Új privát üzeneted érkezett!

SziasztokKép

Köszönöm mindenkinekKép, aranyosak vagytokKép

Kristóf szülinapi ajándéka az volt, hogy ma reggel kivételesen nem 6-kor, hanem 3/4 8-kor ébredtKép
És délelőtt is aludt 1 órát, most ébredt fel, és én isKép
Ez aztán a szülinapi meglepiKép

Judyt
Nagyon-nagyon szépek a fiúkKép
És ahogy Stella is írta, tényleg olyan karakteres pofijuk vanKép ÉdikKép

Stella
Neked pedig a pocid nem semmiKép
Húú, mekkora lesz még a végére??!!

Judit
Tényleg nincs semmi logika, hogy mikor mennyit alszanak a gyerkőcök.
Kristóf tegnap nappal még relatíve többet is aludt, mint szokott, mégis este simán bealudt. Ja, és eddig vacsira 400-450gr tápit megevett, mégse aludt tőle reggel sokáig. Tegnap viszont csak alig 200gr-ot evett meg este, gondoltam tuti ébred majd még később, erre este fél 8-tól reggel 3/4 8-ig egyhuzamban aludtKép
Ettől függetlenül én azért pocsékul aludtam, mint mindig, ez már nálam nem újdonság, de ez most ebből a szempontból lényegtelen.

Azt még nem is írtam, hogy milyen kis ügyi már KristófKép (na nem mintha eddig nem az lett volnaKép)
Már megért egy pár dolgot. Pl. ha azt kérdezem, hogy "Hol van Kristóf?", akkor, ha pl. függöny közelében van, bebújik mögé, vagy ha ruhaszárító közelében, akkor az alá, és ha azt mondom "Kukk!!!", akkor kidugja a fejét, aztán visszaKép
Nagyon édi, mert csak a buksiját dugja el, gondolja akkor nem látomKép

Aztán ha adok neki egy kis edényt és egy kis tárgyat, akkor kérésre beleteszi a tálkába a tárgyat. Ugyanezt csinálja a formabedobó játékkal is. Persze még nem mindent a helyére dob be, általában egy lyukon mindentKép

Ha nyújtom a kezem és kérem, akkor a kezembe teszi és elengedi a kezében lévő dolgot.

És ha rászólók, erőteljesen, hogy "Nem szabad!", akkor abbahagyja, amit csinált. Persze csak egy pár másodpercre, aztán újra csinálja.

Ja, és ma reggel Apuci a fotelban hagyta a kabátját. Én pedig mutattam Kroitófnak, hogy nézd, itt van apa kabátja, mire ő rámutatott az erkélyajtóra. Ugyanis ott szokott kijárni Apuci az erkélyre, a kabátban cigizni. Nagyon megjegyezteKép Bár ez egyben szomorú is, ebből látszik, hogy sokat cigizikKép


Most megyek, mert ebédelnie kell a kissrácnak, de még egy képet gyorsan feldobokKép

Íme egy 4 fogasKép vigyor:
Kép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Judit
Én is dolgozom 2 ünnep között sajnos Kép Talán januárban tudunk már talizi, olyan jó lenne Kép
Köszi jól vagyok, nincs semmi különös Kép Ügyes voltál hoyg sikerült a vizsgád, gratulálok!

Edina
Hát akkor nálatok is hamarosan az alsó polcokról feljebb költöznek a tárgyak Kép

Tündi
Vendég
 


Köszike lányok a bókot a fiúk nevében is.Kép

Judit!
Kérdezdd meg az oktatót, hogy ha fél éves kor után kezdiotek el mi a különbség.
Elvileg fél éves korig zár a gégefedő, ezért szokták előtte elkezdeni, hogy a merülést gyakorolják.
De szerintem nem vagytok lemaradva.

Stella!
Nagyon szépen növeszted a pocidat.Kép

Babus!
Boldog szülinapot.Kép
Ari a kis fogas kép.Kép

Edinka!
Tényleg néha nehéz az ikrekkel, de viszont nagyon nagy élmény.Olyan aranyosak, ahogy fogdossák egymást és "beszélnek" egymásnak.
Nekem már egy gyerekkel lenne furcsa.
Sokszor megkérdezik, hogy milyen kettővel.
Én persze azt válaszolom, hogy nem tudom, hogy milyen egy babával, így persze, hogy nekem ez természetes.Az a legnehezebb, hogy néha kevés a kélt kezem.Így gondoltam a jézuskától kérek még kettőt.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 

 
 

Stella!
Írtam emailt.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jó reggeltKép

Tegnap a kis csaj elfáradt rendesen kb 10-szer végig mászta a szobátKép
Estére a térde is piros voltKép
Tegnap kukoricás-zöldség tál volt az ebédje. hát lányok én minden kanalas kajánál kiakadokKép
Nagyon nehéz őt etetnem,hol a kanalat löki ki a kezemből hol a tálat boritja magára úgy hogy kilöki a kezemből vagy az uj dolog hogy ki akar mászni a hordozóbólKép
alig birom őt lefogni, gondolhatjátok akkor nálunk hogy zajlik egy ebédKép
És ha felemelem rá a hangom már nem lepődik meg, hanem kinevet!!!
Minden baba kikeni magát a kajával, és csinálja ugyanezeket a dolgokat vagy csak az én lányom ilyen eleven?????

Kép
Kép
Kép
Na, nézzétek meg ezt az önelégedett vigyorátKép Kép Kép

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina
Már nyugodtad ültetheted etetőszékbe Vikit, a bébihordozót szerintem már lassan elpakolhatjátok a kistesónakKép
Nagy lány már, és neked is sokkal könnyebb abban etetned, onnan tuti nem fog kimászni.
Nálunk szerencsére ilyen gondok nincsenek, Kristóf imádja a kanalas kajálást (is), ő ha már csak meglátja a kanalat, már nyitja a száját, neki még a mi kajánk is kéne. Még a vitaminokat, esetleg gyógyszereket is szívesen megeszi, mert az is kanállal vanKép
És ő egészen szépen eszik, alig maszatos még a szája körül is.
Amíg hordozóban etettem, ő is mindig olyan volt, mint egy kismalac, még a ruháját is sokszor le kellett cserélni utána, meg az enyémet is. De az etetőszékben nagyon szépen eszikKép
Neki egyetlen rossz szokása van. Ha már nem kell neki, vagy nem elég meleg a kaja, akkor fogja magát és minden előzmény nélkül kihányja. Még a Danonino joghurtot is csak melegen eszi megKép, ha már normál ehető thőmérsékletű, akkor kitaccsol tőle.
Ezért nem iszik viszet se, mert az is hideg, attól is hány. A teát is mindenhová termoszban visszük melegen. Egyszer adtam neki hidegen teát, pont amikor Pesten voltunk a szemészeten vele, és végighányta tőle a várót.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Küldtem nektek mailtKép
Szerintem anyira meghatóKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Edinka!
Csak, hogy megnyugodjál nem vagytok egyedül.
Ákos felkente a szeméig a paradicsomos krumplit.

Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok Lányok!

Először is Mindannyiótoknak szeretnék gratulálni a szebbnél-szebb Babákhoz!!!KépGyönyörűek!

Emlékeztek még rám?Kinga79 néven írtam az előző,fenti topicba!Egy betegség miatt léptem ki a Társalgóból, de most már nagyon szeretnék visszatérni Hozzátok, mert időközben 15 hónapos terhes lettem!!!Kép
Szerintem kész Csoda az egész, de nem akarlak untatni Titeket!Láttam, hogy aki Babás, inkább ide ír, hogy ne bántsa meg a még várakozó és vágyakozó társait, ezért gondoltam én is, hogy inkább ide jönnék Hozzátok, ha megengeditek!

Persze nem akarok zavarni...

Mégegyszer gratulálok Mindenkinek!

Kinga
kinga2006
 
 


KingaKép
Üdv itt is és gratula a babádhoz!

De azt ugye nem mondtad komolyan, hogy 15 hónapos terhes vagy Kép?

Amúgy egyáltalán nem unjuk a sikersztorikat és nem zavarsz!
Nagyon örülök Nektek, olyan rossz volt, amikor kiszálltál...
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!
Elnézést, 15 hetes vagyok, még csak 4 hónapos leszek, ne haragudj, csak kicsit szétszórt vagyok így az év vége felé!Kép

Bocs!
kinga2006
 
 


Kinga
Én is emlékszem ám rádKép
arra viszont nem, hogy milyen betegségről volt szó, már ha nyilvánosKép
Írj gyakranKép, mindenkinek örülünkKép


Most megyek, csak ennyire ugrottam be.

Ja, az előbb irtózatosat esett Kristóf. Állásból elvágódott hanyatt, a parkettára. A feje akkorát koppant, hogy Apuci a másik szobában meghallotta. Pedig itt voltam tőle pár lépésre, de nem figyeltem rá. És a habtapi szőnyeg is alatta volt, csak épp pont a buksija esett mellé. Jaj, nagyon remélem semmi baja nem lesz. Tudom, hogy minden gyerek sokat esik, és mégis túlélik, de én akkor is túlkombinálom a dolgokat (foglalkozási ártalom), hogy megrepedt a koponyacsontja, bevérzik az agya, ez ugye csak majd pár óra múlva produkál tüneteket...jajj, nem is folytatom. Ez tuti hülyeség, hisz akkor alig lenne ember a földön, mert mindenki mefghalt volna kiskorában.

Megyek isKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok Kép
Megint ezer éve nem jelentkeztem Kép
Szégyenlem is magam, de nem sok időm van mostanában. Remélem januártól már pihi lesz Kép

A Babák nagyon széepk Kép Olyan jó nézegetni őket Kép

Babus Kép
Nagyon boldog szülinapot így utólag Kép
Gratula Kristófka első Mikulás ünnepéhez és küln gratula az alakodhoz, nagyon csini vagy Kép

Edinka Kép
Viki nagyon kis mosolygós Kép

Mea Kép
Hihetelen nagy haja van még mindig Livinek Kép

Judyt Kép
Hihetelen, hogy már fél évesek a fiúk Kép
Tök jól meg lehet őket különböztetni Kép Nagyon helyes kis srácok Kép Nagy nőcsábászok lesznek, az tuti Kép Akár csak Kritóf maci Kép

Stella Kép
Nagyon szép nagy pocakod van Kép
Szépen berendezkedtek a fiúk Kép

Kinga Kép
Emlékszem én is rád Kép
Gratulálok a babához, jó gömbölyödést Kép

Annácska 24+3

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Szép reggelt Mindenkinek!

Köszönöm, hogy jöhetek és hogy emlékeztek rám!Kép

Babus!
A fenti topicba leírtam, hogy mi történt velem, csak valami vírust kaptam el, de mivel nagyon erős allergiás vagyok és pont szezon volt ősszel, ezért nagyon le voltam gyengülve, ezért javasolta a doki, hogy majd év elejétől próbálkozzunk, addig pedig tömjem magam vitaminokkal.
Kristófkának buksisimit küldök, remélem már el is felejtettétek az egészet és nincs semmi baj!!!KépTényleg minden baba esik, szerintem mindenkinek a szülei tudnának mesélni, ágyról legurulás, üvegajtón átfutás, elesések...és ezek csak amiket én tudok!Így edződünk!Kép
Külön dícséret amiért így lefogytál, megnéztem a fényképeket is, szeretnék majd én is így kinézni Baba után!!!

Annácska!
Már 24 hetes vagy?Hihetetlen!Tudjátok már, hogy kisfiú, vagy kislány?Januártól nem dolgozol?

Stella!
Tényleg szép nagy pocid van, de ha azt nézzük, hogy 2-en laknak odabent, akkor egyáltalán nem nagy, pont szép!!!KépGratulálok Nektek!

Judyt!
Olyan édesek a Fiúk!Emlékszem amikor még nem voltak és írogattunk, úgy rohan az idő!

Mea!
Lívi ellenálhatatlan ezzel a szuper frizurával!!!

Mindenkinek szép hétvégét kívánok!

Kinga
kinga2006
 
 


Sziasztok!

Nem baj, ha én is csatlakozom hozzátok? Szoktalak egyébként olvasni benneteket, a gyerkőcök meg egyenesen szenzációsak! Egytől-egyig!

Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


sziasztokKép

Tényleg nem lett semmi baja KristófnakKép


Évi
Ezt kérdezni sem kell, ide mindenki jöhetKép Mindenkit szívesen fogadunkKép
Akkor talán nem lesz itt ilyen pangásKép
Úgyhogy pocakbabások, tessék feldobni ezt a topikot, ha már a babásoknak nincs rá idejükKép
Írjon mindenki jó sokat!Kép


Búcsúzóul még egy kép:

"Bibi, nekem van babapiskótám!!!"Kép
Kép

("És hánytam ám tőle megintKép, mert egy akkora darabot leharaptam belőle, hogy felfordult tőle a gyomromKép")


Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Babus!
Nagyon ügyi vagy, tényleg látványosan soványabb vagy. Kép Kristóf nagyon fárasztó lehet. Most kicsit örülök, hogy Vivi nem tart még itt. Ja és utólag is Boldog Szülinapot!!Kép

Judit!
Hintánk van de hogy rugós-e??? Anyukám vette a Vivinek karácsonyra, csak egyszer próbáltuk, akkor is 2 percig, hogy mit szól hozzá. Így néz ki:

Kép

Edinka!
Még nekem se jött meg Kép Pedig már 2 hónapja semmit se szedek.
Nagyon ügyes a lányzód. Vivi mégcsak most fedezte fel hogy négykézláb is lehet állni. Ha mozdul akkor is hátrafele. Csak ha megtámasztom a lábát akkor löki magát előre. Vivi is hasonló maszatos kaja után, és ráadásul cumisüvegből kell kanalaznom a kaját, mert ha tálkába teszem nem kell neki. Kép

Judyt!
Nagyon helyesek a fiúcskák! Kép

Kinga, Évi!
Nagyon örülök nektek! Olyan régen hallottam rólatok. Kép

Én egy kicsit el vagyok havazva munkával is, meg magammal is. Van egy jó kis torokgyulladásom. Megvannak Vivi vérvétel leletei, folsav hiányos a lány, 6 hétig kell folsavat szednie. Meg kapott egy szénhidrátot, amit minden kajájához hozzá kell tenni, hogy feljebb jöjjön a súlya. Tegnap voltunk az utolsó kezelésen a Dévény Anna központban is, már az 1 órás kezelés alatt csak 5 percet sírt. Jó gyorsan kikezelték a kiflitartását, és a bal kezecskéjét is helyrehozták Kép(hasalásnál kényszertartása volt, nem volt hajlandó előre tenni a bal kezét). Szerintem rengeteget segített a kezelés, azóta imád hason lenni, és rohamosan fejlődik a mozgása.
Az esti alvás terén viszont visszafejlődött, már örülök ha 9 körül le tudom rakni alcsizni. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


KingaKép ÉviKép AnnácskaKép
De jó, hogy a gömbölyödők is jelentkeznek!!!
Amúgy szerintem nem pang a topik, és olyan jókat írnak a lányok a gyerkőcök mindennapjairól!
Csak tanulni lehet!

Örülök, hogy veletek minden rendben, gyertek amikor csak tudtok!
Stella

Kép
stella9
 
 


Örülök, hogy örültök nekünkKép
Mindjárt egy kérdésem is lenne: ti választottatok szülésznőt? Szerintetek érdemes?

Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Evi!
Udv itt! Nekem volt szulesznom, es nem bantam meg. Imadom a csajt! A multkor is amikor osszefutottunk a nyakab borultam. Rengeteget segitett. Meg is beszeltuk, ha ujra babas leszek, akkor mindenkepp ott lesz, meg akkor is ha terhes, vagy ha gyesen van. A doki alig csinalt valamit. Vegig a szuleszno volt velem, jo volt amikor kettesben hagytak minket apaval. En csak javasolni tudom.

Kinga!
en is emlekszem am rad. Orulok a babonak nagyon!

Nicol!
Orulok, hogy Vivivel minden rendben, hogy segitettek a kezelesek. Nem erre a hintara gondoltam, hanem amit az ajtofelfara rogzitenek, es a gyerkoc labbal elrughatja magat, meg elore hatra is tud vele hintazni.

Kepzeljetek Atti azt hiszem 4.este atalussza az estet, na jo tulzas, de 4ig alszik. Utana egy gyors szopi es alszik tovabb Kép En olyan, de olyan boldog vagyok. El sem tudom mondani. Viszont nem tudok ejfel elott elaludni Kép De mindegy, ez mar nem erdekel.

Tegnap furdes utan az Atti olyan sirast rendezett, hogy le sem tudom irni. Meg sosem csinalt ilyet. Nem volt hajlando a cicit sem elfogadni. Apja meg en is dogrovason voltunk. Nekem olyan hanyingerem volt, mint annak idejen pocakosan. Teljesen megremultem, hogy terhes vagyok, mert hanytam vegul. Hajnalban meg beriasztott a legzesfigyelo. Hat senkinek nem kivanom. Amiota megvan most masodszor csinalt ilyet a gep. Berohantam, kikaptam a gyereket. Szegeny meg jol megijedt, de azert visszaaludt.

Ilyen kepeslapokat csinaltam iden, es elo is hivattam mar.

Kép

Nalatok mikor jon a Jezuska, es mikor hozza a fat?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


SziasztokKép

Évi
Szerintem is jó dolog szülésznőt fogadni, hisz ő foglalkozik veled az egész vajúdás és szülés alatt, a doki csak beugrik a legvégére.

Nicol
Tök jó, hogy nincs semmi komoly gond VivivelKép

Judit
Nagyon jó a képeslapKép
És gratula az éjszakai átalváshozKép

Ja, nekünk pedig kibújt az 5.fogunkKép, teljesen észrevétlenül, az előbb vettem észre véletlenül, miközben nevetettKép


Egyébként a nappali alvásunk megint pokol. Reggel 7 óta összesen 30 percet aludt. Délután másfél órát küzdöttem a bealtatással. Megivott egy rakat teát, ringattam, szopiztunk, ettől be is ájult, de amint lecsatlakoztattam ordított. Megpróbáltunk fekve szopizni, de 2 perc múlva kipattantak a szemei.
Most már kész idegroncs vagyok, nem szoktam ilyet csinálni, de most már betettem a járókába és hagy sírjon. Neeeem bírom már tovább. Ez nem normális, hogy 12 órát pörög megállás nélkül és közben szinte semmit nem alszik. Ilyenkor meg már totál balhés, most már az esti fürdetésig itt fog hisztizni.
Sík ideg vagyok, nem csoda hogy már akkor se tudok aludni, amikor pedig elvileg lehetne, pl. éjszaka.
Kizárt dolog, hogy én ikrekkel kibírnám. Minden tiszteletem a tiétek ikres anyukák. Én nem bírnám.
És rögtön hazaér Apucim, előadja, hogy mekkora fárasztó napja volt, fogja magát és beül a kádba 1 órára, én pedig ne panaszkodjak, mert már egy párszor megkaptam tőle, hogy én folyton csak panaszkodom, szedjem már össze magam egy kicsit, elege van, hogy mindig arra jön haza, hogy én fáradt vagyok, meg ideges.
Húú, úgy elmennek egy pár napra a világvégére, egyedül.
Bocsi.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!Kép

Sajnálom, de csak ritkán tudok írniKép
Leköt a kismanóKép

Kinga!Kép
Üdv. itt nálunk, én is emlékszem ám RádKép

Edinka!KépJudyt!Kép
Jó maszatosak a babáitok, mi vár rám!!!Kép
Mi ma ettünk krumplit és répát előszörKép
És csak pár kanállal, de ílett neki és szerencsére utána sem volt gond.
Nekem a védőnőm ajánlotta mert bukós Lívi és az alma állítólag nem annyira szerencsés az ő esetében.
Délben adtam hami előtt, de szép lassan emelve az adagot majd a délit helyettesítjük majd a főzelékkal, az jó szerintetek is???

Ti hogy kezdétek az elválasztást, meg hogy csináltátok a főzelékeket leveket????

HELP PLEASE!!!KépKépKép

Nicol!Babus!Kép
Nagyon édesek a babáitokKép

Ja és köszönjük a séró dicséreteket)KépKépKép

Mea
mea
 
 


Viszont a cici már nem igen kell neki csak reggel és este, de napközben elkezd szopizni és utána sír sőt üvölt és nem tudom cicire tenni!!!!
Miért van ez???
Gondolom már inkább az üveget akarja, ugye????
ellustult vagy nem jön ahogy szeretné.
Na mindegy ez van sajnos, úgysincs tejcsim csak minimális(kb.30ml egy adag)

Mea
mea
 
 


Judit!
Azt amit az ajtófélfára akasztunk, abban Vivi csak fel-le szokott ugrálni. Ha felemeled a lábát lehet hintáztatni is benne, de ez nem tartozik a funkciói közé.

Évi!
Nekem sajnos már nem volt időm szülésznőt választani, mert az első CTG előtt megszületett a picur, de azt hiszem nagyon nagy szerencsém volt, mert egy roppant kedves szülésznőm volt, sokat segített. Ha lesz mégegy gyerekem tuti hogy nála fogok szülni.Kép

Babus!
Gratula az 5. fogacskához Kép.
Az alvásidő nálunk is drasztikusan lecsökkent, még jó hogy néha anyám, vagy anyósom is besegít. Így is néha idegbeteg vagyok tőle. Apátol kapott a Mazsi egy zenélő békát. Ha hozzányúl rögtön zenél. Nagyon tündéri, de 12 óra zenebona után már k... anyát a békának, dobnám ki az ablakon. Nem tudom mi lesz ha karácsonyra odaadjuk a zongorát neki????

Mea!
Vivi is saját magát választotta el. Majdnem 3 hónapos korában. A krumplival, répával jól csinálod Kép

Tegnap rájött a lányzó hogy négykézlábra is lehet álni, olyan szépen térdel Kép Közben a teste meg imbolyog előre - hátra.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Itt egy kép is:
Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol!Kép
De édes ViviKépKépKép
Õ is már 3 hónapos korában elválasztotta magát és nem is szopizott????


Babus!Kép
Megértelek, én is sokszor kiakadok és párom sem érti h miértKépKépKép
A pasik márcsak ilyenek!!!!Kép

Remélem már jobb a kedvedKép

Mea
mea
 
 


Fontos kérdés SOS: én a Vigantolt nem a dobozában tároltam eddig és azt írják fénytől védve tartani!!!!
Akkor lehet, hogy nem is jó így adni????
De nekem mindig kint volt és fényt is kapott.....
Lehet D vitamin hiánya lesz Lívinek???????
Jaj olyan hülye vagyok!!!!!!KépKépKépKépKép

Mea
mea
 
 


Lányok!

Köszi szépen a szülésznős válaszokat! Lassan már el kéne döntenünk, hogy válasszunk-e szülésznőt, vagy szüljünk az ügyeletesnél...Kép
Szombaton megvettük Dóri babakocsiját, úgy örülök neki!!! Nagyon klassz ez a készülődés.

Nicol!

Vivi is tündéri-édes a nagy szemeivel!

Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


SziasztokKép

MeaKép
Szerintem túl aggodod a dolgot az én
véleményem az hogy nyugodtan adhatod neki így is a vigantolt!!
De ha biztosat akarsz akkor kérdezd meg a védőnődetKép

ÉviKép
Üdv itt, hú tényleg nam sokára szülsz!!
HA én nem császárral szültem volna akkor én is választottam volna szülésznőt!!!

NicolKép
Aranyos nagyon ViviKép
Figyeld meg ő is hamarosan mászni fog!!!

BabusKép
ÉN még csak most érzem át amiről te eddig írtálKép
Vikim mióta mászik azóta csak a veszélyes dolgok érdeklikKép
Pl: gázkonvektor persze mikor forró, felfedezte a szekrényt is és állandóan a hideg parkettán fekszik le amitől nagyon félek az hogy fel-megfázikKép
Olyan hideg az arca meg a keze amikor fel veszem őtKép
JA és ekkor nekifog a nagy sirásnak mert ő már mászni szeretne nem a kiságyba, és a kézben lenniKép
Szombaton voltunk anyuéknál míg én beudrottam a városba hogy miket csináltak vikivelKép
Na és én meg otthon csodálkozok hogy nem birok vele!!!
A kép magáért beszél!!
NA megyek mert hiszti vanKép

Igy rámoltam le a szekrényt
Kép
A kényelem
Kép
Kép
Kép
Kép
Mamával meg papával

Kép

Kép
edinka
 
 


Edinka!
Milyen nagy bulit csaptak a nagyszülők!!!Nagyon aranyosak a képek!

Babus!
Nagyon sajnálom, hogy ennyire nehéz korszakba érkeztetek Kristóffal, nem tudom ez mennyire vigasztal, de itt biztosan mindannyian át fogunk esni ezen az időszakon, akkor Te pedig már rég túl leszel rajta!
Nincs valaki aki be tudna segíteni napközben?Esetleg Apára rábízhatnád egy egész napra, így talán könnyebben rájön, hogy Te mennyit dolgozol egész nap!!!Lehet, hogy nem mondaná többet, hogy ne panaszkodj!
Addig is küldök egy kis plussz energiát!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++KépRemélem ennyi elég!Kép

Évi!
Milyen babakocsit vettetek DÓrinak?Mi még nem vettünk semmit a babánknak,majd ha már nem fogok dolgozni, bepótolunk mindent, egyenlőre csak nézelődünk!

Kinga
kinga2006
 
 


Kinga!

Pierre Cardin babakocsit vettünk (jujj, remélem jól írtam le...), ami sportkocsivá is alakítható, de van hozzá mózeskosár, hordozó, lábzsák, esővédő és pelenkázó táska, ezt mint 50 eFT-ért. Szerintem jó ár volt érte, és szerintünk tök jól is néz ki.
Szerintem semmivel nem vagytok elkésve bevásárlás terén, nekünk is még szinte minden hiányzik...

Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Edinka!Kép

Akkor megnyugodtamKép

Jaj nagyon cuki VikikeKép
tök jók a képek!!!Kép

Hát nekem még HAWAII van Lívivel, de ha mászni fog....
kiváncsi leszekKép

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Edinka!
Viki olyan aranyos, a képek alapján kis elevennek látszik, aki mindenben benne van!!!Kép

Évi!
De jó, biztosan nagyon szép a babakocsi, nem tudnál képeket felrakni róla?Milyen színű?Pesten vettétek?Mi nem tudjuk még, hogy milyen márkát vegyünk, de két funkciósat szeretnénk.

Nicol!
Vivi már milyen nagy!És milyen szépen tartja magát!Kis tornász!Kép

Babus!
Nem jelentkezel!Gondolom nagyon ki vagy fáradva!Kristóf biztosan leszívja minden erődet!Küldök még egy kis energiát++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!

Kinga
kinga2006
 
 


Kinga!

Az albumomban van egy csomó kép a babakocsiról, minden funcióban lefényképeztük, ott meg tudod nézni. (Évi77 és kis családja az album címe)

Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


SziasztokKép

Évi
Remélem nektek beválik a Pierre Cardin babakocsi, mert nekünk is az van, kettő i, egy hagyományos, olyasmi mint nektek, és egy külön sportkocsi változata.
Hát én nagyon utálom.
Ez pár hete téma is volt itt a topikban, ha gondolod keresd vissza.
Nicolnak és nekünk is Pierre Cardin van, de mindketten utáljuk. Nicol még írta is, hogy talán eladják. És mi is tuti eladjuk, amint nem kell már.
Itt jó páran a Bergon babakocsikra esküszünk, már nagyon bánom, hogy nem olyat vettünk, a kistesónál tuti olyan lesz.
Ez a mi Pierre Cardinunk egy csőd. Kezdjük a kerekeinél. Szar műanyag kerekek, rázkódik mindenhol. Fekvőfelülete olyan pici, hogy Kristóf 6-7 hónaposan már nem fért el benne fekve.
De a legnagyobb probléma az volt, hogy a félülő és az ülő pozíció egyszerűen használhatatlan. Kristóf még most közel 11 hónaposan se tud benne kényelmesen ülni. Annak kéne benne ülnie, aki megtervezte.
Ráadásul ülő pozícióban a lábzsákot nem lehet rátenni, még a sportkocsis változatra se.
Ja, és nem valami nagy teherbírása van, nekünk mindkét babakocsink már nyikorog, a sportkocsinak nyolcasban áll a kereke, a tolókar sem stabil, mozog fel-le.
Szóval úgy összességében nagyon-nagyon elégedetlen vagyok a Pierre Cardinnal. Csakhát amikor vettük még nem sok tapasztalatom volt babakocsi téren, szép volt, két irányból tolható, három pozícióba dönthető háttámla, lábzsák, esővédő, viszonylag olcsó. De utólag már nagyon másképp látom, és tuti megszabadulok egyszer tőle. És sajna sokan vélekednek így a Pierre Cardinról. Remélem nektek azért beválikKép
De Kinga, ha ti még nem vettétek meg, én lebeszéllek róla. Vegyetek inkább Bergont!Kép


Edina
Nagyon kis mosolygós VikikeKép
És meglátod, milyen nehéz lesz majd ha már majd felállni is tud?!

Kristóf már épphogy megtanult kapaszkodva felállni és állni, és az esetek többségében fenékre esni, erre most kitalálta, hogy pár másodpercre elengedi, amben megkapaszkodva áll és így kapaszkodás nélkül ácsorog, utána persze óriásiakat esik, vagy ha szerencsénk van, csak popsira huppan vagy elkapom.
De így már még jobban oda kell figyelni, hogy hol áll fel, nehogy esés közben szétüsse a fejét.



Tegnap végre nálunk is esett a hó, szánkóztunk is nagyokat, nagyon tetszett Kristófnak, csak a végén mindig bealudtKép, mert ott bezzeg megy az alvás.
Teszek fel róla egy szánkós képet:
Kép


És megvan a 6.fogunk!!!Kép

Ja, és a hétvégén új rekordot döntött a kissrác. Reggel fél 7-től este 11-ig 30 perc alvástól eltekintve egyhuzamban pörgött.vagyis 16 órán keresztül. Na ezt csinálja valaki utánaKép


Most már mennem kell, hisztis a srác.


Babus

Kép
babus2005
 
 


SziasztokKép

CSak gyorsan beugrok,mert Viki influenzásKép
Folyik az orra és köhögKép Kép
Most jöttünk a dokitól!!
Írt fel kanalas gyógyszert meg orrcseppet!!!
Még eddig nem volt láza remélem nem is lázasodik majd be!!!!!!!
Az éjszakánk szörnyű voltKép
Állandóan szívni kellett az orrát!!!
Alig engedi.
Na megyek

Kép

Kép
edinka
 
 


Babus!Kép

De ari Kristóf!!!!

Bergon kocsik tényleg szupik!!!!
Anyumnál egy olyan van, de mis ABC Geniot vettünk ami 70.000-ről volt leárazva Brendonban 45000-re és hatalmas gumikerekei vannak, alul nagy fém bevásárló rész, és külön mózeskosár majd utána külön sportülőrész amiket cserélni lehet.
Terepre a legjobb!!!!Kép

Viszont nagy babákhoz a Bergon a legjobb, mert nagy a fekvőfelületeKép

Edinka!!!!
Vikinek jobbulást!!!!!!!!!KépKépKép

Mea
mea
 
 


Edina
Vikinek jobbulást!!!Kép
Karácsonyra már tuti jobban leszKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Tényleg, már annyiszor akartam írni:

Vanda!!! Merre jársz???

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Időm nulla.
Babus!
Vandáék sielnek, bár már szerintem hazaértek onnan.

Edinka!
Jobbulást!!

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok, koszi Babus, hogy hianyoltal!

Itt vagyok, megvagyok, csak kicsit kivontam magam a forgalombol.

Elutaztunk Mikulaskor 5 napra, ami szuper volt, de a mult heunk egy szuper virusos kohogos, taknyozos, lazas betegsegben telt, ami visont szornyu volt. Mindig feltem attol, mi lesz, amikor eloszor beteg lesza Mate... Hat most mar tudom, mennyire szornyu, amikor egy ilyen kis pocok belazasodik es te azt sem tudod hova kapj, mit csinalj, kit hivj es foleg mikor?

Ugyhogy Edinka teljesen aterzem a helyzeted, kitartas!!!

Egyebkent most mar jol vagyunk, Mate szepen kezd atallni a bebietelekre, eddig szerencsere minden inzlett neki, amit kapott. Tejem mar nincsen, ugyhogy tapszerezunk es uveges kajazunk. Ha kicsit tobb energiam lesz talan kotyvasztok is majd neki, de egyelore igy tudom csak megoldani, hogy helyen legyen az eletunk.

Ugyanis Babus, en megertem, milyen egyedul lenni gesz nap egy pocokkal. Mar igy is kemeny, pedig Mate meg nem igazan kartekony. De a vasarlastol a mosason at a fozest, rendrakast, pakolast, stb tok egedul csinalni es meg a gyerekkel is ertelmesen foglalkozni szinte lehetetlen egyszemelyben. Mondjuk en megmondtam a ferjemnek meg terhessegem idejen, hogy ha akar egyszer is ki meri ejteni a szajan azt, hogy "te csak itthon vagy egesz nap es nem csinalsz semmit", tutira elvalok tole. Szerencsere o azert latja, hogy en mennyit porgok egesz nap es azt hiszem latja is, hogy nem csak mubalhebol vagyok faradt estere.

Holnap megyunk egyebkent ismet kontrollra, csak most vert is vesznek Matetol, mert most fogjak nezni nala a veralvadas kerdest, hogy nincs-e esetleg azzal valami, mivel az agyverzes tema meg mindig nem tudni mitol volt.

Lanyok,
az osszes baba tunderi! Olyan nagyok mar mind!

Nicol,
orulok nagyon, hogy Vivit is rendbekaptak Devenyek. Olyan szep kis jatekbaba kinezete van! Matenak stoppolom! Ket kis fogyokuras nyusziful!

Karacsonyi keszulodes hogy all? Miet kapnak a gyerkocok? Nyugodtan irjatok meg, ha mar volt tema, mert a regebbi iromanyokat csak nagyon feluletesen olvastam vissza!

Pocakosok hogy vagytok?

Vanda
vanda72
 
 


Helló LányokKép
Csak egy gyors bejelentkezés:

tegnap a doki mindent rendben talált. A fiúk szépen nőnek, hozzák a korukat.
Olivér továbbra is koponya-fekvésű, Botond viszont megfordult, újra harántfekvésben tanyázik, de a buksija van feljebb.
Én nem is értem, hogy volt erre a hatalmas fordulatra elég helye!!!
Rákérdeztem a dokinál a befekvésre. Csak akkor kell bemenni, ha elkezd kinyílni a méhszáj, vagy bármi más történik. De ha akarok befekhetek :-O! Hát nem kedves tőle, hogy felajánlja?

EdinkaKép
Jobbulást a csöppségnek!
Stella

Kép
stella9
 
 


SziasztokKép

köszönjuk. már Viktória jobban van, szerencséreKép
De engem meg "fertőzött"Kép
Most én köszködök a náthával!!!
De inkább én legyek beteg mint őKép
A legrosszabb hogy nem adhatok neki puszitKép

VAndaKép
Már én is átéltem hogy milyen mikor egy csöpség lázas, borzasztóKép
Nekünk multkor mikor jött Viki foga akkor lázasodott be gondolhatod
39 fokos láza voltKép
Azt sem tudtam mit csináljak veleKép
Hát bevittem őt az ügyeletre!!
Mondanom sem kell mikor be értünk akkor már csak 37,5 volt a lázaKép
Majdnem ki nevettek hogy anyuka ez nem is láz!!!
Hiába mondtam hogy mikor elindultunk akkor 39 volt a láza!!!!
Erre az volt a válasz hogy ők 38,5 nél szurják meg a kicsit!!!

De szerencsére most ennél a megfázásnál el kerülte a lázKép Kép
Féltem is tőle nagyon hogy mi lesz ha belázasodik!!!!!
Étvágy cssökkent de majd helyre hozom a kedvenc kajáivalKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Most csak gyorsan ugrok be, mert takarítunk.

Edina
VIKINEK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!

Kép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Edinka!
Vikinek Sok Boldogságot!! Kép

Lányok!

MINDENKINEK KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK!!!

Nicol, Vivi

Kép
nicol
 
 


"Lehalkul a város zaja karácsony estére.
Melengeti lelkünket a kicsiny gyertyák fénye.
Megszületett a szeretet e napon, hogy az embereknek hitet, reményt adjon!"

Nagyon boldog első közös karácsonyt a babáitokkal kívánok Nektek!!!!!!!!!!!! KépKépKép

Sokat gondolok Rátok! Kép

Teljen szépen az ünnepetek azt kívánom!!!!
Puszi Nektek! KépKépKép

Mea
mea
 
 


KELLEMES KARÁCSONYT KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!!Kép


Kép Kép




Kép



Babus és Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok lányok!

Mi is nagyon boldog, békés Karácsonyt kívánunk mindannyiótoknak!

Edinka Kép Vikinek utólag is boldog névnapot, neked pedig jobbulást kívánunk!

Puszi:

Timi+Kristóf

KépKép

KépKép
timika
 
 


Kristóf ezekkel a képekkel kíván boldog karácsonyt mindenkinek:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
babus2005
 
 


De anyucija megsúgja nektek, hogy a http://www.frameshow.com/ oldalról ti is letölthettek ilyen ari képkereteketKép


Babus

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: