Új privát üzeneted érkezett!

monic80 írta:Gioia,

én is azért vagyok állami cégnél mert sokkal nyugisabb mint a magáncégek.


aztán látod a végén kiderül hogy mégsem :) Az én esetemben legalábbis. Ugyanakkor bizonyára mindenhol van stressz, csak ilyen mammutlassú szocireci vállalatnál másjellegű mint egy pörgős magáncégnél.
Vendég
 


Gioia,

sajnos a hülye kollégák ugyanúgy ott vannak a magán és állami cégeknél is. :evil: De maga a munka az államinál nyugodtabb szerintem :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Véleményem szerint sehol sem lehet igazán nyugis!
Eddig én is csak csöbörből vödörbe kerültem mindig! :?

dita75
 
 

 
 

Sziasztok!

Hű, itt is van élet, látom! :D

Jucus: Örülök, hogy túl vagy rajta, nekem is szörnyű volt, de nekem is szükséges volt és remélem, te is babás leszel már az első ciklusok valamelyikében!

Puszi mindenkinek! Sajnos rendszeresen olvasni nem tudlak titeket, de azért figyelek! :wink:
jaimee1
 
 


Jaimme
Élet van, egyelőre új élet nincs, de azon dolgozik mindenki! :wink:

Kép

dita75
 
 


Hát jó lenne egy baba...
Nekem úgy néz ki, hogy meg fog jönni, mert már erőteljesen barnázok. Csak érdekes, hogy a 22. napon vagyok, és semmi mensi tünetem nincsen. Még cici fájás sem ami a mensi előtt 1 héttel szokott kezdődni nálam. Szerintem a pihenő hónap miatt összekeveredtek a hormonjaim :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Helló csajok!

Előkerültem :oops:
Csak az elmúlt 3 napban hosszú napos voltam és nem volt időm a gép elé ülni!

Annyit írtatok hogy nem győzöm vissza olvasni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

NÁlam tegnap este beköszönt piri :cry:

De ahhoz képes thogy hétfőn hogy kiborított a dolog most nincs semmi bajom!

Bizti azért mert felkészültem rá :?
A férje mviszont annál inkább kiakadt!
Ő is azt hitte hogy most végre sikerült! azt mondta hogy úgy érezte!
HÁt ez van!

De a horoszkópom azt írta hogy ebben a hónapban ha párkapcsolatban élek terhességgel kell számolnom!

Hát úgy legyen!

Kép
pamilla
 
 


Monic!

Édi nagyon az új vonalzód! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Asszem én is lecserélem már túl régen ugyan az!


Dita,Gioia!

Veletek mizu?
Bocsi tudom hogy folyamartoisan írtatok de annyi az infó hogy nem bírom megjegyezni! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
pamilla
 
 


Valaki babásodjon már!

Végre lenne valami extra jó hír!!!

És akkor tuti a többiek is követnék!
A láncreakció beindulna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Niki

Kép
pamilla
 
 


Niki,

próbálnék én babásodni de sehogy sem akar sikerülni. :cry: Mostmár csak Dita maradt az utolsó reményünk.

Úgyhogy hajrá Dita babásodj!!!!!!!!!!!!!!!!!!44

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Helló Csajok!
Pam: összhangban, nekem is tegnap jött meg, ezért a piros boxos csaj a vonalzon :evil:

Én a mhelyemen szívtam ma, de immár lehiggadtam, babáztam hugi édes királylányával du. és a férjemmel:-)

Dita: édes ez a kép és a felirat nagyon!!! Süt a nap, holnap utazunk egy kicsit szüleimhez lazulni.
Szval élet van és újra indul a visszaszámlálás 8)
Monic kedves, kitartás, hisz Neked már van időpontod!!!! 6 nap és előrébb tartasz mindennel!
Vendég
 


Gioia: nekem azt mondta a dokim hogyha ebben a hónapban sem lesz baba az lelkileg van!Azt mondta ha haza jöttem beszéljem meg magamal a dolgokat és NEM SZABAD RÁ GONDOLNI!!!!!!!!Azt mondta hogy én is és a párom is makk egészségesek vagyunk és semmi a kadája a babának!!!Mondjuk nekem picikét elvolt zárodva de a hsg segitett!Reméljük sikerrel járunk!De nem szabad rá gondolni tényleg!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Jucus! Nagyon drukkolok!!!
És ha sikerül ezt a gondolatot magadban elültetni, sztem többen vagyunk, akik szívesen meghallgatnánk, olvasnánk hogy sikerült.
Egy kis módszertan sosem árt, hogy elterelhetők legyenek a gondolataink. És komolyan így látatlanban és ismeretlenül tök büszke vagyok Rád, hogy Te már megcsináltattad ezt a vizsgálatot és persze a többiekre is akik már itt túlvannak rajta. Nyár végén sztem én is nekivágok, hacsak addig nem történik vmi, azaz vki:-)
Vendég
 


Gioia
Akkor készülsz a tornára? Lenyugodtál délutánra? a hp eltakarodott?

Nekem továbbra is mintha lepkék szálldosnának a pocakomban.
Ma három szerencsehozó pókkal találkoztam, az egyik konkrétan az ágyikómban szuszókált! :shock:
Na majd meglátjuk, szerencsét hoztak-e mindenesetre nem csaptam le egyiket sem már csak babonából sem! :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Gioia!

Már csak az kell hogy egyszerre jöjjön a baba :lol: :lol: :lol:

Neked időre jött?

Nekem 1 nappal korábban :cry:


Dita!

10000000000000000000000000000000000000000000000000000
drukk neked!

Benned van minden reményünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


nekem is egy nappal korábban jött meg:-)

Dita: igen, higgadtam:-) a hp még estefelé hívott, de nem reagáltam. nincs olyan ami ne érne rá hétfőig. aztán hívott a kollégám, hogy őt megtalálta...szegény. Minden nap mefogadom, hogy nem hergelem magam, de Kos-létem nem bírja az igazságtalanságot és ennek sajnos erővel kitörve hangot is ad :twisted: hát ez van.
Olyan érdekes volt a mensi előtti estém. Mielőtt megjön én mindig elég nyűgös vagyok, világfájdalom világbéke helyett meg ilyenek. És most lefeküdtem az ágyamba és vmi hihetetlen boldogságérzés töltött el. Nem tudtam semmihez kötni, csak áramlott bennem. Különösebb oka nem volt. Tudtam hogy meg fog jönni, tehát a babakérdést nem misztifikáltam túl.
Vendég
 


Gioia
Lehet, hogy neked is pszihomókusra lenne szükséged?
Bocsi, nem arra gondolok, hogy hülye lennél vagy ilyesmi!
Megvettem a nők lapját két hónapja a meddőségről volt benne szó, és főleg a pszihés részéről. Érdekes volt. Olvastad esetleg?
Gondoltam már én is hogy elmegyek egy ilyen mókushoz, mert lehet, hogy a félelem, hgoy egyedül maradok a gyerekkel akadályozza meg a babásodást, vagy az, hogy 7 évvel ezelőtt megöltem a babámat, és mai napig nem tudtam ezt feldolgozni! :?
Sajnos a legtöbb esetben nem találnak okot a meddőségre. Ha nincs szervi baj akkor tényleg csak pszihés okokra tudok gondolni.

dita75
 
 


Lehet, de nem megyek ilyen dokihoz. Van nekem egy házimókusom, aki lelkész (a férjem:-) ), úgyhogy ő egész jól leápo lelkileg (is) :D

Cikket nem olvastam sajna és nem is zárom ki hogy jó dolog lehet. Egy bnőm az asztrologusával rázta helyre magát , 1 éven belül babás lett, van 2 bnőm, aki böjttáborokba járnak (a Kaáli mellett), egyelőre sikertelenül. Van aki kineziológust vagy akupunktúrát javasol. Lényeg sztem, hogy mindenki megtalálja azt a "módszert" ami bejön és kibillenti a problémáiból.
Vendég
 


Gioia
Igazad van, de akkor egy csomó mindent ki kell próbálni, hogy valami bejöjjön, nem? Én ha a pénztárcám engedné minden hónapban valami mással próbálkoznék. Nekem így is elviszi az egész fizumat a gyógyszerek a doki.
Ha nem lenne a párom fizetése akkor már éhen haltunk volna.
Ha még ennél is többet kéne áldozni a babaprojektre akkor szerintem elkezdhetnék eladni a fejünk fölül a házat! :roll:

dita75
 
 


Elteszem magam holnapra!
Pápá!

dita75
 
 


ELhiszem, hogy ez a sok kiadás őrület. Én még csak néhány vizsgálaton voltam és már azok költségétől égnek állt a hajam. Ugyanakkor nyilván normális, hogy mindent kiprobalnánk ha tudnánk hogy az sikeres. Az az igazság hogy én sem tudom hogy lehet "kiválasztani" a helyes módot. Én most a legköltséghatékonyabbra törexem. A hitemet erősítem. Hisz ha belegondolok minden alternatív módszernek ez az alapja. Mint a placebo-hatás. Ha elhitetik az emberrel, hogy bevesz egy bogyót és attól meggyógyul, hiába egy egyszerű vitaminról van szó, az amit beleképzelünk egyszerűen csodákra képes .
Micsoda rejtélyes területre tévedtünk 8) Pusszantás és jóéjt!
Vendég
 


Gioia
Én egyébként ennyi év kudarc után is + tudok lenni és vidám, pedig amikor megjön néha a falba tudnám verni a fejem, és baromi csalódott vagyok, de szerencsére hamar elmúlik, és újult erővel és bizakodva indulok neki a következő hónapnak!
Amúgy mindenben hiszek, amit eddig a lányoktól hallottam és a pénztárcám megendgedi azt kipróbálom. Egy évvel ezelőtt a clostiban is totál bíztam hogy ez hozza meg a szerencsét, letettem az asztalra apa elé egyik este és mondtam neki, hogy elvileg ebben van a babánk, és ha szeretné beveszem, ha nem akkor dobja ki a szemétbe. Másnap is ott volt az asztalon, úgyhogy bevettem reggel.
Természetesen nem lett baba, de a ciklusomat beállította. Előtt hittem a lapar meghozza a várvavárt babát, most a gynevacban hiszek, és az inszemben, majd meglátjuk, hogy mit sikerül összehozni. Ezt utálom a legjobban, hogy ismeretlen eredetű meddőség, mert ha tudnám, hogy mi bajom van azt kezeltetném de így csak a sötétben tapogatózom!

dita75
 
 


Dita: hogy Neked milyen igazad van! Másként nem is lehet ép ésszel kibírni szerintem sem. A humor és a vidámság kötelező :D
Anyukámmal beszélgettem nagyon jót hétvégén és tök jól el tudtam neki mondani, hogy milyen érzések dúlnak bennem, mik történnek velem, amik befrusztrálnak olykor ebben az egész gyermek-kérdésben. És hát imádom az anyámat, mert általában mindenen aggódik, sokmindennek csak a negatív oldalát látja, ám abban a pillanatban ha megérzi a gyengeségem nagyon odarakja magát és nála jobban talán senki nem tud megnyugtatni.
Vendég
 


Gioia
Én is mindig anyumat hívom ha vígaszra, vagy tanácsra van szükségem.
Mióta együtt vagyok a párommal mindenben ő az első, mert ha történik valami akár jó akár rossz először vele osztom meg, de anyu tud igazán megérteni engem és jótanácsot adni. NAgyon várja már az uncsit pedig már van neki bőven.
De a kislyánykájától is szeretne már egyet, és szeretné hogy boldog legyek.
Baba nélkül pedig tudom hogy nem lehetek igazán boldog.

dita75
 
 


igen, azt hiszem ezzel én is így vagyok, bár azért koromnál fogva olykor még motoz bennem egyfajta önzőség, hogy jó így is nekem ahogy van :oops: /ez a hátránya ha vki nem 20 évesen szül kicsit még agyatlanul, mert ilyenkor már jár az agy rendesen:-) )
én anyuval pl. nem is akartem erről a témáról beszélni, hogy ne aggódjon ne sajnálkozzon, de mindig meglep a reakciója, amikor a nagy magyar erős anya kitör belőle :) és ez nagyon jólesik.
Vendég
 


Gioia
Én nem tudnám elfogadni, hogy ne legyen babám, ha semmi sem sikerül örökbefogadok, mert én érzem, hogy anyának születtem, és ezt ha törik ha szakad meg fogom valósítani.

