Új privát üzeneted érkezett!

Sziaszok Kismamik!

Csodaszépek vagytok,csodaszép babákkal!!!!!!
én lenni irigy irigy irigy!!!

DzsémiMami:nagyon sok boldog névnapot kívánok!!!!
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Jaimee! Nagyon boldog névnapot kívánok, majd írd meg hogyan ünnepeltetek.

Olik! Gratulálok a csajszihoz! Éljen végre javul a nemek aránya!

Fix.b! Köszönöm, azt hiszem Domonkosnak fogjuk hívni. Nagyon édes a pocakod!

Jó hétvégét mindenkinek!

Kép
barbi5
 
 


Sziasztok!

Csak nagyon gyors leszek, mert hulla fáradt vagyok! Holnap megint pakolunk, hétfőn festés, szóval pár napig szerintem nem lesz internet!!

Betsy: örülök, hogy ismét jelentkeztél! Nagyon szép kis pocakod van!! Hétfőn biztosan rakok fel képet anyuéktól....(vagy megkérem őt :lol: )

Olik: gratulálok a kislányhoz!!! :lol:

Jaimee: bizony, már 3 éve...Nagyon telik az idő!! Remélem jól telik az ünnepelgetés!! Nektek is jó munkát a hétvégére!!

Mindenkinek puszi!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 

 
 

Jó reggelt!

Most még van egy kis időm bekukkantani! Látom csak én kukorékolok!:)

Andi: de régen találkoztunk :lol: Mesélj, hogy vagy? Neked nem októberre jósolták a babát? :lol:

Niki: nagyon eltűntél ismét!! Hú, most már alig van hátra a babóca megszületéséig!!

Chrissy: Veletek mi újság? Remélem minden rendben...

El sem hiszem, hogy elértük a szeptembert...Olyan jó, hogy ma már lehet pakolgatni, holnap meg kezdődik a tapétázás és festés...Valószínűleg én lelépek holnap, szóval tiszta meglepetés lesz, mire visszajövök este...Nem nagyon szeretnék a festék és ragasztó szagban itt ücsörögni...Még gyorsan elugrom a praktikerbe, hogy vegyek kép akasztókat, ez lesz a mai program...

Ti mit csináltok?

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Szia Heni!

Jól vagyunk, minden rendben!
Pénteken volt a védőnő, mért cukrot, meg megnéztük a baba szívhangját-olyan jó volt hallani!
Az alvással küzdök napok óta, alig tudok elaludni és sajnos ebből kifolyólag apa sem alszik. Ami nem is lenne baj, de most épp délelőttös és reggel meg alig tudunk felkelni.
Már várom a 11-ét, megyünk dokihoz és megint láthatjuk!!!

Most megyek főzni, mert apa nemsokára hazaér, délután meg vendégeink lesznek!!!
De jövök, ahogy tudok! Igaz eddig csak veled beszélgettem!
Vendég
 


Sziasztok!

Heni:nem jövök sűrűn,de olvasok rendszersen mindenkit.Nincs görbém, a vonalzómból tudom kábé hol tartok.Novembert,nem októbert,de a lényeg szempontjából gyakorlatilag mindegy.
Majd dobj képet a Csoda Bébi birodalmáról :wink: :lol:
vedresandi
 
 


Sziasztok!
Igyekszem gyakrabban jönni, csak rengeteg a dolgom...
Holnaptól gyakrabban jövök.
Vigyázzatok magatokra!!!
Vendég
 


Jóóóó reggelt!

Köszönöm mindenkinek a köszöntőket! :D :D

Nagy ünneplés nem volt, csak kaptam egy halom ajándékot!

Betsy: Na véééégre újra köztünk! :wink:

Barbi: Domonkos az szééép név! :D

Szép napot mindenkinek!!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jó reggelt,

Mozgalmas hétvége áll mögöttünk. Szombaton főztem, mostam, takarítottam, aztán délután nekiálltam bekötögetni a srácok könyveit, füzeteit. Felcímkéztem őket, mindegyikra címet és nevet írni + összepakolni nekik az összes cuccot, tisztasági csomag, tornacucc etc..... Este 9-re végeztem mindennel. Vasárnap főztem, délután meg készültünk az évnyitóra, vsalás, fürdés.

És ma reggel a kicsi fiam is beült az iskolapadba. Persze elkapott a sírás, ahogy ott ült megszeppenve a nagy padban. Amugy is olyan kicsi Danika. Szívszorító érzés volt. Olyan érzás mintha már nem lenne egyik sem az én kicsi fiam. :cry: :cry: :cry:

Délután meg szülői értekezlet az elsősöknek.

Szóval ma egyáltalán nem tudok koncentrálni a melóra.

Betsy,

De jó, hogy itt vagy ujra. Nagyon szép pocakod lett, és olyan szép vékony vagy. Hát még azért ez egyáltalán nem bizti, hogy lányos anyuka leszek. Dr bácsi azt mondta, hogy még kinőhet az a kukac. Majd meglátjuk. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Ne izgulj, nekem nincs gyerkőc sem iskolapadban, sem oviban, de már a pocakbanlevő elveszi minden munkakedvem és koncentrációm. Minden 2x annyi időbe telik, mint alapban. :oops: :oops: :Lelki szemeim előtt folyton kiságyak, rugdalózók, cumisüvegek, ágyneműk, macik és nyuszik lebegnek.... :D :D :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


JUDY: Igazad van, mostanában én is sok olyat hallottam, hogy 30.hétig kislányt mondtak, aztán mégis fiú lett, sőt meglepő, de fordítva is hallottam már ilyet, pedig fiúból ritkán lesz lány. Mindenestre az már nagyon jó, hogy nincsenek jelek arra, hogy esetleg kisfiú. Bár én most úgy vagyok vele, hogy akár 3 fiút is bevállanék, olyan kis édesek :) Teljesen megértelek az iskolakezdéses dologgal kapcsolatban is. Nehéz elengedni őket, pláne, hogy előtte egésznap Veled voltak. Végül egy suliba járnak a fiúk vagy nem? Bocsi, de már nem emlékszem :oops: hogy végül sikerült e elintézni..
Vendég
 


Betsy,

Igen egy suliba járnak, ezt sikerült elintézni. Így talán könyebb a kicsinek, bár szerintem elég könnyen fogja vanni az akadályokat. Nagyon stramm srác. Egyáltalán nem volt elkeseredve, csak megszeppenve, de az meg természetes. Bazsi egy hétig sírt minden reggel sulikezdésnél. Na az volt igazán rossz, én is sírtam vele együtt.

Amugy én sem bánnám, ha fiam lenne, megmondom őszintén azért félek a kislánytól. Annyira megszoktam már a kisfiukat, hogy szerintem azt sem fogom tudni, hogy mit kell csinálni egy puncissal, már ha az lesz.

Jaimee,

Ne izgulj, mindjárt mész táppénzre aztán tényleg csak a kicsikédre kell koncentrálni, meg hogy mit vegyél meg neki. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betsy: Bence lesz a Picike? De jó ez a delfines ticker... :D :D

Judy: Még mindig van egy hónapom. :? vagy máshogy felfogva: Igen, már csak egy hónapom van!! :D :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


JAIMEE: Igen, Bence lesz. :lol: Tudom, hogy szinte minden második ksifiút így hívnak, de apának ez tetszett az általam felkínált 3 verzió közül. Petinél csak kettő közül választhatott :) Lánynevet kapásból tudnék 4-et is (Petra, Nóra, Laura, Zita), de valahogy a fiú nevek közül nekem nem nagyon tetszik egyik sem. Szívem szerint a második töki bogyónk is Peti lenne ;) Rózsaszínben is van ilyen delfines vonalzó! ;)
Vendég
 



Sziasztok kismamik ( és leendő kismamik is :D )!!!

Hát remélem nem tévedtek nálunk, állítólag nagyon jó szakember a hölgy, már naaaooon sok ilyet látott, majd a 4D-n pontosabban megmutatja, az már nincs nagyon messze :wink:

Judy: Könnyeztem én is a soraid olvasva, nagyon megható lehet, én biztosan bőgni fogok, ha a gyerekeim is már ott tartanak. Gyakran most is elsírom magamat, ha Zolcsi hozzám bújik vagy mond valamit, vagy csinál ezt azt. :cry: :lol: Tegnap pl. fogta a nagy cipős dobozt, amelynek fogókája van ( az nála a bőrönd :lol: ) azt mondta, hogy MENNJ PÁPÁ ,intett nekünk és becsukta maga után a szoba ajtót :shock: Apa csak nézett:
" Hamar felnőnek manapság a fiatalok" Annyira aranyos volt...

Betsy: De jó hogy újra itt :D Mocorog rendesen, most már látszik is, hogy jár a hasam. Inkább este. Nekem is most kezdett el nagyon nőni a pocim, most már mindenki észre veszi :lol:

Jaimee: Az elején én is nagyon lelkes voltam: babarucik, játékok, mostam vasaltam minden darabot, most örülök, ha sikerül úgy mesgzaritanom egy-egy kimosott ruhát, hogy nem kellene vasalnom :lol: Naponta több ruhát is cserélünk, mert most egyedül eszik iszik :roll: Aztán homokozó, vagy éppen sok kaki :lol: ( Olvastad az összeállítást a másik topikban :lol: :lol: )

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Kép

Kép

Ma reggel készült- A nagy Zongoraművész :lol: :lol: meg lehet ilyenkor zabálni.

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik: Anyja fia? :lol: :lol: :lol: Mozart is korán kezdte. :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Nekünk is nagyon jól telt a hétvége, sokat sétáltunk és a kisfiam megtanult biciklizni. Ma pedig elkezdődött az ovi én már attól is szomorú voltam, pedig nagyon jól érzi magát és persze szüksége van rá. De olyan klassz volt ez a két hét amit most a szünet végén együtt töltöttünk.
Holnap megyek dokihoz, kiváncsi vagyok mennyit nőtt a baba egy hónap alatt. Esténként néhányszor meg szokott keményedni a hasam, szerintem ez nem túl jó majd holnap rákérdezek. Nálatok még nincs ilyen?

Klasszak az új vonalzóitok!
Jaimee! Egy hónap az már semmi és irány a bababoltok! Én is még 1-1.5 hónapot dolgozom úgy döntöttem úgyhogy szólj ha jössz Bp.-re mehetünk együtt. Nekem a kisfiamtól minden ruhám megvan, de az a baj, hogy ő nyári, úgyhogy a pici méretből amíg utól nem éri addig vennem kell. Pld. overállt, sapka, melegebb rugi ilyesmit

Ja és tényleg nem vegyél túl sok mindent, mert eleinte 1-2 havonta nő egy méretet. Persze van amiből érdemes megvenni pld. egy szép ágyneműt, vagy plédet mert az 3 évig naponta használhatod, meg a babakocsit amit szintén, de felesleges sokat költened flancos kádakra kiegészítőkre majd meglátod. Mert a bababoltok arra törekednek, hogy minden feleslegességet megvetessenek a kismamákkal.

Kép
barbi5
 
 


Olik,

Gyönyörű ez a kiskrapek. A végén ő is nagy zongoraművész lesz. :lol: :lol:

Pedig lassan nálatuk is eljön az az időszak amikor meg kell válnod Zolcsitól, legalábbis napközben. Nem lesz könnyű, de meg lehet szokni. Eleinte az eszed mindig az oviban lesz, de aztán lassan ahogy látod jól érzi magát a gyerek, szépen megszokod.
Nehéz időszak az bizti.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



Judy: Ez az élet rendje, vagymi :roll:

Barbi: Nekem nem szokott keményedni, néha fájdogál, ha sokat tezsek veszek, aztán lepihenek és elmúlik. Kérdezz rá holnap mindenképp.

Jaimee: mi szó, nagyon szereti a zenét, főleg a zongora szót. Ha meghalja a TVben, ledermed. Biztosan emléxik még a pocakban lévő állandó zongoraszóra :lol:


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


OLIK: Nagyon édi a kis zongoraművész :) Lehet, hogy a Te nyomdokaidba lép? ;)
BARBI: Biztos szépen növekszik a picúrotok odabent :) Most kb. 450gramm körül lehet, ha jól tudom. Te magándokihoz jársz? Mert nálunk sajna csak 20 majd 28 hetesen van kötelező UH. :(
Vendég
 


Barbi: Keményedés? Nem vagyok tisztában azzal ,hogy az milyen, az a baj....Nekem feszülni szokott, de a doki szerint az más, mert a keményedés az x ideig tart, aztán elmúlik, vagy ilyesmi, olyan még nem volt....Ha fáj, akkor órákon keresztül is fáj...

Igyekszünk csak a legszükségesebbet megvenni, a földön járunk mindketten. :lol: :wink: Gondban leszek viszont a kismama ruhákkal, ahogy néztem pedig legalább 2 kardigán és 2 gatyó kell...Ja és egy melegítő, mert egyikbe sem férek bele már most sem. Piszokul sajnálom rájuk a pénzt, dehát valamiben csak kell járnom...

Csütörtökre halasztottam a terheléses cukrot, mivel hétvégén jó sok édességet ettem. :oops: Fánkok tömege, csoki, sült ananász fagyival, karamell öntettel...Névnapom volt, no, nem tudtam ellenállni....Be vagyok tojva egy kicsit, mi lesz, ha nem jó a cukrom, nem sok kedvem van hetente vérvételre járni. :? :? :? :?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Olik!

Nagyon édes a kisfiad! A zene csak hasznára válik szerintem, klassz, hogy ennyire szereti.

Jaimee!
Hát a keményedés olyan mint egy kis görcs, akkor ne is tudjátok meg. Szerintem ilyen lehet szülésnél csak erősebb, de nem tudom, mert engem hirtelen császároztak. Csak CTG-RE mentem és fél óra múlva felvágott hassal feküdtem a műtőasztalon, úgyhogy nincs ilyen élményem.

Ne sajnáld kismama cuccra, mert úgyis elkerülhetetlen és jó közérzetedhez is kell amit érez a baba. Egyébként én szülés után 2-3 hónaig hordtam őket, mert akkor még van pocak és a rendes ruhák nem jönnek fel egyből sajnos.

Fix.b!
Hát a Kórházba járok be hozzá, ott csinál minden alkalommal uh-ot és 5000 Ft-ot kell adni neki borítékban utána. Ez olyan magán de mégsem nem? Kicsit először furcsának éreztem, de mindenki így jár hozzá és nagyon jó doki. Úgy is bánik veled mint egy magánrendelésen, időpontra hív, stb.

Kép
barbi5
 
 


Barbi: Hát ez olcsóbb, mint az én dokim, igaz, nem a kórházba járok. Jó fej különben a dokid, összeköti a kellemest a hasznossal, magánbeteget a kórházba....A borítékot gyűjti, hogy az is kell? :D Na jó, csak gonoszkodom, ne haragudj, a lényeg, hogy jó doki legyen.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Igazad van, szerintem is kicsit gusztustalan, hogy a kórház pénzén csinál magánrendelést, de ez itt a rendszer. Ez egyébként itt elég gyakori, több helyen is így csinálják.
Igazából akinek meg van magánrendelője annál meg szülést viszi be a kórházba és de azért is kér zsebbe pénzt nem?
Mindenképpen gusztustalanok azt hiszem.

Kép
barbi5
 
 


Barbi: A szülésért azért fizetek, hogy ott legyen, ő legyen ott, mert benne ill. a szakértelmében bízom és ne valamelyik idióta osztályos orvos vezesse le a szülést (illetve a végét) tessék-lássék módra, ímmel-ámmal. Jártam a kórházban doki nélkül, igen pórul járhat az ember....Aztán ki hogy fogja fel. Én frászt kapnék a szülés gondolatára is, ha nem lenne saját dokim.

Aztán ugyanígy fizet az ember a szülésznőnek, akihez aztán NSt-re járhat, ha eljön az ideje, akkor végig jelen van a szülésnél, tekintet nélkül arra, hogy mikor jár le a szolgálata. Beöntést ad, borotvál, ilyenek, és egészen addig velem van, amíg az ember lánya nem kerül le a gyermekágyas osztályra.

Szóval kiadsz egy kisebb vagyont, persze - mintegy mellesleg - be vagy TB-ileg, OEP-ileg biztosítva....Hát ez a helyzet.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Igen, végül is ez tőlük extra szolgáltatás. Ezért kell fizetni.

Kép
barbi5
 
 


Jó reggelt!

Ismét várjuk a festőket, de legalább már van net! :lol:

Olik: rettentő aranyos Zolika! :lol:

Teszek fel egy képet a pocakról: Kép Kép

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Szia Heni!

Nagyon csinos kismami vagy! Gratulálok a pocakbébihez! :)
Vendég
 


Szia Arikon!

Köszönöm szépen :oops:

Betsy vagy Niki: esetleg nem tennétek fel egy táblát? Bocsi, csak annyira jó lenne, ha lehetne látni ki mire megy és mikor.... Én pl. már tűkön ülök a holnapi uh miatt.... :)

És sajnos fájdogál a torkom is, szóval próbálom C vitaminozni magamat....

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Heni

Nagyon csinos kismami vagy!

Jaimee

Dokiválasztás: veszprémben nem lehet választott orvosnál szülni. Már előre félek, kit sikerül kifognom.
Bencénél még volt lehetőség választani, Lillánál szerencsém volt, sikerült "elintézni"hogy a dokim ügyeleti napján induljom meg a szülés. Kizárt dolog, hogy most is ekkora mázlim legyen :(


Olik

Zolika nagyon aranyos!

Megyek is mert szilvalekvárt főzök, még a végén odaég nekem :)

KépKépKép
bambika
 
 



Sziasztok!!!
Bambika: én meg az uborkát rakom el :lol: Hétvégén szilvalekvározok!

Heni: Nagyon csinike kismami vagy :D És már 29 hét :shock: Már itt van :idea: :!:

A dokikról: én is a klinikára járok, de magánúton. Az unokatesóm hozta össze vele, ők meg nagyon nagy haverok( családos összejöveteleket is szerveznek együtt). Ezért is kijött hozzám vasárnap éjjel vidékről méghozzá ügyeletes éjszaka után :roll: Én csak akkor adok neki borítékot, ha megvizsgál vagy csinál uh-t. Amúgy csupa beszédért, amit max 5-10 perc alatt meglesz nem szoktam fizetni. Időpontra nem járok hozzá, mindig kivárom a soromat a szakrendelőjében. De általában ha meglátja, akkor nagyon hamar behív.
Az NST-n soha nem fizettem, ott mindig változtak a szülésznők, mindig rendesek voltak. A szülőszobán meg véletlenül egy ismerős csajszi volt ügyeletes, akit kondi teremből ismerem. Nagyon rendi volt, most is valószínű felkeresem. Ja , próbáltunk utána megköszönni, de nem fogadott el semmit, még egy üveg Martinit sem, nem beszélve a borítékről.



Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Valamiért nem számol a vonalzóm :? Mi lehet a bibi? megnézem

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Jön a védőnőm! majd jelentkezem.

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok Lányok!

Voltam tegnap védőnéninél! Megkaptam a kiskönyvemet! :lol:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 



Szia Chris!!!
Most akkor már hivatalosan is kismami vagy :lol: :wink: Gratulálok a kiskönyvedhez!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Heni! Nagyon aranyos kismama vagy, igazán formás pocakkal. Tegyél képet a festés után is.
Chris! Gratulálok a kiskönyvhöz.
Olik! Akkor ez olyasmi mint nálunk.

Kép
barbi5
 
 


Sziasztok!

Na már most van időm, tegnap megtaláltuk álmaink lakását.
Már csak a babának kell jönnie, és költözünk is, ha minden jól megy.
Sajna mégis szomorú vagyok, apának ma kellett mennie Németbe, és csak pénteken jön haza.
Ráadásul 2 repülővel megy, és még nem telefonált, hogy leszállt e a 2. gép is.
Addig elég nyugtalan vagyok...
Holnap megyünk ultrahangra.
Voltunk ismét 4D-n és most jól is sikerült, képem is van, csak nem tudom felrakni, mert nincsennek meg a megfelelő programok.
Azért nem tudtam a táblánkat is felrakni.
SAJNÁLOM!!! :(
Ha hazajön apa majd mindent felrak a gépre és akkor már fogom tudni rakni a táblát, meg a képet is.
Lecseréltük a számcsit, és most még sok mindent kell állítgatni rajta, hogy olyan legyen mint a régi.
Lányok, ha a dokik jóslata jó, akkor 3 hét és megvan a pici babánk!!!
Csak telne már el ez a pár hét...
Vendég
 


Betsy!
Örülök, hogy újra köztünk vagy. Nagyon szép lett a pocakod. Szép neve lesz a kislurkónak! :wink:

Olik!
Aranyos a kisfiad! A szemeit tőled örökölte! :wink:

Heni!
Nagyon szép kismami vagy. Olyan kis formás pocakod van.

Jaimee!
Kitartás! Nemsokára már pihizhetsz otthon. Nem gondoltál arra, hogy előbb íratod ki magad?

Niki!
Gratulálok a lakáshoz! Nemsokára kibújik a baba?! Hogy repül az idő! :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Olik, Barbi!
Köszi a gartulációt!
Ezt majdnem elfelejtettem! :oops:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Bizony hamar elment ez a pár hónap.
Hihetetlen, hogy nemsokára a kezünkben tarthatjuk a kis csöppségünket.
Már a hasam is lent van állítólag...
Én nem tudom, hogy tényleg így van-e, de sokan mondják.
Holnap kíváncsi vagyok mit mondanak az ultrahangon.
Vajon mennyi lehet már Pindúr súlya??? :roll: :roll: :roll:
Én olyan 2300 gramm körülire tippelek...
Kis husis.
Már marhára unom az NST-t, minden héten 2x kell mennem. :?
De hálistennek nem kell lépcsőn szaladgálnom, ha nem mocorog Picúr...

Christell gratulálok a kiskönyvhöz!!!
Emlékszem én is mennyire vártam, hogy megkapjam!

Már most elég sokan vagyunk itt kismamik. :D :D :D
Vendég
 


Betsy!!!!
Nem is írtam JÓ, HOGY ÚJRA ITT VAGY!!!!
Mostmár el ne tünj, mindenki nagyon hiányolt!!!
Hálistennek minden rendben van veletek is!
Vendég
 



Jó reggelt!!!

Niki: Gratulálok a lakáshoz!!! mi is akkor költöztünk, amikor már 32 hetes voltam, de még felújítást is végeztünk sajátkézileg legalább 1 hónapig :x Már nagyon untam, mert azt a káoszt lehetetlen volt kibírni, nameg hullák voltunk a munkától. ezért az utolsó hónapokban nem is híztam semmit :lol:

Chris: Köszike, igen a szemeimet örökölte, a többit Apucikától :wink:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Jó reggelt,

Chris,

Gratulálok a kiskönyvhöz, és welcome a hivatalos kismamik között. :lol: :lol:

Niki,

Örülök, hogy megtaláltátok álmaitok lakását, most már a baby is itt van. Remélem minden álmod így teljesül az életben.
Kiváncsian várom a képeket. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Mamik!

Csak jelzem hogy olvasgatlak titeket és nagyon örülök hogy mindenki szépen gyarapszik, fejlődik!!!!

Chris, jó érzés ha már megkaptad a kiskönyvet, többször elő lehet venni, hogy jé tényleg az enyém :D

Niki jól eltelt az idő, mindjárt szülsz, olyan hihetetlen...

Heni nagyon csini mami vagy!

Olik Édes pofa a kicsifiú... már nem is olyan kicsi :)

Bocs ha kihagytam valakit, mindenkinek további szép napokat!!!

Kép
mercure
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem megtaláltam a régi bandát :D

Minden kismaminak 1000 drukk, mindegyik kismami gyönyörű ééééssss hhúúú..... irigy vagyok én is! :lol: :lol:
De majd talán én is jövök ide nemsokára, ha Isten is úgy akarja.. :wink:
Pussz mindenkinek!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk az uh-tól! Sajnos ez csak kórházi sima 2 D volt, szóval alig látszott valami...A lényeg, hogy a Picike jól van, már 1400 g a súlya BPD 77mm... A méretek megfelelőek a korának...Holnap kell mennem nőgyógyi kontrollra, remélem ott is mindent rendben talál a doki...

Viszont legközelebb egy 4D-sre megyek az Istenegyi Klinikára, mert a doki szerint már nem kell több uh, elég lesz majd az NST...Az viszont még odébb van...Én kis kíváncsi létemre, azért elmegyek a 32-33. héten egy uh-ra :lol:

Mercure: köszönöm a dícséretet! Olyan jó, hogy jelentkeztél Bettyvel együtt...Ide is lehet nyugodtan írogatni :wink:

Betsy: Persze, hogy úgy akarja....Addig is gyere sűrűbben!!

Olik, Barbi: nektek is köszi a pocakdícséretet!!

Christell: gratulálok a kiskönyvhöz!!!! Hivatalos kismamink hogy van ma? :D

Jaimee: Te merre jársz?????

Puszi mindenkinek, rohanok a Brendonba... :wink:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jó napot!

Betty: Gyere mielőbb! :wink:

Chris: Gratula a kiskönyvhöz! :D

Judy: Mizu? Srácok? Jól érzik magukat a suliban?

Niki: Hát hihetetlen, hogy mindjárt szülsz, még emlékszem a + tesztedre! :lol: :lol:

Heni: Nagyon csini vagy! :D :D

Bambi: Na, az lenne a végem, ha nem lehetne orvost választani. Nálunk még szülésznőt is kell, különben megnézheted magad... :? :twisted:

Lányok, küldhetnétek egy kis szilvalekvárt! Imádom! :D :wink:

Többiek? Chrissy, Betty??

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Heni: Na szia!! Szépen gyarapszik a pici, ügyesek vagytok! :wink:

Ugye már elkezdted a vásárolgatást? Mindjárt itt a 30. hét! Hurrá! :D :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Tegnap délután visszamentünk a dokihoz Bazsival, megint nem látott rajta semmit, ezért ma délelőtt elküldött minket laborba vér-és vizelet viszgálatra. Holnapra meglesznek az eredmények, akkor talán tudni fogjuk, hogy mi okozza nála ezt az állandó hőemelkedést.

Amugy tök vagány volt a gyerek, ott vigyorgott mint a tejbetök, beszélgetett a nővel aki megbökte, és azt mondta, hogy meg sem érezte. Mondtam is neki, hogy remélem a műtétnél is ilyen vagány lesz. Azt mondta igen, és nem fog sírni, mert már nem baby. Hát majd meglátjuk.

Heni,

Örülök, hogy minden ok veletek. De nem értem miért mondta a doki, hogy nem lesz több uh :shock: , amikor a 36. héten van még egy kötelező uh, legalább is nálunk. Kérdezz csak rá.

Jaimee,

Danival egy szál gond sincs. Örömmel megy, nincs sírás és nagy büszkén mutogatta tegnap is a matekot amiből dolgoztak. Szóval hamar megszokta, nem hiába stramm kis kölyök. :lol: :lol:

Szia Betty,

Örülök, hogy jelentkeztél, és várunk téged is mihamarabb ebbe a topicba. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: