Új privát üzeneted érkezett!

délután is mérsz? Én csak reggel.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


én még sosem bújtam éjfél elött ágyba. Na jó ez így túlzás, de 7 napból 6 nap biztosan nem.
Akkor nem is jó a reggeli mérésem?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


De jó,ha eleget alszol!

Hát néha szoktam napközben mérni,de mondom csak azért mert akkor tudom viszonyítani!Ha napközben is magasan van,37 felett akkor pár tizeddel alatta lesz a reggeli hőm!

annus11
 
 

 
 

Hát én ellőttem egy tesztet!
Biztos voltam benn, hogy negatív lesz, de megpróbáltam :cry:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Nem volt még korai az a teszt?Ha nem jön meg akkor 2 nap múlva is csinálj egyet!

annus11
 
 


Nekem az akció 3. napjától szar a közérzetem, hányingerem van, érzem, hogy van bent valaki. Ez mindegyik gyerekemnél így volt, a doki csak pillázik ezen. Most nincs ilyen :cry:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Aha,értem...hát én már nem adok ilyen jelekre....nekem meg most nincs hányinger,pedig az elmúlt 2 ciklusban volt!!!Elég sokszor.Szóval nekem vagy megszokta a szervezetem a clostyt vagy nem tudom...
De mivel minden terhesség má...így lehet a következőnél te is mást érzel majd,sose tudhatod!!!

annus11
 
 


encike?????????

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Encike borzolja az idegeinket!!!!Szörnyűűűű!Öregedtem 10 évet reggel óta 8)

annus11
 
 


Na megyek az ikeába,csáó!

annus11
 
 


Sziasztok!

Én is ide értem.... az én hőm még lent béka popsija alatt :shock: :shock: :shock:

Annus:
Nálunk voltak tegnap rendesen olvasók szerencsére.... nem nagyon hagytak levelezni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Énmegyek most terigetni. Ma itthon vagyok, szabadnaposan, majd holnap megyek dódozni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jó vásárlást neked :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Huncutka:
Szép a görbéd.... kitartást, majd csak elkezd felfelé menni a kis gonosz :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Encike ma még sehol nem jelentkezett be, pedig én is tűkön ülök, hogy mi van :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok csak gyorsan megfőztem, mert ha ide leülök tuti nem lett volna ebéd. Szoval megcsináltam, menszi sehol, de baba se, mert tök nega lett. A hőm viszont ismét 36,7. Nemhogy lefele menne, még felfelé huz. Komolyan mondom nem értem mi van velem. Akkor, ha nem áll be nem igen jön össze egyhamar ez a baba.
De előttem az élet!!!!
encike 2
 
 


Encike!
Az jó jel, ha felfelé megy még a hőd....
Lehet, hogy pár nap és +at tesztelsz még a végén :wink: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hova lett a gorbéd, Encike?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Azt hittem "uj életet" kezdek és csinálni akartam ujat. Igy olyan puci nem?
Hát teljesen felborult ez a szervezet. Pé mikor volt, nem tudni. Hő felfele megy, minthogy lefele jönne. Szoval majd lesz vhogy.
Mindjárt csinálok másik vonalzot.
encike 2
 
 


Okeska :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Már várom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csináltam, de az is eltünt!!!!
encike 2
 
 


De már itt van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Látod Encike én mondtam, hogy 15-16 volt a peteérés a repit be is tette neked 17-re.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Szia Huncutka!!

Neked nem mostanság kéne megjönnie?????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Enci!
Érdekes h a ciklus.hu betette a vonalat,a ferty meg nem....bár lehet beteszi majd az is,valószínű h szaggatottal.De a lényeg h jelezze hogy van!Mondjuk jó hosszú ciklus,de ettől még lehet belőle baba!

Na megjöttem az ieából,szerencsére nem költöttem sokat! :wink:

annus11
 
 


Annus!

Melyikben voltatok és mi szépeket vettetek :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!
Igen, holnap van pirinap és szerintem meg is jön.
Bár az problémás, mert a pé-től 14 napnak kellene lenni. :cry:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Hát akkor ide is.Csak csipkefüggönyt vettem meg egy darab anyagot abrosznak!
Huncutka!
Azt üzenem a pirinek h még várjon!!!!!!

annus11
 
 


Huncutka!
Én is drukkolok, hogy piri várjon még...
Nálamis az a baj, hogy pé után 9-11 nappal meg szokott jönni.....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na akkor megy a drukk!!!!H a piri késsen!!!!Legjobb ha meg se jön!

annus11
 
 


Halihóóóóó!!!!
Merre vagytok????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Itt vagyok!
Annyi dolgom volt :cry:
Igazatok van, a piri mongyóóóó le.
De legalább csiga tempóban 4-5 nap múlva jöjjön.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka!
Én drukkolok.... bár nem úgy néz ki a hőd alapján, mint aki meg akarna jönni :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Annus!
Te meg szépen megindultál felfelé :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Milyen volt tegnap este a közös ülés?????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Hát nekem zuhan lefelé a hőm:( :cry:
Sajna még a végén tényleg sárgatest elégtelenségem van :cry:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Na az é hőm se semmi!
Betszem a ciklus.hu t is,azon kicsit másabb a kép mint a fertyn,mert itt még nincs vonal.
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/d ... 13600_.png

Ma reggel én alig bírtam felkelni...olyna fárdat vagyok!!!Pedig tegnap nem csináltam semmi olyat amiben így elfáradhattam volna!Na mindegy....még tej sincs itthon ,öcsém lement és hoz nekem mert anélkül nem vagyok magamnál!!!!

Végül tegnap elmaradt a találkám a közösképviselővel :evil:

annus11
 
 


Hát Huncutka...lehet érdemes lenne utánajárni ennek a sárgatestelégtelenségnek....ebből később baj lehet!

Na én megállapítottam h a 12. és 15. nap után is fenn van a hőm....az ingadozások remélem a beágyazódás miatt van :wink: Fő az optimizmus :lol:
Na megyek a kávémért!!
Kép

annus11
 
 


Bakker, Huncutka!
Mér nem tud a mi hőnk normális lenni???????

Annus!
Én is hulla vagyok.... mingyá vissza is fekszem :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szerencsére az enyém hőm elindult szép lassan felfelé és kezd tojis lenni.... remélem, hogy az jó :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nálam meg krémes a nyálka...tegnap este meg szurkált,meg ma reggel is.Eddig semmi szurka nem volt...szóval nem tudom eldönteni h megvolt e a pé....
És ma a kávé se esik jól,biztos vmifront van :evil:

Zsu!
A tojli teljesen jó!!!

annus11
 
 


Sziasztok!
Hát számomra érthetetlen ez a hő!!! Ma reggel 37. Menszi sehol, ilyenkor ha jönne mindig lejjebb kell lennie, igaz?
Teszt nega. Ha nincs jövö hétig változás megyek dokihoz, mert ez nem állapot!!!
encike 2
 
 


Encike!
Én a babára szavazok :wink: :wink:
De tényleg menj el dokihoz, az a biztos :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Csajok, engem apácska elcsábított.... vagy én őt :?: :?: :?: :roll: :oops: :oops: :oops: :oops: 8) 8) 8) 8)
Nem mondom, hogy nagyon kellemes volt.... mondhatni kellemetlen.... biztos, hogy jön PÉ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Huncutka!

Pént ment utalással..... remélem, ma megérkeznek a tesztecskék.... kíváncsi vagyok, hogy mit mutat :shock: :shock:
Remélem, jól utaltam :roll: :oops: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Enci!
Írd már be a görbékhez a mai napi hőt,hátha mond vmi okosat a ferty!!!

annus11
 
 


Zsu!
Már volt fizú?
Mondtam, hogy majd akkor ráérsz küldeni.
Szerintem mindenképpen kapjátok el apákat, mert nálatok most lehet, vagy most jön a Pé!!! :wink:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Oké, Annus máris beirom.
encike 2
 
 


Van már fizu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: És 5000-rel többet kaptam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gyorsan át is utaltam..... remélem, estére már megjönnek a tesztek és végre tesztelhetek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Volt ma is entyem-bentyem :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Encike!
Azért érdekes, hogy a ciklus betette a PÉ-t, a Ferty meg nem :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Igen, de a ferti miért nem tesz be?
encike 2
 
 


Azt én sem tudom megmondani :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na nálam a piri nem mondott le! :cry:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Fulladjon meg piri :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Mondhatnám: dögöljön meg!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csak helyeselni tudok !:cry: :lol:
De akkor itt nálam ez most gond. :cry:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Hát nagyon úgy néz ki, hogy neked is orvot kellene látogatnod, hogy adjon valami támogatást PÉ után :roll: :shock:
Nekem viszont lent van folyamatosan a hőm :shock: :shock:
És nem műkszik tegnap óta ferty-m.... be sem tudok lépni az oldalra. Nektek sikerül?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Huncutka, sajnálom a pirit. Sajnos nagyon rövid volt a luteális szak :(.

Szerintem próbálj meg legalább 1-2 ciklust málnalevél+palástfű teával, remélhetőleg a málna előrébb hozza pé-t, a palástfű meg segít a luteális hosszának nyújtásában. Leginkább remélem hogy baba költözik a pocidba! :)
Viszont ha nem változik a luteális szakasz hossza, én elmennék orvoshoz a helyedben....

Szép hétvégét nektek, mi elmegyünk pihenni a Balatonhoz :).

zsu111
 
 


Valamit tényleg lépnem kell, a teákat mindenképpen kipróbálom, de dokihoz is el kellene mennem :cry:
Nekem mükszik!

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?