Jó éjt, mi most nézzük az IHM-et a TV2-n, és közben egy lavór epret majszolunk!
Holnap találkozunk, sőt szerdán személyesen! :wink:

dita75
 
 


Lemondani én sem fogok róla, az örökbefogadás nálunk akkor is "játszik", ha születik saját gyermekünk.
Jóéjt, jó majszolást:-)
Vendég
 


Gioia
Jól értettem akkor is örökbefogadtok, ha lesz saját gyerek?
De jó!!!!!!!!!!!!

dita75
 
 


Igen, jól értetted. Mindenképp szeretnénk segíteni egy-két gyerkőcnek. Örökbefogadni akkor lehet, ha min. félévig nem látogatta meg a szülő, ugyanakkor nevelni, támogatni lehet - tehát csak papíron szórakozik a hatóság.
Csak költözzünk már össze végre, mert addig nincs értelme, mert nem felelünk meg semmilyen követelménynek :)
Vendég
 


Sziasztok

Emlékszetek még rám :D :?:
Nekem február-26án volt a hsg-m ahol minden rendben volt. Dokim nagyon bíztatott, hogy a hsg után tuti lesz a siker!! :roll: :roll:
De hát nem így történt :cry: :cry: Már lassan junius és még nincsen kistesó :evil: :evil: Én naivan elhittem minden egyes szavát. Letelt a 6 clostis hónapom ez a hónap már spontán hónap, de nem fűzök már hozzá sok reményt. Annyiszor bíztam, reméltem, hogy kétcsíkosat tesztelek, de nem lassan már 1-éve támogatom szorgalmasan a tesztgyártókat, és mindig negativat teszteltem. Nekem csak az lh-teszten sikerül pozit tesztelnem :lol: :lol:

Nem tudom neketek honnan van ennyi pozitiv energiátok, nekem már nincs!! Dokimmal abban maradtunk, hogy szeptemberben menjek vissza és ad egy beutalót egy általam választott meddőségibe :shock:
Nem tudom hogy lesz, bocsi hogy rátok zúditottam a gondokat, de úgy gondolom akik egy célért küzdenek azok sokkal jobban megértik a másikat, és támogatni is tudják.

Kép

Kép
edinka
 
 


Szia Edinka!!
Panaszkodj csak, ezér vagyunk. :wink:
Én is egész rutinos "ma megint megjött" nyavalygós vagyok 8) /na persze sajnos/
Nekem az a nagyon furcsa, hogyha már van egy babód - gyönyörű! - nincs gond a szervezetedben, akkor mi lehet a problem? Apát vizsgálták már? Mert ő is összeszedhetett bárhol vmi bacit, ami ott is kifejti hatását és esetleg lassultak a kiskatonák mozgásai. Hm?
Vendég
 


Drága Edinka!
Nem szabad a hitedet veszteni! Ne keseredj el. Ahogy látom már van egy tündérkéd, így te már előnyben vagy!
Ne légy szomorú, mert a kis Vikibébid megérzi rajtad.
Majd jön az a kistesó, csak kicsit nehezebben mint másoknak. Ha leírnám neked, hogy én mi mindenen keresztül mentem már a baba érdekében, és mégis vidám vagyok, és bizakodó. Sőt vannak olyan topictársaim, akik végigcsinálták az inszemeket és még a lombik sem sikerült, de ennek ellenére újult erővel vágnak bele a következő kezelésekbe. Gyere hozzánk gyakran, majd mi lelket öntünk beléd, és persze hogy megértünk, hisz mi mind egy cipőben járunk!

Kép

dita75
 
 


Edinka!
Nem tudom eddig milyen vizsgálatokon estetek át?
A hsg csak a kezdet! Az én dokim is csodát várt tőle, de nálunk is más lehet a baj, eddig még nem jöttek rá, hogy mi, de szerintem a méhnyakom kinyírja a kiskatonákat. Viszont erre az inszemináció megoldást jelent, úgyhogy júliusban végre megcsinálják, ha a párom bacimentes lesz!

dita75
 
 


Dita: arra hogy jönnek rá, ha nyíródnak a kiskatonák?
Vendég
 


Gioia!
Van erre egy vizsgálat! A vizsgálat előtt pár órával együtt kell lenni, nem szabad mosakodni, úgy kell menni a vizsgálatra, és akkor a méhnyh-ról vesznek mintát, ha nem élnek a kiskatonák, vagy csak kevés akkor az gáz, de erre az inszem jó, mert ott a "gyilkos zónát" kikerülve katéteren vezetik fel a kiskatonákat, úgyhogy tuti a siker, ha más gond nincs.
A bacis spermánál ez a veszély fennáll, mivel a szervezeted alapjáraton küzd a kórokozók ellen, és nem biztos, hogy ki tudja szűrni melyik a sperma melyik a baci, így úgy határoz a fene se dolgozik kinyírom mindet az a biztos! :roll:

dita75
 
 


Edinka jól eltűnt! :shock:

dita75
 
 


Aktus után pár órával? :?: Fürdés nélkül....Jahhj. ez elég gáz :?
Ugyhogy remélem ha apa vizsgálata jó lett akkor nincs ilyen.
Vendég
 


Attól még bőven lehet, hogy apjuk vizsgálata jó!
A te méhed legyilkolja a nagyszerű katonákat is, ha ő azt ellenségnek gondolja!

A másik topicban két lánynak is van ilyen gondja, az egyik már babás! a férjének nagyszerű eredményei voltak, de ezena vizsgálaton kiderült, hogy a csodálatos katonákból egyetlen szem sem maradt, nem jutottak át azon a gyilkos zónán!
A 4. inszem sikerült nekik!

dita75
 
 


Jaj mennyi minden lehet...Ez kicsit hervasztó...
Nektek volt már ilyen vizsgálat?
(vhogy el sem tudnám egyelőre képzelni, hogy "úgy" elmenjek dokihoz...Nagyon furcsa lehet...Bár nyilván ez nem a ciki vagy nemciki kérdéskör. )
Vendég
 


Egyébként ha kisgyilkos a méhnyálka, akkor mit tudnak tenni? Begyógyszerezik apát? Vagy engem?
Vendég
 


Gioia
Nem vizsgáltattam ezt ki mert az inszem segít ezen, akkor minek ilyen kicsit guszti dologba belemenni, ráadásul nekem nincs jogsim, 30 km-t utazgassak ÚGY?????!!!!! Max. ha apa elvinne tütüvel belemennék.
Egy egészséges házaspárnál is egy csomó akadálya van a teherbeesésnek, a másik topicban bemásoltak egy cikket, majdnem elájultam milyen kevés az esélye annak a szegény petesejtnek! :roll:

dita75
 
 


És immár ki is derülhet, hogy csak az a baj, hogy türelmetlenek vagyunk 8)
Vendég
 


Gioia
Ha tudnám mi lenne a baj!!!!!
Lehet, hogy sokat idegesítem magam, és az is közrejátszik, de valami szervi bajomnak is kell lennie, mert csak idén van normális ciklusom azelőtt sosem tudtam, hogy mikor jön meg, össze-vissza!
Hónapokig kimaradt. Úgy érzem jó úton haladok, és már nem sok választ el a babásodástól, de néhány napot is iszonyú várakozni. A pé utáni két hét egy gyötrelem, ólomlábakon mennek az órák, sosem jön el a teszt napja, erre fel mire tesztelnék addigra be is köszönt rendszerint a pirianyó! Hát most ez van!

dita75
 
 


Sziasztok lányok!Esetleg valakit nem érdekel vadászgörény??
Mert 2 hónapja fialt a miénk és elszeretnénk adni!!Akit érdekelne az szóljon és küldök képet is! :)

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Helló LÁnyok!


Halljátok én még nem is hallottam ilyenről!!!! :shock:
Gyilkos zóna????

Már megint okosabb lettem :lol:

Én is nemsokára megyek a dokimhoz uh-ra és akkor meginterjúvolom hogy mikor lehet már inszemim!

Van erre vmi szabály szerintetek? Mármint meg van határozva az hogy hányszor kell simán closty-val próbálkozni?

Én már nagyon nem bírom türelemmel!!!
Hátha sikerül elérnem a dolgot!

Ja és képzeljétek most derült ki hogy van 1 ismerősöm akinek az apukája benne van a lombikprogrammban!
Lehet hogy ez ta protekciót is igénybe veszzük. Semmi nem ért!

Kép
pamilla
 
 


Most a héten mentek tornázni ügyi?

Húúú kíváncsi leszek hogy mit fogtok róla mondani!

Pláne ha bejön és tényleg bebabásodtok :lol: :lol: :lol: :lol:
Ezt kívánom nektek a jövőre nézve!

Torna aztán baba!

Egyből én is elmegyek tornázni!!! :lol: :lol: :lol:

Niki

Kép
pamilla
 
 


Edinka,

fel a fejjel, ne keseredj el, nagyon fontos a pozitív hozzáállás!

Gioia,

minden elismerésem a tiéd, hogy mindenképp fogadtok gyereket örökbe. Én tartok az örökbe fogadástól...
Ha nem lehet gyerekünk, akkor a férjem lánya is elég, őt is nevelgethem.

Niki,

az inszemet a dokid fogja javasolni, Nekünk másfél év próbálkozás után javasolták, akkor már elég sok clostis hónapom volt.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Tornára úgy néz ki mégsem tudok menni. Mind lelkileg, mind anyagilag kissé padlóra kerültem...

Örökbefogadás: nem tudtam volna elképzelni úgy 2 hónappal ezelőttig, pedig a férjem már előtte is mondta. És mondhatni egy bagatel reklám miatt 180 fokos fordulatot vett bennem...Még én is meg vagyok lepődve magam előtt:-). Van az a reklám- közhasznú hirdetmény, amit különféle szervezetek csinálnak adó egy %áért. És ott az SOS gyermekfalu kisfilmje hatolt a szívemig (nem beteg, nem éhezik, épp "csak" szülei nincsenek). Tudjátok van az úgy hogy elér az emberhez egy mondat - mindegy milyen szövegkörnyezetben, helyzetben, kitől- és megváltozik az élete. Vmi ilyesmit éreztem és azóta már én is férjemmel együtt dédelgetem a gondolatot. (már amikor lehetőségünk van bármit is együtt dédelgetni ebben a távházasságban...) kicsit negatív vagyok...bocs
Vendég
 


Gioia,

szegénykém. Sajnálom, hogy magad alatt vagy. A távházasság nagyon emberpróbáló dolog lehet, én nem is tudom, hogyan bírnám a dolgot.
Most negatív vagy, de ez is elmúlik és visszatért a vidám Gioia, és minden rendben lesz.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Gioia
Ne negázz már, az én párkapcsolatom sem rózsás, pedig este együtt alszunk el, de 24-ből 24-et dolgozik, ingerült, és fáradt.
A babaprojekt miatt is feszült, a pé idején már előre fél, hogy mikorra esik, ugyanis hétköznap szinte lehetetlen az együttlétünket összehozni. A hétvégén elment útó-szülinapozni, otthagyta rám a gyerekét, hajnali háromig lumpolt és vagy 80 ezer ment el a családi kasszából mert az egész kocsmát ő itatta. Gondolhatod hogy összevesztünk. Nem is ez fájt annyira, hanem amikor eljövünk az orvostól, vagy a gyógyszertárból akkor mindig csóválja a fejét, hogy megint mennyit költöttünk a nemlétező babára! Tegnap jól megmostam a fejét.
Akkor majd legközelebb tornázunk!
Bár remélem ez a ciklus már sikeres nálam. Mondjuk a hőm elég gyatra és nem érzek semmi különöset! Mindegy az inszem úgyis sikerül.

A katonagyilkolós vizsgálat neve PCT!

Esetleg valaki más tornára? Holnap lesz szerdán a belvárosban 18.30-tól kb. egy órás!

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: