Új privát üzeneted érkezett!

Na csajok köszönöm a drukkokat de nem volt ma szerencsém. A gyógyszertárban áramszünet volt. áram nélkül pedig nem árulnak :( Szóval nincs tesztem. A férjem ma délutános és este mire hazaér már nem tudunk máshova elmenni . De lehet nem is kell már. Egész nap ma is hányingerem volt. Lehet tényleg az elevittől. Délutánra viszont olyan puffadt a hasam és fájdogál. Nem nagyon de azért érzem. Lehet ez a mensi jele. :((


Ritt: Hogy vagy? Dokihoz mikor mész?

Zmimi: Úgy volt hogy 10-én. De én azt elszámoltam. Mert ma vagyok a 28 dik napon. Az elmúlt hónapokban vagy 27 vagy 28napra jött meg. Augusztusban volt, hogy késett 4napot. Szóval most esedékes nem 10-én.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu,

hát ez nem igaz! Ilyen malőrt! Hülye áramszünet!

Nem tudod a férjed megkérni, h vegyen útközben hazafelé egy tesztet?

Nálam semmi mensi jel, viszont a korábbi tüneteim tombolnak!

Kép
zmimi
 
 


Zmimi: Sajna a férjem nem tudom meddig dolgozik mert ma 11re ment dolgozni és addig van amig van munka. És rossz emberből sok van :((börtönbe dolgozik és hétfőn hozzák viszik a rabokat) Szóval lehet csak késő este ér haza. Hálistennek csak a hétfői nap ilyen a többi napon 8-15ig dolgozik. Most pont így jött ki, hogy ma kéne tesztet vennem. Szóval este már nem akarom őt ilyennel zavarni biztos fárdat lesz nagyon. Most azért ne menjen már ügyeletes gyógyszertárba. Majd meglátjuk ha nem jön meg akkor holnap veszek tesztet.

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Csucsu! Köszi, esténként van hányingerem, és áll savanyú dolgokat kívánok! A hasim meg van puffadva, úgyhogy szorítanak a gatyóim, a lányommal is ilyenkorán volt.
Jövőhét hétfőn megyek és 7-8 hetesen már uh-ra akarok menni, mert anno csak 12 hetesen voltam, de azt most nem bírom ki!

holnap feltétlenül vegyél tesztet!!! :lol:
ritt
 
 


Ritt: Sebaj ez múló állapot. Nekem is a lányommal már nagyon korán látható volt. Ritt nem nézted meg akkor most menni hetes terhes lehetsz? 5hét körül vagy nem?

Kép
csucsu05
 
 


Igen a babaszoba.hu szerint 5. hétben és én is így számoltam!


És veled mi a helyzet Csucsu!?
ritt
 
 


RItt: Senmi. Piri sehol. De éjjel arra keltem fel, hogy hányingerem van. Reggel pisiltem és félre is raktam. Remélem nem romlékony mert csak 10kor megyek a gyógyszertárba. Hűtőben ha tárolom pár órát az jó?
Kicsit félek mert nem görcsösen de tegnap óta érzek valamit alul a pocimban. Félek az egy csikos tesztől.

Ritt:dokihoz mikor mész?

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt Lányok!

HÁÁÁÁT.... aki nem nyugszik bele a negatívba...az ma reggel (igaz ,h csak halványan) DE POZITÍVAT tesztel!!!!

Hiphiphurráááááááááááá

Tudtam. Ennyire hipohondri nem lehetek. Csak vszínű nem akkor volt a PÉ, mikor a nagykönyv szerint illett volna.

+prób. feltenni a kis haloványságom.

Olyan boldog vagyok!!!! [img]


Csucsu! Ne izgulj, látod, amíg nincs mensi, addig a remény ott van+ a ++++teszt is!


Kép

tesztem 30cn-on

Kép
zmimi
 
 


Zmimi: DE JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!! Gratula!
30napon teszteltél? Én akkor még nem merek. Ma vagyok a 29.napon. Mikor kellet volna megjönnie?? Hány napos szokott lenni a ciklusod?
Nagyon jó ez a reggeli hír!!! Úgy örülök :) A halvány csík is csík. Ez baba nem vitás:)

Kép
csucsu05
 
 


zmimi!
Nagy nagy gratula!!!!

Látom a gólyák egyre többeket megtalálnak! baj hogy valójában ide svédországba nem jönnek, de ennek ellenre képletesen remélem ide is ideér! :lol: Éjjel 4-szer keltem pisilni!

d.dodó
 
 


Zmimi!


Nagy-nagy gratula!
Olyan jó,hogy neked is sikerült!
Ez nekem is reményt ad!
Én most vagyok a 25-ik napon. Pénteken nem kellene megjönnie.
Remélem, nem is jön.
Én nem érzek semmit, csak a hasam olyan fura.
De ez lehet a készülődő mensitől is.

A köv. Csucsu, várom a te + tesztedet is.
A leírt tüneteid alapján,én tutira veszem, hogy baba van a pociban...
Drukkolok neked!

Csak olyan lassan telnek a napok...
Vendég
 


T.mária: Köszi a drukkot de én már egy kicsit bizonytalan vagyok mert olyan mensi szerű hasfájásom van.
Remélem pénteken nem fog megjönni neked :)

Kép
csucsu05
 
 


Zmimi!
De jó ilyen hírekre jönni ! Nagy-nagy gratula! Vigyázz magatokra!
Párod tudja már? Mit szólt hozzá? Vagy ha nem akkor, hogy mondod el?

Kép

Edina
edied78
 
 


Csucsu,

30.napon, 28 naposak a ciklusaim, de szerintem a PÉ-m elcsúszhatott pár nappal, ezért később mutatta a teszt.

t.maria! Köszi! Megy a drukk neked is!!
2 lányod van??? Mázlista! :wink:

Kép
zmimi
 
 


Hajaj...
Már nem kicsik, a nagy időnként az agyamra megy, persze nagyon jó fejek.

Mi most fiúra gyúrtunk, (persze zárójelben jelzem, nekem teljesen mindegy...)
Vendég
 


megpróbálok vonalzót feltenni én is!

Kép

Edina
edied78
 
 


Zmimi!
1 nap különbség van köztünk, vagyis a babáink között.
Mikor mész dokihoz?
Én már gondolkodtam rajta és nem megyek olyan hamar mint az előző terhességemnél, mert akkor csak a terhességet tudta megállapítani nem igazán lehetett látni semmit és vissza hívott 2 hét múlva.
Most a 7-8 hét körül kéne menni mert akkor már van szívhang is. Csak bírjam ki, olyan kiváncsi vagyok!

Kép

Edina
edied78
 
 


Zmimi! DE JÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!! Gratula!!!!

Csucsu! Most te következel! Én jövőhét hétfőn megyek dokihoz, mert most még korainak gondoltam, neki úgysincs uh-ja a kórházba fog beutalni, de szólok neki, hogy 7-8 hetesen akarok menni, nem úgy mint 2 éve, csak 12 hetesen voltam!

Jól van csajok, az októberi gólyák a mieink!!!
ritt
 
 


Én már a 35. napomon tartok!
ritt
 
 


Sziasztok Lányok!

Zmimi Gratulálok a jó hírhez!!!!!! :wink:

Nekem ma reggelre megjött piri :(
De remélem már a köv. hónap sikerül :oops:

Pedig 32napos volt a ciklusom és most 28-ra jött,kicsit meglepett.most akkor 28-cal számoljak?


Kép
lyndee
 
 


Edina,
igen, egyszerre szülünk majd! :wink:

Én 2 hét múlva gondoltam kb. Előbb semmi képpen. (ha csak nem lesz vmi gond, DE NEM LESZ!) A vetélős babámmal mentem hamar...de minek...

t.maria, mi pedig a fiúk után lányra! De ez a PÉ-elcsúszás sztem megint a fiúnak kedvezett!!! :lol:

ritt! Kösziii!

Csucsu, várjuk a híreket!

Kép
zmimi
 
 


Itt vagyok és elvagyok keseredve. megcsináltam a tesztet és egy csík lett csak :((( Nem is tudom mit gondoljak. Ezeket a csalódásokat nem szeretem. Már félve tesztelek ott tartok.

Kép
csucsu05
 
 


lyndee, sajnálom... :cry:

De ne csüggedj!

Az elmúlt hók leghosszabbjával szoktak számolni ált.

Kép
zmimi
 
 


Bocsi a negativ hangulatért. Megyek vasalni akkor legalább az agyamat is kikapcsolom.

Kép
csucsu05
 
 


Jaj Csucsu!

Még ne tégy le róla! Látod, nálam is milyen későn látszott csak, és az is halovány.

Kép
zmimi
 
 


Nekem is vasalós nap van ma... :?

Kép
zmimi
 
 


Csucsu ne keseredj el!!!

Zmimi és Edina megy egyszerre, mi pedig majd a köv. hónapban :wink:

Nem tudom egyébként milyen akadály lehetett,hogy nem sikerült nekem sem,pedig mindent ugy csináltam ahogy kellett.
Zmimi,te honnan tudtad mikor van PÉ-ed?

Kép
lyndee
 
 


Lyndee, én is sajnálom, de ne szomorkodj jön a következő hónap.Zmimi! a vonalzód, hogy számol?Nekem 250 nap van még vissza, neked pedig 189?Valami nem jó! Én is az előző babával korán menten..... de minek.....? (Tudod írtam, hogy a 12. héten nem élt.
Nagyon félek most is ! De úgy lesz ahogy te írtad nem lesz baj!)

Kép

Edina
edied78
 
 


A vonalzómon leváltottam a gólyát macira,hátha babót hoz.

Lehet az 1 nyuszi hozott szerencsét tegnap Zmimi? :D

Kép
lyndee
 
 


Csucsu! Semmi sincs veszve, tudod amíg nincs piri addig van remény!!!!Nézd Zmimi példáját az ő tesztje is tegnap még nega volt ma már pozitív!!!!!

Kép

Edina
edied78
 
 


Na csajok én semmit sem értek!!Ha ránézek a tesztre mintha lenne egy nagyon halovány csík. Nem értek semmit. Este ha tesztelek akkor jobban lehetne látni?

Kép
csucsu05
 
 


Én minden egyes hónappal okosabb leszek köztetek :D

Most is azon gondolkodom mit csináljunk másképp...


Kép
lyndee
 
 


AZ JÓÓÓÓÓ!!!!

Szerintem az már jelent valamit CSucsu! :)
Szerintem a holnap reggeli lesz az igazi!

Kép
lyndee
 
 


Én is Én is én is!!!!
Én is akarok csíkos tesztet!!!! :x
Én marardok csak egyedül nem babás :cry:



Kép
lyndee
 
 


Csucsu! Holnap reggel tesztelj, ma már ne! Szerintem tuti baba! :wink:

Lyndee, igen az energikus-szökellő nyuszi meghozta a csíkot! :lol:


Edina, kijavítottam a vonalzót, vmi miatt nem a jót írta először...

Nem tudom pontosan, h mikor volt a PÉ-m, de azt tudom, h mikor nem volt.

Csináltam ovu tesztet, mikor aktuális lett volna,( 14-15 cn körül), de nega volt. 12 cn-től néztem, 4 napig, és egyszer sem volt pozitív. Szóval utána lehetett vmikor.

Kép
zmimi
 
 


Nem marassz nem babás! Jön az! Szép rák-baba lesz (mint én :oops: )!

Kép
zmimi
 
 


márminthogy nem maradsz

Kép
zmimi
 
 


Csucsu!
Hát miket mondasz te itt nekünk! Ha látsz egy halványat akkor az már baba!
Szerintem a reggeli vizeletből csinálj holnap egyet az már erőssebb lesz.
Vagy van egy másik tippem !
Pisild ki magad most és ne igyál kb 3 órán keresztül semmit és akkor sűrűbb lesz a vizeleted és több benne a hormon és úgy csinálni egy másik tesztet. Ezen alapul a reggeli pisi is, hogy nem iszunk éjjel így nem olyan híg a vizelet. Ez csak tipp, ha nem bírod ki holnap reggelig.

Kép

Edina
edied78
 
 


én is rák vagyok! :)

És hol vetted az ovu teszet?

Kép
lyndee
 
 


Zmimi! A párod tudja már?

Kép

Edina
edied78
 
 


Az ovu tesztet a DM-ben vettem, 5db 3000-körül van. :shock:

de most hétvégén (a sorozatos nega tesztek hatására ) rendeltem a Leo-féle oldalról 12 db ovutesztet, + 6-8 , 20-as érzékenységű hcg tesztet... :oops: :roll:

Már átutaltam érte a pénzt, szóval ha megérkezik, akkor túladnék rajta vmivel olcsóbban, mint ahogy vettem.

Ha vkit érdekel, írjon privit. Sztem a héten megérkezik a csomi.

Edina, igen, tudja a férjem! Annyira boldog! Hívogat állandóan, h h vagyok! Olyan ééédi!

Kép
zmimi
 
 


Szia Csucsu!

El kellett mennem itthonról, alighogy hazaértem, kapcsoltam is be a gépet! annyira izgultam.
A halvány csík is csík!!!!!!!!!!!!

A második terhességemnél először nekem is alig látszott elsőre, aztán másnap reggeli pisiből...

Én is csíkos tesztet szeretnék!!!!!
Vendég
 


NA jó de ez is reggeli pisiből volt. Reggel pisiltem és félre tettem. Szóval akkor hiszem el ha a következő nagyon erőteljes csik lesz. Vagy legalábbis erősebb. Mert ez halovány.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu! A halvány csík is POZITÍV!!!

Kép
zmimi
 
 


Remélem Mimi :)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu!
nem tudsz róla felrakni fényképet???

d.dodó
 
 


Dodó még szabadzemmel is nehezen látom. De délután megpróbálom. Mert nekem ez a képfelrakás eddig nem sikerült. Majd hazajön a férjem és neki szolok. Mindjárt le is fényképezem, hogy látszik e úgy a csik.

Kép
csucsu05
 
 


Zmimi!

Engem érdekelne a teszt ha megjön!
Én megvenném tőled!

:wink:
lyndee
 
 


Lyndee, visszalépett az előző érdeklődő, küldtem privit!

Kép
zmimi
 
 


Csajok merre vagytok csak nem huncutkodtok?
Nekem piri sehol reggel csinálok tesztet első pisiből. Este gyorsan meg is vettük. Remélem vastagodik a csik.

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: