Új privát üzeneted érkezett!

boniko!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Mi majd köv. ciklusban együtt zebrásodunk!

Kép
kicsimálna
 
 


málna: hidd el, hogy sikerülni fog! Csak bízni kell benne!

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok!

Én csak amolyan read-only üzemmódban vagyok itt, de most nem bírtam ki, hogy ne írjak.

Vicuska és Szilva! Óriási gratula Nektek! Ti vagytok az élő bizonyítékok, hogy sikerülhet elsőre! GRATULA! :D

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 

 
 

Köszönöm a gratulációkat! :D

dobok egy hőt:

Kép

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szilva jujj de jóóóóóóóó :) gratulálok :)

Én nem tudom hogy bírom ki hétfőig .... szerintem megzakkanok. Szilva neked is fájdogált a hasad?

Kép Kép
kokusz
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk, készülök a Kaáliba. De azért gyorsan:

Szilva, nagyon-nagyon nagy gratula a zebrádhoz! :lol: Tényleg minimum párban járnak! (de inkább csordában :wink: )

Pussz, este jövök!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


A hasam még mindig szokott fájni, olyan mensi féle görcsölgetés. Nekem kb. már egy hete ezt csinálja, de az is igaz, hogy az inszem óta állandóan szurkálódott és fel voltam puffadva.
Sajnos én sem bírtam ki szombatig :oops: Örülök, de még nem merem beleélni magam. :?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szilva

Jó akkor még bizakodom én is :) Ja tényleg elvileg szombaton kellett volna tesztelned :) én megpróbálom kibírni hétfőig. Meglátod nem lesz semmi baj :)

Kép Kép
kokusz
 
 


Az jó ha görcsölgetsz :wink: Remélem én is, hogy nem lesz semmi baj, de csak akkor fogok megnyugodni ha látom a petezsákot (zsákokat) és a szívhangot is hallani fogom. :)

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


SZILVA!!!

millió gratula! :P :P :P szép a hőd,pozitiv a teszt!!!
UH-ra mikor kell menned? :roll:
mi jó példával járunk a többiek előtt,és most már nekik is kell hogy sikerüljön :D

Boniko!
:(

Szezso!
inkább beágyazódás lesz az :wink:

Kókusz!
neked is mennek ezerrel a drukkok :P
Vendég
 


Szilva!

Akkor nem kell tökön szúrnom magam! Gratulálok, nagyon örülök neki! Gondtalan babavárást és csodás 9 hónapot kívánok! (ill. most már csak 8 :) )

Boni!

Sajnálom :( Ez nem jó hír :(

Denika!

Nem akarsz csatlakozni hozzánk?

Kokusz!

Kitartás, hétfőig már csak hármat kell aludni :) Neked is nagyon drukkolok ám :)

És a javított tábla :)

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


szezso: túl korai lenne a mensi, ott valaki más van :wink:

vicuska: nem tudom, hogy mikor kell mennem uh-ra, jövőhéten hívom fel a dokit. Ígysem tartottam be az utasítását, azt mondta, hogy 19. napon csináljak tesztet :oops: Majd jövőhét szerdán felhívom.

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Nálam most tört el a mécses,de nagyon. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Most ez jól esik.Este megbeszéltük,soha többet egy fillért inszemre nem áldozunk,jöjjön a lombik és kész!

Most úgy ásnám el magam jó mélyre a hülye depimmel együtt.

Baromira bosszant,hogy 3 óriási tüszőből egy sem tudott megfoganni,úgy hogy a párom eredménye is szuper volt!Nincs itt igazság...

Kép
kicsimálna
 
 


Málna!!!

sird ki magad,jobb lesz :(
aztán újult erővel belevágtok :P :P :P
NEM SZABAD FELADNI! 8) 8) 8)
Vendég
 


Málna!!!

sird ki magad,jobb lesz :(
aztán újult erővel belevágtok :P :P :P
NEM SZABAD FELADNI! 8) 8) 8)
Vendég
 


gyerekek!!!

Nagyon jó az arány :lol:

Már van két babásunk juhéj....három hónapon belül kipuceváljuk a topit jó?

:wink:
Vendég
 


málna: A negativitás sem tesz jót, biztos, hogy ez is közrejátszott. Sírd ki magad, utána határozd el, hogy igen is sikerülni fog és induljatok el újra. Én nem javasolnám még a lombikot, de tudom, hogy miért szeretnétek inkább azzal folytatni.
Beszélgettem egy csajjal mikor a meddőségi központban pont várakoztam és ő azt mondta, hogy nem sokkal volt jobb a Kaáli, ott is várniuk kellett és persze mindenért fizetni. Ezért átjöttek a klinikára. Esetleg nem tudnál valamelyik kórházban egy dokit keresni, hátha lenne egy kis hátszele és minden simábban menne? Nálam pont így volt.

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szilvi!

Én nem hiszem,hogy a félelmem a negatív teszttől okozta volna,hogy nem maradt meg!Mert eleve nem az elejétől fogva féltem,sőt,akkor a 3tüszőcske miatt még full happy is voltam.
A dokit hátszéllel-megjegyzésedet nem értem.Hol keressek és kit?

Kép
kicsimálna
 
 


málna: privi ment

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


SZilva drága itt is UGYE MEGMONDTAM MINDENNEK VAN OKA!


Málna sírd ki magad, az is kell, aztán hajrá tovább előre!

Itt a második Évi után akinek az 1. inszem sikerült! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Vicuska, Szilva! Nagyon-nagyon gratulálok!!! :D Remélem, hamarosan mindenki követi a példátokat :!:

Ma voltam UH-n, és kedd lesz a nagy napunk! :lol:
8/B a nyálkahártya (mi lehet az a B?), és egy 18 mm pete van a bal oldalon. Még ma és holnap kapok merionál injekciót, vasárnap este pedig a tüszőrepesztőt.
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


nemone: nagyon drukkolok

boni: ???

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


nemone: fogalmam sincs, hogy mit jelent a B :?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok!

Málna!

Sírd csak ki magad, attól jobb lesz egy kicsit :( Szóval megszületett a döntés, és belevágtok a lombikba. Nagyon fogok drukkolni hozzá! Sokat kell várnotok a kezdésre?

Nemone!

Nagy drukkok keddre! A keddi nap szerencsés inszemre :wink: Nekem is akkor volt... És kedden volt a pozitív teszt is. Meg keddi napon is szültem. Azóta is a szívem csücske a kedd :)
A nyh-nál a betű úgy tudom a nyh szerkezetét jelöli. Az A a legjobb, de a B is tökéletes :) És keddig még vastagodik is és szépül is :) Remek vacok lesz a bébiknek :)

Anyo!

Hogy bírtad a kontrasztanyagot? Remélem később sem ütött ki.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szia Évi!

Csak addig kell várnunk,amíg össeszedjük rá a pénzt.Most úgy is lakáshitelt veszünk fel,mert költözünk,úgyhogy akkor hozzácsapunk még félmilliót és akkor belevágunk talán már januárban.Előbb sajnos úgy sem lenne meg a pénz...

Keddtől megyek vissza dolgozni,legalább az agyam nem fog ezen járni.Meg már sok is volt itthon tétlenül.

Na,és itt vége is a sírásnak,most már felállok,megrázom magam és megyek tovább!! :D

Kép
kicsimálna
 
 


Ez a beszéd!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi:
Köszönöm az invitálást, de azt hiszem, inkább maradnék csak olvasó üzemmódban. Ha történik valami, ami miatt nem bírok csendben maradni, akkor majd kiabálok (ha nem haragszotok)! :)

Háttérben szorítok mindenkinek! :) Gondoljatok szép dolgokra, és ne féljetek az esetleges kudarctól. Valamikor biztos sikerülni fog mindannyiunknak, az hogy egy hónappal előbb vagy később nem szabad, hogy számítson (tudom anyagilag megterhelő), a lényeg, hogy egészséges babónk szülessen! Csak pozitívan! :!:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Szia denika!

Ha nem történik épp semmi egetverő dolog,akkor is írj,kiváncsiak vagyunk rád,ezt sztem nyugodtan írhatom mindannyiunk nevében! :D

Te inszem előtt,vagy után vagy? Látom 16. DPO-n vagy.Teszt?

Kép
kicsimálna
 
 


Kicsimálna:
Nekem ez a 2. inszem. Hétfőn kell mennem tesztelni, addig utrózom. (Előzőleg 19. dpo volt.) Az itthoni tesztről le vagyok tiltva. :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Denika!

És szót fogadsz? :twisted: :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi:
Egyelőre igen. Ha tesztelnék most, akkor hétfőig sírnék (az nagyon nem jó), jobb addig inkább reménykedni. :) Majd hétfőn kisírom magam, kedden felállok, és irány a következő. :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Denika!

Én nagyon-nagyon drukkolok neked!!

És irigyellek a türelmedért! :wink:

Kép
kicsimálna
 
 


Évi!

Remélem nekem is szerencsés nap lesz ezentúl a kedd! :lol:

Szerintetek nagyon gáz, ha a maradék puregont nem tartottam 1 napig hűtőben? Mert vasárnap még azt a picit be kell adnom magamnak... :roll:
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Reméljük, hogy nem baj...Meddig volt hűtőn kívül a Puregon?

Denika!

Az eredménnyel azért gyere ám :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kicsimálna:
Köszönöm a drukkot! Türelem babót terem! :)

Évi:
Ígérem, beszámolok, hogy hány csíkot sikerült pisilni.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Évi,

Tegnap reggel amikor a párom beadta az utolsót, akkor már nem raktam vissza a hűtőbe, mert úgy gondoltam, hogy azzal a pici adaggal már nem lehet mit kezdeni... Még jó, hogy nem dobtam ki...
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Ennyi idő talán még nem baj. Szerintem ártani nem fog!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Köszönöm a megerősítést, akkor beadom.

Jó hétvégét mindenkinek!
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Képzeljétek,megyek be a szülésére a bnőmnek! Eddig is így volt,de vhogy olyan hihetetlennek tünt.Most hívott az előbb,hogy hétfőn vmi szüléselőkészítő foglalkozásra kell mennem.Lehet nem pontosan az a neve.Ott elmondják,hogy miben tudok segíteni,mit csináljak és mit ne.Szóval ilyesmi.

Most még csak 32 hetes a bnőm,de azt mondták,hogy most már ezt meg kell ejteni.Párja nem szeretne bemenni.Nagyon megtisztelve érzem magam,és nagyon várom,hogy mehessek vele szülni! :D :D

Kép
kicsimálna
 
 


Hello LÁnyok!

Nekem sajna rendesen megjött :( indul a 3.inszem, első UH október 18.

Évi, azt hiszem én vagyok a legproblémásabb a héten a táblában :D
szinte mindenemet ki kellett már javítani...

Nemone: hajrá akkor kedden!!!!

Kicsimálna: nagyon szuper, hogy mehetsz szülni! :lol: Tök jó lesz!

Puszi

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Bocsi,a bnőm kijavított,nem szüléselőkészítő,hanem szülésfelkészítő... :oops: :oops: :oops:

Nagyon várom!

Kép
kicsimálna
 
 


Olyan profik vagyunk, hogy fel sem tűnt, hogy az nem jó fogalom! :D :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike!

Jövő ilyenkor majd két szoptatás között megvitatjuk,hogy akkor most a szülésre elő- vagy felkészítenek! :lol: :lol:

Kép
kicsimálna
 
 


rendben :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Tudom,tudom kedves tapasztalt anyukák,hogy a szülésre elő is készítenek,de a tanfolyamra gondoltam most! :wink:

Leszek én még tapasztalt,3 gyerekes anyuka!szoktam nagyot álmodni!

Kép
kicsimálna
 
 


Sziasztok! én akarok szoptatás közben erről beszélni!

:lol:

NA VAsárnap elkezdem clostyt szedni, 22én UH utána vmikor tüszőrepesztő szuri, oszt otthoni huncutkodásos teherbeesés! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Hazaértem a Kaáliból!
Megkaptam a recepteket! :lol: :lol: :lol: :lol:
Apa eredményére túl ok jót nem mondott a Mágus, de mivel az összmennyiség (5 ml) elég sok, azt mondta hogy mehet az inszem!

Mensi után kezdem is a clostit! :lol: Ki volt az akit csak clostival stimuztak? Ha megveszek sem emléxem... :oops:
Kérdeztem, hogy elég lesz ez a pco-mmal? Az volt a válasz, hogy 9 hónapnyi metformin szedés után elégnek kell lennie! Úgy legyen...

Szezso, mindent bele! :wink:

Málna, izgi hogy mehetsz szülni! És le a kalappal Előtted hogy bemész! Én szerintem nem lennék rá képes... :oops: Nem tudom nézni ha valaki szenved...

Évi, szerencsére kutya bajom nem vost a kontrasztanyagtól! Nem gondoltam hog ennyire meg sem fog kottyanni ez az egész!

Vicuska, jó az új tickered! :lol:

Szilva, pihizz sokat! Megértem hogy nem bírtad ki a 19 napot, én sem bírnám...

Kókusz, továbbra is nagyon mennek a drukkok!

Na orvosi utasításra megyek "apázni" :oops: :P Pussz!!!! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Szezso :( de majd a következő! :lol:

Boniko!akkor hajrá spontán huncutkodás!nemis lesz most inszem? :roll:

Málna!ez már beszéd!fel a kobakkal és előre! 8)

Anyooka!apára fel :oops: :P

Nemone!hajrá kedd!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Denika!neked is millió drukk! :lol:
Vendég
 


Csajok!

nekem ma megjött :(
Vendég
 


Vicuskám

nyugi!!!!! Kérelk tarts ki!

piros vérzés is előfordulhat simán...lehet egy hematoma, lehet bármi, ugyhogy ne add fel, beszélgess a babával hogy nyugi ls kapaszkodjon...

bizony orvos azonnal....

jaj nagyon szorítok, nehogy baj legyen!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: