Új privát üzeneted érkezett!

kiriki: Hát igen, csak fent is maradjon. :(

Nagyon sajnálom a mamádat, remélem hamar rendbejön.
Vendég
 


Juj, de jó! Ovu mára, hő megugrik, és még laptető is!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Köszönöm, remélem tényleg jobban lesz. Anyukámban kell tartani a lelket, ő nagyon ki van most készülve. A laptető hozzon Neked szerencsét! Hajrá kiskatonák!

Most elköszönök, megyek fodrászhoz.

Kép

Kép
kiriki
 
 

 
 

kiriki: :(( Sajnálom. ....
És köszönöm. :)
Szia! Szép napot!
Vendég
 


Picuranyu!
Drukk itt is a hődhöz ++++++++++++++++

Kiriki!
Nagyon sajnálom a mamádat, remélem, hamar rendbe jön. Kitartást nektek :!: :!: :!: [/b]

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


kuzsanna: köszi. :) Gondoltam minden egyes fórumon megosztom örömömet. :D
Vendég
 


Sziasztok lányok.Ma reggel megint teszeltem és megint nega lett:( :cry:
Mensi sehol még és a hőm is még mindig 37.
Akkor most tényleg mi van velem, semmi tünetem sincs.Csak akkor jönne már meg hogy ne éne izgulnom!!!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Hanyadik napon tartasz jucus?
Vendég
 


Sziasztok!

Picuranyu! Hajrá!!!

Kiriki! Mamádnak jobbulást!

Jucus! Azért ne add fel! Szerintem várjál pár napot egy újabb teszttel!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Ma vagyok a 31 napomon!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Hajnalban felkel a megszállott horgász. A felesége így szól hozzá:
- Ne menj, kint esik az eső, viharos a szél!
De a horgász csak összepakol, fogja a botjait, és elindul. Kint ő is >észreveszi milyen rossz az idő, ezért visszamegy. Csöndben levetkőzik, isszabújik az ágyba, és csak annyit mormog:
- Pokoli az idő!
Erre a felesége:
- Tudom drágám, az a hülye férjem meg elment horgászni!

- Képzeld, három év együtt járás után Béla végre beszélt a házasságról.
- Tényleg, és mit mondott?
- Hogy a feleségét Beának hívják és van három gyerekük.

Hatalmas buli után így szól a férj a feleségnek:
- Nagyon berúgtam az éjjel, így nem emlékszem, hogy veled szeretkeztem a kamrában?
- Hány órakor?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


pruci: köszi, remélem ez a sok kis jó jel, jó eredményt is fog hozni. :)

jucus1013: akkor még nem késhetett olyan sokat. Van akinek 1 hetes késés után lett halványan pozitív a teszt.
Vendég
 


Testhez simuló hosszú szoknyában a buszra készül felszállni egy szõke bombázó. De mivel a szoknya nem engedi, hátranyúl, hogy a zippzárt megigazítsa. Újabb próbálkozás de a szoknya nem enged, hátranyúlás,zippzár igazítás. Megint egy lépés felfelé, de a szoknya csak nem enged. A nõ újra hátranyúl, zipzárt igazít, de erre a mögötte levo férfi, megfogja a nõ formás fenekét és feltolja a buszra, mire a nõ felcsattan: -Mit képzel maga disznó, miért fogdos?? Erre a férfi:
- De hölgyem, mivel a sliccemet már teljesen lehúzta, azt hittem ennyit már igazán megengedhetek magamnak.


A szõke titkárnõt elsõ munkanapján elküldik kávét csinálni. Mivel még sosem fõzött kávét, lemegy a közeli presszóba egy termosszal.
- Elnézést, belefér ebbe a termoszba hat csésze kávé?
A pincér méregeti a termoszt egy kicsit, aztán felel:
- Igen, azt hiszem hat csésze pont elfér benne.
- Ó, ez nagyszerû! Akkor kérek kettõt cukorral, egyet cukor nélkül, egyet tejszínnel és két capuccinot.

- Pistike, hozzál a hentestől hurkát. De ne véreset!
A gyerek elképedve:
- Denevéreset???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jucus!
És volt, akinek 8 hét után :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


kiriki a mamám lakását szeretnénk megvenni.de azt mondták,hogy én nem vehetem meg csak a mamám!most beadtunk egy kérvény és várunk,hogy azt mondják megvásárolható a lakás!

jucus várj még kb 1 hetet és ha piri még mindíg nincs csinálj ujjabb tesztet és irány a doki eredménytől függetlenűl! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Cigányasszony hazavisz egy hazugságvizsgálót, ami sípol, ha valaki
hazudik.
A gyerek hazaér az iskolából:
- Hanyast kaptá fiam?
- Ötöst anyám! BIP
- Hármast! BIP
- Jó...egyest.
Anya:
- Bezzeg amikor én iskolába jártam, sose kaptam egyest! BIP
Apa:
- Bezzeg amikor én iskolába jártam... BIP
- Apa, nem jártál iskolába?
- Há ne szemtelenkeggyé fiam, az apád vagyok! BIIIIP

. . . . . . . . . . . .

A kannibálok cigányt sütnek nyárson. Pörgetik, mint az őrült, mire a
törzsfőnök azt mondja nekik :
- Lassabban, mert nem fog átsülni.
Mire a kannibálok :
- Próbáltuk ... de akkor lopkodta a krumplit!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska a hazugságvizsgálós vicc nagyon jó volt!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok: sajna mostmár keveset tudok jönni mert a kert teljesen elfoglal minket és a gyerekeket is viszem uszni meg bejöt a görkori szezon odais viszem öket.

Ne haragudjatok ha véletlen nem válaszolok .

A kerti munkát semmiért nem tudnám elhagyni imádom a virágokat és a veteményeskertet és még füvet vágni is imádok.

Mindenkinek drukkolok és mihamarabb babásodást kivánok.

Legyetek jok puszi mindenkinek :D :P

Kép
v.e.judit
 
 


Judit!
Nektek meg jó szórakozást mindenhez!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


> A városban túlszaporodtak a galambok. Türhetetlenné vált a
nagy szemét és
> hordalék utánnuk.
> A polgármester úgy dontott hogy 1 milliót ad annak aki
kiírtja a
> galambokat
> a városból.
> Jött is egy vállalkozó és így szólt:
> - Én ennyiért elintézem a galambokat de van egy
feltételem, márpedig ,hogy
> senki nem fog kérdezni semmit, ha mégis akkor a dupláját
kérem.
> A polgármester beleegyezett.
> - A vállalkozó kivett egy sárga galambot a táskájából ,
elengedte és az
> összes galamb elrepült utánna az isten tudja hova.
> Ezt látván a polgármester megszólalt:
> - Tudom hogy ez most 1 milliónkba fog kerülni de meg kell
kérdeznem; nincs
> véletlenül a táskájában még egy sárga cigány is??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


kuzsanna: szépen stagnál fent a hőd. :)
Vendég
 


Kiriki: jobbulást kívánok a mamádnak!

Judit: jó szórakozást és kertészkedést neked!

Zsuzska: köszi a vicceket, nekem is a hazugságvizsgálós a kedvencem.

Jucus: szerintem is várj két napot és próbáld meg megint.

Nita: remélem sikerül a lakás, állandóan van valami ami az embert kicsit hátralöki a céljai elérésében.

Picuranyu: gratula a hődhöz!!!! :wink:

Pruci: te hogy vagy?

Nekem fájdogál a hasam meg a derekam, szerintem tuti meg fog jönni holnap. NEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMM AKAROOOOOOOOOOOM!

Kép
németh
 
 


németh: köszi :lol:
Ami téged illeti, még fent van a hőd, szóval semmi sincs veszve. :)
Vendég
 


Picuranyu!
Köszi szépen.... bár ma egy órával korábban kellett kelenm, úgyhogy nem tudom, hogy ma hol lett vol na a vége???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Német!
Piri monnnyyyyyyyyyyyyyon leeeeeeeeeeee :!: :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bizony, moooooooondjoooon leeeeeeeeeee!
Vendég
 


Németh! Megvagyok, csak a hasam fáj, szerintem nekem is meg fog jönni. Csak tudnám h hány napra állítja be magát! Múltkor 36 napra, most meg ma vagyok a 27. napon.

Múltkor kipróbáltam az ingázást, és igen érdekes jött ki: az alapján akár 3as ikrek is lehetnének következőre. Még szerencse h ez csak játék és nem kell nagyon komolyan venni...

Ma úgy kiakasztottak az auchanban! Állandóan jönnek, h váltsa ki az ember azt a hülye hitelkártyájukat. Ma odamentünk megkérdezni h milyen feltételekkel vehetek fel hitelt, közölték, h gyes, gyed kizáró ok. Tök mindegy h van nekem határozatlan idejű munkaviszonyom és 82000-et kapok kézhez, mivel fizetés nélküli szabin vagyok és nem a munkahelyemtől kapom a fizetésem, nem kaphatok. Bezzeg ha lenne 30000 ft a fizum, akkor minden további nélkül megkapnám. A pénztáros is kiakadt, h ez negatív diszkrimináció. Olyan parasztság. vagy csak én fogom fel ennyire hülyén ezt a dolgot?

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Jó reggelt!

pruci: hát ez nagyon gáz. :(

Hőm még fent van. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Teri!
Hát az tök gáz!!!!!!

Picuranyu!
Hajrá!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Remélem kiskatonák bevetésen vannak már. :oops:
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Köszönöm Mindenkinek a jó kívánságokat a Mamim nevében is. Tegnap hála az égnek nem kellett oxigént kapnia, talán sikerül beállítani a pulzusát, s nem fog ingadozni.

A múlt havi mensi előtti barnázás miatt tegnap elmentem nőgyogyihoz. Azt mondta, hogy az több mindentől lehet. Lehet, hogy a sárgatest hormon nem elég magas, s nem tapad meg a babóca, de lehet gyulladástól is. Mondtam neki, hogy iszom a cickafarkot és a palástfüvet. Azt mondta, ő nem akar hülyeséget mondani, annyira nem ért hozzá, de valakinek nem jó, s más hatást vált ki, mint kellene. Megvizsgált, csinált ultrahangot, s azt mondta, hogy sokan örülnének ilyen értékeknek. Azt mondta, hogy ilyen jó értékeknél 3-6 hónapon belül babásnak kell lennem. Levette a kenetet, ha az nem mutat semmit, és ugyanúgy barnázok/vérezgetek, akkor a ciklus végét kicsit megtámogatja gyogyival. Ja és a teákat még ebben a hónapban innom kell, mert lehet, hogy csak később (hónapok múlva) fejti ki hatását. Kíváncsian várom, 3 hét múlva lesz eredmény.

Ha mégsem leszek terhes őszig, akkor kapok egy kis hormonpótlást. Remélem, arra nem kerül sor.

Zsuzska! Nagyon tetszettek a viccek. Én nem nagyon tudok választani, mindegyik szuper volt, olyan jót nevettem.

Teri! Ez felháborító! Nem csoda, hogy kiakadtál.

Németh! Drukk, hogy piri elkerüljön.

Jucus! Lehet ott még babóca!

Judit! Sajnálom, hogy nem lesz időd ránk, de jó kertészkedést és szórakozást! Amint tudsz, gyere.

Nita! Remélem, hogy összejön a lakás, s nem kell sokat idegeskedned. Jelentkezz ám, hogy mi volt a dokinál!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Jó reggelt!

Most beszéltem a bankkal, h ez mégis milyen dolog, és mi volt a válasz??? A gyed nem számít jövedelemnek, m nem a munkahelyemtől kapom, hanem az államtól és ha úgy gondolom h nem fizetek tovább, akkor nem tudják levonni sehonnan a pénzt. Hiába mondtam, h a bankszámlámon az van h a munkahelyemtől kapom és nem akarok meglógni, meg jóval több van a számlán mint amennyit fel akarok venni, és legalább becsületesen bevallom h gyeden vagyok, m a munkáltatóm úgyois azt írja h alkalmazott vagyok, jól lerázott. Ekkora tapló társaságot!!! Gondolkodom h ezt egy újságba beírom. De csak próbáljanak meg még egyszer megkeresni a "hiper-szuper" ajánlataikkal!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci ez nem semmi nekem egy ismerősömnek meg elég volt a gyes ahoz hogy 4-5 millát felvegyen egy lakásra és még adóstárs meg kezes sem kellett neki :) nem értem miért nem kereset a gyes meg a gyed hiszen munkabérként van az átutaláson :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Jelentem még élek, de csak olvasó üzemódban működöm. Nagyon fáradt vagyok, de jövő héten szabin leszek!

Mindenkinek drukkolok!

Kép
anda81
 
 


sziasztok lányok csak most tudtam bejöni egész nap kint voltunk.

Picur: nagyon szemetek a bankok amit a tv reklámoz egy nagykamu mi másfél évig jártuk a bankokat mire sikerült a kölcsön és énis gyed-en voltam.

Kép
v.e.judit
 
 


Hello Lányok!Ma meg jött a nevárt mensi ugyhogy készülök az átjárhatóságira!
Csak tudnám miért késett most is 3 napot meg a múlt hónapban is???!!!Nah mindegy!Addig küzdök még nem lesz eredménye!!!! :cry:

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Jó reggelt!

jucus: sajnálom, hogy megjött és szorítok, hogy minél hamarabb sikerüljön.
Vendég
 


Jucus: nagyon sajnálom hogy mégsem jöt ösze de kivánom hogy az átjárhatoság után mihamarabb sikerüljön nem lesz kelemes beavatkozás de remélem mihamarab átesel rajta.

Kép
v.e.judit
 
 


Jucus sajnálom én is de azt mondják hogy ha nincs nagy baj az átjárhatóságin akkor ez után 3-6 hónap múlva babás lehetsz :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok.mizu veletek?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Jucus!
Sajnálom, hogy megjött!!!
Anyumnak is volt átjárhatóságija és következő hónapban teherbe is esett az öcsikémmel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Szóval ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nita!
Hogy vagy? Tudom, a kérdés hülye :roll: :shock: De mégis?

Teri!
Ezt a baromságot :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Jucus:
Átesel az átjárhatóságin és hipp-hopp jön a baba! Én is ebben reménykedem, mert nekem a múlt hónapban volt! Valóban nem egy kellemes beavatkozás, de a dokim is azt mondta, hogy megérte, mert ugyan nem talált semmit hála Istennek, de ha mégis lett volna egy pici gyulladás, akkor azt megoldotta a jódos kontrasztanyag. Azt mondta, hogy 3-6 hónapon belül nagy eséllyel indulunk a babáért! :D

Kép
anda81
 
 


zsuzska lelkileg mondhatom a padlón vagyok!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:
fizikailag jobban vagyok mint gondoltam! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mára elteszem magam,jóklegyetek,puszi,jóéjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt!

nitacska: sajnálom, de hidd el, sikerülni fog.
Vendég
 


Nitácska! Nagyon sajnálom ami történt, de legközelebb tuti minden rendben lesz!!! Csak pozitívan!!!!!!

Jucus! Na majd a következő hónapban!!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Ide is kukk lefekvés előtt. :)

Lenne egy kérdésem:
a mai nap folyamán vettem észre, hogy néha apró szurkálásokat érzek a köldököm körül. ... Ilyet még eddig nem éreztem, vagy csak figyelmen kívül hagytam. Szerintetek ez miért van? Valakinek volt már ilyen?
Vendég
 


Anda! Akkor pihizz a jövő héten. Rád fér. Azért közben-közben nézz be hozzánk.

Jucus! Sajnálom pirit. Átjárhatósági után viszont szabad lesz az út a kiskatonáknak. Aztán jön a babóca is.

Zsuzska! Nemsokára mész vérvételre. A prolaktint nézik?

Nita! Itt is veled érzek. Tudod, mi itt vagyunk.

Picuranyu! Sajna, én még nem éreztem ilyet.

Lányok! Hogy telt a hétvégétek? Nekem elég bulizósra sikeredett. Szombat-vasárnap évfolyam tali, ma pedig halászleves kertiparti. Szuper volt, csak épp pihenni nem tudtam. De nem baj majd holnap, szabin leszek.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Nálunk tegnap volt a keresztelő. Jó volt, olyan megható volt... Petra jól tűrte, pedig azt hittem h ordítani fog.
Anyósék persze hozták a formájukat... Húsvétkor megkértem, h ne vegyenek a gyereknek triciklit, m teljesen felesleges, erre a keresztelőre csak azértis azt kapott, és nem értik h mi a bajom vele. Nem baj, majd Petra 10 éves korában ha megkérdezi mit kapott, a válasz: a nagyanyádéktól egy triciklit. Szép emlék lesz neki... Na mindegy. Pont keresztelőre való ajándék... Csak annyira bosszant, h meg se kérdez, és miután megkérem h azt ne, beállítanak egy olyannal... Biztos bennem van a hiba.

Picuranyu: én sem tudom h mi lehet. Nekem még nem volt ilyenem

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok! :)

Produkálom itt az egyéni tüneteket. :)
Amúgy szerintem valami emésztési probléma lehetett. ...
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: