Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Az egyik oldalon 26, 3 , a másikon 20,6! Most örülök!!!!!!!!Pénteken vagy hétfőn nézi meg a doki, hogy megrepedte-e. De ez már fél siker!
Ria! A hőmérőzésnek ne higgy! Drukkolok szép csendben neked!
A foélyadékbevitel ennyire befolyásolja a nyh-t??
Gabi! Sok sikert! Majd gyere a hírekkel!
vikike0429
 
 


babszi en nem iszok sok vizet alapbol se amanyit muszaly.
a nyalkahartyam az elozo stimunal(tuszorepikor)12mm volt,ami szuper.

most egy hete voltam nogyinel mert nem akart megjonni(meg volt pozitiv tesztem is,feltetelezheto hogy elindult megint valami)a nyalkahartyam majdnem 14mm volt.szoval a nyalkahartyam tok jo attol nem kell tartanom :lol:
azert koszi.
nem artott volna megkerdezni,kulomben meg a nyalkahartya is folyton vastagodik ne tegyel le errrol a honaprol.

Kép
monyo83
 
 


Viki!
Ez nagyszerűűűű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Úgy örülök!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon szurkolok!!!!!!!!!

Egy másik lány mondta, h a Kaáliban hívták fel a figyelmét a folyadékra.... én meg úgy vagyok vele, h biztos van benne vmi!!!

Köszi, de azt hiszem, h inkább felkészítem amgam a HSG-re..... beszélek a dokimmal majd .....

babszika
 
 

 
 

Szia!
Akkor én is iszom mától sokat!!Én is megfogadok minden jó tanácsot.
További szép napot!
Mennem kell dolgozni.............

Kép
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Babszika,
annyira azért nem jó az a HSG, hogy amíg nem muszáj addig megcsinálják.
Én most voltam (egy kis tévedés miatt egymás utáni 2 napon is meg kellett, hogy csinálják), hát mit ne mondjak...Az első annyira fájt, hogy majd el ájultam, a 2. már egész tűrhető volt, de azért kapaszkodnom kellett. De végül is megérte...átjárható mind a 2 oldal...valahol máshol van a hiba a baba projektben.
Egyébként tény, hogy kb. fél óra az egész vizsgálat és utána egy kis poci fájáson kívül, ami hamar elmúlt nem volt további kellemetlenség. És még a doki is aranyos volt!

Monyó,
tényleg jó a nyálkahártyád :)))

Üdv
B
bözskete
 
 


Bözskete!

Köszi az infot. De azt hiszem, nekem van esélyem rendesen az elzáródásra (műtét miatt) és már 16 hónapja hiába próbálkozunk.... itt az ideje.... sajnos....

Csajok!
Most el is búcsúzom tőletek!!!!!
2 napra elutazom fejtágításra és nem lesz netem.... Vigyázzatok magatokra!!!!!
Szerdán este talán hamar hazaérek és akkor röpülök visszaolvasni!

Puszka!

babszika
 
 


Sziasztok!
Bözskete! Te szegény! Hogy zajlik egy ilyen vizsgálat? A minap nekem is eszembe jutott, hogy lehet, hogy ez a baj? Ezt nem tudják nézni, csak akkor mikor már csinálják?
Ria! Bár már ezt nem látod, de jó utat és vigyázz magadra!
Dana! Merre vagy?
Jezsek?

Kép
vikike0429
 
 


Viki!
Sikerült bejönnöm hamarabb a céghez és még láttam így a jókívánságodat! Köszi!!!!!!!!!

Puszka nektek!

babszika
 
 


Sziasztok Lányok!

Viki, köszi hogy hiányoltál....el sem hiszed milyen jól tud esni :D

Megvagyok, semmi különös nincs, sokat vagyunk kint, kevesebb időm jut neztezni :)

Tényleg Viki, nem tudsz valamit a Máthé dokiról? Hogy mikor rendel a kórházban? Vagy hogy van-e magánrendelése? Van nálam egy kis gond, és ugye Orgoványi elérhetetlen már...

Igen fura a ciklusom (ez már nem is az csak nagy káosz :shock: ) nem akar megjönni, csak barnázás van, az is hébe-hóba, lehet hogy a szoptatás miatt van, de azért nem árt ha doki is látja, ilyenem még ugyanis nem volt...hát fő a változatosság...de ez már azért sok, mindig azt hiszem engem már nem érhet meglepetés, és a testem mégis mindig szolgál újdonsággal, csak hogy ne bízzam el magam. :?

Viki,
na ugye hogy nőttek azok a tüszikék...tessék őket megdícsérni és pironkodni, hogy nem bíztál bennük :wink:

Ajjaj, Zsigi nagy csöndben van, tuti valami nagy galádságot hajt éppen végre.... :roll:

Ria, várunk vissza,
az mnyh-d sokat javulhat ha van tüszőrepedés és megfelelő sárgatestműködés...

nagy puszi
Dana

Kép
danaaia
 
 


Szia!
Máthé doki nagyon fiatal.Én azért nem őt választottam. Rendel Dorogon magánban a Hősök terén az Otp-val szemben, ugyanott, ahol a Zámbory. Ha gondolod, megnézem, melyik napon. A magánrendelő száma: 431-583.
Hétfőn és szerdán este tuti. hogy Zámbory van, de a többi nap 4 után megpróbálhatod hívni, és akkor megmondják, mikor van Máthé doki.
Nincs valami "csodamódszer" arra, hogy megrepedjen a tüsző?
Most 2 naponta szex( "parancsszóra"), ahogy a doki mondta, de sajnos ez így nagyon görcsös.
Ma megvettem a Csodálatos utazás című könyvet. A fogantatástól a szülésig mindent leír, képekkel illusztrál. Nagyon szép!

Kép
vikike0429
 
 


Szia Viki!

Nagyon köszi a gyors segítséget, utánanézek...
azért Máthé mert a többi meg "öreg"...és akkor megint dokiváltás ha már nyugdíjba mennek....hát fiatal, de remélem legalább lelkes, majd súgok neki ha nem tudja mit kell csinálni :D meg aztán csak belejön, mindenki elkezdi valahol :)

Hát...sajna tüszőrepedésre nem tudok módszert, ha tudnék sose lett volna cisztám ...de bízzál Viki, ha ilyen szép nagyok, akkor meg is repednek szerintem, a szex pedig legyen jó...ne görcsöljetek :wink:

puszi és köszi még1X

Dana

Kép
danaaia
 
 


Hát csajók...csak egy napot nem jövök és ezerrel írtok...hol is kezdjem....

Dana...a barnázásban annó lánykoromban volt részem, talán úgy 7 évvel ezelőtt..... de akkor még nem fektettem hangsúlyta témára nem tudom miért is lehet...

Babszik...igen én vettelek fel, megnéztem az avatarodat...miért ne ha nem kellek kitörölsz :lol: vigyázz a céges agytágítással, mert Zalába is eljut a tágulás hangja.... :lol:

Viki mekkorák a tüsszők.???..hát ezek tutti befutók..

Bözskete...nem irigyellek, nekem tavaly novemberben volt átjárhatóság vizsgálatom....hát az első szúró érzés után rákérdeztem lesz még ilyen, de épp hogy a doki infózott már nem is kaptam levegőt a fájdalomtól...aztán 2 óra múlva már irány hazafelé párommal autóval....hát kivülről nézve elég furci pózba kell magát vágnia a nőszemélynek....húúúú

Monyo mi az hogy pozitiv teszt kitűnö m.ny.h. és a kkor tovább hogy is van??????? a természet fintora vagy mi???


Összességében már így a 2 ciklus végére eljutottam oda, hogy nincs tutti diagnózis a sikeres termékenyüléshez...egy nagy adag szerencse...tudjátok mit nem akarunk babaásodni...azért sem nehogy pláne clostival pláne ikerterhesség lehetősége nem enm ekerjuk....na te természet most légy résen.... :lol:
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!
Dana! Nagyon szívesen! Végre valami, amit én is tudtam! :lol:
Gyöngyi! Szép, nagyok, már csak az kellene, hogy repedjenek! :roll: Milyen jó lenne, ha ez a bebeszélősdi így működne!!!!!! :lol:

Kép
vikike0429
 
 


Sziasztok!
Tegnap előtt infarktusa volt Apukámnak. Szerencsére már jobban van, de bent van a kh-ban. Remélem nem lesz baj. Bevallom, kicsit félek. :cry:
Holnap reggel kell mennem Uh-ra, hogy a doki megnézze, megrepedt-e a tüszőm. Utána indulunk Hévízre, és csak vasárnap este jövünk haza.
Addig is legyeteke jók!
Pussz

Kép
vikike0429
 
 


sziasztok.

vikike jobbulast apukadnak.


lanyok senkinek nincs baja a gyogyiktol?mellekhatasok?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok Lányok!

Csatlakoznék és irogatnék hozzátok is ha lehet!
Vasárnap kezdem szedni a Clostit! Mellette hőmérőzök ezerrel!

Vikike! Drukk, hogy megrepedjenek és jobbulást apukádnak!

Kép
bettike
Eger
 
 


szijjjo betti.drukolok nekd is nagyon majd ha szukseged lesz ra.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztokcsajók!

Viki,lehet hogy találkozunk Hévízen szombaton vagy vasárnap ott leszünk apukám anyukám a kisfiam és én...ott van egy hétvégiházunk( nézd meg az avatromat) szóval bemegyünk a benti fürdőbe szombat vagy vasárnap délelőtt ..úgy 10 körül szoktunk ott lenni...ha megismered a kisfiunkat a kép alapján nyugodtan jelezz, hogy te is ott vagy.....apukádnak jobbulást, már jó kezekben van...az infarktusnál a gyorsaság a fontos, meggyógyul, egy kis kényszerpihenő jót is tesz neki....Hévízen érezzétek jól magatokat...aztán mindent bele .. :oops:

Bettike, üdv nálunk IS...szóval gondolom a cél a babásodás? Mióta szeretnétek gyermeket? Szóval egy kis tájékozattást szívesen fogadok...több sors, több tapasztalat.....amúgy milyen nőgyógyászati cselekményeket követtek el eddig nálad( nálatok)? Az eddigi infóim szerint a hőmérőzés hasznos dolog...komoly odafigyelést , kitartást igényel...én ennek ellenére ( vagy épp ezért) nem merülök bele...így is tiszta zizi vagyok a ciklusaim 2. felében , illetve vége felé....aúgy ezért is állok most negatívana témához...ezt a 3. clostis kúrás már csak úgy letudjuk....az uracskámnak nem is mondtam hogy mikor voltam dokinál...a lényeg jövő szerdán hazajön...már nagyon hiányzik ám NEKÜNK.... nos hazajön és nem is részletezem mikor kell ée mikor nem kell...szóval..legalább neki ne legyen a tudatába...már csak azt kellene kitalálnom, hogy jövő szombaton ki és hol adja be a tüsszrepi szurit....???

Monyo én tegnap kezdtem a 3. clostis kúrát... már most szurkál a jobb oldalam és picit a bal...amúgy fejfájás, fáradtság és nálam homályos látásérzet a mellékhatás...de ez a használati útmutatón le is vala írva. A legrosszabb a fejfájás...ááá plusz hőhullám....jobb is hogy a héten még pihenek itthon.....

Dana, látom felétek is tavasz van.....ma összepakolok itthon holnap csak bevágódunk a kocsiba Zozókámmal és irány a szüleim....aztán indul a hétvége apa nélkül...ilyenkor lehet az én szüleimmel csavarogninagyokat.....aszem a kamerát is elviszem...leszoktam róla, mert mindig mindenre én sem tudok odafigyelni...így mindig itthon maradt eddig...de most majd indul a mandula....és ezerrel szurkál a jobb oldalam.....de még mennyire...amúgy aszem ha tüsszőrepit kap az ember, akkor kisebb a cisztásodás esélye, vagy nem?....A lombikos barátnőmnél összejött a ciszta, de náluk úgye pont az a cél, hogy ne repedjen a tüssző, hanem leszivassal le lehessen venni az anyától...szóval aszem az egy másik helyzet... most topon vagyok...puszi

gyöngyi-K
gyongyi1971
 
 


gyongyi.nalam a hanyinger a meno,hasmenes,hideg-meleg erzes,faradt vagyok szinte egesz nap.szoval nekem elegge kijutott.
a petefeszkeimnel semmit nem erzek,egyaltalan pedig meg holnap beszedem es kesz.kedden megyek uh ra de ideges vagyok mert nem erzek semmit a petefeszkemben.

Kép
monyo83
 
 


Köszi Gyöngyi az érdeklődést és a szíves fogadtatást! Igyekszem röviden!

Tavaly márciusban abbahagytam a fogigátlót, majd kivártuk a 3 hónap szünetet (amit nem kellett volna, a doki azóta is piszkál miatta - de ez már így van)! Aztán próbálkozni kezdtünk, de valahogy nagyon rendszertelenek voltak a ciklusaim 28-52 nap között! Ekkor elkezdtem hőmérőzni, a doki meg felírta a clostyt! Akkor megjött időre szépen, szép görbével a doki gondolta hátha visszatért a szervezetem! Aztán eltelt 3 hónap és ismét nem jött meg 42 napig! Akkor ismét closty+UH követés igazolt peteéréssel! Akkor ismét beállt a ciklus! Februárban volt egy halvány pozitív tesztem de megjött! Ekkor vérvételre küldött a doki! Kiderült, hogy vékony a nyálkahártya és magától nincs petérés! Hát most itt tartok! A doki kötelez a hőmérőzésre, amit nem is bánok nagyon, mert szépen kihozza a pé-t és azt, hogy mikor jön meg!

Ja és az adagom szerintem nem gáz, hisz 5. naptól 5 napig 1 db-ot kell szednem! Így is van peteérés, azaz az előző closty-s kúránál volt!

Hű mégis hosszú lettem! :oops:

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok!
Nekem is felirta a dokim a clostyt,minden hormon vizsgálat nélkül,amit nagyon furcsálok!
Nagyon rendszertelen,és rövid ciklusaim,vannak,talán azért irta fel,babát is szeretnénk!
Nekem még van kb.2 hetem,hogy elkezdjem szedni,de tanácstalan vagyok,elkell,hogy menjek másik orvoshoz,hogy ő,hogy látja.
Reméllem nem baj,hogy néha irogatok ide??!!!
Vendég
 


t.kriszti dehogy baj,minel tobben vagyunk annal jobb.
mennyi clostyt irt fel?milyen vizsgalataid voltak eddig?
mennyi ideje probalkoztok?

Kép
monyo83
 
 


Szia Betti, sziasztok Többiek!

Viki, én is mielőbbi jobbulást kívánok apukádnak, Nektek pedig jó pihenést. Írni sem tudsz ezek szerint...azért várunk vissza!!!!

Gyöngyi akkor nem is leszel gépközelben a hétvégén? Hiányozni fogsz Te is... :roll:
De jó lenne ha találkoznátok 8)

Gabi (és Gyöngyi)
Sajnálom hogy mellékhatások jönnek a gyogyitól, annak idején, mikor a lányaimmal szedtem nem volt semmi mellékhatás, aztán harmadik kúránál már volt..a számítógépen a képernyőn pl nem tudtam elolvasni a betűket (pedig épp szakdolgozatot írtam...), meg szikrákat láttam néha. Más nagyon nem volt úgy emlékszem.

Gyöngyi, ha ilyen jól sikerülne leplezni férjed előtt a ciklusodat, az nagy előrelépés lenne, hajrá...és az is szupi lenne ha a mostani pozitív hangulatodat vinnéd magaddal a ciklus második felére is...
Nagy puszi nektek
jó pihenés
Dana

Kép
danaaia
 
 


Gabi!
2006 nov-tól,próbálkozunk.
Azt már leirtam,hogy elég gázos a ciklusaim,már régen 21 napos,februárban 25 napra jött meg,már kedtem örülni,hogy késik,igaz tesztet nem csináltam elmentem a dokihoz,béta.hcg-t csináltak,kész lett az eredmény 54,21 mutatom az orvosnak,hát azt mondja 50%-hogy terhes vagyok,erre 1 hét mulva csináltak egy másikat,ami 0,17 lett amire már azt mondta nem vagyok terhes,ezt az egészet nem értettem,de belenyugodtam,de közben volt egy 2 napos vérzsésem,akkor csináltak egy prolaktin szintet,annak jó volt az eredménye.Teltek a napok,közeledtem a mensihez,nem jött meg 21 és 25 napra sem,már megint kezdtem örülni,már 30 napon az az húsvét vasárnap reggelén pozitivat teszteltem,másnap hétfő reggel elkezdtem vérezni ami kedd délutánra teljesen elmúlt,délután mentem uh-ra az orvos nem látott semmit,vagyis azt mondta nem vagyok terhes.
Most szerdára vagyis tegnap voltam nála,tegnap irta fel a gyógyszert,ha megjön a 3-ik nap kellene elkezdeni 2x1-et 12 napon ultrahangra menni.
Nagyon tanácstalan vagyok,hogy igy vizsgálat nélkül felirta,mert a tünetek is megvannak s a hőm is elég magas,vérzéskor nem esett le,arra gondoltam,hogy még eggyet tesztelni kéne.
Másik orvos véleményét kikérni.Ennyi van velem,jó hosszúra sikerült.
Vissza olvasgatok,hogy kivel mi van,csak ugy tudom meg,ismerkedem veletek!
Vendég
 


t.kriszti.egy cipoben jarunk.
3 terhesegem vegzodott verzessel.pozitiv teszt ra par napra megjon,nem tudni miert.
mondjuk nalam megvan a bibi,(pcos vagyok,tele vannak a petefeszkeim cisztakkal)
itt nincs semmi gond,"ha megjon"tol kell kezdened a clostyt es mivan ha nem jon meg,nem kell elkezdened szedni ez ilyen egyszeru.
csinalj ujabb tesztet,lehet hogy az uh-an nem latszott meg.
az hogy visszakell menned Uh-ra clostyszedes kozben azt jelenti hogy a dokid odafigyel a dolgokra.
elviekben semmi bajod nem lehet,figyeli Uh-val ha kell kapsz repesztest es ennyi.

Kép
monyo83
 
 


Nekem is volt cisztám,decemberben ráadásul elég szép nagy de 2 hét alatt eltünt,jót is hallottam meg rosszat is clostyról,reméllem nem jön meg most,és nem kell elkezdenem szedni,de nagyon hajlok arra,hogy megint megjön!
Ennyi idő óta nem sikerül,hát miért is gondolkodnék pozitivan?
Jelenleg,nálad most mit tesz az orvos,ciklusban hol tartasz?
Azt még elfelejtettem irni,39 éves vagyok,van egy 17 éves lányom,és 13 éves fiam.
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: uyan mar miazhogy ennyi ideje.
mi 2005 majusatol probalkozunk es meg mindig nem adom fel.
nalam ez a masodik stimus honapom.az elsoben jok lettek az eredmenyeim,de nem siekrult.csak spontan sikerult eddig,amikor is nem kaptam progipotlast es ezert nem is volt sok eselye megmaradni.
az en cisztaim nem mulnak el :cry: van belolluk vagy 15 darab es picurkak,erre is szedem a gyogyszert.

tulajdonkeppen mert nem tesztelsz most???mennyi a hod?

ja amugy 24 eves vagyok,es nincs gyermekunk.

Kép
monyo83
 
 


Gabi!
Tudom,hogy félév nem sok idő,és nem akarom feladni, de a 39 év tény,nem akarok évekig próbálkozni,reméllem értesz mire gondolok,nem siettetni akarom,csak azt,hogy kiderüljön,miért nem sikerül,mert lehet oka,hormon probléma is de lehet türelmetlenség is.
Olvastam már olyat,hogy cisztákkal terhes lett,valamelyik topikban!
Szivből kivánom,hogy sikerüljön neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Meg a TÖBBIEKNEK is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A hőm ma 37 volt,36,8-tól nem ment le tartja ezt a szintet,a legmagasabb 37,4 is volt.
Tesztelni fogok majd valamelyik reggel,nem kell sietnem vele,mert ha nem vagyok most az, talán ebben a hónapban sikerülhet,olyan tesztet vettem ami 3 napos terhességet kimutat,a vonalzómon látod a ciklusom,28 napra lett beállitva,még van egy pár napom.
2 héten belül tesztelek,most már mindegy,mikor de a gyógyszerig minden féleképpen.
Vendég
 


Hi Kriszta...és mindenki

Egyre több és több infót olvasok ebben a topikban és a neten sok helyen (www.inrertility.hu) szóval annyira összetett ez az egész megtermékenyülés babaprojekt előkészülés téma...már kezdtem magam lenyugvóban érezni, szóval egyesek negatív körülmények mellett is állapotosak lesznek mások tutti eredménnyel sem...szóval nem kaptafa a téma...

Kriszta , akkor TI most még egy 3 . gyermeket szeretnétek...talán új kapcsolat? Én 35 és fél éves vagyok, igazából 2005. januártól nem védekezünk...és kb 1,5 után kezdtem a dokinak pedzegetni a secunder sterilitásomat....kinek az első kinek a második....én akár egy clostil miatti 2-s vagy 3-s ikerterhességet is bevállanék....
ez a 3. clostilos ciklusom....lesz ami lesz...amúgy én is azt gondolom, nem érdemes húzni az időt....

folyton a hőmérőzésről írtok...végülis closti mellett ( ha jó az adag és tényleg stimulálja a peteérést) tüsszőrepesztésssel együtt nem is érdemes mérni( bár birizgálja az agyamat talán mégis....hogy kb. a szuri után hány napra 36 órát mondtanak van a valós ovuláció...szóval mérhetném is ....bár ha abban a 2-3 napban a párocskámat elintézem, akkor az esélyt maximálisan megadtuk....nekem pl. a korébbi 2 ciklusban a mnyh vastagság 10-12 mm és a tüsdszők mérte sőt száma is azt hiszem írhatom így: ideális volt....de a psziché nagyon fontos....és itt jön az idő ...a tervezés, ezt kellene kiiktatni....talán egy későbbi mondjuk őszi időszakra koncentrálni....de nehéz dió......a csajszikat próbálom vigsztalni, ők pedig engem szóval olyan jó kis traccsparti van itt...nos akinek nincs gyereke, d e akinek már van , az a nő is úgyanúgy meg van zizisedve, ha nem jön a terhesség.....IGAZ KRISZTA???Erpsíts meg lécci.....
gyongyi1971
 
 


Monyo te 24 eves vagy..igaz én 31évesen házasodtam....előtte volt ilyen olyan kapcsolat...de azt tudtam, hogy a zavaros ciklusokat rendbe kell tetetni...ezt már 99-óta elindítottam, aztán kisebb szünetek után ( egyetem melóba állás stb) és főként komoly kapcsolat hiányában csak 29 évesen álltam a dokim elé, hogy most már aztán nem gyogyikura meg nem szurikúra...hanem konkrét műtét, én petefészek cisztás voltam......nos a műtét frankón rendbe hozta a ciklusomat...33-35 naposra...aztán a féléves szabadfoglalkozás után készítettem egy szép pozitiv tesztet Zolikáról.....nem is izgultam, bár a férjem másként emlékszik, hogy hőmérőztem és odafigyeltem...igazából én nem emlékszem erre, de hogy ő be volt izgulva és hogy biztos nála van valami gond.....na jó de fél év nem 2 év...szóval nálunk ez azért furi, mert már van gyermekünk, és elvileg nem is gondoltunk sikertelenségre, pláne closti + tüsszőrepi jó tüssző és mnyh méret és nem sikerül????? Eléggé felzaklat a dolog...de nem mondom kétszer, hogy a görcsölés áll mindezek mögöt...amúgy ahogy olvaom, a sikertelen gyermekvállalók kb. 5%-a az akinek tényleg nem lehet gyermeke.....de valahol ha végig kell mennünk ezen a tortúrán....szóval clostizás, aztán inszem aztán lombik, igazából egészen más szemmel nézzük a világot az emberi létet, mint akinek spontán füttyszóra ránézésre összejön.....
gyongyi1971
 
 


gyöngyi!
18 éves házasok vagyunk!Most jött el az at idő,hogy babázhatnékom van,imádom a babákat és a gyereket.
Nálunk a nagylányom nem rajong az ötletért,de elfogadta,a fiam ő nagyon várja,mivel ez évre terveztük,úgy számoltuk decemberi lenne,teljesen megsértődött a fiam,mivel ő dec 3-án született szerette volna babát szüli napi ajándéknak vagy akár karácsonyra.
Én is zizis és türelmetlen vagyok!
Megerősitlek,teljes mértékben!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kitartás mindenkinek!
Egyébként nem vágyom ikrekre,de már én annak is örülnék!!!!!!!!!
Kis adagban nem sok az esély az ikrekre.
A doki nem mondta,hogy ne hőmérőzzek.
Úgy látom van egy szép kis fiad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Szia Kriszti!

Hát megleptél....de azért a férfi oldal max támogat az ötletben.... azért leptél meg, mert nagyon a gyerkőcök...szóval hogy tudatosan akarsz még babaát...mert ha esetenként itt ott előfordul, hogy 10-15 év után véletlenül...de tényleg csodállak...
bár ha belegondolok, érdekes az élet, és az emberek, pláne a NŐ...
te már igazán gyakorló anyuka vagy...akkor nem kenődöm el, hogy miért vagyok nyughatatlan a témában....akkor ez a normális
folyt.köv.
pussszzz
gyöngyi
gyongyi1971
 
 


gyöngyi!
A férjemet,egy kicsit puhitani kellett,baba ügyben,mert kifogás képpen ---nagyok a gyerekek,már mi is 40 felé vagyunk,vagyis ő már 42 éves,na meg az anyagiak,mikor a 2-ik,megszületett,utánna mindent elajándékoztunk,semmim sincs,már mint babaholmi babakocsi meg egyebek,teljesen a nulláról kell inditani,talán lessz az ismerősök közt 1-2 dolog,amiért nem kell pénzt ki adni,mikor a gyerekek születtek annyi babás volt a környezetemben,hogy jóformán allig kellett venni ruhát mégis csak annyit,ha orvoshoz,vagy tanácsadásra kellett vinni.Sok olyan is volt ami még új volt,én is úgy jártam mikor a lányommal voltam terhes megvettünk egy pár babaruhát,semmit nem tudtam ráadni közülük,mert 4kg15-val született,a fiam is 4kg val született,és mind kettő császáros,ez is császárral lessz.
Nyugodj meg,normális dolog a nyughatatlanság,már csak azért,is
mert átélem,nekünk az esküvő után ami július hóban volt,októberben terhes is lettem,a másodikara sem kellett várni,abba hagytam a gyógyszert,2-3 hónap sikerült,és ez érthetelen,hogy miért nem,semmi káros szenvedélyem nincs,oda figyelek az étkezésre vitaminokra,és mégsem,de nem adom fel!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok lányok!
Bocs, hogy így eltüntem, de megpróbálltam egy kicsit másra koncentrálni, hátha azért nem sikerül, mert nagyon görcsölök. Inkább kertészkedtem, dolgoztam, sütöttem főztem.
Na de ma már 4. napja késik. Nem is bírtam megállni és vettem egy tesztet! És képzeljétek el volt rajta KÉT csík! Ugyan az eggyik nagyon nagyon halvány ( persze én azért láttam) de végre kettő volt! Megpróbáltam nem kiugrani a bőrömböl, mivel ezt már januárba is eljátszottam egyszer és akkor másnapra megjött. De hazaérve berohantam a Wc-be és kikukáztam, hogy hátha csak odaképzeltem. Erre láss csodát, most már határozottan ott van! De én persze egyböl elkezdtem kételkedni és újbol elolvastam a használati útmutatót, ami azt írta, hogy terhesség esetén megtartja a csíkot ( természetesen ekkor már majd kiugrottam a bőrőmböl, de tovább olvastam), viszont negatív eredménynél is megjelenhet késöbb csík...
Most ott tartok, hogy megőrülök!!! :evil: :evil: :evil:
Azt hiszem várok 2-3 (1-2) napot, és csinállok egy újjat.
Kérlek titeket drukkoljatok!!!!!!!!! Annyira vágyok rá!!!!!!!!!!
Bocs, hohy kicsit sok voltam, de teljesem fel vagyok pörögve!
Vendég
 


jezsek!!

Nagyon drukkkkkkkkkkkkkkkkk neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Azért csinálj még tesztet,hogy megnyugodj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Leirom Neked az én esetem a tesztel kapcsolatban.
Húsvét vasárnap reggelén én is pozitivat teszteltem,mivel a fürdőbe csináltam,csak 1 csikot láttam,ki mentem a konyhába ott a reluxa még nem volt kivilágositva,ott is egy csikot láttam,kidobtam a kukába,mert nem is vártam vele 5 percet,kb.10 perc elteltével,kivettem a kukából,már 2 csik volt rajta,s 4-egy láttuk a családból a 2 csikot,de sajnos másnapra elkezdtem vérezni,a mi másnapra elmúlt elmentem uh-ra az orvos nem látott semmit,tegnap meg felirta a clostyt.
Hát,hogy miért lehetett,2 csik nem tudom,igaz még szándékszok egyet tesztelni !!!!!!!!!!!
Nagyon drukkolok neked,hogy sikerüljön!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Küldöm neked a pozitiv energiát+++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++3
Vendég
 


Szia Kriszti!
Köszi a jókívánságokat! És a sok pozitív energiát! Azért drukkolok neked is! A nővérem első babájánál pozitív tesztnél szintén nem látott az első UH-nál a doki semmit. Most 4 éves az unokahugom :D tehát végül is még bármi lehet! Sok volt a vérzés? Fáj a hasad?
Vendég
 


jezsek!
A múlt hét hétfőn volt,kedd délutánra elis múlt,kevés volt,görcs nélkül jött meg,előtte fájdogált a hasam,de csak kicsit.
Hát igen bármi lehet,bizok benne,de ha most nem sikerült,majd fog!
Megy neked a drukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!
Kiméld magad és vigyázz magadra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!!!

Hazaértem és túléltem a fejtágítást! Szerencsére!!!

Sajna, nekem nem lesz a szülinapomra bébim... igaz, még egy hét kell a vérzéshez, de tudom, h nincs semmi a pocimban....

Nagyon gondolokodom a HSG-n. Sztem megemlítem a dokimnak, ha megjön a piri, h csinlja meg.

Ja, még mielőtt elfelejtem, köszönteném az "újakat"!!!!
Kép

Gyertek minél többet. Bettike, téged már ismerlek....

Viki!
Jobbulást kívánok apukádnak!!!!!!!!!!!!!
Neked jó pihit!

babszika
 
 


jezsek!
halkan gratulálok!!!!!!!
szorítok neked nagyon!!!!

babszika
 
 


babszika!
Köszönöm a köszöntést,jól esett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


ugyan már Kriszti!
ez csak természetes!
nekem is örültek anno és tudom, h tök jó, ha örülnek nekünk! :wink:

babszika
 
 


Akkor jól fogom magam érezni köztetek,aranyosak vagytok!!!!!!!!

Jó éjszakát Mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ez nem azt jelenti,hogy nem vagyok itt,csak ha nem ir már senki,elköszönök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Remélem, h te is jól érzed majd magad!
Sajna elég eltérő időben tudunk a géphez jönni, de így is nagyon jó kis társaság vagyunk! :wink:

babszika
 
 


Én itthon vagyok non-stop,mert táppénzen vagyok hétfőig,de ha dolgozni kezdek,akkor is tudok jönni,délelőtt kevésbé,de délután,intenzivebben.
Sajnos függő vagyok,mármint babanetes függő,nem szószoros értelemben,mert azért végzem én a dolgom,csak mikor tudok gép elé ülök.
Máris jól érzem magam itt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Még jövök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ha lessz itt valaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha mégsem, JÓ ÉJT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Jezsek! Naggggyon drukkolok! +++++++++++++++++++++
Sőt babaragacs: ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Babszika! Igaz ismerjük egymást, még mindig táblában tartalak, bár rég láttunk oda!

Gyöngyi, Kriszti! Én is erősítem a zizisek táborát!

Gyöngyi! Én azért hőmérőzök Closty mellett, mert nagyon szépen kiadja a pé napját, és abban a hónapban, amikor teszteltem egy halványat, akkor kiadta a beágyazódás napját is! És 2 nappal előre jelzi a mensit, mert én nem görcsölök én nem érzem, sem a cickóim semmit! Sajnos! Nekem csak megjön egyik pillanatról a másikra! De hőmérőzéssel be tudom lőni a napot legalább!

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike!
De aranyos vagy!!!!!
Bevallom őszintén, h kcsit nehezen tudtam beilleszkedni... jobban mondva, nem is tudtam.
Ti már olyan jól összeszokott banda vagytok!
Azért azt bevallom, h figyelemmel kísérem, h kivel mi van!

babszika
 
 


bettike!
Beágyazódásnál,milyen hőnek kell lennie,igaz hőmérőzök én is,de nagyon gyerek cipőben járok,mikor megy fel,mikor megy le.?!!
Nekem pl.most volt 2 napig vérzésem és a hőm nem ment le!!!!!!
Én előtte görcsölgetek,akkor mikor megjön,nem fáj!
Vendég
 


Babszika! Inkább hamar feladtad szerintem, mert mindig vannak új tagok ott is! Csak eléggé pörgős a topic, de az még sosem volt baj, ha valaki nem tud jönni rendszeresen! És nem mindig szólunk mindenkihez, egymáshoz, de az nem azt jelenti, hogy nem látjuk szívesen, csak esetleg átsiklottunk a hozzászólásán!

Kriszti! Ez egyébként csak az én saját testemmel szembeni tapasztalat! Megmutizom a görbém, hogy mire is gondolok! De hangsúlyozom ez mindenkinél más! És nem kell lennie beágyazódási esésnek ahhoz, hogy babás legyél, és attól, hogy van beágyazódási esés nem bizti, hogy babás vagy!

Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


Kriszti! Ha megnézed a görbém, akkor látszik, hogy kétfázisú, az is látszik, hogy peteérés után a 7. napon volt egy kafa kis beágyazódási esés! Aztán az is látszik, hogy mikor jön meg, mert elindul lefelé! Csak én marha teszteltem! :twisted:

De van akinek csak aznap esik le a hő, van akinek csak mensi 2. vagy 3. napján!

Kép
bettike
Eger
 
 


bettike!
Nekem nem ment le a hőm,mikor véreztem,pedig már kedden volt egy hete.
Megpróbálom majd betűzni,ha ma este nem, holnap,hogy megnézd.
Az a baj,hogy márc közepén kezdtem el,nem teljes ciklus volt.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?