Új privát üzeneted érkezett!

Kriszti, Brigi!
Nagyon-nagyon drukkolok Nektek!

Panny!
Neked meg küldök egy fenékbebillentést. Ki is volt, aki bíztatott, amikor az 5 hetes petezsákomban nem látszott az embrió???
Ne csináld máááár!!!!
Szívhang van, baj nincs. Ez a lényeg. :D

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Panni,
nálam a második babát öt hetesnek nézték hét és fél hetes korában! Mentem volna szívhangot hallgatni, aztán azt mondták, hogy hát igen, van ott valami szikhólyag (vagy valami hasonlót) Szóval teljesen kiakadtam! Nem is mentem sehova. Aztán kb. 12 hetesen voltam két orvosnál is, ahol végre egyeztek a dolgok (nagyjából) nekem akkor a peteérés kb. 20-21. napon volt, valamiért később.

Krupp: több ismerősöm is emlegetett homeos szert kruppra, de náluk mintha nem lenne annyira "komoly" (azt mondta az egyik, hogy "egész éjjel" köhögött a lánya, na nálunk a pár perc is rengetegnek tűnik) A fiamnál nagyon durva, szinte nem is tud levegőt venni, ettől még jobban megijed, és az tovább ront a helyzeten. Rectodelt kúp nélkül nem megyünk sehova, az kb. 20-30 percen belül hat. Én az első köhögésre rögtön adom neki (kb. éjjel kettőkor szokott jelentkezni, kórházban azt mondták, jó hogy bementünk, mert akár azonnali gégemetszésre is szükség lehetett volna, hát nem nyugtattak meg) Talán most már kinövi lassan ezt a hülye kórt...

Kriszti,
én is mindig próbálom nem beleélni magam (ciklus végén), de olyan nehéz. A halvány csík (is) nem pozitívat jelent? (Vedd úgy hogy nem mondtam semmit :wink: )
Tényleg jó, hogy megint itt vagy, te itt egy "oszlopos" tag vagy (ne értsd félre!) mégiscsak te indítottad a topikot!!! :D

Erika,
miből tudod hogy biztosan felfáztál? Vizelet? Nekem megint fájdogál az alhasam, és már nagyon unom. :(

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Boeske,
igazad van Pannival kapcsolatban, valami nekem is rémlik, hogy már leírtam ezt egyszer valahol! :D

Magamról: szépen felment a hőm (előtte picit leesett) + az ovulációs teszt is jelzett (pont akkor, amikor a ciklus.hu előirányozta a peteérést), úgyhogy megnyugodtam, biztosan van peteérésem, tojásfehérje meg egyebek nélkül is. Tök jó! :lol:
(apa biztos nem ment volna bele, hogy orvoshoz járjak, meg hormonkezelés, meg istentudja mi...)

Ez még csak a 17. nap, úúú de soká lesz még infó...

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 

 
 

Csináltam vonalzót...

Kép
nyáriorgona
 
 


Nyáriorgona!

Nagyon drukkolok neked is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon jó hireket irtál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tojcsifehérjém nekem sem volt most,de az ovu tesztem pozitiv volt!!!!!!!!!!!
De most kaptam egy levelet az babatervezők otthonából Leonóra irt értékelte a hőgörbém,azt irta,hogy nem volt pé-m!!!!
De ebben a hónapban még lehet!!!
De mikor???Mert már a 30-ik nap tartok!!!!!!
Ezért tartom én is kizártnak,hogy terhes vagyok!!!!
Ezért egy kicsit most reménytelen!!!!!!!
Ez a hónap totálisan kusza!!!!!!!
Nem is bánnám ha megjön!!!!!
Reggel azért csinálok tesztet!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Boeske
már a 14. héten vagy???? :shock: Olyan gyorsan megy azi dő!!!
Hogy érzed magad???

Nyáriorgona
én gyerekosztályon dolgoztam hidd el,sok gyerek "szenved" ettől "krupptol"(laryngitis).Gondolom megfigyelted már hogy ősszel a legaktivabb a rohamos időszak.Ha iylenkor felébrdsz arra hogy már megint ugat a gyerek,akor akármilyen hideg van kint nyiss ablakot gyereket jól bebugyolálbva az ablak elé ültetni,és jó mélyen szippantgatni vele a friss levegőt.Aztán én a Calcimuscot is ajánlanám neked.A kórházba vénásan adják,de te otthon megitathatod vele és nagyon jól abbamarasztja az is.Ha ezekre nem mulik 30 percig én mindenképpen azt javaslom,hogy futás az orvoshoz,mert ez tényleg egy életveszélyes állapot!!
(ja és van már direkt erre párásitó készülék a szobába,gyogytermék boltban lehet kapni)
Bocs,ha ezeket már mind tudtad..... :roll:
Az én hasfájásom felfázástol volt tuti,mert én kb. egy percig hüvösebb helyen ülök,akkor kész,másnap fájnak a petefészkeim.Ilyenkor jó kis meleg vizben,cickafarkos ülőfürdőt veszek,másnapra kutya bajom sincs. :shock: :!:
(pisilni nem pisilek sose többet)
A nőgyogytol nem kaptam vissza semmi pappirt multkor,hogy elvoltam nála,pedig ott adott gyogyszert hogy van kis gyulladás.Pappir meg nem jött.Most akkor mégsem volt??Ki érti ezt?? :roll: :o

Kriszti
Te szerintem a halvány teszt is pozitiv!!! :D
Mindenképp csinálj mégegyet!!Izgulok nagyon!!!
Te én ezt a hőgörbés üzenetet nem értem.Nem volt eddig hőleesésed,és azért irta??Mindig pontosan mérted ugyanabban az időben?

Jó éjt mindenkinek!!
Vendég
 


Erika!
Reggel mindenképp tesztelek!
Mindig pontosan ugyan abban az időben mértem!
Az az üzenetet egy Leonóra nevű csaj irta aki Németországba lakik!
Nagyon ért a hőgörbékhez és a baba projektel való kapcsolatos dolgokhoz!!!!!
Nagyon sok babanetes csaj fordult hozzá segitségért!!!!
A mostani hőgörbém nagyon pocsék még én szerintem is!!!!
Úgy,hogy ezért irtam mindig,hogy ez a hónap esélytelen!
De már megszoktam ezt a sikertelenséget!
De,hogy meddig birom!!!Azt nem tudom!!!
Keddre bejelentkezek a dokihoz!!!
Kiváncsi vagyok rá mi lessz tovább!!!!


JÓ ÉJT!!!!!!
Vendég
 


Kriszti
mizujs??????????? :roll: :shock: :idea:
Miért akarsz menni kedden dokihoz??
Vendég
 


Szia Erika!
Egyértelműen negativ!!!!!
Mensi és előjelei sehol!!!!!!!
Azért kell menni a dokihoz,mert az első clostys hónapban azt mondta,hogy a 3-ik hónap után találkozunk!!!!!!
Veled mi újság?????
Vendég
 


Kriszti!
:(

Erika!
Köszönöm, sajnos nem vagyok túl jól. Igaz az émelygés abbamaradt, de a vérzés nem. :( Fekszem, és reménykedem, hogy azért lehet még ebből egészséges gyerkőc.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok.
Báár én nem a 3-ikat sem a 4-iket nem várom :D Mert én az 5-iket szeretném ha a pocimban lenne de remélem nem veszitek zokon ha írok ide is.
Alig várom hoyg leteljen ez a pár nap de nagyon. Mi most kislányra hajtunk mert mind a 4 fiú.
Akinek pozitív a tesztje annak gratula a babóhoz és a leendő pozitívaknak meg sok sikert.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Helló Vera!

Légy üdvözölve közöttünk!
Mielőbi babásodást!
Nem számit hanyadikat szeretnéd ha van kedved irj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Irj bővebben magadról!!!!!!
Mióta próbálkoztok????
Szedsz valamit?????
Vendég
 


boeske írta:Kriszti, Brigi!
Nagyon-nagyon drukkolok Nektek!

Panny!
Neked meg küldök egy fenékbebillentést. Ki is volt, aki bíztatott, amikor az 5 hetes petezsákomban nem látszott az embrió???
Ne csináld máááár!!!!
Szívhang van, baj nincs. Ez a lényeg. :D

sziasztok mi is a 3-ik babát tervezük kb. 4honapja .remélem mindenkinek mihamarább össze jön :D
e.andrea
 
 


látszik itt még kezdö vagyok :D
e.andrea
 
 


Kriszti
sajnálom! :( Én azért drukkolok még,hátha van ott mégis valaki!Kaptál időpontot a dokitol?
Meg még azt szeretném kérdezni,hogy nem kellett a clostyval orvoshoz járnod?Hogy érik-e a tüsző,mennyi van,aztán repesztő szuri,aztán meg megrepedt-e.Én ezt kb. 4 évig műveltem.Nekem ennyiszer kellett mennem minden egyes hónapban.Igaz nem jártunk sikerrel,de olyan jó érzés volt tudni mindig pontosan mi is van.Az én orvosom meg amugyis csak igy irja fel ezt hogy nézi a történéseket!!Amikor a legutolján(ezt irtam már) teli volt a petefészkem tüszőkkel és görcsöltem,nem tudtak megrepedni a tüszők a nagy mennyiség miatt ,akkor is nézte a doki mindennap őket,és végül beavatkozott.
Nekem furi ez hogy csak igy szeded! :roll: :shock:
Velem annyi az ujság hogy a 17. napon vagyok,és mint mindig most is tök érzékenyek a cicibimboim,szal szerintem már megint semmi sincs
:( :( :(

Boeske
vérzés???Mennyi??Mint mond a doki???Magzatmozgást nem érzel még?Mit szedsz??
Bocsi a sok kérdésért,de nagyon megijeszettél.Azt hittem már vége.Már túl vagy a kritikus első harmadon!!! :) Az azért jóóó!!!

Szia Vera!!
Üdv itt a topicban!!A legjobb helyre jöttél!!!
Hány éves vagy??Az első négy hamar összejött??Mekkorák a gyerekek?Bevettek valami praktikát a lányosodásba?? :oops: :lol: :shock:
Vendég
 


e.andrea írta:látszik itt még kezdö vagyok :D


Szia Andi!!
Üdvözöllek itt köztünk!!!
Mekkora gyerekeid vannak??Milyen neműek?Miota probálkoztok?Hány éves vagy??
Én 30 éves vagyok,két kislány anyukája(alul látszik :) )és nagyon-de nagyon szeretnénk mihamarabb egy kis pocaklakót!!
Kb. febr. ota probálkozunk,eddig sikertelenül.Januárban vissza kell mennem dogozni,addig szeretnénk összehozni,hogy ne kelljen ismét visszajönnöm,hanem egybe lemenjen a gyes-es időszak!
Szal hajrá!!!!!
Vendég
 


Szia Erika!
Az első hónapban voltam uh-on akkor megkérdeztem,hogy jöjjek e jövő hónapban!!!!
Erre ő azt mondta,hogy a 3-ik clostys hónap után beszéljük meg a továbbiakat!!!!
Nem hivom csak reggel,ha reggel megjön akkor nem megyek!!!!!
De nem úgy néz ki,mint aki megakar jönni!!!!!
Erika!
Azért Te is reménykedhetsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Andi!
Üdv nálunk!!!!!!!!!!!!!!!!
Irj magadról!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mielőbbi babásodást neked is!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JÓ ÉJT!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti
én is ugy vagyok vele,vagyis kezdek,hogy ilyenkor már érzem hogy nem sikerült,és tök lelombozodom :( :? Mindig ez a sikertelenség,aki meg nem akarja is pottyant egyet a nagy világba. :evil:
Kiváncsi leszek mit mond Neked a dokid.Előre felirt 3 havi adagot??Nem mondta mi a terve utána Veletek??Kivizsgálás??
Vendég
 


JÓ REGGELT!
Erika!
Nem mondta,hogy mi a terve!!!!!
De már én iskiváncsi vagyok!!!!
Délelőtt felhivom,mert még nem jött meg,pedig most várom!!!!!
Délután 4-től magán rendel!!!!


Szép napot MINDENKINEK!
Vendég
 


Vera, Andrea!
Üdv! Drukkolok, hogy mihamarabb sikerüljön Nektek is!

Rik!
Lett egy szép haematómám a magzatburok mellett. Abból vérezgetek állandóan. Amíg nem szívódik fel, vagy nem ürül ki, addig feküdnöm kell. (Mert nagy a vetélés kockázata.) Sajnos még hetekig tarthat a gyógyulás. Rutascorbint szedek a vérzásre, meg ma találam még Arnica-t, azt is elkezdtem szedni. Remélem segíteni fog.
Néha már érzek mocorgást, tegnap pl. egyértelmű volt. Ma sajnos még nem éreztem, remélem azért minden ok.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske!
Az a hetekig való gyógyulás hamar eljön!!!!
De a végeredmény a lényeg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az orvos utasitását pedig szigorúan bekell tartani!!!!
A baba mindennél fontosabb!!!!!!!!!!!!!!!
Kitartás!!!!!!!!!!!!!!!!


Na én felhivtam a dokit!
Nem úszom meg, menni kell 4-re!
Pedig én úgy nem akartam menni!!!
Sőtt azon imádkoztam,hogy reggel jöjjőn meg,és akkor megúszom,majd megyek a jövő héten!!!!
De nem,nincs semmi arra utaló jel,hogy megjönni készül!!!!
De biztos nem vagyok terhes!!!!
Annyira jó lett volna ha megjön minnél hamarább letudom és jön az új ciklus!!!!
De viszont van benne jó is,hogy elmegyek,mert legalább ma szembesülök vele,hogy hogyan tovább!!!!!
Vendég
 


Kiszti
kiváncsian várom,hogy a dokinál mi volt!!!Mielőbb irj!!!

Boeske
ja már értem.Hát akor nincs mit tenni.Feküdni kel,és élvezni a magzatmozgás!!!! :wink: :lol: :lol: :lol: Gyerkőcök otthon vannak veled?Tudsz pihizni ugye???
A két fiu után szeretnétek kislányt,vagy mindegy,fiu is jöhet??? :wink:
Uh-ra jársz és ott figyelik a haematoma nagyságát?VAgy hogy van ez?Mitől lett??
Vendég
 


Erika!
Uh-zott elősször!
Azt mondta,hogy annyit,lát,hogy a bal petefészeknél vagy ben,tüsző féleséget ami lehet arra utal,hogy korai terhesség vagy nár elmúló ciszta maradvány!!!!!
Ha nem jön meg augusztus végén menjek,ha megjön akkor felirta az újabb closty adagot akkor 12-ik napi uh-on találkozunk!!!!
Azt modta,hogyha terhes akarok lenni szedjem a clostyt bizzak benne,mert igy biztos lessz peteérés!!!!!
Hát most mit tudok tenni!!!!?????
Pedig már nem akartam szedni semmit!!!!!!
Az utrót sem merem abba hagyni!!!!
De az utró mellett is megjöhet!!!!!
Egyesek szerint nem!!!!!!!
Ja, még rákérdeztem,hogy nem lehet e összenövés vagy petevezetékkel baj,azt modta,hogy nem!!!!!
Úgy,hogy ennyi van!!!!!!!!!
Hogy vagy???????


Többiek,hogy vagytok????????????????
Vendég
 


Hahó!Hol vagytok????????????????????????????????????????????
Vendég
 


sziasztok!
7 és 8 évesek a lányok .én 30 éves vagyok és 4 honapja probáljuk össze hozni a pocaklakot ami eddig nem sikerült :( .
e.andrea
 
 


Andrea!

Dolgozol?
Gondolom,hogy most fiúra gyúrtok?
Nekem van fiú és lány is!
De nekem mindegy csak legyen és egészséges legyen!
Nekünk ez a 10-ik hónap!
Kitartást!!!!!!!!!!!!
Sikerülni fog!!!!!!!!!!!!
Én mondom,mikor néha kiakadok!!!!
Vendég
 


most nem dolizok mert felmondtam . igen fiura gyurunk
e.andrea
 
 


Kriszti én is kakadok sajnos mostanába :(
e.andrea
 
 


Andrea!
Akkor sok sikert a babásodáshoz és a fiúhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jó éjt!
Elteszem magam holnapra!!

Reméllem holnap már többen leszünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Andrea!

Mi az a kakadok??????
Vendég
 


jo éjt Kriszti
e.andrea
 
 


kiakadok bocsi el irtam :D
e.andrea
 
 


Most már értem!!!!!!!!!!!

Holnap folytatjuk!!!!!!

Jó éjt!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti
na ez azért valami!!!Terhesség is lehet hallod-e?????Én azért bizakodom!!Mondtad hogy volt egy pozitiv féle teszted is???
Velem semmi egyenlőre.Még egy hét a mensiig kb.cicim érzékeny még mindig.(18. napon vagyok,voltam)

Andi
akkor hajrá,fiúra fel!!! :wink:
És egyidősek vagyunk!!!!!!! :lol:
Miért vártál Te ilyen sokáig a 3. babára,a nagylányok után??Bocs ezt bután fogalmaztam meg,de gondolom érted.. :oops: :roll:
Mit szolnak a lányok a kistesó projekthez????


Jaj,és Csajok!!MA elrepült egy gólya felettünk,Férjem egyből mondta:NA Eri most már terhes leszel Te nemsokára!! :wink: :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Vera, Andrea,
Üdv itt nálunk, aztán tessék hamarosan növelni a babások számát! :lol:

Erika,
ez a gólyás dolog tetszik nekem! :oops: Végülis vessen be az ember mindent, nem? :wink:

Kriszti,
nem kellett volna már látni valamit a dokinak? Tudod, mi furi, hogy honnan tudja, hogy nem lehet-e összenövés meg ilyenek. Azt hittem, hogy azt ultrahanggal nem lehet megállapítani. Na, most biztos nem nyugtattalak meg, de nekem egy kicsit felületesnek tűnik ez a doki. :roll: Hanyadik napon vagy, és mikor lehetett a peteérés? Az utró az mire jó?

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Erika!
Azért én nem élem magam bele!
De amúgy egy kicsit örülök,is,mert ha tüszőféleség akkor peteérésnek is kellett lenni!
Ha azt látott!
A tesztet nem mondtam neki,neki mert alergiás rá!
Nem hisz benne!
Csak a laboros hcg-be és az uh-ba hisz!

Hogy gólya elrepült felettetek az tök jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez csak jót jelent!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyáriorgona!
Nem mondanám annyira felületesnek a dokit,mert nem teheti meg velem,eleve évekig kert szomszédok voltunk!!!!!
Kevés Ózdon az orvos,tudja,hogy nem váltanék orvost!!!!
Ezer éve ismerem mind 2 gyerek nála született!!!!!
Hogy az összenővést miből gondolja,nem tudom,!!!
De muszály vagyok bizni benne!!!!!
Tegnap megnyugtatott!!!!Hogy ha most nem is,de lessz baba!!!!!
Az utró!Méhnyálkahártyaára van erősiti,jobban megtapad a embrió!!!
Általában annak irják fel aki vetélésnek van kitéve!!!!!
De másnak is felirják!!!!!!!!!!!!!Ha az orvos indokoltnak tartja!!!!!
Vendég
 


Ja!Ma vagyok a 33-ik napok!
Hogy pé-m mikor volt ,ha én jól tudom 13-ik 14-ik nap.
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs hogy eddig nem jöttem,de pénteken megszületett a legjobb barátnőm lombikis kisbabája és azóta minden nap ott segítkeztem :D
Annyira édes kiscsajszi,Kamilla :lol:

Üdv az újaknak :D :lol:

Boeske!

Értettem,nem parázok többet(csak egy kicsit) :wink:

Kriszti!

Hát mi lehet a ciklusoddal??!!Már én is kiváncsi vagyok(hátha tényleg baba :wink: )

Erika,Nyáriorgona!!

Nektek meg megy a drukk ezerrel :D :lol: :D :lol:

Brigi!

Kitartás!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Rik azért vártam mert én elváltam a lányok apukájátol kb. 4éve.
és a mostani páromtol szeretnék babat amit ö is szeretne.6évig volt fent a spirálom és altatásba vették le és e.ü. kaparást végeztek nálam. és 4honapja megy a baba projekt.
jo reggelt lányok
e.andrea
 
 


Kriszti
érdekes ez.Az én dokim meg egyből azt kérdezi,hogy tesztet csináltam???? :roll: Szerinte nem jók zok??
Figyi ha az tüsző lett volna akkor már nem kéne ott lennie nem????VAgy csak most kezd peteérésed lenni??
Na én ezt már nem értem.
szerintem baba van a dologban!!! :wink:

Nyáriorgona
tegnap itt volt nálam egy csaj akivel együtt szültük a akicsiket,jóba vagyunk azota is.Ő is rákérdezett a dologra,akartok babát?Apa erre:Az Eri meg van hülyülve érte.
Mondom én meg:Na Te beszélsz?Hisz Te kezdted a babaprojekt felvetését.Erre nevetett és mondta a csajnak :Lesz nekünk még kiságyunk itt a szobában. :lol: Ez tetszett.Nem mondta eddig nyiltan senkinek,most olyan jól eset. :wink:
Veled mizujs??

Andi
JA igy már értem.Akkor csak mindent bele.HAjrá kiskatonák!!!! :lol:

Panny
nagyon szép neve van a kisasszonynak,biztos olyan szép is. :wink:
HOgy vagy?
Vendég
 


zok=azok
Vendég
 


Kriszti :)
Köszi a részletes választ. Persze hogy bízz meg az orvosodban, magamról csak annyit, hogy a harmadikat is annál szülném (ha lesz belőle valami) akinél az elsővel majdnem ottmaradtam a szülőágyon... Erről ennyit...

Méred a hődet? Mert eddig nagyon biztató ez a hónapod! :D

Erika,
Jó hallani, hogy nálatok apa is lelkesedik babatémában. Nálunk sajnos nagyon ellenzi. Ma reggel is megkérdezte, hogy minek mérem a hőmet, ha nem is akarunk babát?! Mondtam, hogy egy ciklust mindig egyben kell szemlélni, és már szeretném végigcsinálni... És hogy majd nyugisabb időben (nem a reggeli rohanásban) válaszolok neki... Hát nem tudom mi lesz. Vagy most terhes vagyok (akkor már nem fogjuk elvetetni) vagy nem lesz 3. gyerek, és megyek pszichológushoz agymosásra. Valahogy csak ki lehet bírni, van akinek egyse jön össze, mégis túléli, nekem meg van kettő gyönyörű. Ne sírjon már a szám! (na tessék, most itt bőgök...)
Ráadásnak volt egy karambolom (nekem jött egy autó, nem adta meg az elsőbbséget) Olyan stresszes az életem, hogy szerintem ez is elég ahhoz, hogy ne foganjon meg a baba... :cry:

Panni,
Akkor te már babázol is! :lol: (Nálatok minden olyan gyorsan megy :wink: )

Andrea,
szépen kialakult az életed mostanra, hajrá, hogy mielőbb jöjjön a picuri! :D

Ja, még egy kérdés: beágyazódás lehet a pé. utáni hatodik napon, vagy az túl korai? (Akkor lement a hőm két tizedet, de most megint fent van.)

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Nyáriorgona!

A pé utáni 6.nap simán lehet beágyazódás,sőt!!! :lol:

Azért szar lehet neked most ezeket hallani apától és hidd el ismerős.... :? Átéltem én is...
Azért még bízok benne hogy meggondolja a párod!!!
Ja és ha már megfogant a baba,na az lenne csak nagy meglepi,nem?!

Erika!
Minden ok csak iszonyatosan kínoz a hányinger!!! :( Van hogy egész álló nap nem tudok semmit enni...Remélem túl leszek már ezen.Most inkább az idegesít hogy nagy dilemmában vagyok...Tudjátok egy időre megszűnt a Máv szülészete(én ott szültem)felújítják de a Szabolcs utcai kórház vezetése veszi át(ami sajna tudvalevően nem baba-barát szemléletű :( de úgy néz ki hogy a szülésznőm meg a dokim ott maradt(még nem biztos)Szóval nem tudom hogy menjek e hozzájuk,kockáztatva és lehet hogy nincs baba-barát ellátás,vagy jöjjek a Kistarcsaiba(ide tartozom)és válasszak itt dokit.Régen itt se volt valami hú de baba-barát hozzállás de azt mondják már változott.Akiről írtam barátnőm,szóval ő is a Máv-ban szült volna,de mivel bezárt így jött a Kistarcsaiba és nagyon meg volt elégedve mindennel.Szóval el kéne már döntenem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny
én halgatnék a barátnőmre.Látod ő is a közelbe ment,és meg van elégedve.AKkor minek mászkálnál messzebre?He?
NA ez az én maszek véleményem,hallgass meg másokat is!! :lol:
Hányinger:Sajna ez vele jár.Rosszabb mint az elsőkkel??Nem jó rá ha hideg kólát iszol??VAn valami praktikád azért ellene??

Nyáriorgona
lehet hogy most fogsz pocis lenni???HA ezen mulik én szivesen átadoma helyem,nem akarom hogy apa lefújja az egészet,Te meg dokihoz mászkálj "Agymosásra".Ez olyan természetes folyamat egy nő életében.Te érzed ezt és ez ellen minek tenni??Most fog jönni a baba!!Ugy izgulok érted.Simán lehet beágyazódásod.Sőt!!!Most kell lennie!!!! :lol: Kis vérzés volt?
Most volt karambolod??Mitől stresszes az életed??Nyugi!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nyáriorgona!
Ha terhes lennél most ,nem enyhülne meg a hir hallatára a férjed????
Az elején a férjem se könnyen barátkozott meg a dologhgal,kellett puhitani!
De most már ő is szeretné!!!!!
Sőtt mi több a 17 éves lányomat hallottad volna!!!!!
A fiam első perctől örült!!!!!!
Én azért drukkolok!!!!!!
Szerintem a férjed is megbarátkozik vele!!!!
ÚGY LEGYEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Erika!
Az a gólya reméllem jól elröpült feletted!!!!
Itt a babaneten azt olvastam nem is olyan régen egy csaj a férjével utaztak autón és majdnem elütöttek egy gólyát,abban a hónapban a csaj terhes lett!!!!!
Drukk ezerell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszilok MINDENKIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Panni!
Szivesen át veszem Vukkot!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Kriszti,
majd kíváncsi leszek rád, amikor te fogsz vukkozni, akkor mennyire leszel "nagylegény"?! :wink: :lol:

Erika,
stressz: igen a héten volt karambol, Pesten, egész napot ott töltöttem (karambol, egyezkedés, aztán fogászat - azért mentem, aztán kóvályogni a nagy büdös budapesten bedagadt fejjel, biztosítónál intézkedni órákon át...) + sajna nagygyerekkel gondok vannak, senki nem bír vele, ebből kifolyólag kicsivel is, együtt a kettő rettenetesen fárasztó + évek óta nyomaszt a bizonytalanság (sajnos jobban mint kellene, tudod pl. a 3. gyerek miatt, aztán most mikor élesben mehetne is csak kínlódás van, meg "pályaválasztásomat" szervezem, ha mégse lenne gyerek) + állandó "magány" a két gyerek mellett, el sem tudom mondani senkinek, ha valami van + egyéb hülye hivatalos ügyek, nem kezdek bele... Tehát semmi extra... Igazából jó lenne kicsit magammal is törődni (ezt csak a munka jelentené, bár az se biztos) de az ellenérveket már a múltkor leírtam. Kiegyensúlyozottságra vágyom, de az tőlem olyan messze van, mint Makó Jeruzsálemtől. (Jaj, nem akarok már megint regényt írni...)

Apának most nem is emlegetem a témát, most peteérés után már úgyse eshetek teherbe és kész. Majd ha megint "aktuális" lesz... (vagy talán nem is kell majd erről beszélni... :) )

Panni,
biztos, hogy olyan sürgős?! Nem tudsz még valahonnét informálódni, hogy másoknak milyen tapasztalatai vannak? Esetleg megkérdezni egy szülésznőt vagy csecsemősnővért, hogy mire számíthatsz, mik a szokások? Minél többet tudsz, annál könnyebb dönteni (általában).

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Kriszti
mennyi idős a férjed?Márha nem titok!!
Lányod most már várja nagggggyon,ugye!!!!!!
A gólya elrepült jól felettünk,remélem be is kukkantott hozzánk,hogy jó helyen jár-e??!!! :lol:
Nagylányom előtt ma szoba hoztuk.Nagyon ellene van.Ide több gyereket ne hozzunk,mert kifut a világból...KIcsit letaglozott.Pedig ugy szereti a hugát,ugy félti.HA bicajjal van is a Petra fut utána nehogy leessen,vagy kimenjen az uttestre.És mondogatja,hogy ugy szeretlek,Te is szeretsz??(Petrának)Ő meg nem válaszol vissza és tisztára meg van sértődve,hogy nem szereti a huga.Igy is nagyon féltékeny.Félek azért mi lesz vele.A kis lelkére hogy fog hatni... :shock: :?
Vendég
 


Nyáriorgona
hát ez nehéz.Sok minden nyomja a válladat,amit ketten kellenétek megoldani a férjeddel.HA nem segit(enek) belehülyülsz.Magatartási problémák vannak a naggyal??Hányadikos?
A kicsit meg könnyű táncba vinni,ezt érzem én is.
Nálunk is én vagyok majdnem egész nap velük,de irányithatóak.HA nem fenékbebillentés jön.Most közel költöztünk anyunhoz,kicsit jobb,mert be tud segiteni.Eddig én is mindent magam intéztem a csajokkal a hátamon,ja és autonk sincs....Most van ki vigyázzon rájuk addig mig megyek valahova.Szüleid messze élnek?BArátnő???
Ne lett komolyabb bajod ugye???Autó totál káros?
Vendég
 


Sziasztok!


Erika!
A párom 42 éves!
Nálunk van testvér féltékenység!De csak a lányom részéről!!!
Mivel ő a nagyobb!!!!
Hogyha lessz 3-ik,kiváncsi leszek a fiamra,hogy mi lessz!!!!
De én úgy gondolom,hogy nem lessz féltékeny!!!!!

Nyáriorgona!
Akkor is ilyen nagy legény leszek ha vukk megtisztel a jelenlétével!!!
Tárt karokkal várom!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bárcsak már itt lenne!


Még nem jött jött meg!!!!!
Semmi rá utaló jel!!!!!
Csak a mellem 2x akkora és fáj!!!!
Egy újabb negativ teszt!!!
Ma már nem vettem be az utrót!!!!
Várom a mensit tárt karokkal!!!!
Soha nem vártam igy!!!!!
Azt mondják,hogy az utró mellett nem jön meg a múlt hónapban megjött!!!
Hogy mi van van most velem?????!!!!!!!


Hogy vagytok?????????????????????????
Vendég
 


Kriszti
az utrótol érzékenyebbek a melleid akkor szerintem.Szerintem is hagyd abba,aztán megjön a mensi(ha nincs pocaklakó)
Én ugy vélem fiad se lesz féltékeny,nagy már ahhoz!!(én beszélek mi akienk a nagylányát megöli a féltékenység. :?
Rosszul voltál az első két terhességeddel?Gyorsan "összejöttek" ők?

Velem semmi extra,asszem 20.napon vagyok.Cicim érzékeny ugyanugy.

Csajok?Merre vagytok???
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: