Új privát üzeneted érkezett!

Kókusz :oops: te hol tartasz? :?
Vendég
 


sziasztok.


remelem jobb napotok lesz mint nekem,kezdek beteg lenni :?

bonikam neked is jobbulast.

Kép
monyo83
 
 


Jó reggelt csajok! :lol:

Banyek, kibabrált velem piri! Tegnap mégsem jött meg! Ennek most kimondottan nem örülök, föleg, hogy reggel lett egy darab nyamvadt csíkom! Akinél esedékes, küldje hozzám! :lol:

Kezdek igazán száni lenni, én már a pirivel is beérem! :lol:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Monyókám,
mi baj? :? Megfázás-féle?

Grönland,
Nofene! Szokott ilyet csinálni a vérzésed?

Bocs, de az enyimet most nem adom, mert kb hétfőre nagyon várom! :D

Kókusz,
nem semmi ez a bromó :(
Azért egy fikarcnyi esélyt adjunk neki, hogy mégse attól van ez a sok sz@rság! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!

Épp akartam írni, mi a helyzet pl. Kokuszkámmal. :)

Naaa Kokusz, ez még bármi lehet. :)

Boni!
Nekem abszolult de nem fájt az átjárhatósági. Jó hogy túl vagy rajta. Zebrákat köszönjük. Nekem a középső legsötétebb köll.

Grönland.
:( az meg pláne, hogy negatív a teszt. :(

Angyalom!
Mindjárt-mindjárt újra. Sztem okkal lehet reménykedni, mert azért az előző lombikban csak beindult valami. Reméljük ráérzett a tested is a terhesség ízére, és most már nem lesz gond. :D

Monyókám!
Jobbulást. :)

Fanni!
Én lassan megyek a Kaáliba kontrollra. Te mész valamikor?
Én már nagyon be vagyok sózva.

Katica???

Lányok nem tudok gyakran jönni, mert iszonyatosan sok a munkám. De azért néha bepillantok.

pusssz
Vendég
 


Szaisztok!

Kókusz, grönland extramegadrukk.

MOnyó jobbulást!

MIndenkinek ölelés
Vendég
 


Junkom! :)

Azért munkából is megárt a sok! :wink:

Lassan itt a te időd is! :) Jó így besózva lenni, igaz? :lol:

Nem bánnám, ha nektek már egy kis fagyidrukkerrel együtt szoríthatnék... :oops: :oops:
angel37
 
 


Tegnap még dagadt a mellem a büszkeségtől, hogy megint 27 napos, megint 12 napos a luteális fázisom, szép volt a görbém, erre ez a rohadt itthagyott! :lol:

Nem volt még ilyen, terhesség 100%, hogy nincs, ilyenkor már pozitív szokott lenni! Még a görcs is elmúlt. Még várok pár napot és meglátogatom a dokit, ha nem jön meg! Ha megint elkezd vacakolni a ciklusom én felkötöm magam!

Monyó!

Mi a baj?

Angel!

Lombikra mész, azért várod?

Boni!

Lassan ugorhatsz apára! :lol:

Kókusz!

Velem iszonyat, hogy mit művelt a Bromo! A hőhullámtól az ájulásig minden volt! Szóval együttérzek veled!
Vendég
 


Na jóreggelt :)

Bonikám holnapra nem várom pirit :) olvastam a másikban hogy vérezgetsz .... mi a szösztől lehet? Rendes mensis?

Monyo jobbulást!

Grönland, háét ez érdekes. És teganp rendesen megjött? Ja én is szedtem már egyszer Bromot de a doki azt nmondta lerakhatom mert jü a prolaktin. Most megint el kellett kezdeni .... ájulás nekem is volt ... fincsiiiiiiii

Angel egy kicsit reménykedek, de próbálok nem nagyon. Bár ugyanez van minden ciklusban. :) Tegnap este majd megvesztem egy kis sós sütiért ... urammal el is mentünk a tescoba :) de nem beszélek be semmit.

Junkokám örülök hogy be vagy sózva :) nagyon nafgyon drukkolok ....
kokusz
 
 


Kókusz!

Nem, de tegnap reggel kicsit leesett a hőm. Úgy gondoltam, hogy megfog jönni, ezért magamra rántottam apát, hogy segítsen neki! :lol: Volt pici rózsaszín, feltettem egy tampont, de fehéren vettem ki! Le is tóltam az én drágámat, hogy azt még megértem, hogy a gyermeknemzés nem megy, de, hogy már a piri meghozatala sem azt nem! :lol: Ma picit feljebb ment a hőm! szerintem gondolkodik! :roll:

Nekem vetélés után kellett szednem a tejelválasztás miatt! Szerencsére csak 10 napig, nem tudom kibírtam-e volna többet! Neked meddig kell? Hol tartasz most? Izgulni kell? :lol:
Vendég
 


Grönland ja értem .... nem lehet hogy babás vagy? 8)
Hát elvileg 9. hétig kell szedjem ha teherbe esek. Most kb két hete szedem. Holnapra nem várom pirit ....
kokusz
 
 


Grönland,
ha ma v. holnap beindul, akkor még közelebb lesz a luth. fázisod a tankönyvihez! :wink:

Fagyibabás transzferre készülök!

Kókusz,
kicsit reménykedni kötelező! :wink:
Na, rajtam ne múljon, drukkolok!!! :)
angel37
 
 


Angel

Igenis értettem :) és köszi a drukkokat.
kokusz
 
 


Biztos, hogy nem Kókusz! Bár nem fogok tiltakozni, ha mégis! :lol:

Akkor holnapra mi sem várjuk.... :lol: Küldd hozzám! :lol:

Angel!

Igazad van, nézzük a jó oldalát! :lol: Mikor lesz a beülti?
Vendég
 


Grönland,
azért nálad se zárjuk ki! :wink:

Köv. ciklusban, ha minden számításom bejön, akkor szept. vége - okt. elején! :)
angel37
 
 


Sziasztok!

Dokim felhívtam, azt mondta, hyog ez elő szokott fordulni, mert azzal a kis hülye kütyüvel felsértik picit a méhnyálkahártyát. no para, ez nem mensi.

megnyugodtam. :lol:
Vendég
 


Lányok!

1cn! :lol:

Kókusz!

Bevállalom a tiedet is küldd! :lol:
Vendég
 


Grönland,
na, akkor 13 napos sárgatestfázisod volt! :wink:
Hajrá a következő ciklus!

Boni,
akkor minden OK! :)
angel37
 
 


hali lanyok.)

ugy meggyogyultam hogy csak na :) semmibajom. :lol:

angel akkor hetfore nagyon kuldom neked pirimet,de csak felet tudom adni mert en is varom majd.
megvolt pem valamikor de eselyunk sincs tutira nem kaptuk el :?

kokusz sajnalom hogy ilyen rosszul vagy a bromotol,en is szedtem egy fel szemet komoly ket hetig 8)

bini,szerintem is most tisztulsz,most rogton inszem lesz?

groland,1 cn :wink: most ennek valamenyire orulni kell,olvastam a megint megjottbe hogy miert nem idealis neked most teherbe esni.

Kép
monyo83
 
 


Jó reggelt!

Grönland merretovábbhova ?

Kókusz mára nem várjuk pirit++++++++++++++++++

Angel igen, minden ok. épen nagytkarítanak odabennt, utána Apa beküldi a hadsereget ...... :wink:

Fanni itt is gratulálok a környezettanulmány sikeréhez!

Monyóka drága hogy vagy?

Junkó vigyed, tied, remélem szerencsét hoz :wink: kitartás a munkához!


Szép napot!
Vendég
 


boni joool,tegnap kapart egy picit a torkom es iszonyu hanyingerem volt.
most semmi bajom.)illetve van egy kis hasmars de az tudom mitolvan :?

Kép
monyo83
 
 


Kép kep

ez a ferty tok hulye,nem lehetet akkor pem. :lol: vagyis mostmar en sem vagyok benne bizti,osszekeveredtem :roll:
ha akkor volt akkor okes,mert elkaptuk,de szerintem abban az idoszakban volt amikor egyaltalan nem voltunk egyutt.

Kép
monyo83
 
 


monyó ferty tök hülye, ne foglalkozz vele! te mikorra tennéd a PÉ?
Vendég
 


Halló KEdves SZánikák :)

Jöttem kicsit bezsámolni, azért jók ezek a stimus kaális hónapok, mert mondig történik valami, s ettől valahogy több az ember bizodalma :lol:

Tegnap kaptam az első MERIONAL szurit meg a Kaáliban, hálistennek 5 percet kellett várnom, pedig nagy tumultus volt, biztosan másra vártak a többiek, szombaton megye a másodikért, hétfőn UH

Tegnap végre vége lett a clostinak, baszki az összes mellékhatást hoztam amit csak lehet :shock: irdatlan fejfásás, hányinger. szédülés, képkimaradás (vezetés közben biztos ami boztos 8) )

na de előre :)

ELőre MINDENKI HÖLGYEIM

annyira unom már :roll: a várakozást :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Monyó,
örülök, hogy jobban érzed magad, egy kis hasmars meg néha nem árt! :wink:

Köszi a fél mensidet, de nekem egy egész kell!!! :lol:

A fertyvel sztem se nagyon foglalkozz, én soha nem is használtam, inkább a testedre figyelj!

Boni,
így van, jöhet a hadsereg a tiszta kéróba, a várja őket egy óriási nő! :lol:

Legyekmami,
gratu az első szurihoz! :)
Tényleg izgi időszak! :wink:
angel37
 
 


boni.20-23 nap koze tennem,de akkor 0% eselyunk nincs mert latod hogy mikor voltunk egyutt utoljara :? mivel nem mertem igy csak akkor fogom megtudni ha majd megjon :?

angel :lol: ha a testem jelzeseire figyelek akkor nem is volt pem:)egyeduli tunet a tojcsifeherje(nem tul sok de volt)a 14 ik napon meg icuri picuri szurka azon a napon.de utanna nem emelkedett meg a hom es ugy gondolom akkor nem lehetet pem.

legyekmami orulok hogy orulsz es annak is hogy haladtok a cel fele.:)a stimutol nekem is voltak mellekhatasok de a legdurvabb a hohullam volt,utaltam.

Kép
monyo83
 
 


A tojásfehérje meg a szurka jel, nem? :lol: Látom ott a hőleesés is, és tul.képp a hülye ferty is odajelölte... :wink:
angel37
 
 


Monyo!

Igen, januárig pihizünk! Ez a hónap már foglalt, de következőben megint elviszem valaki pirijét! :lol: Besokalltam, mindenki ideküldte, én meg nem győzők cserélgetni! :lol:

Kókusz!

A tiedet is sikerült bevállalnom? :lol:

Bonikám!

Januárban kérem a zebrám, addig hizlalgasd, simizgesd, vigyázz rá! :lol: Téli álmot alszok, nem akarok most terhes lenni!

Mamikám!

A másikba is irogatsz vagy cseréljem le a hemügémet? :lol: Akkor te is úgy vezettél, mint Gyugyi! :lol: Na de majd lesz ennél rosszabb is, mikor ölelgeted a budit az első 12 hétben! :lol:
Vendég
 


monyó Ferty lehet mégse hüle? :lol:
Vendég
 


Hali csajok!

Jelentem 2. cn :)
Tegnap edzés előtt megjött a piri nálam is ... de holnap kezdem a Puregont, hajrá inszem :)
kokusz
 
 


Monyó!

Szerintem sem az és ha jól látom, telibe találtátok! :wink:
Vendég
 


Kókusz inszem lesz! drukkolok nagyon!++++++++++++++
Vendég
 


Boni

aha, mostmár az jön. Még jó hogy megvettem a szurit, legalább nem kell rohangáljak utána. Meglepően nem buktam ki a mensin ... :shock:

Monyo

Osztom a véleményt, ne foglalkozz a fertyvel ...

Lmami

sajnálom a mellékhatásokat, én is ilyen vagyok, ami lehet az mind kijön rajtam
kokusz
 
 


Kokusz,
na ez jó! :wink:
Persze, hogy nem buktál ki! Hisz máris itt a sikeres inszemes ciklusod! :D
angel37
 
 


Angel

:) de jó is lenne .... egyébként az a rossz hogy el nem tudom képzelni miért nem jön össze. Már sokszor beszéltünk az immunológiai összeférhetetlenségről. Volt pro és kontra is, de én egyre inkább afelé hajlok hogy ez a helyzet nálunk. Vagy mittomén 8)
kokusz
 
 


majd meglatjuk menyire hulye a ferty :lol: ha szerdan megjon akkor nem hulye :wink:

angel,de nem emelkedett a hom,csak ez a bajom,nem sok mi? :lol:

groland,teljesen megertelek,enis ezt tennem.nekem is kicsit gaz a kovetkezo ciklus,pont egy eve akkor estem teherbe.ja telibe talatuk mert mikor eszrevettem hogy van tojasf.akkor mondtam hogy most akcio es kesz!

kokusz,hajra inszem!!!

Kép
monyo83
 
 


Monyó!

Benéztem a pozitív tesztes oldalra! Banyek! Ez a nő nem komplett! Isten bizony ennek nem nőgyógyászhoz, hanem pszihológushoz kéne mennie! :evil:
Vendég
 


groland,ja eleg gaz.

mondjuk nekem a tortenet sem igazan tiszta,sok benne az a dolog amit nem ertek.

ugye nem voltam durva a hozzaszolasommal(utolso)ezt erzem.

Kép
monyo83
 
 


Kókusz,
háááát, akkor én a készre gyártott embrikéimmel mit mondjak? ott már igazán csak egy lépés hiányzik... és mégsem...

Ezek szerint nem néztek PCT-t... Nem olyan gyakori, de lehet, hogy összeférhtetlenség az ok! Ha ez, akkor inszemmel máris kikerülve! :wink:

Monyó,
sztem most is telibetalálhattátok! :wink:
Az időzítéssel nincs gond! :)


Mi ez a pozitív tesztes nő? Én is megnézem! :shock:
angel37
 
 


Monyó!

Dehogy, finom voltál és nőies! :lol: Én már nem is írok neki, mert tuti elhajtom melegebb éghajlatra! Nehéz türtöztetnem magam! :lol:
Vendég
 


groland nekem amugy jot tesz :lol: alacsony vernyomasu vagyok,kell egy kis tuning :lol: :lol:

Kép
monyo83
 
 


tegnapi story :wink:

(altalaban arra a kerdesemre hogy szep vagyok-e az a valasz hogy "igen dragam" erre en mindig azt mondom "csak ugy mondod"

tegnap a tukor elott:
En:picuuuuur szerinted szep vagyok?
parom:igen dragam :lol:
En:szerintem is :lol: :lol:

azt a pofat kellet volna latnotok amit a ferjem vagott :lol:

Kép
monyo83
 
 


Angel

Na ebben igazad van .... én egy szót sem szólok. Nem volt PCT ... de ha tényleg az van akkor most úgyis kiderül :)

Monyo ez vicces lehetett :)
kokusz
 
 


Kókusz,
jaja, most már mindegy is! Egyébként meg sok doki elavultnak tartja a vizsgálatot! :wink:

Monyó,
naná ,hogy szép vagy! :)

Szánik vagyunk, nem csúnyák! :mrgreen:
angel37
 
 


Angel

Ja mindegy :) És tényleg szépek vagyunk :)
kokusz
 
 


hu most szedtem elo a teli cucaim,kimosom oket meg szep az ido.
hat nem sok rucim van,asszem megint egy vagyon fogok a piacon hagyni. :wink:
de a plane hogy talatam egy dobozt :!: tele paratlan zoknikkal :? mindig oda rakom amikor talaok a tisztak kozt paratlant.

nekiallok parositani :roll:

Kép
monyo83
 
 


Na hány páros van? :lol:
angel37
 
 


angel :lol:
doboztermes:10par zokni,kb 40 paratlan :shock: 3 sapka amibol ketto nem az enyem :roll: 2 sal,meg ket vadiuj melltarto :lol:

ezert mar erdemes volt kinyitni :lol:

most megyek tovabb takaritani,a ferjem szobajaban mar nemileg rend van:)

Kép
monyo83
 
 


Jaaa, hogy ipari mennyiségű zokni? :lol: akkor nagyon mögötted kullogok, jelenleg egy db páratlan zokival! :? De az csíkos ám! 8)

Hogy keveredett vadiúj cicifix a zoknik közé? Vagy csak fél kosár? :mrgreen:
angel37
 
 


angel :lol: :lol: :lol: basszus nem semmi no vagy.fel kosar :lol: igaz kellet par perc meg rajottem de most nagyon jokat nevetek rajta :lol:

nem tudom hogy kerult oda :roll:bizti siettem es oda tettem vagy a fene tudja.

1 br fel zokni nem zokni,ne orits meg hogy csak enyid van? :lol: hogy csinalod? :lol:

nekem is van zebras zoknim :lol: egy egesz par :lol: :lol:

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: