Új privát üzeneted érkezett!

Bea!
Ne aggódj, én sem értek hozzá. Ha nem bírnák ki hétfőig, akkor a dokid korábbi időpontot mondott volna. Úgyhogy ne aggódj! Én csak a saját értékeimből indultam ki, 1-2 mm nem számít.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bea
Ne izgulj, minden rendben lesz. A beültetésre nem fontos apának mennie. Oda már nem kellenek kattincsok. 5 perc az egész, utána még 1 órát feküdni kell. 3 naposan fogod őket visszakapni, tehát csütörtökön. Tapolcán szerintem nem nagyon viszik el 5 napig, mert a méhben van a legjobb helyük.
Örülj neki, hogy ilyen szép nagy tüszőid vannak, nekem is volt rengeteg, de sok volt közte az éretlen petesejt. Legalább mehetnek a bébik sítáborba. :lol: Drukk hétfőre.

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Kép
p__lilla
 
 


Hát nem vagyok nyugodt. :( Mindegy lesz ami lesz.Csak egész nap ezen agyalok!Olyan rossz előérzetem van.A leszívás napján és utána kímélni kell magam vagy csak a beülti után?
Akkor beültire nem kell kísérő?Lehet vezetni meg ilyenek?Vagy azért vigyek magammal valakit?Jaj bárcsak túllennék már rajt.
horváth beáta
 
 

 
 

Bea,
az orvos biztos jól mondta, hogy mikor kell leszívni a tüszöket.
viszont volt egy eset, olvastam vhol, hogy az orvos tévedett, a tüszök elpukkadtak, ezt ö látta az uh-n, amikor már a csaj el volt altatva, így aztán nem leszívás lett belöle, hanem inszem. az eredmény? terhesség!!!!!!!
úgyhogy most már tényleg nyugi, mert így vagy úgy, szóval mindenképp sikerülni fog és babás leszel te is! :wink:
dina34
 
 


Bea,
én is biztatlak,hogy nyugodj meg,csináljatok valami programot,hogy jobban menjen az idő!
Majd leszíváskor kérdezd meg,hogy vezethetsz-e egyedül.És bízz a dokikban!Remélem,jövő héten már lesz Török dr.,és meg fog nyugtatni téged :wink:

HSG-re nekem is egyedül kell mennem :( a férjem nem tud most elszabadulni a munkából.A barátnőm pedzegette,hogy esetleg eljönne,de ahhoz el kell sóznia a gyerekeit,nem tudom...ugye nem olyan nagy szám,egyedül is ki lehet bírni,igaz?(Már nagyon várom!)
Vendég
 


Zsó,
a HSG-töl ne félj. és jó, hogy már nagyon várod, 10 perc az egész és ki lehet bírni. eddig még mindenki kibírta. de azért a barátnödet vidd magaddal, jó érzés ha vki vár rád utána. ha már a férjed sajnos pont nem tud veled elmenni.
dina34
 
 


Zsó!Szerintem is vigyél magaddal valakit, jobb a biztonság.Sajnos mindenkinél más-más a HSG.Volt aki 1 órát szenvedett vele.De nálad tuti nem lesz semmi!Te is akkor csütörtökön mész majd mint én?!Ugye? :wink:

Kösz csajok a biztató szavakat nagyon jól esik! :)
horváth beáta
 
 


Igen,csütörtökön 10 körül várnak.

Nem is tudom,írtam-e nektek,hogy bejelentkeztünk a SOTE meddőségijébe.Júl.13-án reggel 9-kor várnak minket konzultációra.Vinnem kell a rákszűrés-leletet (most voltam 1 hónapja),meg mindenféle papírt,mondtam,hogy most lesz hsg-m,annak is örültek,szóval végre egy központi kézben lesz az ügyünk.
Vendég
 


Bea
A doki majd el fogja mondani, hogy a leszívás után igyál sok vizet, egyél sok fehérjét, és amennyire lehet, pihenj. De szerintem a lényeg a beültetés után van. 3 napig kímélő életmód kell. De ez nem jelenti azt, hogy egész nap feküdj. Az sem jó, mert a méh vérellátása lelassul, és nem tudja befogadni az embrikéket. Egy kis séta belefér, vagy a lakásba ezt-azt tehetsz, csak ne emelj! A beültetés kb. annyi, mint az inszem, csak utána fektetnek még 1 órát. Oda is kell vinni hálóinget és papucsot. Tényleg nem fontos, hogy a párod ott legyen, ha dolga van. Max. lelki okokból jó, mert megmutatják a babákat is, fotót kaptok, meg szerintem mindenkivel ott lesz a párja. Legalábbis nálunk ott voltak mindenkinél.

Zsó
Drukkolok a HSG-hez, de szerintem vigyél magaddal akár barátnőt is, ki tudja, hogy fog megviselni, mennyire fogsz görcsölni.

Kép
p__lilla
 
 


ZSÓ,
:D
dina34
 
 


Sziasztok!
Most én is megkaptam egy doki telszámát, aki csinál átjárhatóságit. bele fogunk mi is vágni, csak úgy kíváncsiságból.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!Neked se volt még HSG????És az nélkül csinálhattatok lombikot?
horváth beáta
 
 


Sziasztok csajok!

Bea,
szerintem is bízz a dokidban. Ha a tüszök túl érettek lennének, tutira előre hozta volna a leszívást. Drukkolok holnapra! :wink:

...a lombikhoz nem kell átjárhatónak lenni. Csak abból a szempontból érdekes, mert a HSG kimutathatja ha polip van vagy hasonló.

Én holnap megyek a 21. napi vérvételre és első nőgyógyászati vizsgálatra a Fülöphöz. A többi időpont nnak függvénye, hogy mikor jön meg. Bírnám, ha ezek a vizsgálatok csúsznának vagy 9 hónapot :wink:
tapedli
 
 


Bea!
Lombikhoz nem kell átjárható petevezető.Hisz az egyik ok, amiért a nők lombikoznak, az az, hogy nem átjárható a petevezetékük.
Az inszemhez kellett volna, de itt a meddőségibe azt mondták, hogy mivel semmi nincs a kórelőzményembe, ami elzáródásra adna okot, így feltételezik, hogy nem vagyok elzáródva. Anno azt mondta a dokim, hogyha nem sikerül 1-2 inszem, akkor csinálunk egy lapart. Mikor túl voltunk 3 sikertelen inszemen, akkor kértem, hogy legyen lapar, mire az orvos megnézte megint a férjem eredményeit, és azt mondta, hogy inkább menjünk lombikra, mert nem sok értelme van tovább ölni a pénzt az inszemekbe. És mivel mindenképp lombik, így nem szabdal feleslegesen, merthogy ott nincs szükség a petevezetőre, csak egy szép méhüregre. ezért inkább hysterot javasolt. Az meg is volt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!
Bumi,igen,azért jó tudni,hányadán áll az ember,igaz?
Úgy néz ki,a barátnőm eljön velem HSG-re,nem leszek úgy elanyátlanodva.Már csak 4-t kell aludni :wink:
Bea,drukk a holnapi leszíváshoz!!!!
Vendég
 


Bea
Drukk neked holnapra. Aztán jelentkezz ám, ha hazaértetek.

Zsó
Örülök, hogy azért a barátnőd elkísér. Jobb lesz, mint egyedül.

Tapi
Drukk a vérvételhez. Tényleg jó lenne, ha legközelebb már a baba miatt mennél.

Teszek nektek pocifotót. Ez szerdán készült 25+0. Szerintetek nagy?
Kép

Kép
p__lilla
 
 


Lilla,
nagyon édi a pocid!Pont akkora,amekkorának lennie kell ilyenkor!És látszik,hogy még dereked is van,egyszóval irtó csini vagy! :wink:

Tapi,
hajrá nekelljenmársehovasemennicsakterhesgondozásra!!! :wink:
Vendég
 


Lilla,
nagyon szép a pocid! növeszd tovább jó nagyra!

Bea,
drukk a leszíváshoz!

Tapedli,
a 9 hónapos csúszás a vizsgálatokat tekintve tényleg nagyon jó lenne, tudom. így hát neked is drukk. hátha...

Zsó,
jó, hogy a barátnöd elkísér. én sem mennék el egyedül.
dina34
 
 


Sziasztok!

Nem vagyok már mindennapos vendég az oldalon, egy kicsit más irányba fordult az életünk. De ettől függetlenül bekukkantok, hogy lássam kivel mi történik. Tiszta szívből sajnálom, hogy pl. Buminak és Beának nem sikerült, de ne adjátok fel amíg csak syikrája is van a reménynek. Látom Bea már a leszívásnál tart, csak bátran én bagyon drukkolok.
Lilla a pocakod gyönyörű szép!

Aranyosak vagytok, hogy érdeklődtök mi van velem?!Mi teljes gőzzel az örökbefogadáson dolgozun. Mindenféle dolgon túl vagyunk ami ehez kell és "alkalmasnak " ítéltek bennünket. Így most más dolgunk sincs mint várni, amiben mi már olyan profik vagyunk. Remélem azért nem kell annyit mint amennyit a "saját" babóra vártunk :D . Lelkileg teljesen megnyugodtunk és magam is csodálkozom rajta de soha nem kerül szóba az, hogy miért is van ez így és mért pont mi.... Ez az elfogadás nagyon nehezen jött, de végre el tudtuk fogadni. Most minden nap a telefont várom, ami majd megváltoztatja az egész életünket. Bevallom, kicsit néha félek az egésztől, de ha majd itt lesz a pillanat....majd csak boldogulok valahogy.
Zsó és a többiek, mindenkinek szorítok nagyon.
Sok-sok puszi
Andi

remeny
bnandi
 
 


Lilla!
Szerintem egész pici pocid van. De szép formás. :)

Bea!
Várunk a hírekkel!

Tapi!
Remélem még jó darabig nem lesz gondod a pirivel.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Andi!
Én is sokat gondoltam rátok! Drukk, hogy hamar megkapjátok a bébikétek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Lányok, én úgy érzem, kicsit besokalltam a baba témától, úgyhogy lehet hogy mostanában ritkábban fogok jönni. Azért olvasgatlak benneteket, és néha megszólalok.

Azért azt tudjátok, hogy nagyon drukkolok ám mindenkinek. Most főleg Beának, mert ő van finisben.

Bumi, bocs, de szerintem ez nagyon durva, hogy azért nem csináltak hsg-t, mert "nincs kórelőzménye". Ennek szerintem nem is kell lennie, mindenkinek alapból meg kéne csinálni az inszem előtt. Az egyik kolleganőmnek sem volt előtte semmi baja, csak annyi, hogy nem jött össze neki a baba. Aztán hsg-n derült ki, hogy az egyik el van záródva, a másik be van gyulladva. Egyik miatt sem jöhetett össze a baba. A laparról is más a véleményem, nagyon sok minden kiderülhet ott, aminek nincs semmi tünete.

Hát lányok engem annyira elkeserít hogy néha úgy érzem ez az egész meddőségi kezelés arról szól, hogy minél több pénzt húzzanak ki belőlünk. És ez borzasztóan elkeserít. Bocs a pesszimizmusért, nagyon rossz passzban vagyok. Ígérem nem foglak titeket ezzel nyaggatni, majd jövök, ha magamhoz térek.
vayacon
 
 


Lilla szerintem nagyon csini a pocid, én sem látom nagynak. Irigylésre méltó pocakocska. :lol:
vayacon
 
 


Vayacon!
A hsg sem jelent csak pillanatnyi állapotot, de ettől függetlenül jó lett volna, ha megcsinálják, De itt sajna nem ez a szokás. :(
Egyébként a hysteron minden más kiderült volna. Anno ki is derült, hogy van egy borsszem nagyságú polipom, amit ki is kellett vágni. De ezen kívül minden tökéletes.

Egyébként nem baj, ha egy kicsit nem jössz, ezen már mindenki átesett. Én sokáig soha nem bírtam. :wink:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Vayacon!

Egyébként meg gyere csak, és nyafogj, meg keseregj, ha úgy érzed erre van szükséged!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Vayacon,
szia. tényleg rég voltál itt. örülök, hogy jelentkeztél. ne légy pesszimista! az nem jó megoldás! azt mondják újabban, hogy minden a fejben döl el. én most komplett elhatároztam, hogy terhes leszek. uk-muk-fuk eldöntöttem...na kíváncsi vagyok

egyébként azt hiszem, most egy darabig én sem jövök.
sokat gondolok majd rátok SORSTÁRSAIM és remélem mindegyikünknek sikerül a terve! :D

BEA,
hajrá!!!!!!!!

Remélem egy kicsit azért hiányozni fogok!
dina34
 
 


Vayacon és Dina,
Buminak igaza van,tényleg hullámzó,és néha rátör az emberre,hogy elege van az egészből.Ez velem is megtörtént,párszor már elköszöntem(de mindig visszajöttem,mert én nem bírom sokáig szövegelés nélkül :wink: )
Várunk Titeket bármikor,a pozitív teszttel bejelentkezni fejvesztés terhe mellett kötelezőőőőő :lol: !

Egyébként,Vayacon,nem véletlen,hogy mindig a TB által finanszírozott megoldást választom.Az emberek nagy része azt gondolja,hogy ha fizet,tiszta ügy,az a biztosíték arra,hogy mindent megkap.Nálam ez pont fordítva működik.Tudom,hogy az állami helyeken is pénzért dolgoznak(gyalázatosan kevés pénzért ugyan),de ha ott velem valaki kedves,lelkiismeretes,akkor tudom,hogy nem a pénzért csinálta(nem vagyok egy nagy hálapénzes :oops: ),hanem,mert segíteni akart.És ez a tudat(vagy illúzió?)nekem nagyon sokat segít,már a betegségemnél is így volt.
De azért abban biztos vagyok,hogy nem akarnak pénzt csinálni a bajodból a fizetős helyeken sem.

Bea?????
Vendég
 


Vayacon,

megértelek az érzéseid miatt, de hidd el ezek mindenkinél eljönnek előbb-utóbb. Az is lényeges viszont, hogy ne engedd magadban nagyon eluralkodni. Drasztikusan hangzik, de a szomorkodástól nem lesz senki várandós. :( A szomorúságból pedig csak önmagunkat tudjuk kihúzni...ez nekem sajnos szomorú tapasztalat. Én megpróbáltam gyógyszer segítségével kimászni a szomorúságból és a családommal, de csak akkor jött össze, hogy talpra álljak, amikor én magam döntöttem úgy.
Igen, sajnos ez egy iparág és valóban nagy mértékben a pénzről szól. Ki kell nyitni a szánkat is néha emiatt és helyre tenni a dolgokat. Anno én ezt sem tettem és nagyon sokszor megbántam. Ma már nem hagyom magam. Ha azt érzem ez csak a pénzről szól, szólok a saját érdekemben.

Ma voltam Fülöp dokinál. Szimpi volt és azt mondta mindent rendben talál. Jó vastag a méhnyálkahártyám, mert 14 mm :roll: Megvolt a 21. napi vérvétel.

Andi,
Te nagyon csodás anyuka leszel és minden helyzettel megbírkózol majd. Nagyon örülök, hogy így megnyugodott a lelketek. Ezen múlik az egész sikeressége...gondolom. Szorítok, hogy mielőbb megtaláljon benneteket az az emberke, aki miattatok születik a világra és csak rátok vár valahol :wink:

Dina,
kicsit megnyugodva talán a nyár lelki feltöltődést ad majd. Várunk vissza egy csíkos tesztecskével! :wink:

Zsó,
pár nap és túl leszel rajta! Szorítok! :D

Bea,
várunk az eredményekkel! Ma a klinikán is volt egy lánynak leszívása, láttam amikor kihozták a műtőből. Gondoltam rád! :wink:

Lilla,
csuda szép a pocid! Szerintem méretre is hibátlan :)

T
tapedli
 
 


Hello csajok!
Lilla pocaksimi! nagyon formás a kispocid!
Andi puszi! szorítok, hogy minden simán menjen és végre anyalehess! nekem van egyismerősöm, két babyt fogadtak örökbe és gyönyörűek és boldogok! hajrá!
Zsó, Bea, Dina drukK!!!!!

Mi ma voltunk Miskolcon a Kaáliban. ELmondta az intézetvezető doki, hogy mi vár ránk, meg megnézte az eddigi eredményeket.
Hsg-t elfogadják, így nem újra csináltatni. Következő ciklusban kezdünk. addig megyek rákszűrésre és clamidiára. Apinak is lesz új spermiogram. Nagyon arik voltak. remélem minden simán fog menni (mondjuk a mi szerencsénket ismerve...... :roll: )
az eddigi leletek alapján szerinte nem kizárt, hogy Pcos vagyok, és nagyon fontosnak tartja az inzulin reziztens vizsgálatot (bocs ha nem jól írtam :oops: )
kicsitnagyon félek az egésztől ami vár ránk, de más is végigcsinálta, így mi is meg fogjuk tudni csinálni!!!!! na megyek napfürdőzöm egy kicsit,mert holnap megint meló és oda még a nap sem süt be... :lol:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok Lányok!

Éljenek a leendő rosszkedvű kismamák: nézzük úgy, hogy már most a szülés utáni depresszióra edzünk mind:)

Vayacon, Dina, sajnálom, hogy mostantól kevésbé lesztek olvashatók, de kívánom, hogy a fórum-böjt javítson a lelkiállapototokon.

Andi, nagy gratuláció Nektek, hogy megvan az alkalmassági határozatotok. Innéttől már minden nap a babához visz közelebb Benneteket, és mindegy, hogy kér hónap vagy két év múlva, de mindenképpen megérkezik Hozzátok. Ez tök jó tudat lehet:)

Zsó, szorítok csütörtökön, mesélj majd utána. Ja, és vigyél betétet (én vérezgettem utána néhány napig)

Bea, mi volt???

Én ezúttal a rosszkedvű-panaszkodó többséghez csatlakoznék: a múlt hét második fele nekem is keserves volt lelkileg. A párom nagyon rosszkedvű volt amiatt, hogy az egész gyerek-kérdésért önmagát tette felelőssé: szerinte minden "töketlen hülye" tud gyereket csinálni, csak ő nem:) Ráadásul nekem meg beszólt egy ügyfél, akit csak felületesen ismerek, hogy baba mikor lesz már, majd kitérő válaszomra (mely szerint, ha ennyire érdekli, kérdezősködjön a Jóistennél) közölte velem azt a mély - és számomra eddig nyilvánvalóan ismeretlen igazságot - hogy ha nem megy a dolog, ki lehet vizsgáltatni magunkat... Azt hittem, nekimegyek, de persze nem mertem. Apának viszont, én hülye, elmeséltem, így először ő is jól felhúzta magát, majd ismét magába zuhant...

Ráadásul magam előtt lebukva rájöttem, hogy mégsem tudom még igazán elfogadni ezt a meddőség dolgot. Az történt, hogy ma reggel felfedeztem, hogy a HSG miatt (papíron) kórházban töltött 3 nap miatt az életbiztosításom fizetne kórházi napidíjat. De az ügyintéző ismerősünk, és nem merem felvállalni, hogy a kezébe adom a zárójelentést, amin a felvétel okaként "infertilitas" szerepel. Hülye vagyok, tudom.

És azért is hülye vagyok, mert a ciklus 18. napján tartok, de már most minden bélmozgást beágyazódásnak titulálok magamban...

Szóval mindenkit megértek...

Ilyenis
ilyenisvagyok
 
 


Csajok!Kösz, hogy gondoltatok rám ma nagyon arik vagytok!Csak rövid leszek mert pihizni akarok.20 db petesejtet szívtak le!Az jó nem?Holnap kell majd telefonálni mi ujság.Hát elég fárasztó volt,le a kalappal mindenki elött aki bele mer vágni ebbe az egész lombikosdiba.
Csajok arra válaszoljon most gyors valaki,hogy normális ilyenkor hogy nagyon fáj a hasam?Sokszor úgy belevillan olyan vagyok mint a kérdőjel.Meg leszívás után volt kevés vérzésem az normális ilyenkor? :oops: Nem lehet ilyenkor bevenni estére valami fájdalomcsillapítót?Ártana?Milyen kajákat ajánlatos ilyenkor majd enni?Kösz a válaszokat!
pusz
horváth beáta
 
 


Ja Lilla!Megjött a várva várt fotó! :) Annyira szép az a kép!Nagyon ari a hasad,gyönyörű kismami vagy! :)
horváth beáta
 
 


Andi,
tökjó,hogy jelentkeztél és örülök,hogy ilyen jó lelkiállapotban vagytok,tökéletesen alkalmasak egy kisbaba befogadására!Nagyon felnézek rátok!Remélem,hamar lesz gyerkőcötök!

Tapi,
ez jóóó,drukk a vérvételekhez.Ha minden rendben,mit csináltok?Spontánoztok?

Kissedi,
de jó,hogy nálatok is haladnak a dolgok!Drukkolok,hogy semmi fennakadás ne legyen és hamar segítsenek!

Ilyenis,
nekem is rengeteg keserűséget okoztak már a kérdezősködők,iszonyú tapintatlanok az emberek!Én most már majdnem mindenkinek megmondom,hogy küzdünk,vagy valami hasonló.Ne szégyelld a problémád,hisz egyikünk se tehet róla.Inkább próbáljunk meg úgy gondolni erre,hogy kaptunk valami + terhet a nyakunkba,ami +küzdelmet,kitartást,türelmet igényel,így csak tisztelet illethet minket.És aki nem így áll hozzánk az magát minősíti és pukkadjon meg!Az embereknek mi vagyunk a "jel",hogy álljanak meg egy pillanatra,szálljanak magukba és adjanak hálát a gyermekeikért,mert nem az ő érdemük a gyermek,hanem ajándék.

Bea,
a kérdésedre nem tudok válaszolni,de nagyon örülök,hogy túlvagy rajta és remélem,a beülti simább ügy lesz!Pihenj!
Vendég
 


Kösz Zsó!Ja és örülök, hogy elkísér a barátnőd!Jobb mintha egyedül mennél szerintem.Lehet csütörtökön én is a barátnőmet elhívom magammal ne egyedül keljen már mennem ha api nem lesz.Szerintetek?
horváth beáta
 
 


Lilla!Most vettem észre csak!: Nagyon boldog szülinapot kívánok!!!! :)
horváth beáta
 
 


Bea!
A 20, az nagyon jó! És mivel szép nagyok voltak, bizti érettek si!
Drukk, hogy szépen termékenyüljenek meg!

A fájdalom és a vérezgetés normális. most kell nagyon odafigyelni, hogy sok folyadékot és fehérjét egyél. A sok folyadék, az napi 4-5 litert jelent. ha fáj a hasad, akkor többet is!
Fájdalom csillapítót lehet bevenni, de nézd meg, hogy szedhető e együtt azzal az antibiotikummal, amit kaptál.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kösz Bumi!Neked mennyi volt amit leszívtak?
Hát csak lesz 3 ami megtermékenyül rendesen és visszakaphatjuk!Api szegény olyan ideges,izgatott!
Kösz a tanácsot!Napi 2*2 utrot irtak csak fel ma estétől.Az mellett jöhet a fájdalomcsillapító nem?
horváth beáta
 
 


Bea
Már nagyon vártalak! Szuper, hogy 20 petesejted lett. Holnap kell telcsizned, mennyi termékenyült meg? Juj, de izgi. Jó randizást kívánok nekik. Algopirint nyugodtan vehetsz be, vagy nospát, ha görcsölsz. A vérzés normális, bár nekem nem volt. Szénsavmentes vizet igyál kb. 4 litert és sok fehérjét. Pihenj, amennyit tudsz, de azért sétálgass is. Mikor lesz a beültid? Csütörtökön? A Török csinálta a leszívást? Hányan voltatok?
Köszi a szülinapi köszöntést.

Köszi csajok a pocidicséreteket.

Andi
Örülök, hogy hírt adtál magadról. Drukkolok, hogy minél előbb csörögjön a telefon, hogy kaptok egy édes kis bébit.

Edi
Akkor elkezdődnek a vizsgálatok nálatok is. Hamarosan te is kismami leszel. Remélem, azért nem vagy pcos. A mensid rendben meg szokott jönni, nem?

Csajok!
Puszilok mindenkit. És tessék kilábalni a gödörből. Mindenkinek lesz babája. A férjeknek nehéz elfogadni, hogy ő az ok, tessék őket szeretgetni. Együtt sikerülni fog.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!Neked hány petesejtet szívtak le?
Igen holnap kell telcsiznem,de úgy félek hogy rossz híreket mondanak majd!Hát eddig úgy van igen hogy csütörtökön lesz a beülti ha minden jól alakul.Igen a Török doki csinálta,bár én azt már nem is láttam mikor bejött mert elaludtam. :) Már csak arra emlékszek mikor felébredtem.Hát annyian voltak mint az oroszok.Igen meglátni hogy nincs várolista csak úgy tolonganak már fél 8-kor.Eszméletlen.Engem fél10-kor szólítottak be de volt már ottbent vagy 5-6 ember.Meg még akik utánam voltak.Azért ez nem semmi ennyi embert megoldani!De nagyon arik voltak.A kedvencem az a kis szemüveges fiú tudod! :lol: Pontosan mik azok a fehérjedús kaják?
Neked pocaksimi!!!Ha lesz majd új kép tedd ám fel! :wink:
horváth beáta
 
 


Lilla,
azon töprengek,honnan jött rá Bea,hogy szülinapod van :roll:
Isten éltessen! :wink:

Bea,
ne tessék negatívnak lenni! :wink: Nem fognak rossz híreket mondani,ne aggódj!
Fehérjedús kaják:húsok,tejtermékek,hal,tojás,bab,borsó,lencse.
És várunk a hírekkel holnap is!
Vendég
 


Bea
Nekem 23-at szívtak le. Ne izgulj, a 20-ból tuti lesz 3, ami beültethető lesz. Nekem nem volt mind érett, így a végére csak 2 maradt, de neked biztos azok voltak. Nem mondta a Török? Hú, jó sokan voltatok. Mikor én voltam, 5-en voltunk összesen. Fél 10-re már minden kész is voltunk.
Fehérjedús kaják: Joghurt, tej, túrórudi, húsok, de Zsó is jól leírta.

Zsó
Gondolom iwiw-ról tudja Bea a szülinapom.

Kép
p__lilla
 
 


Kösz Zsó,Lilla az infót!Igen az iwiwen láttam! :) Nem sok mindent mondott Török doki a tüszőkről,csak hogy 20 lett az szép.Ennyi.Meg irt utrot+folyadékot,kaját mondta+majd telózzak.Alig várom fél 10 legyen végre megtudjuk mi van.Szerencse apinak ma nem kellett menni melóznia jó hogy itthon van.Még fájdogál a hasam de nem olyan vészes mint tegnap.majd jövök később.
horváth beáta
 
 


Sziasztok,

Bea, most nézem, hogy mindjárt fél 10 van, nagyon izgulok értetek. Nekem továbbra is az az érzésem, hogy minden tökéletesen halad, és ebből a beültetésből csütörtökön baba lesz:) Most már minden nap előrevisz Benneteket!

Kissedi, tök jó, most fogtam csak fel a leveled értelmét, szóval hogy gyakorlatilag egyből kezdődhet Nálatok a lombik. Ez szuper, szeptemberre Te már akár tök nyugodt lehetsz! Szorítok, hogy az inzulinos vizsgálaton ne legyen semmi extra.

Liila, a poci egyszerűen tökéletes. Mi is pont ilyet szeretnénk:) Tök jó hogy itt vagy, és jelenléteddel is bizonyítod, hogy még ha időnként nem is hisszük, mégis bárki bármikor "átállhat" a babaváró túloldalra:)

Tapedli, nagyon tetszett, amit írtál, szerintem is kulcsmondat, hogy a szomorúságból csak magunkat tudjuk kirángatni. Muszáj emlékeztetni néha magamat arra, hogy én vagyok a felelős a saját boldogságomért, nem a párom és nem a gyerek...

Csók
I.
ilyenisvagyok
 
 


Bea!
Drukk!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Csajok hívtam Tapolcát éééééééssssssss 20-ból 19 megtermékenyült!!!Úgy örülök! :) Csütörtökön 9-re kell mennem!De konkrétan nem monta hogyan osztódtak vagy iselymi.Kérdezte hányat kérünk vissza mondtam 3-at.Azt mondta a fagyasztást majd meg még megbeszéljük!!!
horváth beáta
 
 


Te jó Ég!!!!!Szuper,Bea!!!
Mostantól tényleg csak szépeket gondoljál!Csütörtökre hatalmas drukk!(nekem 10-re kell mennem csütörtökön)
Szerintem vigyél barátnőt,ha tudsz,nem árt,ha van veled valaki.
Hajrá!!!!!!
Vendég
 


Bea!
Nagyon szép eredmény! Az osztódásról csak holnap tudnak mondnai neked valamit. Nem viszik el őket 5 naposig?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!Nem tudom. :oops: Nem hiszem.Lilla mintha azt mondta volna Tapolcán csak 3 napig tartják.Hát csütörtököt mondtak hogy menjek.De azt nem mondták,hogy holnap is telefonáljak. De ami marad ebrió azt mind lefagyasztják?Ilyen sokat?

Zsó!Hát én se tudtam szólni mikor mondta hogy 19!De inkább több legyen mint semmi,nem?Api hirtelen meg is " ijedt" mi lesz ha véletlenül mind a 3 megmaradna amit visszakapunk. :lol: Majd ma beszélek a barátnőmmel eljönne-e velem.
Neked is szorítok csütörtökre!Remélem hamar túlleszel rajt!
horváth beáta
 
 


Bea
Ez szuper!!!!!! Naggggyon jó a 19. Az osztódást majd csak csütörtökön fogjátok megtudni, de biztos szépen osztódnak majd. Ügyes kis embrikék. A kockázat benn van, hogy mind3 megtapad. De az is lehet, hogy csak 1. Nagyon szorítok neked. 5 naposig nem fogják elvinni. Csütörtökön kimami leszel! A fagyasztás asszem 20ezer egy évre. Csak a szépen osztódókat küldik sítáborba. Nem tudom, azt mikor kell kifizetni, de szerintem a beültikor.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!
Szerintem ott is elviszik 5. naposig. Csak annyi a kritérium, hogy sok embrike legyen. Mert ugye az 5. napig sok leáll a fejlődésben.

Bea!
Hány éves vagy? Mert ha még fiatalka, akkor ne kérj vissza csak 2-t.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: