Új privát üzeneted érkezett!

Úgy fogalmazott, hogy kell egy kis rásegítés a belső dolgoknak. Mert a fogamzásgátló után elég nehezenn indult el a peteérés. Azt nem tudom, hogy csak nődoki írhat-e.
kolibri25
 
 


@kolibri25:
Értem, remélem az új doki nekem is ír valamit, mert a mostani nem foglalkozik velem.

Remélem tényleg segít a gyógyszer és hamarosan babásodsz. Szurkolok. :)

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@kisbogika:



Akkor neked szerencsés volt az endokrinológussal, nekem mondta, hogy menjek a nő dokihoz, és beszéljek vele, hogy ő is írja ki amire kíváncsi és együtt kitalálnak valamit.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 

 
 

A tsh-m nekem is magas volt a fogamzásgátló után. Én is kaptam pajzsmirigyre gyógyszert, 5,6ról indult,és 4 hónap alatt lement 1,3-ra. És 12 hetes kismama vagyok. :-D megy a drukk mindenkinek.

Kép
szakerto
 
 


@szakerto:
Nekem a missed ab után nézette meg a nődoki a tsh-t 3,91 volt, uh átirányított az endokrinológushoz... Most állítjuk be a gyógyszert, azóta már volt 2,56 és a múlt héten pedig 1,89 :)


@cseniko:


Igen, szerencsém volt :D


Mi újság Caroline???

kisbogika
 
 


lányok,
ma reggel megint töröltem egy kis halvány barnást. Szóval irány a doki, 11:30 tájt..
majd irok utána..
szoritsatok hogy minden rendben legyen, azért félek, nem kicsit.... :(

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


Izgulunk, szorítunk, de minden rendben lesz! 
kisbogika
 
 


@littlebiscuit:


Egyébként kenegeted még a progi krémet?
kisbogika
 
 


@littlebiscuit:


Nyugi! Pont tegnap az én "bajom" kapcsán, ahogy beszélgettünk, mondta Anyósom, hogy mind a 2 gyerekével a 11. hétig barnázott. Nyugodj meg, nem feltétlenül jelent bajt, menj el dokihoz, hogy megnézzen, de először is nyugodj meg.. tudom lehetetlen, de nem lesz baj, szurkolok!!
adele666
 
 


A Premens tablettát ajánlotta nekem az orvos, azonban olvastam itt, hogy többen is a Zafírt szedtétek. Erről itt hallottam először. Írnátok érveket miért válasszam ezt vagy azt? Mi a különbség köztük? Kösziii
adele666
 
 


@littlebiscuit:
Nagyon izgulok értetek!!! nyugi nem lesz semmi baj, írtad hogy most lenne esedékes a kövi nem várt, csak így jelez a szervezeted. nem lesz semmi baj!!!!!!
bunny88
 
 


@bunny88:


Igazad van, lehet hogy tényleg a következő nem vártra "emlékszik" a szervezete :)
kisbogika
 
 


Köszi lányok!
Igen most lenne a napokban / pár nap mulva a második kimaradó menzesz. Remélem csak ennyi az egész. De olyan ijesztő..
Kisbogika, a progeszteront nem kenem .. ha szükség van pótlásra szerintem az édeskevés.. de nem gondoltam hogy szükség lehet prótlásra, eddig semmi barnázás nem volt.. Talán a hétvége a ludas hogy ugy kifáradtam :(
Jajj istenem nem hiányzott ez..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Littlebiscuit: minden rendben lesz! Megy a drukk!

Kolibri, Cseniko:
Clostilbegyt nőgyógyász írhat fel!
Nekem fél adagot kellett szedni, 2 hónapig még repesztőt is adtak, s követték a peteérést. Akkor nem, de utána a pihenős hónapban összejöttek a babók!
Ha szeded a gyógyszert nagy valószínűséggel lesznek iker babók!!
kolibri: mennyi adagot írtak fel? Nekem meg 2 bontatlan dobozom van itthon, 2020ig jo. Szivesen elküldöm ha gondolod!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@lolo8280:


Aranyos vagy! :) Képzeld a kolléganőmnek 10-szer felet kellett beszednie és jött is a babó, úgyhogy ő oda tudja adni, ami maradt.(5db) Nekem 5 napig kell napi egyet bevennem a 3 és 7. nap között.
Ikreknek is nagyon örülnék, már nagyon várom,hogy eljöjjön/eljöjjenek az életünkbe! :)

Littlebiscuit:
Nagyon gondolok rátok,menj el dokihoz,ahgy írtad is. Remélem ő megnyugtat,hogy nincs baj!



kolibri25
 
 


@kolibri25:
Drukkolok! Ha első hónapban nem jön össze, s kell még gyógyszer, akkor szólj!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Little! Nagyon nagyon szorítok! Én is arra gondolok, hogy még "emlékszik" a szervezeted a mensire.. vagy most ez egy égi áldás volt,hogy megnyugodj, minden rendben a babucival, úgyis olyan sok idő lett volna a következő vizsgálatig!  ;) Várom nagyon a fejleményeket!


 


Caroline! Hogy vagy? Mik a fejlemények?


Én ma reggel a páromat is és magamat is végleg kiakasztottam. Semmi nem jó...se ülni, se állni, éhes vagyok, de nincs étvágyam.. mondtam is neki, ha meg akar jönni, jöjjön meg még ma ,mert engem már kikészít ez a várakozás. Tegnap is írt egy ismerősöm, hogy hogyhogy nem dolgozok itt többet? Jön a  baba?


Na több se kellett elbőgtem magam.. először a férjem előtt emiatt. Nem is értette, nem gondolta,hogy ennyire érzékenyen érint már ez a dolog. Mondtam neki,hogy menjen el orvoshoz májusban, derüljön ki van e valami, de csak azt hajtogatja, hogy majd vesz serkentő tablettát, az a tuti. Nem tudom,hogy vehetném rá egy vizsgálatra. Ötletek?

bsophiana
 
 


Jó reggelt!

Csatlakozom a borongósokhoz... (kinézve az ablakon nálunk az idő is az).
Azt hiszem feladom ezt a hónapot, semmire nincs kilátásom... 

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


Little: MEnj nézesd meg, de ne izgulj minden ok lesz! van egy barátnőm, 15 hetes terhes, és vérzik folyamatosan... De a baba jól van. Nem mostanában kellene megjönni? az is produkálhat ilyet!

szandra0408
 
 


@lolo8280:


Rendben! :) Remélem nem lesz rá szükség ;)

Scolo:
Mi a baj? Mi történt?
kolibri25
 
 


@littlebiscuit:


Nyugi minden rendben lesz. Amint tudsz valamit írjál.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@littlebiscuit:


annyira izgulok érted! Minden rendben lesz. Valaki még vérzik is ilyenkor mégis marad a baba! Nyugodj meg kicsit. Gondolunk Rád!

Nekem negatív a reggeli tesztem. Hőm fentebb ment: 37,1.

12. dpo



@lolo8280:


én elfogadnék tőleg pár szem clostit. Úgy szeretnék ikreket. Nagyon veszélyes úgy szedni, hogy doki nem ellenőrzi? 
A görbéim szerint van ovum, de sajnos mostanában mindig két napig pozi az ovutesztem, és a hőm is tolódva ugrik csak fel coverline fölé, lehet a peteéréssel van gondom. A closti erre hat ugye? Kérlek ne hurrogjatok le az ötletért, de mindig is foglalkoztatott, hogy vajon ha clostit szednék nem jönne-e hamarabb a baba, vagy lenne-e esélyem ikrekre. 

Az életképtelen embrió (szívhang nélküli) is lehet elöregedett petesejt következménye, lehet nálam az petesejt nem volt már eleve jó minőségű. 
Aztán ott van még az is, hogy korábban mindig éreztem a szúrkálódást a nagyra nőtt tüsző miatt félidőben, de a műtét óta nem érzem, valószínűleg nem nőnek elég nagyra, nem érik rendesen a pete? 

Szerintetek?


Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:


Nekem is eszembe jutott, hogy kérek Clostyt, mert én is örülnék az ikreknek, de nálam nagyobb a félsz :) doki nélkül nem merek ilyet :)

Kérd meg a nődokit, hogy csináljon ultrahangos cikluskövetést, akkor látnia kell, hogy mekkorák a peték :D
kisbogika
 
 


@caroline4:
Mindenképp beszélj a dokiddal! Doki nélkül nem jó ötlet bele vágni!
Nekem sem hagyták a rendes adagot beszedni, egy havi adagot két honap alatt szedtem be! S amikor nem szedtem a harmadik hónapban akkor fogantak az ikrek! Szóval nagyon hatásos gyógyszer! Pont emiatt veszélyes is, mert ikrek OK, de 3as vagy többes ikrek már azért nagyon rizikós!!
De ha dokid rábólint, szívesen adom a gyógyszert!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@kolibri25:


Valahogy semmi nem OK... fura a hőm is meg a nyákom is...
Ha tenap megvolt az ovum, akkor a ciklusaim szabályosak, bár nem 28 naposak...

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@lolo8280:


ari vagy. Nem tudom, hogy be merném-e szedni, ha elküldenéd-e. Hétfőn beszélek a dokival, vérvételre is aznap megyek. De nem mondhatom a dokinak, hogy küldenél nekem, beszedhetem? Mert elküld melegebb vidékre. Sebaj. Hátha sikerül anélkül is. :(

És mit csinálna, ha csak negyed szemet venne be valaki 3-4 napig? Lehet segítene picit, nem? 

Nincs olyan gyógynövény, aminek valami hasonló hatása van? peteérés serkentő? Tudtok ilyet?
A cickafark mire is hat?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@littlebiscuit:


Muszáj megnyugodnod, mindkettőtök miatt!!!
Várjuk a híreket.


@caroline4


@kisbogika:


Doki nélkül ne... szerintem.


Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@littlebiscuit:
Nagyon drukkolok es varlak a hirekkel!A bnomnel is volt ilyen,megvizsgaltak es nem talaltak meg azt sem honnan johetett,es tobbet nem jott elo.Valoszinuleg fogaz kapni progi potlast szerintem.Legalabbis itthon automatikusan kaptal volna sajnos az elozmenyek miatt.Megy a drukk es irj mindenkeppen!

mimkosz
Budapest
 
 


@scolo:


ezt már úgy emlékszem írtam, hogy a sógornőmnek szedni kellett clostit, és nem ellenőrizte doki. Ikreket várt, de a következő uh-on már csak egy baba volt a másik felszívódott. Egészséges kislánya született.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:
Nem is küldeném csak ha dokid figyelne rad! De említsd meg hogy hallottal erről s Ő ajánlja é?
Ha fel írja, első körben nem kell kiváltani, én elküldöm neked! A recept úgy is 3 hónapig jó!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@caroline4:


Legyél a nőgyógyásszal őszinte. Mond neki, hogy a műtét után nem vagy biztos a peteérésedben, nagyon szeretnél még egy babát és hogy lehetne-e egy ilyen gyógyszeres kezelést használni mert hallottál róla. Ha normális, segítőkész akkor szerintem nem fog nemet mondani. Bár legyen úgy hogy nem kell hétfőn elmenned a vérvételre és ne legyen szükséged egy ilyen kúrára. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:


köszi, lehet megpróbálom.



Little! hogy vagy! mizu?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


lányok annyira aranyosak vagytok a sok ámogató szavakkal!

Nos megjártuk az orvost aki szabadságon van a helyettese pedig csak sima háziorvos nem nőgyógyász (igen itt vannak ilyen 'vegyes' hatáskörű orvosok, és az enyém is az , és amikor helyettesitenek nem mindig fedik az összes szakterületet...).
Igy hát azt ajánlották a rendelőben hogy menjünk be egy korházi ügyeletre. Na ekkor már előttem volt a nagy várakozóterem tömbe emberrel és hogy órákig ott leszünk. És olyan kellemesen csalódtam Olaszországban mint még soha.
Felvettek, küldtek, fogadtak - AZONNAL, orvosnő plusz két asszisztensnő olyan kedvesek voltak.
Kicsit tartottam tőle hogy leszólnak, hogy ilyesmivel nem kell ügyeletre menni. De semmi ilyesmi. Mondjuk megemlitettem nekik hogy volt már korai vetélésem, és ezért is vagyunk picit aggódósabbak, és persze hogy a saját orvosom szabadságon van.
Aztán megvizsgált - azt állapitotta meg hogy a hüvelyváladékom van elszineződve és ennek semmi köze vérzéshez hanem inkább egy kis fertőzésféle. Aztán jött az ultrahang. Mennyire féltem mit fogunk látni. És itt a legkellemesebb csalódás, 14,7 mm-re nőtt kis lüktető szivű babánk! Akkora de akkora kő esett le a szivemről. Még többet is nőtt mint napi 1 mm (mult hét csütörtökön volt 7,5 szóval 7 mm-t 6 nap alatt :)
Aztán megkaptam a kis leletem, a kiváltandó hüvelytablettával, ami nem progeszteron, hanem fertőzésre való. Már be is szereztem, 6 napig kell este feltenni.
Jaj lányok, mennyi aggódás, és aztán megkönnyebbülés!

Még egyszer köszönöm hogy gondoltatok rám!!! <3

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


Ne viccelj, mind izgulunk érted (és a többiekért is) :)
Örülök, hogy minden ok :D
kisbogika
 
 


@littlebiscuit:
Jaj, de jó hírek!! Nagyon örülök!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@littlebiscuit:


Jaj de jó hogy nincs semmi gond. :) Jó hallani hogy milyen sokat nőt a kis pocaklakó. :) Most már akkor nyugi pihenj azért annyit amennyit bírsz és semmi para. :)

Csajok ma voltam a postán mert jött egy avonos csomagom. 3 kiló volt össz-vissz és kb 200-300 méterre lakok a postától de úgy elfáradtam mire hazahoztam a csomagot, hogy csak na. Le is kellett dölnöm. Kicsit meglepődtem, hogy már ennyitől elfáradok, pedig előző héten amikor festettünk többet mozogtam és meg se kottyant.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Jajj Little! De jó, látod, mondtam,hogy csak azért volt ez, mert látnod kellett újra, hogy megnyugodj 


Erről az "ikerbogyóról" meg még nem is hallottam. Ahh nem is kellett volna, mert most engem is jól beizgatott :D De még mindig nem várom holnapra.. olyan lassan telnek az órák, isteneeeeem. Van egyfajta jó megérzésem, de lehet csak jó napom van azért. Lehet ,holnap reggel tesztelek egyet, ha nem látogat a miki. 

bsophiana
 
 


@bsophiana:


Szorítok! :)

Én nem tudom, hogy mikorra nem várom, mivel az utolsó három ciklusom 27/27/30 naposak voltak,
uh én kb. mától szombatig nem várom :D
kisbogika
 
 


@littlebiscuit:
Masfel centi gyonyoruseg!Orulok,hogy mindem rendben!Most mar igazan pihengess!

mimkosz
Budapest
 
 


Igen, köszi lányok! A doktórnő nyomtatott egy csomó képet de aztán egyet se adott róla :( De a lényeg hogy láttam, kis babszem és hevesen pulzált a kis szive!

Csajok mindenkinek kivánom ezt az élményt (na nem a barnázást meg az idegeskedést) hanem az összes többit.
Amint eljön az idő, feledtetni fog minden türelmetlen, sikertelen fájdalmas hónapot. 

ah Caroline,
Szerintem tényleg nem kell nagy gondra gondolni nálad. Nem lehet mindenkinek a 14. nap a peteéréese, nekem sem volt soha. Nem hiszem hogy ezen múlik. de a cickafark az a ciklus első felének a teája, ezt kipróbálhatod, azt a Clostit azért orvos nélkül lehet nem kellene.. Talán tényleg csak egy apró hormonális eltérés. A 4. nap tökéletes lesz az első vizsgálatra!


Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


nagyon örülök. Ó de gyorsan nő. Igen, olvastam valahol, hogy napi 1 mm-t nőnek. Olyan cukika lehet.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@littlebiscuit:


Jujj nagyon megijesztettél mikor elkezdtem olvasni vissza hogy mit is írtatok!!! De örülök hogy jó a vége!!!!!!!!

@caroline4:


Nekem is a "rendes" peteéréstől  dzámytvs 10 nspot késett és csak egy megérzés (na jó meg a tünetek) amire hallgattam hogy na akkor azon az egy napon bújjunk össze (se előtte se utána nem voltunk együtt csak akkor).


Kép
gorzi
Keszthely
 
 


Jó reggelt lányok.. Jobbat :/
Teszteltem egyet, ma van a nemvárt. Igazából úgy voltam vele,hogy elhasználom a tesztem, tudjam, várható r a mikulás.
Hát persze negatív. Annyi egy csíkosat láttam már,hogy hozzám nőtt. Úgyhogy szerintem májusban pihi, vagy legalábbis nem foglalkozok vele, úgyis költözünk, aztán meglátom,hogyan tovább :(
Caroline te hogy vagy?
bsophiana
 
 


Bsophiana írtam neked privit!
Nekem tegnap elött megjött,de ma igazi furcsaságot vettem észre.
Éjjel úgy szúrt a jobb petefészkem,mint ovukor.
Szerintetek lehetséges az ovu,vagy csak a mensi miatt éreztem?
Elötte meg utána is görcsölgettem/tek, de az az a tipikus szúrásos fájdalom volt.

3.cn

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Krystin látom már, pont most írtam vissza, viszont mire rájöttem,hogy kell válaszolni... kisebb időt vett igénybe :D 


Egyébként hallottam már olyanról, akinek pl. menstruáció közben volt ovuja. De nekem is szokott, szerintem csak a benti folyamatok ilyenkor furcsábbak.

bsophiana
 
 


Bsophiana, de sajnálom!! de nem lehet hogy picivel később volt az ovulációd mint gondolod és azért egyelőre negativ? menzesz közeledtét érzed??

Krytin, sajnálom neked is hogy nem ez lett a hónap, igaz beszéltük a ciklusod a multkor, hogy nem tünt teljesen optimálisnak.. Na majd most!!
Nekem is volt egyszer hogy pontosan ugy szúrt a petefészkem mintha ovuláltam volna, a menzesz utolsó napjaiban (5. vagy 6. nap). de aztán látszott a görbémen hogy nem volt ott semmi - később ovuláltam. Talán csak épp egy nagyot nőtt a domináns tüsző..

Caroline??? nálad mizujs??

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Köszi a kèrdèst, negatív a reggeli tesztem. A hőm is leesett, 36,8 37,1-ről. Holnap megjön. Oecsètelèsem nem nagyon van. 3 halvágy pici foltom volt az elmúlt 2 napban, tehát nem folyamatosan. Ma reggel semmi folt.
Szerintem a hormonjaim is kezdenek rendeződni. Kiderül köv. ciklusban milyenek a hormon èrtèkeim. Remèlem mostmár a május az èn hónapom lesz.

13. Dpo

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Passz, nem hinném. A premenstruációs tünetek a szokásosak nagyjából, de mensis hasfájásnak vagy jelének semmi híre.. Múlt hónapban is volt ez a pár napos késés, remélem, most nem lesz ilyesmi. Elég frusztráló. A tornát is abbahagytam pedig direkt, hátha a jóga miatt kavart be, de más ötletem már nincs. Eddig átlagos 28-29 napos ciklusaim voltak. Citromos vizet sem ittam egy hete. Létezik,hogy most átáll 31 naposra a szervezetem?
bsophiana
 
 


Egyébként Litte, neked vannak már tüneteid? Émelygés? Stb :)
bsophiana
 
 


képzeljétek ma reggel láttam 2 gólyát :lol:
remélem szerencsét hoz :)
viszont most kellene ovunak lennie, de szerintem már megvolt, mert 2 napja mérem a hőm, és 36,5 volt tegnap, ma 36,6, és ovu utáni mellfeszülés is van 2 napja.na majd kiderül.
14. cn
bunny88
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?