Új privát üzeneted érkezett!

krisztinka79!

Nagyon szép fiú Gergő! Úgy látom, nagy szívtipró lesz! Egyetértek mindenben, amit írtál. Én is nagyon kislányra vágytam, mi már a 12. héten megtudtuk, hogy kisfiú lesz. De amikor megláttam őt a monitoron, hihetetelen boldogságot éreztem, már egyáltalán nem érdekelt a neme, csak az, hogy egészséges legyen, és minél előbb magamhoz ölelhessem :) Tényleg tudnak a kisfiúk is nagyon aranyosak lenni. Gergőről nézegetve a képeket, én is felbuzdultam, és rakok fel képet Petiről. Ő nagyon eleven, huncut vidám fiú :) Gergő mikor tette meg első önálló lépéseit?


Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Betty: Biztos nem én vagyok az első aki ezt mondja: GYÖNYÖRŰ a kisfiad. Nagy probléma lesz levakarni róla a lányokat már egész korán. :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 



Sziasztok!!!
Képzeljétek el : tegnap este elindult a kisfiúnk!!!
Kép
Most már csak menni akar Kép


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 

 
 

Olik,
Gratula :D Most már nincs megállás szaladhatsz utánna!
Kép
Vendég
 


Betty nagyon édes a Te kisfiad iss! :wink:
Hát mi csak most kezdünk el járni, kb 2-3 hete voltak az első lépések és most a héten már egyre többet csak lábon megy. Tegnap már a forgássl is próbálkozott, táncoltunk. :lol:
Egyre ügyesebben megy, sőt néha már majdnem szalad. Szóval mi nem kezdtük túl korán.
Vendég
 


Olik Gratula!!!!

Kép

Kép

Szerintem csuda édesek ahogy elkezdenek menni!!!
Vendég
 



Krisztinka, Pandácska - köszi szépen!!!

Betty,Krisztinka:
Ennivalóak a kis fütyisek! Én is csatlakozom hozzátok: a fiúk is nagyon édesek, imádnivalóak ( nem csak kiscsajok :D ). Valójában meg tényleg mindegy, csak egészséges legyen. Az én megérzésem az, hogy én FIÚS anyuka vagyuk. Szeríntem a második babó, ha jön, akkor fütyis leszKép

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


GRATULA MINDEN EGYES TIPEGŐ BABÁNAK!!!!!!

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


jaimee!

Köszi :) Én is annak látom, de én elfogult vagyok :lol:


olik22!

Gratula Zoli babának az első lépésekhez. Nemsokára már szaladhatsz is utána!


krisztinka79!

Peti sem kezdte túl korán a járást, 1.szülinapja után 5 nappal. De azóta meg sem áll egy percre se, 15 hónapos kóra óta már a babakocsiba se volt hajlandó beülni, azóta gyalog közlekedik. :)
Vendég
 


Sziasztok!!!

Krisztinka! és Fix.b!

Nagyon aranyos a kisfiatok!!!! Nagyon helyesek!

Ja és gratulálok a babáknak az első lépésekhez!!!! "kis lépés egy felnőttnek, de nagy lépés a babának! " :D (a híres mondat kissé átírva :D )

Én egyébként nagyon fiú párti vagyok. A férjem azt mondja neki mindegy! (én már csak azért is fiút szeretnék, mert sajnos a problémáim örökölhetők, és nem szeretném ha a kislányomnak is ilyen gondjai lennének!)

Kellemes hétvégét mindenkinek!!!

Jövőhéten munkahelyet váltok, majd drukkoljatok! Remélem jó lesz az új helyen is!

Puszi Mindenkinek!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok!

Hát nem tudom fogok -e tesztelni a hétvégén?? Ma egy kis barnás folyásom volt. De minimális. Soha nem szoktam barnázni előtte, hanem nekem egyszerre megjön reggel. Főleg ha már ennyit késik, akkor pláne zutty és már meg is jött! Nem tudom! Idegesít inkább, mert akkor jöjjön már meg! Holnap már a 32. napon leszek ami nálam már rekord lenne.
Szerintetek? A fejem már 3 napja kisebb - nagyobb megszakításokkal fáj. Gyakran megyek pisilni is. A hőm picit lejjebb ment. (37 - ről 36,7 -re)

Krisztinka és Betty gyönyörű kisifiatok van!
Egyébként én is inkább lányos vagyok, de mindegy csak jönne már és fő az EGÉSZSÉG!!

Niki! Jól vagytok?? Remélem!
rgabi
 
 


Rgabi,
Mivel neked pontos a mensid és most késik és barnázol (ami terhességnél elég gyakori) szerintem ebből még simán lehet baba!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Mennyi helyes fiatalember! Lányos apukák rettegjetek!

Csheni!
Jó pihenést!

Mercure!
Tényleg jól láttad,tegnap volt a pém. Nagy bánatomra, ugyanis párom bejelentette, hogy neki most tanulnia kell,mert két hétig ki se nyitotta a könyveit, ma meg suli.
Kicsit csalódott vagyok.
Várhatom a márciust. Ráadásul nekem olyan hosszú a ciklusom. Ez így nem is ér!

Szniki!
Én is úgy tudom, 1 hónappal előtte, de baba esetén eltekintenek tőle. Mivel úgy tudom, miskolci vagy, tudom javasolni az anyakönyvvezető kihívását is,mert abból több van,mint házasságkötő teremből. A hugomék augusztusban tartották az egyetemen.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Rgabi!
Izgatottan várjuk holnap reggel az eredményt!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


R.Gabi:

Köszi szépen jól vagyunk.
Na halnap lesz a nagy nap!!
Már mindenki nagyon várja itt.
Gondolom te mégjobban.
Mióta is késik???
Reggel pontban 7.kor várjuk a jelentést!!!! :D
Csak vicceltem de azért ne húzd sokáig az idegeinket.
puszika, és két csíkot holnapra!!!






Omnia:

Köszi szépen, én nem igazán vagyok jártas ebben... :oops:
"tudom javasolni az anyakönyvvezető kihívását is"
Ez most mit is jelent???
Leírhatnád igazán.
Puszika

Kép
Vendég
 


Sz.niki!
Azt jelenti, hogy mostanában már elég mobilak az anykönyvvezetők és bárhová elhívhatod őket!
A templomkertbe, a saját kertedbe(mint az amerikai filmekben!), az étterembe...stb. Nem tudom, milyen kaliberű bulit terveztek, szólj, ha segíthetek!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Sziasztok!

Tudom, jól eltűntem :oops: , de valahogy mostanában egyfolytában aludni tudnék. Nincs igazán türelmem leülni a gép elé, na meg ez a hányinger... :( Napközben a munkahelyemen tartanom kell magam, még nem tudják, mi a helyzet (bár már megkérdezték, hogy beteg vagyok-e, mert olyan sápadt vagyok mostanában).

Most visszaolvasom a kb. két heti terméseteket, és megpróbálok gyakrabban jelenkezni.

Szép estét!
merus
 
 


Sziasztok!
tudnátok segíteni hőmérőzés ügyben?fontos a menzesz első napjától elkezdeni a mérést?mikor vagyok termékeny?mikor megemelkedik a hőm és úgy marad?
várom a válaszokat,
előre is köszi!
mi az a pé például? :roll:
winona
 
 


Winona,
Hát jobb a ciklus elején kezdeni. Mielött megemelkedik a hőd hirtelen lezuhan na akkor vagy termékeny. Amikor megemelkedik akkor már túl vagy a tüszörepedésen és a progreszteron hormontól emelkedik meg.
Tüszörepedést hívják pé-nek a hőmérősök.
Kép
Vendég
 


köszi pandácska a gyors választ! :)

Kép
winona
 
 


Winona itt mindent megtudhatsz a hőmérőzésről:
http://www.babanet.mindenkilapja.hu/
Vendég
 


Omnia, Niki! Köszi a drukkot, majd még meglátom holnap reggel. Ha erősödik a barnázás (vagy esetleg megjön rendesen) akkor sajna elmarad a tesztelés!

Niki! Nektek gyorsan összejött a baba? (mi dec. óta próbálkozunk)

Puszi és Jó éjt !
rgabi
 
 


Sziasztok csajok!

Nagyon szépen termeltetek az elmúlt napokban, alig birom visszaolvasni, nem is sikerült mindent teljesen. Én is el vagyok veszve egy kicsit, meg várakozok, hogy megjön-e? Remélem nem fog...
Ezzel kapcsolatban lenne is egy kérdésem, hátha tud valaki segiteni?! Szóval amikor elméletileg az ovulációs időszakomban voltam, akkor fehér folyásom volt ( megjegyzem minden nap próbálkoztunk ), utána átváltott 1-2 nap barnásra, most meg sárga. Szerintetek lehet a terhesség jele esetleg? De ha lehet akkor is már ilyen hamar? Esetleg gyulladás? Meg máskor is voltam már felfázva, de ilyen még nem volt, meg a cickafarka teát is iszom minden nap 1-2 csészével már két hete.
Hú, ez hosszú lett, bocsika!!!

Egyébként Judy a táblázatba az adataim:
1983. április 10-én születtem
még nincs gyerekem
most februárban kezdtünk el próbálkozni
cickafarka teát iszom, más vitamint nem szedek
sirkici
 
 


Sirkici,
Amikor ovulálsz akkor nem fehér folyásod kell hogy legyen hanem szinte színtelen ragacsos. Barnás folyás meg attól függöen hogy pontosan mikor volt utalhat progreszteron hiányra. A sárgás folyás meg én ugy tudom hogy nemjó mert az fertőzés jele. Persze ezeket most csak külön írtam le hogy mit jelentenek nem tudom hogy nálad a barna meg a sárga ezt jelentie-e de ovulálásnál nincs fehér folyás az 100%.
Vendég
 


rgabi!!! Mi újság a tesztel?????? Megcsináltad???

Kép
Kép
gyablonka
 
 


R.Gabi:

Hát, én eddig nem tudtam, hogy van ilyen barnás folyásod.
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem akkor ott nincs baba. :?
Ha terhes lennél akkor nem szabadna elszineződnie.
Ez a barnás akkor szokott lenni, mielőtt megjön, meg mikor elmúlik.
Szomorú lettem...
Azért várjuk, hogy jelentkezz, és drukkolunk addig is.
Na persze nem 100% amit írtam.
Ki tudja??
Minden nő más...
Nekünk a baba???
Hát én azt hittem nem is lesz, meg nem is lehet.
Mi junius óta nem védekeztünk.
Szerintem az elég hosszú idő.
Szóval, ha most még nincs is, NE add fel
KITARTÁS!!!
Vendég
 


Sziasztok!Jó reggelt mindenkinek!

Rgabi!Mi van már!!!
Türelmetlenül várunk!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Sziasztok!

Negatívot teszteltem. De a mensim még nem jött meg. Fejem továbbra is fáj. Éjjel meg alig aludtam. Állandóan Wc-re jártam.
Most ez már kezd kiborítani. Nem érdekel már az sem ha megjön, akkor legalább biztosat tudok. Vagy jönne meg, vagy lett volna a teszt pozitív. De ez a bizonytalanság idegesít engem.

Niki! Én úgy tudom sokaknak van az első elmaradt menses idején barnás folyás, de az sem ritka, hogy valaki rendesen menstruál. (Pl. kolléganőm) Mert állítólag a szervezet nem felejt ilyen könnyen.

Na mindegy. Ha tudtok valamit mondani nekem írjatok légyszi. Köszi
:cry: :cry: :cry:
rgabi
 
 


Sz.Niki,
A barnás folyás egyáltalán nem jelenti azt hogy nincs baba nagyon sok nőnek van ilyen amikor teherbe esik így emlékezik a test arra hogy most mensisnie kellene. Sőt van olyan akinek meg is jön ilyenkor. A nők többsége 3-8 hónap alatt esik teherbe ez normális időnek számít és természetes. Ne haragudj hogy kijavítottalak.

R.gabi,
Sokat pisilsz? Fáj a fejed? Hmm... hol tartasz a ciklusodban? A tesztek tudod tévedhetnek persze ez nem jelenti azt hogy van baba de nem is zárja ki...
Vendég
 


Pandácska!

Ma van a 32. napom. Általában 28-30 napra jön meg. de a 30 már nagyon ritka. (inkább 28-29) Meg mint írtam nekem egyszerre megjön nem szoktam így pötyögni. Tudom, hogy valakinek az elmaradt menses idején még negatív a teszt és csak 1 hét után lesz pozitív. Mint már írtam nem az zavar, hogy esetleg nincs baba, hanem a bizonytalanság. (inkább már jönne meg) Érzem, hogy a szervezetem is meg van zavarodva.
rgabi
 
 


Rgabi!
Sajnálom.Tudom, hogy nem vígasztal, de múlt hónapban ugyanígy jártam. Mindig hétfőn jön meg, szaladgáltam és is(bár szerintem inkább ideg miatt)a test negatív lett, és csütörtökön jelentkezett a barna. Aztán szombaton rendesen, és alig akart elmúlni.
Azért ne csüggedj! Majd legközelebb.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Nézzétek milyen ügyi vagyok! Végre hosszú-hosszú próbálkozás után sikerült feltennem egy avatárt!
Remélem ez jó jel!
A fényképek mind vagy nagyok voltak vagy rossz volt a formátum.
Most nagyon büszke vagyok magamra! :lol:

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Csajok! Nekiálltam nagytakarítani, és egyszer csak éreztem, hogy megjött rendesen! Hát még nem örültem neki ennyire! Most megnyugodtam! (már minden hülyeségre gondoltam: elhalt embrió nem akar lelökődni stb...)

Omnia! Nem gondolod, hogy esetleg ha ennyit késik egy nőnek, (és korábban nem volt jellemző) akkor összejöhetett mégiscsak valami? Mert én ilyenkor mindig erre gondolok (decemberben is késett nekem) Csak ugye valami miatt kilökődik? pl. genetikai ok, nem tud megtapadni (olvastam, hogy a legtöbb terhesség így ér véget, a nő nem is tud róla)

Kezdem a következő ciklust, és reménykedem! :D

Köszi a megértést lányok! Jól esett hogy kiírhattam magamból!
rgabi
 
 


R.gabi,
Omniánnak igaza van abban hogy idegi alapon is késhet te is képes vagy megnyújtani a ciklust mert nem akarod hogy megjöjjön.
Ha most megjött akkor új hónap új esélyek :D Sok sikert!
Vendég
 


Hát igen, reménykedünk és várunk.Illetve ennyi ugye még nem elég, szólni kell a gólyának is. :D

A simjeimnek is most lettek ikreik! :wink:

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Omnia,
Az én simjeimnek is vannak ikrei és meg is lepődtem hogy még ebben a játéban is van ilyen :roll: Két kislány :D
Vendég
 


Pandácska!
Az enyémeknek egy fiú,egy lány! Én már találkoztam ilyennel még a legelején. Na akkor én is meglepődtem. De már tapasztalt vagyok, és egyből mozgósítottam mindenkit, apát,dadaát,szoba átrendez....
:D
jó játék

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Pandácska!

Ha már valakinek a terhesség korai szakaszában ilyen vannak, mint a barnás folyás, az már elég nagy baj.
Akkor rögtön orvoshoz kell fordúlni.
Tudom, mert mondta a doki...
Én is hallottam, hogy előfordúlt vérezgetés, de nem ilyen korai szakaszban.
És látod negatív lett a teszt.


R.Gabi:

Ne szomorkodj, fel a fejjel.
Majd legközelebb.
Látod nem hallgattál rám mikor azt írtam, hogy szerintem még várjál azzal a tesztel.
Most megkímélhetted volna magad, ettől a csalódástól.
Az a baj, a csajoknál, hogy mikor terhesek akarnak lenni, sokszor beképzelik magauknak a terhességi jeleket, aztán meg jön a csalódás.
Én is ilyen voltam.
Azt hittem, hogy én észre sem fogom venni, hogyha terhes leszek, de mostmár tudom, hogy teljesen más érzés, ha már nem vagy egyedűl.
Mindent másként érzel.
Ilyenen meg szerintem ne idegeskedj, hogy lehet, hogy volt, csak elment, meg nem tapadt meg, mert csak magadat hergeled vele.
Ha jönni akar az a baba, akkor jönni fog!
ne idegeskedj, mert az csak árt.
Biztos vagyok benne, hogy hamarosan sikerülni fog az a baba, csak nyugi.
Puszi, és vigyázz magadra!
Vendég
 


Sz.Niki,
Érdekes nekem minden doki azt mondta hogy előfordulhat barnázás és az anyukám is barnázott minden terhességénél és rengeteg barátnőm is sőt a szakirodalom is azt írja hogy előfordulhat.
Vendég
 


Pandácska:
Én nem fogok itt vitázni, akkor sem terhészetes.
A terhesség alapvető jele: - a menstruáció kimaradása!
Ezzel befejeztem ezt a témát.
Ebben úgysem fogunk egyet érteni.
Vendég
 


Omnia:

Hogy raktad fel az avatárt???
Segítesz nekem is felrakni???
Én is szeretnék olyat.
Jó lett a tied, ügyi vagy.
Pusza
Vendég
 


Sz.Niki,
Ezeket találtam erről:
Kora terhességben a pecsételő vérzés gyakori jelenség. Többnyire abban az időpontban jelentkezik, amikor menstruációja egyébként esedékes lenne. Oka, hogy a méhlepény termelte hormon nem elegendő a méhnyálkahártya enyhe leválásának a megakadályozására. Ez nem jelent veszélyt ha erősődik vagy görcsökkel jár akkor forduljon orvoshoz.

A terhesség lehetséges jelei

elmaradt menstruáció (igaz, pár csepp terhesség esetén is előfordulhat az első elmaradt menstruáció idején)


Kérdés:
Ha már megfogant a terhesség, jelentkezhet-e a "várt" időben menstruációs vérzés? Ha igen, akkor milyen időtartamú és jellegű?

Válasz:
Időnként előfordul, hogy a teherbe esés után még jelentkezik a "várt időben" vérezgetés, van akinek ez teljesen menses szerű, de van akinél csak egy-két csepp jelentkezik.
Azt sajnos pontosan nem tudjuk megmondani, hogy miért jelentkezik néhány terhes asszonynál az első egy-két hónapban a "várt időben" vérezgetés, és azt sem, hogy kinél fog ez a jelenség megjelenni, és kinél nem. A terhes-nem terhes kérdést legegyszerűbben a terhességi tesztekkel lehet eldönteni, aztán ott van még az ultrahang vizsgálat is. Nem beszélve a nőgyógyászati vizsgálat lehetőségéről!
Dr. Ács Nándor
Vendég
 


Omnia:
Még meg sem köszöntem a segítséget az esküvővel kapcsolatban.
Köszi szépen, és majd ha valamit nem tudok, akkor majd még zaklatlak egy kicsikét... :D






Merus:

Hát szégyelheted magad, tényleg jól itthagytál minket. :D
Már panaszkodtam is, hogy eltünt a másik kismama.
Na mi újság, hogy érzed magad???
Gondolom voltál már dokinál.
Mit mondott hanyadik hétben vagy?
Én most 6 hetes és 3 napos vagyok.
Hétfőn megyek uh.-ra.
Már alig várom.
Nekem is folyton hányingerem van, de szerencsére még csak 1 szer hánytam.
Na az pocsék volt.
Jó lenne, ha gyakrabban be tudnál nézni ide, mert hát, majdnem ugyan akkor estünk teherbe, és jó lenne beszélgetni, kivel mi újság.
Hogy fejlődik a baba, meg ilyesmi.
Örülök, hogy jelentkeztél, vigyázz magadra!!
Puszika
Vendég
 


Sz.Niki,
Az avatart az oldal tetején a segédleteknél a nyílra katt és ott menj rá a profilra. A profilban meg a lap alján kell feltölteni a képet.
Vendég
 


Pandácska:

Itt nem pecsételő vérzésről volt szó.... :?
Vendég
 



Csajszik :)
Ne veszekedjetek :D
Nálam is előfordult barnázgatás a terhesség korai fázisában. Megrémültem és azonnal dokimhoz rohantam. Akkor csinálta első UH-t és akkor láttuk meg a dobogó szívecskét
Kép
Az volt a baj, hogy a hajszálereim megrepedtek itt-ott. Ez előfordul, csak ezek után vérzékenység ellen szedtem gyógyszit 12 hétig és sokat pihentem meg kíméltem magamat.

RGabi
Ne keseredj el, jó? Hamarosan nálad is lesz babó!!! Niki jól mondta: biztosan érezni fogod, hogy van ott valaki. Én képes voltam 2 héttel megnyújtani a ciklusomat, annyira akartam ezt a babát :)

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Köszi Pandácska az avart !
Szerintem sincs értelme vitázni. :D
Vendég
 


Sz.Niki,
Szerintem nem vitáznuk csak kicseréltük a tudásunkat :D
Nem látom az avatarodat!?
Vendég
 


Akkor szent a béke?

Sz.Niki!
Sikerült megtalálni az avatárt? Tallózás és feltöltés. Először le kellett mentenem a gépre.
Sok sikert hozzá!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Azért nem látod Pandácska, mert túl nagy a kép, és nem tudom, hol találhatnék olyan képet ami elég kicsi ahhoz, hogy fel tudjam rakni ide.


Omnia:

Megtaláltam Omnia, csak nem tudok olyan kis képet felrakni.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: