Új privát üzeneted érkezett!

Kóbor!
Rengeteg drukkot küldök és reméljük, h tényleg minden rendben lesz.

Móni!
Elég rendszertelen, a gyógyi után nem akar beállni, igaz még csak 4 hónapja hagytam abba.... ma vagyok a 22. napon

Éva
évi79
 


Kóbor!

Remélem minden rendben lesz a dokinál!!!KépNagyon drukkolok!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++!

Kinga
Kinga79
 


Zsófi!

Isten éltessen sokáig!

Én szívesen odaadom a menzimet Neked és Stellának is.Kép

Kóbor!

Halkan azért örülök nagyon a híreidnek, és továbbra is drukkhegyek!

Olyan lassan telnek a napok így az elején.Viszont bevállt a módszer,hogy reggel veszem be egyszerre a két clostyt:végigaludtam az éjszakát.

Szép napot Mindnekinek!

Jófi
jófi
 
 

 
 

KóborKép
De jól indul ez az év!
Gratula, remélem minden rendben van és így is marad!
Stella

Kép
stella9
 
 


Lányok!
Köszönöm szépen!!!

Ma este megyünk vacsizni valahova!!

Kóbor!
Nagyon drukkolok++++++++++++++++++++++++++++++
Azért egy kis gratulát én is küldök!!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Évi,
Hát így nagyon nehéz bármit is mondani. Ha ez a ciklusod is ilyen hosszú lesz, akkor lehet, hogy még nem volt tüszőrepedésed. Szerintem az nem baj, ha folytatjátok az akciózástKép

Jófi,
Én azért egyszerre nem mertem bevenni, de az esti adagomat előre hoztam délután 5-re, és így is nagyon jól aludtam.

Jaj lányok szóljatok már rám, hogy menjek tanulni. Olyan nehéz elszakadni tőletek, és persze ti sokkal érdekesebbek vagytok, mint az épszerk. Már így is áttettem a vizsgámat jövőhétre, mert nem éreztem elég felkészültnek magam.

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!
Megjottunk. Mindjart megirok mindent, csak elotte szeretnem megkoszonni a sok drukkot, mert nagyon segitett!

Zsofi!
BOLDOG SZULETESNAPOT!

Kobror!
Megy a drukk ezerrel!

Szoval reggel mar nem gorcsolt a hasam, mert eberen aludtam, es ahogy fordultam, azonnal felebredtem, es vissza fordultam, hogy ne nyomjam a hasam. Ennek ellenere bementunk a korhazba. Fajni faj, de ez a kohogestol. A folyasom is elmult, viszont helyette fajt a torkom Kép A szulesznommel talalkoztunk, aki kozben elokeritette a dokimat. Harman bementunk a vizsgaloba, ahol kezzel megnezett, es azt mondta, hogy a mehszajjal minden rendben. Aztan atmentunk uh. Akkor nyugodtam meg, amikor meghallottam a szivhangjat. Mar megint aludt az en dragam Kép Olyan oriasi mar Kép Csak a fejatmerot tudom, ami 34 mm. Alig fer mar el bent Kép Ugy ossze volt kuporodva. Szoval vele minden rendben!!!!!!
A ferjemeknel pont ma jottek ossze a munkahelyen a dolgok, de megmondta, hogy ot semmi nem erdekli, amig nem tudja meg, hogy a baba jol van, addig mindenki le van ejtve.
Felirtak viszont antibiotikumot, amitol nagyon felek. Mivel reggel kell bevenni, ezert kivarom a holnap reggelt, hatha addig jobban leszek. A patikus csaj ismerosunk, aki elolvasta a gepben, hogy csak allatokon kiserleteztek, es terheseknek nem ajanlott. Este beszelek anyummal, aki doki. A masik amit felirt csak kohogest segiti majd, hogy felszakadjon. Szoval ennyi. Bocs, hogy kicsit hosszura sikeredett.

Megegyszer koszi, hogy igy izgultatok miattam. Most megyek alszom egy picit Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Kóbor
Nagyon örülök nektek, és drukkolok, a dokihoz! Kép Vigyázz magadra!
Remélem, újra elindult a babaeső! Kép

Zsófika
Nagyon nagyon boldog szülinapot kívánok neked! Kép

Lányok
Köszi a drukkokat a vérvételhez, megvolt Kép Tudom, hogy ez nem nagy dolog, de én örülök neki Kép Csütörtökön du. meglesz az eredmény, pénteken reggel tudok menni érte Kép Majd megírom nektek mindenképpen Kép
Közben a hőm ma is 36,8, nem tudom örüljek neki vagy ne. Örüljek hoyg eszerint volt tüszőrepim, vagy ne örüljek mert hüvelyben többet vártam volna Kép 20. cn, lassan kezdődik az izgalom Kép Jövő pénteken lesz a párom 30 éves, és törpét kért a szülinapjára Kép Ha addig nem jön meg, csinálok aznap egy tesztet (30. cn), hogy ha esetleg, netalán, valami isteni csoda folytán babás lennék, akkor tényleg legyen neki szülinapi ajándék Kép

Judyt Kép
Nagyon jó lesz nektek holnap, gondolok majd rátok! Kép Aztán hozzál ám képeket Kép

Stella
Neked is nagyon drukkolok holnap, hogy ne legyen bajod! Lehet hoyg a túlstimuláció miatt érzel valami változást? Lehet ennek rossz hatása is? Tényleg jó lenne ha tudnál beszélni is a dokiddal.

Mea
Neked is van esély az ikrekre? Mennyi tüsződ is volt a clostytól? Kép

Judit
Kívánom, hogy mielőbb meggyógyulj, remélem, hoyg ez a csúnya köhögés nem okoz semmi rosszat a babának!
Neked használt az a szer, amit a hajhullásodra kezdtél el használni?
Én is szivesen cserélek veled telefonszámot, ha te is úgy gondolod! Kép
Lassan kezd kialakulni köztünk egy "telefon-lánc" Kép Ez jó Kép

Babus
És neked használt a striák elleni krém? Már ha vannak csíkjaid Kép

Kinga
Tegnap kérdezted a pontjaimat, most nincs listám papíron, csak a fejecskémben Kép

Móni
Sicc tanulni! Kép Csak egy kicsit, jó? Kép Mondjuk tanulj 1,5-2 órát, aztán 15 perc pihenő, mert az is kell Kép

Tündi
Vendég
 


Judit
Nagyon örülök, hoyg jobban vagy, és hogy a babával is minden rendben! Kép Azt az antibiotikumot biztos nem fogja anyukád javasolni, én is félnék tőle a helyedben.

Judyt
A táblában nem raknál Gyöngyinek is 2 babát? Tudod, neki is 2 picúr van a pocijában Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi!
Akkor drukkolok hogy jövöhét pénteken egy meglepit tudj adni a párodnak!+++++++++++++++
és küldök egy kis pozitiv energiát!!

Ja és légyszi te is add át inkább nekünk a menzit!!!!!
zsófi76
 
 


TündiKép
Nagyon drukkolok!!!!!!

A túlstimu hatásának már ki kellett volna jönnie korábban. Szerintem most nem is annyira a stimu kavar be, hanem a babó megtapadása, mejd elvesztése Kép, majd holnap kiderül.
Stella

Kép
stella9
 
 


Tündi!
Persze, hogy hozok majd képeket.Kép
Köszi, hogy szóltál Gyöngyi miatt.
Már teljesen összezavarodtam, mert hol a munkahelyemen, hol otthon teszem fel a táblát.Kép

Zsófi!
Remélem jól sikerül majd ma este a romantikus vacsi.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok lányok!

Kóbor
Nagyon-nagyon drukkolok nektek! Biztos minden okés lesz! Milyen fertőzésed volt? Milyen tüneteid voltak? Csak azért kérdezem, mert nekem a sárgás színű folyásra a cseten azt mondták, hogy tutira fertőzéstől lehet.

Évi79
Miért értékelhetetlen a hőd? Össze-vissza ugrabugrál vagy nem méred rendszeresen?

Zsófi
Hamburg?Kép Kár! Te várod? Gondolom, azért örültök a lehetőségnek.

Cinca
Úgy derült ki, hogy magas a tesztoszteronom, hogy az előző dokim csináltatott egy hormonvizsgálatot. Viszont szerinte csak a prolaktinom volt magasabb a kelleténél. Aztán egyéb okok miatt átmentem egy másik dokihoz és neki egyből feltűnt a difi. Kaptam bogyeszt, 2 kúrát csináltam végig és majd elvileg jövő héten fog kiderülni, hogy hatásos volt-e. Nagyon-nagyon bízom benne, mert ha nem akkor fogigátlóval fogják kombinálni. És én ezt nem akarom! Neked volt hormonvizsgálatod?

Babus
Bár én nagyon laikus vagyok ebben a témában, de szerintem is tök hülyeség amit a védőnőd akar. Hiába mocorog a gyerkőc 17 órakor 10-et, lehet, hogy 1 óra múlva már nem is él a baba. De ha mocorog folyamatosan a nap 24 órájában, akkor tuti okés ott bent minden. Nem? Bocsi, ha durva volt, de értitek mit akartam mondani, ugye?
Valaki kitalálta, az okos könyvbe leírta és azt hiszik, hogy mindenkire ez az érvényes. Pont olyan, mint a 28 napos menzi ciklus. Lehet, hogy valakinek 40 napos a ciklusa és minden oké nála, ugyanúgy működik mint a 28 ciklusos. Nem?
Tök baromság és csak feleslegesen stresszeli magát az ember, mintha amúgy nem lenne elég oka az idegeskedésre.

Móni
Sipirc tanulni!KépKépKép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Judyt!

Én is kérhetném hogy ird majd be a kézdés dátumát mert valamelyik tábliba nincs benne!!!
Köszike!
zsófi76
 
 


Zsófi!
És mi legyen a kezdés dátuma?
2005.01.?

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Vali!

Jó kérdést tettél fel!
Most valahogy nem vágyodom rá!
A párom igazából az osztrákokhoz akart menni mert nyáron volt kint 1 hónapot és nagyon megkedvelte a társaságot!
(most megy a fönök puhitás)
Nekem aztán mindegy!!!!!!!!
Persze azért büszke vagyok a páromra mert ez elöre lépés!!!
Ti miért mentek????

Lányok!
Már meglátszik a depis hónap(súlyba 8 kiló!!)
Szerintetek mit csináljak????
Mármint arra gondoltam hogy most gyorsan fogyozom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Babus!
Holnap talizok a védönö barátnömel és megkérdezem hogy mi a véleménye a dologról!!!!
zsófi76
 
 


Judyt!
Igen és köszike!!!!!
zsófi76
 
 


Tacsifül!

Nem azonos időpontokban mértem, és két nap ki is maradt. Aztán lehet, h Ti ki tudtok belőle hámozni vmit, én nem nagyon értek hozzáKép Beírhatom ide? Sajnos diagrammba nem tudomKép
36,7
36,4
-
36,5
36,9
36,9
36,7
36,7
36,6
36,6
37,0
37,0
37,0
36,6
37,1
36,9
36,9
36,8
-
37,1
36,8
36,9

Éva
évi79
 


Zsófi
Nálunk is hasonló a helyzet,mint nálatok. A férjem cégénél van lehetőség 2 évre kapcsolattartónak kimenni a németországi leányvállalatok valamelyikéhez. Már nagyon régóta vágyott rá és most felajánlották neki. Most mi is vegyes érzésekkel megyünk ki, mert nyárra elkészül a házikónk és beköltözhetnénk. De most van itt az alkalom és muszáj kihasználni. A nyelvtanulás, no meg az anyagi része motivál most minketKép Félek nagyon, hogy nehogy depi legyek ott kint, egész nap egyedül leszek. De majd megoldjukKép

Tündi
Drukkolok a szülinapi meglepihez!! Jaj, bárcsak végre sikerülne nektek is!

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Évi
Kép

Hát érdekes..... Kép

Vali
Köszi Kép

Stella
Ha van is valami ami nem stimmel, remélem a dokid gyorsan talál rá megoldást!

Zsófi
Tiéd a menzim! Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi!
Köszi! Én is ezt mondomKép
De lehet h így a jóKép Csak optimistán!Kép

Éva
évi79
 


Zsófi
Boldog szülinapot!!!
Kép

És köszi, hogy rákérdezel a védőnőnélKép

És tényleg jobb, ha nem árulod el, hogy mi volt a gond a nővérednél. Bár sejtem, biztos valami köldökzsinórdolog. De tényleg, ne is mondd meg, nem akarom tudni.
Én már hónapok óta minden este megbeszélem Kristóffal, hogy semmi baj ne történjen vele anyu pocijában, szépen, egészségesen fejlődjön, ügyesen dobogtassa a kicsi szívét, vigyázzon a köldökzsinórra, nehogy rátekeredjen vagy nehogy csomót csináljon rá. És hogy majd februárban épen és egészségesen fog megszületni. És én tudom, hogy ő hallgat anyuraKép

Kóbor
Szépen csöndben azért mi is drukkolunk Kristófkával együtt és azért gratulálunk!!!KépLegalább egy kicsit, jó?!Kép

Judyt
Nem tudom, hogy a krém hatott-e, mindenesetre egyetlen csíkom sincs még, pedighát 103cm-es pocikörfogatnál már tágul rendesen a bőr. Azért lekopogom, mert még min. 1 hónap hátravanKép

Évi
Kisértetiesen hasonlít az eseted az enyémre. Nekem is teljesen rendszertelen volt a ciklusom a fogigátló abbahagyása után még hónapokig is. Ráadásul ez a 39 napos ciklus is gyanús. Szerintem ha megint ilyen sokára jön meg majd a mensid, akkor menj el dokihoz. Gyanús, hogy neked sincs peteérésed, ami hülyén hangzik, de egy relatíve jó dolog. Egy kis Clostytól hipp-hopp bebabásodsz majdKép

Vali
Ugyanígy látom én is. Attól még, hogy este 5-től 6-ig mocorog Kristófka 10-et, az még nem jelenti azt, hogy másnap délelőttre, vagy akár pár óra múlva nem történik valami nagy baj.

Pedig mostanság már kezdtem megnyugodni, már csak 1 hónap és itt lesz Kristófka. Nagy baj már nem lehet. Gondoltam én. De most újra kezdődött minden parám, túl sok szörnyűséget hallok manapság. Kezdem úgy érezni, hogy ezek az utolsó hetek méginkább rizikósabbak, mint az eddigiek voltak. Meg túl nagy a felelősség rajtam. Egy örökké aktív babánál nem nehéz észrevenni, ha nem mocorog. De Kristófka olyan nyugis baba. Van, hogy órákig szunyókál. Este pedig a pocakkenés után mindig bealszik ő is anyuval együtt, és másnap délelőtt 10-11-ig ő is alszik velem. Sőt, még ilyenkor déltájban is kis passzív, egyet-egyet nyújtózkodik, de még kis lusti ilyenkor. Most akkor minden ilyen alkalommal rohanjak fel Pestre a kórházba? De mi van, ha egyszer majd tényleg azért lustizik, mert valami baj van. Honnan tudjam, hogy most akkor mi van?!?
Jajj, bárcsak lenne már február!!!

Babus

Kép
babus2005
 
 


Lányok!
Elég rosszul érzem magamat igy megyek haza.
Talán tudok piheni mielött elmegyünk vacsizni!
(még nem vagyok munkamániás)ha-ha
zsófi76
 
 




Itt van a mai táblázat:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Babus!
Ne aggódj Kristófka miatt.Minden rendben van vele.Majd legalább akkor is nyugis lesz ha megszületik.Kép
Milyen krémet is használták?

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Babus Kép
A krémet én kérdeztem Kép Örülök, hogy nem vagy csíkos, nem semmi dolog ám ez! Én majd biztos zebra leszek, olyan borzalmas bőröm van Kép

Judyt Kép
Köszi a táblát, nagyon szép! Kép

Zsófi
Jobbulást kívánok!

Tündi
Vendég
 


Zsófi,
Sajnálom, hogy nem érzed jól magad, remélem semmi komoly!

Babus,
Biztosan nem lesz semmi baja Kristófnak, ne izgulj. Meg ahogy ismerlek, nem hiszem, hogy megnyugszol, ha megszületik, akkor is találsz valamit, amin izgulhatsz.

Évi,
Szerintem sem túl jó ez a görbe, lehet, hogy igaza van Babusnak és nincsen peteérésed.

Tündi,
Örülök, hogy ilyen gyorsan lesz eredmény, és remélem nagyon szép ajándékot kap tóled a párod, ennél szebbet nem is adhatnál.

Móni

Kép
móni23
 
 


Kép

Mindkettőt szeretném, megkaphatom? Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi
BocsiKép, még félálomban írtamKép
És nyugi, nekem is rettentő egy bőröm volt, az arcom zsíros, olyan pattanásos volt, mint három tininek összesen. Ráadásul folyton nyomkodtam, ettől néhol még sebes is volt.
Máshol meg száraz volt a bőröm, sokszor már viszketett.
De Kristófka teljesen helyrehozta a bőrömKép

Judyt
MilupaKép

Zsófi
Azt nem írtad, hogy mi van a nővéred kisbabájával. Azért biztosan jól van, nem? 34.hét azért nem olyan nagyon rossz időKép

Móni
Az biztos, hogy akkor is izgulni fogok érte. De akkor legalább már látom, meg hallom, meg a kezemben tartom, most meg csak érzem és csak bizakodom, hogy minden rendben veleKép
Miért nem átlátszó az ember hasa?!?

Amúgy már meg is van a 10 mozgásKép, csak éppen megint nem este 5-kor, nem fekve, hanem kutyaséta, meg reggelizés, meg ülés és internetezés közben. Hát ez van. Az én Kristófomnak aztán senki se mondja meg, hogy mikor mozogjonKép
De már vissza is aludt újraKép Csak addig ébredt fel, amíg megnyugtatta anyut! Mondom én, hogy nekem van a legaranyosabb kisfiam a világonKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Remélem ha "bajom" van akkor "csak" ez az.... Kéne valami jó doki, mert akinél voltam az nem volt túl segítőkészKép Ha most nem lesz babó (azért kicsit reménykedem) akkor megyek dokihoz, csak még azt kellen kiatálni, h kihez.

Judit, jól tudom, h Te csepeli vagy? vagy csak rosszul emlékszem. Ha igen, Te kihez jártál?

Zsófi! Pihend ki magad és jobbulást.

Judyt, legközelebb a Bp-t kijavítanád Szigethalomra. Több, mint 3 éve lakom ott, de még mindíg nem tanultam megKép most vettem csak észre.(Nem sűrgős!) Köszi

Éva
évi79
 


Raktam fel karácsonyi pocis és Dolfi kutyás képeket az albumomba, akit érdekel:
http://babanet.hu/album/main.php?album=4156&page=1
Nem túl jó képek, de most csak ennyire futottaKép
Majd ma este akarok apucival újakat csináltatni, meg a babaszobáról isKép Mert holnap vissza kell adnunk az apósoméknak a digitális fényképezőt, mert mennek nyaralni (vagy telelniKép) és kell nekikKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!
Kár volt hazajönnöm!!!!!
Képzeljétek pihenés nem lesz( mármint) passziv
mert a párocskám és két barátja ma kezdte a fürdöszoba felújitást!
Igy majd itt pihenek!

Móni!
Semmi komoly bajom nincs, csak ez a hormon bukfenc(dokim hivja igy)egy kicsitt kibuktatott!
Olyan mintha már megjött volna csak látszatta nincs!!
zsófi76
 
 


Babus!
Szerintem nagyon jó lett az albumod!

A tesom babája egyszerüen gyönyörü!!!!
43cm és 2550 grm!!!

Még gépel lélegeztetik de azt mopndták hogy minden rendben!!

Te tudsz valami biztatót hozzászólni!!!!!???????
Meg infuziót kap mert valami tüdöérlelött kap??!!

zsófi
zsófi76
 
 


Sziasztok!!!

Mindenkinek nagyon nagyon boldog es csodas elmenyekben es babakban gazdag uj esztendot kivanok!

Stella,
annyit gondoltam rad az unnepek alatt, hogy csak na! Nagyon sajnalom ami tortent, remelem hamarosan kapsz valami magyarazatot a dolog miertjere?!

Meanak es Kobornak nagyon nagyon gratulalok, olyan jo, hogy alig 10 nap alatt ilyen pozitiv fordulatokrol is olvashattam!

Zsofi,
mi van hugod kisbabajaval es hugoddal? Remelem jol vannak!
Ja, es nagyon boldog szulinapot kivanok es jobbulast!

Judyt,
hogy vannak a manok? Holnap hanyra mentek ultrahangra?

Judit,
neked elmultak mar teljesen a rosszulleteid?

Babus,
Orulok, hogy veletek minden a regi, leszamitva a buta 5 orai tablazatot!

Vanda
vanda72
 
 


BabusKép
szerntem nincs semmi baj a képekkel.
Megnéztem őket, de nem bírtam sírás nélkül Kép.

Annyira tele van a hócipőm ezzel az egésszel!!
Egész nap itt ülök a melóhelyemen és vagy elküldök mindenkit a fr...cba, vagy bőgök.
Egyszerűen elegem van a tehetetlenségből, a szenvedésből, és a fájdalomból!

Lányok!
Ne haragudjatok, hogy kiborultam, de olvasgatlak titeket, és a másik topikban azt a rengeteg új zebrást és baromira irígy vagyok!
Bármennyire is próbálok előre nézni, nem megy!
De tényleg nem akarok panaszkodni, csak ez most nagyon kikívánkozott!
Most aztán igazán betelt a pohár! Szeretném ha egyszer már velünk is történnének jó dolgok.
Bocsi a hisztiért
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Na, én úgy döntöttem, mára végeztem a munkával, innentől csak internetezni fogok!

Zsófi!

Nagyon boldog szülinapot kívánok! És jó fürdőszoba-felújítást!

Évi!

Az én hőgörbém sem volt tökéletes, abban is voltak hepék meg hupák, a férjem csak hőcikkcakknak hívta. Aztán elkezdtem szedni a Clostit, és most olyan szép egyenletes. Az ehavi pedig még szebb, mint a múltkori! Szerintem a te ciklusodat is gatyába lehetne Clostival rázni. Ezt persze majd a doki dönti el.

Kóbor!

Csak csendesen gratulálok, annyira jó nektek! Irigy kutya vagyok...(szokás szerintKép )

Babus!

Szerintem ne izgulj mozgás miatt, szerintem tudnád, ha baj van. Emlékszel, azt ismegérezted, hogy valami baci megtámadott, amit csak vizeletből tudtak kimutatni? Na látod, tudni fogod, ha gond van, de miért lenne?Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Babus
Nagyon jók azok a képek. Nem értem, mi bajod van velükKép Szép vagy rajtuk. Jó nagy a pocidKép

Stella
Ne legyél szomorú! Meglátod, nem kell már sokat várnotok!! 2005 a babásodni vágyók és régóta várakozók éve! Ezt el ne felejtsd!Kép

Igaz, Tündi,Kinga?Kép


Képzeljétek el, hogy tegnapelőtt meg tegnap is 36,9 volt a hőm. Egyre jobban görcsölt a pocim. Erre ma reggel 37,1-et mértem (mindig hüvelyben, felkelés előtt, mindig pontosan hajnali 5:55-kor mérem!). Délelőtt meg elkezdtem kicsit barnázni. Remélem bepirosodik estéreKép Szóval lányok, hagyjátok a fenébe a hőmérőt!Kép Kár stresszelni magunkat ilyen badarságokkal.

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Stella
Ezt nem akartam. BocsiKép

Zsófi
Szép nagy babaKép Biztos nem lesz vele semmi gondKép Hogy hívják?

Ne érts félre, csak vicc, de eddig tényleg bejött, hogyha egy baba korábban "szeretne" megszületni, akkor érdemes pont a 33.hetet választania, mert az valami szerencsehét. Nekünk rengeteg 33 hetes babánk volt, és egynek se kellett lélegeztetőgép, még az 1850gr-os ikerpárnak seKép, sőt, volt, aki 1 nap után kikerült az inkubátorbólKép
A nővéred babája erről lecsúszott 1 héttelKép
De így se lesz vele tuti semmi gond. Szerintem pár nap múlva leveszik majd a gépről, utána még egy pár napig kap majd máshogy oxigént(kis csövecskén az orrába). Infúziót még kapni fog, merthát kissúlyú, és nem eszik még annyit, hogy attól hízni tudjon, meghát nehogy kiszáradjon. Valószínűleg be fog sárgulni, szinte minden koraszülött besárgul, de ez legyen a legnagyobb baj.
De mivel szép súlya van, gyorsan helyrejönKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


BabusKép
Nem te tehetsz róla! A szívem egyik fele mindig örül, ha látom a pocakos képeiteket, mert ebből tudom, hogy nem szabad feladni, ugyanakkor írtóra fáj, hogy én már megint csak távolabb kerültem a pocakosodástól.
Azt hiszem inkább visszafogom magam és nem írogatok, mert csak titeket is bántalak a saját nyomorommal.
Majd jövök, ha összeszedtem magam.

Kép
stella9
 
 


Babus!
Én is ezt mondtam a tesómnak!!
Hannácska a neve és ö is mindig halgatót a mamájára!
Meséltem neki rólatok és nagyon tetszett neki hogy ilyenöszhangba vagytok ti is!
Igazából ö nem figyelte a mozgást csak az tünt fel neki hogy már nagyon rég volt!

A tesóm is jól van csak egy kicsitt fáj a háta!

Azért szegénykém jól kifogta!!
Már van két 3 éves gyerköcei!!
Most meg a csöpség!!!!
Neki persze mindig minden rögtön sikerült
zsófi76
 
 


Babus
Nagyon szépek a képek, szép nagy fátok volt Kép Dolfika igazán drága Kép És oltári nagy pocakkod van, nagyon tetszik Kép

Vali
Akkor most veled is örüljünk ha megjön a menzid? Kép

Annácska
Hol vagy? Kép

Vanda
Örülök hogy visszajöttél Kép
Jól vagytok? Kép

Tündi
Vendég
 


Stella!
Azért vagyunk, hogy legyen kinel panaszkodni és kiborulni, meg azért is, hogy aztán megvigasztaljunk. Nálunk jobban úgysem érti meg senki milyen érzés ez.
Szomorkodd ki magad jól, aztán teljes erővel koncentrálj a következő és egyben utolsó próbálkozásra. Gondolj arra, hogy szegény kis eszkimók legalább nem hiába fagyoskodtak Kép
(Én ma voltam az éves minősítő megbeszélésemen, ahol minden második mondtatom kb az volt, de mostmár ez nem is érdekel, mert március-áprilisban lombik. Szerencsére a főnököm nagyon megértő volt (van három fia), átszabtuk a feladataimat és a célrendszeremet márciusig, aztán majd meglátjuk. Persze közben azon parázom és is, hogy mi van ha nem sikerül az első. Szerintem pont úgy padlón lennék, mint most Te és bárki más a helyeben.)

Úgyhogy borulj ki ha éppen azon van a sor, sokkal jobb, mintha magadba folytod a dolgot. Aztán egy év múlva már nem is emlészel majd erre, annyira lefoglal a szopiztatás és pelenkázás, és csak azt fogod tudni milyen boldog vagy, hogy egy ilyen édes gyerek anyukája lehetsz. És amikor elkezd cseperedni egyre jobban úgy érzed majd, hogy bármilyen nehéz is volt megérte, mert ő a legremekebb kisember a földön. És amikor már annyira értelmes lesz, hogy foglalkoztatni kezdi, hogy honnan jött és hogy lett, akkor majd elemeséled neki, milyen boldog-keserű időszakok előzték meg az eljövetelét, mennyit aggódtál érte és hogyan képzelted el majd, hogy milyen lesz, amikor majd lesz. És akkor hozzádbújik majd, megpuszilgat és azt mondja:
"Anya, én annyira szeretlek Téged!".

wish
 
 


Wish,
szabad ilyen szépet írni munkaidőben?KépTeljesen meghatódtam, még szerencse, hogy nincs szobatársam....

szem nem marad szárazon....Kép
jófi
 
 


Stella
Wish nagyon szépen leírta nekedKép
Én nem tudok ilyen szépeket írni, csak annyit, hogy kizárt dolog, hogy te bárkit is bántanál itt a nyomoroddal, ahogy te írtad. Ez butaság. Hidd el, idén már ti is hármasban vagy négyesben fogtok állni a karácsonyfa körül,és az lesz életed legeslegszebb karácsonyaKép
És tényleg nem szabad feladni! ELőbb vagy utóbb mindenkinek sikerül! Olyan nincs, hogy nem sikerül! Osztom Vali véleményét, a babák tudják, hogy mikor kell jönniükKép És azt is tudják, hogy hozzátok mindenképpen jönniük kell, mert nagyon jó helyen lesznekKép

Amúgy meg, ha valakinek vissza kéne magát fognia, az én vagyok. Bár mostanság már igyekszem nem olyan sokat írni Kristófkáról, dehát nehéz, merthát folyton Ő jár az eszemben. Meghát néha megfeledkezem magamról és olyankor jön a dicsekedés a pocimmal, meg hogy miket vettünk Kristófkának, hogy néz ki a szobája meg hasonlók. Aztán persze utólag rájövök, hogy tök ciki amit csinálok.

Zsófi
Neked is sikerülni fogKép Lehet, hogy most elsőre nem sikerült, de másodjára fogKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Zsófi
Hannácskának gyógysimit küldünkKép
Kristófka pedig babapuszit küld nekiKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Koszi Tundi a kedves fogadtatast!
Jol vagyunk, rengeteget pihentunk a 2 unnep kozott. Ettol fuggetlenul szamolom a napokat, hogy mikor hagyhatok mar fel a munkaval es vehetem birtokba teljes mertekben a lakasunkat!

Most megyek AFP-re csutortokon, remelem nem lesz semmi gond, bar folyamatosan nyugtatgatom magam azzal, hogy az AFP eredmenyre nem szabad tul nagy figyelmet forditani...

Zsofi,
Nagyon szep sulyu baba Hannacska, biztosan nem lesz vele gond. Engem egyebkent erdekelne a tortenete, halas lennek, ha roviden megirnad nekem emilben v.budai@hu.mex.com

Vanda
vanda72
 
 


Lányok,
köszi szépen a drukkokat, meg a halk gratulákat is, remélem minden oké lesz!Kép

Stella,
nem tudok szebben írni, mint Wish, és teljesen igaza van! Gyere, és panaszkodj nyugodtan! De hidd el, hogy nem sokáig kell panaszkodnod!

Wish,
én is itt könnyeztem.Kép

Babus,
eszméletlen nagy a pocakod!Kép Biztos, hogy nem ikrek?Kép Dolfi is csudaédi.Kép

Zsófi,
drukkok mennek Hannának, hogy minél hamarabb lekerüljön a gépről, és hazamehessen! Neked meg boldog szülinapot!Kép

Vali,
miért is akarod, hogy megjöjjön, lemaradtam valamiről?

Mókuci,
merre vagy, vagy csak figyelmetlen vagyok, és nem vettelek észre? Mi van veled?

Kriszta,
neked is mennek a drukkok!

Annácska,
voltál dokinál? Vagy később lesz csak?

Na, megyek, szunyok egyet, amíg a gyerek alszik, borzasztó fáradt vagyok.

Kóbor
kóbor
 
 


v.budai@hu.mexx.com

nem tudom a sajat emilcimemet!
vanda72
 
 


Tundi!
Hat nem is tudom, hogy hasznalt-e a Vichy a hajhullasnak. Inkabb azt mondanam, hogy csak egy kicsit, de en nem hasznaltam vegig a ket dobozt, mert kozbe osszejott a babo, es nem nagyon mertem a fejborbe kenegetni minden masnap. Most is hullik meg. Allitolag szules utan megjobban fog. Ettol egyenesen rettegek.

Moni!
Vegul nem mentel el Forgacs dokihoz? Bocs, ha irtad, de mostanaban olyan kaba vagyok.

Vanda!
Kulonben a hanyinger lekopogom elmult. Remelem ez igy is marad. Azt hittem sosem jon el ez az ido.

Evi!
Nem csepeli, hanem erzsebeti vagyok, es a Jahn Ferencbe jarok.

Babus!
Nekem elfelejtettel irni Kép Mi legyen a gyogyoval, en ugy felek. Viszont az sem jo ha lazam lesz. Megneztem a kepeket. Szuperek, igazan nagy a pocid, en meg ekkorat sosem lattam.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Vanda!
Örülök neki, hogy jól vagytok.Kép
Találkoztatok végül Gyöngyivel?
Holnap 13-ra megyünk a 4D-re.Kép
Előtte viszont feltérképezzük Debrecenben a Megatoys-t, és még egy pár bababoltot, hogy mi is a tényállás az árak körül.Kép

Babus!
Nagyon jók a képek.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?