Új privát üzeneted érkezett!

Ancsa: nem is mondd :) Jujjj az nagyon jó, hogy láttod a gombócot megint :D

Szerintem nekem most van p.é...úgy nyilalok, hogy meghalok!!!!És a folyásom is...Tuti most...Meg is nézztem, mikor Én terhes lettem a tesztem 52 napon lett pozi, ami azt jelenti, hogy 38 nap körül volt p.é...És ez ma a 39 nap...Hát ilyet!!!!
csip-csip18
 
 


tünde!
ne haragudj... de ez a kenguru nekem úgy néz ki, mint a celebek táskában hordott kiskutyái :oops:

kírus!
édes vagy :) de majd a sajátomon lesz időm profira fejleszteni a tudásomat :D

csip!
nem akarok én semmit a falra festeni... de ha egy héten belül nem jön meg, akkor kéne egyet tesztelni... és nem várni tovább a dokidra.

ancsi!
és ez a "nem bírom ki" szöveg simán bejött??? mert akkor jövő héten bepróbálkozom a dokimnál... bár onnan már csak 2 hét.

egyébként hogyhogy 19-én lesz uh? és a 18hetes??? az is genetikai uh kell hogy legyen.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


csip!
amit írtam, visszavonva... látom éppen ovulálsz :P

jah, voltam 2. vérvételen. alig bírtam kimagyarázni, hogy nekem csak az integrált vérvétel kell, mert a többi már megvan... láccik, hogy szabin van a nőgyógy laboros.
viszont hazafelé megleptem magam egy vászonnacival, aminek a derekán a passzéja csípőtől egészen köldök fölé ér... szóval majdnem olyan, mint egy kismamanaci... és láttam nagyon jó kismamagatyókat is... de azt majd csak ősszel akarok venni. terv, hogy addig jók lesznek a régi (+ ez az 1-2 új) gönceim rám :) és a kínaiban nem is vészes, olyan 3-4ezerért vannak a nacik...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

 
 

Köszönjük a dícséretet lányok!

Juli
Még nem válaszoltam a kérdésedre, Kristóf jól viseli Nórit, pedig volt tőle félelmem, de szerencsére alaptalanul.

Kírus
Újabban tápszeres babáknak is ajánlják a 6 hónapot a hozzátáplálás megkezdéséhez. Kristóf ugyan tejcsis volt, mi 5 hósan már ettünk szépen, mert épp akkor mentünk nyaralni és nem akartam ott elkezdeni, most meg majd meglátjuk hogy lesz.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Juli: Csak szerintem most p.é van, az még nem 100%...De gondolom Én...Nem hinném, hogy terhes lennék...Kisz(bocsánat), de megszakítjuk...És idáig mindig sikerült a páromnak időben megszakítania :D
csip-csip18
 
 


Juli- Igen, mondtam az asszisztensnek, hogy a genetikai Uh-ra csak július 19-re kaptam időpontot, az nekem nagyon messze van, addig szeretném még látni a babámat :D Így adott időpontot következő hét szerdára :wink: Itt csak július 19-én lesz nekem genetikai Uh ( minden máshogy van majdnem, mint otthon) és nem is a nőgyógyászom végzi, hanem be kell menni a Welsi kórházba és ott végzik el 80 euro ellenében!!Úgyhogy nem olyan rossz otthon a helyzet ilyen szempontból :wink:

Csip- Apára fel :D Bár lehet ezt a ciklust még kikéne hagyni :roll:

KépKép
gyancsi
 
 


Ancsám: Ezt a hónapot még kihagyom mindenképp :D :D :D De meglesz az apárafel :D :D :D
csip-csip18
 
 


-j- írta:tünde!
ne haragudj... de ez a kenguru nekem úgy néz ki, mint a celebek táskában hordott kiskutyái :oops:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nem haragszom, miért haragudnék! vicces és van benne igazság! eü szempontból viszont a legjobb megoldás, mert a gerincének tökéletes, nem nyeklik-nyaklik benne a baba...

mindenesetre lebeszéltek a kenguru-kendő dologról, mert lehet, hogy ha ilyesmit használunk, akkor nem lesz el a babakocsiban a gyerek... (van ilyen tapasztalat a környezetemben...) és azt nem szeretném!!!

akkor inkább megpróbálom megoldani babakocsival a kutyasétáltatást!
:shock: ügyi vagyok, menni fog!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok!!!!

Hahhhhhhhhhoooooooooooooo hol vagytok kismamik?????

Nálam remélem rendöződtek egy kicsit a dolgok...Képzeljétek Péntek este meghozták a szekrényt, amit 6 hete rendeltünk...Hát egész hétvégém ráment, Össze rakása, ruha selejtezés rendezés, stb...Még most is fáradt vagyok...De nagyon szupi örülök neki nagyon-aztán barátoknál voltunk Mind 2 nap és Lángost sütöttünk, tök fini volt :D
Egy hét múlva kontroll...Ami érdekes lesz, mert holnap van, hogy 6 hete műtötek és még mindig nem jött meg...Jó lenne, ha a napokban megjönne, mert akkor nem kellene új időpontot kérnem...Nem szeretném, ha pont Hérfőn még menziznék, jó lenne ezt valahogy elkerülni!!!
Süt a napcska!!!Legyen szép napotok!!!
csip-csip18
 
 


halihó!

csip!
nem kell új időpontot kérned, mert most már nem hogy a kontroll miatt, hanem azért is kell, hogy lásson orvos, hogy még mindig nem jött meg.
ált 6 héten belül meg kell jönnie bmilyen beavatkozás után. szerencse, h jövő hétre van időpontod, mert azért 1 hetet még simán várhatsz.

mi a hétvégén grillpartin voltunk.
kifulladásig Ajsikáztam magam :) olyan aranyos volt. a nagy gyerekek (3hóstól 4,5évesig voltak) között ő volt a legkisebb, így mire kiküzdött a szabad terepre egy játékot, megjelent egy nagyobb, és elvitte.
amikor meséltem a mamának, még mondta is, hogy amilyen kis szerencsétlen, még utána is szólt a másik gyereknek, hogy "tették!" :lol: :lol: :lol:

pocim, mintha kezdene nőni... de ebben tuti benne van a hétvégi zabálás, meg sörözés (alkoholmenetes... én :?: :!: :?: :!: :shock: :roll: :?: :!:)

most mindjárt indulok kismama-tronára... aztán még jövök... bár a zember ma nem melózik, így elsősorban ő fog a gép előtt ülni...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Lényeg, hogy jól éreztéttek magatokat :)Kérünk poci képet ám :)


Ancsa:??????????????????????????????????
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

köszi az érdeklődést, meg vagyunk mi is, csak Mírus jó időben nem hajlandó a lakásban aludni, csak a levegőn...így nem igazán van időm jönni sajnos....

Már nagyon sokat nőtt, és vissza magyaráz, ha beszélek hozzá...mindenkire mosolyog imádni való..... Kép

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


iner!
nagyon szép kislány :)

csip!
a hét vége felé lesz pocis kép. majd teszek fel.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli: Helyes várom!!!!

Most hívot az orosom, hogy Hétfőn nem lesz...Átrakot 8-ára :cry:
Akkor kell mennem Kontrollra hozzá...Jó lenne ha addig megjönne, s nem akkor menzitnék pont!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok Csajok!!

Reggel írtam nektek , erre most nézem,hogy nem is jelent meg itt :shock: :shock: Ez hülye ez a babanet komolyan mondom!!

Csip- Örülök, hogy jól telt a hétvége, dobhatnál képet a szekrényről, tudod engem minden érdekel :D Most már akkor szurkolok, hogy megjöjjön és ne úgy kelljen menned a kontollra, hogy vérfürdő van ott alul :lol:

Juli- De cuki a kis Ajsi, megzabálom :D Milyen volt a kismama torna??Nekem még mindig nem volt lelkierőm elkezdeni Rubinték Rékáját....Pedig elkéne :roll: Pocis képet várom :D

Iner- Ez a kiscsaj valami álomszép, iszonyúan aranyos :D :D :D Megint szerelmes lettem :D :D :D

Nekem is van pocis képem ám, ma készült , pontosan 19 hetes Gombóc-Lak:

Kép

Puszi mindenkinek!

KépKép
gyancsi
 
 


ancsi!
a kismama-torna kellemesen fárasztó. és családias a légkör, ugyanis hárman vagyunk összesen :shock:
légzőgyakorlatok vannak, gátizom-torna, gerinc, hát, mellkas, kar, láb, lábfej... lényegében minden izmot átmozgatunk kicsit... de annak, aki évek óta nem mozgott, kemény ám 1 órát végigcsinálni :oops:

a pocid nagyon szép :) igazi kismamis :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt!

Juli- Akkor végülis hasznos dolgokat is tanulsz ezen a tornán ( légzés miegymás....) :wink: Szerintem nekem is fárasztó lenne, mert én is a lusták táborát erősítem :D

Többiek merre???

Én megyek barátnőzni, babázni egy kicsit!

Puszi
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Jó reggelt Csajok!

Én zárom és nyitom a napot??? :shock: Mi van itt kérem szépen :wink: Mindenki strandol?

Kírus- Köszi a kép hozzászólást iwiw-en, nagyon cuki vagy :D

Lányok 10-re megyek dokihoz, tessék drukkolni, hogy Gombócka megmutassa milye is van :D

Puszi
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


ancsi!
drukkolok, hogy terpesszen a kiscsaj :D vagy fiúra hajtotok :?: :lol:

én ismét tornára megyek 11-re.
tegnap itthon is tornáztam fél órát. kipróbáltam az ingyen-dvd-t, amit múlt héten küldtek :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok...

Ancsa: én már iwiwen láttam a képet :D Rendessen kismamis a figurád :D Tündérike vagy :)Jujjj nem csodálom, hogy csak melltartót veszel :D :D :D Felül is gömböjöc rendessen :D Te mi van a cigivel amúgy???És, hogy vagy a haj festéssel???
Siess a gombóc nemével :D

Juli: Ki a harmadik, ha megkérdezhettem???Te meg nővéred és???
Huuu már várom a poci képet :D

Tünde: Hogy bírod ezt a meleget???

Nálunk a helyzet változatlan...nem tetszik a szekrény, ahova össze szereltüük :D Embernek semm....
Kezdünk gondolkodni, mert most má csak kanepé vagy sarokgarnitúra kell, amit nem sokára szeretnék, de jól meg kell fontolni, mert később nekünk az hálószoba is lesz, és akkor nem mind 1 mit veszek és hova teszem :) De tegnap lett egy szupi terve...Már csak ki kell nézzni a kanapét :D Meg egy gyereket :D
Aztán teljes minden :D

Ma is hőség van, nem tom, hogy bírom majd itt bent a szoliban :?
csip-csip18
 
 


sziasztok!



Végre van egy szusszanatnyi időm -most ébredezik a kicsi-. De jó itt újra és de jó lazítani kicsit! Mármegint elköltöztünk és megint nem volt netem, bár Liza gondoskodott arról, hogy ne unatkozzak. Ma a mama elvitte őt :D úgyhogy kicsit van időm netezni. Hoztam néhány képet!

Ancsi, azt akartam tőled kérdezni, hogy tudjátok már e a nemét? Milyen csinos pocak. Én fiúra tippelek!
Kitti, drukkkkk! Mivel nem tudok visszaolvasni, így megkérdem. Már próbálkoztok újra? az eü kaparás miatt kérdem!
Juli, azta, te is már hol tartasz!!! :shock: Te tudod már a nemét? Jól vagy? Nem görcsölgetsz?

Kép
Kép
onlány
 
 


csip!
tesóm még nem jár tornára. csak múlt héten töltötte a 12 hetet és azóta még nem volt védőnőnél/orvosnál, hogy kapjon beutalót. a mozgásterápiáról van egy kismami (helyben van... ha a gyógytornász megy a nyári szabira, ő fogja tartani a tornát), illetve egy nagyon szülés előtt álló (36hetes) kismami.

tesóm tornázása nagyban függ attól is, hogy a mama hogy dolgozik majd. mert a hónapban műszakozik... így csak akkor fog tudni jönni, ha a mama nappalos... és akkor le lehet tenni a Pupákot a laborban (no, hát az valami fantasztikus, ahogy a laborautomaták zúgnak, pörögnek, forognak, szívnak... stb... simán elnézi a csajszi 1 órán át).

holnap fotózok, ha lesz aksim. ha nem, akkor holnap töltő, és pénteken fotózok... és aztán kaptok képet... de sztem még mindig inkább széltében növök :?

majd kapunk a szobáról képet, hogy milyen a bútor? hogy egyáltalán milyen lett?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Nem jó a vonalzóm :twisted: Hani már 2 hónapos!
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
onlány
 
 


onlány!
a távolléted igazolt :) hiszen babázol, vagy mifene :?: :lol:

görcsök már csak ritkán vannak, viszont sajnos gyakran fájdogálok :(
a nemét én évek óta tudom :D de a doki a 12hetes uh-n nem hiszem, hogy mondta volna, ha nem teljesen biztos abban, hogy azt látja a lábacskák között, amit kell :)
no de ha végül puncis lesz is, hazahozzuk... simán lehet kéket ráadni ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


csodásak a képek... bár már reggel megcsodáltam egyszer őket iwiw-en :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


lassan indulok is... összeszedem a cuccom a tornához. nemsokára indulni kellene.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Onlány: Szia végre :D :D
Én is megnézztem már a képet iwiwen :D

Hogy probálkozzunk e már???Hát most még nem, mert még azóta mindig nem jött meg...Tegnap volt, 6 hete a műtét :?
Jövőhét csütörtökön megyek kontrolra akkor majd kiderül, de nem hinnem, hogy baj lenne :) Biztos meg lesz az engedély a probálkozásra, ha mindent rendben talál :D Csak jöjjön meg addig, nem akkorom pirianyót is elvinni magammal :D
csip-csip18
 
 


Helló Lányok!!

Juli- Nem hajtunk semmilyen típusra, de már beleéltük magunkat a 70%, hogy fiú -ba :D Jó tornázást!

Csip- Cigit természetesen az inszem óta egy szálat sem szívtam :wink: Hajat festek, másfél-két havonta kb :wink: Tényleg dobhatnál fel képet a szekrényről, engem is érdekelne :D Köszi neked is a képdicsit :D Piri még mindig sehol?

Onlány- Gyönyörűek a gyerkőceid, mind a kicsi, mind a nagy :D Igazoltan voltál távol, szóval nem kell szabadkoznod :wink:

És akkor az én hírem: Úgy néz ki, hogy a 70%-os kisfiúból mára 90%-os kislány lett :D Ami zavar, hogy még mindig nem 100%, ha 3 hét múlva nekem megint valami mást nyögnek be, lerúgom az ultrahangost a gépével együtt :lol:

Puszi
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Ancsa, Hanit is fiúnak nézték 16hetesen, bár mondta a dr, hogy ilyenkor még nem tudja tutira mondani. Már elfogadtam, sőt beleéltem magamat, hogy fiúnk lesz, erre a 20.heti genetikai uhun úgy köszönt el a szonográfus nő, hogy nagyon szép, husi kislányom van (4dre átváltott egy kicsit). A reakcióm erre az volt, hogy láááááááááány? De hogy? :D Csodálkoztak rajtam. A lényeg, amit akartam mondani, hogy a nunusa elég husos, úgyhogy nem csodálom, hogy annó félrelátták.

Csip, neked amúgy is hosszúak a ciklusaid, szerintem már csak napok kérdése. Amúgy nem mondott a dr semmit, hogy mennyi időn belől kell megjönnie?

én már 5 hete beteg vagyok, iszonyúan köhögök, láz, torokfájás meg ilyenek... Visszamentem a drhoz, hogy már a mellkasom is fáj. Meghallgatott és azt mondta, hogy sípolok :shock: Nem tudom miez... KAptam rá egy lórúgásos gyogyit. AMitől vagy hányok vagy egyfolytában wcre járok.

Suzytündér, neked azt hiszem még nem is gratuláltam, mert nem voltam azóta :oops: Ezúton bepótolnám:GRATULÁLOK!

Elnézést, de tényleg le vagyok maradva... azt hiszem más nem szült, ugye? Tünde? Veletek mi a helyzet?

Kép
Kép
onlány
 
 


Iner! NAgyon cuki a kis Mirus :)

Kép
Kép
onlány
 
 


Ancsa, mennyi volt a kendő? Én most akarok venni, bár tudom, hogy nem sok ideig tudom használni, de úgy gondolom, hogy hasznos. Lizánál nem volt ilyenem, mert nem láttam értelmét, de most másképp gondolom. MAx összeolvadok Hanival :lol:

Edi, sajnálom a dolgot :( Nem lehet hogy pszichés okok játszanak közre nálad? Milyen vizsgálatok voltak már? Pajzsmirigy pl?

Kép
Kép
onlány
 
 


UGye megint elköltöztünk és lemerült már néhány napja a telóm és foggalmam sincs, hol lehet. De utálok költözni.

Kép
Kép
onlány
 
 


Onlány- A kendőt az E-bayen vettem, 32 euró volt azt hiszem...Ajánlom figyelmedbe a mamami.hu oldalt, itt van piactér és ott lehet használt kendőket venni ( az enyém is használt).....Állítólag jobb is a használt , mert már be van törve :wink: ...Jobbulást neked Drága,remélem már kilábalsz a betegségből....Költözés most már teljesen befejeződött?

KépKép
gyancsi
 
 


Na akkor :)

Ancsa: Huuu nem csodálom, hogy picit mérgi vagy, Én is az lennék...Fuuu most kibújtam Én is a bőrömből, nem igaz, hogy nem tudni még?!??!Lehet a végén még ikrek is van a dologban :DNa jó nem jó vicc volt ez...
Hozzom a képet holnap igérem!!!!!
Piri sehol, néhol fáj a hasam néhol nem 44 napon :?
A végén ellövök egy tesztet már lehet az 52 napomon...(akkor lett pozi nekem)De nem hinném, hisz megszakítva vagyunk együtt...Igaz 2 szer volt az, hogy utána még volt folytatás, azt nem hiszem, hogy gáz lenne, mert ő utána mr nem ment el...De nem is ment ki lemosni, hanem miután"elment"megvártam, és folytatuk...
Bocsánat :oops:

Onlány: igen hosszú ciklusim voltak, de nem bánnám, ha megjönne!!!
csip-csip18
 
 


ancsi!
szóval úgy tűnik puncis... :)
azért őt is hazaviszitek majd, nem :?: ;)

onlány!
vsz az antibiotikumtól vagy rosszul (hányás, hasmenés), ha egyáltalán azt kaptál :o egyél mellé vmi probiotikumot. progastro, protexin, normaflore v bmi hasonlót.
jobbulást!

csip!
a megszakításos védekezéssel aztán baromira biztosra mentek :lol: :!: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Julcsi, igen antibibit kaptam, marha erős nekem. Elmentem most venni normafloret, remélem hat.
Lányok, milyen nevek vannak a tarsolyotokban?

Kép
Kép
onlány
 
 


Juli: :D :D :D :D :D , de meg szakítjuk, csak valamelyik nap vagyis két alkalommal, apjuk picit hamar végzet a dolgával Én meg leteremtettem, hogy ez ügye nem gondolja komolyan, hogy Én ennyivel betellek :oops: :lol: :oops: :lol:
csip-csip18
 
 


csip!
mondom én, hogy biztosra mentek ;)

onlány!
enyimé kölök Áron... de ezt már tudtátok :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Na akkor holnap mérek egy hőt, azért....
Hát most egy kicsit :shock: :shock: :shock: kaptam azért...
csip-csip18
 
 


sziasztok!

húúúú, mi van itt! napokig semmi, aztán meg győzök visszaolvasni!

Onlány végre-végre!!!! a csajok gyönyörűségesek! természetesen érthető, hogy két pici mellett nincs időd jönni, sőőőőt még a költözés is! :shock: költözééééés?!?!?! és mi az hogy már megint? valamiről lemaradtam? nem voltatok túl rajta még a szülés előtt???
én jól vagyok, köszönöm! a babó is mocorog sokat, így gondolom ő is jól van!:)
egy-két apróság kivételével teljesen készen állunk a fogadására! :) persze azért még minimum 3 hetet maradjon bent, de igazából arra próbálom rávenni, hogy augusztus 8-án szülessen!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Csip igen igen! képet kérünk! sőőőőőt, még a cipellő képével is lógsz ám nekünk!!! :)

Ancsa valamikor nem jössz haza egy 4D-re? mert ott most már azért elég biztosra meg lehetne kukkolni így a 20. hét környékén! :wink: :lol: babaverdával hogy álltok? marad a döntés vagy más típust kerestek?

Juli nagyon várjuk a képet! majd mi megszakértjük azt a pocakot! :lol: na mingyá' csinálok én is egy képet! úgyis régen fotóztam! :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Tünde: várjuk ám azt a képet :D
Igérem holnap Én is hozzom :D

Hát most szó szerint a szar is megállt bennem :shock:
Utána olvstam, hogy a világban eléggé sokan esnek terhben a megszakításos módszerrel, n közéjük csapódom Én is, de ez még nem semmi, mert van aki csak is úgy esik terhebe, hogy megszakítják és befejezzik, de mi még után gyürtük a lepcsit egy pöpet... :oops:
csip-csip18
 
 


hm... mintha nem nőtt volna semmit... :lol:

Kép
gtunde75
 
 


oooops, a kép lemaradt :lol: Kép
32+5

Kép
gtunde75
 
 


Jaj de széééééééééépppppppppppp
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És az a szerko rajtad...Uhhh nekem nagyon tetszik :D
Fekete fehér a kedvenc összeállításom :D :D :D
Irigy, irigy irigy, nem a pocakra :D a felsőre :D
csip-csip18
 
 


tünde!
csecse pocó :D

csip!
miből gondoltad, hogy a megszakításos védekezés bármennyire is hatékony??? kb annyira, mintha rögtön utána elmennél mosakodni...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt!


Tünde, nagyon szép pocakod van, és igaza van Csipnek! NAgyon csini szerkó! Apája büszke lehet rátok! Mindjárt szülsz!!!!!!!!!!!!!!!! :D nagyon durván elrepült az idő! Ja igen..., a névről is lemaradtam :( mi lesz a becses neve a kisasszonynak?
Apája már talált a közelben munkát? Már együtt laktok?

Julcsi, igen arra emlékeztem, hogy fiúra gyúrtatok, de ha netán lány lesz, akkor van a nevére ötlet? Eszembe jutott barinőm férje, hogy az ő gyerekét Fecónak fogják hívni. Mondom neki, és ha lány lesz? Azt mondja akkor is :shock: És 2 hete megszületett a kisfiúk :)

Csip, a megszakításos módszer sajnos nem a legbiztonságosabbak közé tartozik :(

Költözés:
ugye eladtuk a házat, anyóshoz költöztünk átmenetileg, míg a ház kész nem lesz. Mi cca 6hétre gondoltunk (ápr18án költöztünk), de 2hete el kellett költöznünk, mert anyós tiszta idegbeteg volt már, meg állandóan nyomta a szveget, sőt a végén fel is ajánlott néhány százezret, csak hogy menjünk már. A férjem meg természetesen visszautasította :shock: :evil:

Ancsi, hu jó drága ez a kendő. Meséltem az egyik b.nőmnek és van is nem messze tőlünk egy bababizományi, ott látott a csaj 4-6000ért. Már csak el kéne jutni oda :S De nagyon szeretném már.

MA este jön haza Liza. Már úgy hiányzik a kis ördögfiókám :)

Kép
Kép
onlány
 
 


hát erre számítottam legkevésbé :shock: Megjött

Kép
Kép
onlány
 
 


onlány!
csakis Áron lehet a babánk... egy percig meg sem fordult a fejemben, hogy puncis lesz... a párom azt mondta, hogy ha mégis, akkor Gyopárka lesz a neve :arrow: na, ezt elhintettük a rokonságban... azt a felháborodást :shock: :lol: :shock: :lol:

ígértem képet:
Kép
nem sok minden látszik... de ez a mi babó-lakunk :D

csajok!
eddig kibírtam minden rosszullét nélkül... most mertem csak kikelni az ágyból, mert utolért a hányás... 16 hetesen :shock: :shock: :shock: enni is csak most mertem, mert eddig a víz sem maradt bent.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


atyaég!
most nézem, mekkora rumli van a polcokon :shock: asszem megvan a mai programom... :?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Helló Lányok!!

Csip- Hát a megszakításos módszer nem épp a legmegbízhatóbb, az tuti :D Bár mi is azt használtuk, de nálunk ugye tök mindegy volt, mert mikor direkt akartuk a babát akkor sem jött :D Drukkolok azért, hogy most már piri jöjjön és tényleg ne úgy kelljen menned a dokihoz :wink:

Onlány- Megjött????? :shock: :shock: Ilyen hamar???Szegénykém, pedig ebben az időszakban az is nagyon szupi, hogy nem kell ezzel fogallkozni húnapokig...Erre neked beköszön most :roll: Sajnálom a költözködés dolgot, remélem most már a végleges helyeteken vagytok és nem kell többet cuccolni :wink: Meggyógyultál már?

Tündi- Iszonyúan tetszik a pocakod, nagyon szép kismami vagy :D Igen, maradunk az ABC Design-nál , csak kiharcoltam magamnak :D Már nagyon várom, hogy tologathassam, de a garancia miatt még húzzuk egy darabig :roll: Akkor mennek a drukkok augusztus 8-ra :D Meddig dolgozol még????????

Juli- Nagyon cuki kis Babó-lakod van :D Most fog igazán elkezdeni nőni, az enyém is ilyenkor indult be :wink:

Mi ma festünk, úszunk, főzünk , mindenféle szép és jó dolgot csinálunk :wink:

Mindenkinek szép hétvégét!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: