Új privát üzeneted érkezett!

Boni!!!!!!!!


Ááááá, ez csodás hír!!! Tényleg nagyon fogytok, csak ilyen ütemben továbbra is!!!

Millió gratula Neked/ Nektek!!!!

Jesszus, de nagyon örülök! :)
Vendég
 


Gyugyi,
sajnálom. :(

Mi az a száni?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


GYugyi :cry:
Monácska köszönöm, hogy velünk örülsz :lol:

GAbuska száni=szánalmas olyanok alapították, a száni klubot, akik már hosszú évek óta sikertelnül próbálkoznak.
Nekem 27.hónapben leztt + a tesztem inszeminációval! :lol:
Vendég
 

 
 

Boni, köszi.
Azt hittem, az is valami intézet, mint a kaáli meg a dévai. :oops:
A nagylányom 12 hónap gyógyszeres kezelés (+ előtte 2 év spontán próbálkozás) után, a mostani csemete meg 9 hónap kezelés után jött össze. Ez már megüti a száni határt? :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


gabus igen, de már nem vagy az :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


3 dobogó szívű kicsi babánk van. :P :P :P
6. lombikra egyébként. Sok esélye nem volt, hogy megtapad mind3. Furcsa érzés. Örülök, de félek is.

Boni :P
Itt is gratulálok!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szia Fanni!


SZÍVBŐL GRATULÁLOK! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Három pici baba! Nem semmi!
milyen gyönyörűek lesznek együtt!!

Párod mit szólt?
Vendég
 


Fanni,
hűazannnnya!!!
Gratulálok!
Három baba = 3×-os boldogság! Nagyszerű!

Biztos lesznek nehéz pillanatok is, de ez akkor is csodálatos! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


FAnni drága hartalmas drukk Nektek! :lol:

Mai pozitív tesztem(barnázgatás ellensúlyozása miatt ismételtem) és olyan messze avn 19.-e :lol: Kép
Vendég
 


Boniko: másik topicban már meg tettem de itt is szívből gratulálok :)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu elraktározom Uh utánra! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Én a Kaális oldalra szoktam irogatni, de látom itt is sok tapasztalt leányzó irogat teszt ügyben. Lenne egy kérdésem. Valaki tesztelt már Gravi HCG tesztel? Az a problémám vele, hogy ma teszteltem vele 5 órakor egy negatívat. Vissza feküdtem aludni, 2 óra múlva ébredtem és ott volt a második csík. A gondom csak az, hogy a papírjára az van írva, hogy 5 perc után dobjuk ki a tesztet, mert elszineződhet. Nagyon megköszönném, ha valaki tudna nekem valami okosat írni!

Üdv.

Buborék
buborék5
 
 


Buborék!

Egyszer már leírtam vmelyik topkban, h én a 2. gyermekemnél 28.napon reggel teszteltem egy negatívat, majd a tesztet az asztalomon hagyva elmentem egy 3 napos meetingre. Hazaérve 2 csíkot találtam, aki azóta már egy 2 éves hercegnő!!!

Barátnőm a kukából halászta ki fél nap múlva, miután javasoltam neki, ott is baba lett belőle!

Ugyhogy fel a fejjel!!!

Drukkolok.

Cs.
csipeszke
 
 


Buborék!

Én szeretem a Gravit, mert megbízható és még soha nem jelent meg rajta második csík órákkal később sem! Szerintem babás vagy! :wink:
Vendég
 


Fanni!!!
Akkor háromszoros hipp-hipp hurrá!!!!! Aztaaaaaaaaaaaa Gondolom most kapkodod a fejed kicsit, de ne aggódj! Ennyi küzdés után remélem megajándékoz a sors egy remek és könnyű terheséggel!!! Gratulálok!!! Jajjjj, ez nagyon izgalmas!


Boni! Ezen nincs mit magyarázni..................... :) De azért a hipp-hippel megvárjuk az uh-ot oks?????

Buborék! Grönlanddal egyetértek! Szerintem babás vagy. Holnapután ismételd meg a tesztet. A HCG nem (illetve nagyon ritkán) termelődik hamisan! Drukkkkkk
Vendég
 


Monácska rendben! :wink:

Bubi! drukkolok itt is nagyon! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a bíztatást! Igazán kedvesek vagytok! :D

Aki babás, annak boldog babavárást, aki még nem, annak mielöbbi babásodást kívánok!
buborék5
 
 


Köszönöm, Lányok :P

Monácska :P
Egyelőre panaszra nincs okom, igaz, még csak 6+4 vagyok, de azon kívül, hogy híztam 3 kg-t és -bár még kissé korai :lol: - szép gömbölyű a pocim, a világon semmi tünetem, bajom nincs :D
Kopp-kopp-kopp

Fanni + 3 Csöpp

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

Csak most láttam, hogy ott a jóhír feljebb! Annyira drukkoltam annak a 3. babának is! Örülök, hogy mindhárom csöppség jól van! Háááát, nem lesz könnyű dolgod, az tény, de erre vártál és látod a sors háromszorosan kárpótolt! Sok boldogságot nektek!
Vendég
 


Fanny: Gratula-Gratula -Gratula. Háromszor kellet írnom mert úgye 3X vagy babás. Nem lesz könnyű az biztos de hamar bele fogsz rázódni. És lehet, hogy még könyebb lesz mint ha 1baba lenne. Mert majd a 3lefoglalja egymást. Vigyázz magadra illetve magatokra nagyon és kivánom, hogy vegyesen legyenek a babák. Az hab lesz a tortán. Na meg azt se felejtsük el, hogy te egy körben lezavarod a kistesó kérdést is :) :)

Kép
csucsu05
 
 


Szép Jó reggelt! :lol:
Vendég
 


Gratula!! Én is, én is három babát egyszerre!!! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


sziasztok!!!

Kérdeznék tőletek,mint tapasztalt tesztelőktől :)

Melyik tesztet érdemes venni,hogy minél korábbi terhességet kimutasson? ,ha az utolsó együttlét dec 2volt mikor érdemes megcsinálni a tesztet?
hallottam már 10-es érzékenységűekről-de attól azért félek,mert azt olvastam,hogy álpozitív eredmény ezeknél gyakoribb. :roll:

Rólunk:van már 2 manónk,most fogamzásgátló tabit szedek,de egy pici esély van,hogy e mellett terhes lehettem-ezért szeretnék tesztelni.hozzáteszem,mindenképp megtartanánk ha úgy alakulna...:)

A mensit ugye most ugye nem lehet figyelembe venni tabi mellett-mert az csak ugye megvonásos vérzés-ami amúgy megjött,de nem sok van..

Gratulálok a pozitív tesztekhez!!!!

T.
tiszavirág
 
 


Tiszavirág!

Tabletta mellett nincs pé! Van persze kivétel, de ti nem biztos, hogy akkor voltatok együtt! Kb 7 nap a beágyazódás, 10. naptól már elvileg kimutaja a teszt! Ha babás vagy, megvonásos vérzés sincs.....
Vendég
 


Én még pici tudatlan vagyok, de... :oops:

Van itt egy olyan topic, ahol olyan anyukák beszélgetnek, akik szoptatás alatt adható tabletta mellett estek teherbe. Én beleolvastam, és beszélik le az emberkéket, mert az a bizonyos tabletta (nem tudom a nevét) nem biztonságos.

Kép
Kép
tabati
 
 


Grönland Nővérem a kisebbik fiával gyógyszer mellett lett terhes!
Vendég
 


Boni!

Írtam, hogy van kivétel.... De ha jól vettem ki Tiszavirágnak megjött vagy mi! :roll: Amúgy hogy van a kismami? :wink: Elloptam a recidet, ugye nem baj? 8)
Vendég
 


grönland már mért lenne baj! finom mézes puszedli receptem is avn! :wink:
Vendég
 


ja és a nővérem az 5. hónapig mensizett :wink:
Vendég
 


Igen, én is rengeteg esetett hallottam, ahol ha nem is menzi, de valamennyi vérzés volt terhesség mellett is.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Persze, én is hallottam ilyenről! Én csak azt nem értem, hogy Tiszavirágnak mé' most van ilyen gondolata, hogy terhes lehet, hisz még nem érezhet semmit! :roll:

Gabuska!

Te hogy vagy?
Vendég
 


Grönland,
köszi a kérdést, egész jól. Bár a nagylánynál is csak a 10-12 hét volt horror, tehát még nem nyugodhatok meg, de eddig nem panaszkodhatok. Egyszer fordult elő, hogy 2 órát feküdtem, mert kavargott a gyomrom és minden erő kiszállt a lábaimból, de azon kívül csak annyi, hogy időnként hányingerem van, de ha eszek, elmúlik az is. Ami állandó, az a fáradtság, de ennél nagyobb gondom ne legyen.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Boni!

Köszi, ha beküldöd, nem baj, ha meg van! De egyelőre megpróbálok a mézeskaláccsal megbírkózni! :lol:

Gabuska!

Akkor ez egy nagyon rendes baba, hogy így megkímél! Bár gondolom kisgyerek mellett így is nehéz... Nekem a naggyal is nehéz volt, majdnem egésznap az ágyat nyomtam, később mikor már nem voltam rosszul meg muszájból kellett! Mindjárt itt van a 12. hét! Hogy telik az idő, mikor más vár babát! :roll:
Vendég
 


Valóban valahogy ha más vár babár akkor olyan gyorsan repül az idő. Mikor a lányommal babás voltam valahogy olyan érzés volt mintha állna az idő. Persze ez biztos azért van mert ilyenkor az ember minnél hamarabb látni akarja a csöppséget.

Kép
csucsu05
 
 


Holnapra, a névnapomra szeretnék egy poz. tesztben gyönyörködni! Ugye magára ismer, akire gondolok! :wink:

De jöhet még sok-sok, azon kívül is, természetesen! 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mmzsó?! Halló!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska,Isten éltessen neved napján!!
Sajnos nem tudlak "illendően" felköszönteni,ahogy szerettelek volna,ugyanis szombaton megjött :cry: :cry: de most nem sírtam :wink:
Inkább elhatároztam,hogy elkezdek hőmérőzni,meg bejelentkeztünk a bolgárkerékbe,kicsit utánajárunk a dolgoknak,addig úgysem tudok megnyugodni.Mondjuk én nem kaphatok hormonokat a betegségem miatt,reméljük,magától megoldódik a dolog.


Kedves Többi Topiklakó,olvasgattalak ám Benneteket,láttam Bonikó jó hírét és Fanni hármasikrein is örvendeztem!
Aki még babára vár:HAJRÁ!!!
Vendég
 


Csuda vigye el! :(

Én mostantól nem szurkolok senkinek (nyilvánosan legalábbis), mert az eddigiek alapján, akinek én szorítok, annak tuti nem jön össze. :(

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


mmzsó sajnálom!

én is jó sokáig hőmérőztem! :lol:
Vendég
 


Boniko,visszaolvastam,27 hónap az rengeteg!
De milyen jó,hogy sikerült végül! :wink:

Gabuska,tuti nem benned van a hiba és nem szurkolsz rosszul :lol:
Én vagyok türelmetlen,de nagyon! :oops:
Vendég
 


Ja,és egy kérdés,Lányok:
több helyről azt hallottam,hogy a magzatvédő vitaminok(Elevit,Gravida)a fogamzást is segítik.Ti mit tudtok erről?Én mindenesetre ma vettem egy Gravidát és ünnepélyesen bevettem az első drazsét :wink:

Szép álmokat Mindenkinek!
Vendég
 


mmzsó: Az én dokim is ajánlotta a magzatvédő vitamint. Mert a szervezetet kicsit felturboza és mint tudjuk minnél egészségesebb a szervezet annál hamarabb tapad meg a babó. Viszont én szedtem Elevitet de olyan éhes voltam tőle, hogy még a hütőt is megettem volna. A Gravida ujabb vitamin lehet, hogy az jobb is. Valaki azt mondta az Elevit már elavult. A Gravida még új szóval szerintem jól tetted, hogy vettél.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, Mmzsó!

Nos a teherbeesésnek nem kedvez annyira a fittség. Ha egy kicsit legyengült az immunrendszer (nátha), a szervezeted azzal van elfoglalva, hogy legyűrje a betegséget, és nem azzal, hogy kilökje a babát, mint idegen szövetet. Nyilván egy + teszt után már más a helyzet, de nekem az orvosom kifejezetten nem ajánlotta a terhesség előtti vitaminszedést, pláne normális kajálás mellett.

Szóval erről a vitaminszedésről megoszlanak a vélemények. Nekem csak a folsavat ajánlotta az orvos.

Nem kekeckedni akarok, hanem csak egy másik szemszögből megvilágítani a témát. Továbbá a dokim szerint a teljesen "abszcinens" élet, teljesen makulátlan táplálkozás (no alkohol, no csoki, no buli... stb.) egy olyan + görcsöt csinál, ami tovább ront a helyzeten. Szinte előírta az esti vörösboros sajtpartit néha. Jó persze mértékkel, de szerinte tovább kell élni az életet, és a disznótorban megkajálni a disznótorost, a szülinapon megenni a csokitortát, és alkalmakkor meginni azt a pici alkoholt, akkor is, ha éppen a ciklus második felében mi van ha baba van, mert az efféle kéthetenként ismétlődő aszkétizmus nem vezet jóra.

tjuca
 
 


Jucával értek egyet! Nekem a doki az első hetekben sem ajánlotta a magzatvédőt! Kizárólag C-vitamin és Folsav! Kb a 12 héttől szedtem az Elevitet, de feleslegesnek tartotta! Sok gyümi, zöldség!

Csak egy példa: A tavalyi vetélés után, olyan voltam, mint egy élő halott! Rengeteg kávé, több doboz cigi, nem alvás és 7 hónappal a vetélés után terhes lettem ilyen életvitel mellett! Az idei vetélés után, hogy minél elöbb babás legyek, fogyi, no cigi, no kávé, rengeteg fehérje és kizárólag teljeskiőrlésü gabonából készült pékáruk! Nem lettem eddig babás! Hó elejétől visszatértem a régi életvitelemhez ami a kávét és a cigit illeti! Leszarom időszak van, hátha bejön! :wink: Ezt persze nem azért írtam, hogy ti is ezt tegyétek, csak példa volt! Meg célzás arra, hogy nem ettől fog sikerülni, nem sikerülni!
Vendég
 


groland en pont igy elek.soha nem figyeltem arra hogy mit csinaljak a ciklus masodik feleben.
oke nem vagyok buszke de kezdettol fogva cigiztem,most is cigizek.sajnos nem ezen mulik.
az elso babam egy sresszes ,cigizos es pialos idoszakban fogant.konkretan problemank volt es nem torodtem magammal.
Most megint lesz@rom honap van.aztan 3 honap stimu es vege a dalnak.eleg volt.

Kép
monyo83
 
 


Köszönöm a véleményeket.Olyan furi,hogy minden doki mást mond.Találkoztam már én is vitaminellenes véleménnyel,a sógornőmnek meg szinte megparancsolták,hogy szedje terhesség előtt is.
Ami az aszkézist illeti,én nem cigizem,sosem próbáltam,tehát ez nem téma,inni csak alkalmanként főleg bort,és csak a ciklus legeslegutolsó napjaiban szoktam tőle tartózkodni.

Monyó,régóta próbálkoztok,hogy ennyire "elegemvan"hangulatod van?
Vendég
 


Csucsu,azért választottam a Gravidát,mert az magyar termék,és van benne jód is.(remélem,jódékony hatással lesz rám...) :wink:
Vendég
 


mnzso.majusban lesz 3 eve.

Kép
monyo83
 
 


Monyo!

Most akkor a drukkjaim nagyobb százaléka kizárólag feléd megy, hogy eredményes legyen ez a 3 hónap! Mindenkinél eljön ez az időszak.... 3 év az már idő, meg ugye a veszteségek! :cry:

Juca!

Most olvastam odaát, hogy minden rendben van veletek! Nagyon örülök nektek!
Vendég
 


Sztem ha valaki változatosan, egészségesen kajol, akkor elevit és tsai nélkül is egészséges lesz a babó, megkap mindent, ami kell neki. De sztem ártani nem árthat, így én szedtem az első babánál is és most is, biztos ami biztos alapon. (Elevitet.)
Azzal győzött meg tuképp az orvosom, hogy a baba úgyis elveszi az anyukától, ami neki kell, a vitaminok azért jók, hogy anyuka szervezete ne gyengüljön, és legyen neki mindenből bőven, hogy mindkettejüknek elég jusson.
Ja! És nálam nagyon jól jött, hogy a terhesség előtti hónapokban már elkezdtem szedni, mert az elején hetekig alig bírtam enni-inni, így legalább volt egy kis felhalmozott tartalékom vitaminokból és ásványi anyagokból. :wink:

Monyó,
a lányom a 3. év 12. hónapjában sikerült!!! (Az első két év csak normál babagyártás volt, az utolsó meg a gyógyszeres.)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: