Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!
Nem nézte a doki uh-val a closti közben. Viszont amikor elfogyott a closti, akkor visszamentem hozzá és megnézett uh-val. Akkor azt mondta, hogy nagyon kecsegtető amit lát.
Igen Melcsi, nekem is a következőnél majd kapok megjegyzés esett rosszul. Basszuz ez nem egy gátfutás, ha nem sikerül az első verseny, sebaj majd a másodiknál jobban figyelünk. Hát nem tudom, egyenlőre azt hiszem maradok. Megnéztem, hogy mit mond a hat hetes kontrollon és hogyan áll hozzá a dolgokhoz.
Kellemes hétvégét mindenkinek.
csige-bige
 
 


Hello Mindenkinek!
Bocs, hogy bepofátlankodok.
Kérdésem lenne, hogy a férjemnek írták most fel a clostit, szerintetek mennyire használ, van e mellékhatás. Szedte már valaki férje?

Kép
kissedi
 
 


Csige, teljesen igazad van. Kívánom, hogy a kontrollon már kicsit előrelátóbb legyen. Neked is jó hétvégét.

kissedi, üdv köztünk. Nekem nem szedte a férjem, de hallottam, hogy adják férfiaknak is, és hatásos. mióta próbálkoztok?
Miért kell a férjednek?

Annus meddig nem leszel? Dr Annus, nagyon király. :lol:
Lh-zol majd?

Kép
gmelcsi1
 
 

 
 

Sziasztok

Melcsi itt van a most délelőtti tesztem, összehasonlítva a tegnap délelőttivel, és a tegnap estivel.

Azt hiszem meg lesz az esti program:) Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Melcsi!

Kb 15-án jövünk haza,addig még csak olvasni sem tudlak titeket.Nem lhzok,nem hőmérőzök,nem szedek semmit.Remélem büszkék vagytok rám :lol: :lol:

Csige!

Engem a vetélés után az idegesített h minden doki azt mondta majd a következő megmarad....mintha nem is számítana manapság ez.

Gabi!
Hajrá ma este,apára fel Kép

Kiseddi!

Sajna én se ismerek olyan pasit aki szedte,csak hallottam h nekik is szokták adni!Próbáld beírni a keresőbe,hátha vmelyik fórumon írtak róla h milyen hatása van a pasiknál!

annus11
 
 


Igen, nekem is az fáj, hogy mindenki úgy beszél róla, hogy sebaj majd a következő sikerül, vagy az azt követő. Én viszont teljesen másképp fogom fel, én nem tudok így gondolni rá. Ez nem egy tárgy, ez egy kis élet. Remélem hogy mire megyek a hat hetes kontrolra, enyhül ez a fájdalom, mert egy kicsit a dokit is hibáztatom ezért. Hiszen ő az orvos, ki tudja ha nem ő. Azért a szövettanra kíváncsi vagyok, de még nincs eredménye. Ugye ez a magyar egészségtügy, nem egy-két nap, hanem hetek.
csige-bige
 
 


Csige!

Hát én kaptam utrot,de látod az se segített...az is lehet későn kezdtem el szedni,vagy keveset.De lehet teljesen más gond volt,ezt nem lehet tudni.Én nem hibáztattam senkit,hiszen egyrészt nincs értelme,nekem se lesz jobb,változni nem változik semmi,de legközelebb okosabb leszek!!!És bár ez nem vigasz nekem se,de sajnos nem tudom meg nem történtté tenni.
Szövettannak nem lesz eredménye!!!Mármint semmit nem állapítanak meg belőle!!!!
Nekem azt mondta a doki h egy 16 hetes babánál,akinek már van mindene se mindig tudják megmondani h mi volt a baj...hát még egy ilyen pici embriónál!!!

annus11
 
 


Melcsi! Kevés a férjem spermaszáma és azért írták neki. Októberben lesz 2 éve,hogy próbálkozunk.
Kösz a segítséget,rákeresek :)

Kép
kissedi
 
 


Jó reggelt csajok,

Gabi, gyönyörű teszt, remélem le sem szálltál apáról. :lol:
Ezek szerint ez a teszt jobb, mint a corax-os?

csige, megértelek én is hibáztatnám a dokit. Úgy mondják ezt a majd a következőt, mintha hetente eshetne az ember terherbe.
Mindannyian várunk rá mióta, és utánna újra türelemesnek lenni elég nehéz lehet. Biztos vagyok benne, ha letelik a hat hét, és újra lehet próbálkozni, akkor kicsit megnyugszol majd.

Annus nagyon ügyes vagy és büszkék vagyunk rád.

Kissedi, a kolleganőm férjének is kevés volt a spermaszáma. Kapott gyógyszert, pár hónap alatt tökéletes lett az eredménye, most már meg van a babájuk is.
Úgyhogy kitartást. :D


Képzeljétek csak, 4 nap múlva kell nem megjönnie, és akkorrák a melleim, magamhoz képest, hogy a barátnőm átjött tegnap hozzánk és azzal kezdet: "Te neked nőttek a melleid." És előtte pár nappal a férejem is mondta.
Be szokott durrani, de ennyire még soha sem volt.

Kép
gmelcsi1
 
 


Melcsi!

Jaj lemaradok a + tesztről :x Bár a 10es már mutatná :wink:


Na akkor nekem az volt a "szerencsém" hogy elsőre összejött anno,és nem előzte meg hónapok,évek...

annus11
 
 


Annus, ígérem felrakom neked is külön, ha megjössz. :D

Lehet még ennél is rosszabb lett volna, ha mondjuk 2 év próbálkozás után vetélsz el, és újra kell kezdeni mindent. Nem?
Bár tudom, hogy mindenhogy nagyon rossz.
De ez többet nem fordul elő, és a mindannyian boldog kismámák leszünk. :wink:

Kép
gmelcsi1
 
 


Kép


A tábliba új adatokat még holnap be tudok írni.Aztán 2 hétig nem tudok feltenni,de aztán első dolgom ez lesz :wink:

Páran eltűntek!!!!!Ejnye-bejnye :twisted:

annus11
 
 


Sziasztok

Melcsi nagyon drukkolok neked.

Én pedig mutatom a mai eredményemet. Szerintem még nem volt az ovu, lehet hogy holnap reggelre lesz, a clostytól is a 19. napon volt eddig, lehet hogy most is úgy lesz.

Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi:Én ezt nem értem!Neked hány naposak a ciklusaid?Hogy 11-én kell,hogy megjöjjön neked és még nem volt pé-d?
Mert nekem 13-án kell megjönnie és én a 23.napon vagyok,de fogalmam sincs,hogy mikor lehetett pé-m,mert már napok óta beteg vagyok Apci is meg Réka is!/hasmenés,hányás/
Úgyhogy a 15.cn-n voltunk együtt utoljára azóta sem!De ma szurkáltam meg sok a folyásom de olyan krémes inkább.
Szerintetek lehet ilyen későn a pé-m?Mert akkor még ma ha lehetne,és bírni fogom,akkor rápróbálkoznánk! :roll:

Kép

Kép
syl100
 
 


syl amióta a clostyt szedtem azóta a 19. napon van ovulátiom, és a ciklusom 33 napos. És ha vissza számolok akkor ki is jön. 33-14 az a 19. napra jön ki. De az lh szerint is és a hőm szerint is eddig pont megmutatta. Most ebben a hónapban nem hőmérőztem. Nekema nyákom most pont olyan amilyennek lennie kell, kb 10 cm-re nyujtható tojásfehérje szerű.
syl nekem 19-én kell hogy megjöjjön, nem 11.-én.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


annus majd javítsd légyszi a táblázatot hogy a ciklusom eddig 33 napos. És akövetkező várható augusztus 19. Köszi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Okika,látom!
Hát szóljatok,van h elírok dolgokat :lol: :oops: :wink:

annus11
 
 


Akkor szerinted nekem a 32 napos ciklusomhoz sok a 23.napi pé.?Mert szerintem az! :roll:
Szerintem nekünk ez a hónap sajna elúszott! :cry:

Kép

Kép
syl100
 
 


syl hátha mindig 32 napos a ciklusod akkor a 18. napon van a peteérés.

Lányok nálatok sem megy az ahol a privát üzeneteket lehet megnézni?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Nekem sem jön be a privát üzenetek! :?

Kép

Kép
syl100
 
 


Na végre bejönnek az üzik :lol: :lol:

annus11
 
 


Jó reggelt csajok,

Gabi tuti a 19. nap. Nekem soha nincs olyan nyákom, nekem mindig krémes és sok a pé körül. Szerintetek az is normális?

Kép
gmelcsi1
 
 


Melcsi!

Ugye a jó nyálka azért kell mert ez segíti a kiskatonákat!
Ugye egyre több helyről hallani arról a problémáról is h a nyálka annyira "sűrű",hát ez most nem vmi szakkifejezés....a lényeg h kinyírja a kiskatonákat,illetve nem engedi őket tovább!!!!Erre is van egy vizsgálat...meg enm mondom mi a neve :roll:
Ez a nyálkadolog meg egyéni.Mert van olyan akinek a ciklus közben szinte végig jó nyálkája van,más meg szinte "száraz" végig,csak pékor lesz egy kis nyálka.

annus11
 
 


Annus, PCT vizsgálat, ez az összeférhetetlenséget mutatja.
Gondolkodtam rajta, hogy megcsináltatom. Az www.oviklub.hu viszont az írja, hogy a tojcsi is jó és a krémes fehér is jó.
Nekem soha nem szokott tojcsi lenni, csak krémes. De egyébként is egész ciklusba végig van hol kevesebb, hol több.
Neked mindig van tojcsi?

Kép
gmelcsi1
 
 


Hát én nem figyelem már,2-3 ciklusban figyeltem.Ebből 1szer elkaptam egy jó kis tojcslit,a másik 2 ciklusban is szépen nyújtható volt de az inkább krémes volt.Az is lehet pont nem kaptam el a tojcslit...Amúgy igen,jó a krémes is!

Hát én is gyanakodnék erre,lehet az átjárhatósági után ez lesz a következő.De mivel egyszer már sikerült teherbeesni,így reménykedem h nem ezzel van a baj :wink:

annus11
 
 


Annus, szerintem is ki lehet ezt zárni nálatok, mert már voltál terhes. És szerintem az átjárhatósági is rendben lesz-

Kép
gmelcsi1
 
 


Sziasztok!

Tegnap de. a 16. napon csináltam LH tesztet de nagyon nagyon halvány lett. A mai pedig már szinte nem is látszik. Ez akkor most azt jelenti, hogy már megvolt a pete érésem, vagy azt hogy nem is volt??? Pénteken szurkált egy kicsit (14.nap). Ez az első clostis hónapom, eddig 28-29 naposak voltak a ciklusaim.

Lehetségeg, hogy ha a 14. napom volt pete érésem, akkor az LH tesz a 16. napon neg.?

Előre is köszi.

Tündi

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Szia manó, ha 14. npaon volt, akkor igen most már negatív.
Egyébként is max. 12 órát full pozitív, lehet, hogy csak az elejét és a végét kapod el, és nem is látsz teljesen pozitív teszet.

Én úgy szoktam, hogy a 12. napon elkezdem nézni, és amikor már erős, akkor meg délelőtt és délután is. Így általában elkapod.

Ne aggódj, volt pé-d, csak akkor nem csináltál lh-t.

Kép
gmelcsi1
 
 


Na utolsó bejelentkezést!!!
2 hét és jövök!Legyetek jók,vigyázzon magára mindenki,és babásodjatok!!!!
Kép

annus11
 
 


Szia Annus,

Hiányozni fogsz :cry: , gondolunk Rád, és ha tudsz gyere.
Egyébként pedig szót fogadunk.
Puszi

Kép
gmelcsi1
 
 


Hát Annus kicsit kihalt lesz a topic nélküled :D
Nekem megvan a szövettan eredménye. Úgy lett ahogy jósoltad Annus. Azt állapították meg, hogy minden rendben van velem és a terhességgel is minden rendben volt. Nincs fertőzésem, ami esetleg okozhatta.
Ma délután voltam dokinál és holnaptól már megyek dolgozni. Tök rendi volt a házidoki, még simán kiírt volna erre a hétre, de mondtam neki, hogy tök jól vagyok, semmi vérzés, egy-két barna paca, így holnaptól szerenék menni melózni. Azt mondta ok, de ha bármi van, akkor menjek vissza. Megnyugtattam, hogy azt fogom tenni.
Szóval holnaptól meló. Arra jó volt ez a két hét, hogy megállapítottam, hogy ha itthon kell majd maradnom, akkor semmiféle lelki törtést nem okoz majd :lol: nagyon jól elvoltam itthon. Olvastam, főzögettem, sütögettem, amire a megszokott életvitelben elég nehezen jut idő. Szóval jól elleszek itthon :D
Jó éjt mindenkinek.
csige-bige
 
 


Jó reggelt csajok,

Csige, én is várom már, hogy itthon maradjak, boztos nem leszek depressziós.
Remélem, ha visszamész melózni kicsit eltereled a figyelmed, amennyire lehet.

Merre vagytok csajok?

Tessza, hogy vagy?

Kép
gmelcsi1
 
 


Jó reggelt Lányok!

Csige: az tök jó, hogy semmi bajságot nem találtak. Akkor ez a véletelen és a szerencsétlenség műve...
Én tegnap voltam a saját orvosomnál, s mondta, hogy több, mint valószínű, hogy a szervezetem még nem készült fel a műtét után (lapar+petefészek drilling). A műtét és a terhességem között egy vérzésem sem volt...szóval nekünk csak az augusztust kell pihizni, szeptembertől megint jöhet a Baba-projekt, s megtámogatja majd gyógyszerrel. Remélem, így összejön. Nekünk igazából csak novemberig van nagy esélyünk a Babára, utána rohamosan csökken a műtét hatása...
kexi
 
 


Szia kexi,

Nem is tudtam, hogy csökken az esély? Nagyon szorítok, hogy egyből sikerüljön. Egyébként a barátmőmnek lapar után a 3. hónapban sikerült. Addig volt kész rá. Ugyhogy hajrá Kexi. :wink:

Kép
gmelcsi1
 
 


Nekem még nem kellett kontrolra mennem, majd hat hetes kontrol lesz. Akkor beszéljük meg a későbbieket, hormonvizsgálat stb. A következőt már nekem is megtámogatja a doki gyógyszerrel.
Remélem addigra már lelkileg is helyreállok, mert azért most még nem tökéletes. Vannak jobb és vannak rosszabb napok. Próbálok erős lenni, de azért elég nehezen emésztem.
Nektek akkor hajrá és kívánom hogy mihamarabb kárpótoljon a sors benneteket.
csige-bige
 
 


Csige, hidd el, hogy jobb lesz, ha már ismét próbálkozhattok.
És hidd el egyből összejön majd. :wink:

Kép
gmelcsi1
 
 


Csajok, kihal a topik. Merre vagytok?

Kép
gmelcsi1
 
 


Sziasztok

Én vagyok, csak apa még a héten szabin van, és próbáljuk intézni az elmaradt dolgokat.

Annus hiányozni fogsz nekünk,, ha tudsz azért gyere.

Nálunk helyzet annyi hogy apa beteg lett így elmaradt a hancur, viszont ma kegyetlenül szúr a jobb petefészkem, így lehet hogy ma van ovum, nyákom még most is nyúlos.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Jó reggelt csajok,

Nekem reggelre megjött. Most elég szomorú vagyok.

Kép
gmelcsi1
 
 


Sziasztok

Melcsi nagyon sajnálom a fránya menszit:(

Hát nagyon kiváncsi vagyok hogy nálam mi lesz, bár nem sok reményt fűzök hozzá, mivel apa beteg lett, igaz tegnap még együtt voltunk, de előtte csak a 16. napig igaz akkor mindennap. Néztem mult péntektől a hőmet, így alakult.

http://ciklus.hu/images/diagramok/4eacb ... 80800_.png

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Melcsi sajnálom, de fel a fejjel, gondolj a következő hónapra.
Én tegnap óta dolgozom, hát nem valami üdítő érzés. Már annyira rákészültem, hogy otthon maradok. A másik pedig hogy itt mindenkit nagyon érdekelne, hogy mi is volt velem, én pedig senkinek nem mondok semmit.
Gabi drukkolok neked, hátha azért összejön. Amég nincs menzi addig van remény.
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Bocsi az eltűnésért, de volt egy nagy kiborulásom a sikertelenség miatt, hiszen, ha akkor összejött volna babóka, amikor elkezdtük a próbálkozást, akkor már júli elején szültem volna. Apa nagyon aranyos volt, ő tartotta bennem a lelket, na és persze Dani!


Sajnos igen nehéz napokat éltem át mostanában. A papám egy gyógyintézetben volt Várpalotán. Szerdán éjszaka telefonáltak, hogy elment.
Valamellyest felkészültünk rá, de amikor bekövetkezett rájöttem, hogy erre nem lehet!!
Szóval nem volt elég a fájdalom, akkor még (hétfőn 11-kor) a temetésen kiderült, hogy rossz sírhelyet ástak ki, így akkor ott elbúcsúztattuk a papámat, aztán 3 óra múlva vissze kellett mennünk és addigra kiásták a rendes sírhelyet, ahová "végre" eltemették. Szóval nagyon nagyon fáj és hatalmas seb van a szívünkben......

Baba ügyben most éppen így állunk:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/0 ... 80800_.png
Vagyis szerintem sehogy, de most valahogy nem is tudok arra koncentrálni!!!

Dani egyre ügyesebb. Ő is egész nap kisgatyában van (csak aludni adok rá pelust, na meg kakihoz), de a pisit már ügyesen a bilibe produkálja egész nap.
A cumikat is kiiktattuk, így már az sincs....


Na majd még jövök!
Pussz mindenkinek!!!

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok Csajok,

Orandy nagyon sajnálom, és fogadd őszinte részvétem. Nem csodálom, hogy kiborultál. Én is voltám már így párszor.
De remélem tényleg eljön mostmár a mi időnk.

Gabi, alakul a hőd, a pé megvolt szerintem. És elvileg elég ne kell lenni az együttléteiteknek.

Akkor most nektek szorítunk.

Kép
gmelcsi1
 
 


Oriandy fogad részvétemet és légy erős. Lehet hogy most fog téged kárpótolni a sors mindenért. Szerintem most egy kicsit meg kell erősödnöd lelkileg és hagyni kell hogy begyógyuljanak a sebek. Lehet hogy egy-két hét, vagy egy hónap de ismét erős leszel és újra rááltok a babaprojektre és sikerrel jártok. Gondolj arra, hogy ott van Dani, aki nagyon édi kisfiú. Nektek már egyszer megadatott ez a csoda, hidd el, hogy a második is sikerülni fog. Drukkolok nektek.
csige-bige
 
 


Köszi csajok, aranyosak vagytok!!!!!!

Csige!
Visszaolvasni nem volt még időm, mi történt veled???

Kép
oriandy
 
 


Szia Andi!

Részvétem a papád miatt. "Kissé" durva, hogy nem jó sírhelyet ástak ki.

CSige én is elvetéltem 99-ben, és a mai napig eszembe jut. Márciusra voltam kiírva 17-re, és ezen a napon csak úgy "jön", hogy ma született volna, ennyi éves lenne. Ezt sose lehet elfelejteni, csak túllépni rajta. Remélem nem húztalak le. Írtad, hogy midnenki sajnál, én is sajnálom, hogy ez történt Veled is, de ha itt lesz a másik baba akkor se fogod elfelejteni az elsőt.
timejka
 
 


Sziasztok

Andi őszinte részvétem neked. Van egy ismerősöm szintén itt a társalgóban, illetve a cheten, és neki amikor a papája meghalt akkor fogant a baba a pocakban, most 1 hónapos a pici. Én hiszek abban hogy egy ember elmegy egy pedig születik helyette. ehát fel a fejjel, és hamarosan a te pocakodban is ott lesz.

Nálunk eddig ez minden terhességemnél így volt. Betti lányom 98-ban született december 27-én, 26-án délben kaptuk a hírt hogy papa meghalt, délután már fájásaim voltak, és hajnalban 27-én megszületett Betti. Aztán Norbinál a férjem nagybátyja halt meg akkor amikor szültem, majd Rékánál szülés előtt 1 héttel halt meg egy szintén nagybátyám.
Aztán amikor terhes lettem a negyedikkel, már autómatikusan arra gondoltam hogy valyon most ki fog elmenni. Hát december 17-én vetéltem el amikor apukám meg halt annak idején, mellesleg Zoltán nevet kapta volna ha fiú lett volna, mint apukámat hívták.

Aztán mikor elvetéltem férjem mondta hogy valaki kapott még egy esélyt mivel elvetéltem neki is eszébe jutott hogy mikor terhes vagyok akkor valaki meghal.

Ja és az én hangulatom se az igazi, márra lettem volna kiírva:(

Ezt tényleg nem lehet elfelejteni:(

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi,

Hogy kell átállítani a vonalzómat?
Vagy kell egy teljesen újat csinálni?

Kép
gmelcsi1
 
 


Gabi,

Hogy kell átállítani a vonalzómat?
Vagy kell egy teljesen újat csinálni?

Kép
gmelcsi1
 
 


Gabi,

Hogy kell átállítani a vonalzómat?
Vagy kell egy teljesen újat csinálni?

Kép
gmelcsi1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?