Új privát üzeneted érkezett!

Kexi!

Remélem h rendben vagy,és nincs nagy baj!Várunk a hírekkel!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Képzeljétek szabin van a dokim...10ig.És az átjárhatóságit meg most kéne ugye csinálni.Van egy másik aki helyettesíti,de én nem akarok vmi vadidegenhez menni...így elnapoltam ezt a dolgot.Ebben a hónapban a clostyt se szedem,szóval jó lesz ez így! :lol:

annus11
 
 


Kexi menj minél hamarabb dokihoz és nagyon szorítok neked. Ne gondolj egyből a legrosszabbra. Feküdj le és sokat pihenj. Drukkolok neked.
csige-bige
 
 


Sziasztok,

visszaértem és egyelőre minden rendben, 4 hetes vagyok, a petezsák ott figyel, jó helyen, úgyhogy kizárták a méhen kívüli terhességet :D Azt mondta a doki (aki szintén nem az én orvosom, mert szabin van), hogy 1 hét múlva menjek újra, akkor már látniuk kell embriópajzsot, és addig nőnie is kell...szóval, ha addig kapaszkodik, akkor valószínüleg rendben lesz. Mondta a doki, hogy biztosat nem tud: lehet felszívódik, lehet, hogy nem...ilyen pici terhességnél még bármi lehet. Pihenjek sokat, s 1 hét múlva újra megyek, akkor már az én dokimhoz.
Jajj, úgy megkönnyebbültünk!!
Köszönöm Nektek a sok-sok drukkot!!!
Annus, lehet, jót fog tenni ez az egy hónap tisztulás! Én sem mennék átjárhatóságira más dokihoz!
kexi
 
 

 
 

Kexi:De jó!!!Én is úgy megkönnyebültem,hogy minden rendben veled!!! :D :D :D :D

Kép

Kép
syl100
 
 


Kexi, nagyon örülök, hogy renben vagy. Szorítottam nagyon a kis petezsákodért. :lol:
Bárcsak az enyémet is látnák már.

Csajok a Tessza, mikor akar írni, hogy mi van?

Kép
gmelcsi1
 
 


Sziasztok lányok!Annus-sajnálom az e havi elveszett reményed,de ott van még sok-sok hónap!Én 9-re várom,azaz nem várom a bajom,aztán én is megyek átjárhatóságira.Te hol csináltatod,és melyik fajtáját?Kexi gratula,épp irni akartam,hogy ne gondolj a legrosszabbra,simogassd a pocakod,az nagyon pozitiv dolgokat sugároz :)Csige-bige te jól vagy?

salygabó
 
 


Gabi1 veled mi zújs a szuri után,baba?

salygabó
 
 


Sziasztok!
Még új vagyok nálatok kérlek segítsetek nekem!
Holnap megyek inszem konzira és tanácstalan vagyok. Próbáljam meg az inszemet vagy szedjem a Closb. ?
Milyen gyógyszer? Tényleg cisztát okoz,
köszi szépen
kriszti30
 
 


Sziasztok!

Nem rég értünk haza a "telelésünkből"... Nagyon köszönöm, hogy hiányoltatok!!!! :lol:
Visszaolvasni most nincs időm, mert páromom már rendesen kiütköztek a PC elvonási tünetek, úgyhogy bővebben holnap.
Velem minden oké. :D A hétfői és keddi halovány zebra után csütörtök reggel első pisiből, erőteljes zebra sikerült.
Tehát bátorkodtam vonalzót is csinálni. El sem tudom mondani milyen régóta várok már erre. Férjem meg az új verdát keresi, mert kiderült, hogy az Ignisünkbe az egy heti cuccunkkal alig fértünk be...mi lesz ha már nem csak ketten megyünk nyaralni??? Mondjuk jövőre, vagy az után :wink:

Kexi, ne parázz, pihenj! Most a babóca a legfontosabb!!!

Nagyon várom már a jövő szerdát, úgy szeretném már látni a pocaklakót!

Jó éjszakát!

Kép
Kép
tessza76
 
 


Szia Tessza! Gratulálok, vigyázz magadra!

Kexi Te is vigyázz magatokra.
timejka
 
 


Sziasztok!

Megpróbálok visszaolvasni,de válaszolni már lehet csak este tudok majd.Ma igazoltan leszek távol...Mivel 9től kitelepítenek,és lehet csak este engednek vissza.... :roll:
http://index.hu/politika/bulvar/bmb0728/

annus11
 
 


Jó reggelt Csajok,

Tessza, szívből gratulálok. Mióta vársz erre a pozitív tesztre?
Tudtam, hogy ilyen hírrel jössz. :D

Annus, anyósom is arra lakik. De szerencsére nem esnek bele a telepítésbe. Mit csináltok addig, amíg nem lehet haza menni?

Üdv köztünk Kriszti. Miért ajánlottak egyből inszemet? Mióta próbálkoztok? Volt vérvételed? Apa rendben?
Bocsi, hogy ennyit kérdezek, csak ezek fontosok, hogy véleményt tudjak írni.
Valóbam okozhat a closti cisztásodást, nekem is okozott, de csak azért mert a doki nem követte uh-val. Ha a doki alapos és visszarendel uh-ra, akkor nem lehet gond.

Salygabó, nekem röntgenes volt és Jáhn Ferencbe csinálták. Öt perc volt az egész, kicsit kellemetlen volt, de ki lehetett bírni. Egyébként nekem volt egy kis elzáródás, tehát azért éreztem. A lényeg, hogy utánna pihenj otthon, nem menj sehová aznap.

Kép
gmelcsi1
 
 


Kexi,Tessza!!

Vigyázzatok magatokra!!!!

Hát az uram dolgozik,én meg elmegyek itthonról...még nem tom mi lesz pontosan...


Amúgy h a closty cisztásodást okoz,az azokra igaz akiknek pl PCO-ja van,hajlamos a cisztásodára,tehát vmi más sem stimmel nála.Az hogy követi uhval nem azt jelenti h nem lesz ciszta,csak hamarabb észreveszi!!Az uhs követés azért is kell h lássa a doki h használ e a closty,megreped e a tüsző stb.Ha kell ad tüszőrepit.

Kriszti!
Nekem is az a kérdésem hogy mért rögtön inszem?Meg választhatsz h inszem vagy closty?Mi a gond nálatok ami miatt inszemet javasol a doki?

annus11
 
 


Hát nem tudom Annus, nekem nincs PCO, és nem is volt sohasem cisztám. Mégis lett a clostitól. És biztos, hogy attól, mert az első két hónapban voltam uh-n és akkor még nem volt cisztám, a closti után két hónappal meg még mindig volt.
Azt, hogy most mi van nem tudom.

Kép
gmelcsi1
 
 


Sziasztok csajok!Melcsi mikor volt az átjárhatóságid?Beutalóval küldtek oda időpontra?Kelett valamit fizetned?És mit mondtak neked utána?A kis elzáródáson segitett a dolog?

salygabó
 
 


Salygabó, két hónapja volt. Megbeszéltem a dokimmal, és a kórházba csinálta. Én adtam neki pénzt, de konkrét tarifa nem volt. Egyébként a meddőségibe 40000 ft.
Azt mondta a doki, hogy a végén átjutott a kontrasztanyag rajta, tehát megnyitotta, és húzzunk rá a következő két hónapban, mert nagyobb az esély.
Rá is húztunk, erre kiderült, hogy toxoplazmózisom van, tehát nem próbálkozhatunk. Nagyon király, elveszett az a két hónap, amikor nagyobb esély lett volna.
Nem is tudom, hogy tovább. :(

Kép
gmelcsi1
 
 


Helló mindenki!

Először volt egy vetélésem kb. másféléve. Az eredményeink nagyon rendben vannak ( hormon, katonák stb. ) Miért inszem mert nagyon babát szeretnénk és unokatesómnak elsőre sikerült. Csak ennyi. Amúgy szeptemberben megyek HSG-re most pedig el kell döntenem closb. vagy inszem
Amúgy köszi kedvesek vagytok , én nagyon félek a cisztáktól sajna már volt egy.
kriszti30
 
 


Melcsi fel a fejjel,nem szabad feladnod,most hogy már tiszta az út előttetek...:)Ha átjárható lettél,akkor gondolom később is az leszel....!!!Te is csepeli vagy?Nem a Kerényi volt a dokid véletlen?

salygabó
 
 


Kriszti!
Nekem is volt egy vetélésem,azóta nekünk se jött még össze!Akkor már nem tudom mitől lehet ez a cisztásodás...
Akinek volt cisztája,mit érzett????Mennyire fáj az?És ettől ég lehet babásodni?Felszívódik magától?

annus11
 
 


Sziasztok

salygabó én csak egyszer kaptam choragont, de az is már rég volt kb 2-3 hónapja. Én most clostys szünetben vagyok, lassan közeleg a középidő.

Kexi nagyon örülök hogy minden rendben veled, pihenj amennyit csak tudsz, vigyázz magatokra.

Tessza, tök jó hogy erősebb lett a teszt. Te is vigyázz magadra.

Annus nekem amikor a Rékával lettem terhes akkor lett a clostytól egy cistám, ami a 9. hétre fel is szívódott. Én nem éreztem semmit.

Itt Balcsin most nagyon jó idő van. Gyerekek meg tesómék, anyuék ma hazamentek. Betti nagyon sírt. Azt hittem hogy majd Réka fog sírni (ő a legkisebb) erre a legnagyobb bőgött, nem akart itt hagyni. És hát hogy mit ne mondjak én is majd nem elsírtam magam. rettentően hiányoznak, de kell egy kis kikapcsolódás, hogy egy kicsit apával is foglalkozzak.

Jó éjszakát mindenkinek.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Jó estét mindenkinek!
Tessza, azt elhiszem hogy várod a szerdát, óriási élmény. Megfoghatatlan és csodás. Sajnos nekünk rövid ideig tartott, de reméljük, hogy mihamarabb kárpótol a sors bennünket. Pihenj sokat.
Én megvagyok, szombaton bevéreztem és görcsöltem, így az ügyeleten kötöttem ki. Kaptam a dokim tanácsára Ergam cseppet, ami méhösszehúzó és sokat feküdtem. Ma már szinte alig barnáztam, már egész jól voltam. Azért sokat pihenek és mindent csak szépen nyugisan csinálgatok. Semmi emelés.
Csütörtökön hívom a dokit a szövettan miatt, kíváncsi vagyok, hogy találtak e valamit. Meg akarom tőle kérdezni azt is, hogy nincs e szükség újabb hormonvizsgálatra, nehogy most ismét gond legyen vele és hiába próbálkozunk.
Hát nekem nem lett a clostitól cistám, két hónapig szedtem és nem követte a doki uh-val. Kicsit tartottam is tőle, nehogy legyen bármi. Remélem, hogy nem borultak most fel a hormonok és ha letelik ez a bűvös hat hét akkor ismét célirányosan dolgozunk a babaprojekten :D
csige-bige
 
 


Tényleg lányok akinek volt már vetélése, mennyi időt kell utána várni hogy ismét teherbe essek? Az én dokim azt mondta, hogy két-három hónap, de van aki azt mondja, hogy hat hét után terhes lett, van aki kivárja a három hónapot vagy hallottam olyat is hat hónap. Az azért nagyon hosszú szerintem. Nem tudom. Azért majd még egyszer rákérdezek a dokimtól. Kapkodni sem akarunk, nehogy még ne legyen a szervezetem felkészülve egy újabb terhességre és megint ez legyen a vége. Bár azt is hallottam, hogy úgy is csak akkor lesz baba, ha a testem felkészültnek tartja rá magát, amég nem kész, nem fog sikerülni. Hát nem tudom. Most egész jól viselek történteket, de ha a következő alkalommal is így járnék, hát akkor nagyon kiborulnék. Most arra gondolok, hogy biztos hogy megvan a miértje, mindennek megvan az oka, lehet hogy egy év vagy pár év után rájövök, hogy miért kellett ennek így történnie.
csige-bige
 
 


Csige-bige!

A szövettantól ne várj sokat,semmit nem fognak megállapítani belőle....

Igazság szerint ha a szervezeted készen állés minden oké,akkor a doki mondhatja h már próbálkozhattok az első menszi után!!!De a 3 hónapot azért szokták mondani h az ember lelkileg is úgy álljon a dolgokhoz!Nekem a vetélés után felborult kicsit a ciklusom...meg se jött ugye,pedig elötte ilyet nem csinált!Szóval a biztonság kedvéért nézd meg h minden stimmel e,aztán mindent bele!!!

Amúgy kezdek azon gondolkozni h mi gátolhatja nálunk a babát...ha szervi gond nincs ,akkor máshol van a bibi...lehet h félünk a következőtől....nem tudom.Mert nem érzek semmi ilyet!!!Annyira optimista vagyok,de ki tudja legbelül mélyen mi lapul :roll: Azt hiszem elbeszélgetek apcimmal mit gondol erről :wink:


Na én 4 hónapig szedtem a clostyt,és nem nézte uhval ugye...na mindegy,majd felszívódik remélem ha közben lett cisztám...köv hónapban úgyis megyek a dokihoz!
Amúgy tudtok vmit ami segíthet egy esetleges ciszta felszívódásához??

annus11
 
 


Jó reggelt csajok,

Csige, a barátnőmék a vetélés után 1 hónapot vártak, és össze is jött egyből. Szerintem, érezni fogod jövő hónapban, hogy lehet-e már vagy várjatok még.
Szerintem kérj a dokitól újabb vizsgálatokat. De legalább a ciklus másokik felében a progit nézze meg. Szerintem a következő terhességnél kapsz utrót.


Gabi, Biztos rossz lehet, de apával lesztek kettesbe ovu alatt. :wink:

Annus, mikor települhetettek vissza? :)
Egyébként nem éreztem sok mindent, csak annyira be volt durranva a petefészkem egyfolytában, mintha terhes lettem volna. Nem tudom pontosan, hogy a cisztától volt-e. Egyébként biztos felszívódik, és szerintem lehet baba ettől függetlenül. Én is meg akarom nézetni, hogy van-e még.

Salygabó, én is csepeli vagyok. Nem az volt az első dokim, hanem egy Vilmos keresztnevű. :evil:
Melyik kórházba jársz?
Nem szeretném feladni, csak sokszor már azon veszem észre magam, hogy a nap minden percében valamilyen formában a gyerekkel foglalkozom. És néha nagyon bele vagyok fáradva, hpgy miért nem jön össze. Hát remélem, hogy ezzel tébyleg átjárható vagyok. Te mikor akarsz, menni, vagy nem mész?

Kriszti,
Ha választhatsz, akkor szerintem az inszem. Mert úgy is kapsz vakami stimut és legalább nem kell erőlködni, hogy mikor legyetek együtt, hanem pont időben megcsinálják és kész. De ez csak az én véleményem. :)

Kép
gmelcsi1
 
 


Melcsi fogok menni átjárhatóságira,ha megjön mégis...Remélem nem lesz rá szükség...Még van egy pár napom...Én a Kerényihez járok,eddig jófej volt.Mensi után csinálják ezt a dolgot?:(

salygabó
 
 


Melcsi fogok menni átjárhatóságira,ha megjön mégis...Remélem nem lesz rá szükség...Még van egy pár napom...Én a Kerényihez járok,eddig jófej volt.Mensi után csinálják ezt a dolgot?:(

salygabó
 
 


Szia salygabó,

Remélem már nem kell menned. :wink:
Mikor kell nem megjönnie?
Nekem a ciklus 6. napján csinálták, azt mondta a dokim, hogy az a legjobb, ha van még egy nagyon kicsi mensi.

Kép
gmelcsi1
 
 


Melcsi 9-re nem várom.Nem tudom miért de fájdogál a hasam,mintha meg akarna jönni...Ez egy kicsit lelomboz....

salygabó
 
 


Salygabó,

Bármitől fájdogálhat, még korai lenne mensis tünetnek. Úgyhogy ne izgulj. :wink:

Merre vagytok csajok? Eltünt mindenki.

Pocakosak, hogy vannak?

Kép
gmelcsi1
 
 


Sziasztok!
Nagyon kedves érdeklődés miatt jelentkezem. Mindig olvaslak benneteket és nagyon szorítok mindenkinek.
Én ma, ha minden igaz 9hetes vagyok, este újra ultrahang és leletek átvétele a dokitól, jövő héten szabi és teljes relaxálás, pihenés.
Utána jövök újra és megnézem van-e már köztetek is zebrás!
Kitartás, mert jön aminek jönnie kell!
Monka
monka76
 
 


Szia Monka,

Gratulálunk, pihenj sokat és várunk a hírekkel. :D

Kép
gmelcsi1
 
 


Monka!!

Gratula!!!!

Többiek?Nagyon csendes lett a topic!!Mi hétfőn elhúzunk Pestről...kb 2 hétig tuti nem jövök :(

Amúgy minden oké,várom már h pihenhessünk :wink: :lol:

annus11
 
 


Gratulálok Monka. Vigyázz magadra és pihenj sokat.
Ma hívtam a dokit a szövettan eredményekkel, de ma nem volt bent a kórházba. Holnap megnézi és holnap kell újra hívnom. Megkérdeztem, hogy nem lehetett e gond, hogy alacsony a progi szint. Kérdezte hogy kaptam e rá gyógyszert. Mondtam hogy nem és azt mondta, hogy legközelebb majd kapok. Annyira bosszant hogy ha erre hamarabb gondolunk és kapok gyógyszert akkor lehet hogy nem történik meg a baj. Folyton arra tudok gondolni, hogy ha ír fel nekem gyógyszert akkor simán kihordhattam volna ezt a terhességet. Persze ott van a lehet. Lehet hogy teljesen más volt a gond.
Egyébként ismét megyek majd hormonvizsgálatra, hogy megnézzük mi a helyzet így a vetélés után, de most is azt mondta, hogy a két-három hónapot meg kell várni. Így úgy döntöttem, hogy megvárom a második menzit és onnatól kezdve már aktívan próbálkozunk. Az már azt jelenti, hogy két és fél hónapnál fogunk járni.
Voltam ma a házidokinál is és hétfőn kell visszamennem, így hétfőn még itthon vagyok. Keddtől megyek melózni ha minden rendben van.
Röviden ennyi.
Annus jó pihizést nektek, kapcsolódjatok ki amennyire csak tudtok.
csige-bige
 
 


Csige-bige!

Mikor voltál hormonvizsgálaton?Akkor rendben volt a progi szinted?
Amúgy én kapni fogok a vetélés miat,szóval ha összejönne,akor jó lenne minnél elöbb tudnom!

Jaj már csak 3 nap!!!!!! :( Mindjárt frissítek táblit is!!!

annus11
 
 


Sziasztok,

sajnos kedden elment a Baba :( Elkezdtem reggel nagyon vérezni, rohantunk be a kórházba, de addigra már elvetéltem, úgyhogy rögtön meg is műtöttek. Mit mondjak, a szívem szakadt meg...iszonyatos érzés, nagyon el vagyok keseredve...
kexi
 
 


Kexi!

:( :(
Te se kaptál gyógyszert???Úgy néz ki nem tudnak megtapadni ezek a babák....
Téged is "szívesen" látlak a Várandósság -Élet a vetélés utáni topicban.Ha jobban vagy kicsit,akkor várunk vissza!!!!

annus11
 
 


Sziasztok

Kexi rettentően sajnálom, át tudom érezni azt amit érzel. Pihenj amennyit csak tudsz, és hamarosan te is babás leszel. Bár tudom ez most sovány vigasz, nekem is az volt.

Nálama helyzet annyi hogy lh-zok, én igazán nem mondanám pozitívnak egyiket sem. De hát sose lehet tudni. Érezni abszolút nem érzek semmit, nem fáj semmim. Tegnap meg ma kiváncsiságból megmértem a hőmet. Eddig nem néztem, megálltam. Tegnap 36,4 volt ma pedig 36,7. Úgy hogy majd meglátjuk hogy tényleg meg volt e peteérés.

Ma megyünk haza a szombat helyett, mert reggel jönnek munkások és betonozni kell anyuék házát. Már csak a vakolás festés és a burkolás van hátra. Már alig várom hogy ők is odaköltözzenek. Tesómék meg 23-án költöznek hozzánk. Kezdik ők is az építkezést. ég ki kell rámolnom a szobákat ahova költöznek.
Teszek eg ypár képet ha nem baj.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok Csajok,

Kexi iszonyatosan sajnálom. Nagy ölelés. Kívánom, hogy minnél hamarabb túl tedd magad rajta.

Csige, igen ilyenkor felmerül a kérdés, hogy mi lett volna. De gondolj bele abba is, hogy mennyien kihordják a terhességüket gyógyszer nélkül is. Ne rágódj rajta, lehet nem ez volt a baj.
De tényleg a terhesség előtt volt hormonvizsgálatod? Rendebn volt a progid?

Gabi, nagyon drágák a gyerkőceid. Tudtatok azért piheni?
Szerinen megvolt a pé-d. Lehet nem kaptad el alh-kal pont a csúcsot.

Kép
gmelcsi1
 
 


Gabi!

A kicsi lányod nagyon hasonlít rád!!!!
Nálatok mindenki egy kupacba költözik :lol: De jó lesz!!!

Csige!
Tényleg ne agyalj ezen...ha szeded a gyógyszert se bizti h megmarad,főleg ha vmi másgond volt...


Képzeljétek azt hallottam h cickafark ülőfürdő jó a cisztákra!!
Ma vettem is egy kamillás-cickás fürdőt,jól is esett!

annus11
 
 


Sziasztok lányok!
Kexi nagyon sajnálom, sajnos már én is tudom hogy milyen érzés. Most az a fontos, hogy pihenj sokat és ne eröltesd meg magad egyáltalán. Én nem voltam jó kislány és el is kezdtem vérezni. Szép lassan az idő majd segít, de én azt tapasztalom, hogy a testieken gyorsan túl van az ember, inkább a lelki oldalát nehezebb feldolgozni. Hidd el gyorsan eltelik az előírt várakozási idő és utána mi is ismét babások leszünk. Vigyázunk majd magunkra és minden rendben lesz.
Hát lányok hirtelen lebabásodott ez a topic, de annyira rossz látni, hogy sorra jönnek a rossz hírek. Én csak abban bízom, hogy a követklező alkalommal már mindenkinél minden rendben lesz.
Igen Annus voltam hormonvizsgálaton még a closti előtt és a progi szint nagyon alacsony volt. Szedtem a clostit, babás lettem, de nem kaptam mellé gyógyszert. Most beszéltem a dokival és azt mondta, hogy ha legközelebb babás leszek, akkor én is fogok mellé gyógyszert kapni, hogy megtámogassuk a babócát.
Gabi nagyon aranyosak a gyerkőcök. Olyan szép nagy család, büszke lehetsz rá.
Most megyek takarítani, de csak szép óvatosan.
csige-bige
 
 


Kexi:Nagyon sajnálom!Hát ilyen nincs,hogy sorba mindenki!Szörnyű! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
syl100
 
 


Szia csige,

Akkor viszont nagyon fel vagyok háborodva. :evil:
Nem hiszem el, hogy alacsony volt a progi szinted és nem adott utrot. Egy címeres ökör a dokid. Nekem nem is volt alacsony, mégis kaptam, nehogy ez legyen a hiba.
Tényleg sajnálom, úgy látszik lányok, ha az ember nem követeli ki magának a vizsgálatokat és gyógyszereket, akkor nem kap semmit.
Tisztelet a kivételnek.
Lassan felkészültebbek vagyunk, mint egy-két orvos.

Kép
gmelcsi1
 
 


Hát Melcsi én is pont erre gondoltam. Kicsit megrendült a bizalmam. Majd amikor megyek hozzá a hat hetes kontrolra, megbeszéljük a későbbieket és ha egy percig is úgy látom, hogy nem elég alapos és nem néz meg ától-cettig, akkor másik dokit keresek. Persze lehet hogy ha kapok utrot, akkor is ez lett volna a vége, ezt nem lehet tudni, de legalább kizártunk volna egy tényezőt. Viszont arra is gondoltam, hogy nem az lehetett a gond, mert én closti után lettem terhes, abban a hónapban már nem szedtem clostit. Lehet hogy akkor valamelyst rendeződtek a hormonok odabent, ha spontán teherbe tudtam esni?! Nem tudom. Próbálok nem gondolni rá és nem keresni a magyarázatot, a hibákat, mert akkor még nehezebb. Számolom a heteket, hogy mikor kezdhetjük el ismét a "próbálkozást", talán akkor már könnyebb lesz.
csige-bige
 
 


Igazad van csige, akkor már sokkal jobb lezs, ha újra próbálkozhattok. És ha kicsit úgy érzed, hogy valami nem jó, azonnal másik doki. A clostitól pont, hogy magasabbnak kell lenni a proginak. Tehát, ha már nem szedted a clostit, akkor alacsonyabb, mint clostival.
A hormoneredményed closti alatt volt?

Kép
gmelcsi1
 
 


A hormoneredmény még closti előtt volt. Egy havi menzim kimaradt és elmentem a dokihoz, nehogy méhenkívüli terhes legyek. Ekkor megnézett uh-val és azt mondta, hogy nincs baba. Majd mondta, hogy csináljunk egy hormonvizsgálatot és nézzük meg mi a helyzet, mert valszínű hogy azzal van a gond. Beletrafált, mert az volt a probléma. Írt fel két havi clotit és azt mondta, hogy ettől majd jönni fog a baba. Beszedtem, de semmi. Visszamentem hozzá menzi után és megnézett uh-val és négy tüszőt látott, amire azt mondta, hogy nagyon biztató és most ne szedjem a clostit, mert pihiztetni kell a szervezetemet. El is tökéltem, hogy akkor biztos hogy nem lesz baba és láss csodát sikerült, de sajnos csak két hétig tartott. A lényeg, hogy a hormon még closti előtt volt, de kíváncsi vagyok, hogy ha majd most a vetélés után csinálunk újra hormonvizsgálatot, akkor mi lesz az eredmény.
Egyébként nagyon rendes a dokim, bármikor hívhatom, mindig segít és a vetélésnél is nagyon segítőkész volt, viszont most egy kicsit összezavarodtam, mert ezt tudni kellett volna neki, hogy alacsony volt a progi szintem, vagy ha nem is azt, de tudta hogy clostit szedtem és így utólag már én is azt mondom, hogy mindenképpen meg kellett volna támogatni gyógyszerrel a terhességet.
csige-bige
 
 


Sziasztok

Csige hát nagyon sajnálom hogy nem kaptál gyógyszert. Én nem voltam hormonvizsgálaton, de nekem a dokim amikor terhes lettem rögtön adta az utrot mivel nehezen fogant. És a vetélés után pedig azt mondta hogy ha újra terhes leszek rögtön el kell kezdeni az utrot ne hogy gond legyen.

Csináltam ma is lh-t érdekes eredményem lett.

A nagyobb tesztek a dm-ben kapható corax teszt, a másik kicsi pedig huncutkától rendelt lh. Balcsin csak a corax volt mivel nem vittem magammal itthonról.
Hát nézzétek meg a mai eredményemet a két teszttel; egyazon pisiből. Érdekes. Kettőt teszek fel, remélem látszani fog. Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!

A másik milyen érzékenységű?Mert azt hiszem h Huncutka tesztjei igen érzékenyek!!!(na és olcsóbbak is)

Csige!
Az is lehet h a closty miatt annyira elvéknyodott a nyálkahártya h nem tudott megtapadni a babóca!!Azt uhn nem nézte a dokiHogy nem lett e nagyon vékony?

annus11
 
 


Jó reggelt csajok,

Csige szerintem is meg kellett volna támogatni gyógyszerrel.
Az lehet, hogy elvékonyodott a nyálkahártya, de akkor meg sem tapadt volna. Csige neked kell dönteni, hogy maradsz-e a dokidnál vagy sem. De szerintem ennyivel lerenezni, hogy majd a következőnél kapsz, hát nem tudom, végül is nem ő vetélt el.

Gabi, én is corax tesztet szoktm használni, de nagyon drága. És van hogy nekem se teljesen pozitív. A másikról tegyél már fel képet ma, hogy változik.

Annus, hanyadik napon vagy? Miért vetted le a vonalzódat?

Kép
gmelcsi1
 
 


Melcsi!

Azért vettem le mert nem fért el!A Dr Annus felirat miatt :lol: :lol:
Amúgy a 7.napon járok,de felesleges kitennem a vonalzót,mert nem tudom h a closty nélkül hány napos lesz a ciklusom....ha visszajöttem majd megírom h megvolt e a peteérésem vagy sem :wink:

annus11
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?