Új privát üzeneted érkezett!

Babszi!
Köszi,ezek tényleg jól hangzanak.Már az első adag kisült,az íze jó,a forma nem annyira.Ilyen tejfölös húsikat szoktam csinálni,mert szeretjük az ilyen szaftos dolgokat.Én a hagymás-tejfölös,úgyanigy kell mint a citromossat,csak a hagymát külön megdinsztelni,rá a húsira és tejföl.
Káposztás:-hagymát dinsztelni,rá a csikokra vágott husi,majd édeskáposztát aprítva rászórod,párolod,és ha kész tejfölt ráöntöd.
Majd probálkozom a recepteddel,de nem most,mert nincs municiom.
Mentek majálisozni?
Jaj van egy nagyon finom töltött paprika receptem,úgy is jön a paprika szezon:-Csinálsz rizibizit, -párosz hagymát,majd teszel bele répát.Jól füszerezd meg borssal.Összekevered a rizit+hagymás répát,nyomjál bele 1-2 kempingsajtot és a félbevágott paprikálba tölsd be.(virsli,kukorica stb)tehetsz bele azt amit szeretsz,ez az alap.A tepsibe lehéjjazott paradicsomágyat készíts és a betöltött paprikákat (lehet szorosan) egymás mellé teszed.Pici füstölt sajt,majd igény szerint trapistával beborítod.Fólia-be a sütöbe és ha megpuhult,rá pirosítod a sajtot.Mi nagyon szeretjük és eddig mindenkinek bevált.Jobb mint a lecsó,bár azt is szoktam csinálni.

Kép

Kép
odry
 
 


Majalis?! Hajjaj, meg dolgozom is. Egyreszt az osztaly fellep egy tanccal, amit en tanitottam nekik, masreszt ilyenkor kivonul a suli, es kezmuves fogl. vannak. Jon az anyaknapja, velem karton szivekre magos kepek keszithetoek. Csinaltam egy kedvcsinalo tablot - nagyon jo dolgokat lehet majd csinalni.
Meg nem csinaltam, de ez a tejfolos allitolag isteni uborkaval. Ugyanugy, ahogy a tobbit, csak hagyma, kaposzta vagy citrom helyett uborka. Ki fogom probalni oket.

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Szóval tanárnéni vagy!?Az én sogornőm is az.Most megy majd vissza,mert gyesen volt.Te alsosokat tanítassz?Szeretem a kézműves dolgokat.Nállunk a lagzinál inden díszítést mi csináltunk.Az asztalokra csuhéjból volt az oázis,mindenkinek tetszett,bár voltak akiknek fenntartásuk volt az ötlettől,de aztán azoknak is tetszett.
Mi nem együnk a tömegbe,ezért inkább ide hívtunk egy baráti párt.Majd dumálunk,eszünk,iszunk és aztán jót csicsikálunk.Reélem nem fog esni,bár nincs úgy május 1,hogy ne esne.Te pesten laksz?Úgy emlékszem.Az én párom meg oda jár dolgozni.

Kép

Kép
odry
 
 

 
 

Elteszem magamat holnapra.Majd reggel benézek.

Sziasztok lányok!

Kép

Kép
odry
 
 


Odry! Jól eltetted magad, ma még nem is írtál!

Kép
Kép
Ági279
 
 


Jelentem az eso ellenere a gyerekek remekul szerepeltek; meg vagyok veluk elegedve Kép A kezmuves dologbol nem sok lett - hiaba tolongtak az asztal korul a gyerekek, sajnos pakolni kellett - az eso minden elmosott. Legkozelebb is ilyet csinalok, mert meg a 4 eves ovis is meg tudta csinalni Kép Jo volt a mai nap.
Nem akartam szoba hozni, de napok ota nem szurkal a hasam, illetve lehet, hogy teszi, csak nem veszek rola tudomast. Ellenben ma a fellepes elott fajt rendesen. Lehet a stressztol is szurkalhat? Van olyan, hogy nem szurkal, megis sikerul az inszem? Mert most iszonyat eluldogelek itt nem torodve semmivel, es ez a honap abszolut nincs olyan hatassal ram, mint az elozoek.

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok!
Hol vagytok? Kép

Kép
Kép
Ági279
 
 


Van olyan, hogy nem szurkal, megis sikerul az inszem?

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Szisztok!
Ági!Vendégek voltak,azért nem írtam.Tegnap meg későn értem haza és nem volt erőm semmihez.

Remélem mindenki jól van!!!???

Én holnap megyek a dokihoz,hogy hogyan tovább.Majd meg írom este.

Babszi!Lehet,hogy pont most lesznek sikereid,mert más a hangulatod.Egyszer azt mondják:-akkor jött a baba amikor,nem úgy állt hozzá, máskor meg akkor,aikor pozitiv a hozzáállás.Igy vagy úgy,de sikerülni fog.Azért vigyázz magadra!

Holnap jövök. Mindenkinek a legjobbakat!!!
Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Szisztok!
Ági!Vendégek voltak,azért nem írtam.Tegnap meg későn értem haza és nem volt erőm semmihez.

Remélem mindenki jól van!!!???

Én holnap megyek a dokihoz,hogy hogyan tovább.Majd meg írom este.

Babszi!Lehet,hogy pont most lesznek sikereid,mert más a hangulatod.Egyszer azt mondják:-akkor jött a baba amikor,nem úgy állt hozzá, máskor meg akkor,aikor pozitiv a hozzáállás.Igy vagy úgy,de sikerülni fog.Azért vigyázz magadra!

Holnap jövök. Mindenkinek a legjobbakat!!!
Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Csáó csajok!
Nem mentem a dokihoz,mert'szülni" ment,így majd csak 1 hét múlva.Kicsit szarul esett,1hetet elvett töllem,így érzem.
Na meséljetek valami jót,mert az én kedvem nem az igazi.
Mindenkinek szól!!!Hogy vagytok???

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Odry!
En olyan jokat alszom mostanaban. Es egeszen nyugodt vagyok, hacsak nem piszkalnak fel. A gyerekek a suliban rosszak es hangosak, de muszaj kibirni ezt a masfel honapot. Alig varom a nyarat.
Ma volt egy tok kellemetlen beszelgetesem a fonokkel. Rabeszelt egy olyan kolleganom, akinek a velemenyere adok, hogy mivel most vannak a tantargyfelosztasok, lehet illo lenne szolni a dologrol. En nem akartam, mert nincs mirol szolni, de ha korrektsegrol van szo, akkor bizony inkabb szolok. Be is mentem a fonokhoz, es belefogtam, hogy nem biztos, hogy MOST ra tartozik, es nem biztos, hogy szolnom kell, de ez van velunk, es azt a tanacsot kaptam, hogy szoljak. Erre nevetett, es azt mondta, hogy eleg nagyfiu O ahhiz, hogy tudja mi a helyzet - benne vagyok a korban...stb. Mondtam, hogy TUDTAM, hogy igy fog reagalni, es ezt fogja mondani. Erre azt valaszolta, hogy akkor jobban ismerem ot, mint aki a tanacsot adta. Ennyiben maradtunk. Egtem, mint a ronyg, szamomra tok ciki volt.

A tanacsot egyebkent a felesege adta Kép Kép Kép

Jol vagyok; hangulatom rendben. minden sok szepet es jot kivanok, es idot, hogy irj!!! KépKép

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok!
Van egy kis időm netezni, így tt vagyok.
Odry!
Ne szomorkodj!Tudom 1 hét rengeteget számít, de gondolj arra, hogy jó dokit választottál, mert lehet, hogy a te szülésednél is így jár majd valaki más. Én is így voltam a dokimmal,sokat kellett rá mindíg várni.Morogtam is rá eleget e miatt.Mindig mondtam neki, hogy hol kószál, meghogy milyen sokat kell rá várni, erre az volt a válasz, hogy szülésben voltam.Egészen addig amíg én sem kerültem ilyen helyzetbe így láttam mint most te.De amikor a szülőszobán voltam bizony nagyon szuper volt, hogy a párom mellet ő is ott volt.Nagy biztonságot adott!
Nyugi!De hanyadik napon is vagy?Nem lehet, hogy gyorsan kiszámolta, és ezért is kell vissza menned 1 hét múlva?

Barbi, Andi merre vagytok? Minden ok?

Szorítsatok nekem, mert vasárnap megyek vizsgázni. Alig várom már, hogy a május elteljen és mi is folytathatjuk, hátha nyáron összejönne. Ágotával én szeptember végén estem teherbe. Nem elképzelhetetlen, hogy most is így jön össze.Jó lenne!
Pusza mindenkinek!Jók legyetek!

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!
Ma jó korán keztünk dolgozni a ballagás miatt,de túléltem.Egész héten rengeteget robotoltam,de lesz ez másképpen,majd nyáron.A fáradságtól még mindig szomorkás a kedvem.Jó volna valami ami feldobna.
Babszi!
Nem könnyü gyerekekkel foglalkozni,ezért gondolom te is sokszor vagy lemerülve.Aranyos a kolleganőd,gondolom Õ már beszámolt helyetted,csak így nem olyan feltünő.Legalább bizik abban,hogy hamarossan,anya leszel.Felfoghatjuk így is.A pasiknak minden 'vicces".Azért iskolaigazgató létére lehetett volna diplomatikussabb.Már nagyon várom a jövöhetet,hogy mi lesz veletek.Izgulok én is érted.
Sapé!
Igazad van,csak az a bibi,hogy ezt most nem hittem el neki.Előtte 2 nappal beszéltünk személyessen,a fia beteg,szabin van és amikor hívtam a 'titkárnőjét",még mondta is,hogy alig van valaki beírva.Ebből gondoltam,hogy nincs kedve rendelni.Női megérzés.Meg azt sem értem miért kell a magánrendelésre mennem,azért hogy elmondja mi a köv. vizsgálat.Ezt már sejtem,mert már beszéltünk róla.Aztán úgy is az lesz,hogy telefonáljak,ha bent van a klinikán,ídőpontért.
A vizsgáidhoz szorítok,és nyugi.Mit tanulsz?Vizsgázni miből fogsz?
Ha vége a sulinak akkor fellélegesztek,pihenés,tőbb figyelem és jöhet is a kistesó!!!

FEHÉRCÁPA és KISBORIS, LIZA, ZSIVILI....Jó volna tudni róllatok.Reméle minden oké lányok!
Múltkor írtam 1 másik topikba,mert kiszurtam MILIT.Amikor olvasgatni keztelek titeket az Õ esete nagyon szívbemarkoló volt és megkönnyeztem.Õrültem neki,mikor kiderült,hogy babákat vár.Szóval gratuláltam neki és kértem nézzen át ide is,de szerintem nem olvasott engem.
Még jövök ma,mert megint etyke vagyok!!!

Csáó addig is.

Kép

Kép
odry
 
 


Sziasztok!
Odry!
Így már más a helyzet.De tudod igazat mondott vagy sem, szülést előre nem lehet tudni.
Ha nem először csinálta ezt, miért nem nézel másik doki után?
Pedagógiai Fősuliba járok, és gazdasági-vállalkozási ismeretekből fogok írásbelizni.Szerdán pedig politológiából. Van mit tanulnom!
Olyan sokan voltunk, és úgy eltűntek a lányok. Írjatok magatokról!!!
Nálunk a hétvégén rendezik meg a Mihály-napi nagyvásárt, lehet hogy ha Ágota felkel kinézünk oda.
Szép hétvégét nektek!

Kép
sapé
 
 


Sapé!
Most váltottam dokit,ez ismerös régóta és pont azért válltottam,mert azt hittem így jobb lesz.Azért annyira nem tragikus,csak direkt úgy szervesztem a napom és.....Nem ragozom tovább.
Akkor nem egy egyszerű szakot választottál.A párom is járt,neki is kellet politológiából vizsgázni.Művelődés szervező menedzser szakon végzett.Itt nállunk ez a 'divat",de első diploma megszerzéséhez,jó.
Menjetek is ha szép az ídő,mert itt eseget,így nem vágyom ki,na meg hűvös is van.
Tényleg elvannak tünve a lányok.Én pont azért írtam,mert sürün volt mozgolodás itt.Na sebaj,reméljük azért nem jelentkeznek,mert boldogok és nincs mit írniuk.Igaz attól még írhatnának,velük örülnénk mi is.
Minden jót nektek!

Kép

Kép
odry
 
 


CSAJOK!!!
LOLA!Hogy vagy?

ÁGI!Nem felejtettem a címet,csak még nem jutottam odáig.Talán holnap,mert akkor itthon lesz a párom.Azért még kapok képeket???

Kereva!Mik a hírek?Voltál dokinál?

Noémi!Bár ritkán írsz,de nem vagy elfelejtve.Folynak a 'harcok"?Mikor izgulhatunk érted?

Mindenkinek köszi a választ,persze ha kapok!!!


GAGU!Van valami jó híred?Jól vagy már?

Bgyöngyi!Hogy vagytok?Lehet valamit tudni a picibabádról?Remélem jól vagytok,írj a fejleményekről!

Kép

Kép
odry
 
 


Odry!
köszi, szarul, de büszkén vagyok.várom a 2. inszemet, de nem csoda ha nem leszek terhes, ha azon az oldalon érik feszt, ahol nincs petevezető!!!!kaptam fostimont, de csak a rossz oldalr erősítette. hétfőn kéne visszamenni, amin vacillálok, mert 6-7 mmm-esek voltak, nem tudom érhet e ott még, ma van a 6. nap.doki szerint valszeg már nem fog a jó oldalon megérni.de ha nem megyek, akkor 1 hónapig ezen rágom magam, hárha!így belegondolva ezek lassú menetek lesznek!beleőszülök!

Kép


Sziasztok! Odry köszönöm az érdeklődésedet. Mi nagyon jól vagyunk már 9+2 hetes vagyok és eddig 1 percig sem volt semmi rosszullétem. Persze még lehet, de remélem elkerül már ha eddig nem volt.
Bocsi, hogy eddig nem írtam, de olvastalak benneteket. Már találtunk egy orvost is és voltam a védőnőnél is és megkaptam a kiskönyvemet. Sajna csak a 12. héten kell legközelebb UH-ra menni. Már nagyon várom, mert nem tudom, hogy mi a helyzet odabenn. Remélem semmi baj a babóval. De még olyan messze van.7 hetesen voltan Uh-on 9,1 mm-es volt a baba és már dobogott a pici szíve.
Sapé még nem is írtam neked, hogy a pici lánykád egy tündér, nagyon szép lányzó.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Hurrá!!!Ezek szerint olvasgattok,de nem írtok.Pedig olyan jó,olvasni az öröm híreket,mert kítartást ad számunkra.A rossz élményeken persze mindenki elkeseredik,de hátha pár sorral átsegítjük egymást azokon a fránya napokon,mikor úrrá lesz rajtunk a bánat.
Gyöngyi!nagyon jó neked és egy kis egészséges irégykedés van bennem.Én is várom már ezt az érzést,amikoris elmondhatom,hogy babát várok.
Természetessen türelem és a reményeim nem hagytak még cserben.Minden jót és szeretnénk(mondhatom a többiek nevében)ha megosztanád velünk a várandóság örömeit.Azért a bíztatás is néha elkell,de ritkán.Erősek a csajok!!!Vigyázz magatokra.

Lola!
Én nem is tudom mit mondhatnék.Az az igazság,fogalmam sincs,arról hogy ez mitől van így.Nem hallodtam még ilyet,hogy csak az eggyik oldal müködik és azt is gátolja apvezeték.Nagyon nehéz lehet neked,de ne veszísd el a hitedet.Ma már olyan jó orvosok vannak,hogy neked is lesz babocád!Ne haragudj,ha nem tudtam segíteni ezzel a pár sorral,de föl a fejjel.Azért szeretnénk,ha te is megosztanád,amit elakarsz mondani.Látod nem feledünk senkit!

Jó hogy írtatok és ennek biztos más is örülni fog.

Minden jót!!!

Kép

Kép
odry
 
 


Sziasztok csajok!
Nálam nem sok jó van. Pénteken voltam dokinál,hogy ismét elkezdjükaz inszemet,de sajna van mind a két oldalon ciszta,ami az előző havi tüszőkből alakult ki,úgy hogy egy hónap szünetet tartunk,majd június elején megyek ismét.Annyit mondott,hogy nyugodtan próbálkozhatunk otthon hormonok nélkül.Nem nagyon örültem neki,de inkább várok egy hónapot,mint később nagyobb gond legyen.
Puszi Liza
liza77
 
 


Sziasztok!
Remélem tudtok segíteni; ahogy olvasgattam az üzeneteket, már előttem jártok. Most készülünk az első inszemre,jövő héten kell dokihoz mennem. Szeretném megkérdezni, hogy mindenképpen csinálnak-e hsg-t az első inszem előtt, vagy csak ha nem sikerül elsőre. A probléma nálunk a férjemnél van, kicsit kevesen vannak a srácok. Nálam elvileg (?) minden ok, múlt héten voltam uh-on, mindkét oldalon voltak szép nagy peték. Ezt még a mostani dokim nézte, a továbbiakban máshoz kell járnom (sajnos...). Azt is szeretném tudni, mitől függ, hogy gyógyszert írnak fel vagy szurit. A véreredménytől? Kérhetem esetleg, hogy valami "lazábbal" kezdjünk? A doki, aki az inszemet fogja csinálni, azt mondta, kb 4-5 percig tart, utána 10 perc pihi a székben, aztán egy óra a váróban, ülve. Azt hittem, feküdni kell...? Előre is köszi a válaszokat és a segítséget.

Kép
wandrea
 
 


Sziasztok!
Odry persze, hogy kapsz képet!

Kép
Kép
Ági279
 
 


Wandrea! Üdv köztünk Kép
Én nem nagyon tudok neked segíteni, nekem elmaradt az első inszemem, és egyenlőre nekem sem volt Hsg. Mielőbbi babásodást kívánok neked!

Kép
Kép
Ági279
 
 


Sziasztok!
Andrea valószínű hogy csinálnak HSG-t, de ez orvos függő is szerintem.Persze ha már volt akkor nem csinálnak.
Ha van rendesen peteérésed, akkor valószínű hogy a Clostylbegytet kapsz egy kis rásegítésnek. Az inszemtől ne félj olyan mint a rákszűrés, tényleg pár perc és valahol még pihentetnek egy kicsit és már mehetsz is haza. Utána elvileg bármit csinálhatsz, csak egy kicsit ovatosabban. Nekem legalábbis ezt mondták.
Sok sikert nektek és majd jelentkezz hogy mi volt. Nekünk a 3. inszem sikerült most vagyok a 10. hétben.
Képzeljétek lányok sikerült a hétvégére egy UH-ot kierőszakolnunk a dokitól.
Gyöngyi

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Köszönöm a gyors válaszokat :-) Remélem összejön, már vén róka vagyok... (31). Biztosan kiveszek 1-2 nap szabit az inszem után, csak épp érettségi időszak van. Ráadásul jelentkeztem emelt szintű érettségiztetésre és épp abba az időbe esik a peteérés... de inkább előbbit mondom le. Babaprojekt első helyen. Azt még szeretném megkérdezni, hányszor voltatok uh-on az inszem előtt. Mivel mindig egy órát kell utaznom Pécsre, jó lenne tudni, hányszor kell ellógnom a suliból.
Azt még nem mondtam, hogy van már egy gyerkőc az első házasságomból, már 10 éves. Addig őt kényeztetem. Még jobban...
Ági, miért maradt el az inszem, ha megkérdezhetem?!
Bgyöngyi, vigyázz magatokra. Élvezd ki ennek a néhány hónapnak minden percét. Én anno imádtam terhesnek lenni.

Kép
wandrea
 
 


Szia WandreaKép
Én nem szoktam ide írogatni, de nekem holnap kell tesztelne a 3.inszem után..
Azt megkérdezhetem, hogy hova jársz? mert én a Kaáliba és ott úgy csinálták hogy 3. napon vérvétel utána UH + spermavizsgálat a 9-10-11 napon valamikor. után 21. napon megint vérvétel. Utána köv hónapban hsg vizsgálat amire azt mondta a doki, hogy meg kell csinálni még akkor is ha van peteérésed, mert mi van ha el van záródva... Amikor a hsg-t csinálják abban a hónapban már nem csinálnak inszemet mert csökken az esély..
Szerintem az a tuti ha elmész egy meddőségi központba mert ott 1 doki kezéáben vagy és ő végigviszi az egész folyamatot.
pbj12
 
 


Szia Pbj,
én Pécsre járok, legalábbis fogok. Ez a legközelebbi meddőségi központ. Eddig egyszer voltunk ott a férjemmel, mivel nála gyulladást találtak. A doki azt mondta nem gond, úgyis előkezelt spermiumokat kapok. Azért kérdeztem a hsg-t, mert ő erről nem említett semmit, viszont azt mondta, jövő hónapban kezdhetjük az inszeminációt. Igy feltételezem, hogy ezt nem csinálja meg. Voltam már kétszer vérvételen, uh-on, páromnál is volt vérvétel (minden a legjobb), spermavizsgálat is volt (18 millió - épp a határ alatt vagyunk). A 3. napon kell bemennem a központba. Remélem a hsg miatt, ha mégiscsak szükség van rá, nem marad ki egy hónap, ahogy írtad. Majd elválik. Nem értek hozzá, de úgy tűnik logikusnak, ha nálam minden rendben van és az inszemhez 5 mio spermium szükséges - ami meg is van - jobbak az esélyeink, mintha velem lennének problémák. Próbálom mindenképpen pozitívan nézni a dolgot Kép Ahhoz képest, hogy a férjemnél az urológus elsőre rögtön a lombikot tartotta a legjobb megoldásnak, nem is futunk neki olyan rossz esélyekkel...azt hiszem.

Kép
wandrea
 
 


Szia Wandrea!

A hsg miatt nem kell kihagyni egy honapot - azt a 10.cn korul csinaljak meg, es a tuszo ha jol erik, akkor a 13. naptol lesz erett valamikor (kinek hogyan). A hsg tulelheto, az inszem se "rossz". Lelkileg kell inkabb birni. Az 5 millios spermaszam ugy nez ki, hogy a letisztitott, elokeszitett spermaknak kell annyinak lennie, tehat a 18 milliobol sok fog kiesni, de ne ess ketsegbe, mert biztos meglesz az a bizonyos 5 milla.
En az inszem napjara szoktam kivenni napot, de utana megyek dolgozni. Pedagogus vagyok, keves a fizetes - meg amugy is. Egy nap bet.szabira jovok, masnap megyek, csak oda kell figyelni. Ne lepcsozz, ne furodj forro vizben, ne ugrabugralj, ne kavezz, cigizz, italozz...stb. Olyan, mintha veszelyeztetett terhes lennel. Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen nalad is!!!
Babszi vagyok Pestrol Kép

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok, Lányok! Bocs, hogy bearcátlankodom... Nincs esetleg valami nyerő ötletek a számomra? Holnap megyek a 6. inszemre -- semmi bajunk, se a páromnak, se nekem --, amit eddig ki tudtak volna mutatni (hormontesztek, spermavizsg., átjárhatósági, immunológia), mégse sikerült eddig...
jitter
 
 


Szia Jitter!
Egyaltalan nem bearcatlankodtal! Gyere maskor is. En speciel nem tudok sokat mondani, de kerdeseim annal inkabb vannak.
Rendszeresen jon meg? Hany naponta? Cukor? Hova jarsz?

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Szia Babszi,
kösz az infókat. Megkérdezhetem, anyagilag mennyire megterhelő az inszem? Főként a gyogyikra és szurikra gondolok. Kaptunk a dokitól egy tájékoztatót az eljárásról, azon azt írják, 6 ingyenes. A többiről tudsz valamit? Az igazat megvallva, azt sem tudom, kell-e adnom valamit a dokinak. Ha igen, az első alkalmat már jól elmulasztottam. De úgy gondoltam nem kell, mert beutalóval voltunk nála a "rendes" rendelésen. Téged ki írt ki tápénzre? A gond nálunk az, hogy szabi stop van a suliban. Csak nagyon indokolt esetben vehetünk ki egy-egy napot. Pedig voltam egy hónapot Dublinban és 21 nap szabim van még előző évről. Kiteregetni a dolgot meg nem szeretném a diri előtt.

Kép
wandrea
 
 


Wandera!
Anyagi oldalat csak akkor tudom mondani, ha tudom, hogy hova jarsz. En Pesten a Szabolcsba jarok, es ott nincs doki dij. A szurik alkalmankent 3-4.5 ezer forint korul jarnak, es attol fugg a vegosszeg, hogy mennyit kell beadatnod abban a honapban. Nekem szerencsem volt, de ezt most hagyom is. Az biztos, hogy minimum a tuszorepesztot meg kell venni. Nalunk igy megy a dolog. Az Uh ingyen van, es utana ha akarsz, halalkodsz a dokinak. En nem halalkodok addig, amig nincs miert halalkodni. Nekem most a 3. volt, hát eddig ha halalkodtam volna, a tobbit ki se tudnam fizetni.
Mashol clostyt irnak fel, ami joval olcsobb, de pl. nekem nem irtak fel még keresre sem. Bar nalam minden ok, megsem indul be a szervezetem a terhessegre. Ja, inszem utan duphaston-t, utrogestant es vmilyen terhessegi vitamint kell szedni (pl. Elevit) Ezek a kiszerelestol fuggoen vannak arazva - olyan 4000 a harom, de pontosan nem tudom, mert mindig masik fogy el Kép
A Kaali-ban megadjak, hogy inszemenkent orvos dija 30e Ft. De az maganklinika. Lehet ott jobban kivizsgalnak, de nem biztos, hogy hamarabb teherbe esel .Nekem keves penzem van, en a Szabolcsban jarok. Ez van. Remelem tudtam segiteni.
Fonok elott nem kell mondani, de vkivel cserelj orakat, ha tudsz, mert esetleg olyan idopontot kapsz, amikor neked "nem annyira jo".

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok lányok!

Üdvözlöm az újjakat és sok sikert,kítartást kívánok mindenkinek.Én sem tudok nektek mondani semmit,mert mi még nem tartunk ott.Csütörtökön megyek a dokihoz és majd kiderül mi a köv. lépés.Az biztos,hogy rákérdezek a hsg-re,mert itt kötelező és logikus is ,hogy miért,de nem értem,hogy miért nem csinálják mindenhol.

Babszi!Jól vagy???Minden oké a munkahelyeden?
Gyöngyi!Mi volt a dokinál,vagy még ezután mész?

Majd jövök még este!
Sziasztok!Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Babszi, én is a Szabolcsba járok Kép Korábban a Kaáliba jártam, de ott az inszemet nem annyira veszik komolyan, és három után lombikot javasoltak... Ráadásul a clostylbegyttől cisztám lett, amire a doki legyintett, és közölte, szedjem tovább a clostit. Otthagytam. A Szabolcsban SOKKAL ALAPOSABBAN kivizsgáltak, és most van ott a 6. inszemem folyamatban: ma volt egy, meg holnap megint egy, mert mára nem repedt meg a tüsző.

A clostiból 500 ft körül van egy 10 szemes üveg, egy ciklusban ált. 5 napon át kell napi 1-2 szemet szedni belőle.

Nekem se cukrommal, se egyébbel nincs bajom...
jitter
 
 


Ja, és kb. 26 naponta jön meg, teljesen rendszeresen, spontán történik minden -- ezért szerencsére a Szabolcsban nem is stimulálnak, és tüszőrepit se kapok! Kép
jitter
 
 


Sziasztok!
Odry az Uh-ra gondolsz? Mert oda csak vasárnap megyünk.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!
Gyöngyi!
Örülök, hogy jól érzed magad! Hiányolom a többieket is, régen írtak!Ágota dícséretét köszönjük, igyekeztünk!:-)

WAndi!
Nekem úgy rémlik, hogy HSG_t csak akkor csinálnak ha a nőnél van gond.Ezzel az átjárhatóságot nézik meg.NEkem is csináltak, igaz nálunk nálam vilot hormonális gond, szervi szerencsére nem volt.Ja! és üdv. itt, gyere gyakrabban, és kérdezz bátran!

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!
Sapé, épp ma hívtam fel a dokit és kérdeztem rá a hsg-re. Azt mondta, megcsinálja, mivel már kilenc éve szültem és mindig ez az első lépés inszem előtt. Csak azt hitte (miért nem kérdezte?!), hogy már túl vagyunk rajta. Hogy honnan vette? Velem nincs gond. Legalábbis remélem, hogy nincs. A férjemmel voltunk egy-néhányszor urológusnál, ő küldött be a meddőségi központba. Le vagyok törve rendesen, mint a bili füle. Már azt hittem, jövő hónapban beindul a dolog. Rákérdeztem, hogy a hsg és az inszem kizárják-e egymást és azt mondta, természetesen :-(( Ugyhogy már nyári szünet lesz, mire valami összehet. Mert ugye POZITÍVAN állunk hozzá... :-)) és nem gondoljuk, hogy hónapokig elhúzódik.
Az a kár, hogy nincs olyan segítség, amivel a srácok számát lehetne növelni, akkor talán minden kütyü nélkül összejöhetne. Sok nem hiányzik...

Kép
wandrea
 
 


Sziasztok!
Gyöngyi!
Igen arra gondoltam,mert azt írtad,csak ezek szerint nem figyelmessen.A dátumra nem elékeztem,csak arra,hogy örültél az ídőpontnak.
Átolvastalak titeket,miket írtatok,de ídőm nem sok volt du.án.

Zsivili!
Olvasgatsz minket remélem.Bár mostanában én sem vagyok az a nagy írógatos,de probálkozok.Nállunk is pauza van,így.....tudod te is.Remélem jól vagytok!Puszi

Babszi!
Milyen volt az eljegyzés?Én már nagyon mennék valami jó kis lagziba,de az idén nem tudok róla,hogy valakinek bekötik a fejét.Várom majd az infot....

Andrea!
Üdv itt nállunk.Említetted,hogy van már gyermeked.Lehet róla valamit tudni?Sok sikert álmaid teljesüléséhez.

Jó éjt!

Kép

Kép
odry
 
 


Jitter!
Kihez jarsz? Dr V, vagy Dr M? En Dr M-hez, es nekem is spontan erik a dolog, de tuszorepit akkor is ad. Nekem a 3. volt, holnap lehet tesztelek egyet. 6. inszemed volt? Es voltal valaha terhes? Mert nekem sincs "semmi bajom", es megsem voltam soha terhes.

Wandi!
Erdekes amit a dokid mondott, mert pl. nalunk lehetett ugyanabban a honapban az inszem. De minden doki mas es mas, es mast is mond. Szoval nem tudom oket kovetni. Az egyik azt mondja a closty az asz, mas azt mondja, hogy attol ciszta van ... te meg allsz a ket velemeny kozott, es nem tudod kinek higgy. Elmesz a harmadikhoz, aki egeszen mast mond, mint az elozoek, es nem leszel okosabb. Szoval nemtom miert van ez.

Odry.
Gyors beszamolo most, kesobb esetleg egy hosszabb. A vacsi volt az egeszben a legjobb, mert isteni volt, es nekem olyan etvagyam volt, mint meg soha. Kép Maga a haz borzaszto volt - erdoszelen egy haziko, se futes, se semmi - villany volt - es szakadt az eso, ezer szunyog, rettento hideg. A szep uj bluzomat senki nem latta, mert bordzsekiben ultem egesz este. Nem baj, majd meg felvehetem a lagziba is Kép A szep kikent kormom belilult a hidegtol Kép Nem baj - szinvaltos volt. A hajam az elejen nagyon szuper volt - az eso ujat csinalt belole Kép
A menyasszonyon es az egeszen az latszott, hogy rengeteg penz van, de izles nem biztos. Oszinten mondom, es nem irigykedve, hogy a gyuru nagyon szep volt, de egyik ertelemben sem hetkoznapi, inkabb bizsura hasonlitott. Annyi ko volt benne, hogy az egesz csak kobol allt. Mint a strasszko. Az osszes tortara a fenykepuk volt felfestve...stb. A zene hamis volt, de azert nagyon jo hangulatu; en nem tancoltam, mert egyszeruen nem volt kedvem hozza. Ferjem kegyesen azt hazudta, hogy sportbalesete volt azon a heten Kép Azt tudni kell, hogy mi hajnalig szoktuk ropni a tancot, es a hangulat most is megvolt hozza, csak eppen egyik porcikam se kivanta. Szoval nagyon klasszakat ettunk, de nem buliztunk nagyot.

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Szióka!
Odry, köszi a jókívánságokat, viszont kívánom mindenkinek itt a fórumon, és azon kívül is. Hát, tényleg a fiókát - 10 éves - be sem mutattam. Benjáminnak hívják, kis okostojás és szöööööörnyen jóképű :-)) Kissé hiperaktív - nincs szükség gyógyszeres kezelésre, csak "kissé" gyorsan vág az esze a suliban és nem bírnak vele órákon. Sajnos a közelben nincs olyan iskola, ahová átirathatnánk. Bentlakásosról meg hallani sem akarok. Esténként sem bír igazán lenyugodni, szerintem ha nem parancsolnánk ágyba, napokig nem aludna. Már szeretne tesót, persze fiút. Nálatok első baba lesz? Régóta vagytok itt a fórumban?
Babszi, remélem igazad lesz és a hsg után megcsinálják az első inszemet. Csak az bosszant. hogy ha előbb kérdeztem volna meg tőle, már ebben a hónapban túl lennék rajta. Na, jó éjt - holnap megint egy nappal közelebb vagyunk a babuchoz. Szorítok mindenkinek...

Kép
wandrea
 
 


Wandrea!
A doki hozzá állásán is mulott, szerintem. 2db tüszőm volt, a szurimat sem kaptam meg, hogy megrepedjenek, és ráadásul elutazott. Ja, és mind ez hétvégére esett volna, ez sem tetszett neki. Úgy éreztem, hogy azon a hétvégén megrepedtek, nem bánnám, ha inszem nélkül is össze jönne. Hétvégén majd kiderül, hogy mennyire voltunk ügyesek.

Kép
Kép
Ági279
 
 


Jelentem ez a reggel sem hozott semmi pozitivumot szegenyes eletembe - alszom kovetkezo tesztelesig
Na, azt azert nem. El vagyok kampicsorodva. Egyre jobban igazol ez a sok varakozas, hogy valoban a meddosegibe valo vagyok. En azt hittem ha a ferjem kicsit jobban ramnez, terhes leszek. Nem lettem. Ha kicsit segitenek ram nezni, terhes leszek. Nem lettem az. Jol vagyok lelkileg, de...

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Babszi, nagyon sajnálom :-( Én már annyira megszoktam ezt az érzelmi libikókázást: megjön -- depi, de ahogy közeleg az inszem: drukk, inszem után: nagy semmi, a ciklus vége felé: remény, aztán puff megint le a depibe...

Igen, ez a 6. inszemem, és soha nem voltam terhes. Viszont 37 éves vagyok... 2 éve próbálkozunk, 1 éve dokikkal együtt.

Ilyen amúgy, mint a mostani, még soha nem volt: 2 nap egymás után megcsinálta a doki az inszemet, mert tegnap még nem repedt meg a tüsző. Én Dr. V-hoz járok, és nagyon bírom Kép Mióta meg kiderült, földik vagyunk, úgy érzem, még jobb fej lett Kép
jitter
 
 


Hova valosi Dr V? Nekem volt ilyen - 2 nap egymas utan, szinten mert nem repedt meg. Van fent valahol keped, hogy megnezzelek - hatha talalkozutunk mar Kép

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Babszi, a doki Jászapátiból ered Kép. képem csak a wiwen van... Vagy emilcímre lövök egyet Kép
jitter
 
 


wiwen bekereslek Kép

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Babszi, de milyen néven? Kép A "becenevem" csak z
jitter
 
 


Sziasztok!

Nem vagyok ám elveszveKép
2-3 naponta olvaslak benneteket. De arra nem jutott időm, hogy írjak is. Mivel az 1. inszemem nem sikerült, most egy hónapot kihagytunk. Így újra kezdődik az injekció. Most kaptam egy "tollat", amivel magamnak kell beadni. Egy kicsit tartok tőle, de megoldom.
Szorítok mindenkinek! Jók legyetek!
Gabi
gagu
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: