Új privát üzeneted érkezett!

Kép A baloldali a miénk, mellette a barátnője.
Vendég
 


Sziasztok!

Kacika! Vigyázz magadra a hétvégén!

Mimi! Akkor most hétfőre szorítunk, hogy ürüljön ki minden magától! Szerintem jól csináljuk, idáig összejött, amire csapatostól szorítottunk. :lol:

Juca! Na ja. :lol: Az az ágynyugalom nekem is terhes volt :roll: Pedig be kellett tartanunk, mert bár próbálkoztunk hamarabb :oops: vérzés lett a vége, :evil: amitől apa úgy megijedt, hogy kárt tesz bennem , hogy nem mert utána a biztonsági időn belül próbálkozni. :roll:

Luca! Szép a kert nagyon! És a kutyus is! :lol: Barátnővel ők is rajta vannak a babaprojekten? :lol: Vagyis kutyusprojekt. :lol: Apát meg fűzzed csak a nyaralás miatt!

Nicci! Azért nem szép, hogy amióta babás vagy felénk se nézel! :cry: Bátoríthatnád a babára vágyókat!

Kislibus! Akkor most mi lesz? Tesztelünk egyszerre vagy nem?

Nekem ma nagyon furcsa volt a hasam. Görcsölgetett, szurkált. Vettem be Magne B6-ot aztán elmúlt. És egész nap majd' megőrültem, annyira kívántam a kínai savanyú-csípős levest. Hazajöttem főztem is gyorsan. Nagyon fini lett. :lol: Csak az a baj, hogy apa nem szereti, úgyhogy ő most ehet hideget. 8) De szerintem ez nem a terhesség, hiszen most vagyok a 7 dpo-n, ilyenkor még nincs beágyazódás, márpedig tünetek csak azután lesznek. :roll:

Na, mi lassan indulunk, nem leszek a hétvégén, mindenkinek kellemes időtöltést!

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Luca!

Nagyon szép a kerted és a kutyusod is!

Mimi!

Szoritok hétfőre! Nekem a doki 3 hónapot mondott, de hozzátette, hogy azért, mert majdnem 20 hetes voltam és kell egy kis idő a méhnek! Amugy már probálkozhatnánk az első rendes ciklus után! Végül is valahol logikus, mert ha beindult a ciklus rendesen mi a fenére kéne várni! Szerintem ha megjött rendesen, ne fogjátok vissza magatokat, de a dokival mindenképpen kéne csináltatni egy hormonvizsgálatot elötte, mert a korai vetélés oka többnyire hormonális! Most elöszőr is az a lényeg, hogy jöjj rendbe!
Vendég
 

 
 

Üdv Csajok!


Most már lassan múlik a hányingerem és az émelygés is. Voltam kedden a védőnőnél, túl vagyok az első labor-vizsgálaton is. Jók lettek az eredmények. A védőnőmmel kedden nem tudom, hogy mi volt, de az biztos nem ott járt az esze ahol kellett. Na, majd még jelentkezem.


Üdv:

Alíz.
Vendég
 


Sziasztok!

Kacika!
Jó pihengetést Neked! Az Uh kép nagyon szép, noha én alig láttam az uh képeken valamit csak a 4d-n.
Mi is mindannyian Veled vagyunk, szólj, ha tehetünk értetek valamit!

Luca!
Nagyon szép a kerted, a tavacskát külön irigylem! Békáink nekünk is vannak, a leveli fajtából :lol:
A sógorom tenyésztett ilyen kutyákat, de én mindig óvatos voltam velük.

Mimi!
Remélem lelkileg is mielőbb feldolgozod a történteket, beszélj nyugottan, ha az könnyebb!

Alíz!
csupa jó hírek!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D csak így tovább!

Grönland!
Te hogy vagy????????

Pinkiné!
Eltűntél!!!!!!

Nicci???????????

Monti!
Remélem jót pihentek, babuci pedig szépen megtapad, ahogy azt kell!!!!!!!

Juca!
Milyen a mamázás?


Csajok!
Én kezdek őszülni! :cry: Ábel egyre többet hisztizik. Tegnap egy bavásárló utcában mentünk (Nicci! Passzázs sor) és kisfiam azt találta ki, h a babakocsiban feltérdelve illetve a lábtartóra állva utazik........ Amikor nem engedtem toporzékolt. Aztán ahogy mentünk, azt vettem észre, h botladozik a kölök. Még mondtam is neki, h mennyire csúszik a szandálja, amikor rájöttem, h szándékosan csúszik el............... MI LESZ KÉSŐBB????????????

TANÁCSOT KÉRNÉK!!!!!

A férjem dolgozik ma is, ez az ára, h mehessünk nyaralni. Sikerült vennem strandszandit Ábelnek, egyet fizet kettőt kap akcióban, 499ft-ért. Nagyobbat is vettem, jó lesz későbbre.

Mindenkinek szép vasárnapot!

Kép Így is viselkedik néha :-)

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Jó reggelt!

Köszi kérdésed Zsuzsu, jól vagyok! Tündéri kisfiad van, olyan édes! :lol: A mi fiunkat is Ábelnek hívták volna! Bár még nem volt lefixálva! Hajlottam még a Dávid és a Martin felé!

Hát, én már elég rég babáztam, de biztosra mondhatom,hogy nem lesz jobb! Nem túl biztató, ugye? :lol: Engem mindig azzal nyugtattak, hogy majd ha nagyobb lesz, nem lesz vele ennyi gond! Ez részben igaz is, mert ahogy nő, egyre kevesebbet kell rá figyelni, de ugyanolyan rosszcsont maradt! :lol: Igaz fiam ennyi idősen még tündéri volt, olyan volt, mint egy kisbaba! Na de késöbb... :lol: Szóval kösd fel a gatyót! :lol: És ez persze nem neveléstől függ, hogy rossz vagy sem, hanem egyszerűen csak örömüket lelik a rosszalkodásban! :lol:
Vendég
 


Helló!

Vagyok én is, csak hát anyustól macerásabb ideülni egy kicsit. Tegnap két babanetes kiscsajjal volt randija Kingának, majd teszek képet. Nagyon aranyosak voltak, bár először le kellett játszani a köröket, meg ki kellett jelölni a határokat, de utána édesek voltak.

Tegnap meg is jött, így most már kezdhetünk próbálkozni! :-)

Mindenkinek szép hétvégét 8) Zsuzsu Neked kitartást! :lol:

J.

tjuca
 
 


Sziasztok!

Vagyon én, olvasgatlak benneteket, csak nem nagyon tudok hozzászólni :)

Petike, örülök, hogy minden rendben van nálatok :)

Ma van a 14. dpo, de még nem jött meg.
Tegnap este eléggé fájtak a melleim, de most csak kicsit érzékenyek. Olyan, mintha a megfeszült bőrt tűvel szurkálnák. :( A mensi előtti pattanásaim sem jelentkeztek még. Sőt, az idegrohamaim sem. Nagyon érdekes, mert valami hihetetlen belső nyugalmat érzek, ami nálam fura, mert én mindig minden miatt idegeskedem és aggódom. :oops:
Reggel kipattantam az ágyból, így nem mértem hőt :) Majd holnap. :) De a tegnapi 37,3 volt. Mondjuk nekem mindig csak a mensi napján esik le.
Az előző hónapban a 16. dpo-n jött meg, úgyhogy még nem iszunk a medve nőjére :):) Megvárom legalább a 20.-21 dpo-t, akkor fogok tesztelni, ha addig nem jön.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Pinkiné, drukkolok nagyon!

Alíz, örülök hogy minden rendben!

Nálunk ma falunap van, zene, versenyek, kaja, pia...és nem vagyok kint :(
Férjem a főzőveseny egyik zsűritagja, majd hoz nekem haza valami finom ebédet.
Nagyon gáz ez a fekvés, már most nagyon unom, és hozzá ez a bizonytalanság....jaj, nagyon rossz, de sajna mást nem tehetek.

Zsuzsi, Ábel már most hisztizik? Sajna én is csak azt tudom mondani,hogy ez 2-3 éves koráig csak rosszabb lesz, aztán oviban valamit javul. Én is az ovitól várom a gyerek szófogadóságát,-hú de magyartalan voltam- lehet hogy hiába?! Majd látjuk!

MIndenkinek szép napot!
Vendég
 


Sziasztok!

Juca!
Akkor Nektek már csak 2 hét várakozás!Így két hónapot hagytatok ki, igaz?Lehet, hogy mi sem várunk hármat...A doki azt mondta, hogy 3 az ideális, de ha nagyon türelmetlenek vagyunk, lehet 2 ciklus után is próbálkozni.Én elég türelmetlen vagyok... :D

Nem tudom, ki kérdezte, a kertünkben van vetemény is, de nem sok.Még fóliasátor is van...

A kutyák is benne vannak a kiskutya-projektben, de sajnos a barátnőm kutyája egyik kannal sem hajlandó csinálni semmit, aminek kiskutya-születés lenne a következménye.Mindet megmarja, a miénket kicsi kora óta ismeri, szinte kölykének tekinti, tehát vele játszik .Így nem lesznek kiskutyák...

Kacika, remélem sikerül minél többet pihenni.

Tegnap kerti partin voltunk, 2 kismama is volt, olyan fura érzés volt látni Őket...

Aliz, örülök, hogy minden rendben van.

Írjátok le légyszi, ha mérem a hőt, hogyan kell kinéznie az értékeknek?
Peteéréskor felmegy, igaz? Nekem nem nagyon megy fel, eddig 36,6 volt,aztán 36,7, most 36,8. Ez nem valami nagy változás.Most vagyok a 11.napon, múltkor éppen ilyenkor lettem terhes. :oops:
Nézem a mikroszkópot, már nem azt látom amit eddig, de még nem is jégvirág...Most akkor mi van?

Zsuzsu!
Hiszti el fog múlni, én nem tulajdonítottam túl nagy jelentőséget neki, amikor észrevette a gyermek, hogy semmit nem ér el vele, abbahagyta.Csak következetesnek kell lenni Vele, hogy mindig tudja, hogy mire számíthat.Legalábbis nekem ez jött be mindkét leányzónál, bár már nagyon régen volt.
Aztán lehet, hogy lesz egy hisztis babócám, és én sem tudok majd mit kezdeni Vele...AddigraTi már tudtok majd tuti tippeket adni!
:D Mi most a kamaszkor kínjait éljük át...

Montana, remélem, nemsokára kétcsíkos leszel!

Pinkiné, én is szorítok!

Meg persze Mindenkinek, akinek kell!!!!!!!!!!!

Puszi!
Vendég
 


Luca!

Ha 28 napos ciklusban gondolkodsz, akkor a 14. napon van a péd. Az egészben az a mókás, hogy a luteális fázis (pé utáni) általában mindig 13 nap, és a 14-re jön meg. Persze, akinek változó a ciklusa hiába tudja visszafelé kiszámolni nagyon bölcsen, nem lesz sokkal előrébb. :-)

Tehát még van idő a péig.
Ha a hődet mérted eddig, akkor érdemes beírni a www.ciklus.hu vagy www.fertilityfriend.com oldalak valamelyikére, mert ott a hőid alapján egy program kiszámolja, hogy mikor van peteérésed. (Persze ez is akkor működik jól, ha már van pár ciklusod, és látod nagyjából a rendszert, de legalább azt is látod, hogy egyáltalán van-e, amit remélünk, hogy van.)

Remélem ki tudsz venni valamit ebből a katyvaszból. Bocs, de igen fáradt vagyok, megyek is aludni. Jó éjt:

Juca

tjuca
 
 


Juca!
Ma reggel megugrott a hőm, 37,1 lett. kb 0,5-el magasabb, mint eddig.Úgy látszik, hogy most nem 28 napos lesz a ciklusom, hanem rövidebb 1-2 nappal, ezt észre is vettem a műsz. bef. óta.
Amit a múltkor küldtél, az Auranka magazin naptárját, beírtam az adataimat, kinyomtattam, ott van a hálószoba falán.Ott azt írják, hogy tegnaptól érdemes próbálkozni lánybaba-gyártással, aztán meg a fiúbabával.Hát, majd meglátjuk, erre téved-e egy zebra vagy gólya.
Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok Lanyok

itt vagyunk Splitben egy internet kavezoban, a velunk levo kislanynak wc-re kellett mennie...
Minden nagyon szupi, jol erezzuk magunkat, Lili egesz nap furdik, remelem nem jon vissza a hugyuti tole.
Na atengedem apanak is a gepet, legyetek jok, aztan majd szombaton leszek ujra

Puszi:
Lina, Lili

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Jó hírek!!!!

Nem kellett a műszeres bef., teljesen kitisztult a méhem, már tegnap sem véreztem.

Rákérdeztem, h mennyire komoly ez a 3 hónap..?

Doki bácsi azt mondta, ez csak egy "ajánlás", ráadásul, h nem került sor a kapirgára, mosolygott, és mondta, h nem kötelező a várakozás!

Azért legalább egy ciklust megvárunk, h megjöjjön újra rendesen.

Sajnos nem még nem tudom követni, h kivel mi volt-van stb., de majd igyekszem!

Puszi, Mimi
zmimi
 
 


Mimi!

Ez nagyon jó hír! Az első ciklust tényleg érdemes megvárni! Bár valószínű, hogy nem is sikerülne teherbeesned, mert nem hiszem, hogy lesz pé-d! Utána meg mindent bele! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Igyekszem ma jönni.

Mimi!

Ez nagyon jó hír, mondtam én, hogy már két hét múlva is sokkal világosabban fogod látni a helyzetet! :-)

Luca!

Nagyon szép a kerted. Én nem lennék ilyen rendes, na meg, hogy még leleményes veteményes... én még az erkéllyel sem bánok el. :lol:

Linácska!

Te kis függő!!! :lol: :lol: :lol: Nagyon szép nyaralást, és ne internetezz má'!

Pinkiné!

Ni mán, csak nem bebabásodsz itt csendben? 8)

Voltunk a kiccsajjal buliban. Nagyon jó volt. Csak egy kép:

Kép

Lépek is, mert indul a nap.

tjuca
 
 


Mimi, ez jó hír, minden rendben lesz!!

Grönland! Én is azt hittem hogy a műtét után úgysem lesz rögtön pé-m....hát volt, és talált süllyedt is :lol: Úgyhogy ebben senki ne bízzon.

Juca, jó volt a buli? Látom a gyerekek voltak a dj-k :lol:

Melinda, jó nyaralást továbbra is, majd gyere és mesélj!

Luca, akkor ott volt a pé :lol:

Pinkiné, drukkolunk!

Monti, Zsuzsi, milyen volt a hétvége?

Rólunk: a hétvégén már volt vér is nem csak barna. Már le is mondta a dologról, erre tegnap meg kora du. tól nem volt semmi, se barna, se piros.
Én már nem értem ezt, de kivárunk.
Sajna holnap elutazik a dokim 2 hétre, tehát ha gáz lesz , lehet hogy nem ő csinálná, ami legalább annyira rossz lenne, mint a vetélés.

Viszont a hányinger az még tán rosszabb mint eddig. Ugyan nem egésznapos, de sokkal intenzívebb, mindentől öklendezem.

SZép napot mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap este visszajöttünk Debrecenből. Velem jött az unokahugom meg a keresztlányom is. Ők jól elvannak együtt, békén hagynak engem, csak programokat kell szervezni nekik.

Nájki! Én nagyon szorítok neked! Remélem együtt babásodunk! :lol: Mikor fogsz tesztelni?

Mimi! Tök jó, hogy megúsztad a műtétet. Hajrá! Azért egy hónapot én is kihagynék a helyedben, biztos, ami biztos alapon.

Luca! Elkaptátok a pé-t, vagy még óvatosak voltatok?

Zsuzsu! Hiszti ügyben nem tudok tanácsot adni. De biztatásként csak annyit, hogy az én keresztlányom iszonyatosan hisztis volt, nem lehetett megmaradni a közelében. :roll: A karácsonyi ajándék ha nem tetszett neki, akkor földhözcsapta, megrugdosta és üvöltve követelt egy másikat. :shock: Most 8 éves, szófogadó, illedelmes, nyoma nincs a régi hisztisségnek.

Juca! Neked is drukkolok, hogy összejöjjön a tesóbaba még ebben a hónapban.

Kacika! Csak nyugi! (Könnyű ezt mondani :roll: )Pihengess! Bízz a babádban, hogy kapaszkodik erősen!

Rólam: néha görcsölget a hasam, de a Magne-B6-ra elmúlik. A cicim kicsit érzékeny, de ilyen volt máskor is és akkor sem voltam terhes. Rosszullét, hányinger nincs. Pénteken elvileg már lehet tesztelni, de jó lenne, ha kibírnám hétfőig. (Nem fogom :wink: )

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok!

Itt vagyunk mi is!

Grönland!
Köszi a dicsit! Olyan nevet akartam, ami nem "Tucatnév". Nálunk a suliban 5 Andrea, 3 Krisztina volt. Na meg a Nagy vezetéknévhez szinte bármilyen ritkább név jó. Nekem még a Sámuel tetszik. Az Ármin is dobogós, de ha a tesó fiú lesz majd, neki is két keresztnevet szeretnék.
Jó néha lapozgatni az útónévkönyvet, kell a léleknek az ábrándozás.....

Pinkiné!
Én hüle vagyok ezekhez a "dpo-k hoz, de nagyon szorítok, h minden rendben legyen. Szívesen hallanék a mindennapjaidról is, nem csak babás témában beszélgetünk amint olvasod :lol:

Kacika!
Én is azt hittem később szembesülök majd a hisztivel, de ez van. Hol jobb hol rosszabb. Próbálok következetes lenni, de nehéz.

Minden rendben lesz, pihenj amennyit tudsz, ne gondolj a rosszra. !!!!!!!

Luca!
Nem hőmérőztem sosem, de nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!

Lina-Lili!
Olyan jó, h bejelentkeztetek! Én is tervezem, h beköszönök majd a nagy víz mellől!!


Juca!

A gyereksereg csodaszép, ha már így áll Kinga mingyá elindul!!

Mimi!
Neked is mennek a drukkok, mesélj Te is ami eszedbe jut!!

Montika!
Én is abban reménykedem, h egyszer abbamarad a hiszti, de később ugye majd jön a "nem ezt a táskát akarom, nem azt a tolltartót...." és egyebek.....

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++teszt!!!!!!!!!


A hétvégénk eltelt, apa dógozott,mi meg kettesben. Esténként sétáltunk hármasban, Ábel rohangászik már. Tegnap megünnepeltük egy ebéddel+sütizéssel apa nevenapját.

Szóltak a szegedi lányok, h a corában nagy leárazásban vannak a babarucik. Ma reggel sikerült elmenni és feltankoltam. Főleg polókat vettem, de kertésznacit, cipőt, bodyt is. 5500ft-ot költöttem, de ebben van mindenféle babaruci. Jó vásárt csináltam, a lelkemnek is jót tett.
Lassan ébred a kölök, megyünk sétálni......
Ja a 2. szomszéd öreglány (3 fia van, 3 menye és 3 fiú unoka) megszólt, h az utcán sétálunk a fiammal :lol: :lol: Szerinte felelőtlen vagyok, mert óránként 2-3 autó jár erre és nem szabadna kiszoktatni a gyereket...... :oops: :lol:

Legyen szép és mosolygós napotok!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Juca, hát nem tudom, bebabásodom-e. A ma reggeli hőm csak 36,9 volt. Viszont nem érzek semmit, ami mensire utalna, még a bőröm is nagy szép tiszta, pedig mensi előtt én vagyok a ragya királynő. Meglátjuk, holnap mit mutat a hőmérő, egyébként péntekre tervezem a tesztet, ha addig nem jön meg.

Zsuszu, mit szeretnél tudni? :) Szívesen írok mást is, ha van rá igény :)

Mint már - talán - tudjátok 23 éves vagyok, lassan 3 éve férjnél. A párommal 7 éve vagyunk együtt :) Igen, diákszerelemnek indult :)
Saját lakásban élünk (amit anyóséktól kaptunk nászajéndékba). A lakás egyetlen negatívuma, hogy a földszinten anyósék laknak. :shock: Párom egy szem gyerek/fiú, így kicsit mániákus az imádat. De azért már egész jól haladunk anyós nevelésével :)
Várva várt babánk lesz az első élő (de rossz érzés ezt leírni) gyermekünk, már 3 angyalkánk van. Dehát eljön a mi időnk is, remélem :)

A kereskedelemben dolgozom, önálló vállakozóként, egy biztosítónál. Szóval, akinek biztosítás kell, szóljon nyugodtan :):):):):)
A párom számítógép mániájának hódolva weblap szerkesztő/programozó. Nagyon ügyi keze van, a saját oldalunkat is Ő csinálta :)

Hát, röviden ennyi. Nehogy túladagolást kapjatok, tőlem :)

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Zsuzsu!

Ne törődj a banyával! :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Niki! Akkor együtt tesztelünk! :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Helló!

Niki!

Van igény, női csacsogásra? Viccelsz?
Hol találom meg a weblapotokat? Kíváncsi vagyok rája. :-)

Itt volt anyu, és most pihenem ki. Anyóssal ez még durvább lehet. Annyira felfokozott volt, le nem pattant Kingáról, és mivel egyedül van, itt reggeltől estig beszélt. Én megértem, meg minden, de olyan hihetetlen mennyiségű feszültség gyűlt fel bennünk ez alatt a pár nap alatt, úgy működött, mint egy energiavámpír... Anyóssal még nehezebb lehet. :-( Pláne, ha majd lesz unokája. Még az elején tisztázni kell a szabályokat, máshogy nem megy.

Zsuzsu!

Kinga már kb. 7 hónapja így áll, sőt már kb. 11 hónapos kora óta lépeget minden körül, tologatja a székeket, babakocsit stb. de elindulni, önállóan, állni nem akar na. A "buli" jó volt, bővebben a blogban.
Én is most szereztem be egy csomó rucit e-bayen. Határeset árban, de még mindig jobban megéri, mint a turi, mert arra nincs időm, meg a helyi túró nagyon drága. :shock: Kiszemezett cuccok vannak, és minden kb. annyi, mint az osanteszkokorában a cuccok alsóhangon vagy akcióban.

a nőcivel ne törődj, annyi esze van, mint egy marék molylepkének. :lol:
A Kinga sem tucatnév, kábé annyi lehet belőle, mint az Ábelből. Nekem az Erzsébet tetszik nagyon, most ezzel is menőek lennénk. Annak is a Zsóka változata, de anyakönyvezve Erzsébetként adnám.

Erről egy sztori: barátnőm kisfia Antal. A Margit kórházban minden áron le akarták beszélni az adott névről, de ha már nem megy, legalább adjon egy másikat. Persze nem adott. Én nem is értem, még ha Dagobert lett volna, vagy Brendon. (Utóbbi anyu munkatársának a fia)

Montana!

Miket programoltok? Tegnap pl. elmentünk Vácra, de ott nem volt semmi. :shock:

Kacika!

Ne is gondolj ilyeneket. A gyerkőc küldi rád a hányingert, hogy ne parázz!!! Te meg csak nem veszed a lapot! :wink: Amíg hányingered van, addig nincs baj. Egyébként mekkora volt a bevérzés? Nem mondta az orvos, hogy kb. ez mennyi vérzést jelent? Gondolom az fel is szívódik, távozik is. Mindig arra gondolj, hogy nem lehet baj!!!

tjuca
 
 


Kacika!

Persze vannak kivételek, de ez nagyon rizikós! De ezt te is tapasztalod! Hormonálisan kicsit rendbe kell jönni, ezért gondolom, hogy az első mensi után már sokkal nagyobb az esély a teherbeesésre és a kihordásra! Nagyon szoritok, hogy rendbe legyen minden! Azért ha gond van menj ügyeletre és ne várj arra, hogy elmúlik!

Zsuzsu!

Ezeknek a térfigyelőkameráknak csak is rosszindulatu megjegyzéseik vannak! De én ezeken olyan jókat tudtam röhögni! A saját családjába még véletlenül sem nézne körül! :lol:

Juca!

Olyan édik ezek a babák! Látom nagy sikere volt a hifinek, mint nálunk karácsonykor a csomagolópapírnak! :lol:

Pinkiné!

Neked mennek a drukkok! Mikor tesztelsz?
Vendég
 


Térfigyelőkamerák :lol: :lol: :lol:

Tényleg nagy sikere volt a hifinek, a másik nagy kedvenc az elmo volt. A blogba belinkeltem, ha rákattintasz meglátod mit művelt a kis gülüszem :-) Mondjuk Kingának mi azt magyaráztuk, hogy pont úgy hisztizik Elmo, mint ő. Ma mondtam neki, hogy pont azt csinálta, mint Elmo, nézett rám, majd vigyorgott, és kérdezte, emo? Hát sajna az ottmaradt a gazdájánál, de videon megnéztük. :wink:
http://kovacs-telekes.org/juca/blog/?p=720

tjuca
 
 


Juca, a weboldal a cégemé, nem a családé :) De priviben nagyon szívesen megmondom, hol találod :) Én részemről msn-en való csacsogásban is benne vagyok :)

Hát, nem egyszerű anyóssal, az tény. Sőt, néha kifejezetten az idegeimre megy a kis hülyeségeivel. (pl. felhív, hogy elmeséljen egy viccet. Aztán 5 perc múlva még egyet. Vagy ha nem jut eszébe egy film címe, telefonál stb.) Ilyenekkel kerget az őrületbe :evil: De én nevelem a férjemet, ezáltal Ő neveli az anyóst :) Mire jön a gyerek, kész szuper mami leszek. :):)

Egyébként már a legelején megbeszéltem az urammal, hogy ez a baby a kettőnké lesz, nem az anyósé. Ha akar egyet magának, fogadjon örökbe vagy szüljön, nem érdekel. Akkor lesz a gyerekkel ha "engedélye van" rá. Nem csak úgy feltrappol, mert Ő most babázni akar. Ennek gyorsan véget fogok vetni, ha bepróbálkozik :) :twisted: :twisted:

Teszt? Hát, most figyelem a hőmet és ha péntekig nem jön semmi (idáig még nem indult el) vagy nem emelkedik vissza a hőm (reggeli lement 36,9-re ilyenkor szokott megjönni) akkor megcsinálom. Addig nem idegelem magam rajta.

De neked nagyon szorítok Montana! :)

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, mert jön apa haza és és Ábel is ébredezik.

Aranyosak vagytok nagyon! A térfigyelő kamera különösen tetszett! :D :D A helyzet az, h elég jómóduak, vannak fóliáik és egy tanyájuk is, ahol gazdálkodnak, így 100 ezer ftnyi játék van csak az udavaron a kicsiknek. Burkoltan közölte az öreglány, h nem látná szívesen ott a fiamat, mire a férjem közölte vele, h nem is engedné, mert még baja esik. Nem értem, h lehet valaki ilyen gané pedig sosem bántottuk. Ráadásul egy munkagéppel összetörték az aszfaltot az úton, de rendbehozni smafú......
Ma délelőtt egy órát sétáltunk, ebből fél órát feléjük :lol: :lol:

Úúútálom az olyaan embereket, akik a szemedbe vigyorognak, ugyanakkor a hátadba döfik a kést.


Bocsi, kicsit panaszkodtam, de jólesett.......

nekem anyóssal csak annyi a bajom, h nagyon félti Ábelt, amíg ott vagyunk mindig jajong, h baja esik.

Juca!
Megnéztem a képeket, csudaaranyosak!
Én a cora-tesco szoktam babholmit venni, na meg turiban. Most már Ábellel nehéz vásárolni, igazi pasi :-)
A Zsóka nekem is tetszik, a férjem most azt szeretné, ha utánna néznék, h Zsuzsi nevet lehet-e anyakönyveztetni.......

Pinki!
A férjem is egy szem fiú, anyós pedig fiúimádó. :lol: nem tom, ha lányunk lesz hogy fogadja majd. Én sem engeném, h más nevelje a gyerekem, de néha jó a segítségük.

Montika!
a szagokra nem vagy érzékeny???????????

Grönland!
Jól látod! Szálka-gerenda esete áll fenn...
[/b]

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Montana!
Próbáltuk elkapni a pé-t.De csak egyszer. :oops:
Úgyhogy vigyázunk is, meg nem is. :D
Majd még jövök, most értem haza a melóból, főzni kell, meg füvet nyírni...bár sztem az utóbbi elmarad.
Vendég
 


Sziasztok!
Füvet nem nyírtam, csak főztem.

Hú, mennyi mindenkiért kell izgulni már, mire Linácska viszajön, egy csomóan babásak lesztek!Küldjétek ám erre is a gólyát!

Még csak most volt, hogy teljesen kétségbeesve idekeveredtünk, és azóta olyan sokat köszönhetünk egymásnak!És Kacika remekül vezeti a mezőnyt babafronton!

Kacika, biztos nem lesz semmi baj, bíznod kell benne, nem szabad feladni!!!Bár tudom, amiken mi keresztülmentünk azután már nehéz bízni, de az biztos csak véletlen volt, és most mindegyikünknek minden rendben lesz!

Zsuzsu!
Ne törődj a rosszindulatú megjegyzésekkel, még annyit sem érdemelnek az ilyen emberek, hogy meghallgasd őket.

Niki, Montana, Ti lassan teszteltek, már nagyon kíváncsi vagyok az eredményre!

Mimi, örülök, hogy Te is túl vagy a nehezén, innét már csak előre szabad nézni!

Mikor kell valamiféle tünetet észlelni?Csak a beágyazódás után, ugye?A múltkor szerintem pár nap után már feszültek a melleim, de az még a beágyazódás előtt volt.Biztos csak bemeséltem.


Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Nem voltam a hétvégén, jól betermeltetek! Pesten voltunk rokonlátogatóba, meg tüzijátéknézőbe, meg állatkertbe, meg Normafánál :D

A hőm a béka segge alatt, pé után: 36.4, 36.5, 36.5, 36.7, 36.3, 36.6, 36.6 Mit gondoltok benevezzek a jégkirálynő versenyre? :?


Montana!
Az volt a furi, hogy nálam is mindig kidöglöttek, de nem csak az orchidea, hanem még a leg igénytelenebb növény is. Ez meg azóta is szép. A tesszttel kapcs még várakozó állásponton vagyok, a leghoszabb ciklusom 29 napos volt, most vagyok a 24-en, úgyhogy még 5 nap és ha addig nem jön meg...De barnáztam is 3-4 napon át, meg a hőm is elég alacsony, csak 36.6 körüli, úgyhogy csak a jóistenen múlik a dolog. Szóval ebben a ciklusban nem bízom. De neked szurkolok!!!

Mindenkinek drukk, aki próbálkozik!!!

Tipegősöknek meg sok-sok türelmet a hiszti rohamokhoz! Ne feledjétek egyszr elmúlik, a következetes nyugodt magatartás fontos, mert a hisztivel a gyerek a határait próbálgatja, meddig ehet el, meddig feszítheti a húrt, ha hisztizik-e pl. megkapja -e amit akar, néha a megfelelő helyzetekben engedni kell az akaratnak, a hisztinekazonban nem. Nehéz, én nem tagadom... És biztos, hogy ha ott fogok tartani nem fogom az észt osztani, hanem magam is megbolondulok.. :roll:

Kép
kislibus
 
 


Jó reggelt!

A csajok miatt nem nagyon tudtam jönni tegnap, csak bekukkantottam néha. Tegnap elmentünk vásárolgatni, mert szerintük a háztartásomba be kellett szerezni pár dolgot, ami nélkül nem lehet élni. Mint például: játékokat, kártyát, új cipőt, túró rudit, Csőrikés szívószálat, habfürdőt. :lol: Hagytam nekik, mert olyan ritkán látom őket. Számítottam erre, spóroltam rá előre. Amiben nem engedtem, az az idétlen mese DVD-k. Van itthon Vuk, meg vizipókcsodapók, kisvakond. Azt lehet nézni. De amúgy sem szeretem, ha egy gyerek állandóan a TV előtt ül, nem is engedtem nekik. Érdekes, hogy enélkül is jól el voltak egész nap, este lefekvéskor mesét olvastam nekik és így is el tudtak aludni. Délután elmentünk a játszótérre. Tiszta stressz volt. :lol: Pedig ők már nagyok, tudnak magukra vigyázni. Ma elmegyünk a Tropicáriumba megsimogatni a rájákat, meg talán moziba. Valami rajzfilmre nagyon rá vannak izgulva. Meg persze a mekiben kell ebédelnünk. :roll:

Luca! Elég egyszer együtt lenni, csak jó időben kell! Két hét múlva kiderül. :lol:

Kislibus, Niki! Azért én szorítok nektek, hogy ne jöjjön meg, bármilyen baljós előjelek is vannak.

Nekem az anyóssal szerencsém volt: 260 km-re lakott tőlünk és nem szeretett utazni. Így csak karácsonykor és húsvétkor láttam. Ami jó, mert elég sárkány volt. A párom anyukája nagyon jó fej, tapintatos, még csak véletlenül sem szól bele a dolgainkba. Az én anyukám meg egyszerűen egy angyal! Ezt a volt férjem is és a mostani párom is elismeri. Ettől függetlenül egyiküket sem szeretném bevonni a gyereknevelésbe. Azt majd elintézzük mi!

Zsuzsu! Nem vagyok a szagokra sem érzékeny. Az előző terhességemnél sem volt semmi ilyen tünet, csak kívánós voltam. Az most is vagyok, de ez lehet a jó étvágyam miatt is. :lol:

Grönland! Hol is tartasz te most? Piri elment már? Kérünk volnalzót!!!

Juca! Az én anyukám kapott tőlem egy cicát, amikor hasonló tüneteket kezdett produkálni. Először nem akarta, mert hogy takarítani kell utána, meg büdös, stb, aztán amikor el akartam hozni tőle, hogy találtam neki gazdit, nem engedte. Amióta ott a cica, van neki elfoglaltsága, nem unatkozik annyira. Mondjuk az is idegesítő néha, amikor róla áradozik órákon keresztül, hogy milyen édes, milyen okos, mit szokott csinálni :roll: :lol:

Szép napot mindenkinek!

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok!

Amint látjátok a vonalzóm beszél helyettem. Pirike barátja itt van nálam (hogy menne inkább máshova!) :evil: :evil: :evil: :evil: és a hőm is gyatra. 36,8. Úgyhogy szeptemberben irány a hsg. Apának meg katona vizsgálat. Nem baj, ha rendben lesznek a vizsgálatok eredményei, legalább tudjuk, hogy elvileg nincs akadálya a spontán terhességnek :wink:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok!

Kislibus!

Sajna lassan érik egy dokivizit, nem? LH tesztet használtál? Hogy tetszett az állatkert? Nekem nagy csalódás volt. :-(

Niki!

telekes.judit@gmail.com -> várom a címet. msn nincs, és nem is lesz nekem. Ottfelejteném magam. :D Én így védekezek a függőség ellen. :mrgreen: Van blog, meg babanet, az msn már nem fér be a repertoárba.

Igen igazad van, meg Montanának is, de az elmélet kicsit más, mint a gyakorlat. Figyeljétek meg, hogy a legtöbb nagyszülő kényszeresen etet, mert azt hiszi ez a szeretet jele. Ha tehetné egész nap rágna Kinga, mert ha baja van, akkor biztos éhes. Ha vendégség van, akkor már dugig vagy, de még egyél. A másik kényszerük a beszéd... és ilyenkor nagyon besértődnek, ha azt mondod, hogy a gyereknél nem kellene a kajálást, mint pótcselekvést erőltetni, meg az nem jutalmazás, hanem a fiz. szükségletek kielégítése. Az előző korosztálynál valahogy központi szerepet kap a kaja, hús, édesség. Na mindegy, Ti majd ügyesek lesztek!!! :-)

Sajnálom a mensit. :-(
Fura, mert én a vizsgálatoktól mindig at vártam, hogy valami kiderüljön, hogy aztán megoldjuk, és akkor indulhat a mandula. :twisted:

Luca!

A mellfeszülés, puffadás stb. van a normális menstruáció második felében is, mert a progeszteron okozza. Ha viszont babás az ember, akkor ezek a jelek nem gyengülnek, hanem erősödnek a menstruációhoz közeledve. :wink:

Montana!

Nagyon drukkolok, hogy piros helyett a kis vörösek környékezzenek meg. (Vuk) Már nagyon izgulok a teszt eredménye miatt.
Szívesen lennék a keresztlányod. :-)

Zsuzsu!

Szerintem lehet, a Zsuzsában biztos vagyok. Viszont akkor megegyezne a nevetek, az nem zavarna? Nekem speckó tetszik a Judit név, de elég belőle egy is.

Szép napot mindenkinek!

Juca

tjuca
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek, h velem örültetek!

Grönland: veletek mi történt, h majdnem 20 hetesen történt a dolog??? :shock:

Kacika: a másodikkal nekem is volt hematómám az elején. 3 hétig feküdtem (klassz volt, egy 3 éves mellett..) és felszívódott!
Onnantól semmi gond nem volt, végig tornáztam, aktív lehettem. :D

Most arra szánom ezt a várakozós ciklust, h pár kilótól megszabaduljak. Tegnap tornáztam is, most olyan izomlázam van, mint az áááállat... :roll:

Mimi
zmimi
 
 


Lányok!

Most olvastam:

Augusztus 15-én született egy gyönyörű csöppség, Mirjam Nefelejcs. A kis szíve olyan beteg, hogy az orvosok nem tudnak segíteni. De Mirka hihetetlen erővel élni akar, önállóan lélegzik, mosolyog, ez már maga egy csoda. És mi is dolgozunk egy nagy csodán! Ki-ki vallása és világnézete szerint segítsen imával, fohásszal, kéréssel, pránával, bíztató gondolattal, és szóljatok másoknak is, szülőknek, gyerekeknek, barátoknak, mestereknek. Ma este 10-től pedig közösen gondolunk Mirkára és az ő szívére, mely máris annyi szeretetet hozott a világunkba. (Kisün írta egy másik topikba, aki régebben írt ide, három babáját veszítette el, de van három egészséges gyereke)
Azóta Mirjka már nem él, mert menthetetlen szívbetegséggel született. Aki úgy gondolja, egy pár gondolatot, egy imát, vagy egy gyertyát gyújthat a kicsi emlékének.

Más!

Mimi!

Írj légyszi egy pindúrt a gyerekeidről, esetleg kép?
Hány kilót szeretnél leadni?

Képzeljétek, van egy másik vetélős topik is. Mikor megnyitottam ezt a fórumot, előtte beírtam a gugliba a "babanet vetélés" címszavakat, de nem adta ki a másik topikot, nem is tudtam róla. Hát nem akartam megosztani az "erőinket", így sikerült. Viszont még mindig jobb két fórum, mint egy sem. :wink:

Apropó: Alíz, Nicci, Betti, és sokan mások? Na jó nem névsort olvastam, csak hiányoztok. :-) :roll:

Most mennem kell vasalni!

Puszi:
J.

tjuca
 
 


Igazából 3 fiút nevelünk.
2 saját+ 1 a férjemé.

Második házasság mindkettőnknek. Engem elhagyott az első férjem, neki pedig meghalt az első felesége.

Isteni találkozás és nagy szerelem lett a "jutalmunk" a megpróbáltatások után.

8, 5, 4, évesek. A nagy és a kicsi saját szülemény, a középsőt kaptam.

Így ez a baba lett volna a közös babánk...

Fogyás... hát ha az összes feleslegtől meg szeretnék szabadulni, akkor 10kg-ot kellene lefogynom...de megelégszem 5-6 kg-val is.
Ez talán nem olyan megterhelő a szervezetnek, és nem okoz gondot a tervezett terhesség szempontjából sem.

Nagyon fincsi egészséges dolgokat eszem+mozgás. Nem éheztetem magam, nyugi!
zmimi
 
 


Montana!

Azért nincs vonalzóm, mert párom lusta desznyó! :lol: Ne is kérjétek, hogy csináljak, mert képtelen vagyok rá! :oops: Most tartok a 6. napon! 37,1-el ébredtem, nem hiszem, hogy pé! Idegesít, mert megint bekavar!

Mimi!

Elég hosszú a sztori! Röviden, kinyílt a méhszáj!

Lányok, gondolkodtam ezen a méhszáj gyengeségen! Fiamat 11 éve úgy nyomták ki, mert szinte semmit nem tágultam! Tavaly szintén nem tágultam, 4 napig vajúdtam, mire megszántak és kivették belőlem a babát! De elötte 2 nővér lefogott és 2 doki ügyködött a lábam között! Eddig nem is gondoltam erre, de lehet, hogy ennek a kézzel tágításnak "köszönhető", hogy sérült a méhszájzáró izom!

Juca!

Ez olyan borzasztó! Szegény csöppség! A szívem szakad meg! :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Egyszer-kétszer én is írtam ide, most Kacikának üzennék.

Kacika!
Sajnos a haematóma ilyen, ne ijedj meg!
Belőlem 3x-4x olyan erősen dőlt a vér, hogy 5 percenként cserélgettem a legnagyobb betéteket. Pihi, nyugi, és elmúlik. Csak sajna hosszadalmas.
Én 6 hetet feküdtem végig szigorúan, most is kímélő üzemmódban vagyok. (Semmi gyerekemelgetés, semmi házimunka). És még most is ürülget a haematómám, igaz, már csak a wc papíron látok egy-egy barnás csíkot.
Remélem 1 hét, és végre elmúlik.

Szóval türelem, és ne add fel!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


SZiasztok!!

Mindenki napozik odakint?
Nekem nagyon fáj a fejem.. :? Meg ma így du-ra jól esik leülni, ma az igazat megvallva nem sokat feküdtem, gyakorlatilag semmit.
De most pótolok, Petike a mamánál!

Juca, nálunk is van kényszeres etetés, mármint a mama szempontjából, ráadásul a közelebbi mamánál van ez, akinél többet van Pepe....most már beszél Peti , és végre kilöki a kezéből ha már nem ért a szóból, és még mindig tukmálja. A gyerekek nem hülyék, csak kicsik :lol: Rengeteget veszekedtem anyósommal az etetés miatt, azt értük el, hogy hazahozta a gyereket, közölte hogy semmit nem evett, persze a szája széle tiszta lekvár volt. Ma már felsorolja Peti hogy mit kapott, de még így is képes lenne letagadni. :roll: Evvan! :(
Vendég
 


Sziasztok!

Juca!
Az állatkert szerintem lehetne jobb is, most mondjuk elég mozgékonyak voltak az állatok. Én azt nem szeretem, hogy sok állatnak nincs annyi helye, amennyi kéne neki! Amúgy asszem a legszebb állatkertet Nyiregyházán láttam, a legnagyobbat Szegeden. A pestibe ami még jó, hogy vannak gyerekjátszóterek, ahova leülhet egy kicsit a megfáradt szülő. Meg most van kiépítve egy utacska át a derby kengurukon, közel a kacsákhoz, ludakhoz, pelikánokhoz, fel a kis sziklára, ami jó pofa, csak az állatok túl közel vannak az ostoba emberekhez!!! Az egyik látogató prospektusa az egyik liba szájába kötött ki, a derby kengurukkal kenyeret etettek és hasolók, amiktől írtózom!!!!
Ja! És majd csak akkor megyek dokihoz, ha rendelkezésre áll már három ciklusnyi hő és LH eredmény, mert igazából én teherbe tudok esni, legalábbis eddig ezzel nem volt gond, lehet most is csak ki kell várni négy hónapot! LH a 15. napon lett pozitiv.

Kacika! Azért csak óvatosan! Boeske tudja miről beszél!!

Grönland! A 6. napon a 37.1 az nem gáz! Láttad az én hőimet????

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok!
Én nem napoztam, munka után leszedtem a paradicsomot meg a paprikát.Persze, a fűnyírás megint elmaradt.Majd holnap talán...Ma nem kellett főznöm,és volt időm újságot olvasni is.

Kacika, próbálj meg pihenni, ne sokat legyél fent!

Annyira nem szeretek már a munkahelyemen, egyszerűen nem találom a helyem.
Már beprogramoztam magamat arra, hogy 3 évig itthon leszek, erre még mindig oda kell bumlizni minden nap.Pedig szeretek ott dolgozni, de valahogy most sokkal jobb lenne itthon.Semmihez nincs türelmem, olyan nyughatatlanság van rajtam.Szerintem babának se híre, se hamva...semmit nem érzek.
A hőm ma reggel 37,00 volt. Az mit jelent?

Juca!
Nekem ez a topik jobban tetszik.Sokunkkal egyszerre történt meg a baj, így sokan egyszerre próbálkozhatunk.
A másikon túl sokan vannak szerintem, én azt nem is tudnám követni.Bár lehet, hogy csak így kívülállóként tűnik így...
De tényleg inkább kettő legyen, mit egy sem.Beleolvastam a másikba is, hát, ott is vannak szomorú dolgok.

Nekem személy szerint nagyon tetszik a Te stílusod, meg Montanáé is,meg Mindenkié...
Amikor el vagyunk keseredve, feldobjátok az embert.
Lesz mit tanulnom Tőleg gyereknevelés terén, nagyon jó,ahogyan Kingával bánsz! :D Csodálom a lazaságodat, nem pánikolsz semmitől. Én is ilyen anyukája szeretnék majd lenni a pici babámnak!

Többiek, hogy vagytok?És hol vagytok?

Zsuzsu, merre vagy?
Vendég
 


Kislibus!

Nekem 36.7 az alaphőm, de igazából ami idegesít az az, hogy múlt hónapban is volt egy 37.4-em kb. a 6.napon és nem is volt pé-m, ezért rossz előjelnek tartom! Nincs is annál rosszabb( már ami a probálkozást illet), hogy a 20. napon is reménykedik az ember, hogy talán lesz egy kései pé, aztán egy hét múlva megjön! Ami igazán kiakaszt, hogy 3 hónapig apa miatt feleslegesen probálkoztunk, mire ő elvileg rendbe jön, nekem nincs pé-m! Valaki nagyon jól elrendezi odafent a dolgokat! Legalább az esély lenne meg..... De nem pánikolok, áááá dehogy! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok Én is. Tegnap mire leültem volna a gép elé kitört az égzengés, és inkább összebújtunk embörrel. :lol:

Luca!
Én is ott hagytam az öreglányt, de kicsit bánt a dolog. Ja azért is megszóltak minket a faluban, mert előfordul, h a férjemmel összeölelkezve-kézenfogva mászkálunk, sőt egy-egy puszi is elcsattan... :oops: Szégyen ide, szégyen oda, szerelmesek vagyunk... :lol: :oops:

Monti gólyáit feléd is elküldtük! Mit főzöl a pariból-paprikából?? Én is kaptam a szomszéd kedvesnénitől párat, csináltam Ábelnek paradicsomos krumplit.


Juca!

Ez az etetés aranyos és igaz. NÁlunk anyós tömné, főleg süteménnyel...
A férjem azt szeretné, ha Ábeltesót Nagy Tirza Zsuzsi néven anyakönyveznék. Tudomásom szerint a Zsuzsi nem lehetséges, de majd időben kérvényezzük. Ilyen formában nem zavar, úgyis Tirzusnak hívnánk :lol: A férjem szeretné, mert ugye Ábel megkapta az Ő egyik keresztnevét és a lányunk kapja az enyémet.

Kinga megeszi a paprikát?????????

Pinkiné!
Szép a vonalzód, hidd el hamarosan uh képes vonalzód lesz!! :)

Kislibus!
Az iwiwen mikor jártál?? :lol: Milyen volt a tzijáték élőben??? Én ott laktam 18 évig, de sosem mentem ki, féltem a tömegtől.
Mielőbbi "megbolondulást" Neked! :lol:

Monti!
Mekkorák a gyerkőcök??? A kisvakond nálam is nyerő, remélem Ábelnek is bejön majd. Most még nem nézett videót, sőt mesét sem olvasunk egyenlőre.
Nagyon szorítok ám!!!!!!

Kacika!

Aranyos lehet Peti, amikor leleplezi a nagyit! :D :lol:
Pihenj amennyit tudsz!!!!!!

Mimi!

Szép család, hajrá közösbaba!

Grönland!
Nem vagyok orvos, de lehetséges. Ez a kézzel tágítás ijesztően hangzik. :cry: :cry:

Borzalmas, h mennyi mindenen kell keresztül menni, h gyerekünk legyen........ Aztán amikor megszületnek minden elfelejtve és marad az öröm.

Csajok!
Tegnap volt nálunk némi riadalom. Ábel nekiesett az asztalsarkának. Lila folt, pukli a fején, 1 perc sírás...... mivel nem szédelgett, nem hányt így nem vittem dokihoz. Viszont egész délután a sarkában voltam, éjjel is alig aludtam, de úgy tűnik nincs baja, már most rötyög az ágyában.

puszi Mindenkinek!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziszatok!

Tegnap ismét lefárasztottak a csajszik, így este csak olvastam, de írni már nem volt erőm. Keresztlányom 8 éves, unokahugom pedig hét. Mindkettő igazi csajszi. Mielőtt elmegyünk szép ruhát kell felvenni, szájfénnyel kikenik a szájukat, hajukba lepkés-virágos csatokat raknak, ja és minden amit felvesznek csak rózsaszín, esetleg fehér. :lol: De nagyon édesek. Majd csinálok róluk képet.

Húúú Mimi! Szép nagy a család! :lol: A három fiú mellé igazán kell egy kicsi lány is. Összejön hamar meglátod. Nem mindenki olyan peches, mint én. Én már lefoglaltam a VetélésUtánNemTudokTeherbeesniEgyÉvig titulust, úgyhogy többiek nyugi, nektek gyorsan összejön! :lol: Ha két oldallal előrébb lapozol ott leírta Grönland a történetét. Én megértem, miért nem akarja mégegyszer. :cry: A tíz kiló nem olyan sok, az én 20 kiló feleslegemhez képest. :oops: :roll: :cry: Meg kéne tőle szabadulnom, de olyan jó enni. :oops:

Grönland! Ha gondolod, én csinálok neked egy vonalzót és majd elküldöm, hogy pontosan mit kell bemásolni az aláíráshoz, hogy megjelenjen. Küldd el priviben, hogy mi legyen rajta. Na nem azért, mert én akkora mágus vagyok informatikában, csak egyszer már végigszenvedtem, és kitapasztaltam, hogy hogy működik. Én még mindig a képek felrakásával vagyok bajban, illetve a lekicsinyítésükkel.

Niki! Minden egyes vizsgálattal közelebb kerülsz a babához!

Kislibus! Kicsit zavarban vagyok, mert én valamiért azt hittem, hogy te bp-i vagy. :shock: Merre is laksz akkor?

Zsuzsu! Figyelgesd Ábelt, de nem lesz szerintem baja. Balesetek minden gyerekkel történnek. Korábban már írtam, hogy én miket éltem át gyerekkoromban, aztán mégis felnőttem. Bár a párom szerint van nyoma a sok fejreesésnek. :twisted: :lol: A károgókból meg csak az irigység beszél, mert őket nem szereti senki, őket nem puszilgatják az utcán. Névadás: nekem az az elvem, hogy a gyerek ne kapja a szülei nevét, legfeljebb második névként. Sajnos a családban ezzel egyedül vagyok. :roll: :twisted: Úgyhogy már most csatározás van a párommal, mert szerinte, ha fiúnk lesz csak a Róbert az elfogadható név. Ebből kitaláltátok gondolom, hogy őt is így hívják. :lol: Nincs nekem a Róberttel semmi gondom, csak minek belőle még egy itthonra, mikor sokszor úgy érzem, hogy az egy is sok. :lol: Mivel én nem ragaszkodom a saját nevemhez, így kitalálta, hogy a lányunk legyen Piroska az ő anyukája után. Mire én: legyen Margit, az én anyukám után. :roll: Szóval lesz itt még csatározás. Azért én nem szeretnék kitolni a gyerekkel sem, tehát nagyon különc név sem lesz, de a Józsefnél és Máriánál egy kicsit fantáziadúsabbat szeretnék találni. Az én ismerősi körömben a "legjobb" idáig a Bárdos Kevin. :roll: Vicc, nem?

Luca! Hol is dolgozol most? Arra emlékszem, hogy régen gyógyszertárban, de a mostanira nem emlékszem. A másik topikot nem olvastam még, már ide írogattam, amikor észrevettem, hogy van másik vetélős topik is, de már nem néztem meg. A babás topikokat szoktam még nézegetni. Olvastam Mirka történetét is. :cry:

Juca! Nicciről olvastam a babás topikban. Hűtlen lett hozzánk. :cry: De azért mert nem ír, remélem olvasgat minket. No, megállj csak Nicci! Hamarosan nálatok rontom a levegőt! :lol:

Most mennem kell, mert türelmetlenek a lányok. Ja, és veszek tesztet is, bár a tickerem kicsit zizi lett, csak holnap lesz a 28. nap. Az egyik nap kettőt ugrott! :shock:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Monti, mikor csinálod a tesztet? Úgy izgulok, mintha nekem kéne tesztelni!!
Nagyon nagyon drukkolok. Jó sora van a lányoknak nálatok, párod is kedveli őket?

Zsuzsi, nem hiszem hogy baja lesz Ábelnek, Petinek még akkor sem lett agyrázkódása, amikor a több mint 2 méteres!!!-nem vicc- mászókáról leugrott. Azonnal bömbölt, nem hányt, nem volt eszméletvesztés. Tudod, akkor tört ill. repedt el a könyöke, tettem is fel képet róla akkor.
Szóval ezek a kicsit iszonyat sokat kibírnak.

Na most ennyi, a fiam locsol, persze nem a kútról , hanem a kerti csapról. Aztán meg sokkot kapunk a vízszámla láttán.
Leállítom a drágámat :o
Vendég
 


Sziasztok!

Mindig olvaslak benneteket!De energiám csak annyi van ,hogy egy nap egy hozzászólást megeresztek egy másik topikban!De szégyellem is magam :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Meghát most elég negatívnak is érzzem magam és nem akartam Nektek nyavalyogni!

Zsuzsu!Én egyszer leestem Lázárral az 5.lépcsőfokról,azzonnal rohantunk a kórházba bár nem volt se hányás se eszméletvesztés!A gyereket sokkal jobban megviselte a kórházi herce-hurca!A fiadnak nincs O lába ha mégis akkor az enyémnek is az van ,mert pont így nézz ki az Ővé is!Ezek jó kis focista lábak! :lol:

Mindenkinek aki tesztelés előtt éll nagyon szorítok!
É s ha még nem vagyok kiutálva ígérem,hogy sürübben jövök!
nicci
 
 


Helló!

Ábelnek gyógypuszi, bár biztosan nincs komoly baja.

Mimi!

Fantasztikus családod van, az ismerősünk meg 8) . Ha összefutsz vele, üdvüzlöm.

Boeske!

Látom már a 17. héten jársz, nagy grat! A hematoma, meg el fog múlni meglátod.

Kacika!

Erről beszéltem. Mivel az előző korosztály még szűkösebben élt (evés szempontból), és kevesebb volt a hús, ásványvíz, üdítő, nápolyi, ezért úgy vélik, hogy most végig kell enni minden nap a repertoárt.

Kislibus!

Hát az állatkert nekem nagy csalódás volt. Eddig még mindig a jászebrényire szavazok, ott jobb az egész "tálalás", és az elmúlt években nagyot fejlődött.
Igazad van a várakozással, ha volt péd, akkor meg töröld a károgásomat. :-)

Luca!

Köszikösziköszi, bár másik fórumba nincs időm beleolvasgatni. Hát azért van, mikor bepánikolok, mostanában az általános szöttyögés hoz ki a türelmemből.
Meg egy kicsit le voltam amortizálva, kezdek beszűkülni. Erre-> szeptembertől kezdődik a baba-mama klub Alagon, a kórus hétfőnként, és most voltam a helyi plébánosnál, itt is indítunk egy tökmag klubot terveim szerint csütörtökönként. Egyből ráállt a témára, van fűtött terem, most kell gyártanom valami meghívót, aztán indulhat a mandula. Társaságigényem van, meg legalább a gyerekek is szocializálódhatnak, meg ugye vannak olyan dolgaim, amit szívesen megvitatnék mással, hogy hogyan tanítja imádkozni a gyereket, van, hogy a 20 perces prédikáció gyerekkel 120 petrcesnek tűnik, kellene valami túlélési stratégia, meg más nem katolikus dolgokról is szívesen dumcsiznék. Meg helyi közösség olyan antiszoc, próbáljunk már kommunikálni, aztán vagy bejön, vagy nem. :-)

Grönland!

Nyuginyiginyugi, ne siettesd a dolgokat. Igen a méhszájtágítás minden esetben okoz renyhülést. Persze gondolj bele, hogy 50 évvel ezelőtt teljesen normális volt a 8-10 szülés/nő. És ugye a szüléskor is van tágulás is, meg tágítás is. Bízz benne, hogy a "stoppolás" után nem lehet baj.

Zsuzsu!

Aha, meg a kígyóuborkát is. Néha a paradicsomot is, de az már végképp kegy tőle. Ábel nem eszi ezeket? Lecsóban minden további nélkül megeszi, persze a virslit azért jobban komálja.

Montana!

Csúcs lehet a két kiccsaj, megengedted már, hogy megfodrászoljanak? 8) :lol: Jaj már Kinga is nagyon csaj, néha olyan elégedetten bámul a tükörre, ha meg valami minta van a ruhámon, vagy valakinek ki van festve a körme, akkor percekig megy az óh, meg szí. :-)

Kacika!

Azé' pihenjél is, bár gondolom Peti mellett nem lehet...

Nicci!

Babás topik???? :wink: :lol: Mi az a nega gondolat? Nyár végi depi?
Persze, hogy kiutáltunk :twisted: . Ugyan már, csak vicc volt, ha van időd, kedved, akkor gyere, akár nyavalyogni is.

Pá!

J.

tjuca
 
 


Hát, lányok! Nem kell a teszt. :cry:


Most elmegyek bőgni. Este jövök. Addigra csinálok új vonalzót.

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Monti :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Embertelen meleg van. Picit kimentünk homokozni a kertbe, mert hamarabb ébredt Peti, fél óra alatt le is égett az arca árnyékban, úgyhogy bejöttünk, majd 5 felé kimerészkedünk, addig iszunk. Olyan szomjas Pepe is meg én is....
Vendég
 


Montana!

Nagyon sajnálom, de hajrá ikrek babák!!! :wink:

Kacika!

Mi benn gurnyasztunk. Mi is olyan 5 tájban megyünk majd ki.

tjuca
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: