkül bármit meg lehet beszélni. Én örülök, hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Most sajna megint át kell adnom a gépet Apácskának.
Holnap dolgozom, de majd éjszaka megpróbálom átolvasni az irtakat!
Lányok hajrá! Írjatok, hogy legyen mit olvasnom (feltéve, ha lesz időm) :lol: :lol: :lol:

Mindenkinek nagyon szép álmokat, és nyugodt szép hétvégét kívánok!
Apára fel! :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Szejjasztok! FHúúúúú Na most én is elmondhatom, hogy jó nagy regényeket írtatok-írtunk és írok ja meg még írni is fogunk!

Megvolt ma apácskánál a nagy vizsgálat! Elöre szólok TÚLÉLTE a drágaságom! Mert szerintem a nagy zavarában nagy zavarban volt, de annyira, hogy az csak na! :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: Szoval senki nem volt elötte és mire felsétáltunk a 3. emeletre addigra a dokika már szó szerint tárt karokkal várta. Bementek! Volt uh meg pudingolás pohárban adagolva! Azt mondta neki a dokika, hogy ez egy kicsit kevés! :( De ha jobban belegondolok nem is a mennyiség hanem a minöség számit! Vagy tévedek?? Mert elvileg nekem azt mondták, hogy egy csepp is odakerül és már jöhet is a babo! Szoval nekem azt mondták még annó a suliban, sőt még az elöváladék is 1% spermiumot tartalmaz! Vagy nem?? Na mind egy holnapra megvan az eredmény és én hívom fel öket! Na azt még 1 kemény hét zizgulás és utána meglátjuk mit mond a dokika.

Bridget! Akkor én nem láttam olyan derüsen a dolgot, de most, hogy felnyitottad a szemem már én is jót mosolyogtam a dolgon! Tényleg nagyon kis humoros lehetett igy vissza gondolva! Nagyon örülök, hogy jól sikerült az estétek! Esti tornaóra volt utána??

Pendi! Neked is nagyon köszi a drukkot! Én is sokat gondolok ám rátok! REmélem azért még a szoli elött jól összegyüritek a lepedöt! És gyere amint tudsz! Mert igencsak benne vagyunk most a velös témákban! Ja! És a kedves fönök asszonyomnak hálistennek nem a saját cége ez! Szoval én egy közétkeztetéssel foglalkozó cégnél dolgozom azaz egy 3 müszakos gyár területén található üzemi konyhán dolgozok ahol van büfé és annak vagyok az vezetöje! Szoval én 2 éve dolgozom a fönökömmel és mindenben azaz majdnem mindemben tökéletes az öszhang de azt az egy dolgot kivéve! Szoval én nem értem ezt! De mind egy! remélem hamar babás leszek és utána viszavonulok egy idöre! Utána szerintem keresek egy kicsit nyugisabb melot! De ez a jövö zenéje, hogy mi lesz még!

Szöszke! Köszi a nagy cuppanos puszit! Megéreztem ám, de rendesen! Gyere és várom a reakciod a levélre amiről írni szeretnél! Ne törödj bele a korba! Nekem is mindig ezt mondta az elözö dokim és láss csodát ez az uj doki hozza el nekem az én kis boldogságom! Szoval keress te is egy nagyon jó dokit! :wink: :wink: :wink: Hidd el megfogja érni!!

Zsuzska! Most már kezd aggasztani, hogy hol a csuzsliban vagy! Nincs baj ugye?? Vagy csak a szobati doga?? Drukkolok ám!!!!++++++++++++++++++++++++++++++ :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na ez aztán döfin hosszura sikerált!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jo reggelt :D
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Halihó!

Bridget! 2:33-kor? :shock: :shock: Neked is jó reggelt :lol:
Én nem haragszom meg, ha elírod a nevem, megesik akár h elütsz egy betűt, akár h mást írsz .. tudni fogom, h nekem szól ;)

Pendi! Neked akartam még írni tegnap, h köszi a zenés választ, bár vagyok olyan ügyes, h fogalmam nincs, melyik ablakot mondtad :oops: minden esetre engem is eléggé idegesít a zene :roll: na mindegy.
Más: köszönöm szépen a választ, akkor megnézem én is a ciklus.hu-t ;)

Nócika! Ezen a 7 ampulla véren még mindig ki vagyok akadva .. :shock: nem lettél rosszul utána? Én egyrészt végignézni se tudtam vna, és biztos h utána rosszul lettem vna .. 7 ampulla az nagyon sok .. vagy nem? :roll: Jó, mondjuk a lényeg, h rendesen megvizsgáljanak, és baba legyen mindennek a vége :)

Amit a fórummal kapcsolatban írtál (ezt már tegnap is elkezdtem írni, csak pont csöngetett a barátnőm; naszóval), azzal teljesen egyet kell, h értsek! Én úgy érzem, h szinte teljesen beilleszkedtem közétek, pedig csak pár napja csatlakoztam .. és ez természetesen a ti érdemetek! :) Hiszen voltatok olyan kedvesek, h a már összeszokott csapatotokba befogadtatok, amiért nagyon hálás is vagyok .. jó érezni, h tartozom itt vhova :) és tök jól esik, h mindig írtok nekem is, én is igyekszem mindig mkinek reagálni, csak a tegnap du. olyan hülyén jött ki a barátnőmmel való lelkizés miatt :roll: szóval köszönöm :)

Bridget! De aranyos vagy, annyira jól esett amikor írtad, h csak féltésből mondod a dolgokat .. :) köszönöm neked a rengeteg tanácsot amit már ilyen rövid idő alatt kaptam :oops: és persze, tudom, h nem akarsz beleszólni .. és tudom h csak jót akarsz! És amúgy asszem Nóci írta, h az optimizmus árad belőled ... bárhogy is érzed magad sokszor, ez tényleg így van ;)
(Amúgy bocsi, h ilyen össze-vissza írok, csak még a tegnapit is olvasom hozzá :D)

Barátnő téma: én is megjártam már .. nem egyszer, nem kétszer. Én világ életemben azon az elven vtam, h jobb adni, mint kapni, most is ezen vagyok, és az a baj velem, h komolyan is gondolom. Mindig mindenkinek szeretnék vmivel kedveskedni, legyen az egy-két szó, ajándék, akármi .. sokan visszaéltek a jóindulatommal - volt olyan, akit nem ismertem olyan jól, de megkedveltem, aztán kiderült, h csak érdekből barátkozott velem, meg volt olyan is, aki hosszú éveken keresztül volt az egyik legjobb barátnőm, aztán kiderült, h csak kihasznált .. hát akkor egy ilyen depresszió körüli állapotban voltam, de sikerült kimászni belőle. Nekem ebből az egész történetből annyi jön vissza még mindig, h nagyon nehezen bízom meg az emberekben. Tehát nekem mindig mkinek be kell bizonyítania vhogyan, h szeret, és amit mond, azt nem csak úgy odavágja, hanem komolyan is gondolja .. - nekem sokkal nehezebben megy az ismerkedés. Ezért is örülök a fórumnak, mivel itt ilyet nem éreztem és nem is érzek, hiszen itt sokan egy cipőben járunk, mki őszíntén beszél :)

Nócika! Nagyon-nagyon szorítok nektek!!!! ++++ A párod pedig egy igazi hős, h túlélte ;) Az egy hét hamar el fog röppeni - pláne itt ;), és nagyon remélem, h csak jóhíreket meg hamarosan egy babát kaptok!!!!

Zsuuu??

Na, most ennyi, megyek készülődni, mert megyünk majd a nővéremmel vásárolni .. majd, nem 7-kor :shock: :lol: csinálok neki reggelit is, hadd örüljön :) közben azért majd belesek, bár aki tud, inkább pihenjen még írás helyett :)

Kép
szöszke.
 
 


Na en is itt vgyok :D De mivel ma sportnap van Japanban ezert reggel mar taliztam Kittyvel fel 10kor mert Laura ma az ovival kimegy a erdobe jatszani mozogni igy elkisertem oket mer az osszes gyerkoc ott lesz meg szulo alapon gondoltam ez fun lesz :D es az is volt :wink: Tok sok olysmi dolgot csinalnak amit otthon oviban nem :roll: csinaltam fotot de majd hetvegen rakom fel....
Bocsi keszulodnom kell mert vacsiido es utana lehet eljutok vegre en is bulizni 8) :lol: :wink: Igerem ahogy lesz idom irok csajok :wink: Ne hari :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok Csajok!

Annyit irtatok, hogy csak na!!!!

Bocsi, hogy keveset jövök, de a munka után bevásárlás, sétálunk a jóidőben a gyerekkel, aztán fürdés, altatás és mindig beájulok mellé. Pedig fel akartam kelni apához egy kis pudingolásra, mert szegény ebben a 12 hétben talán ha egyszer-kétszer jutott "hozzám". Őszintén szólva az elsővel a Kaális hormonkezelés miatt nem szabadott. Most spontán történt a dolog, de ugyanúgy nem kívánom, erre a doki szerint a méhlepény rajta van a méhszájon, ami megint csak nem jó szex szempontjából.

Na most mennem kell, de folytatom!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Szejjasztok! Én is vagyok ám! Ma már megjártam a postát a közértet meg már leforgott 2 adag mosás is! Még van 2!

Bridget! nem harizunk egyáltalán legalábbis én tuti nem! Örülök, hogy minden nagyon jó volt a sport napon! Olyan furi, hogy most azt mondom neked, hogy jó étvágyat a vacsihoz, hiszen nálunk mág csak most érünk az ebédidő végéhez! Szoval furi, de azért jó étvágyat nektek és remélem utána egy jót buliztok!

Én ma mire a párocskám hazajön addigra csinálok neki egy jó kis rakott krumlit! Imádja! Anyusommal meg délután süttetek egy jó kis almáspitét! Már megvettem az almát is hozzá csak az kell, hogy haza jöjön és meg csinálja! Nyami-nyami.

Szöszke! Mi is örülünk, hogy jól érzed magad itt/ remélem beszélhetek mindenki nevében/ A 7 ampulla vér az tényleg 7 ampulla vér volt és igen elég furcsán éreztem magam utána! Nyugi én se néztem oda mert akkor tuti leborultam volna a székről! Szoval végigcsináltam! A babó érdekében! A barátnös témához azért még annyit hozzátennék, hogy nekem sem ez volt ám az első csalodásom lányban! Szoval tul tuttam tenni magam rajta! Tényleg Szöszke te honnan írsz? Ha nem baj, hogy megkérdezem! Lehet, hogy már írtál róla, de vagy elfelejtettem vagy egyszerüen csak nem figyeltem kellöképp! Ne harizz, ha ez egy visszatérő kérdés! Azt tudom, hogy külföld de nem tudom merről! Még egyszer bocsika!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bridget! Honnan töltöd le ezeket a tók jó kis képeket?? Ugy tennék fel ilyet én is! Csak nem tudom, hogy honnan és hogy hogyan kel!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Melyiket? :lol: Altalaban az epp aktualis temat beirom a GOGGLE-ba es ott amikor kijon sokminden a kepekre klikk es az azzal a szoval kapcsolatos kepek kijonnek :wink: De neha tok vel;etlen mar kereses folyaman talalok ra egyes figurakra. :lol: Ird be a good morning-ot as keresobe es ott a kepek kozott nem a linkek kozott na ott jon egy csomo es valaogathatsz :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


MInjá ki is probálom! Köszike!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kozben epp keszulodom :? hajszaritas smink 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na beírtam, de nekem valami szerinetm egész más jött be de lehet, hogy magyar szavakkal kel probálkoznom, mert nem beszélek külföldiül csak anyanyelven! :wink: :roll: :P :oops: 8) :( :roll: :oops:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


jah en csak egy peldat mondtam meg a jo reggelt-re nem sokmindent ad ki :? Magyar szavak az jo :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Majd késöbb probálkozom! Vagy sikerül vagy nem! Jó szorakozást!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Koszi Noci :wink: es bizti sikerulni fog mert egyszeru a keresest a kepeknel kell....sok kep kijon nemelyiknek koze nincs a szohoz ezert neha vegigkell lapozni az elso 8oldalt,hogy talalj egy ertelmeset.Tuti menni fog mert otthon a magyar szavkra tuti tobbminden kijon mint itt nekem :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


A 2:33-as szösszenésemet visszaszívom .. :roll: korán volt még, de már rájöttem, h időeltolódás. Reggelenként nem tartozom a beszámíthatók táborába 8)

Nóci! Almáspite, mmmhh 8) mi most húsos palacsintát vettünk ebédre a nővéremmel, és azt eszem éppen .. finom :D Hát igen, nem csoda, h furán érezted magad a vérvétel után ..
Ausztriában élünk :)

Bridget! Jó szórakozást ;)

Kép
szöszke.
 
 


Nekem good morningra leginkább csak good morning jön ki, szóval nem értem, h mi lehetett a gond :o Jaaaaj de éhes vagyok, most fogom benyomni a 2. palacsintát .. :roll: :lol:

Kép
szöszke.
 
 


Meg itt olalkodom mert csuszasban a vacsi :? Tok ehes vgyok ma :x Hogy mondod Szoszke? :roll: ha beirod a keresobe es ott ugye van tobb fele valasztasi lehetoseg,hogy linket vgy kepet vgy mit szeretnel latni az adott szoval ez valahol legfelul :
"Web Képek Csoportok Webcímtár Naptár Gmail továbbiak "
Na es a kepek-re klikk es ott van sok kep :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jo reggelt-re nem sok kep van igy reggelente mikor kepet akarok berakni akkor nehez helyzetben vgyok azert probalkoztam mar az angollal is (good morning) de barmilyen szora ralehet keresni en a bolgog nevnapot-ra is rakerestem :roll: sok volt multkor erre most nem sok es akkol beirtam angolul igy meg lett a HAPPY NAME DAY Zsofi@-nak.Nem tom mennyire vgyok ertelmes de szamitogep ugyben nem tok sok mindent amit meg igen en nem biztos jol eltom magyarazni :? :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Itt a boldog nevnapok link:
http://images.google.hu/images?hl=hu&q= ... a=N&tab=wi
Mar arra is rajottem,hogy a Magyar Google-t kell hasznalni mer igy tobbminden kijon :shock: Zsofinak mikor tegnap kerestem nekunk a japo goggle van de az is google de nem adott ki sokmindent erre most a magyar google-ban meg ezt a sok mindent :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na csajok most majszolom az almásat! Nyami-nyami!!!! :P :P :P :P :P Egyébként a húsos palacsinta se rossz!!! Bevallom Ausztriára gondoltam csak nem mertem kiirni! Na de jól van!

Bridget! Ki probálom mindjárt azt amit belinkeltél!Milyen volt az esti vacsi meg a buli??? Gyere hajnalban és írj beszámolot!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na amit írtál arra ráléptem és frankon be is jött! Most beírtam külön, hogy jó hétvégét de csak ilyen hülyeségeket adot ki. Ilyen mindenféle sajáthonlapot meg mit tom éneket! Szoval én asszem megmaradok ezeknél a saját kis smailiknál! :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Helló!

Megpróbálok képet feltenni.
Remélem sikerül!
Kép

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Sziasztok!
Jöttem, megnézni benneteket!!!
Látom, termeltetek rendesen, csak győzzem majd elolvasni és reagálni mindenre :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Holnap vizsgázom, szorítsatok :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szép estét mindenkinek!

Szia Kati! nagyon jó a kis manócskáról a kép! Mindene megvan a babonak????

Zsuzska! Nagyon sok energiát küldök ám neked holnapra!!! Gyere és mesélj majd, hogy hogy sikerült a vizsgád!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Bridget! Nekem kiad egy csomó jópofa képet, tehát én csak arra értettem a nem értemet (ez micsoda magyar mondat lesz), h Nóci írta, h neki pl. a good morning-ra nem egészen az jött ki .. érted? :roll:
Milyen volt az este? :)

Kati! Nagyon aranyos :)

Zsuzska! Drukk a vizsgádhoz, ügyes leszel, menni fog!!!! +++

Kép
szöszke.
 
 


Szaisztok! Szép napot mindenkik!!!

Zsuzska! Tul vagy már a vizsgán???? Hogy sikerült??? Azért még drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Gyere amint tudsz!!!!

Bridget! Látom jól sikerült az este, ha még nem is írtál!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


"Jo reggelt!!!!Csak gyorsban jovok mer megyunk kajalni aztan utana itt vgyok mer ugy nez ki embor megy golfutojet kiprobalni :lol: ".....Igy kezdtem el irni tegnap mikor keltunk de mar nem volt idom befejezni mert en is mentem vele ugyanis a nyitott helyen voltunk ilyen proba utesekre azt meg szeretem 8) hazaertunk :? De igen a vacsi ugye isteni volt mert a kedvenc helyemen a kedvenc Japo kajam ettem :D Aztan en mar ott elkezdtem vodka redbull-ozni 8) :lol: es meg utana vgy 3helyre mentunk bulizni...a vegere mar eleg jol voltam pedig na azert nem ittam en annyit :lol: :lol: :roll: :oops: hajnal 4kor ertunk haza es en egybol vizszintbe estem :lol: Aztan 11-kor keles tusolas es mentunk a golfhelyre 8) Mire hazaertunk tegnap onnan addigra en mar hulla voltam megint :? :lol: ember rendelt kinai kajat en meg megcsinaltam a husit amit pentekre vettem magamnak :arrow: aztan megneztunk egy filmet 8) tusolas es osszebujas :lol: :oops: Ugyhogy bocsi csajok nem tudtam jonni :x Pedig en aztan amikor csak tok jovok :wink: Most keltunk nemreg ember mar elment golfozni a baratokkal 8) en meg itthon pihizek ma 8) Olyan jo ido van csutortok ota 20-25fok imaaaadom :D :D :D

Zsu
Nem tudtam irni,hogy szoritok de remelem ez nem is volt kerdeses :D Hogy sikerult :?: :shock: Mar azt hittem olvashatom az eredmenyeket :roll: Bar ha ennyit keszultel ra csak meglesz a gyumolcse :wink: Aztan utana meg nem irigyellek vegigolvasni amiket irtunk :lol: :lol: :lol: De hidd el erdekes :!: :wink:

Noci
Ker segitseget valakitol parod esetleg? :roll: Mert nem nehez am es utana meg naon jokat lehet virulni ilyen kepkeresessel :D Meg pentekre visszamenoleg orulok,hogy "felnyitottam a szemed" sokat jelent am,hogy te,hogy latod meg a pozitivitas :!: Es sajna aznap nem volt puding mer en voltam ugy kesz,hogy mondtam embornek ne nyukaljon :lol: :lol: :lol: :roll: :oops: :lol: :lol: :lol:

Kata
Micsoda sztarfoto :shock: :o :D :D :D Nekem o mar tok nagynak tunik :o :shock: Hany centi hosszu :?: :!: :roll: Szegeny embor es,hogy birja :?: Hosiesen 8)

Szoszke
Akkor jo legalabb te megtalaltad :D Tod,hogy kell berakni kepet vgy teged annyira nem izgat ez a dolog :lol: a 2:33-as hozzaszolast gondoltam idoeltolodas hianyaban szenvedsz ugyhogy nem emlitettem meg mert tudtam elobb utobb ugyis rajossz :wink: :) es mar ,hogyne fogadtunk volna be ide mindenki johet es a tema sem adott csak siman "beszelgeto sarok" ahol aztan mindenrol lehet :lol: Talan en is azert szeretem ha nincs tema megadva talan nem olyan kinos mikor mast kiszeretnel irni magadbol :roll: Na ezt most en jol megfogalmaztam :? :lol:

Megegyszer koszi mindenkinek a jokivansagokat marmint,hogy erezzem jol magam es a kajakhoz meg annyit tok hozzaszolni mikor ilyeneket irtok itt csurog a nyalam mert az otthoni izekre naon kivgyok ehezve 8) :lol:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ezt az oldalt most talaltam bar angol de a kepek magukert beszelnek :D :D :D
http://www.nrlc.org/abortion/facts/feta ... pment.html
Kép [/img]

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Elvgyok itt magamban szal ezt is most talaltam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hat nem semmi cumik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mindenkinek Szép jó reggelt!

Épp most szállt el az agyam olyan sokat írtam nektek, és elbénáztam. Letörlődött. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Na megpróbálom még egyszer.

Jó reggelt Bridget!
Vendég
 


Szia Pendi :D Nekem tod hanyszor van ilyen :evil: :x Azota sokszor elmentem mielott elkuldom meg kozben is mikor irom :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szóval megpróbálom újra írni!
Remélem nem hagyok ki senkit, és semmit. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szóval 2 napja nem voltam, mert tegnapelőtt dolgoztam, és tegnap apósom szülinapját ültük. Majd elaludtunk az asztalnál, olyan fáradtak voltunk. Drága is éjszakás volt. De azért a kaja kárpótólt. :lol: :lol: :lol: este értünk haza, és 7-kor már úgy aludtunk mint a kisangyalok.
:lol: :lol: :lol: Még összebújás sem volt. :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: Pedig ma sem lesz, mert Apácska már megint dolgozik, és reggelig. :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :cry: De remélem sikerült azt a tüszőt elkapni.

A hőmérőt azóta is vezetem. megpróbálom újra felrakni. Megjegyzem haragszom rá,mert miatta szállt el az előző írásom. Bár én voltam a béna, de azért a diagramm a hibás! :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll:

Nócika
örülök, hogy nem volt semmi komoly baj a párod vizsgálatánál.
:lol: :lol: Abban pedig tudnak segíteni gyógyszerrel, ha kevés a spermium. az eredményeket pedig várjuk! :lol: :lol:
Köszi, hogy sokat gondolsz ránk! Mi nagyon nagyon egyszerre mensizünk, meg stb. Remélem egyszerre is leszünk babásak! mondjuk most! :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
Lányok! azért ti is eszembe jutttok sokszor! Lassan már csak a babanet miatt megy egész nap a gép. :lol: :lol: :lol:
Más: akkor a főnökasszonyod nem is olyna házisárkány, mint gondoltam. Abba meg majdcsak beletörődik, amikor elmégy babázni. :lol: :lol:

Szöszke
Nekem már abbbahagyta a muzsikát! Szerintem csak egy pár napos reklám volt. :lol: :lol:
Barátnő témához még annyit, hogy szerencsére vannak azért jó barátnők is. Kívánom, hogy találd meg! :lol: :lol: :lol:

Bridget
Az a sportnap jó buli lehetett! Várjuk a fotókat. Nálunk azt hiszem nincs ilyen. Pedig én biztosan ott lennék. Rám is férne a mozgás, mert mostanában igencsak elhanyagoltam a tornát is. :roll: :roll: :roll: :oops: :oops: :oops: Örülök, hogy jól sikerült a pénteki buli. Táncolni nem szoktatok menni? Vagy nem szeretitek? :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll:

Kati
Annyira szép az az uh fotó. Látszik a babóka kis fejecskéje, a pocija, a kis kezecskéi, a kis lábacskái. Majdnem elsírtam magam a gyönyörűségtől! Annyira irigy vagyok! Olyn jó érzés lehet látni Őt! :lol: :lol: :lol:
Szegény párod! Akkor megint önmegtartóztató életet kell élnie.Bár nem irigylem, mert 9 hónap eaz elég sok idő. De szerintem a babáért képes erre. :lol: :lol: :lol:

Zsuzska
Jó, hogy jelentkeztél! Már kezdtem én is aggódni, hogy mi van veled! :roll: :roll: :roll: Remélem sikerült a vizsga. Bár annyit kellett nélkülöznünk téged, hgoy biztosan sikerült! :roll: :roll: :roll: :roll:

Remélem nem hagytam ki semmit.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: